PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

ΕΥΗ!
10-06-12, 09:32
Καλημερα σε ολες !!!!
Απο τις 6:30 ειμαι ξυπνια και στριφογυρνουσα.Πραγματικα δεν ημουν καθολου αγχωμενη για την Δευτερα..αλλα στριφογυριζαν στο μυαλο μου και δεν με επιανε υπνος.Ωσπου κατα τις 8:30 τα καταφερα..ειδα το ονειρο με μια υπεροχη χοριακη "1" και πεταχτικα ορθια.τι τον ηθελα τον μισαωρο υπνο πρωινιατικα?αφου στις 8:30 επρεπε να παρω τα untrogestan !Και το χειροτερο ειναι οτι ενιωσα εκεινο το απαισιο κενο...:mad:

LinakiS
10-06-12, 09:41
Καλημέρα Ζουζούνες μου όμορφες!!!!
Τί μου κάνετε?
Μπήκα να χαζολογήσω και είδα το μήνυμα της angel gabriel. Αρχικά να πω τα συλληπητηρια μου και κουράγιο σε εσάς και την οικογενεια του.
Ωστόσο κοπέλα μου πρέπει να το παλέψεις να μην στενοχωριέσαι....το ξέρω ότι είναι λόγια αλλά πρέπει να το κάνεις!Μια νέα ζωή ξεκινά μέσα σου και εσύ πάλεψες για αυτή και πρέπει να την κρατήσεις. Μην στενοχωριέσαι, το έχουμε πει ότι η στενοχωρια είναι τοξική στις περιπτώσεις μας!!!!Προσπάθησε να απομακρύνεις το μυαλό σου από αυτό το δυσάρεστο γεγονός. Δεν είναι εύκολο και το ξέρω αλλά για λίγο πρέπει να πίνουμε χαμογελοπολτό κάθε μέρα....είναι μέρος της αγωγής μας!!!Άλλωστε εδώ είμαστε εμείς να σε ακούμε να τα βγάλεις από μέσα σου....και γενικά πες το παντού, ξέσπασε και προσπάθησε ήρεμα να το δεχτείς. Έχω χάσει πολύ κοντινό μου άνθρωπο και μάλιστα πολύ πολύ νέο και ακόμα όταν τον θυμάμαι κλαίω αλλά αυτή την στιγμή πρέπει να είμαστε λίγο αναίσθητες, για το καλό το δικό μας και των μωρών μας!

Ellika....βόλτα πουλάκι μου??? Κρατήσου λίγο....

LinakiS
10-06-12, 09:45
Καλημερα σε ολες !!!!
Απο τις 6:30 ειμαι ξυπνια και στριφογυρνουσα.Πραγματικα δεν ημουν καθολου αγχωμενη για την Δευτερα..αλλα στριφογυριζαν στο μυαλο μου και δεν με επιανε υπνος.Ωσπου κατα τις 8:30 τα καταφερα..ειδα το ονειρο με μια υπεροχη χοριακη "1" και πεταχτικα ορθια.τι τον ηθελα τον μισαωρο υπνο πρωινιατικα?αφου στις 8:30 επρεπε να παρω τα untrogestan !Και το χειροτερο ειναι οτι ενιωσα εκεινο το απαισιο κενο...:mad:

Καλημέρα Εύη....λοιπόν μαζί με το utrogestan πάρε και μια ένεση αυτοπεποίθησης....ακούς εκεί 1??? Αρχικά τί πιθανότητες έχεις να πέσει το νούμερο 1 στο λόττο? Δεν μας κάνει....να το αλλάξεις!
Επιπλέον, δεν είπαμε ρε κορίτσια ότι είμαστε έγκυες και αύριο πάμε να ενημερώσουμε τον γιατρό μας???Τί ένα είναι αυτα τώρα???Με 1 θα του κόψουμε τα πόδια του ανθρώπου (του εκάστοτε ανθρώπου)!!!
Είμαστε έγκυες τελεία και παύλα!!!!Δεν το διαπραγματευομαι .... απλά δεν ξέρω ακόμα σε πόσα η καθεμιά....δυστυχώς η didi δεν στέλνει δυνατά σήματα προφητείας!!!Ας μας πει η ίδια!!!
Τί θα φάμε σήμερα Εύη μου??? Για φτιάξε μας την μέρα!

zenia79
10-06-12, 09:47
Καλημερα κοριτσακι..!μου εχεις πει οτι εχεις προβλημα γενικα με το εντερο ε?
πηγαινεις κανονικα τουαλετα?συγνωμη για την ερωτηση πρωιπρωι

Πηγαινω Ευη μου, αλλα η αποδοση δεν ειναι αναλογη του τι εχω φαει, αν με καταλαβαινεις!

LinakiS
10-06-12, 09:49
Καλημερα σε ολες...
Κοριτσια δεν ειμαι καλα... Δεν εχω κοιμηθει ολο το βραδυ... Απο εχτες με ποναει εντονα το εντερο μου, με χτυπαει και στο στομαχι και εχω ταση για εμετο. Τα utrogestan με εχουν ξεκανει και δεν μπορω να παρω τιποτα να με ανακουφισει! Περιμενω να περασει η ωρα να παρω τον γιατρο. Ειλικρινα υποφερω και φοβαμαι και για το εμβρυακι μου. Καθομαι εδω στο σαλονι μονη και κλαιω σαν το μικρο παιδι...

zenia μου μην φοβάσαι. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι τα εντερικά προβλήματα είναι συνόνυμα της εγκυμοσύνης....και εγώ έχω κάτι σφαξιές ώρες ώρες που δεν είχα ποτέ....πάρε τον γιατρό να σου πει τί να κάνεις να ανακουφιστείς και κάνε κουράγιο....από εδώ και στο εξής το εμβρυάκι σου θα κάνει με πολλά πράγματα την παρουσια του έντονη και θα μπορείς να αγχώνεσαι για πολλά....μην κλαις...εχεις μέλλον μπροστά σου.
Σχετικα με τα έντερα εγώ πιστεύω ότι διαστέλλεται το σύστημα εκεί με την μήτρα κτλ και πιέζει τα έντερα γιατί και εγώ νιώθω διάφορα!!!Δεν είναι να κλαις....απλά ρώτα τον γιατρό σου πώς θα απαλύνεις τα συμπτώματα!!!
Ενημέρωσέ μας μέλλουσα μανούλα!!!

LinakiS
10-06-12, 09:51
Πηγαινω Ευη μου, αλλα η αποδοση δεν ειναι αναλογη του τι εχω φαει, αν με καταλαβαινεις!

zenia μου....εγω μπορεί και 2 και 3 μέρες να μην πάω και τρώω τον άμπακο....είναι λογικά συμπτώματα νομίζω....μην αγχώνεσαι ανευ λόγου....απλά ζήτησε ιατρική βοήθεια για να ανακουφιστείς!

zenia79
10-06-12, 10:02
zenia μου....εγω μπορεί και 2 και 3 μέρες να μην πάω και τρώω τον άμπακο....είναι λογικά συμπτώματα νομίζω....μην αγχώνεσαι ανευ λόγου....απλά ζήτησε ιατρική βοήθεια για να ανακουφιστείς!

Λινακι μου αυτο το θεμα με ταλαιπωρει απο περυσι τον Απριλιο που ηταν και η πρωτη φορα που ξεκινησαμε για παιδακι. Απο τοτε και γυρω στην εικοστη μερα του κυκλου, προφανως απο το αγχος για το αν καταφερα να μεινω εγκυος με επιανε ο ιδιος πονος στο ιδιο ακριβως σημειο μεχρι που μου ερχοταν περιοδος, ετρωγα τη φολα και ο πονος δια μαγειας εξαφανιζοταν! Ο καιρος περασε και αρχισα να ποναω και ασχετες στιγμες μεσα στον κυκλο! Το Σεπτεμβρη αρχισα να το ψαχνω, πηγα σε γυναικολογο, παθολογο, χειρουργο, εκανα εξετασεις, υπερηχο κατω κοιλιας ( οι γιατροι φοβοντουσαν για κοιλη η χρονια σκολικοειδιτιδα). Τελικα κατεληξα σε μια γαστρεντερολογο που διεγνωσε ευεραισθητο εντερο λογω αγχους! Ε τωρα λιγο το αγχος, λιγο τα utrogestan που ουτως η αλλως ερεθιζουν, εχω βρεθει σε μια κατασταση που ειμαι για λυπηση. Ασε που με αυτα που εγιναν με τη σμαραγδα εχουν αρχισει να μου μπαινουν και ασχημες ιδεες στο κεφαλι!

zenia79
10-06-12, 10:06
Καλημερα σε ολες !!!!

Αχ εσεις εχετε το αγχος σας κι εγω σας μιλαω για τον κ...λο μου! Συγνωμη Ευακι μου, ολα θα πανε μια χαρα αυριο, ειπαμε, εδω επιασα εγω που μαλλον ουτε ο γιατρος μου δεν το περιμενε, εσεις θα ερθετε με τριψηφια νουμερα!!!

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:17
Αχ εσεις εχετε το αγχος σας κι εγω σας μιλαω για τον κ...λο μου! Συγνωμη Ευακι μου, ολα θα πανε μια χαρα αυριο, ειπαμε, εδω επιασα εγω που μαλλον ουτε ο γιατρος μου δεν το περιμενε, εσεις θα ερθετε με τριψηφια νουμερα!!!

Να μη ζητας συγνωμη!Τα αγχη της καθεμιας ειναι σημαντικα.μιλα με τον γιατρο σου για το προβλημα και να τα παιρνεις κολπικα τα untrogestan..Α!και κομμενο το αγχος!εισαι εγκυος και ειναι το πιο ομορφα πραγμα που μπορει να σου συμβει!!;)

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:21
Καλημέρα Εύη....λοιπόν μαζί με το utrogestan πάρε και μια ένεση αυτοπεποίθησης....ακούς εκεί 1??? Αρχικά τί πιθανότητες έχεις να πέσει το νούμερο 1 στο λόττο? Δεν μας κάνει....να το αλλάξεις!
Επιπλέον, δεν είπαμε ρε κορίτσια ότι είμαστε έγκυες και αύριο πάμε να ενημερώσουμε τον γιατρό μας???Τί ένα είναι αυτα τώρα???Με 1 θα του κόψουμε τα πόδια του ανθρώπου (του εκάστοτε ανθρώπου)!!!
Είμαστε έγκυες τελεία και παύλα!!!!Δεν το διαπραγματευομαι .... απλά δεν ξέρω ακόμα σε πόσα η καθεμιά....δυστυχώς η didi δεν στέλνει δυνατά σήματα προφητείας!!!Ας μας πει η ίδια!!!
Τί θα φάμε σήμερα Εύη μου??? Για φτιάξε μας την μέρα!

Καλημερα Λινακι!!!ενα ονειρο ηταν μου περασε..ειμαστε εγκυες και θα το αποδειξουμε αυριο!!!!!εφτασε η μερα το πιστευεις?
Σημερα λοιπον θα εχουμε γαυρακια και παπουτσακια!εγω μαλλον θα διαλλεξω το δευτερο!:D:Dεσυ καλα εισαι?τι καινουργιο εχεις να μας πεις?χθες χαθηκες και δεν ειναι να κανουμε τετοια τελευταια στιγμη!!!

didi&k
10-06-12, 10:21
Didi πως ηταν το κινεζικο?Μπηκα να πω μια γλυκια γλυκια καληνυχτα σε ολες!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

ευη μου το κινεζικο ηταν υπεροχο
τελικα εφαγα....1μιση πιατο
αλλα περισσεψε και για σημερα
πηρα και τη συνταγη για το κρεας θα στη στειλω μετα

Angel Gabriel
10-06-12, 10:22
Καλημέρα κορίτσια. Ζένια μου δεν είχα την ευκαιρία να σου πω πόσο χάρηκα για σενα.Πάρα μα πάρα πολύ.
Λινάκι μου,ο μεγάλος καημός είναι για την οικογένεια του, εγώ απλά σοκαρίστηκα.Κορίτσια θα σας πω πως το ένστικτο της αυτο προστασίας μου είναι πολύ έντονο.
Ευάκι μου γλυκό από ένστικτο είμαι σίγουρη πως είσαι έγκυος, όπως και για την Λίνα.
Bastha διάβασα πως είχες δεί λίγο αίμαι και ούτε πως είσαι δεν πρόλαβα να ρωτήσω και όλο σε σκέφτομαι.
Didi μου δίνεις το ρεσιτάλ του κινέζικου.:p
Όσο για τον ύπνο και εγώ κάθε μέρα 6:30 ξυπνάω, μεγάλη ζημιά,έχασα τον ύπνο μου.

didi&k
10-06-12, 10:23
Καλησπέρα κορίτσια,είμαι πάρα πολύ στενοχωρημένη.Σήμερα δούλευα 8-8το βράδυ. Με το που γύρισα στο σπίτι χτύπησε το τηλ μου κ έμαθα κάτι φοβερό.Πέθανε ο κουμπάρος...από καρδιά. Τρελλάθηκα...αφού φοβήθηκα για το μωρό μου με έπιασε δε τόσο δυνατή κράμπα στην κοιλιά που τι να πω...Δεν μπορώ να το χωνέψω. Εχω πάθει πλάκα.:(:(:(:(:(:(Πριν από δύο μήνες έχασα το Θείο μου, ανύπαντρο χωρίς παιδιά και του είχα τρελή αδυναμία και τώρα ο κουμπάρος μου μα για όνομα...Τα έπαιξα σας λεω.
οοοο τα συλλυπητηρια μου...τι αλλο να σου πω φιλεναδα μου??
και να προσεχεις το-τα μωρακια σου
αυριο πας για χοριακη ε?

Angel Gabriel
10-06-12, 10:23

Φατσούλα μου τι κάνεις;

zenia79
10-06-12, 10:24
Να μη ζητας συγνωμη!Τα αγχη της καθεμιας ειναι σημαντικα.μιλα με τον γιατρο σου για το προβλημα και να τα παιρνεις κολπικα τα untrogestan..Α!και κομμενο το αγχος!εισαι εγκυος και ειναι το πιο ομορφα πραγμα που μπορει να σου συμβει!!;)

Δεν ξερω για υποσυνειδητα, αλλα συνειδητα δεν ειμαι αγχωμενη, ειναι τοσο μεγαλη η ενοχληση που νιωθω που δεν μπορω ουτε να χαρω αυτο που μου συμβαινει... Ας ελπισουμε πως θα συνελθω συντομα. Τουλαχιστον εφαγα δυο φρυγανιες και σταματησε ο πονος στο στομαχι...

