PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη ΠΕΜΠΤΗ 26/6

Σελίδες : 1 [2] 3

SEFI
31-03-08, 10:05
Καλημέρα και από εμένα κορίτσια,
σίγουρα ήταν μια καλή αρχή η χθεσινή συνάντηση αν και ομολογώ οτί ήμουν κάπως αμήχανη(θα φάνηκε εξάλλου) :lol:
συμφωνώ οτί με κάποιες κοπέλες δεν μπορέσαμε να τα πούμε όσο θα θέλαμε αλλά ελπίζω να μην παρεξηγήθηκε κάποια....κάθε αρχή και δύσκολη!!!!!!Την επόμενη φορά θα είμαστε πιο εξοικειωμένες και είμαι σίγουρη οτι θα περάσουμε ακόμη καλύτερα!!!!!
Σας φιλώ όλες!!!!!!

kasma31
31-03-08, 10:17
Καλημέρα και από μένα.
Με τη σειρά μου να πω και εγώ ότι πέρασα πολύ ωραία και ήταν ευχάριστο που ήμασταν πολλές. Και τελικά είδατε κορίτσια βρεθήκαμε χωρίς να έχει καρτελάκι το τραπέζι και τα μπαλόνια τα βάλαμε μετά. Σαν να γνωριζόμαστε από καιρό, σαν να είχαμε τον δικό μας κώδικα επικοινωνίας.
Φιλιά σε όλες

evi_mik
31-03-08, 10:22
Καλημέρα, καλημέρα!
Λοιπόν, αν και χρειάστηκε να φύγουμε νωρίς πέρασαμε πάρα πολύ όμορφα (ήταν και η πρώτη μας φορά σε παιδότοπο και μας άφησε πολύ καλές εντυπώσεις).
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλες σας!
Ανυπομονούμε για την επόμενη συνάντηση!!!!!!

Να αρχίσουμε να το κανονίζουμε από τώρα? :D

emporaki
31-03-08, 10:44
Κορίτσια εγώ δεν κατάφερα να έρθω, χρειάστηκε να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης, και τώρα διαβάζω τα μηνύματά σας και ζηλεύω. Εύχομαι να τα πούμε την επόμενη φορά.

ALEXIS K STELLA
31-03-08, 10:53
Καλημερα κοριτσια!(':D')
Η χθεσινη μας συναντηση ηταν φοβερη και την καταευχαριστηθηκα!
Δεν μπορεσα κι εγω ,δυστυχως, να μιλησω με ολα τα κοριτσια αλλα με οσες ειχα την ευκαιρια να μιλησω,ενοιωσα σα να τις ηξερα πολυ καιρο.
Στο τελος ο Μανωλης,επειδη δεν ειχε κοιμηθει το μεσημερι,εκανε τα ...δικα του(':roll:') και φυγαμε
αρον-αρον,(':oops:') αλλα νομιζω οτι καταφερα να σας χαιρετισω ολες,εκτος απο τη ΣΑΜ που εκεινη τη στιγμη δεν την εβλεπα στον χωρο.
Φιλακια πολλα σε ολες κι ελπιζω να κανονισουμε συντομα μια νεα συναντηση.

evoulita
31-03-08, 10:55
Περιμένουμε φωτογραφίες άμεσα....

asteraki
31-03-08, 10:57
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!
Νομίζω ότι η πρώτη μας συνάντηση ήταν πολύ επιτυχημένη και πραγματικά μας άφησε μία πολύ γλυκιά γεύση. Είναι αλήθεια ότι σίγουρα δεν μιλήσαμε, και δεν γνωριστήκαμε αρκετά αλλά αυτό είναι το έναυσμα για την επόμενη μας συνάντηση. Νομίζω ότι οφείλουμε και ένα ευχαριστώ στα παιδάκια μας που ίσως είναι η αφορμή για τις φιλίες που μπορεί να δημιουργηθούν μέσα από το forum......(πολλές υποθέσεις έβαλα αλλά ποτέ κανείς δεν ξέρει)... το μοναδικό μου παράπονο είναι ότι δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα ...... ελπίζω να σας μάθω καλύτερα την επόμενη φορά.... φιλιά πολλά και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

sardelaki
31-03-08, 11:02
χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα, αλλά ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DALIA
31-03-08, 11:59
κοριτσια καλημερα! ηρθε και σειρα μου να πω οτι και εγω αλλα και ο μικρος μου περασαμε παρα πολυ ωραι και πολυ ευχαριστα!

gerakina
31-03-08, 12:23
Κι εμένα ήρθε η σειρά μου να πω οτι ζηλεύωωωωωωωω......

daffy
31-03-08, 20:59
Ποτε θα ξαναβρεθουμε??? :D :D

Sam
31-03-08, 21:44
Ναι αλήθεια πότε θα ξανασυναντηθούμε αύριο είναι καλά? :lol: :lol: :lol:

evi_mik
31-03-08, 22:56
Να εκμεταλευτούμε την Kid and Fun???

kiknaki
31-03-08, 23:10
Ναι αλήθεια πότε θα ξανασυναντηθούμε αύριο είναι καλά? :lol: :lol: :lol:

Αύριο δεν με βολεύει καλή μου,να το κάνουμε μεθαύριο????? :lol: :lol: :lol:

daffy
01-04-08, 11:33
Προτεινετε που και ποτε.
Για να ακουσω προτασεις.........

Ειστε για παραλια Αρετσους κατω εκει στην παιδικη χαρα??
Μαλλον πρωι για να εχει και ηλιο??? Ή λετε οτι ειναι νωρις ακομα για εξω?

Μου λειψατε.... (Και ειμαι και 2 μερες αρρωστη στο σπιτι και μου την εχει δοσει!!!)

Α αστερακι βαλε καμια φωτο να μας καμαρωσουμε!

Nantia
01-04-08, 11:36
Ωραια ιδεα εκει δεν χρειαζεται να κλεισουμε τραπεζι κιολας εχει τοσα πολλα....
Για καμια κυριακη πρωι με λιακαδα θα ειναι οτι πρεπει.......

Μπραβο ρε Νταφυ 8)

evi_mik
01-04-08, 12:13
Μ'αρέσει η ιδέα!
Το κάνουμε?

daffy
01-04-08, 13:10
ακυρη η προταση μου για Αρετσου. Τωρα θυμηθηκα σε καποιο παιδακι απο την παρεα δε αρεσει η αμμος.
Σκεφτειτε κατι αλλο.

NESTOROUDI
01-04-08, 16:59
ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ, για επισκεψη στη φυση? Μηπως δεν υπαρχουν ομως αυτοκινητα? Οδηγουν ολες οι μανουλες?

evi_mik
01-04-08, 22:29
:(
Εγώ δεν οδηγώ!!!
Θα μπορούσαμε ίσως στο πάρκο της Νέας Ελβετίας?

NESTOROUDI
02-04-08, 00:33
μια χαρα στο πάρκο της Νέας Ελβετίας!!! μενω απεναντι!! και η Σαμ διπλα μενει....

Sophia D
02-04-08, 07:20
koritsia, pou einai auto?

Sam
02-04-08, 08:05
ακυρη η προταση μου για Αρετσου. Τωρα θυμηθηκα σε καποιο παιδακι απο την παρεα δε αρεσει η αμμος.
Σκεφτειτε κατι αλλο.

Μάλλον εννοείς τον Ανδρέα κανένα πρόβλημα αν δει ότι δεν έχει τίποτα
άλλο εκτός από άμμο θα παίξει :lol: :lol:
Το πρόβλημα στην Αρετσού αν θυμάμαι καλά είναι ότι δεν είναι περιφραγμένος ο χώρος
και ίσως κανένα ξεφύγει από την επίβλεψη μας και
βουτήξει στη θάλασσα :lol: :lol:
Για το χωριό της Ειρήνης μόνο Κυριακή πρωί για να έρθει και ο σύζυγος μιας
και δεν οδηγώ εκτός αν το κανονίσουμε διαφορετικά (εμένα με συμφέρει να
έρθει και ο σύζυγος για να κυνηγάει τον μικρό και να τα πούμε λίγο πιο άνετα)
Όσο για το πάρκο της Ν.Ελβετίας δεν έχω να πω απολύτως τίποτα είναι δίπλα
στο σπίτι μου 8)
Sophia D είναι στο τέρμα της Παπαναστασίου :D

Μην ξεχνάμε και τα κορίτσια στα δυτικά :wink:

asteraki
02-04-08, 12:58
Καλημέρα σε όλες, ανατολικές, κεντρικές και δυτικές μανούλες. Σύντομα θα σηκώσω τις φωτο αλλά την επόμενη φορά ας τραβήξει καμμιά άλλη φωτογραφίες γιατί εγώ δεν αξίζω τίποτα!!!!!!!
Λοιπόν εγώ είμαι μέσα και για το πάρκο της Ν.Ελβετίας, γιατί άλλωστε μένω πού κοντά αλλά και για Αρετσού. Σκεφτείτε όμως και καμιά άλλη ιδέα, όπου θα μπορούμε να μιλήσουμε μεταξύ μας γιατί αν πάμε και κυνηγάμε τα πιτσιρίκια μάλλον θα γνωριστούμε στην τρίτη συνάντηση................
Εκτός αν πάμε όλοι οικογενειακώς, και μας βοηθήσουν οι σύζυγοι. :wink: :wink: :wink:

Sophia D
02-04-08, 13:16
An einai na pame oikogeneiakos nomizo oti to xorio ths eirhnhs einai orea idea!!

kiknaki
02-04-08, 17:27
Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε?Τελικά περάσαμε ως φαίνεται πολύ καλά όλες που θέλουμε να ξανασυναντηθούμε τόσο γρήγορα και πολύ χαίρομαι γι'αυτό.
Asteraki συμφωνω με την έξοδο χωρίς τα παιδιά (φυσικά αν είναι εφικτό σε όλες) για να γνωριστούμε λίγο καλύτερα.
Όσο για τα μέρη που προτείνετε εγώ έχω να πω ένα πράγμα:παρόλο που μένω πολυ ανατολικά θα ακολουθήσω όπου κι αν συμφωνήσετε ,ακόμα και κέντρο για να βολεύει τις κοπέλες που μένουν δυτικά.Το χωριό της Ειρήνης όμως είναι δύσκολο μέρος σε όσες δεν οδηγουν (π.χ.εγώ)αλλά κι απ'την άλλη είναι πολύ μακριά για τις δυτικές μαμάδες.
Οσο για τους συζύγους όποιος μπορεί φυσικά και είναι καλοδέχουμενος στην παρέα ετσι δεν είναι?
Αυτά από εμένα,φιλιά σε όλες

Ευάκι
02-04-08, 18:40
Γειά σας και από μένα. Χάρηκα πραγματικά που σας γνώρισα όλες. Είναι ωραίο να γνωρίζεις και από κοντά ανθρώπους που τους γνωρίζεις μόνο μέσω του Η/Υ. Θέλω κι εγώ να βρεθούμε σύντομα, αλλά το πάρκο πολύ άβολο το βλέπω βρε κορίτσια. Θα καθήσουμε χωρισμένες σε παγκάκια και θα κυνηγάμε τα μικρά; :? Ο παιδότοπος είναι πιο βολικός και όταν θα ζεστάνει περισσότερο να πάμε θερινό The zoo. :D

asteraki
02-04-08, 21:57
kiknaki, μάλλον δεν έδωσα να καταλάβετε τι εννοώ, γιατί όταν έλεγα για κάποια άλλη ιδέα, είχα στο μυαλό μου μάλλον πάλι κάποιον παιδότοπο, όπου θα προσέχουν οι κοπέλες τα παιδάκια αλλά είναι πολύ ωραία η ιδέα σου να βρεθούμε και μόνες κάποια φορά, γιατί όχι????????????

kiknaki
03-04-08, 00:28
kiknaki, μάλλον δεν έδωσα να καταλάβετε τι εννοώ, γιατί όταν έλεγα για κάποια άλλη ιδέα, είχα στο μυαλό μου μάλλον πάλι κάποιον παιδότοπο, όπου θα προσέχουν οι κοπέλες τα παιδάκια αλλά είναι πολύ ωραία η ιδέα σου να βρεθούμε και μόνες κάποια φορά, γιατί όχι????????????

Asteraki τώρα που το διαβάζω καλύτερα (αφου το μεσημέρι είχα και την κόρη μου παρέα και είμασταν λίγο κάπως) το λάθος είναι δικό μου που δεν κατάλαβα σωστά.. Αλλά και έτσι πάλι θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί σε πάρκο, παιδική χαρά ή όπου αλλού η επίβλεψη των παιδιών θα είναι αποκλειστικά δικιά μας η συνάντηση δεν θα είναι συνάντηση καλύτερης γνωριμίας αλλά διαγωνισμός ποιος θα τρέξει καλύτερα :lol: :lol: Ας μην ξεχνάμε οτι υπάρχουν αρκετά παιδάκια τα οποία είναι σε ηλικία που εύκολα θέλουν να φύγουν και να τρέξουν...

