PDA

Επιστροφή στο Forum : ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΥΡΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΕ 10 Ε ΤΟ ΚΙΛΟ.....???

thomai1979
15-01-12, 09:01
καλημερα κοριτσια εκανα περατζαδα σε ζαχαροπλαστεια της περιοχης μου πετρουπολη για τα γενεθλια του γιου μου (2α) αλλα με το σχεδιο πολυ ακριβες....!!!!:shock::shock: ποσο αλλαξαν οι εποχες....καποτε επερνα τουρτα με 9- 10ε το κιλο....τωρα θα μπορεσω να βρω?? :roll::roll: μιλαμε για δυτικα προαστια....περσι στα πρωτα του δεν εκανα παρτυ, απλα οικογενειακα με μια τουρτα που πηρα απο ζαχαροπλαστειο....αλλα φετος που καταλαβαινει θελω τζερτζελε....!!!!:D:D

chatzico
15-01-12, 09:10
Kάνε μια ερώτηση στο ΜΑΞ ΠΕΡΥ, αν θυμάμαι καλά, της κόρης μου 3κιλη με παράσταση όμως, κουμπαρά μεγάλη που μας έμεινε μετά, πήγε μόνο η τούρτα γύρω στα 12 ευρώ το κιλό και εξτρά η παράσταση.

Μπορείς να παραγγείλεις την τούρτα και να την στολίσεις εσύ.

Γεύση υπέροχη !!!!!!!!!

ravT
15-01-12, 09:20
Θεωρώ εξαιρετικά απίθανο να βρεις τούρτα με 10 ευρώ το κιλό. Και ακόμα κι αν βρεις, πρόσεξε μην απογοητευτείς οικτρά απ τη γεύση...

zitamar
15-01-12, 09:46
στην αγ,γεωργιου υπαρχει το sweet corner και αν θυμαμαι καλα την εχει 12ε το κιλο αλλα δεν ξερω ποσο χρεωνει τις παραστασεις,θα ρωτησω και εγω αυτη την εβδομαδα για εμας.Παντως εγω θα παραγγειλω τουρτα απλη με μπλε χρωμα και απο πανω θα αγορασω να βαλω θεμα απο το τζαμπο,απο εκει αγοραζουν και πολλα ζαχαροπλαστεια.Πάντως εχει φρεσκα πραγματα και πολυ νοστιμα

ravT
15-01-12, 09:51
Οι παραστάσεις δεν έχουν στάνταρ τιμή κόρες... Ανάλογα ποια θες υπάρχει η τιμή της. Και αυτοί τις παραγγέλνουν, δεν τις φτιάχνουν... Από 12 ευρώ νομίζω είναι οι παραστάσεις αλλά μικρό κυκλικό μέγεθος.

swanocean
15-01-12, 11:16
Στα γενέθλια του μικρού πήρα τούρτα από ζαχαροπλαστείο της γειτονιάς μου με 13 ευρώ το κιλό κ ήταν φρεσκότατη

v & a
15-01-12, 12:20
οι παραστασεις μπορει να εχουν απο 10-12 εως και 18 ευρω οι απλες με τα πολλα μικρα παιχνιδακια και μπορει αν ειναι κουμπαρας να φτανει καμια 25αρια (πηρα προσφατα)...και 10 δηλαδη να βρεις τη τουρτα αν παρεις παρασταση το 15 αρι επιπλεον θα στο κατσουν σιγουρα στη παρασταση...

thomai1979
15-01-12, 13:57
zitamar που λες ακριβως? αγιου γεωργιου μετα τον αγιο ιεροθεο?γιατι μονο στη νεαπολη νικαιας εχει.... μου ειπαν να ρωτησω και σε εργαστηριο ζαχαροπλαστικης....ειναι λεει πιο φτηνα...δεν ξερω αλλα εχω δει ενα εδω στη γειτονια μου οταν παω θα σας πω....:roll::roll:

zitamar
15-01-12, 15:35
οχι,αγ,γεωργιου είναι το πιο πανω στενο περιπου απο τον λακιωτη στην θηβων.Δηλαδη αν ερχεσαι απο πειραια στην θηβων κανεις αριστερα στον λακιωτη, και το πρωτο φαναρι παλι αριστερα(νομιζω εχει βεντζιναδικο εκο εκει) .Ολο ευθεια στο πρωτο φαναρι ειναι το μαγαζι δίπλα απο ένα κομμωτηριο,αν θες θα βρω τηλεφωνο και ακριβη διευθυνση να σου στειλω γιατι δεν ξερω να σου πω τωρα.