ΕΥΗ!

Καλημερα Didi!!!ανοιξε μας την ορεξη πρωι πρωι!!!Τελεια κοριτσακι μπραβο!!! το μισο ηταν για το μωρακι να υποθεσω!!!;)πως εισαι σημερα εσυ?

Angel Gabriel
οοοο τα συλλυπητηρια μου...τι αλλο να σου πω φιλεναδα μου??
και να προσεχεις το-τα μωρακια σου
αυριο πας για χοριακη ε?
Αύριο ναι, αλλά φοβάμαι λίγο, έχθες έπαθα μια τρομερή κράμπα στην κοιλιά, μιλάμε για πολύ πόνο. Κορίτσια έσεις παθαίνετε τέτοια;

didi&k
10-06-12, 10:25
Καλημερα σε ολες...
Κοριτσια δεν ειμαι καλα... Δεν εχω κοιμηθει ολο το βραδυ... Απο εχτες με ποναει εντονα το εντερο μου, με χτυπαει και στο στομαχι και εχω ταση για εμετο. Τα utrogestan με εχουν ξεκανει και δεν μπορω να παρω τιποτα να με ανακουφισει! Περιμενω να περασει η ωρα να παρω τον γιατρο. Ειλικρινα υποφερω και φοβαμαι και για το εμβρυακι μου. Καθομαι εδω στο σαλονι μονη και κλαιω σαν το μικρο παιδι...
πως εισαι τωρα ζενια μου? μιλησες με το γιατρο?

Angel Gabriel
10-06-12, 10:25
Δεν ξερω για υποσυνειδητα, αλλα συνειδητα δεν ειμαι αγχωμενη, ειναι τοσο μεγαλη η ενοχληση που νιωθω που δεν μπορω ουτε να χαρω αυτο που μου συμβαινει... Ας ελπισουμε πως θα συνελθω συντομα. Τουλαχιστον εφαγα δυο φρυγανιες και σταματησε ο πονος στο στομαχι...
Συγνώμη δεν έχω προλάβει να τα διαβάσω όλα σας τα σχόλια, τι έπαθες;

zenia79
10-06-12, 10:26
πως εισαι τωρα ζενια μου? μιλησες με το γιατρο?

Να τον παρω η ειναι νωρις ακομα;;;

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:29
Καλημέρα κορίτσια. Ζένια μου δεν είχα την ευκαιρία να σου πω πόσο χάρηκα για σενα.Πάρα μα πάρα πολύ.
Λινάκι μου,ο μεγάλος καημός είναι για την οικογένεια του, εγώ απλά σοκαρίστηκα.Κορίτσια θα σας πω πως το ένστικτο της αυτο προστασίας μου είναι πολύ έντονο.
Ευάκι μου γλυκό από ένστικτο είμαι σίγουρη πως είσαι έγκυος, όπως και για την Λίνα.
Bastha διάβασα πως είχες δεί λίγο αίμαι και ούτε πως είσαι δεν πρόλαβα να ρωτήσω και όλο σε σκέφτομαι.
Didi μου δίνεις το ρεσιτάλ του κινέζικου.:p
Όσο για τον ύπνο και εγώ κάθε μέρα 6:30 ξυπνάω, μεγάλη ζημιά,έχασα τον ύπνο μου.

Καλημερα Αngel..!ευχαριστω πολυ για την ενθαρυνση..τελευταια μερα..απο αυριο εχοντως καλων των πραγματων θα ξεκινησουν αλλες ανησυχιες!;)Εσυ πως εισαι?

LinakiS
10-06-12, 10:29
Αύριο ναι, αλλά φοβάμαι λίγο, έχθες έπαθα μια τρομερή κράμπα στην κοιλιά, μιλάμε για πολύ πόνο. Κορίτσια έσεις παθαίνετε τέτοια;

Εσύ αύριο πας για την επαναληπτική??? Κάτσε να σε σημειώσω ομορφιά μου....(δεν πάω καλά το έχετε διαπιστώσει)!!!Ανοίγω και εγώ σημειώσεις πια....

LinakiS
10-06-12, 10:30

Πάρτον....σιγά...τί νωρίς? Το πολύ πολύ να ετοιμάζεται να βάλει το μαγιώ του!!!:lol::lol::lol::lol:

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:31

Παρ'τον, μια χαρα ωρα ειναι.δεν μου ειπες απο το στομα τα untrogestan?

LinakiS
10-06-12, 10:34
Καλημερα Λινακι!!!ενα ονειρο ηταν μου περασε..ειμαστε εγκυες και θα το αποδειξουμε αυριο!!!!!εφτασε η μερα το πιστευεις?
Σημερα λοιπον θα εχουμε γαυρακια και παπουτσακια!εγω μαλλον θα διαλλεξω το δευτερο!:D:Dεσυ καλα εισαι?τι καινουργιο εχεις να μας πεις?χθες χαθηκες και δεν ειναι να κανουμε τετοια τελευταια στιγμη!!!

Το πιστευω και δεν το πιστεύω να σου πω την αλήθεια...πρωί πρωί λέω: Αύριο είναι η μεγάλη μου μέρα! Έριξα μια προσευχή (έτσι γιατί το παίζω και μάγκας κατά τα άλλα) και μετά έκατσα στο κρεβάτι ήρεμη και χαλαρή και σκεφτόμουν τί να βάλω αύριο (είμαι του γιατρού....δεν υπάρχει αμφιβολία)!!!
Χθες Εύη μου ... άστα.... ντρέπομαι και να το πω...με έπιασε μια όρεξη για γούτσου γούτσου κτλ....κοντέψαμε να βασανιστούμε εδώ μέσα και έτσι σηκωθήκαμε, ντυθήκαμε, σαγιονάρα και κατεβήκαμε παραλία....βολτάραμε στην άμμο...εγώ μπήκα και μέχρι την γάμπα μέσα.....και γυρίσαμε στις 11 σπίτι να ξεραθούμε!!!Καταλαβαίνεις....όλα τα έχει η Μαριωρή....ο Φερετζές της λείπει!!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

didi&k
10-06-12, 10:35
Φατσούλα μου τι κάνεις;
φιλεναδα μου χαθηκες αυτες τις μερες...:(
ευχομαι να τα βρηκες με τον αντρουλη σου , να τελειωσες με τις εξετασεις και τα γραπτα και να σε βλεπουμε συχνοτερα

εγω καλα ειμαι
ολο κοιταω το βρακι μου για αιμα και ευτυχως δεν βλεπω τπτ
περιμενω κι εγω την παρασκευη για δευτερο (μαλλον τριτο) υπερηχο
και τρωω, τρωω τρωω
τελειωσε η μπαταρια της ζυγαριας και δεν ελεγχομαι
την παρασκευη που θα παω στο γιατρο ελπιζω να μην εχω βαλει πανω απο 1 κιλο
αυτα τα δικα μου νεα

didi&k
10-06-12, 10:38
Καλημερα Didi!!!ανοιξε μας την ορεξη πρωι πρωι!!!Τελεια κοριτσακι μπραβο!!! το μισο ηταν για το μωρακι να υποθεσω!!!;)πως εισαι σημερα εσυ?
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:ναι για το μωρακι..8-)8-)8-)8-)8-)

αχ ευη μου αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!!!
προφητευω μεγαλη χοριακη
και για εσενα λινακι!!!!

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:38
Το πιστευω και δεν το πιστεύω να σου πω την αλήθεια...πρωί πρωί λέω: Αύριο είναι η μεγάλη μου μέρα! Έριξα μια προσευχή (έτσι γιατί το παίζω και μάγκας κατά τα άλλα) και μετά έκατσα στο κρεβάτι ήρεμη και χαλαρή και σκεφτόμουν τί να βάλω αύριο (είμαι του γιατρού....δεν υπάρχει αμφιβολία)!!!
Χθες Εύη μου ... άστα.... ντρέπομαι και να το πω...με έπιασε μια όρεξη για γούτσου γούτσου κτλ....κοντέψαμε να βασανιστούμε εδώ μέσα και έτσι σηκωθήκαμε, ντυθήκαμε, σαγιονάρα και κατεβήκαμε παραλία....βολτάραμε στην άμμο...εγώ μπήκα και μέχρι την γάμπα μέσα.....και γυρίσαμε στις 11 σπίτι να ξεραθούμε!!!Καταλαβαίνεις....όλα τα έχει η Μαριωρή....ο Φερετζές της λείπει!!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Μια χαρα σας βρισκω!!!και πολυ καλα κανατε!Δυστυχως βεβαια θα αναγκαστειτε να πατε πολλες βολτες στην παραλια και απο αυριο!!!!(για να μην νομιζετε οτι ολα τελειωνουν στην χοριακη):D:D

LinakiS
10-06-12, 10:39
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:ναι για το μωρακι..8-)8-)8-)8-)8-)

αχ ευη μου αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!!!
προφητευω μεγαλη χοριακη
και για εσενα λινακι!!!!

Ευχαριστώ πολύ didi Μου!!!Καλά και μικρή να είναι δεν μας πειράζει...αρκεί να είναι θετική!!!Όλα τα άλλα έρχονται!!! Άλλωστε μας βολεύει: Άλλο να προσθέτεις το 628 για να βρεις τον αριθμό του λόττο και άλλο το 102!!!!:lol::lol::lol::lol:

didi&k
10-06-12, 10:40
μπορει να ηταν επειδη στεναχωρεθηκες με τον κουμπαρο σου
εγω παντως νιωθω ενοχλησεις αν τσιτωθω με κατι
το μωρακι σου κανει παραπονα

Angel Gabriel
ευχομαι να τα βρηκες με τον αντρουλη σου , να τελειωσες με τις εξετασεις και τα γραπτα και να σε βλεπουμε συχνοτερα

εγω καλα ειμαι
και τρωω, τρωω τρωω
αυτα τα δικα μου νεα
Και τέρμα το αιματάκι σωστά;Όλα τέλεια θα είναι.Δίκιο έχεις και ψάνεσαι...αλλά είμαι σίγουρη πως όλα καλά.

zenia79
Παρ'τον, μια χαρα ωρα ειναι.δεν μου ειπες απο το στομα τα untrogestan?

Πρωι βραδυ απο το στομα 200mg και πρωι μεσημερι βραδυ κολπικα παλι 200mg. Παω να τον παρω...

LinakiS
10-06-12, 10:41
Μια χαρα σας βρισκω!!!και πολυ καλα κανατε!Δυστυχως βεβαια θα αναγκαστειτε να πατε πολλες βολτες στην παραλια και απο αυριο!!!!(για να μην νομιζετε οτι ολα τελειωνουν στην χοριακη):D:D

Τί να τον κάνω....συνήθως του πατάω φωνές και ισίωνει αλλά χθες με βρήκε σε αδυναμία....τέλοσπαντων...ας είναι θετικό αύριο και αυτά έχουμε καιρό....5 χρόνια μαζί άλλωστε δεν κάνουμε και άλλη δουλειά!!! Τώρα νηστεία και προσευχή!

ΕΥΗ!

εγω καλα ειμαι
και τρωω, τρωω τρωω
αυτα τα δικα μου νεα

:D:D:D:D:DΝα παω να σου αγορασω μια μπαταρια???Ωραιο αλλοθι..θα το εχω στα υποψιν μου κουκλακι!!!αν κα δεν πρεπει να γελαω γιατι βλεπω παρακατω μας στελνεις μπολικη μπεμπεδοσκονη και σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!:p:p

Angel Gabriel
Για επαναληπτική ναι πάω αύριο.Και φοβάμαι. Η γέλη πάλι σήμερα πάει σύννεφο, Εύη μη με κοροιδέψεις πάλι....Θα σας αφήσω θα ξαναμπώ το μεσημέρι, πρέπει να πάω στην κουμπάρα μου.

didi&k
ακομη δεν τον πηρες? 11 παρα ειναι
να τον παρεις
εισαι καλυτερα ομως?

LinakiS
10-06-12, 10:42
Πρωι βραδυ απο το στομα 200mg και πρωι μεσημερι βραδυ κολπικα παλι 200mg. Παω να τον παρω...

Κινητό Φαρμακείο Νο.2 είσαι zenia moy kai esy...αντε περιμένουμε να μας πεις νεα!

LinakiS
10-06-12, 10:43
Για επαναληπτική ναι πάω αύριο.Και φοβάμαι. Η γέλη πάλι σήμερα πάει σύννεφο, Εύη μη με κοροιδέψεις πάλι....Θα σας αφήσω θα ξαναμπώ το μεσημέρι, πρέπει να πάω στην κουμπάρα μου.

Angel πάρε την γέλη σου και τράβα βόλτα να πάρει αέρα το κεφάλι σου. Είσαι έγκυος βρε...τί καλύτερο υπάρχει! Να το χαρείς....
Άντε και αύριο θα φωτιστεί ο ουρανός σε όλη την Ελλάδα από πυροτεχνηματα μου φαίνεται!!!
Γίναμε 5!!!!

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:44

ΠΡΟΣΕΧΕ!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑς ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΙΝΟΙ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.

didi&k
10-06-12, 10:46
Ευχαριστώ πολύ didi Μου!!!Καλά και μικρή να είναι δεν μας πειράζει...αρκεί να είναι θετική!!!Όλα τα άλλα έρχονται!!! Άλλωστε μας βολεύει: Άλλο να προσθέτεις το 628 για να βρεις τον αριθμό του λόττο και άλλο το 102!!!!:lol::lol::lol::lol:
θα σας βοηθησω εγω με τα μαθηματικα:p:p:p:p
το 628 ειναι ευκολο γιατι πρωτα προσθετεις το 2 με το 8 που δινουν 10 και μετα το 68-):D8-)8-)

LinakiS
10-06-12, 10:48
το 628 ειναι ευκολο γιατι πρωτα προσθετεις το 2 με το 8 που δινουν 10 και μετα το 68-):D8-)8-)

:lol::lol::lol::lol::lol:
:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Το κινέζικο ενδυναμώνει το τμήμα του εγκεφάλου που κάνει υπολογισμούς???
Εγώ δεν το τρώω και για αυτό θέλω κομπιουτεράκι!!!

didi&k
10-06-12, 10:51
:D:D:D:D:DΝα παω να σου αγορασω μια μπαταρια???Ωραιο αλλοθι..θα το εχω στα υποψιν μου κουκλακι!!!αν κα δεν πρεπει να γελαω γιατι βλεπω παρακατω μας στελνεις μπολικη μπεμπεδοσκονη και σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!:p:p
:p:p:p:p
δεν ειναι οι απλες μπαταριες που βρισκεις στα σουπερμαρκετ(απο αυτες εχω στο σπιτι για το ποντικι)
θελει σαν αυτες που βαζεις στα ρολογια τις στρογγυλες πλατιες οσο ενα 20λεπτο ευρω )που να τη βρω τωρα ?