SEFI
03-04-08, 10:18
Κορίτσια καλημέρα και από εμένα!!!!!
Εγώ είμαι σύμφωνη σε ότι κι αν πείτε,αν και η ιδέα του Χωριού της Ειρήνης μου φαίνεται καλή(δουλεύει και μια φίλη μου εκεί οπότε μπορώ να το κανονήσω εαν καταλήξουμε εκεί)
Όσο για τους μπαμπάδες μας.....ομολογώ οτι μου άρεσε η ιδέα μιας τέτοιας συνάντησης αλλά νομίζω οτι πρέπει να γίνει στην 3-4 συνάντηση και όχι τώρα.
Ας γνωριστούμε καλύτερα εμείς και μετά έχουν σειρά και οι μπαμπάδες!!!!

ALEXIS K STELLA
05-04-08, 10:45
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.
Ο καιρός ,όπως είναι τελευταία δεν επιτρέπει συνάντηση σε εξωτερικό χώρο.
Αν αποφασιστεί κάτι και είμαστε καλά (κυκλοφορούν πολλες ιώσεις απ'ότι μαθαίνω),με πολύ μεγάλη χαρά θα συμμετέχουμε.
Να είστε όλες καλά.

daffy
08-04-08, 13:19
Γεια σας κοριτσια!!! Τι κανετε??? Χαθήκαμε!!
Λοιπον ας οργανωθουμεεεεε!!!
Τι λετε για μετα το Πασχα σαβατοκυριακο 10 - 11 Μαίου???
Προτεινω παιδοτοπο για να μην τρεχουμε πισω απο τα παιδια μας, να πιουμε το καφεδακι μας με την ησυχια μας.
Τι λετε?? :?: :?: :?: :?:

asteraki
08-04-08, 13:23
Που είσαι βρε daffy? Πραγματικά χαθήκαμε. Σήμερα σε σκεφτόμουνα γιατί έχω μέρες να σε δω να κυκλοφορείς στο forum... Αντε να βρεθούμε τώρα που είναι και ο καιρός καλύτερος, αλήθεια πότε έχεις την βάφτιση?

daffy
08-04-08, 13:33
Χαθηκα Asteraki για τρεχω με την βαφτιση και εχω και πολλη δουλεια (να παρει η ευχη) χιχι.
Η βαφτιση ειναι 20 Απριλιου, την αλλη Κυριακηηηηηη και ακομα δεν εχω βρει τι θα φορεσωωωωωω.

asteraki
08-04-08, 13:42
Αντε με το καλό, και αν χρειαστείς κάτι στην διάθεση σου. Τώρα όσον αφορά το τι θα φορέσεις, σίγουρα κάπου υπάρχει κάτι πολύ ωραίο για σένα, απλώς δεν συναντηθήκατε ακόμη!!!!!!! α ... από τετάρτη 9 απριλίου η fena έχει 19% έκπτωσεις και 11 άτοκες δόσεις.

asteraki
09-04-08, 14:32
Το ξέρω είναι χάλια αλλά την επόμενη φορά θα είναι υπέροχες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit admin Διαγραφή φωτογραφιών

Nantia
09-04-08, 14:40
Και μονο η προσπαθεια μετράει. Εισαι η μοναδικη που το σκεφτηκε.....

Μπραβο αστερακι :D

DALIA
09-04-08, 15:17
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!
ΠΡΩΤΗ ΜΟΥΡΗ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟΦΙΛΟ. :oops:

emporaki
09-04-08, 20:18
Βρε εσείς όντως πήγατε κομμωτήριο και τα σχετικά για τη συνάντηση ή έτσι είστε κάθε μέρα κούκλες;;;
Από τώρα θα αρχίσω να προετοιμάζομαι για την επόμενη. Πότε είπαμε να γίνει; Μετά το Πάσχα ή μετά το καλοκαίρι για να προλάβω;;;
Φτου να μη σας ματιάξω!

SEFI
10-04-08, 09:19
ΜΠΡΑΒΟ asteraki οι photo είναι super!!!!!βλέπω και το παλικάρι μου πρώτη μούρη το πήρες...αλλά η πιπίλα-πιπίλα ούτε για την photo δεν την βγάζουμε εμείς!!!! :D :D
Την επόμενη φορά θα φέρω και γώ φωτογραφική μηχανή για να έχουμε περισσότερο υλικό...

SEFI
21-04-08, 13:09
Κοριτσάρες καλημερούδια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!
Λέω να ξεκινήσουμε την διαδικασία "ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΜΑΔΩΝ Νο2" για να οργανοθούμε και μετά το Πάσχα να τα ξαναπούμε από κοντά και να γνωριστούμε καλύτερα,να υποδεχτούμε και άλλες μαμάδες που δεν είχαν την ευκαιρία να έρθουν στην πρώτη συνάντηση κτλ.
Νομίζω οτι είναι μια καλή αρχή -χρονικά εννοώ- να ξεκινήσουμε......

1. SEFI+μπεμπουλίνι 7 μηνών πλέον

daffy
21-04-08, 13:19
Καλημερα
Και εγω σημερα αυτο σκεφτομουνα.!!!
Αντε να οργανωθουμε παλι.
Καλυτερα να αρχισουμε με ημερομηνια να δουμε αν βολευει.
Φιλακια

SEFI
21-04-08, 14:48
προτείνω Κυριακή 11 Μαίου , αλλά δεν βλέπω ένθερμο κοινό....άντε κορίτσια!!!!!

gerakina
21-04-08, 16:39
2.gerakina

daffy
21-04-08, 18:58
2.gerakina
3. daffy, Στρατος, Κώστας

Μηπως βολευει και το επομενο Σαβατοκυριακο? Δηλ στις 18 Μαιου?

SEFI
22-04-08, 09:00
2.gerakina

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ημερομηνία.....εξετάζουμε και αυτήν την περίπτωση :)
Ανακαιφαλαιώνω λοιπόν : Κυριακή 11 Μαίου ή Κυριακή 18 Μαίου κατά τις 18:00μμ στον παιδότοπο ........... (ακούω προτάσεις)

DALIA
22-04-08, 14:21
2.gerakina
4.ΑΛΕΚΑ θεοφιλος

11 ΜΑΙΟΥ λεω εγώ, κατα τις 18:30 ομως γιατι θα'χει πολλυ ζεστη.ΠΡΟΤΑΣΗ "ΝΟUVELLE" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ( εχει ανοιχτοσια )

evi_mik
22-04-08, 17:16
2.gerakina
4. evi_mik

δεν θα το χάσουμε με τίποτα!

Sam
22-04-08, 17:51
Κορίτσια εγώ θα απαντήσω πάλι με ερωτηματικό......ελπίζω να τα καταφέρω
κι αυτή τη φορά :D :D

maria_23
23-04-08, 10:00
εγω δεν εγινα ακομη μανουλα.τον ιουλιο ερχεται η μπεμπα!!!λεω ομως να ερθω στη συναντηση να σας γνωρισω.πειραζει που η μπεμπα θα ειναι ακομη στην κοιλιτσα μου?μπαμπαδες θα εχει το meeting ή απαγορευονται?ρωταω διοτι μου πεφτει λιγο μακρια το cosmos κ ελεγα να ερθω με τον αντρα μου!αν παλι αυτο σας πειραζει θα δω τι θα κανω.

maraki 1
23-04-08, 10:12
Κορίτσια καλημέρα,
Μάλλον θα έρθω κι εγώ με τα κοριτσάκια μου
2.gerakina
4. evi_mik
5. marak1, Λεβεντούλα, Αποστολία
Φιλάκια σε όλες

daffy
23-04-08, 10:13
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23

gerakina
23-04-08, 10:28
μαρια30 κι εγώ μεν την μπέμπα στην κοιλίτσα θα είμαι!Ιούλιο και η δικιά μας.
Όσο για το cosmos δεν έχει οριστικοποιηθεί το μέρος ακόμα απ'οτι κατάλαβα..

SEFI
23-04-08, 10:35
κορίτσια καλημέρα,
τόπος συνάντησης δεν έχει οριστεί ακόμη.....καταρχήν πρέπει να αποφασίσουμε την ημέρα και την τοποθεσία π.χ. Ανατολικά,Κέντρο ή Δυτικά.Οι ημερομηνίες που έχουμε αναφέρει ως πιθανές είναι 11/05 ή 18/05

Nantia
23-04-08, 11:16
Γεια σας κοριτσια εμενα με βολευει στις 11/5 που θα εχω την μικρη

Επομενως για τοτε ειμαι και εγω μεσα

Nantia
23-04-08, 11:16
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα

DALIA
23-04-08, 11:51
Γεια σας κοριτσια εμενα με βολευει στις 11/5 που θα εχω την μικρη

Οποτε ειναι μια καλη ευκαιρια να οριστικοποιησουμε την ημερομηνια τι λετε? και να χουμε να ασχολουμαστε μονο με την τοποθεσια.Παντως απ'οτι μου ειπε η αδερφη μου στο cosmos στον παιζωτοπο εχει πολλες κοπελες που πρεσεχουν τα παιδακια και επισης εχει και χωρο εξω με οθονες οποτε δεν θα χρειαζεται να βγαινουμε εξω οι καπνιστριες θα μαστε ολες μαζι. :lol:

Sophia D
23-04-08, 13:13
SEFI+μπεμπουλίνι 7 μηνών πλέον
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
10. mesa kai ego - Sophia D

ALEXIS K STELLA
23-04-08, 13:35
SEFI+μπεμπουλίνι 7 μηνών πλέον
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
11.STELLA +Μανώλης (αν βέβαια δεν τύχει κάτι έκτακτο)

SEFI
23-04-08, 13:46
Οποτε ειναι μια καλη ευκαιρια να οριστικοποιησουμε την ημερομηνια τι λετε? και να χουμε να ασχολουμαστε μονο με την τοποθεσια.Παντως απ'οτι μου ειπε η αδερφη μου στο cosmos στον παιζωτοπο εχει πολλες κοπελες που πρεσεχουν τα παιδακια και επισης εχει και χωρο εξω με οθονες οποτε δεν θα χρειαζεται να βγαινουμε εξω οι καπνιστριες θα μαστε ολες μαζι. :lol:

Ο παιδότοπος στο cosmos είναι μια καλή σκέψη αλλά υπάρχει και ο παράγων "δεν έχω αυτοκίνητο καρδιά μου" όπως εγώ πχ που ενώ έχω δίπλωμα τρομάρα μου εδώ και 8 χρόνια δεν ασχολούμαι με το "άθλημα".....για να έρθουμε εκεί θα πρέπει να μας φέρουν οι μπαμπάδες μας όπως προαναφέρθηκε απο την maria_23 γιατί υπάρχουν και μπεμπουλίνια 3-10 μηνών,άλλο να είναι παιδάκι και άλλο βρεφουλάκι :)

Sam
23-04-08, 13:53
Κατά την άποψη μου όποιος μπαμπάς θέλει να έρθει καλοδεχούμενος το πολύ
πολύ να τους βάλουμε να κυνηγάνε τα βλαστάρια τους και εμείς να είμαστε
άνετες :lol: :lol: :lol:
] χωρίς τον μπαμπά μας δεν πάμε πουθενά είναι το μεταφορικό μας μέσο[ :lol: :lol:

maria_23
23-04-08, 13:58
ΣΑΜ ωραια γιατι κι εγω δεν μπορω να ερθω αν δε με φερει ο αντρας μου.συμφωνω μαζι σου.ολοι οι μπαμπαδες καλοδεχουμενοι.

LA LATINA
23-04-08, 14:19
κι εγω μεσα κουκλες για οποια Κυριακη Μαιου θελετε, ααλα καπου στη μεση, πλιιιζ, εγω ειμαι Ωραιοκαστρο και ο μικρος δεν καθεται πολλη ωρα μονος πισω στο αυτοκινητο, μη βαλετε τερμα Θεου πλιιιζ....τα ξηλωνει ολα και σηκωνεται!

ALEXIS K STELLA
23-04-08, 17:39
stella7778 είσαι πάλι μαζί μας!!!!!http://dl.glitter-graphics.net/pub/420/420021lpjc7ug7l1.gif (http://www.glitter-graphics.com)
Χαίρομαι τόσο πολύ!!!Ελπιζω να τα καταφέρουμε να τα πούμε κι από κοντά.