zitamar
15-01-12, 15:37
σιγουρα σε εργαστηριο θα είναι πιο φθηνα,αν βρεις καποιο στειλε μου πμ αν μπορείς γιατι σε 2 εβδομαδες θελουμε 2 τουρτες εμεις!!

#ΕΛΕΝΑ#
15-01-12, 15:43
σιγουρα σε εργαστηριο θα είναι πιο φθηνα,αν βρεις καποιο στειλε μου πμ αν μπορείς γιατι σε 2 εβδομαδες θελουμε 2 τουρτες εμεις!!

κ εγω ετσι ελεγα οτι στα εργαστηρια θα ειναι πιο φθηνες οι τουρτες κ πηγα περυσι να ρωτησω στην καλλιθεα ποσο παει το κιλο κ μου ειπε 13 ευρω:shock: ενω εγω επερνα απο ζαχαροπλαστειο με 12 το κιλο...οποτε δεν τα προτημησα...αν ξερετε κανενα καλο κ στην καλλιθεα με σχετικα καλη τιμη πειτε κ εδω,,,;)

my billy
15-01-12, 16:07
καλημερα κοριτσια εκανα περατζαδα σε ζαχαροπλαστεια της περιοχης μου πετρουπολη για τα γενεθλια του γιου μου (2α) αλλα με το σχεδιο πολυ ακριβες....!!!!:shock::shock: ποσο αλλαξαν οι εποχες....καποτε επερνα τουρτα με 9- 10ε το κιλο....τωρα θα μπορεσω να βρω?? :roll::roll: μιλαμε για δυτικα προαστια....περσι στα πρωτα του δεν εκανα παρτυ, απλα οικογενειακα με μια τουρτα που πηρα απο ζαχαροπλαστειο....αλλα φετος που καταλαβαινει θελω τζερτζελε....!!!!:D:D

χθες μου ελεγε μα φιλη για ενα εργαστηριο πολυ φθηνο απο οτι μου ειπε εχει 8,50 ευρω το κιλο:shock: φρεσκιες κ ωραιες στην γευση με τα σχεδια που υπαρχουν ευρεως στα κοινα ζαχαροπλαστεια. ειναι καπου στην Ζοφρια αλλα με την κουβεντα ξεχασα να την ρωτησω που ακριβως:rolleyes:
θα μαθω ομως αυτες τις μερες κ θα σου πω, καθως εχουμε κ εμεις τα 2α γεννεθλια μας 30 του μηνα:p

thomai1979
15-01-12, 16:12
zitamar στειλε μου πμ με τα στοιχεια αν και βρηκα τελικα..........:D:Dπηγα στη γειτονια μου στο εργαστηριο η γλυκα κακαλης οχι η αλυσιδα ειναι συγγενεις....το εργαστηριο κακαλης η γλυκα το τονιζω....τουρτα γενεθλιων 8,30ε το κιλο...και τα σχεδια απο 5ε-18ε το ακριβοτερο...:p:p:pεμεινα αναυδη με τη διαφορα απο τα αλλα ζαχαροπλαστεια....τον ρωτησα για τις τιμες και μου ειπε οτι ειναι συνοικιακο εργαστηριο στη κηπουπολη σε απομονωμενο μερος οχι σε πολυσυχναστο δρομο και εχει εμπειρια 30 χρονων.Μου εδωσε και δοκιμασα γλυκα απλα τελεια φρεσκα και αφρατα....οποια θελει διευθυνση στειλτε πμ....:D:D:D:D

manini
15-01-12, 18:21
Εγώ είχα φτιάξει τον περασμένο Μάϊο του μικρού μου γιου από τον Στεργίου, νομίζω 9,90 το κιλό και την παράσταση έξτρα, αλλά δε θυμάμαι να σας πω ακριβώς. Πάντως ήταν νοστιμότατη και φρεσκότατη, όπως και ότι άλλο γλυκό έχω δοκιμάσει! Έχει και site που μπορείς να πάρεις μια ιδέα και σου λένε τιμές και τηλεφωνικά!