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:51

Εχουμε και την Didi τον μαθηματικο μας!!!η κανω λαθως?Να ρωτησω κατι για να μην παιξω λαθως νουμερα αυριο..το 628 μας δεινει 18 ε?οχι 9.απο την στιγμη που βγαινει αριθμος που υπαρχει στο δελτιο σταματαμε εκει?:oops:

didi&k
10-06-12, 10:53
see you later!
να προσεχεις!!!

LinakiS
10-06-12, 10:55
Εχουμε και την Didi τον μαθηματικο μας!!!η κανω λαθως?Να ρωτησω κατι για να μην παιξω λαθως νουμερα αυριο..το 628 μας δεινει 18 ε?οχι 9.απο την στιγμη που βγαινει αριθμος που υπαρχει στο δελτιο σταματαμε εκει?:oops:

Ναι, έτσι λέω να το κάνουμε αλλά κάθε πρόταση δεκτή!
:lol::lol::lol::lol::lol:Σήμερα εγώ θα φάω ψαράκι....μπορεί να μην βοηθάει στους υπολογισμούς αλλά βοηθάει στην μυωπία!!!

ΕΥΗ!
δεν ειναι οι απλες μπαταριες που βρισκεις στα σουπερμαρκετ(απο αυτες εχω στο σπιτι για το ποντικι)
θελει σαν αυτες που βαζεις στα ρολογια τις στρογγυλες πλατιες οσο ενα 20λεπτο ευρω )που να τη βρω τωρα ?

τωρα που ειπες για ποντικι , το εχω λιωσει ααυτες τις μερες!εχω ξεμεινει απο μπαταρια 2 φορες!:o

didi&k
:lol::lol::lol::lol::lol:
:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Το κινέζικο ενδυναμώνει το τμήμα του εγκεφάλου που κάνει υπολογισμούς???
Εγώ δεν το τρώω και για αυτό θέλω κομπιουτεράκι!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:αχαχαχαχαχαχαχα
ναι με βοηθαει ο βουδας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

(ξεχασες βρε! ειμαι μαθηματικος για πλακα σου το ειπα οπως τα λεω στους μαθητες μου:p:p:p:p:p:p)

ΕΥΗ!
10-06-12, 10:57
Λινακι με ταραζει μπορω να σου πω το 2ο τικερακι σου:confused:

zenia79
Λοιπον τον πηρα τηλ και μαλλον ηταν παραλια!!! Χαχαχα! Μου ειπε μα μην ανησυχω, με ρωτησε αν ποναω χαμηλα στην μητρα, του ειπα πως οχι ειναι σιγουρα το εντερο αφου με χτυπαει και στο στομαχι και μου ειπε να παρω buscopan αφοβα και οσα χρειαστουν. Τον ρωτησα για την περιπτωση εξωμητριου και μου ειπε οτι με 91 χοριακη αποκλειεται. Ουφ ηρεμησα καπως, αντε να περασει και ο πονος γιατι με εχει κουρασει!!!

LinakiS

Να μην την βρεις καλέ....σιγά τα αυγά...ασε την Εύη να λέει....δεν δουλεύει η ζυγαριά και τέλος.
Μην σου πω να γράψεις στην οθόνη ενδείξεων με ανεξίτηλο τα κιλά που θες πχ 55....και να ανεβαίνεις και να είναι πάντα σταθερό το νούμερ...εγώ μπορεί να το εφαρμοσω πάντως....δεν είναι να πικραινόμαστε με τέτοια!!!

didi&k
16 θες να πεις?:p;):D:o:):rolleyes::cool::eek::grin:8-):wink::-):lol:;-):smile:
ναι εκει θα σταματησουμε δεν θα το κανουμε 7

LinakiS
10-06-12, 10:58
Λινακι με ταραζει μπορω να σου πω το 2ο τικερακι σου:confused:

Σε ταράζει?
Για ποιο λόγο καρδια μου????

LinakiS
10-06-12, 10:59

Δεν αντέχω από το γέλιο............δεν αντέχω πια!!!

didi&k
10-06-12, 10:59
τωρα που ειπες για ποντικι , το εχω λιωσει ααυτες τις μερες!εχω ξεμεινει απο μπαταρια 2 φορες!:o
χαχαχαχαχαχ να παρεις αυτην με το λαγουδακι στη διαφημιση (δεν λεω τη μαρκα για να μην νομιζουν οτι κανω διαφημιση και με κοψουν)

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:01

:D:D:D:D:D:D:D
καλα!πεθανα στα γελια!αληθεια ειμαι καλη στα μαθηματικα!...Δεν με πιστευεις ε?

LinakiS

Μου θέλετε και ασύρματα.....οικονομική κρίση βρε ... να μην σχολιάσω τις επιπτώσεις στο περιβάλλον!
Ενσυρματα ποντίκια 4ever:!::!::!:

LinakiS

Δεν έχουμε κανέναν λόγο να μην σε πιστεψουμε!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

didi&k
10-06-12, 11:02
Λοιπον τον πηρα τηλ και μαλλον ηταν παραλια!!! Χαχαχα! Μου ειπε μα μην ανησυχω, με ρωτησε αν ποναω χαμηλα στην μητρα, του ειπα πως οχι ειναι σιγουρα το εντερο αφου με χτυπαει και στο στομαχι και μου ειπε να παρω buscopan αφοβα και οσα χρειαστουν. Τον ρωτησα για την περιπτωση εξωμητριου και μου ειπε οτι με 91 χοριακη αποκλειεται. Ουφ ηρεμησα καπως, αντε να περασει και ο πονος γιατι με εχει κουρασει!!!
αντε κοριτσακι να ηρεμησεις κι εσυ
ολα καλα ευτυχως

τα buscopan τα εχω ακουστα σε τι βοηθανε?

zenia79
10-06-12, 11:03
αντε κοριτσακι να ηρεμησεις κι εσυ
ολα καλα ευτυχως

τα buscopan τα εχω ακουστα σε τι βοηθανε?

Ειναι σπασμολυτικα, τα ειχα παρει και πριν παω για την περιβοητη σαλπιγγογραφια

LinakiS
10-06-12, 11:04

Είδες βρε που δεν ήταν τίποτα?
Παρε τα βουσκοπάν σου και προσπάθησε να χαλαρώσεις....
Στην παραλία και εσύ του έλεγες για εξωμήτριο????Κουνήσου από την θέση σου!
Πέτυχες παιδί μου, είναι ο μήνας με την μπεμπουδόσκονη...έχει καλύψει τον ελληνικό ουρανό...δεν το βλέπεις????
Πιες και έναν χαμογελοπολτό τώρα να στανιάρεις!!!!

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:04
Σε ταράζει?
Για ποιο λόγο καρδια μου????

Γιατι βλεπω το 1 μερα και παθαινω!!!
Καλα κοριτσακια πεθανα απο τα γελια!Αφου αν ειμαι εγκυος θα τα εχασα παει!

didi&k
10-06-12, 11:05
Να μην την βρεις καλέ....σιγά τα αυγά...ασε την Εύη να λέει....δεν δουλεύει η ζυγαριά και τέλος.
Μην σου πω να γράψεις στην οθόνη ενδείξεων με ανεξίτηλο τα κιλά που θες πχ 55....και να ανεβαίνεις και να είναι πάντα σταθερό το νούμερ...εγώ μπορεί να το εφαρμοσω πάντως....δεν είναι να πικραινόμαστε με τέτοια!!!
χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχ γελασα πολυ δυνατα
εισαι τελεια κοριτσακι χαχαχαχαχαχαχααχα

ζυγιζομουν στην πεθερα μου την τελευταια εβδομαδα αλλα εχω μερες να παω . απο τοτε που ειδα αιμα δεν το κουναω απο το σπιτι(μονο εχθες μεχρι τη μαμα μου που ειναι πολυ κοντα)

LinakiS
10-06-12, 11:05

Και εγω ειχα παρει...τα δίνουν και σε πόνους περιόδου....καλά είναι!
Πιείτε πιείτε να κάνουμε κατανάλωση!

LinakiS
10-06-12, 11:07

Όχι αν...είσαι έγκυος και δεν το έχασες....ίσα ίσα που είπε: Μωρέ μια χαρά είναι εδώ...τρώμε, πίνουμε, γελάμε....εδώ θα μπαστακωθώ τουλάχιστον 9 μήνες...πού θα βρω καλύτερα????
Τί αυγολέμονα έχει το μενού, τί σαρμαδάκια, τί παπουτσάκια.....διαλέχτε!!!!

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:07

Αντε Ζενακι ελπιζω να σε βοηθησουν!ειναι δυσκολοι οι κολικοι αλλα θα περασει!;)

zenia79
10-06-12, 11:08
Είδες βρε που δεν ήταν τίποτα?
Παρε τα βουσκοπάν σου και προσπάθησε να χαλαρώσεις....
Στην παραλία και εσύ του έλεγες για εξωμήτριο????Κουνήσου από την θέση σου!
Πέτυχες παιδί μου, είναι ο μήνας με την μπεμπουδόσκονη...έχει καλύψει τον ελληνικό ουρανό...δεν το βλέπεις????
Πιες και έναν χαμογελοπολτό τώρα να στανιάρεις!!!!

Τι να κανω βρε Λινακι, εχω συγκλονιστει με την περιπετεια της Σμαραγδας! Εγω τωρα χρειαζομαι ολοκληρη κανατα απο αυτον τον χαμογελοπολτο! Μη σου πω να φωναξω τον Κασιδιαρη να με περιλουσει!!! ΧΑΧΑΧΑ

didi&k
10-06-12, 11:08
αχαχαχαχαχαχ σε πιστευω
ηταν λαθος της στιγμης
αλλα για να σιγουρευτω λεω να σου βαλω ενα τεστ
λυσε μου την εξισωση 2χ-3(χ-1)=3-χ

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:09
Όχι αν...είσαι έγκυος και δεν το έχασες....ίσα ίσα που είπε: Μωρέ μια χαρά είναι εδώ...τρώμε, πίνουμε, γελάμε....εδώ θα μπαστακωθώ τουλάχιστον 9 μήνες...πού θα βρω καλύτερα????

Σωστα!που θα βρουν καλυτερα?Τι χαρα ειναι αυη σημερα παλι?σε καλο να μας βγει!!!!:p

LinakiS
10-06-12, 11:09
Φιλενάδες παώ να μπανιαριστώ να γίνω κούκλα να με θέλει ο άντρας μου (λέμε και καμιά βλακεία....) θα πάμε για καφέ!
Χθες πήγαμε να πάρουμε ένα σκαμνάκι μπανιέρας.....ένα βρήκαμε και αυτό 60 ευρώ....πού να πάω? Έχει καμιά ιδέα??? Δεν θέλω να σκύβω...νιώθω τύψεις!!!
Αν έχει καμιά ας μου πει απο που το πηρε και πόσο....αν αύριο όλα πάνε καλά, θα πάω να ψωνίσω!

didi&k
10-06-12, 11:15
μην ανησυχεις δεν τα χανεις!
ειχα ριξει και εγω λιγο μετα την πρωτη χοριακη ενα γελιο τρελο που στο τελος εκλαιγα απο το γελιο και δεν μπορουσα να σταματησω να γελαω(ηθελα να σας το πω τοτε)
ειχε πεσει ο γατος μου οπως γλυφοταν απο ενα ψηλο επιπλο επεσε τουμπα κατω πανω στο φαναρι που ηταν απο κατω το φαναρι ηρθε πανω κατω
αστα πεθανα στο γελιο αλλο να το λεω και αλλο να το βλεπατε

didi&k
10-06-12, 11:16
το κινεζικο ξεχασες

didi&k
10-06-12, 11:18
η chris που ειναι σημερα?
να ειναι καλα απο τη γαστρεντεριτιδα?

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:19
χα!!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..πριν σου πω το αποτελεσμα...τυχαια ειναι η εξισωση που μου εβαλες ή ξερεις τι βγαινει??μην πεις αποτελεσμα,το εχω ετοιμο .

didi&k
10-06-12, 11:21
χα!!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..πριν σου πω το αποτελεσμα...τυχαια ειναι η εξισωση που μου εβαλες ή ξερεις τι βγαινει??μην πεις αποτελεσμα,το εχω ετοιμο .
απο το μυαλο μου την εβγαλα αλλα ειχα καποιο σκοπο στο μυαλο μου καθως την εβαζα
για πες βρε θηριο?

..HOPING!!
10-06-12, 11:23
kalimeraaaaaaaaaaaaaaa:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:24
απο το μυαλο μου την εβγαλα αλλα ειχα καποιο σκοπο στο μυαλο μου καθως την εβαζα
για πες βρε θηριο?

ρε συ βγαινει 0χ=ο αρα χ= +-απειρο.αυτο δεν ειναι το συμπερασμα?δεν θυμαμαι πως χαρακτηριζεται μια εξισωση με τετοιο αποτελεσμα:mad:

εννοω απο - απειρο εως = απειρο..ολες τις τιμες δηλαδη

didi&k
10-06-12, 11:24
καλημερα κοριτσακι πως τα περασες εχθες?τα ετσουξες?:lol:

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:25

Καλημερα και σε σενα κοριτσακι!!!πως παμε?