Το να έρθουν και οι μπαμπάδες σε αυτή τη συνάντηση θα είναι ότι καλλίτερο και για μένα.Βλέπετε κι εγώ απλά...ξεσκονίζω το δίπλωμα οδηγησης από πέρισυ.:oops::oops:

SEFI
24-04-08, 09:23
Το να έρθουν και οι μπαμπάδες σε αυτή τη συνάντηση θα είναι ότι καλλίτερο και για μένα.Βλέπετε κι εγώ απλά...ξεσκονίζω το δίπλωμα οδηγησης από πέρισυ.:oops::oops:

υπάρχουν και χειρότερα......εγώ κάνω αυτή την "δουλειά" εδώ και 8 χρόνια :oops:

Angiek
24-04-08, 13:29
1.SEFI+μπεμπουλίνι 7 μηνών πλέον
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?

Μέσα και γω. Να σας γνωρίσω επιτέλους! 11/5 βολεύει και μένα καλύτερα. Το Cosmos η τέλεια επιλογή. Τα μικρά μωράκια τα πηγαίνετε στον παιδότοπο χωρίς φόβο για ιώσεις?

SEFI
24-04-08, 14:46
στην προηγούμενη συνάντηση ο μπεμπούλης μου ήταν 6 μηνών και τον έφερα....τώρα θα είναι κοντα στα 8 και θα κολλήσουμε????? :lol:
φέρε και τον δικό σου λοιπόν -άφοβα- να κάνουμε παρέα :D :D

Angiek
24-04-08, 14:52
OK. Θα το διακινδυνεύσω. Ελπίζω να οριστικοποιηθεί και να τα πούμε από κοντά.

DALIA
29-04-08, 13:02
Μέσα και γω. Να σας γνωρίσω επιτέλους! 11/5 βολεύει και μένα καλύτερα. Το Cosmos η τέλεια επιλογή. Τα μικρά μωράκια τα πηγαίνετε στον παιδότοπο χωρίς φόβο για ιώσεις?

Καταρχην χρονια πολλα σε ολες! θα συμφωνησω και γω με το cosmos γιατι θεωρω οτι βολευει και τις " ανατολικες " και τις "δυτικες" και επισης δεν χρειαζεται να ψαχνουμε για το που ειναι.( με την προυπουθεση οτι θα μπορεσουν οσες δεν εχουν μεσο να τους φερουν οι μπαμπαδες ).

Angiek μου δε νομιζω να'χει ακομη ιωσεις! ασε που μεχρι τοτε μαλλον εξω θα καθομαστε!

asteraki
29-04-08, 13:21
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS!!!!!!!!
Τι κάνετε ? νομίσατε ότι εξαφανίστηκα? Όχι απλώς έλειπα στο χωριό για το Πάσχα.Χαίρομαι πολύ που έχουμε ήδη προχωρήσει στην επόμενη μας συνάντηση, για φυσικά δηλώνω "ΜΕΣΑ" και σε αυτή την συνάντηση.
Αν κατάλαβα καλά είναι για :
Κυριακή 11 Μαϊου 2008, ώρα 18:30, παιδότοπος COSMOS
- ποιός όμως αυτός που είναι μέσα ή ο καινούργιος έξω ο Παιζωτόπος?????Διευκρινίστε..... please

2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
13. asteraki (Εβελίνα)

Nantia
29-04-08, 13:25
Xριστος Ανεστη σε ολες σας.......

Επιστρεψαμε και εμεις απο το χωριο μας........

Περιμενουμε την συναντηση

Αστερακι μαλλον τον εξω παιδοτοπο ακριβως απεναντι απο το κοσμος...

DALIA
29-04-08, 13:47
Αστερακι μαλλον τον εξω παιδοτοπο ακριβως απεναντι απο το κοσμος...

ναι το εξω ενοουμε τον "παιζωτοπο" αλλα δεν εχει οριστικοποιηθει τιποτα ακομη μονο η ημερομηνια και μαλλον και η ωρα.

kiknaki
29-04-08, 18:33
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
13. asteraki (Εβελίνα)
14.kiknaki, Αναστασία???

Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά σε όλες σας.Ελπίζω να περάσατε καλά τις μέρες αυτές.
Οσο για την συνάντηση έβαλα ??? γιατί μάλλον δεν θα είμαστε εδω αλλά θα ενημερώσω σύντομα

daffy
29-04-08, 21:26
Χριστος Ανεστη και Χρονια Πολλα και απο μενα. Περασατε καλα?
οκ απο μενα και για ημερομηνια και για ωρα και για κοσμος.

Ευάκι
29-04-08, 23:20
Χριστός Ανέστη και από μένα κορίτσια. Άργησα να μπω στο site, αλλά τα κατάφερα. Χαίρομαι που αποφασίσατε για συνάντηση, αλλά δυστυχώς :cry: :cry: εμείς δε θα μπορέσουμε να σας κάνουμε παρέα. Πρέπει να παραστούμε σε γεννέθλια. Να περάσετε καλά και μη ξεχάσετε φωτογραφική μηχανή. :wink:

NESTOROUDI
02-05-08, 09:37
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
13. asteraki (Εβελίνα)
14.kiknaki, Αναστασία???
15. NESTOROUDI

μεσα και εμεις, αυτη τη φορα θα ερθω με το μωρο!!! χρονια πολλα σε ολες.

ZANET
02-05-08, 11:34
Χρόνια πολλά και απο εμένα. Μάλλον θα έρθω και εγώ με τους δυο άντρες μου! :D. Μόνο που πρώτον δεν έχω ιδέα που είναι ο παιδότοπος που λέτε (έχει παιδότοπο στο cosmos?) και δεύτερον εμείς που χάσαμε την πρώτη συνάντηση πώς θα σας αναγνωρίσουμε? Μην κάτσω σε άλλη παρέα και ρωτάω για ψευδόνυμα :lol: :lol: :lol:

ALEXIS K STELLA
02-05-08, 12:53
Χρόνια πολλά ΖΑΝΕΤ.Καλώς μας ήρθες!
Υπάρχει ένας παιδότοπος μέσα στο cosmos αλλά τα κορίτσια δεν εννοούν αυτόν, αλλά έναν άλλο που βρίσκεται έξω από κει.Στρίβοντας από τον περιφερειακό για το cosmos βρίσκεις μια τεράστεια πινακίδα για φυτώριο.Εκεί αντί να στρίψεις αριστερα ,στρίβεις δεξιά και δίπλα στην vodafone (έχει ένα μεγάλο κτίριο εκεί) βρίσκεται αυτός ο πολύ μεγάλος παιδότοπος.
Στην προηγούμενη συνάντηση έφτασα με 5 λεπτά καθηστέρηση και σχεδόν όλες είχαν ήδη φτάσειί!!!Ρώτησα και τις κοπέλες που δούλευαν εκει κι έτσι βρήκα τα κορίτσια που κάθονταν κοντά στην είσοδο.Μετά ήρθαν και τα ...μπαλόνια που έγραφαν πάνω parents.gr.Πάντως αν μπεις μέσα και δεις μια μεγάαααλη παρέα μαμάδων να συζητά πολύ χαρούμενα ...μην έχεις αμφιβολίες...εμείς είμαστε!!!! :oops:
Σε περιμένουμε!!

ZANET
02-05-08, 13:03
Ευχαριστώ πολύ Στέλλα :wink:
Μέσα λοιπόν και εμείς

2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
13. asteraki (Εβελίνα)
14.kiknaki, Αναστασία???
15. NESTOROUDI
16.ΖΑΝΕΤ,μπέμπης

DALIA
02-05-08, 15:18
Κορίτσια απ'οτι καταλαβα εχει κλεισει για cosmoς τελικα 11/5,18:30 απογευμα?

Angiek
02-05-08, 15:42
Μάλλον. Απ' ό,τι κατάλαβα όλες για εκείνη την ημέρα μιλάμε. Ε, ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

kiknaki
03-05-08, 00:25
Kορίτσια ωραία μέρα διαλέξατε. :D :D
Στις 11/05 είναι η γιορτή της Μητέρας!!!!!
Οτι καλύτερο για μια συναντηση μαμάδων ή μέλλουσων μαμάδων!!!

Φιλιά σε όλες!

asteraki
03-05-08, 12:16
kiknaki, και εγώ σήμερα το άκουσα στην τηλεόραση και μου άρεσε η ιδέα της συνάντησης την ημέρα της γιορτής της μητέρας!!!
Νομίζω ότι αυτή η συνάντηση θα είναι καλύτερη, άντε βρε κορίτσια να μάθω τώ ρα και τα ονόματα σας, γιατί δεν νομίζω ότι θυμάμαι των περισσοτέρων, χα,χα, χα

gerakina
03-05-08, 19:49
Ναι σωστά..Τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά!
Θα φέρω κι εγώ φωτογραφική μηχανή.
Ανυπομονώ να σας γνωρίσω!

DALIA
04-05-08, 00:09
Τελικά θα γίνει η συνάντηση? :shock:

daffy
05-05-08, 12:22
Και γιατι να μην γινει?????
Θα γινει και θα περασουμε πολυ ωραια!!!
Παρεπιπτόντως εκλεισε καμια τραπέζι? η θα παμε χυμα στο κυμα????

asteraki
05-05-08, 12:25
Daffy, στο μυαλό μου είσαι? Και εγώ αυτό σκεφτόμουνα σήμερα. Κλείσαμε ή όχι κάποιο τραπέζι, γιατί και πάλι μαζευόμαστε αρκετές. Αν έχει κάποια μητέρα το τηλέφωνο ας επιχειρήσει ένα τηλέφωνο, τι λέτε και οι υπόλοιπες?

daffy
05-05-08, 12:53
Νεοτερα για τον παιδοτοπο.
Μολις πηρα τηλ. εκλεισα τραπεζι για περιπου 15 γυναικες, σαββατο πρωι θα παρουμε για επιβεβαιωση, στο ονομα parents.
Το θεμα ειναι οτι με ρωτησε που θελουμε να κατσουμε μεσα ή εξω.
Έξω χωριζεται με τζαμαρια απο τον εσωτερικο χωρο και εχει οθονες για να βλεπουμε τα παιδια. Δεν εχω παει, δεν ξερω πως ειναι. Αυτα μου ειπε, αυτα σας λεω. :D :D Αν καποια εχει παει ας γραψει εμπειρια. Και γενικως αποφασιστε μεχρι το Σαββατο που θα ξαναπαρω τηλ..

ALEXIS K STELLA
05-05-08, 13:03
Δεν θα φέρουμε και τους μπαμπάδες ??? :oops: 8)

daffy
05-05-08, 13:04
Ε φυσικα οποια θελει μπορει να τον φερει. :)

DALIA
05-05-08, 13:34
Εγώ προτείνω έξω! Για πολλους και διαφορους λογους

daffy
06-05-08, 13:38
Τελικα μηπως να κατσουμε μεσα?

Σκεφτηκα τωρα οτι θα φερω και τον μικρο ο οποιος μολις χτες αρχισε να μπουσουλαει και θα θελω να τον βλεπω. Και υπαρχουν και αρκετες μανουλες που εχουν μικρουλικα παιδακια.

Έχει παει καποια στον συγκεκριμενο παιδοτοπο να μας πει περισσοτερες λεπτομερειες? Πχ εχει χωρο για μικρα μικρα παιδακια, καπνιζουν μεσα, και αλλες πληροφοριες.

Παντως δεν βλεπω και πολυ κινητικοτητα για την συναντηση....

maraki 1
06-05-08, 13:44
Κορίτσια κι εγώ αυτό σκεφτόμουν. Καλύτερα μέσα γιατί κι εμένα η μικρή χρειάζεται παρακολούθηση.Άσε που θα με ψάχνει συνέχεια. Οπότε αν συμφωνούν κι οι υπόλοιπες καλύτερα μέσα.

Angiek
06-05-08, 13:48
Έχω σήμερα δουλειά στο cosmos.Αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο (γιατί βρέχει κιόλας!!) θα φροντίσω να περάσω από τον Παιζώτοπο, να δω από κοντά και να το διευκρινίσουμε. Δεν έχω ξαναπάει. Εγώ πάντως είμαι μέσα για τη συνάντηση. Δεν ισχύει η λίστα?

daffy
06-05-08, 13:51
Α ωραια. Τοτε πες τους οτι κλεισαμε τραπεζι για κυριακη στο ονομα Parents. Και δες τον χωρο να μας πεις λεπτομερειες. Α και ρωτα αν θελεις αν εχει παρτυ την κυριακη γιατι οταν πηρα τηλεφωνο δεν ηξεραν να μου πουνε. Έκλεισα για 15 ατομα με τα αναλογα παιδια.