#ΕΛΕΝΑ#
15-01-12, 18:34
Εγώ είχα φτιάξει τον περασμένο Μάϊο του μικρού μου γιου από τον Στεργίου, νομίζω 9,90 το κιλό και την παράσταση έξτρα, αλλά δε θυμάμαι να σας πω ακριβώς. Πάντως ήταν νοστιμότατη και φρεσκότατη, όπως και ότι άλλο γλυκό έχω δοκιμάσει! Έχει και site που μπορείς να πάρεις μια ιδέα και σου λένε τιμές και τηλεφωνικά!

στειλε π.μ να ριξω μια ματια κ εκει...σε ποια περιοχη ειναι??

love4four
16-01-12, 15:10
στειλε π.μ να ριξω μια ματια κ εκει...σε ποια περιοχη ειναι??

Στην Γεφυρα της Μεταμόρφωσης .... ;)

alexele
16-01-12, 15:14
Yπάρχει στη Νίκαια με 10€ το κιλό και ότι γεύση θέλεις (ανάμεικτη, cookies κλπ) έξτρα χρεώνεται η παράσταση.

flora-flora
16-01-12, 19:16
Γιατί δεν φτιάχνεις εσύ μια τούρτα ? που και νόστιμη θα γίνει με τα σωστά υλικά και θα την έχεις φτιάξει εσύ !!!!!!!

barbie2000
16-01-12, 21:58
Yπάρχει στη Νίκαια με 10€ το κιλό και ότι γεύση θέλεις (ανάμεικτη, cookies κλπ) έξτρα χρεώνεται η παράσταση.

Ποιό ζαχαροπλαστείο είναι στη Νίκαια?
Ευχαριστώ.

#ΕΛΕΝΑ#
18-01-12, 15:43
Στην Γεφυρα της Μεταμόρφωσης .... ;)
σε ευχαριστω πολυ!!

anda3
29-01-12, 14:51
σε ευχαριστω πολυ!!

Στεργιου εχει κ στην Φιλαδελφεια απο οτι ξερω ( δεν θυμαμαι διευ/ση ομςσ, αλλα θα εχει στο σιτε). ΤΟ θετικο ειναι οτι ειναι φρεσκια η τουρτα κ οχι απο καταψυξη οπως σε 1-2 που μας εχει τυχει. Παιρνουμε απο εκει καθε χρονο για τα γεννεθλια των παιδιων κ για επισκεψεις αν τυχει, παντα εχουμε βγει ασπροπροσωποι. (απο το καταστημα της μεταμορφωσης παιρνω εγω)

alexele
29-01-12, 15:18
Ποιό ζαχαροπλαστείο είναι στη Νίκαια?
Ευχαριστώ.

Barbie ελπίζω να μην είδα αργά το μήνυμά σου, λέγεται "ΜΑΝΟΣ" το ζαχαροπλαστείο και είναι κοντά στον Άγιο Αντώνη Κερατσινίου, σύνορα με Νεάπολη.

my billy
29-01-12, 21:51
εκανα σημερα παραγγελια για την τουρτα του μικρου μου σε ενα εργαστηριο στην Ζοφρια οπως ειπα κ πιο πανω με 8ε το κιλο! κ παραστασεις απο 5 ευρω. εμεις πηραμε τον λυκο με τα 3 γουρουνακια, που ειναι το αγαπημενο μας, πολυ γεματη παρασταση με πολλες φιγουρες, δεντρακια, λιμνουλες. θα σας πω εντυπωσεις αν προλαβουμε να την δοκιμασουμε γιατι θα την κοψουνε στον π. σταθμο

thomai1979
29-01-12, 22:39
πως λεγεται αυτο στη ζοφρια? ενδιαφερεται η ξαδερφη μου απο ανω λιοσια.........

my billy
29-01-12, 23:17
πως λεγεται αυτο στη ζοφρια? ενδιαφερεται η ξαδερφη μου απο ανω λιοσια.........