..HOPING!!
10-06-12, 11:27
Τι να κανω βρε Λινακι, εχω συγκλονιστει με την περιπετεια της Σμαραγδας! Εγω τωρα χρειαζομαι ολοκληρη κανατα απο αυτον τον χαμογελοπολτο! Μη σου πω να φωναξω τον Κασιδιαρη να με περιλουσει!!! ΧΑΧΑΧΑ

kalimera kouklitsa mou!!
pies tin kanatoula sou kai min kaneis kakes skepseis!!
to xero talaiporithikes kai fovasai alla prospathise na xalaroseis!!
(ama thes ston stelno...konta mou einai ta grafeia tous:-?:evil:)

didi&k
10-06-12, 11:28
ρε συ βγαινει 0χ=ο αρα χ= +-απειρο.αυτο δεν ειναι το συμπερασμα?δεν θυμαμαι πως χαρακτηριζεται μια εξισωση με τετοιο αποτελεσμα:mad:
μπραβο ολες οι πραξεις σωστες:!::!:
αλλα ο χαρακτηρισμος χ=+- απειρο ειναι λαθος διατυπωμενος μηπως ηθελες να πεις xανηκει (-απειρο,+απειρο)
δηλαδη εχει λυση ολους τους πραγματικους αριθμους
μια τετοια εξισωση λεγεται ταυτοτητα (ή αοριστη -εχει 2 ονοματα)
πωπω πω τι παιδι θα κανεις εσυ πανεξυπνο:Dμπραβο ευη

zenia79
10-06-12, 11:29

Καλως το κοριτσι! Αν ξυπνησες τετοια ωρα εισαι απο τις τυχερες!

..HOPING!!
10-06-12, 11:30
Καλημερα και σε σενα κοριτσακι!!!πως παμε?

apo diathesi superrrrrr
apo ponous oxi k toso kala
mallon me peirazei pleon k to utrogestan ,k kathe vrady eidika ,pathaino tympanismo kai ginetai i koilia mou san mpaloni

esy pos eisai ? synilthes apo to oneiro??

eftase i mera mas filenadaaaaaaaaaaa

LinakiS
10-06-12, 11:32
Μπανιαρίστηκαααααααααα
Σε λίγο θα κάνω και μαλλί.
Εύη 10' συγχαρητήρια!!!!Είδες που σε παρεξήγησα...είμαι κακια κατά βάθος αλλά το κρύβω καλά!
Hoping καλημερααααααααα ηθικον ακμαίον????

..HOPING!!
10-06-12, 11:33
Καλως το κοριτσι! Αν ξυπνησες τετοια ωρα εισαι απο τις τυχερες!

koritsara mou proti fora sikothika
10.30 !!(eftiaxa kafe, diavaza ta sxetika sas)
exo spasei os tora rekor aypnias k xafnika 1 mera prin ti xoriaki tou edosa k katalave!!
avrio omos apo tis 4 me kovo sto podi........

..HOPING!!
10-06-12, 11:33
Μπανιαρίστηκαααααααααα
Εύη 10' συγχαρητήρια!!!!Είδες που σε παρεξήγησα...είμαι κακια κατά βάθος αλλά το κρύβω καλά!

akmaiotaton tha elega !!!!!

kalimera !!

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:34
μπραβο ολες οι πραξεις σωστες:!::!:
αλλα ο χαρακτηρισμος χ=+- απειρο ειναι λαθος διατυπωμενος μηπως ηθελες να πεις xανηκει (-απειρο,+απειρο)
δηλαδη εχει λυση ολους τους πραγματικους αριθμους
μια τετοια εξισωση λεγεται ταυτοτητα (ή αοριστη -εχει 2 ονοματα)
πωπω πω τι παιδι θα κανεις εσυ πανεξυπνο:Dμπραβο ευη

εχεις δικοιο λαθος το διατυπωσα...το συμπληρωσα μετα αν πας να ξαναδεις το μηνυμα μου!:DΧαιρομαι!πηρα επαινο απο την μαθηματικο μας!!!!ευχαριστω για τις διευκρινησεις!

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:35
Μπανιαρίστηκαααααααααα

Γρηγορη εισαι!!!καλα ε? με τοσα μπραβο εχω ψηλωσει 10 ποντους χιχιχι!καλα να περασετε!

zenia79
10-06-12, 11:38
koritsara mou proti fora sikothika
10.30 !!(eftiaxa kafe, diavaza ta sxetika sas)
exo spasei os tora rekor aypnias k xafnika 1 mera prin ti xoriaki tou edosa k katalave!!
avrio omos apo tis 4 me kovo sto podi........

Ποπο ευλογια ειναι να μπορεις να κοιμηθεις και λιγο παραπανω! Οσο για αυριο μην ανησυχεις, οι προσευχες μας, η θετικη μας σκεψη, η μπεμπουδοσκονη, ολα θα σας συντροφευουν και ειμαι σιγουρη πως το σερι των επιτυχιων δεν μπορει τιποτα να το σταματησει!

didi&k
10-06-12, 11:39
Μπανιαρίστηκαααααααααα
εχεις μακρυα μαλλια
α να σου πω πως σε φανταζομαι και εσενα
στην chris και την angel επεσα μεσα!!!
σε φανταζομαι με μακρυ ισιο μαλλι καστανο σκουρο και λευκη επιδερμιδα
γυρω στο 1,70

γιατι σε ρωτησα αν εχεις μακρυ μαλλι
γιατι εγω εχθες που λουζομουν δεν ηξερα πως να κατσω
στην αρχη λουζομουν σκυφτη αλλα ενωθα το βαρος των μαλλιων (που ειναι πολυ μακρυα και πυκνα ) και μετα λεω μαλλον δεν κανει ας τεντωθω
και οταν τεντωθηκα φοβομουν το ζεστο νερο που επεφτε στην κοιλια μου μην μου ξαναπροκαλεσει αιμα
αλλα και αυτο το σκαμνακι μπανιου δεν ξερω αν χωραει στην μπανιερα μου και δεν το εχω ψαξει και πολυ

..HOPING!!
10-06-12, 11:39
kapou diavasa oti yparxei k 5 xoriaki gia avrio!!!!!!!!!
den vrika omos poia kopela einai

didi&k
10-06-12, 11:41
εχεις δικοιο λαθος το διατυπωσα...το συμπληρωσα μετα αν πας να ξαναδεις το μηνυμα μου!:DΧαιρομαι!πηρα επαινο απο την μαθηματικο μας!!!!ευχαριστω για τις διευκρινησεις!
το ειδα μετα που το διορθωσες και ειπα εγω αυτο γιατι δεν το διαβασα? και μετα φανταστηκα οτι θα το εκανες edit
μπραβο κοριτσακι:D

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:41
apo diathesi superrrrrr
apo ponous oxi k toso kala
mallon me peirazei pleon k to utrogestan ,k kathe vrady eidika ,pathaino tympanismo kai ginetai i koilia mou san mpaloni

esy pos eisai ? synilthes apo to oneiro??

eftase i mera mas filenadaaaaaaaaaaa

Εφτασε και θα ειναι μια ομορφη μερα να το δεις!!!!:p
το ξεχασα κιολας το ονειρο..αλλωστε δεν με συμφερει να το θυμαμαι.
εγω εχω δει στο παρελθον αλλα ονειρα που ηρθε η ωρα να πραγματοποιηθουν!φιλακια!

ΕΥΗ!
10-06-12, 11:42

ειναι η επαναλληπτικη της Angel Gabriel!

..HOPING!!
Ποπο ευλογια ειναι να μπορεις να κοιμηθεις και λιγο παραπανω! Οσο για αυριο μην ανησυχεις, οι προσευχες μας, η θετικη μας σκεψη, η μπεμπουδοσκονη, ολα θα σας συντροφευουν και ειμαι σιγουρη πως το σερι των επιτυχιων δεν μπορει τιποτα να το σταματησει!

sta kokkina i agonia avrio!!! sas eyxaristo gia tin kali sas skepsi!!!!!

tha einai yperoxo na exoume olo thetika apotelesmata !!!!!!!!!!!

didi&k
η angel παει για επαναληπτικη

..HOPING!!
10-06-12, 11:43
ειναι η επαναλληπτικη της Angel Gabriel!

a naiiii!!! sosta !

zenia79
10-06-12, 11:46
Didi μου, οι επαναλληπτικες ανα ποσες μερες γινονται; Γιατι εμενα ο γιατρος μου ειπε απο Παρασκευη που εκανα την πρωτη να ξαναπαω την Τριτη; Δεν ειναι μεγαλο το διαστημα;

didi&k
10-06-12, 11:55
Didi μου, οι επαναλληπτικες ανα ποσες μερες γινονται; Γιατι εμενα ο γιατρος μου ειπε απο Παρασκευη που εκανα την πρωτη να ξαναπαω την Τριτη; Δεν ειναι μεγαλο το διαστημα;
στις περισσοτερες περιπτωσεις εχω παρατηρησει οτι πανε την τριτη μερα
δηλαδη εγω πηγα δευτερα και επαναληπτικη εκανα πεμπτη
εσενα σε εβαλε 4 μερα
αλλα την angel την εβαλε 5η ή 6η μερα!!!
μαλλον ειναι αναλογα το γιατρο
οι περισσοτερες να φανταστεις με υψηλη χοριακη πανε για μια μονο επαναληπτικη
την αμαρρυλιδα την εβαλε να κανει και 2η επαναληπτικη!

ΕΥΗ!
10-06-12, 12:06
η chris που ειναι σημερα?
να ειναι καλα απο τη γαστρεντεριτιδα?

Eλπιζω να ειναι καλα η μιkρη μας Chris!Απο χθες το μεσημερακι δεν εχει ξαναμπει!πολλες απουσιες σημερα!

didi&k
10-06-12, 12:09
πως ειχε πει η αμαρρυλιδα το θεμα που θα ανοιξει?

Ellika
10-06-12, 12:09
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.:(
Δεν είμαι καλά σήμερα. Ξύπνησα με έναν εντονο 'πονο που ξεκινούσε α'πο πολύ κάτω μέχρι ψηλά στο στομάχι. Πήγα ήδη 2 φορές τουαλέτα, βογκούσα από τον πόνο:cry: Τι να κανωωωωωωωωωωωωωω;:cry::cry::cry:
Βασικά μετά την ωοληψία χάλασε το βιλογικό μου ρολόι. :(

ΕΥΗ!
10-06-12, 12:13
πως ειχε πει η αμαρρυλιδα το θεμα που θα ανοιξει?

Νομιζω "οι πρωτες μερες της εγκυμοσυνης"καπως ετσι!

ΕΥΗ!
10-06-12, 12:15
Δεν είμαι καλά σήμερα. Ξύπνησα με έναν εντονο 'πονο που ξεκινούσε α'πο πολύ κάτω μέχρι ψηλά στο στομάχι. Πήγα ήδη 2 φορές τουαλέτα, βογκούσα από τον πόνο:cry: Τι να κανωωωωωωωωωωωωωω;:cry::cry::cry:

Καλημερα!Μαλλον αν εχεις να πας αρκετες μερες τουαλετα απο αυτο θα ειναι.Μην ανησυχεις.εγω επειδη πονουσα πολυ τις πρωτες μερες λογο δυσκυλιοτητας πηρα υποθετα γλυκερινης.Βοηθανε πολυ

Ellika
10-06-12, 12:19
Καλημερα!Μαλλον αν εχεις να πας αρκετες μερες τουαλετα απο αυτο θα ειναι.Μην ανησυχεις.εγω επειδη πονουσα πολυ τις πρωτες μερες λογο δυσκυλιοτητας πηρα υποθετα γλυκερινης.Βοηθανε πολυ

Ευχαριστώ Εύη μου. Θα πάρω κι εγώ να'χω. Δε μπορώ, μ'αυτο το θέμα έχω μανία. Προσπαθώ εντομεταξύ να τρώω περισσότερο φρούτα και λαχανικά, αφου δεν κινούμαι σχεδόν καθόλου. Πωπω, πως θα περάσουν οι μέρες;:(

didi&k
10-06-12, 12:21
καλημερα κοριτσακι
μπορει να φταινε τα utrogestan

didi&k
10-06-12, 12:24
Νομιζω "οι πρωτες μερες της εγκυμοσυνης"καπως ετσι!
και το "πρωτη φορα μαμα " δεν ειναι τελειο:D:D:D:D
αυτο θα το φτιαξουμε αφου γεννησουμε πια ολες

ΕΥΗ!
10-06-12, 12:27

Τελειο ναι!!!μακαρι να πανε ολα καλα!παντως να ξερετε οτι θα παρακολουθω τα νεα σας οπως κ να εχει!

..HOPING!!
10-06-12, 12:30

kalimera Ellika mou..ta utrogestan tha ftaine!
kai emena tora sto telos mou kanoun kathe mera tympanismo kai pono kai pao toualeta kanonika..dokimase kana ypothetaki glykerinis
k tha perasoun oi meres arkei na min to skeftesai!!

..HOPING!!
10-06-12, 12:33

teleia tha einai me ayto to thema na eimaste oles kai na milame !!

didi&k
10-06-12, 12:33
Τελειο ναι!!!μακαρι να πανε ολα καλα!παντως να ξερετε οτι θα παρακολουθω τα νεα σας οπως κ να εχει!
βρε συ αμφισβητεις το ενστικτο μου????

..HOPING!!
10-06-12, 12:37

k ego koritsakia mou an apotyxo avrio tha mpaino na mathaino ta nea sas k tin exelixi sas...........

ΕΥΗ!
10-06-12, 12:40
βρε συ αμφισβητεις το ενστικτο μου????

Το ενστικτο σου μου δεινει τις περισσοτερες ελπιδες!!!
Απλα δεν θελω να μιλαω πριν δω αποτελεσματα!ειμαι ομως αισιοδοξη κι αυτο ειναι σημαντικο!την προηγουμενη φορα ενιωθα ενα τπτ..οτι δεν ειχα παει καν να προσπαθησω..τωρα νιωθω αλλιως!Βεβαια το στηθος κοιμαται..Να ναι καλα η Chris που μεχρι πριν λιγες μερες δεν ειχε καθολου πρηξιμο:D

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:41
Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!Ηθικον Ακμαιτατον βλεπω ετσι μπραβο!!!!!!!
Εγω καλα που θα ξυπνουσα νωρις ε?ε τι να κανω με πλακωνει το σεντονι!!!!
ξυπνησα στις 5 που θα εφευγε ο αντρας μου για ψαροντουφεκο κ μεχρι τις 6 κθομουν κ απολαμβανα την πρωινη δροσια κ ησυχια!!!τρελενομαι για αυτη την ωρα!!!
ε μετα νυσταξα κ κοιμηθηκα μεχρι τις 11.30!!!!