Αν τελικα τα καταφερεις να πας ενημερωσε μας. :)

asteraki
06-05-08, 14:11
Κορίτσια μέσα μάλλον γιατί σίγουρα έξω θα είναι χώρος καπνιστών... άντε πάλι εγώ με τις καπνίστριες, έ??? Και επίσης δεν θα ήθελα να βλέπω τα παιδιά από τηλεόραση. Εσείς τι λέτε? Σίγουρα ισχύει για την Κυριακή, τι λέμε τώρα....

eleana
06-05-08, 18:24
κοριτσια και γω θελω ναρθω αν μπορεσω ειμαι μεσα...υπολογοστε και μενα για σιγουρα ομως θα σας ενημερωσω...

tsiribom
07-05-08, 18:25
Όποτε θέλεται να κάνεται κάποια συνάντηση μπορειται να ερθετε στο cosmos στον ΠΑΙΖΩ..ΤΟΠΟ, είναι η συνέχεια της προσπάθειας μας από το ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ. Φυσικά και το ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ είναι πάντα στην διάθεση σας,αλλά εκεί έχουμε πρόβλημα με το παρκάρισμα. ΤΑΣΟΣ από ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ

Sam
07-05-08, 18:28
Όποτε θέλεται να κάνεται κάποια συνάντηση μπορειται να ερθετε στο cosmos στον ΠΑΙΖΩ..ΤΟΠΟ, είναι η συνέχεια της προσπάθειας μας από το ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ. ΤΑΣΟΣ

Τάσο έχουμε ήδη κλείσει να έρθουμε σε εσάς την Κυριακή :D :D

tsiribom
07-05-08, 18:30
Πείτε μου αν θέλετε πόσοι θα είστε γιατί την Κυριακή έχουμε τρία πάρτυ να κανονίσω να σα κλείσω κάποιο τραπέζι αλλά και να σας γνωρίσω.

Sam
07-05-08, 18:44
Τάσο αν γυρίσεις μερικές σελίδες ποιό πίσω θα δεις ότι είμαστε γύρω στα
15 άτομα και εχουμε κλείσει τραπέζι στο όνομα parents αν θέλεις τσέκαρε το :D

tsiribom
07-05-08, 18:48
Πρωί έχεται κλεισει η βραδυ?

Sam
07-05-08, 18:52
απόγευμα αλλά ζητήσανε να το επιβεβαιώσουμε το Σάββατο γιατί δεν γνωρίζανε αν έχετε πάρτι.............

tsiribom
07-05-08, 18:54
Κυριακή απόγευμα δεν έχουμε πάρτυ οπότε οκ. θα σας περιμένω.Θα κανονίσω εγώ για το τραπέζι.

Sam
07-05-08, 19:03
Ευχαριστούμε θα τα πούμε από κοντά καλώς εχόντων των πραγμάτων :D

daffy
07-05-08, 19:59
Ωραια τουλαχιστον δεν εχουν παρτυ!!!
Γιατί με 3 παρτυ και εμας θα γινοταν ΧΑΜΟΣ.

Sam
07-05-08, 20:43
Δεν μπορείς να πεις όμως άμεση εξυπηρέτηση ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα και πρώτο τραπέζι πίστα........ :lol: :lol: :lol:

gerakina
07-05-08, 21:17
Εεεε πραγματικά! :lol:

gerakina
07-05-08, 21:30
Κυριακή 11 Μαϊου 2008, ώρα 18:30, παιδότοπος "ΠΑΙΖΩ...ΤΟΠΟΣ" COSMOS

2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
13. asteraki (Εβελίνα)
14.kiknaki, Αναστασία???
15. NESTOROUDI
16.ΖΑΝΕΤ,μπέμπης
17.eleana??

asteraki
07-05-08, 21:53
Super!!!πολύ ωραία και χαίρομαι γιατί ήθελα να πάμε στο Τσιριμπόμ αλλά σκεφτόμουν το πάρκινγκ... τώρα βολεύει πολύ,
Τάσο σε ευχαριστούμε πολύ!!!!

SEFI
08-05-08, 09:05
Κορίτσια καλημέρα,
επειδή αύριο θα λείπω εκτός μέχρι και την Κυριακή πρωί και δεν θα έχω μαζί το pc,θέλω να ξέρω σίγουρα αν θα γίνει η συνάντηση μη πάω άδικα και είμαι μόνη...... :lol:

daffy
08-05-08, 09:16
Καλημερα και απο μένα!

SEFI γιατι να μην γινει?? Είμαστε περίπου 15 άτομα και η ΣΑΜ βρήκε μέσο :wink: και μας εκλεισε πρωτο τραπέζι πιστα.!!! Μπράβο ΣΑΜ.

Και για να μην μπερδευτούμε ο παιδότοπος αυτος δεν είναι μέσα στο Cosmos είναι απέναντι, δίπλα στο φυτώριο. Δείτε στην ιστοσελίδα τους, http://www.paizotopos.com/ βέβαια είναι υπο κατασκευή αλλά στο "Εδω θα μας βρείτε" έχει χάρτη.

Τάσο ενημέρωσε μας αν εχεις χώρο για πολύ μικρά παιδάκια, για να δούμε αν θα φέρουμε και τα μικρά μας.

SEFI
08-05-08, 11:14
ok κατά 99% θα σας δω εκεί...εκνευρίστηκα λιγάκι γιατί εγώ πρότεινα για δεύτερη συνάντηση και τώρα προέκυψε ταξίδι εκτός :evil:
όσο για το θέμα χώρου για μπεμπουλίνια καλά έκανες και ρώτησες daffy μου για να ξέρω και΄γω αν θα μπορέσει να με συνοδεύσει το παλικάρι μου :lol: :lol:

ALEXIS K STELLA
08-05-08, 11:18
Ταυτόχρονα με την συνάντηση μας, έχουν πάρτυ γεννεθλίων τα ανήψάκια μας- δίδυμα-και μας προσκάλεσαν...χθες.
:(

Θα κάνω πάντως τα αδύνατα...δυνατά για να σας ξαναδώ και να γνωρίσω και τα νέα μέλη μας...

politissa
08-05-08, 13:03
και οτι ετοιμαζομουν να δηλωσω και εγω το παρον... βρε κοριτσια ειμαι η μονη με οικογενειακη γαστρεντεριτιδα;κολλησαμε ο ενας τον αλλον σνιφ... ηθελα πολυ να σας γνωρισω... :(

rania_t
08-05-08, 13:38
2.gerakina
4. evi_mik
6. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
7. ΣΑΜ???
8. maria_23
9. nantia, κωνσταντινα
12.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
13. asteraki (Εβελίνα)
14.kiknaki, Αναστασία???
15. NESTOROUDI
16.ΖΑΝΕΤ,μπέμπης
17.eleana??
18.rania_t+Konstantinos

Στην προηγούμενη συνάντηση δεν μπορέσαμε να έρθουμε γιατί λείπαμε εκτός Θεσσαλονίκης. Ελπίζω να τα καταφέρουμε αυτή τη φορά και να σας γνωρίσω απο κοντά.

maraki 1
08-05-08, 17:28
Κορίτσια εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω τελικά λόγω ενός γάμου και ενός πάρτυ που προέκυψε για εκείνο το απόγευμα. Στεναχωρέθηκα πολύ γιατί θα ήθελα πολύ να σασ γνωρίσω.Και την πρώτη φορά σεν ήρθα γιατί μόλις είχε κάνει εγχείριση ο μπαμπάς μου και τώρα το ήθελα πολύ. Ξαναβάζω την λίστα χωρίς το όνομά μου.

2.gerakina
4. evi_mik
5. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
6. ΣΑΜ???
7. maria_23
8. nantia, κωνσταντινα
9. mesa kai ego - Sophia D
10.STELLA +Μανώλης (αν βέβαια δεν τύχει κάτι έκτακτο)
11.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
12. asteraki (Εβελίνα)
13.kiknaki, Αναστασία???
14. NESTOROUDI
15.ΖΑΝΕΤ,μπέμπης
16.eleana??
17.rania_t+Konstantinos
Καλά να περάσετε!!!!!

manoula24
09-05-08, 01:49
Πατριωτακια και γω Θεσσαλονικια ειμαι αν και μενω Αλεξανδρούπολη.Ηταν να ρθω αυτο το Σαββατοκυριακ αλλα στραβωσε η δουλεια.Κριμα.θα παρακολουθω και αν τυχη συναντηση οταν ειμαι θεσσαλονικη θα σας τιμήσω

asteraki
09-05-08, 09:07
manoula24, θα σε περιμένουμε σίγουρα στην επόμενη μας συνάντηση, που ίσως είμαστε και με τα μαγιό...τι λέτε... σε καμιά παραλία, με καφέ στο ένα χέρι και τα ζουζούνια να τρέχουν και να φωνάζουν... φανταστείτε εικόνα!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sophia D
09-05-08, 09:35
koritsia emena i mpempoula mou den einai polu kala :( ..bhxa, muksoules ktl...einai kai i proti fora pou mou arrostenei opote fantazeste pos eimai :shock: ...ara emena bgalte me apo thn lista :(

gerakina
10-05-08, 14:25
Κυριακή 11 Μαϊου 2008, ώρα 18:30, παιδότοπος "ΠΑΙΖΩ...ΤΟΠΟΣ" COSMOS http://www.paizotopos.com/

2.gerakina
4. evi_mik
5. AΛΕΚΑ, Θεοφιλος
6. ΣΑΜ???
7. maria_23
8. nantia, κωνσταντινα
9.STELLA +Μανώλης (αν βέβαια δεν τύχει κάτι έκτακτο)
10.AngieK+Έλενα+μπέμπης?
11. asteraki (Εβελίνα)
12.kiknaki, Αναστασία???
13. NESTOROUDI
14.ΖΑΝΕΤ,μπέμπης
15.eleana??
16.rania_t+Konstantinos

Ελπίζω να μην έχουμε άλλες απώλειες! :lol:

daffy
10-05-08, 16:52
Καλησπερα κοριτσια. Μολις πηρα τηλεφωνο στον παιδοτοπο και επιβεβαιωσα το τραπεζι μας. Για 17 ατομα, μεσα, χωρος μη καπνιστων, στο ονομα parents. Ρωτησα επισης αν εχουν χωρο για μικρα μικρα μωρακια και μου ειπε οτι εχουν και επισης δεν εχουν και παρτυ το απογευμα. Οποτε όλα καλα.

Θα τα πουμε αυριο. Φιλακια
:) :) :) :)

KANGOO
11-05-08, 01:28
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ DAFFY!!ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ.ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ :lol: ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΛΕΜΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!! :D

KANGOO
11-05-08, 01:57
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ DAFFY!!ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ.ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ :lol: ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.http://lilypie.com/pic/080511/Uzmq.jpghttp://m4.lilypie.com/M41qp3.png (http://lilypie.com)ΤΑ ΛΕΜΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!! :D

ZANET
11-05-08, 21:17
Εμείς γυρίσαμε, ο μπέμπης έπεσε ψόφιος!
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα, ελπίζω την επόμενη φορά να τα πούμε καλύτερα χωρίς τον μπέμπη :D
Φιλάκια!

daffy
11-05-08, 22:19
Αν και με λιγοτερα ατομα απο οτι υπολογιζαμε περασαμε καλα.

Μιλησαμε όσες γνωριζομασταν απο την προηγουμενη συναντηση και γνωρισαμε και νεα μελη.

Καληνυχτα,
αντε παμε για την επομενη... :)

KANGOO
12-05-08, 01:44
ΣΥΜΦΩΝΦ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΜΟΥΣΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΤΡΑΠΕΖΗ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΗΣΥΧΙΑ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ,ΚΑΠΟΥ ΗΣΥΧΑ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ.ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ.ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΒΟΛΤΑ.ΠΗΡΑΜΕ DVD, ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 12,30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ "ΖΗΛΕΨΑΝ" ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ :)

DALIA
12-05-08, 09:35
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ,ΚΑΠΟΥ ΗΣΥΧΑ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.

Δυστυχως εγω δεν παω πουθενα χωρις το αυτοκολλητακι μου :wink:

rania_t
12-05-08, 09:37
Εμείς τελικά δεν μπορέσαμε να έρθουμε. Την Πέμπτη το βράδυ ο Κωνσταντίνος ανέβασε υψηλό πυρετό και την Παρασκευή δεν πήγα στην δουλειά, γι' αυτό και δεν μπόρεσα να σας ειδοποιήσω. Πήγαμε στην παιδίατρο και μας είπε ότι έχει αμυγδαλίτιδα. Είχε πυρετό μέχρι χθες το μεσημέρι. Ελπίζω να σας δω την επόμενη φορά.

gerakina
12-05-08, 11:06
Πίστευα οτι θα ένιωθα αμηχανία γιατί δεν ήξερα καμιά,
δεν είχα πάει στην πρώτη συνάντηση.
Αλλά από το πρώτο λεπτό η παρέα σας
μ' έκανε να νιώσω άνετα και να περάσω ένα ευχάριστο 2ωρο!
Για την ακρίβεια..δε θυμάμαι να σταματήσαμε να μιλάμε!
Μάλλον θα λέγαμε κι άλλα αν μέναμε άλλες 2 ώρες! :lol:

Συνειδητοποιώ οτι τελικά είναι τόσο απλό να βρεθείς με ανθρώπους
και να περάσεις όμορφα!Έτσι απλά ένας καφές και κουβέντα.
Βέβαια..το δικό μου παιδί δεν έπαιξε στον παιδότοπο
μέσα στην κοιλιά μου το είχα και απλώς καθόμουν
και απολάμβανα τη συζήτηση μαζί σας!Χιχι! :lol: :lol:

Κρίμα μόνο που δε βγάλαμε φωτογραφίες τελικά..Την επόμενη φορά!
(ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι σε θέση να έρθω.Εκτός κι αν γεννάω οπότε μάλλον θα γίνει η συνάντηση στο μαιευτήριο!)