αυριο βραδυ που θα παω να παραλαβω θα παρω καρτα κ θα σου στειλω με π.μ τα στοιχεια.

barbie2000
30-01-12, 14:01
Barbie ελπίζω να μην είδα αργά το μήνυμά σου, λέγεται "ΜΑΝΟΣ" το ζαχαροπλαστείο και είναι κοντά στον Άγιο Αντώνη Κερατσινίου, σύνορα με Νεάπολη.

Σε ευχαριστώ!!! Εγώ συνήθως έπαιρνα από το Sweet, αλλά τον τελευταίο χρόνο "επένδυσα" στο Max Perry.
Θα έχω υπόψιν τον Μάνο. Ακόμη την έχει 10 ευρώ το κιλό την τούρτα?
Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

my billy
01-02-12, 18:36
αυριο βραδυ που θα παω να παραλαβω θα παρω καρτα κ θα σου στειλω με π.μ τα στοιχεια.
σου εστειλα π.μ με τα στοιχεια.
ηταν φρεσκοτατη κ πολυ ωραια εμφανισιακα

VGI
01-02-12, 19:32
Και εμεις απο Στεργιου και ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι!

Danay13
01-02-12, 20:00
Εμείς βρήκαμε στην Νέα Σμύρνη, νομίζω είναι αλυσίδα και έχει και στον Πειραιἀ. Πάντως στη Νέα Σμύρνη το επιβεβαιώνω γιατί πήραμε από εκεί. Έχει 7.90 το κιλό, το ζαχαροπλαστείο ονομάζεται ᾽᾽Παλόγλου᾽᾽.

mamavasia
01-02-12, 21:33
Να προσθέσω ότι υπάρχει ζαχαροπλαστείο και στο Μενίδι λέγεται Oscar και έχει 10 ευρώ το κιλό η τούρτα και η φιγούρα απο 4,5 ευρώ έως 12.

Οι τούρτες είναι δοκιμασμένες και γευστικές!

thomai1979
13-03-12, 17:57
κοριτσια μου περασαν και τα γενεθλια του νικου μου.....τελικα πηρα τουρτα απο το εργαστηριο που ελεγα παρακατω με 8,30ε το κιλο.....
πολυ καλη, φρεσκοτατη, και γευστικοτατη δεν το περιμενα....
αντε και του χρονου με υγεια....:p:p:p:p:p

my billy
13-03-12, 18:33
σου εστειλα π.μ με τα στοιχεια.
ηταν φρεσκοτατη κ πολυ ωραια εμφανισιακα
τωρα που μου το θυμισες να σας βαλω μια φωτο απο την τουρτα του να γλυκαθειτε!!!!!!! ε θεμα ο λυκος κ τα 3 γουρουνακια που λατρευουμε να ακουμε πολλεεες φορες την ημερα:p
http://img11.imageshack.us/img11/3562/022aj.jpg

demi
14-03-12, 13:25
στην θεσσαλονικη κατω απο 12 ευρω δεν ειχα βρει πουθενα..μπραβο στις εξαιρετικες τιμες που κανουν οι ζαχ/στες στην αθηνα.

LIA-KOSTAS
14-03-12, 23:36
εμεις πηραμε για τα γενεθλια της μικρης μου πολυ ωραια τουρτα απο τη σταυρουπολη ζαχαροπλαστειο κωστης με 10ε το κιλο.απλα πληρωνεις επιπλεον το σχεδιο που θες να εχει.εμενα διαλεξαν τη φραουλιτσα με 4ε επιπλεον

Natali_aslanidou
20-03-12, 11:01
zitamar στειλε μου πμ με τα στοιχεια αν και βρηκα τελικα..........:D:Dπηγα στη γειτονια μου στο εργαστηριο η γλυκα κακαλης οχι η αλυσιδα ειναι συγγενεις....το εργαστηριο κακαλης η γλυκα το τονιζω....τουρτα γενεθλιων 8,30ε το κιλο...και τα σχεδια απο 5ε-18ε το ακριβοτερο...:p:p:pεμεινα αναυδη με τη διαφορα απο τα αλλα ζαχαροπλαστεια....τον ρωτησα για τις τιμες και μου ειπε οτι ειναι συνοικιακο εργαστηριο στη κηπουπολη σε απομονωμενο μερος οχι σε πολυσυχναστο δρομο και εχει εμπειρια 30 χρονων.Μου εδωσε και δοκιμασα γλυκα απλα τελεια φρεσκα και αφρατα....οποια θελει διευθυνση στειλτε πμ....:D:D:D:D