Angel τι να πω λογια δεν εχω.Δυναμη στους δικους του ανθρωπους,οσο για τους υπολοιπους το αντεχουν ξερω πως ειναι εχασα την πεθερα μου (μην ακουτε πεθερα κ νομιζετε καμια γιαγια) 50 χρ. 6 μηνες πριν το γαμο μου!!!!
Εσυ πρεπει να πας οπωςδηποτε αλλα εχεις πανω απο τον εαυτο σου να νοιαζεσαι τα μωρακια σου!!!!

οσο για τη δυσκοιλιοτητα χθες που πηγα στη γιατρο μου ειπε πως πο τωρα που ειναι νωρις να τρωω 6-7 φρουτα ροδακινα,νεκταρινια,ακτινιδια τη μερα,κορνφλεικς,χυμους κ πολυ νερο κ να πηγαινω μια συγκεκριμενη ωρα να την αφιερωνω στην τουαλετα κ σιγα σιγα ο οργανισμος μου θα μπει σε ρεγουλα!
μου ειπε πως δεν κανει να μενω χωρις τουαλετα ουτε μια μερα ,γιατι οτν η μητρα θα αρχισει να μεγαλωνει θα πιεζεται απτα εντερα κ δεν κανει!!!

ευη-λινακι-cristy-hoping δυνατα για αυριο με τσαμπουκα!!!!!!!

μμμμμμμ τι αλλο δεν θυμαμαι αυτα προς το παρον!!!

Αντε καλημερα!!!!!!!!!!!!

didi&k
10-06-12, 12:42
ρε κοριτσια να σας πω κατι τρελο
μα πολυ τρελο
μου μυριζει σαμπουαν
ενα συγκεκριμενο σαμπουαν που χρησιμοποουσα παλια και δεν θυμαμαι πως το λενε
αλλα θελω να το φαω:!::!::o:o:eek::eek::?::?::!::!::-o:-o:shock::shock::oops::oops::???::???:

Ellika
10-06-12, 12:43
Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις απαντήσεις σας. Τώρα είμαι καλύτερα, ένας ήπιος πόνος έμεινε μόνο. Εγώ τα παίρνω κολπικά, λέτε να επηρεάζει κι έτσι ε;

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:44
Το ενστικτο σου μου δεινει τις περισσοτερες ελπιδες!!!
Απλα δεν θελω να μιλαω πριν δω αποτελεσματα!ειμαι ομως αισιοδοξη κι αυτο ειναι σημαντικο!την προηγουμενη φορα ενιωθα ενα τπτ..οτι δεν ειχα παει καν να προσπαθησω..τωρα νιωθω αλλιως!Βεβαια το στηθος κοιμαται..Να ναι καλα η Chris που μεχρι πριν λιγες μερες δεν ειχε καθολου πρηξιμο:D

ει κ εμενα νομιζω δεν ειναι πρησμενο ακομα κ τωρα,καλα δεν μπορω να κοιμηθω μπρουμυτα πονανε οι θηλες μου.
οποτε τι ψαχνεις!
καλα ποια μιλαει που την προιγουμενη εβδομαδα εψαχνα σαν τρελη να βρω ενα συμπτωμα!!!

..HOPING!!
10-06-12, 12:45

Αντε καλημερα!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

kalos tin manoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kalimera koritsaki...pame gera me tsampouka:-P

pos aisthanesai??

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:46
μα πολυ τρελο
μου μυριζει σαμπουαν
αλλα θελω να το φαω:!::!::o:o:eek::eek::?::?::!::!::-o:-o:shock::shock::oops::oops::???::???:

αντε καλα!!!

Ellika
μα πολυ τρελο
μου μυριζει σαμπουαν

χαχαχαχαχαχαχχαχαχα:p:p:p:p
πωπω, δεν έχει και κανα smile να κυλιέται στο πάτωμα
να'σαι καλά κοριτσάκι, μου έφτιαξες τη διάθεση;)

αμαρρυλίδα

Αντε καλημερα!!!!!!!!!!!!

kalos tin manoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kalimera koritsaki...pame gera me tsampouka:-P

pos aisthanesai??[/QUOTE]

μια χαρα ξαπλα αισθανομαι!!!!

..HOPING!!
10-06-12, 12:48
ayrio mpainei o dias stous didymous akouo tora stin tv .. k to exoun gia kalo giati fernei leei thetika pragmata !! xerei kamia apo zodia na mas sxoliasei??????

(xaxa...reeee pou ftasame!!)

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:51
στις περισσοτερες περιπτωσεις εχω παρατηρησει οτι πανε την τριτη μερα
δηλαδη εγω πηγα δευτερα και επαναληπτικη εκανα πεμπτη
εσενα σε εβαλε 4 μερα
αλλα την angel την εβαλε 5η ή 6η μερα!!!
μαλλον ειναι αναλογα το γιατρο
οι περισσοτερες να φανταστεις με υψηλη χοριακη πανε για μια μονο επαναληπτικη
την αμαρρυλιδα την εβαλε να κανει και 2η επαναληπτικη!

κ 3η θα κανω την τεταρτη κ μαλλον κ υπερηχο!!!

εγω κανω μονο χοριακη,οχι προγεστερονη κ οιστραδιολη που κανουν καποιες απο εσας.

..HOPING!!
10-06-12, 12:53
μα πολυ τρελο
μου μυριζει σαμπουαν

MHHHHHH didi mou, sygkratisou!! fae to kineziko pou perisepse....
xaxaxaxxaxaxxaxaxaxaxa....mpa se kalo sou!

didi&k
10-06-12, 12:54

εγω κανω μονο χοριακη,οχι προγεστερονη κ οιστραδιολη που κανουν καποιες απο εσας.
εγω εκανα με την επαναληπτικη και προγεστερονη και οιστραδιολη

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:55

τι βλακειες λεω 2η επαναληπτικη θεωρειται.ναι μπερδευτηκα!!!

didi&k
10-06-12, 12:56
MHHHHHH didi mou, sygkratisou!! fae to kineziko pou perisepse....
xaxaxaxxaxaxxaxaxaxaxa....mpa se kalo sou!
εφαγα τα τελευταια τουλουμπακια πιο πριν
αλλα αυτο με το σαμπουαν ηταν πολυ τρελο που μεχρι κι εγω τρομαξα
αλλα μυριζε τοσο λαχταριστα:oops::oops::oops:
θεε μου...τρελαθηκα:shock::shock::shock::shock:

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:56
εγω εκανα με την επαναληπτικη και προγεστερονη και οιστραδιολη

εμενα δεν μου ειπε τιποτα.πειραζει?

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:57

λαχταριστο......σαμπουαν???:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

..HOPING!!
10-06-12, 12:57
Καλησπέρα κορίτσια,είμαι πάρα πολύ στενοχωρημένη.Σήμερα δούλευα 8-8το βράδυ. Με το που γύρισα στο σπίτι χτύπησε το τηλ μου κ έμαθα κάτι φοβερό.Πέθανε ο κουμπάρος...από καρδιά. Τρελλάθηκα...αφού φοβήθηκα για το μωρό μου με έπιασε δε τόσο δυνατή κράμπα στην κοιλιά που τι να πω...Δεν μπορώ να το χωνέψω. Εχω πάθει πλάκα.:(:(:(:(:(:(Πριν από δύο μήνες έχασα το Θείο μου, ανύπαντρο χωρίς παιδιά και του είχα τρελή αδυναμία και τώρα ο κουμπάρος μου μα για όνομα...Τα έπαιξα σας λεω.

syllipitiria Angel mou..krima toso neos anthropos..ti na po
prosexe ton eauto sou omos vre koritsaki

αμαρρυλίδα
10-06-12, 12:58

λαχταριστο σαμπουαν?:shock::shock:

..HOPING!!
10-06-12, 12:58

xaxaxaxa...to fantazomai!:wink:

didi&k
10-06-12, 12:59
Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις απαντήσεις σας. Τώρα είμαι καλύτερα, ένας ήπιος πόνος έμεινε μόνο. Εγώ τα παίρνω κολπικά, λέτε να επηρεάζει κι έτσι ε;
και εγω κολπικα τα παιρνω αλλα με εχει πεθανει κι εμενα η δυσκοιλιοτητα
ετσι οπως ενιωσες σημερα , εγω ενιωσα πριν μια εβδομαδα ακριβως

didi&k
10-06-12, 13:01
λαχταριστο σαμπουαν?:shock::shock:
σε εστειλα ε?
εγω να δεις
και το ενιωθα πολυ ωρα πριν σας το γραψω
μεχρι που δεν αντεξα και το μοιραστικα μαζι σας

παντως για σιγουρια δεν θα το ψαξω να το βρω αυτο το σαμπουαν
(δεν νομιζω να υπαρχει πια ετσι κι αλλιως)

αμαρρυλίδα
10-06-12, 13:01

οι πασχαλιτσες σου δεν επρεπε να κουνιουνται???εκει θα μεννουν κ μονο τολογοτυπο θα αλλαζει?

αμαρρυλίδα
10-06-12, 13:03
σε εστειλα ε?
εγω να δεις
και το ενιωθα πολυ ωρα πριν σας το γραψω
μεχρι που δεν αντεξα και το μοιραστικα μαζι σας

παντως για σιγουρια δεν θα το ψαξω να το βρω αυτο το σαμπουαν
(δεν νομιζω να υπαρχει πια ετσι κι αλλιως)

να σου αν δε σε βαζω σε κοπο εμενα με φανταστηκες καπως?
ορεξη που την εχω?

didi&k
10-06-12, 13:05
εμενα δεν μου ειπε τιποτα.πειραζει?
δεν νομιζω
εμενα μου ειχε πει μονο την οιστραδιολη να κανω μαζι με την επαναληπτικη για να δει σε τι νουμερο εχει φτασει γιατι τοτε που εκανα την θεραπεια πριν την ωοληψια ειχε παει 9000
και προφανως ηθελε να την ελεγξει
οσο για την προγεστερονη δεν μου τη ζητησε απλα οταν πηγα για την επαναληπτικη και ειπα οτι θελω και οιστραδιολη μου λεει ο μικροβιολογος οιστραδιολη ή προγεστερονη?
και λεω μηπως μπερδευτηκε ο γιατρος απο συνηθεια που εκανα οιστραδιολη ε ας κανω και τα 2 για καλο και για κακο

..HOPING!!
10-06-12, 13:05

aaaa mi mou vazeis dyskola!!!evala 1 fora tikeraki extes gia na eimai etoimi gia tin xoriaki mou
to logo ego to allaxa to proi den allazei mono tou
oi pasxalitses prepei na kouniountai kathe mera????aytomata den ginetai??:confused:

didi&k
10-06-12, 13:07
να σου αν δε σε βαζω σε κοπο εμενα με φανταστηκες καπως?
ορεξη που την εχω?
ναι!!! σε εχω φανταστει κι εσενα
με καστανο μπουκλα μαλλι μεχρι το στηθος
στρογγυλο προσωπακι καστανα ματια

αμαρρυλίδα
10-06-12, 13:08
aaaa mi mou vazeis dyskola!!!evala 1 fora tikeraki extes gia na eimai etoimi gia tin xoriaki mou
oi pasxalitses prepei na kouniountai kathe mera????aytomata den ginetai??:confused:

ε ναι κ οι πασχαλιτσες πρεπει να κοινουνται απο μονες.εσενα μηνανε στις 7 του μηνος κεχουμε 10.
κ το λογοτυπο μονο αλλαζει κανονικα!

λεω βλακειες?

didi&k
10-06-12, 13:09
οι πασχαλιτσες κουνιουνται απο μονες τους λιγο λιγο καθε μερα
αλλα το logo ειναι οτι θες εσυ να γραψεις και μενει μονιμο

αμαρρυλίδα
10-06-12, 13:10
ναι!!! σε εχω φανταστει κι εσενα
με καστανο μπουκλα μαλλι μεχρι το στηθος
στρογγυλο προσωπακι καστανα ματια

ε παραδιπλα επεσες.
μαυρα μαλια,σπαστα μεχρι το στηθος!
στρογγυλο προσωπο,καστανα ματια!
1,63 κ 67 κλ.
παραζουμερη ειμαι πλεον!:wink:

..HOPING!!
10-06-12, 13:12
ε ναι κ οι πασχαλιτσες πρεπει να κοινουνται απο μονες.εσενα μηνανε στις 7 του μηνος κεχουμε 10.
κ το λογοτυπο μονο αλλαζει κανονικα!

λεω βλακειες?

nomizo oti oi pasxalitses mou metrane mines k oxi meres kai to logo (gia tin xoriaki) stin ousia einai elefthero keimeno ara to allazo ego..

ayto katalava apo tin 1 mou epafi me ta tikerakia
.....den eimai k sigouri vevaia

αμαρρυλίδα
10-06-12, 13:13

ναι ρε συ.το λογο ειναι μονιμο κ εσενα ειναι μονιμο εκει που λεει οτι το μωρακι σου ειναι 7 χιλ. αλλα ποσες μερες μενουνμεχρι τη γεννα αλλαζει μονο του.

didi&k
10-06-12, 13:13
ε παραδιπλα επεσες.
μαυρα μαλια,σπαστα μεχρι το στηθος!
στρογγυλο προσωπο,καστανα ματια!
1,63 κ 67 κλ.
παραζουμερη ειμαι πλεον!:wink:
τα βρηκα εκτος απο το χρωμα του μαλλιου?
οσο για το ζουμερη το σκεφτομουν αλλα δεν ηθελα να σε στεναχωρησω...και δεν το ανεφερα...

μα να τα βρισκω ολα και να μην κερδιζω κανενα τυχερο παιχνιδι?

..HOPING!!
10-06-12, 13:14

ayto katalava k ego

αμαρρυλίδα
10-06-12, 13:15
οσο για το ζουμερη το σκεφτομουν αλλα δεν ηθελα να σε στεναχωρησω...και δεν το ανεφερα...

ετσι ετσι!!!!!