Ευάκι
12-05-08, 21:23
Γειά σας κορίτσια. Χαίρομαι που περάσατε καλά, ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε κι εμείς :lol:

manoula24
13-05-08, 10:00
Γεια σας κοριτσια! και γω πατριωτακι ειμαι αλλα ΄μ'εφαγε η ξενιτεια!!!! :lol: :lol: :lol: Ερχομαι συχνα Θεσσαλονικη γιατι ειναι το πατρικο μου.Μακαρι να συμπεσει καμια συναντηση να ρθω να σας γνωρισω! Ως τοτε θα τα λεμε μεσα στο Forum... :(

nano
13-05-08, 13:47
Α, στο καλό
χαμπάρι δε πήρα τη συνάντηση...
:( :( :(
τι κρίμα, και είμασταν μόνες μας με τη μπέμπα, ο μπαμπάς μας δούλευε
ελπίζω την άλλη φορά να το πάρω είδηση νωρίτερα και να μπορέσω να έρθω να σας γνωρίσω (ελπίζω να γίνει σχετικά σύντομα αυτό)

μέχρι τότε να είμαστε όλοι και όλες καλά
:wink: :wink: :wink:

jo
19-05-08, 10:02
Καλημερα,χαρηκα παρα πολυ οταν ειδα οτι γινονται συναντησεις και στη πολη μας.Ευχομαι την επομενη φορα να μπορεσουμε να'ρθουμε και εμεις αν και ειμαστε μικροι ακομα για παιδοτοπο.

http://tac.families.com/ezb/1115861.png (http://tickers.families.com)

Sophia D
24-05-08, 19:09
koritsi den ktafera na ertho sthn teleutaia sunantisi alla elpizo na ta katafero sthn epomeni.

Ego leo na to kathierosoume mia fora ton mhna..p.x kathe deuterh kuriaki tou mhna. ti lete? :)

christina6
25-05-08, 15:44
Καλησπερα μια ερωτηση ο παιδοτοπος peter pan θεσσαλονικη,που ανοιξε?και ποτε?εχετε καποιο τηλεφωνο?καμια ιστοσελιδα?

ALEXIS K STELLA
25-05-08, 23:44
H διεύθυνση του είναι Στρ.Σαράφη 55-Καλαμαριά.Βρίσκεται στον Φοίνικα, κοντά στο FENA (περιοχή Άγιος Ιωάννης).Το τηλ. είναι 2310-460895.
Την Κυριακή της συνάντησης ,είχαν εκεί γεννέθλια τα δίδυμα ανηψάκια μας.Περάσαμε αρκετά καλά αλλά αισθάνθηκα φοβερή απογοήτευση που δεν κατάφερα να σας δω...
Ελπίζω να έρθω την επόμενη φορά...

Angiek
26-05-08, 00:10
ο παιδοτοπος peter pan είναι σούπερ!! Εκανα εκεί τα γενέθλια της κόρης μου 9 Μαίου και περάσαμε πολύ καλά και εμείς και τα παιδιά. πολύ καλή εξυπηρέτηση.

gerakina
02-06-08, 20:32
Κορίτσια τι θα λέγατε για μια καλοκαιρινή συνάντηση τώρα τον Ιούνιο?

daffy
02-06-08, 21:48
Συμφωνω, ωραια ιδεα να βρεθουμε πριν τις καλοκαιρινες μας διακοπες!
Το μόνο αρνητικο ειναι οτι πλεον τα Σαββατοκυριακα οι περισσοτερες αρχισαμε να την "κοπαναμε", και με τις κοινωνικες εκδηλωσεις του καλοκαιριου πιστευω οτι θα ειναι λιγο δυσκολο να συμφωνησουμε για Σαββατοκυριακο. Απο την αλλη μεσοβδομαδα δεν ειναι τοσο δεσμευτικο αλλα πιο δυσκολο γιατι ολες τρεχουμε στην καθημερινοτητα μας.
Να σας πω την αληθεια ισως θα με βολευε καλυτερα μεσοβδομαδα αλλα και παλι αν κανονιστει κατι για Σαββατοκυριακο θα δω πως θα τα βολεψω.
Θελω να σας ξαναδω και να γνωρισω και αλλα μελη του φορουμ.
Ε αυτην την φορα θα φερω και τον μικρο. Χρονισαμε πια!
Τωρα για το που θα παμε, κατι λεγατε κοριτσια στην πρωτη συναντηση για καποιον εξωτερικο παιδοτοπο??
Μπραβο gerakina που μας ξεσηκωσες παλι!!

nano
03-06-08, 09:59
Αχ, ναι !!!
μπράβο gerakina
θέλω πολύ να σας γνωρίσω μόνο που και εμένα τα σαββατοκύριακα μας μέχρι και τις 15 του Ιούνη είναι κλεισμένα με κοινωνικές υποχρεώσεις
τα δύο επόμενα όμως όχι 21-22 και 28-29
καθημερινές γιατί όχι μετά τις 5-6 το απόγευμα :D

gerakina
03-06-08, 11:07
Ωραία!
Ας πούνε και οι υπόλοιπες αν τις βολέυει κάποιο από τα δύο Σαββατοκύριακα ή ένα απόγευμα καθημερινής και ποιο συγκεκριμένα.
Για μένα είναι το ίδιο,δεν έχω πρόβλημα.

maria_23
03-06-08, 11:26
ουτε κι εγω καταφερα να δωσω το παρον στην προηγουμενη συναντηση. για αυτην που προγραμματιζεται τωρα δεν ξερω αν θα μπορεσω, διοτι μπαινω κ στον 9ο σιγα σιγα κ αρχισα να δυσκολευομαι με τις μετακινησεις. υποσχομαι ομως οτι θα προσπαθησω να ερθω.

maraki 1
03-06-08, 11:33
Κι εγώ κορίτσια στις 2 προηγούμενες δεν κατάφερα να έρθω ελπίζω τώρα να μπορέσω. Το Σκ 14-15 θα είναι του Αγίου Πνεύματος δηλαδή τριήμερο οπότε πολλές θα λείπουν. Αλλα μάλλον είναι καλά για 21-22.Πάντως κι εγώ δεν έχω πρόβλημα για μεσοβδόμαδα.

Nantia
03-06-08, 11:39
Kαι για μας ειναι καλυτερα μεσοβδομαδα. Ε κοριτσια καλοκαιρακι εχουμε τα σκ ειμαστε θαλασσα :D

asteraki
03-06-08, 12:38
Κορίτσια πολύ χαίρομαι που πραγματικά επιθυμούμε όλες μία συνάντηση!!!!!!
Λοιπόν εγώ σίγουρα δεν μπορώ το ερχόμενο και μεθεπόμενο ΣΚ, δηλαδή 7-8 και 14-15 Ιουνίου. Αλλά για μεσοβδόμαδα νομίζω ότι επειδή νυχτώνει αργά πλέον μπορούμε να βρεθούμε πιο εύκολα, βέβαια εγώ δεν εργάζομαι προς το παρόν και έχω μία ευκολία. Εγώ μπορώ οποιαδήποτε ημέρα, αρκεί να το ξέρω απο πιο μπροστά. Θα τηλεφωνήσω για να μάθω και αν άνοιξε ο καλοκαιρινός παιδότοπος στην ΚΡήνη για να πάμε ίσως εκεί. Φιλιά σε όλες και ελπίζω να γνωρίσω περισσότερες μανούλες τώρα!!!! :lol: :lol: :lol:

DALIA
04-06-08, 08:35
Και'γω μέσα είμαι κορίτσια.Η ιδέα της daffy για μεσοβδόμαδα πιστεύω είναι ιδανική γι'αυτη την εποχή.

gerakina
04-06-08, 09:22
Ωραία.Αφού προς το παρόν όλες μπορούν καθημερινή,προτείνετε κάποια ημέρα-ημερομηνία που σας βολεύει να καταλήξουμε.
Κι αν υπάρχουν διαφωνίες το συζητάμε!

Nantia
04-06-08, 09:31
Ας πουμε για την αλλη βδομαδα......

Ισως Τεταρτη ή Πεμπτη........(11-6, 12-6)
κατα τις 630 νομιζω ειναι μια καλη ωρα...............

Πειτε την γνωμη σας..........

nano
04-06-08, 10:21
Καλημέρα!
συγκεκριμένα την άλλη Τετάρτη δε θα μπορώ
την άλλη Πέμπτη, όμως, είναι μία χαρά !!!
και το 6.30 μου φαίνεται καλά ... θα την έχω και ταισμένη ... τέλεια
οι υπόλοιπες ;;;

Nantia
04-06-08, 10:23
Λοιπον Πεμπτη 12-6 και ωρα 6,30??????

Τοπος ?????

maraki 1
04-06-08, 11:02
Κοριτσάκια μήπως να το κάναμε Τρίτη 10-6 γιατί την Πέμπτη έχει επειδείξεις η κορούλα μου και δεν θα μπορώ?

Nantia
04-06-08, 11:03
Οκ

Λοιπον γραφωωωω
ΤΡΙΤΗ

10-6-2008

ωρα

630

Τοπος????

asteraki
04-06-08, 11:18
Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς δεν μπορώ καθόλου την Τρίτη γιατί θα κάνουμε το μπάνιο στον νεοφώτιστο με την νονά του!!!! αλλά επίσης και καμία άλλη ημέρα την ερχόμενη εβδομάδα, θα σας σκέφτομαι όμως και σας εύχομαι να περάσετε πολύ όμορφα.
Πήρα τηλέφωνο για το καλοκαιρινό zoo, αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν ανοίξει ακόμη, ίσως στο τέλος Ιουνίου... οπότε σίγουρα η επόμενη συνάντηση να είναι εκεί!!!!! :lol: :lol: :lol:

gerakina
04-06-08, 11:33
Asteraki συνάντηση χωρίς εσένα δε γίνεται! :lol:

Τι λέτε για την μεθεπόμενη Πέμπτη 19/6 στις 6.30?

Έτσι θα προλάβουν να το δουν και οι υπόλοιπες.
Αν κάποια δεν την βολεύει ας το πει!
ίσως ανοίξει και ο παιδότοπος που λέτε,αλλιώς πάμε αλλού.

:?: :?:

maraki 1
04-06-08, 11:40
Εμένα με βολεύει και 19-6.

gerakina
04-06-08, 11:42
ουτε κι εγω καταφερα να δωσω το παρον στην προηγουμενη συναντηση. για αυτην που προγραμματιζεται τωρα δεν ξερω αν θα μπορεσω, διοτι μπαινω κ στον 9ο σιγα σιγα κ αρχισα να δυσκολευομαι με τις μετακινησεις. υποσχομαι ομως οτι θα προσπαθησω να ερθω.

Μαρία κι εγώ θα έχω μόλις μπει στο μήνα μου!
Έλα κι αν χρειαστεί θα μας ξεγεννήσουν τα κορίτσια!! :lol: :lol:

nano
04-06-08, 12:14
από τη στιγμή που το λέμε τόσο νωρίς πιστεύω πως θα τα καταφέρω!
οπότε οκ για 19/6

Nantia
04-06-08, 12:47
Ανακεφαλαιωνω

19-6 ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΩΡΑ 630 (βαλτε τον τοπο)

ΝΑΝΤΙΑ

daffy
04-06-08, 12:47
Δυστυχως 19/6 δεν μπορω, εχουμε επετειο γαμου :) .
Θα προτιμουσα την επομενη βδομαδα 25 26 27 Ιουνιου. Βεβαια αν τελικα συμφωνησετε για 19/6 δεν πειραζει θα σας δω στην επομενη συναντηση. :)

Nantia
04-06-08, 12:49
Α καλα αυτην η συναντηση πολυ επεισοδιακη
χχαχαχα

18 / 6?????