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΚΑΚΑΛΗΣ ,ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 17?

thomai1979
22-03-12, 15:13
οχι ειναι στην σκουφα και βικτωριας..........που μενεις να σου πω πως θα ερθεις....

zouzounel
22-03-12, 15:36
Πριν 2 μερες πήρα τούρτα για τον γιο μου με 8,5 ευρώ το κιλό από τον Παλόγλου στον Πειραιά, στη Χατζηκυριακού. Εδωσα επιπλεον 17 ευρώ για την παράσταση (ηθελε μακ κουιν ο μικρός), αλλά ενταξει, αυτό επειδή εγω το ηθελα, δεν ήταν υποχρεωτικό. Τουλάχιστον η παρασταση ήταν ακριβώς όπως την ειδα στη φωτογραφία (στα πρωτα γενεθλια ειχα παρει απο μαξ περυ και δεν ειχε καμια σχεση η φωτο με την τούρτα που παρελαβα). Και από γεύση, τελεια.

Natali_aslanidou
06-04-12, 02:38
Μετά από πρόσφατο ψάξιμο να ενημερώσω τις φίλες ότι ό Στεργίου έχει όντως πολύ καλές τούρτες και τις πουλά πλέον 10,5 ευρώ το κιλό ακόμα και αν ζητήσεις σοκολάτα με αμυγδαλο όπως εγώ.Οι παραστάσεις που είναι με ζαχαρόπαστα(φαίνεται σαν φωτογραφία) χωρίς φιγούρες τρισδιάστατες έχουν όλες 8 ευρώ .Οι φιγούρες ανεβαίνουν.Παράδειγμα έχει μια μανούλα φωτό τα τρία γουρουνάκια με το λύκο ,αυτή την έχει 15 ευρώ .
Επίσης τα κιλά είναι ένα άλλο θέμα.Εγώ πάντως για 50 άτομα με 30 μεγάλους πήρα 4 κιλά τούρτα και έκοβα μικρά κομμάτια(περίπου 4εκ *4εκ) και έφτασε μια χαρά
'Αντε και καλοφάγωτη.

Maya
06-04-12, 14:47
Και ο Μαρτίνης, στο Πειραιά, τις έχει 10 ευρώ το κιλό όλα τα είδη + τη φιγούρα (και είναι εξαιρετικής ποιότητας)

''Οι παίδαροι''
09-04-12, 15:03
Και για όσες μένουν προς Αιγάλεω μεριά, σας προτείνω ανεπιφύλακτα το ζαχαροπλαστείο ''ΠΑΠΙΓΚΟ'', Κωνσταντινουπόλεως 57, τηλ. 210-5909929. Έχουμε πάρει αρκετές φορές γλυκάκια και τούρτες και είμαστε απόλυτα ευχαριστημένοι. Χαμηλές τιμές και τα γλυκά τους πάντα φρέσκα. Η τούρτα του γιου μου με θέμα τα στρουμφάκια (τα αγαπημένα του!) μας κόστισε λίγο κάτω από 40€ με την παράσταση και ήταν λίγο λιγότερο από 3 κιλά. Νομίζω 2,800 αλλά δεν θυμάμαι και καλά. Το προηγούμενο Σ/Κ που πήρα μία τούρτα 1,300 gr. την πλήρωσα 13,5 €. Ολόφρεσκη και με γέυση cookies ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!!

alex1979
20-05-12, 11:52

Θωμαή, να είσαι καλά που μας έδωσες την πληροφορία!!! Έκανα κι εγώ τα γενέθλια του γιου μου και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από την τούρτα! Άρεσε σε όλους! Πήγε 8,30 το κιλό συν 10 ευρώ το σχέδιο! Δεν υστερούσε σε τίποτα, φρέσκια και τρομερή γεύση! Έκλεισα και τα γλυκά για τη βάφτιση της μπέμπας, παστάκια με 90 λεπτά το κομμάτι! Έμεινα άφωνη με τις τιμές τους! Άντε και του χρόνου με υγεία!