..HOPING!!
10-06-12, 13:16

gia pes k gia mena (an thes fysika) na doume an to exeis !
an nai vourrrrrrr gia tzoker :-P

didi&k
10-06-12, 13:17
ναι ρε συ.το λογο ειναι μονιμο κ εσενα ειναι μονιμο εκει που λεει οτι το μωρακι σου ειναι 7 χιλ. αλλα ποσες μερες μενουνμεχρι τη γεννα αλλαζει μονο του.
νομιζω και τα χιλιοστα αλλαζουν με τον καιρο
απλα οσο περναει ο καιρος το τικερακι σε ολα τα μηνυματα καθημερινα αλλαζει
τι ενοω δηλαδη
εγω το εφτιαξα πριν 2 εβδομαδες περιπου
αν πας στα μηνυματα μου πριν 2 εβδομαδες θα δεις οτι ειμαι 6 εβδομαδων και 4 ημερων
ενω πριν 2 εβδομαδες ημουν 4 εβδομαδων

didi&k
10-06-12, 13:19
gia pes k gia mena (an thes fysika) na doume an to exeis !
an nai vourrrrrrr gia tzoker :-P
εισαι ξανθια με ισιο (λιγο σπαστο στις ακρες) μαλλι
μεχρι το στηθος κι εσυ
οχι τοσο λευκη επιδερμιδα
μακρυ προσωπο
πρασινα ματια 1,70 περιπου και αδυνατη

Ellika
10-06-12, 13:19
και εγω κολπικα τα παιρνω αλλα με εχει πεθανει κι εμενα η δυσκοιλιοτητα
ετσι οπως ενιωσες σημερα , εγω ενιωσα πριν μια εβδομαδα ακριβως

ακόμα τα παίρνεις;εμένα μουείπαν μέχρι να κάνω τη χοριακή:rolleyes:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:

Εσείες που μάθατε ότι είστε εγκυούλες κι εσείς που θα μάθετε ότι είστε;), σκέφτεστε να κάνετε μπάνιο στη θάλασσα; ή θα το αποφύγετε όλο το καλοκαίρι; εγώ νομίζω πως θα πεθανω χωρίς τα μπάνια μου, αφού να φανταστείτε το πρώτο μπάνιο μου το έκανα Πρωτομαγιά και έχω κάνει ήδη 5-6 μπάνια και συνήθως μέχρι και Οκτώβριο πάω θάλασσα:oops:

Ellika
10-06-12, 13:20
μεχρι το στηθος κι εσυ
μακρυ προσωπο

για πες και για μένα;):oops:

Ellika
10-06-12, 13:23

οι πασχαλίτσες είναι για την επέτειο, όχι για την χοριακή;)

..HOPING!!
10-06-12, 13:25
μεχρι το στηθος κι εσυ
μακρυ προσωπο

fysiko kastano skouro malli
elafros spasto (isio alla oxi teleios proka)
mexri to stithos
skouri epidermida (oxi tamtakos)
makry prosopo
skoura kastana matia
1,70
54 kg (ok ayto to exo pei) (diorthosa ta kg ..)

......an exaireseis oti me ekanes xanthia me prassina matia eno eimai to akrivos antitheto .. ola ta alla ta petyxes diana didi mou!!

......VEVAIA AN EXEIS KALO PROAIS8HMA GIA MENA AVRIO....KANE ME K KOKKINOMALLA !!!

..HOPING!!
10-06-12, 13:25
οι πασχαλίτσες είναι για την επέτειο, όχι για την χοριακή;)

sosta!

Ellika
10-06-12, 13:26
mexri to stithos
makry prosopo
skoura kastana matia
1,70
57 kg (ok ayto to exo pei)

......an exaireseis oti me ekanes xanthia me prassina matia eno eimai to akrivos antitheto .. ola ta alla ta petyxes diana didi mou!!

ουάου, μοντέλο;)

didi&k
10-06-12, 13:27
ακόμα τα παίρνεις;εμένα μουείπαν μέχρι να κάνω τη χοριακή:rolleyes:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:

Εσείες που μάθατε ότι είστε εγκυούλες κι εσείς που θα μάθετε ότι είστε;), σκέφτεστε να κάνετε μπάνιο στη θάλασσα; ή θα το αποφύγετε όλο το καλοκαίρι; εγώ νομίζω πως θα πεθανω χωρίς τα μπάνια μου, αφού να φανταστείτε το πρώτο μπάνιο μου το έκανα Πρωτομαγιά και έχω κάνει ήδη 5-6 μπάνια και συνήθως μέχρι και Οκτώβριο πάω θάλασσα:oops:
ναι τα παιρνω ακομη και θα συνεχισω για πολυ ακομη μου ειπε ο γιατρος

οσο για το μπανιο ουτε που το σκεφτομαι, ειμαι κρυουλιαρα
ο γιατρος ειπε οτι μπορω να κανω μπανιο οταν ζεσταθει λιγο ακομη η θαλασσα αλλα μετα τις 3 το μεσημερικαι οχι ηλιοθεραπια
ε εγω μονο η ηλιοθεραπια μ'αρεσει
αντε λιγο να μπω και να βγω
ο αντρας μου μου λεει ποτε θα παμε κανενα μπανιο και του λεω οταν ζεσταθει η θαλασσα (αφορμη εψαχνα :lol::lol::lol:)

Ellika
10-06-12, 13:28
κοριτσάρες, το τελευταίο μηνυμα την προηγούμενης σελίδας το διαβάσατε; περιμένω απαντήσεις.............................:rolleyes::oops:

didi&k
10-06-12, 13:29
mexri to stithos
makry prosopo
skoura kastana matia
1,70
57 kg (ok ayto to exo pei)

......VEVAIA AN EXEIS KALO PROAIS8HMA GIA MENA AVRIO....KANE ME K KOKKINOMALLA !!!
:|:|:|:|αυτη τη φορα δεν τα βρηκα ολα...

didi&k
10-06-12, 13:32
για πες και για μένα;):oops:
καστανο σπαστο μαλλι πολυ λιγο αφρατουλα (αυτη τη φορα το ειπα)
γυρω στο 1,60-1,65
στρογγυλοπροσωπη
καστανο λαδι ματια
λευκηροζαλι επιδερμιδα

και φυσικα γυμνασμενη(χαχα αυτο το ξερω γιατι κανεις αερομπικ :p:p)

Ellika
10-06-12, 13:32
ναι τα παιρνω ακομη και θα συνεχισω για πολυ ακομη μου ειπε ο γιατρος

οσο για το μπανιο ουτε που το σκεφτομαι, ειμαι κρυουλιαρα
ο γιατρος ειπε οτι μπορω να κανω μπανιο οταν ζεσταθει λιγο ακομη η θαλασσα αλλα μετα τις 3 το μεσημερικαι οχι ηλιοθεραπια
ε εγω μονο η ηλιοθεραπια μ'αρεσει
αντε λιγο να μπω και να βγω
ο αντρας μου μου λεει ποτε θα παμε κανενα μπανιο και του λεω οταν ζεσταθει η θαλασσα (αφορμη εψαχνα :lol::lol::lol:)

κατάλαβα, πρέπει να ανταλλάξουμε άντρες μου φαίνετε:lol:
με μας είναι το ακριβώς αντίθετο, εγω τον τραβάω να πάμε για μπάνιο.
εγώ θα ρωτήσω και τη γιατρό μου βέβαια, αλλά νομίζω πως το απόγευμα δε μπειράζει. Ηλιοθεραπεία δεν καίγομαι να κάνω, έχω μαυρίσει ήδη, μ'αρέρει όμως να κολυμπάω, με χαλαρώνει πολύ η θάλασσα.
Αχ, ας είμαι έγκυος και βλέπουμε.

didi&k
10-06-12, 13:33
κοριτσάρες, το τελευταίο μηνυμα την προηγούμενης σελίδας το διαβάσατε; περιμένω απαντήσεις.............................:rolleyes::oops:
αυτο με τη θαλασσα?
σου απαντησα
εκανες κι αλλη ερωτηση?

..HOPING!!
10-06-12, 13:33
ουάου, μοντέλο;)

gia pasarela !! xaxaxa :lol:

..HOPING!!
10-06-12, 13:36
:|:|:|:|αυτη τη φορα δεν τα βρηκα ολα...

vrikes ta perissotera omos kali mou!!

gia avrio ti les vre mentium tis pareas?
tha klapso i tha gelaso????????

Ellika
10-06-12, 13:38
καστανο σπαστο μαλλι πολυ λιγο αφρατουλα (αυτη τη φορα το ειπα)
γυρω στο 1,60-1,65
στρογγυλοπροσωπη
καστανο λαδι ματια
λευκηροζαλι επιδερμιδα

και φυσικα γυμνασμενη(χαχα αυτο το ξερω γιατι κανεις αερομπικ :p:p)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
αχ, πλάκα έχεις:lol:
πέτυχες μόνο το στρογγυλοπρόσωπη
αφρατούλα λίγο ήμουνα πριν από 2 χρόνια, τώρα είμαι στιλάκι
φυσικά μαύρα μαλλιά , μακριά, μέχρι τη μέση,καστανά μάτια, μέτρια προς σκούρη επιδερμίδα
1,68- 60κιλά

..HOPING!!
10-06-12, 13:41
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
φυσικά μαύρα μαλλιά , μακριά, μέχρι τη μέση,καστανά μάτια, μέτρια προς σκούρη επιδερμίδα
1,68- 60κιλά

& les emena montelo meta!!!!

Ellika
10-06-12, 13:43
ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ(ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ):evil::

λοιπόν: σε ποιούς είπατε ότι θα κάνετε ή κάνατε ivf; ;)

zenia79
Επανηλθα και νιωθω λιγο καλυτερα, η απλα συνηθισα τον πονο...
Didi μου εχεις εξελιχθει σε μεγα μεντιουμ! Εγω θελω απλα να μου πεις ποτε θα περασει ο πονος! Ε καλα, αν θες να κανεις και καμια προβλεψη για την εμφανιση μου ετσι για να γελασουμε και λιγο, καλοδεχουμενη!

didi&k
vrikes ta perissotera omos kali mou!!

gia avrio ti les vre mentium tis pareas?
tha klapso i tha gelaso????????
εσυ κανεις παρεμβολες στη μαγικη μου σφαιρα αλλα κατι μου λεει οτι θα γελασεις ;)

Ellika
10-06-12, 13:44
& les emena montelo meta!!!!

μπα, μου λειπουν 2 πόντοι και μου περισσεύουν 3 κιλά:oops:

..HOPING!!
10-06-12, 13:45
εσυ κανεις παρεμβολες στη μαγικη μου σφαιρα αλλα κατι μου λεει οτι θα γελασεις ;)

ti paremvoles??

didi&k
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
1,68- 60κιλά
ααα μου βαλατε πολλες μαζι να σας βρω και τα εκανα μανταρα!!
:cry:

zenia79

Αναγκαστικα στον συζυγο γιατι χρειαζομουν το σπερμα του, σε κανενα αλλο

didi&k
10-06-12, 13:46
ti paremvoles??
δεν βρηκα τα χρωματα σου (ματια μαλλια)

..HOPING!!

mono oi goneis mou k i adefri mou to xeroun , kaneis allos

didi&k
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

..HOPING!!
10-06-12, 13:47
δεν βρηκα τα χρωματα σου (ματια μαλλια)

ante more k me tromaxes !!!!!!!!!!! oti exeis kako proais8ima kata vathos
...

..HOPING!!
10-06-12, 13:48

xaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

..HOPING!!
10-06-12, 13:49
ααα μου βαλατε πολλες μαζι να σας βρω και τα εκανα μανταρα!!
:cry:

to kourasame to mentium vre koritsia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

didi&k
10-06-12, 13:50
Επανηλθα και νιωθω λιγο καλυτερα, η απλα συνηθισα τον πονο...
Didi μου εχεις εξελιχθει σε μεγα μεντιουμ! Εγω θελω απλα να μου πεις ποτε θα περασει ο πονος! Ε καλα, αν θες να κανεις και καμια προβλεψη για την εμφανιση μου ετσι για να γελασουμε και λιγο, καλοδεχουμενη!
μεχρι το απογευμα θα εξαφανιστει ο πονος

αν και τα εκανα θαλασσα με την ελικα΄(ισως γιατι σκεφτεται τη θαλασσα)
θα το προσπαθησω και με εσενα

1,70
καστανα ματια
καστανα σγουρα μαλλια
οχι αδυνατουλα αλλα ουτε και χοντρη
λεπτη μυτουλα
λευκη επιδερμιδα(κοκκινιζεις στον ηλιο αντι να μαυριζεις)
αυτα

..HOPING!!
10-06-12, 13:50
pao gia mpanaki giati vrazo apo ti zesti kai erxomaiiiii

Ellika
10-06-12, 13:51

καλοοοοοοοοο, χαχαχαχαχαχαχα:p

didi&k
10-06-12, 13:52

εμενα ειναι θεμα του συζηγου οποτε απο το σοι του το ξερουν μονο οι γονεις του η αδερφη του , ο γαμπρος του και 2 κολλητοι του
απο εμενα οι γονεις μου η αδερφη μου και οι 2 ξαδερφουλες μου

zenia79
10-06-12, 13:52
μεχρι το απογευμα θα εξαφανιστει ο πονος

αν και τα εκανα θαλασσα με την ελικα΄(ισως γιατι σκεφτεται τη θαλασσα)
θα το προσπαθησω και με εσενα

1,70
καστανα ματια
καστανα σγουρα μαλλια
οχι αδυνατουλα αλλα ουτε και χοντρη
λεπτη μυτουλα
λευκη επιδερμιδα(κοκκινιζεις στον ηλιο αντι να μαυριζεις)
αυτα

Didi οντως εχεις κουραστει!!! Ειδικα αυτο με τη μυτη και την επιδερμιδα με εκανε και γελασα!!!
Ευελπιστω η προβλεψη για τον πονο να εγινε πριν τα παιξεις τελειως!!!