SEFI
04-06-08, 13:33
18/06 δεν μπορώ εγώ γιατί τις Τετάρτες τα απογεύματα έρχεται και παίρνει το μωρό ο προκομένος...και θέλω να έρθω οποσδήποτε γιατί στην πρώτη ήρθα και γνώρισα κάποιες κοπέλες αλλά στην δεύτερη δεν είχα μπορέσει :(
για όλες τις υπόλοιπες μέρες είμαι μέσα :)

nano
04-06-08, 13:44
Τρίτη 17/6 ;;; ή Πέμπτη 26/6 ;;;

gerakina
04-06-08, 13:58
Εμένα με βολεύει και Τρίτη 17/6 και Πέμπτη 26/6.

maraki 1
04-06-08, 13:59
17/6 Πώς το βλέπετε?

daffy
04-06-08, 14:12
Καλοοοο μου αρεσει και το 17 και το 6..... :D :D :D :D :D

Nantia
04-06-08, 14:26
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΝΩ

17/6 ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΩΡΑ 6,30 (τοπος?)

ΝΑΝΤΙΑ

ALEXIS K STELLA
04-06-08, 14:26
Με εξυπηρετούν κι οι δύο ημερομηνίες.Ελπίζω να τα καταφέρω και να μην μου τύχουν πάλι έκτακτα γεγονότα που θα με κρατήσουν μακριά από τη συνάντηση...

asteraki
05-06-08, 11:50
Καλημέρα (ευχαριστώ gerakina για την υπενθύμιση!!!) θα προτιμούσα στις 26 του μηνός αλλά αν οι περισσότερες μπορούν στις 17-6 είμαι ΟΚ. για μέρος μάλλον παιδότοπος και πάλι.... δεν έχω πρόβλημα !!!!!!!

gerakina
05-06-08, 12:08
Στις 26/6 θα έχει ανοίξει αυτός ο καλοκαιρινός παιδότοπος που είπες?
Αν ναι τότε ίσως είναι καλύτερα και για όσες καπνίζουν.
(παρεπιπτόντως που βρίσκεται?)

evoulita
05-06-08, 12:33
Θα ήθελα και εγω να παραβρεθώ αλλα καθημερινή δεν μπορώ με τίποτα.

Νίκη
05-06-08, 13:28
Καλησπέρα...!!! gerakina κι εγώ σε ευχαριστώ που με θυμήθηκες...
Εκεί γύρω στις 19/6 δε μπορώ με τίποτα γιατί είναι τα πρώτα γενέθλια της Φουρφουρίνας...Και θα τρέχω... Για πιο μετά δεν ξέρω γιατί φεύγουμε θάλασσα καθημερινά... κανονίστε εσείς κι αν δω ότι κάτι με βολεύει θα σας έρθω :wink:

Μην το ξεχάσω..να έχετε όλες ένα τρελό τρελό καλοκαίρι με πολλές βουτιές...και αμέτρητα ΜΙΛΚ ΣΕΙΚ!

maira07
05-06-08, 13:59
gerakina ευχαριστώ κι εγώ που με θυμήθηκες.
Κατα πάσα πιθανότητα δεν έχω πρόβλημα με καμία ημερομηνία οπότε είμαι μέσα για όποια μέρα κανονίσετε.

Angiek
05-06-08, 15:29
gerakina τι είσαι συ ρε παιδάκι μου? Όλες μας θυμήθηκες? Ευχαριστώ κι εγώ πάντως για το ότι μου άνοιξες τα μάτια (στραβομάρα!!!) :lol: Με βολεύει βέβαια καθημερινή όποτε θέλετε. Αντιμετωπίζουμε ένα σημαντικό πρόβλημα υγείας όμως και δεν μπορώ να υποσχεθώ σίγουρα πως θα είμαι. Κανονίστε το και μακάρι να πάνε όλα καλά και να μπορέσω να έρθω κι εγώ.

emporaki
05-06-08, 16:18
Gerakina μπράβο σου που ανέλαβες την οργάνωση. Εμείς δυστυχώς καθημερινές δεν έχουμε και πολύ χρόνο διαθέσιμο. Θα προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε όμως σε όποια ημερομηνία και αν αποφασίσετε.

gerakina
05-06-08, 16:52
Αν μπορείτε προτείνετε και μέρη ταυτόχρονα για να πάμε.
Πιο σημαντικό βέβαια είναι να βρεθεί ημερομηνία,αλλά να παίρνουμε ιδέες και για παιδοτόπους.

bizoudaki
05-06-08, 16:52
gerakina και εγω ευχαριστω :)

Εμεις βαφτιζουμε την μικρουλα 22/06 και ειναι φουλ το προγραμμα μας. Μπαινω ομως συχνα στο τοπικ και βλεπω τι κανονιζετε :wink:

Αν με βολεψει το ραντεβου που θα κλεισετε θα περασω για εναν καφε στα γρηγορα :P

Sam
05-06-08, 17:24
gerakina τι είσαι συ ρε παιδάκι μου? Όλες μας θυμήθηκες? Ευχαριστώ κι εγώ πάντως για το ότι μου άνοιξες τα μάτια (στραβομάρα!!!) :lol: Με βολεύει βέβαια καθημερινή όποτε θέλετε. Αντιμετωπίζουμε ένα σημαντικό πρόβλημα υγείας όμως και δεν μπορώ να υποσχεθώ σίγουρα πως θα είμαι. Κανονίστε το και μακάρι να πάνε όλα καλά και να μπορέσω να έρθω κι εγώ.

Angiek ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό περαστικά σας :D

kiknaki
05-06-08, 18:29
gerakina ευχαριστώ κι εγώ που με θυμήθηκες!

Από οτι διαβάζω κανονίζετε για τις 17/06 ημέρα Τρίτη και θα σας πω οτι προσωπικά εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ημερομηνία άρα θα έρθω.
Δεν έχω πρόβλημα ούτε με τις καθημερινές ούτε με τα Σαβ/κα εκτός αν τύχει κάτι απρόοπτο στην πορεία.
Τώρα όσον αφορά το μέρος εγώ αυτό που θα πω είναι οτι στο παιδότοπο που είμασταν στην προηγούμενη συνάντηση δε θα συμφωνήσω.
Οπουδήποτε αλλού δε θα είχα πρόβλημα εκτός κι αν ηταν πάλι στο ίδιο μοτίβο με τον προαναφαρθέν παιδότοπο.

Αυτά κορίτσια από μένα,

την καλησπέρα μου σε όλες! :D

Ευάκι
05-06-08, 21:35
Ήρθα κι εγώ. Ευχαριστώ gerakina και μπράβο σου. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το μεσοβδόμαδο φτάνει να είναι λίγο πιο νωρίς. Η μικρή μου κοιμάται νωρίς στις 8 οπότε αν δεν σας ενοχλεί να το κανονίζαμε για τις 5,30-6 αν και σας καταλαβαίνω θα έχει ζέστη 8) . όσο για ανοιχτό παιδότοπο θα προτείνω πάλι το Nouvelle στο Ωραιόκαστρο που είναι ανοιχτός εδώ και καιρό. Φιλάκια και ελπίζω να τα καταφέρουμε. :D

politissa
05-06-08, 22:42
Gerakina μας εβαλες τα γυαλια! Σ' ευχαριστω που με θυμηθηκες και επειδη το ειχα απωθημενο που εχασα την προηγουμενη συναντηση ειμαι μεσα εγω και οι δυο οι ζουζουνες μου! Επειδη εμας θα μας φερει ο αντρας του σπιτιου κανενας αλλος μπαμπας θα ειναι η μονο το δικο μου το αγορι;

gerakina
06-06-08, 00:38
Σα να μαζευόμαστε αρκετές.
Για να μην συμπέσουμε με υποχρεώσεις,βαπτίσεις κλπ και να το κανονίσουμε από τώρα,ώστε όλοι να είναι ευχαριστημένοι,θα πρότεινα να βρεθούμε:

Πέμπτη 26/6 στις 6

για μην είναι πολύ νωρίς ούτε αργά
αλλά δεν έχω ιδέα από μέρη.
Στο Nouvelle στο Ωραιόκαστρο που λέει η Εύη ..
Στο Ζοο που ίσως ανοίξει το καλοκαιρινό (asteraki?)..
ή κάπου αλλού που πήγατε και σας άρεσε..?

Πείτε αν σας βολεύει η ημερομηνία 26/6 και ταυτόχρονα παιδότοπο να ξεκινήσουμε λίστα. :lol:

Λίτσα
06-06-08, 09:46
gerakina ευχαριστώ για που με θυμηθηκες και εμένα!
γενικοτερα μπορώ καθημερινες.
Επειδή έχω δύσκολο προγραμμα κ δεν μπορω να δεσμευτώ από τωρα κανονίστε εσείς και θα φροντισω να έρθω :wink:

nano
06-06-08, 10:22
Μία χαρά μου φαίνεται η Πέμπτη 26/6
όσο για παιδότοπους σα νέα μαμά έχω μαύρα μεσάνυχτα
το Ωραιόκαστρο μου πέφτει λίγο μακρυά και δε ξέρω τα κατατόπια εκεί καθόλου :?
ίσως μας φέρει ο καλός μου αν τελικά αποφασιστεί
το Zoo που είναι;;;

DALIA
06-06-08, 11:01
κοριτσακια και'γω εκτος απροοπτου παντα μεσα ειμαι.
δεν μου λες gerakinα μου,γιατι ολες λενε " ευχαριστω που με θυμιθηκες "
εγω που ειμαι και γειτονισσα τιποτα? :(

KANGOO
06-06-08, 11:55
Καλημέρα και απο μένα. Χάρηκα πολυ που σας γνωρισα ολες στην προηγουμενη συνάντηση.Χάρηκα ακομα περισσοτερο που μια μελλουσα μαμα η οποια έχει περισσοτερο χρόνο απο εμας, προς το παρον, μας θύμησε κατι που έπρεπε να το σκεφτουμε πρώτες γιατι οι παιδοτοποι ειναι για τα μικρά μας.Αυτο ειναι καλο σημαδι.Εγω ειμαι διαθεσιμη για οποιαδηποτε ημερομηνια μετα τις 16/6 και οποιαδηποτε ώρα,αρκει ο παιδότοπος να είναι πιο οργανωμενος απο τον προηγούμενο.Μια σκεψη ειναι ο παιδότοπος στην Αρετσου,παραλία.οι κοπελες απασχολουν τα μικρα, εχει ησυχη ατμοσφαιρα και ασφαλεια.περιμενω με ανυπομονησια να σας δω ΟΛΕΣ!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!! :lol:

gerakina
06-06-08, 11:59
κοριτσακια και'γω εκτος απροοπτου παντα μεσα ειμαι.
δεν μου λες gerakinα μου,γιατι ολες λενε " ευχαριστω που με θυμιθηκες "
εγω που ειμαι και γειτονισσα τιποτα? :(

:lol: :lol: :lol:

Γιατί όταν αρχίζαμε να κανονίζουμε για τη συνάντηση είπα να στείλω πμ σε όσες ήταν ή ενδιαφέρθηκαν να είναι σε προηγούμενες συναντήσεις.
Ίσως κάποιες πήραν διπλό πμ ίσως άλλες καθόλου.
Αλλά εσύ την είχες δει ήδη την ανακοίνωση εδώ,όπως και το αστεράκι,η νάντια,η νταφυ κλπ..Οπότε έστειλα σε όσες δεν ενημερώθηκαν. :lol:

Το Zoo πρέπει να είναι Κρήνη..κι εγώ nano μου δεν ξέρω ακόμα από παιδότοπους!

daffy
06-06-08, 12:11
Γεια σας και παλι απο μενα.
Δεν εχω προβλημα για την συγκεκριμενη ημερομηνια 26/6, εκτος απροοπτου.

Τωρα για παιδοτοπο δεν εχω καμια προταση αλλα συμφωνω με το Kiknaki.
Ευη αυτος ο παιδοτοπος στο ωραιοκαστρο πως ειναι?
Ειναι οριοθετιμενος ο χωρος των παιδιων? Εχει πολλες κοπελες να τα προσεχουν? Δλδ μπορουμε να πιουμε ησυχα το καφεδακι μας χωρις να φοβομαστε μηπως μας τα αρπαξει κανεις? :) :)

gerakina
06-06-08, 12:26
Kangoo αυτόν τον παιδότοπο εννοείς?

http://www.miracletower.gr/html/info.html

Nano αυτός είναι ο Zoo:

http://www.zooclub.gr/frameset.html

Για όσες δεν ήταν στην προηγούμενη συνάντηση,τα κορίτσια εννοούν τον παιδότοπο έξω από το Cosmos.Φυσικα προέχει η ασφάλεια των παιδιών και η ηρεμία των μαμάδων,οπότε εκείνος απορρίπτεται! :lol:

SEFI
06-06-08, 12:27
γιατί βρε κορίτσια δεν ρωτάμε και στο "FANTASIA" στην Κρήνη που μπορείς να κάτσεις και έξω και να έχεις πρόσβαση μέσα....άσε που υπάρχουν πολλές κοπέλες.Εμένα για παράδειγμα ο μπεμπούλης μου που είναι 8 μηνών όταν πήγε με τον παππού (2 φορές δλδ) τον είχε αποκλειστικά μια κοπελίτσα.Τις προηγούμενες φορές δεν είχαν ημερομηνία λόγω party,τώρα μπορεί να βρούμε κάτι....

gerakina
06-06-08, 12:38
γιατί βρε κορίτσια δεν ρωτάμε και στο "FANTASIA" στην Κρήνη που μπορείς να κάτσεις και έξω και να έχεις πρόσβαση μέσα....άσε που υπάρχουν πολλές κοπέλες.Εμένα για παράδειγμα ο μπεμπούλης μου που είναι 8 μηνών όταν πήγε με τον παππού (2 φορές δλδ) τον είχε αποκλειστικά μια κοπελίτσα.Τις προηγούμενες φορές δεν είχαν ημερομηνία λόγω party,τώρα μπορεί να βρούμε κάτι....