stavroulitsa
14-07-12, 19:39
Εγώ πήρα προχθές για ένα γνωστό μου (μεγάλο βέβαια, με όχι παιδική παράσταση) από το Mousse στην Ανωγείων στην Νίκαια με 9,80 το κιλό φρεσκότατη. Εχει και απ' έξω από το μαγαζί ταμπέλα που λέει "προσφορά τούρτες βάπτισης με 9,80 το κιλό".

stavroulitsa
14-07-12, 19:42
Ο Στεργίου ξέρω ότι έχει πολύ ωραία γλυκά και φρέσκα (λόγω της μεγάλης κατανάλωσης) και μάλιστα έχω φάει γλυκό βάπτισης από εκεί και έγλυφα τα δάχτυλά μου. Θα πάρω να ρωτήσω τιμές γιατί τα γεννέθλια του μικρού μου θα γίνουν κοντά στο Ολυμπιακό χωριό που είναι το εξοχικό της γιαγιάς και του παπού οπότε ίσως μας βολεύει!

maspir
12-08-12, 12:47

θα μπορουσες να μου πεις που ειναι το ζαχαροπλαστειο? ;-)

thomai1979
13-08-12, 00:09
θα μπορουσες να μου πεις που ειναι το ζαχαροπλαστειο? ;-)
ειναι στη βικτωριας στη κηπουπολη μπορει να στο βγαλει και περιστερι ειναι ορια....ακριβως σκουφα και βικτωριας γωνια...

chrisa1980
16-08-12, 03:58
βρε κορίτσια μου....Θεσσαλονίκη δεν εχει καμια υπόψιν της ζαχαροπλαστεία με τέτοιες τιμές;

mirtoula4
16-08-12, 17:47
Στα καρφουρ Ευκαρπίας έχει την τούρτα 7Ε το κιλό, επίσης φτηνή αλλά δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς έχει ο "Βασίλης " στην Πολίχνη και πολύ όμορφα σχέδια

chrisa1980
06-09-12, 15:59
Στα καρφουρ Ευκαρπίας έχει την τούρτα 7Ε το κιλό, επίσης φτηνή αλλά δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς έχει ο "Βασίλης " στην Πολίχνη και πολύ όμορφα σχέδια
Σ'ευχαριστώ πολύ mirtoula.......:)

thomai1979
08-09-12, 15:12
βρηκα αλλο ενα ζαχαροπλαστειο ακομα καλυτερο απο το αλλο που σας ειπα..
ειναι στο περιστερι στο Λοφο, λεγεται Λοφου Απολαυσεις και το εχει ενας νεαρος....πολλες ποικιλιες και φρεσκα πραγματα.... τουρτες 11,30ε το κιλο

aytos79
28-09-12, 15:00
στεργιου, ειναι η καλύτερη λύση.
με περιπου 10 ευρω το κιλό, φρεσκοτατες τουρτες, και πολύ γευστικές.
εχει σι΄γουρα φιλαδελφεια, μεταμορφωση (το κεντρικό του), και κηφισια.

εχω παρει και για τη βαφτιση του μικρου, αλλά και τα γλυκά για τη βαφτιση του, και μυριες αλλες φορές.
Ειναι το πιο φθηνό ζαχαροπλαστείο που ξέρω, με value for money γλυκα!

gogobaby
06-01-13, 12:33
κοριτσια πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σας! το πιο κοντινο μου απο τα ζαχαροπλαστια που αναφερατε ειναι ο στεργιου οποτε θα τον επισκευθω συντομα για τα πρωτα γεννεθλια του γιου μου. τα αλλα στο περιστερι και στο ιλιον μου πεφτουν λιγο μακρυα. ρωτησα σε γειτονικο ζαχαροπλαστειο και μου ειπαν 12.90 , οχι κι ασχημα αλλα αν μπορουμε να γλυτωσουμε καποια χρηματα γιατι οχι! δυσκολες οι εποχες....

gogobaby
06-01-13, 19:26
τελικα ο στεργιου κοριτσια 10,50 το κιλο και εξτρα η διακοσμηση! εστω...