Ellika
10-06-12, 13:55
mono oi goneis mou k i adefri mou to xeroun , kaneis allos

κι εγώ μόνο σε αυτούς το είπα και σε μία φίλη πολύ καλή. Απλώς μετά την εμβρυομεταφορά ο αντρας μου το είπε και στα πεθερικά, με νευρίασε λίγο, δεν ήθελα να το μάθουν ακόμα. Το ήξεραν ότι θα κάνουμε κάποτε , αλλά ήθελα να το μάθουν μετά:(
και 2 φίλες μου ξέρουν ότι θα κάνω κάποια στιγμή:rolleyes:

Ellika
10-06-12, 13:57
εμενα ειναι θεμα του συζηγου οποτε απο το σοι του το ξερουν μονο οι γονεις του η αδερφη του , ο γαμπρος του και 2 κολλητοι του
απο εμενα οι γονεις μου η αδερφη μου και οι 2 ξαδερφουλες μου

κι εμένα το ίδιο;)αλλά το ξέρουν μόνο οι γονείς του και η αδερφή του, απο τους δικούς του.

didi&k
10-06-12, 13:58
Didi οντως εχεις κουραστει!!! Ειδικα αυτο με τη μυτη και την επιδερμιδα με εκανε και γελασα!!!
Ευελπιστω η προβλεψη για τον πονο να εγινε πριν τα παιξεις τελειως!!!
μανταρα παλι?

zenia79
10-06-12, 13:59
κι εγώ μόνο σε αυτούς το είπα και σε μία φίλη πολύ καλή. Απλώς μετά την εμβρυομεταφορά ο αντρας μου το είπε και στα πεθερικά, με νευρίασε λίγο, δεν ήθελα να το μάθουν ακόμα. Το ήξεραν ότι θα κάνουμε κάποτε , αλλά ήθελα να το μάθουν μετά:(

Εμεις εχουμε συμφωνησει οτι δεν θα πουμε ουτε για την εγκυμοσυνη στους δικους μας μεχρι να ακουσουμε καρδια και να δουμε οτι ολα βαινουν καλως!

didi&k
10-06-12, 14:00
κι εμένα το ίδιο;)αλλά το ξέρουν μόνο οι γονείς του και η αδερφή του, απο τους δικούς του.
εμενα ειχε παθει κατι πριν πολλα χρονια και ειχε μπει νοσοκομεο γι'αυτο το ξερουν και 2 κολλητοι του

zenia79
10-06-12, 14:03
μανταρα παλι?

Επεσες μεσα στα μαλλια και ματια, θα ηθελα να ειμαι 1.70 αλλα ειμαι 1.65 και προς το παρον 58 κιλα, την μυτη μου δεν την λες και μυτουλα και μαυριζω για την πλακα μου σαν γνησια απογονος κυπραιων και κρητικων!!!

αμαρρυλίδα
10-06-12, 14:04

απτου αντρα μου το σοι=ο πατερας του,ο αδελφος κ η νυφη του,απο μενα=οι γονεις μου ,ο αδελφος μου η γιαγια κ η θεια μου!!!

αμαρρυλίδα
10-06-12, 14:09
ρε κοριτσια που σας λεν για θαλλασα νευριαζετε???εγω ναι!εμεις εχουμε εξοχικο κ μου λεει να παμε το μεθεπομενο σ/κ πρωτα ο θεος ναναι καλα τα μωρα μας!!!
εγω του λεω κατσε να μπει ο ιουλιος κ εχουμε ολο το καλοκαιρι μπροστα μας!
λεω οτι μακαρι να πανε ολα καλα κ ας μην παω θαλασσα καθολου φετος!
ειναι γρουσουζια να τα συζηταμε αυτα συνεχεια?ετσι νομιζω κ στεναχωριεμαι ρε γα...το!!!
οτι κ καλα δεν ειμαστε ευχαριστημενοι με οτι μας εδωσε ο θεος κ ζηταμε συνεχεια κιαλλα!!!

zenia79
10-06-12, 14:10
Κοριτσαρες παω να φαω Μακαρονια με κιμα που εφτιαξε η καλη μου πεθερουλα!!! Μιαμ μιαμ. Καλη ορεξη σε ολες!

didi&k
10-06-12, 14:12
Εμεις εχουμε συμφωνησει οτι δεν θα πουμε ουτε για την εγκυμοσυνη στους δικους μας μεχρι να ακουσουμε καρδια και να δουμε οτι ολα βαινουν καλως!
και ολο αυτο τον καιρο δεν χρειαστηκες καμια βοηθεια απο τις μαμαδες?

zenia79
10-06-12, 14:14
ρε κοριτσια που σας λεν για θαλλασα νευριαζετε???εγω ναι!εμεις εχουμε εξοχικο κ μου λεει να παμε το μεθεπομενο σ/κ πρωτα ο θεος ναναι καλα τα μωρα μας!!!
ειναι γρουσουζια να τα συζηταμε αυτα συνεχεια?ετσι νομιζω κ στεναχωριεμαι ρε γα...το!!!
οτι κ καλα δεν ειμαστε ευχαριστημενοι με οτι μας εδωσε ο θεος κ ζηταμε συνεχεια κιαλλα!!!

Μην συγχιζεσαι, εμενα βρηκε κατι προφυλακτικα στο συρταρι, με κοιταξε πονηρα, του ειπα καλα δεν ντρεπεσαι, ποναει και το εντερο μου κι εκεινος μου απαντησε: Σκεφτομαι να κανω μια συμβαση ορισμενου χρονου (εννιαμηνου για την ακριβεια) με ενα ρωσσιδακι!!!

..HOPING!!
10-06-12, 14:15

ego se olous tous allous (goneis tou , aderfia tou , filous mas ktl) leo afou akousoume kardoula/-es .............

an vevaia katafero k kratitho apo ti xara mou avrio k den xekiniso na to leo se olous sto grafeio arxika !!!!!!!!!!!

(..den katafera na paro adeia avrio gmt...snifff)

zenia79
10-06-12, 14:15

Σαν τι βοηθεια εννοεις;;; ψυχολογικη;;;

..HOPING!!
10-06-12, 14:18

kai ego logo voitheias to eipa mono stous dikous mou...

αμαρρυλίδα
10-06-12, 14:18

εγω παντως την μανουλα μου την εχω κ μακρια μου αλλα με βοηθαει παρα πολυ!!!
ε οσο μπορει λιγο λιγο κατι κανει κ ο πεθερος μου που τον εχω πολυ κοντα (οταν δεν ειναι ολη μερα στην εγγονη του)!!!

καλα κ ο αντρουλης αυτος πλενει πιατα κ βαζει να φαμε!!!

Ellika
10-06-12, 14:26
ego se olous tous allous (goneis tou , aderfia tou , filous mas ktl) leo afou akousoume kardoula/-es .............

an vevaia katafero k kratitho apo ti xara mou avrio k den xekiniso na to leo se olous sto grafeio arxika !!!!!!!!!!!

(..den katafera na paro adeia avrio gmt...snifff)

όχι, καλύτερα να συγκρατηθείς. Εγώ αν τελικά, με το καλό θα είμαι έγκυος θα το πω σε αυτούς που ξέρουν και στις 2 φιλες μου που δεν το είπα ακόμα, και στους υπόλοιπους μετα την αυχενική.

Ellika
10-06-12, 14:30
kai ego logo voitheias to eipa mono stous dikous mou...

εγώ το είπα για να με αφήσουν λίγο ήσυχη, αλλιως τρεχω για όλους και για όλα. Βοήθεια δε χρειάζομαι, τα κάνει όλα ο αντρούλης μου. Αλλα δε μπορώ να πω, η μανούλα μου μαγειρεψε 1 φορά, μου στέλνει φρούτα, η αδερφούλα μου ήρθε να με δει, μου έφτιαξε και παγωτο:p

Ellika
10-06-12, 14:34
Μην συγχιζεσαι, εμενα βρηκε κατι προφυλακτικα στο συρταρι, με κοιταξε πονηρα, του ειπα καλα δεν ντρεπεσαι, ποναει και το εντερο μου κι εκεινος μου απαντησε: Σκεφτομαι να κανω μια συμβαση ορισμενου χρονου (εννιαμηνου για την ακριβεια) με ενα ρωσσιδακι!!!

:shock::shock::shock:και δεν τουφερες τιποτα στο κεφαλι;

didi&k
10-06-12, 14:35
Σαν τι βοηθεια εννοεις;;; ψυχολογικη;;;
βοηθεια με το σπιτι το μαγειρεμα κτλ
ψυχολογικη εχεις εμας;) (αντε και τον αντρα σου)

..HOPING!!
10-06-12, 14:37
:xεγώ το είπα για να με αφήσουν λίγο ήσυχη, αλλιως τρεχω για όλους και για όλα. Βοήθεια δε χρειάζομαι, τα κάνει όλα ο αντρούλης μου. Αλλα δε μπορώ να πω, η μανούλα μου μαγειρεψε 1 φορά, μου στέλνει φρούτα, η αδερφούλα μου ήρθε να με δει, μου έφτιαξε και παγωτο:p

oxi logo stirixis ennoo ego k oxi gia douleies spitiou k mageiremata..

antimetopizoume oloi mas to thema ygeias tis miteras mou enomenoi san mia grothia kai genika oles tis dyskoles katastaseis,yparxei poly katannoisi

..HOPING!!
10-06-12, 14:41
όχι, καλύτερα να συγκρατηθείς. Εγώ αν τελικά, με το καλό θα είμαι έγκυος θα το πω σε αυτούς που ξέρουν και στις 2 φιλες μου που δεν το είπα ακόμα, και στους υπόλοιπους μετα την αυχενική.

den mporo na to kratiso mystiko sto grafeio giati paraitithike o proistamenos mou k perimenei mesa sti vdomada na kano k ego to idio giati exei kanei symfonia me allo grafeio !!!

opote prepei na tou to po!!!!!!!:twisted:

Ellika
10-06-12, 14:41

εγώ που θέλω και μωρό και θαλασσα είμαι αχάριστη;:(:cry:
αφόυ άμα κάτσω σπίτι θα μαραζώσω, θα πάθω κατάθλιψη και αυτο θα κάνει κακό και σε μένα και στο μωρο. αφού λένε πως κάνει καλό το κολύμπι στην εγκυμοσύνη:oops:

didi&k
10-06-12, 14:42
den mporo na to kratiso mystiko sto grafeio giati paraitithike o proistamenos mou k perimenei mesa sti vdomada na kano k ego to idio giati exei kanei symfonia me allo grafeio !!!

opote prepei na tou to po!!!!!!!:twisted:
για να τον ακολουθησεις?
πες το τοτε μονο σε αυτον

..HOPING!!
10-06-12, 14:43
αφόυ άμα κάτσω σπίτι θα μαραζώσω, θα πάθω κατάθλιψη και αυτο θα κάνει κακό και σε μένα και στο μωρο. αφού λένε πως κάνει καλό το κολύμπι στην εγκυμοσύνη:oops:

latrevo tin thalassa alla as eimai egkyos k as tin do tou xronou!!!!

didi&k
10-06-12, 14:43
ναι το κολυμπι κανει καλο
ο ηλιος δεν κανει
κανει και παναδες!
αλλα και τα παγωμενα νερα της θαλασσας δεν κανει για το μωρακι

..HOPING!!
10-06-12, 14:46
ayrio mpainei o dias stous didymous akouo tora stin tv .. k to exoun gia kalo giati fernei leei thetika pragmata !! xerei kamia apo zodia na mas sxoliasei??????

(xaxa...reeee pou ftasame!!)

PRAGMATOPOIHSH ENOS STOXOU LEEI GIA TOUS DIDYMOUS!!!!!

RE LESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS????????!!!!

...LES NA EINAI TA KALYTERA GENETHLIA THS ZWHS MOU??

didi&k
10-06-12, 14:48

στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!!!
και εμεις την πρωτη θετικη χοριακη την πηραμε στην γιορτη μας (εχουμε το ιδιο ονομα με τον αντρα μου)

..HOPING!!
10-06-12, 14:49
για να τον ακολουθησεις?
πες το τοτε μονο σε αυτον

akrivos
se merikous tha prepei na matheytei dystyxos..tous epireazei i kinisi mou

moreee
as eimai ego egkyos kai xalali...

alloste k emena tha me eftiaxne trela i paraitisi ayti alla mprosta sto oneiro mou den me noiazei tipota..ta thysiazo OLA!!!!!!!

..HOPING!!
10-06-12, 14:51
στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!!!
και εμεις την πρωτη θετικη χοριακη την πηραμε στην γιορτη μας (εχουμε το ιδιο ονομα με τον αντρα μου)

se eyxaristo toso poly!!
kai ego me ton giatro 3 meres me diafora ta genethlia mas

perimeno na mou kanei ena kalo doraki!! xaxaxxaa

didi&k
10-06-12, 14:52
akrivos
se merikous tha prepei na matheytei dystyxos..tous epireazei i kinisi mou

moreee
as eimai ego egkyos kai xalali...

alloste k emena tha me eftiaxne trela i paraitisi ayti alla mprosta sto oneiro mou den me noiazei tipota..ta thysiazo OLA!!!!!!!
δεν ειναι λιγο ριψοκυνδινο να χασεις τωρα τη δουλεια σου???
εγω ειμαι ανεργη και τρεμω πως θα αγορασω ολα αυτα που θελω για το μωρακι μου κι εμενα

..HOPING!!
10-06-12, 14:55
δεν ειναι λιγο ριψοκυνδινο να χασεις τωρα τη δουλεια σου???
εγω ειμαι ανεργη και τρεμω πως θα αγορασω ολα αυτα που θελω για το μωρακι μου κι εμενα

den tha xaso ti douleia mou .. apla tha meino ego ekei pou eimai idi...
kai tha xorisoun oi dromoi mas

ΕΥΗ!
10-06-12, 14:58

Μη μου πεις οτι εισαι Διδυμος!!!!εγω το ειχα ακουσει πριν μια εβδομαδα και το ειχα ανφερει και σο φορουμ!ποτε εχεις γενεθλια?κι εγω διδυμος ειμαι.Λεει οτι αυριο τελιωνει η δυσκολη περιοδος που ειχαμε μπει απο τον Νοεμβρη κι εγω απο τοτε ξεκινησα να ασχολουμαι με το θεμα!!!!Λες να συνομωτει ολο το συμπαν για εμας?

..HOPING!!
10-06-12, 15:08
Μη μου πεις οτι εισαι Διδυμος!!!!εγω το ειχα ακουσει πριν μια εβδομαδα και το ειχα ανφερει και σο φορουμ!ποτε εχεις γενεθλια?κι εγω διδυμος ειμαι.Λεει οτι αυριο τελιωνει η δυσκολη περιοδος που ειχαμε μπει απο τον Νοεμβρη κι εγω απο τοτε ξεκινησα να ασχολουμαι με το θεμα!!!!Λες να συνομωτει ολο το συμπαν για εμας?

naiiiiiiii.. to eixa xanagrapsei (oti 2 meres meta ti xoriaki exo genethia, oti mpikame ston asterismo ton didymon...)