Δεν μπορώ να το βρω στο inernet.
Έχει καμιά το τηλέφωνο?

Τι λέτε ξεκινάμε λίστα με τα ονόματα και την ημερομηνία?
Και αποφασίζουμε στην πορεία για το μέρος.

daffy
06-06-08, 12:50
οκ

1) gerakina
2) daffy + Στρατος

daffy
06-06-08, 12:55
Peter pan?

SEFI
06-06-08, 12:57
οκ

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι

gerakina
06-06-08, 12:59
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/6

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι

Nantia
06-06-08, 13:34

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) nantia + Kωνσταντινα

kasma31
06-06-08, 13:37

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) kasma31 + Σοφία (2,8 ετών)

Nantia
06-06-08, 13:38

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) kasma31 + Σοφία (2,8 ετών)

Με ξεχασες βρεε????
χαχα

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
5) kasma31 + Σοφία (2,8 ετών)[/quote]

kasma31
06-06-08, 14:02
Sorry ρε κοριτσάκι!!!
Τί να πω...
Πάλι καλά που είσαι γλυκούλα και δεν παρεξηγείσαι..
Φιλιά

nano
06-06-08, 15:07

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
5) kasma31 + Σοφία (2,8 ετών)
6) nano + μπέμπα

NESTOROUDI
06-06-08, 15:10

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI

καλη ημερομηνια, θα εχουμε τελειωσει και με τη βαφτιση!!!

maraki 1
06-06-08, 15:25

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
8) marak1 +Λεβεντούλα + Αποστολία

gerakina
06-06-08, 15:34
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/6 ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ...................?

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
8 ) marak1 +Λεβεντούλα + Αποστολία

asteraki
06-06-08, 16:16

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα

απο ερχόμενη εβδομάδα (που θα τελειώσω με την βάφτιση) θα πάρω τηλέφωνο για Πετερ παν τον παιδότοπο να ρωτήσω για διαθεσιμότητα,.....αλλά νομίζω ότι ίσως θα ήταν πιο "πρέπον" να πάμε λίγο πιο δυτικά αυτή τη φορά, ακόμη και με τους συζύγους μας (όσοι βέβαια μπορούν) για να μην δυσαρεστηθούν οι κεντρικές και οι δυτικές μανούλες... σκεφτείτο και τα ξαναλέμε.

Angiek
06-06-08, 16:19

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
10) AngieK + Έλενα + Μπέμπης?

Sophia D
06-06-08, 16:45

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D

daffy
06-06-08, 19:58
Συμφωνω με το asteraki στο οτι σειρα εχει να παμε δυτικα.
Αν συμφωνειτε ας κλεισουμε τον παιδοτοπο στο ωραιοκαστρο. :) :)

ALEXIS K STELLA
06-06-08, 20:40

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D
12) ΑLEXIS K STELLA +Mανώλης

kiknaki
06-06-08, 21:26

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D
13) kiknaki + Αναστασία ???

Έχετε δίκιο όσον αφορά για παιδότοπο στα δυτικά, είναι πιστευω και δίκαιο αυτή τη φορά να εξυπηρετηθούν και οι μαμάδες που μένουν κατά εκεί. Επειδή όμως εγώ όπως γνωρίζουν αρκετές από εσάς μένω πολύ πολύ ανατολοικά (Μηχανιώνα) θα μου είναι αρκετά δύσκολο να έρθω στο Ωραιόκαστρο (το λεω γιατι υπάρχει και αυτή η περίπτωση από οτι διάβασα πιο πάνω). Γι'αυτό αφήνω ανοιχτό το ενδεχόμενο να έρθω ή όχι στον συγκεκριμένο παιδότοπο. Θα έρθω όμως στα σίγουρα αν ο συζυγος μπορεσει να ερθει και εκεινος φυσικα.

Υ.Γ. Τα παραπάνω τα αναφέρω μόνο για τη περίπτωση που επιλεχθεί το Ωραιόκαστρο ως τόπος συνάντησης και για οποιαδήποτε άλλη επιλογή σας θα σας ενημερώσω εγκαίρως.

ZANET
07-06-08, 12:29
Τώρα είδα τη συνάντηση. Δυστυχώς μπορώ μόνο Σαββατοκύριακα που δεν δουλεύει ο άντρας μου για να μας φέρει. Εύχομαι να περάσετε καλά, πιείτε και ένα φραπεδάκι για μένα :D
Φιλάκια

maira07
07-06-08, 13:59

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D
14) tery + michelangelo

Sophia D
07-06-08, 17:20
mipos tha itane kalutera na dialeksoume paidotopo prin poume an mporoume i oxi?? Opos kai i kiknaki kai ego den mporo oraiokastro. Einai makria , den exo autokinito kai i mpempa mou einai mikri akoma. An sas bolepsei kalos.... tha ertho sthn epomeni sunantisi :)
Opote se emena bazo ena ???

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo

maria_23
09-06-08, 13:28
χαιρομαι πολυ που θα ειναι κι αλλοι συζυγοι στη συναντηση, διοτι αν θα βολεψει τελικα να με φερει ο αντρουλης μου, δε θα αισθανεται ασχημα αναμεσα σε γυναικες !!!!! θα το προσπαθησω πολυ, το υποσχομαι !!!! θελω πολυ να σας γνωρισω ολες σας...!!!

DALIA
09-06-08, 14:13
mipos tha itane kalutera na dialeksoume paidotopo prin poume an mporoume i oxi?? Opos kai i kiknaki kai ego den mporo oraiokastro. Einai makria , den exo autokinito kai i mpempa mou einai mikri akoma. An sas bolepsei kalos.... tha ertho sthn epomeni sunantisi :)
Opote se emena bazo ena ???

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo
15) DALIA+θεοφιλος ????

βαζω και εγω ερωτηματικό γιατι κορίτσια ειμαι λιγο ασχετη απο ανατολικα,οποτε αν γινει σε κανενα μερος που δεν γνωριζω θα δυσκολευτω πολυ να σας βρω.

daffy
09-06-08, 14:22
Κοριτσια ας κινητοποιηθουμε λιγο να αποφασισουμε για παιδοτοπο γιατι μαζευομαστε πολλες και θα μεινουμε ξεκρεμαστες. Καλο θα ητανε να παμε καπου που να βολευει ολες. Εχει δικιο το Kiknaki για να ερθει ωραιοκαστρο θελει 2 ωρες!!!
Προτεινω λοιπον να σκεφτουμε ολες και να προτεινουμε παιδοτοπο ο οποιος να ειναι πιο ευκολα προσβασιμος απο ολες. Θα μπορουσαμε να παμε καπου κεντρο ή ακομα και δυτικα αλλα ισως οχι τοσο μακρια οπως το ωραιοκαστρο.

Επειδη οι γνωσεις μου για παιδοτοπους περιοριζονται ανατολικα, προτεινετε μερη για να παμε, ωστε σιγα σιγα να αποφασιζουμε.

Θα μπορουσαμε να παμε και σε καποιον ανοιχτο χωρο- υπαιθριο αλλα δεν θα μπορεσουμε να πιουμε με την ησυχια μας το καφεδακι μας γιατι θα κυνηγαμε τα ζουζουνια μας. Πχ παραλια-παρκο Φωκα, Σειχ-Σου (δεν ξερω τι εχει - εχω χρονια να παω) Αριστοτελους. Δεν ξερω, ιδεες λεω.
Αντε κοριτσια πειτε και εσεις τιποτα για να κανονιζουμε. :) :)

gerakina
09-06-08, 15:46
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/6 ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.......................?

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo
15) DALIA+θεοφιλος ????

Έχει δίκιο η daffy.(που έχει και γενέθλια σήμερα!!)
Όσες ξέρετε προτείνετε κάποιον παιδότοπο που σας βολεύει,ίσως πιο κεντρικά, να καταλήξουμε κάπου.
Εν ανάγκη θα βρεθούμε μερικές κάπου να πάμε μαζί αν χρειαστεί.
Αρκεί να είμαστε παρεούλα και να περάσουμε καλά!
Και μάλλον θα χρειαστεί να κλείσουμε κάπου για να είμαστε άνετα,έγκαιρα όμως.
Ρίξτε προτάσεις! :lol:

DALIA
10-06-08, 00:16
κορίτσια ακουσα πολύ καλα λογια για τον παιδοτοπο μεσα στο εμπορικό assos odeon στον οροφο.πολυ καλη φυλαξη και προστασία των παιδιων αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι προσβασιμος λογω parking.
Εγω τον προτείνω αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα τα καταφερω να ερθω.

maria_23
10-06-08, 09:20
καλημερα κ απο μενα. υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να ερθω κι εγω στη συναντηση, με τον αντρα μου ομως. θα υπαρχουν αραγε αλλοι συζυγοι? φανταζομαι ναι, διοτι υπαρχουν κ μανουλες με μικρα μωρακια που δεν μπορουν να ερθουν μονες τους. οποτε θα με βολευε κ μενα να εχει παρεα ο αντρουλης μου. μη με βαζετε ακομα στη λιστα ομως, θα ενημερωσω συντομα. φιλια

rania_t
10-06-08, 09:50

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo
15) DALIA+θεοφιλος ????
16)rania_t+Κωνσταντίνος??

Ελπίζω, όταν καταλήξουμε στο χώρο, να μπορέσουμε να έρθουμε.

asteraki
10-06-08, 12:56
Βρε κορίτσια το ξέρω ότι εγώ πρότεινα να πάμε κάπου αλλού αλλά μήπως οι περισσότερες μένουμε τελικά ανατολικά και δεν χρειάζεται να το ζορίσουμε πολύ ???? Δεν ξέρω τι να κάνουμε .....

Nantia
10-06-08, 13:35
Γραψε κοριτσια ποιες ανατολικα και ποιες δυτικα και βγαλουμε καμια ακρη

Ναντια (ανατολικα)

Ρε κοριτσια γιατι δεν παμε στην πλαζ αρετσου που ειναι πολυ ωραια δεν χρειαζεται να κλεισουμε... ΜΕ εξοπλισμο εννοω κουβαδακια και τετοια ειμαστε πολλες μπροστα μας θα παιζουν τα παιδακια και αν εχουν και κουβαδακια μια χαρα.....

Σκεφτητε το........

maraki 1
10-06-08, 13:45
marak1 (ανατολικά)
Τώρα για τα κουβαδάκια δεν ξέρω γιατί υπάρχει και μια περίπτωση η μικρή αντί να παίζει με την άμμο να την τρώει. Αλλά αν συμφωνήσετε δεν έχω πρόβλημα θα έρθω κι αν είναι την αφήνω αυτή στην γιαγιά.

gerakina
10-06-08, 14:13
μένω δυτικά αλλά θα έρθω παντού οπότε δεν έχει σημασία!

Προτείνετε 2-3 μέρη να διαλέξουμε κι όσες δε σας βολεύει προτείνετε που σας βολεύει,αλλιώς δε θα βρούμε μέρος.Δηλαδή,"δε μπορώ να πάω εκεί αλλά θα μπορούσα να έρθω εκεί..."κλπ
Δεν μπορεί όλο και κάποιο μέρος σε ολόκληρη την πόλη θα υπάρχει! :lol:

ΣΤΕΛΙΝΑ
10-06-08, 15:34
γειά σας είμαι κι εγώ στη Θεσ-νικη και ανατολικά διάβασα για τον προβληματισμό του που να γίνει η συνάντηση και έχω να προτείνω το πάρκο τις Ν.ελβετίας Αλλοστε τόσα άτομα με μωράκια σε ένα κλειστό χώρο δεν νομίζω πως βολεύει.τι λέτε?

DALIA
11-06-08, 08:49
το πάρκο τις Ν.ελβετίας

Δεν εχω ιδεα που ειναι αυτο.Κορίτσια εγω ειμαι δυτικά αλλα αν τελικα γινει προς ανατολικα θα προτιμουσα καπου ευκολα προσβασιμο δηλ.να μην μπλεξουμε μεσα στην πολη.