13/6 .. esy pooote?????
a re evaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! les??????????
kai ego molis akousa oti fevgei ayti i koloperiodos arxise na mou travaei tin prosoxi

didi&k
10-06-12, 15:10
αχ κοριτσια δειτε κατι τελειες πιπιλες!!!!!!http://www.firstimemommy.gr/Πιπιλες.html
εγω θελω αυτη με το future top model και το mute botton

zenia79
10-06-12, 15:12
:shock::shock::shock:και δεν τουφερες τιποτα στο κεφαλι;

Χαχαχα! Δεν εκνευριζομαι εγω με τετοια, απλα απορω που τη βρισκουν οι αντρες την ορεξη ακομα κι οταν η ψυχολογια τους ειναι σκατα! Για παραδειγμα την μερα της ωοληψιας εγω ειχα περισσοτερο αγχος για εκεινον που θα επρεπε να μπει στο σπεσιαλ δωματιακι του κεντρου για να δωσει το δειγμα! Εβαζα τον εαυτο μου στη θεση του και δεν ξερω αν θα μπορουσα να αποδωσω γνωριζοντας οτι ο ανθρωπος μου ειναι στο χειρουργειο! Εκεινος βεβαια κανενα προβλημα! Οταν φυγαμε μπηκα και κλεφτα μεσα σε αυτο το δωματιακι να δω πως ειναι! Ειχα μεγαλη περιεργεια!

ΕΥΗ!
10-06-12, 15:12
naiiiiiiii.. to eixa xanagrapsei (oti 2 meres meta ti xoriaki exo genethia, oti mpikame ston asterismo ton didymon...)

13/6 .. esy pooote?????
a re evaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! les??????????
kai ego molis akousa oti fevgei ayti i koloperiodos arxise na mou travaei tin prosoxi

Εγω στις 20!μακαρι...παντως γενικα ακουσα οτι αυτο που γινεται στους Διδιμους αυτη την περιοδο,επιρεαζει θετικα ολα τα ζωδια!για ολα τα ζωδια ειχε να πει κατι καλο απο τις 11/6!

Ellika
10-06-12, 15:14
αχ κοριτσια δειτε κατι τελειες πιπιλες!!!!!!http://www.firstimemommy.gr/Πιπιλες.html

χαχαχαχαχαχαχαχα, τι ωραία, πλάκα έχουν, πρώτη φορά βλέπω τέτοια:p

didi&k
10-06-12, 15:15
και αυτο το κοκκινο με τον ασπρο φιογκο!!!http://www.firstimemommy.gr/RUFFLEBUTS.html

..HOPING!!
10-06-12, 15:15
Εγω στις 20!μακαρι...παντως γενικα ακουσα οτι αυτο που γινεται στους Διδιμους αυτη την περιοδο,επιρεαζει θετικα ολα τα ζωδια!για ολα τα ζωδια ειχε να πει κατι καλο απο τις 11/6!

nai to akousa...amin na panagia mou na pane ola kala gia oles

didi&k
10-06-12, 15:16
χαχαχαχαχαχαχαχα, τι ωραία, πλάκα έχουν, πρώτη φορά βλέπω τέτοια:p
το mute botton ειναι ολα τα λεφτα!!!
και εγω πρωτη φορα μπηκα στο site σημερα το ανακαλυψα

ΕΥΗ!
10-06-12, 15:17
αχ κοριτσια δειτε κατι τελειες πιπιλες!!!!!!http://www.firstimemommy.gr/Πιπιλες.html (http://www.firstimemommy.gr/%CE%A0%CE%B9%CF%80%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CF%82.html)

Didi αν δεν θελεις να τρελαθω απο σημερα μη μου κανεις τετοια!τρελενομαι για μωρουδιακα!!!ειμαι ικανη να τα χαζευω με τις ωρες!παντα ελεγα οτι θελω να εχω μαγαζι με ειδη μπεμπε.απο τοσο δα κοριτσακι!:D

ΕΥΗ!
10-06-12, 15:19
και αυτο το κοκκινο με τον ασπρο φιογκο!!!http://www.firstimemommy.gr/RUFFLEBUTS.html

1 εχω να πω!ελιζω να κανεις κοριτσακι!δεν εισαι εσυ για αγορακια παιδι μου!θελεις να παιζεις με φιογκους!

..HOPING!!
10-06-12, 15:20
αχ κοριτσια δειτε κατι τελειες πιπιλες!!!!!!http://www.firstimemommy.gr/Πιπιλες.html (http://www.firstimemommy.gr/%CE%A0%CE%B9%CF%80%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CF%82.html)

kale einai ola ta lefta leme

ektos apo aftes tis 2 pou les k tin: 50%daddy-50%mommy!!!!

didi&k
10-06-12, 15:22
Didi αν δεν θελεις να τρελαθω απο σημερα μη μου κανεις τετοια!τρελενομαι για μωρουδιακα!!!ειμαι ικανη να τα χαζευω με τις ωρες!παντα ελεγα οτι θελω να εχω μαγαζι με ειδη μπεμπε.απο τοσο δα κοριτσακι!:D
αληθεια?
ε απο αυρο θα αρχισει να γεμιζει το σπιτι σου με τετοια!!!;)
τι να το κανεις το μαγαζι αν τα εχεις μετα ολα στο σπιτι σου:p

..HOPING!!
10-06-12, 15:23

k ego xesikothika tora!!
niotho egkyos !!
niotho manoula!!

ΕΥΗ!
10-06-12, 15:24
Κοριτσακια ηChris δεν εμφανιστικε καθολου?

Ellika
10-06-12, 15:25
Χαχαχα! Δεν εκνευριζομαι εγω με τετοια, απλα απορω που τη βρισκουν οι αντρες την ορεξη ακομα κι οταν η ψυχολογια τους ειναι σκατα! Για παραδειγμα την μερα της ωοληψιας εγω ειχα περισσοτερο αγχος για εκεινον που θα επρεπε να μπει στο σπεσιαλ δωματιακι του κεντρου για να δωσει το δειγμα! Εβαζα τον εαυτο μου στη θεση του και δεν ξερω αν θα μπορουσα να αποδωσω γνωριζοντας οτι ο ανθρωπος μου ειναι στο χειρουργειο! Εκεινος βεβαια κανενα προβλημα! Οταν φυγαμε μπηκα και κλεφτα μεσα σε αυτο το δωματιακι να δω πως ειναι! Ειχα μεγαλη περιεργεια!

ο δικός μου ειπε οτι ήταν πολύ ωραίο δωμάτιο και είχε και τηλεόραση με τσ.....ς:shock:
του λέω μια χαρά πέρασες:twisted:
καλέ τι καταλαβαίνουν αυτοί, όλο το λούκι εμείς το περνάμε.
γι'αυτο και εγω δεν σηκώνω κουβέντα, στο κάτσε σήκω τον έχω:evil:
είμαι κακιά και μ'αρέσει:twisted:

Ellika
10-06-12, 15:27
k ego xesikothika tora!!
niotho egkyos !!
niotho manoula!!

μπραβο κοριτσάκιιιιιιιιιιιιιιιιι:p
έτσι αν νιώθεις έγκυος τότε είσαι, δεν υπάρχει αμφιβολία.
κι εσύ Ευάκιιιιιιιιιι
αντε να παίρνουμε σειρά;)

didi&k
10-06-12, 15:27
1 εχω να πω!ελιζω να κανεις κοριτσακι!δεν εισαι εσυ για αγορακια παιδι μου!θελεις να παιζεις με φιογκους!
ναι αστα το ονειρο μου ειναι να κανω κοριτσακι
αλλα ο,τι θελει ο Θεος... καλο παιδι να ειναι
απλα αν κανω αγορακι θα μου μεινει αποθημενο και θα φοραω μετα εγω τους φιογκους μου φαινεται:oops:

ΕΥΗ!
10-06-12, 15:31
απλα αν κανω αγορακι θα μου μεινει αποθημενο και θα φοραω μετα εγω τους φιογκους μου φαινεται:oops:

:pΔεν ειναι ασχημη κ αυτη η λυση!γερο να ειναι κ θα κανεις κι αλλο!;)

didi&k
Κοριτσακια ηChris δεν εμφανιστικε καθολου?
ναι απο το πρωι τη σκεφτομαι
πως να ειναι αραγε..

Ellika

χαχαχα, αχ ρε συ, οσο περισσοτερο σε γνωρίζω τόσο ανακαλύπτω ότι μοιάζουμε:p είσαι τρελοκομείο:mrgreen:

didi&k
10-06-12, 15:33
ο δικός μου ειπε οτι ήταν πολύ ωραίο δωμάτιο και είχε και τηλεόραση με τσ.....ς:shock:
εμενα ο αντρας μου το εκανε πριν παρα πολλα χρονια και δεν ηταν και στην καλυτερη ψυχολογια
σιγουρα δεν πρεπει να σκεφτοταν εμενα γιατι δεν τα ειχαμε τοτε

ΕΥΗ!
κι εσύ Ευάκιιιιιιιιιι

Ευχαριστω ελλικα για την θετικη σου ενεεγεια!σου ευχομαι κι εσυ σε λιγες μερες να εχεις μια υπεροχη χοριακη!

αμαρρυλίδα
κοριτσια ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!

ολη την μερα μονο ξαπλα ηθελα να ειμαι,ορθια ενιωθα ενα βαρος χαμηλα στη κοιλια κ μονο ξαπλα ενιωθα αννετα!!!

ε εκανα κ μια μα....κια.εσπρωξα μια λιγο βαρια τσαντα του αντρα μου κ πριν λιγο πηγα τουαλετα κ οταν σκουπηστηκα ειδα λιγο απειροελλαχιστο κοκκινο σα φλεβιτσα πολυ μικρο!

να τηλ τη γιατρο το απογευμα?γιατι αφου ολα πανε καλα!μπορει να ειναι κατι ασχετο απο μεσα μου?

zenia79
10-06-12, 15:35

Ναι, ναι, dvd με εκπαιδευτικες ταινιες;-) περιοδικα και μια ανετη πολυθρονα απο αυτες που τις πιεζεις και ανοιγουν για να ξαπλωσεις! Ασε σκετη ξεφτυλα!!!
Και εμενα με βοηθαει οσο μπορει, ειδικα με δουλειες που πρεπει να σηκωσεις βαρος

didi&k
10-06-12, 15:36
χαχαχα, αχ ρε συ, οσο περισσοτερο σε γνωρίζω τόσο ανακαλύπτω ότι μοιάζουμε:p είσαι τρελοκομείο:mrgreen:
χιχιχι ναι ειμαι!!
μονο που εγω δεν τον εχω πολυ σηκω κατσε γιατι μετα θα φαω και την κατσαδα μου
ολο το λουκι αυτος το τραβαει
εγω ολη μερα μαζι σας ειμαι
θα το καταραστει το φορουμ (απο τη ζηλεια του) και θα σας χασω:(

zenia79
10-06-12, 15:37

ολη την μερα μονο ξαπλα ηθελα να ειμαι,ορθια ενιωθα ενα βαρος χαμηλα στη κοιλια κ μονο ξαπλα ενιωθα αννετα!!!

ε εκανα κ μια μα....κια.εσπρωξα μια λιγο βαρια τσαντα του αντρα μου κ πριν λιγο πηγα τουαλετα κ οταν σκουπηστηκα ειδα λιγο απειροελλαχιστο κοκκινο σα φλεβιτσα πολυ μικρο!

να τηλ τη γιατρο το απογευμα?γιατι αφου ολα πανε καλα!μπορει να ειναι κατι ασχετο απο μεσα μου?

Αμαρρυλιδα μου μηπως ειναι απο καμια αιμοροιδα;;;

..HOPING!!
10-06-12, 15:37
κι εσύ Ευάκιιιιιιιιιι

min prosgeiotho apotoma omos ellika mou k meta ... asta!!

αμαρρυλίδα
10-06-12, 15:38
Αμαρρυλιδα μου μηπως ειναι απο καμια αιμοροιδα;;;

οχι καμια σχεση.εγω κ οι αιμοροιδες δεν γνωριζομαστε.

didi&k
10-06-12, 15:38

να τηλ στη γιατρο σου
αλλα να προσεχεις βρε!!
να εισαι ξαπλα πολυ και να παιρνεις τα utrogestan σου

zenia79
10-06-12, 15:42
οχι καμια σχεση.εγω κ οι αιμοροιδες δεν γνωριζομαστε.

Μην ανησυχεις, ετσι οπως το περιγραφεις καμια βλεννα θα ειναι, μιλα και με τη γιατρο σου για να ηρεμησεις και ξεκουρασου. Γινονται τρελες αλλαγες αυτη τη στιγμη μεσα στη μητρα σου!

ΕΥΗ!
10-06-12, 15:43
Οταν λες οτι νιωθεις βαρος,ειναι διαφορετικη αισθηση απο τις ενοχλησεις που ειχες μεχρι τωρα?κατσε ξαπλα κ το απογευματακι παρε την γιατρο.δεν θα ειναι τιποτα!ολες οι κοπελες ειχαν καποιες στιγμες λιγο αιματακι.Μην ανησυχεις!

..HOPING!!
10-06-12, 15:43
Μην ανησυχεις, ετσι οπως το περιγραφεις καμια βλεννα θα ειναι, μιλα και με τη γιατρο σου για να ηρεμησεις και ξεκουρασου. Γινονται τρελες αλλαγες αυτη τη στιγμη μεσα στη μητρα σου!

symfono apolyta amarrylida mou

didi&k
10-06-12, 15:48
ή σεισμος εγινε ή εγω αρχισα να ζαλιζομαι στο κρεβατι

zenia79
10-06-12, 15:50
ή σεισμος εγινε ή εγω αρχισα να ζαλιζομαι στο κρεβατι

Εσυ αρχισες να ζαλιζεσαι γιατι εγω ειμαι απολυτος σεισμογραφος, τους καταλαβαινω ολους απο 3.5 και πανω! Σεισμος δεν εγινε

didi&k
10-06-12, 15:54
Εσυ αρχισες να ζαλιζεσαι γιατι εγω ειμαι απολυτος σεισμογραφος, τους καταλαβαινω ολους απο 3.5 και πανω! Σεισμος δεν εγινε
σεισμος ηταν τελικα !!
εγω ειμαι στο νοτιο αιγαιο:p