Sam
11-06-08, 08:59
Κορίτσια διαφωνώ για πάρκα εδώ σε παιδότοπο και δεν μπορούμε να μιλήσουμε αν πάμε σε πάρκο ούτε που θα δει η μία την άλλη :D

daffy
11-06-08, 09:15
Και εγω συμφωνω με την ΣΑΜ. Αλλα βρε ΣΑΜ προτεινε τιποτα και γενικως κοριτσια πειτε κανεναν παιδοτοπο που θα σας βολευε να παμε.
ΑΑΑ τωρα θυμηθηκα ο παιδοτοπος στο Cosmos που ειχα παει την αλλη φορα εχει και εξωτερικο χωρο. Περασα απο μακρια και αυτο που μπορεσα να δω ηταν οτι ειναι ενας μεγαλος χωρος με φουσκωτα και παιχνιδακια περιφραγμενος και διπλα ηταν τα τραπεζακια των μεγαλων. Αν τελικα αποφασισετε για ανατολικα μηπως να δουμε και την περιπτωση του Ζοο.

Sam
11-06-08, 09:20
Και εγω συμφωνω με την ΣΑΜ. Αλλα βρε ΣΑΜ προτεινε τιποτα και γενικως κοριτσια πειτε κανεναν παιδοτοπο που θα σας βολευε να παμε.

:lol: :lol: :lol: Tώρα μάλιστα πέτυχες το κατάλληλο άτομο δεν έχω ιδέα από παιδότοπους :lol: :lol: :lol:

daffy
11-06-08, 09:34

:lol: :lol: :lol: Tώρα μάλιστα πέτυχες το κατάλληλο άτομο δεν έχω ιδέα από παιδότοπους :lol: :lol: :lol:

:) :) :) :) :) :) Αντε ελα :arrow: να τα πουμε

asteraki
11-06-08, 10:40
Παιδότοπος Πήτερ Παν, είναι πολύ καλός και νομίζω ότι βολεύει γιατί απο περιφερειακό είναι δίπλα. (είναι λίγο πιο κάτω από την ΦΕΝΑ). Εχει μεγάλο εξωτερικό χώρο (χώρος καπνιστών, που συνήθως εκεί γίνονται τα πάρτυ) και στον εσωτερικό τα παιδιά μας είναι ορατά από πολύ κοντινή απόσταση. Πιστεύετε ότι μπορούμε να πάμε εκεί???

Nantia
11-06-08, 10:46
Αστερακι ξερεις αν εχει σελιδα στο ιντερνετ να το δουμε??/
Εβαλα peterpan.gr αλλα δεν βγαζει τιποτα

Εγω παντως δεν εχω προβλημα

daffy
11-06-08, 10:54
Και εγω συμφωνω και μαλιστα θα εχω στο αυτοκινητο μερικες θεσεις κενες αλλα ακριβως ποσες δεν ξερω ακομα, οποια κοπελα την βολευει απο Α.Τουμπα-Πυλαια ειμαι προθυμη και εκτος αυτου για οσες δεν ξερουν που ειναι μπορουμε να δωσουμε ενα ραντεβου και να παμε μαζι.

asteraki
11-06-08, 11:15
δεν ξέρω για ιστοσελίδα αλλά βρήκα από το 11888 το τηλέφωνο του- είναι το 460.895, δεν απαντούν τώρα, θα ξαναπάρω αργότερα για να ρωτήσω μήπως έχουν κάποιο πάρτυ ή κάτι άλλο. Θα σας ενημερώσω....

ΡΙΑΚΙ
11-06-08, 14:02
κι εγω θα προσπαθησω να ερθω με την μπεμπουλα μου στη συναντηση! ομως απο παιδοτοπους δεν ξερω τιποτα για βοηθησω! ειδα ομως τον εξωτερικο παιδοτοπο στο cosmos και φαινεται καλος, με ευκολη προσβαση και parking! τι ωρα λετε?

Nantia
11-06-08, 14:16
ριακι αυτος αποριπτεται ειχαμε παει στην προηγουμενη συναντηση, λεμε τωρα για κατι αλλο...

KANGOO
11-06-08, 18:14
Ναι γερακίνα αυτο τον παιδότοπο εννοω.
Τον Πύργο των Θαυμάτων.(Αρετσού).
Εχω παει οικογενειακως και μας αρεσε πολυ.υπαρχει μια εισοδος και μονο μια εξοδος.μπορουμε να καθησουμε εξω και τα μικρα να παιζουν μεσα.οι κοπέλες ειναι πολυ ευγενικες και οι εσωτερικοι χωροι πολυ καθαροι.στις τουαλετες υπαρχει αναξιερα για τα μωρα.οσο για το παρκινγκ επειδη θα ειναι καθημερινη πιστευω οτι θα υπαρχουν χωροι πανω στον δρομο της Αρετσου.να πουμε οτι προσφερουν μονο χυμο και τιποτα αλλα.εμενα μου εκαναν εντυπωση οι κοπελες που ερχονταν εξω και περναν τα παιδια για να παιξουν μεσα μαζί τους.

KANGOO
11-06-08, 18:16

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo
15) DALIA+θεοφιλος ????
16)rania_t+Κωνσταντίνος
17)KANGOO+Γιώργος

Ψηφίζω ανατολικά, Καλαμαρία ή Αρετσου. :wink:

Ευάκι
11-06-08, 22:07
Κορίτσια η μέρα και η ώρα είναι μια χαρά και για μας. Στον Πύργο των θαυμάτων έχουμε πάει την πιο προηγούμενη φορά και είναι αρκετά καλά, εσωτερικός όμως. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το μέρος, άλλωστε θα έρθουμε με τον προσωπικό μας σωφέρ που αν υπάρχουν και άλλοι μπαμπάδες φαντάζομαι πως θα καθίσει και αυτός. Από ανατολικά δεν μπορώ να προτείνω κάπου, απλώς ΠΡΕΠΕΙ να είναι παιδότοπος, γιατί έχω την μικρή που τρέχει συνέχεια. :twisted:

Ευάκι
11-06-08, 22:15

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo
15) DALIA+θεοφιλος ????
16)rania_t+Κωνσταντίνος
17)KANGOO+Γιώργος
18)Εύη+Ελένη+Ιωάννα+Χρήστος?

Ευάκι
11-06-08, 22:17

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????
14) tery + michelangelo
15) DALIA+θεοφιλος ????
16)rania_t+Κωνσταντίνος
17)KANGOO+Γιώργος
18) Εύη+Ελένη+Ιωάννα+Χρήστος?

ZANET
11-06-08, 22:25
Επειδή μένω Καλαμαριά, αν κανονίσετε κάτι προς τα εδώ ίσως μπορέσω να έρθω με τα πόδια.Οπότε περιμένω...

DALIA
11-06-08, 23:21
Παιδότοπος Πήτερ Παν, είναι πολύ καλός και νομίζω ότι βολεύει γιατί απο περιφερειακό είναι δίπλα. (είναι λίγο πιο κάτω από την ΦΕΝΑ). Εχει μεγάλο εξωτερικό χώρο (χώρος καπνιστών, που συνήθως εκεί γίνονται τα πάρτυ) και στον εσωτερικό τα παιδιά μας είναι ορατά από πολύ κοντινή απόσταση. Πιστεύετε ότι μπορούμε να πάμε εκεί???

Από τον πυργο τω θαυματων προτειμω εδω αφου εχει μεγαλο εξωτερικο χωρο ( μπορουν να παιξουν εκει?) και επισης εχει ευκολη προσβαση απο δυτικα.Εμένα παιδια ο πυργος των θαυματων δεν μου αρεσε για να πω την αληθεια,πολυ στριμωγμενα και σκοτεινα.

daffy
11-06-08, 23:43
Προτεινω κοριτσια να παμε στον Πιτερ Παν, δεν τον ξερω αλλα αφου διαφωνουμε με τους προηγουμενους παιδοτοπους νομιζω οτι ειναι η καλυτερη λυση. Καλη διαθεση να εχουμε και θα περασουμε ωραια.
Αστερακι τελικα επικοινωνησες μαζι τους? Εχουν παρτυ? Φανταζομαι κοριτσια πως εξω θα κατσουμε εμεις οι μεγαλοι, τα παιδια θα ειναι μεσα? η υπαρχει και εξωτερικος χωρος? Και σε περιπτωση που ειναι μεσα εχουμε οπτικη επαφη με αυτα?

gerakina
12-06-08, 00:33
Δεν ξέρω που είναι ο παιδότοπος Πήτερ Παν,αλλά μπορώ να έρθω μια που θα με φέρει ο καλός μου ο αντρούλης!
Dalia αν θες μπορούμε να περάσουμε να σε πάρουμε μια που είμαστε γειτόνισσες.Ή όποια άλλη κοπέλα μένει Πολίχνη-Νεάπολη!

DALIA
12-06-08, 01:00
Δεν ξέρω που είναι ο παιδότοπος Πήτερ Παν,αλλά μπορώ να έρθω μια που θα με φέρει ο καλός μου ο αντρούλης!
Dalia αν θες μπορούμε να περάσουμε να σε πάρουμε μια που είμαστε γειτόνισσες.Ή όποια άλλη κοπέλα μένει Πολίχνη-Νεάπολη!

οχι κοριτσακι ευχαριστω πολυ πολυ,εχω αυτοκινητο.να'σαι καλα και μονο που το σκεφτηκες.

nano
12-06-08, 10:53
Καλημέρα και από εμάς!
αν είναι να καταλήξουμε στον παιδότοπο Πήτερ Παν δεν έχουμε πρόβλημα αλλά καλό θα ήταν asteraki να μας δώσεις σαφής οδηγίες για το πως πάμε εκεί
και εμείς μάλλον με τον μπαμπά μας θα είμαστε αλλά δε νομίζω να ξέρει καν που πέφτει :wink:

asteraki
12-06-08, 12:47
H διεύθυνση του είναι Στρ.Σαράφη 55-Καλαμαριά.Βρίσκεται στον Φοίνικα, κοντά στο FENA (περιοχή Άγιος Ιωάννης).Το τηλ. είναι 2310-460895.
.

Εγώ έχω πάει μία φορά, αλλά νομίζω ότι η διεύθυνση που δίνει η ALEXIS K STELLA, είναι σίγουρα σωστή. Είναι λίγο πιο κάτω από την ΦΕΝΑ, δεξιά σε ένα στενό, που μάλλον είναι η Στρ.Σαράφη.... είμαι κατατοπιστικότατη!!!!!!
ALEXIS K STELLA, μπορείς να μας πεις εσύ περισσότερα?????

Λοιπόν παίρνω κάθε πρωί τηλέφωνο αλλά δεν απαντούν, θα προσπαθήσω και σήμερα το απόγευμα και θα σας ενημερώσω....

Angiek
12-06-08, 16:20
Όπως ερχόμαστε από περιφερειακό και φτάνουμε στο νοσοκομείο Άγιος Παύλος, περνάμε από το φανάρι ακριβώς απέναντι. Ανεβαίνουμε την ανηφόρα και στο φανάρι που συναντάμε στρίβουμε αριστερά. Οδηγώντας σ' αυτόν το δρόμο περίπου 500 μέτρα, συναντάμε στο δεξί μας χέρι τη Fena. Μόλις την περάσουμε έχει δρόμο δεξιά. Δεν στρίβουμε εκεί αλλά στον αμέσως επόμενο δρόμο, ο οποίος στη γωνία έχει μαγαζί ονόματι "Ελιά". Αυτός ο δρόμος είναι η Στρ. Σαράφη. Οδηγούμε περίπου 500 μέτρα και στο δεξί μας χέρι είναι ο παιδότοπος "Πητερ Παν". Ελπίζω να ήμουν σαφής.

asteraki
12-06-08, 18:32
Hello, λοιπόν έκανα κράτηση για Πέμπτη στις 26-6 για 20 ενήλικες και 15 μικρά παιδιά στον παιδότοπο Πήτερ παν. Εγώ δυστυχώς θα λείψω για τις επόμενες 5 μέρες και για οτιδήποτε καινούργιο θα το δω την Τρίτη 17-6. Αν αλλάξει κάτι στον αριθμό των ατόμων θα τους ειδοποιήσω αργότερα. Ελπίζω όλες να είμαστε ΟΚ για να πούμε από κοντά!!!!

daffy
12-06-08, 18:57
Μπραβο Asteraki!!!
Αρα:
Πέμπτη 26 Ιουνίου, 630μμ,
στον Παιδοτοπο Peter Pan
(H διεύθυνση του είναι Στρ.Σαράφη 55-Καλαμαριά.Βρίσκεται στον Φοίνικα, κοντά στο FENA (περιοχή Άγιος Ιωάννης).Το τηλ. είναι 2310-460895).

1) gerakina
2) daffy + Στρατος
3) sefi + μπεμπουλίνι
4) ναντια , κωνσταντινα
6) nano + μπέμπα
7) NESTOROUDI
9) asteraki & Εβελίνα
11) Sophia D ????