PDA

Επιστροφή στο Forum : ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ

maria77
06-04-08, 20:42
Ξέρετε κάποιον καλό γιατρό να μου συστήσετε στο Λητώ? Απο τον γιάτρο το δικό μου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη. Ήμουν με τη μαία του όλη τη διάρκεια του τοκετού (ευτυχώς ήταν άψογη) εμφανίστηκε μια δυο φορές για ένα λεπτό και στο τελικό στάδιο του τοκετού (πάλι καλά) για άλλα πέντε λεπτά. Το αποκορύφωμα ήταν οτι δεν με έραψε γιατί είχε ραντεβού στο ιατρείο του (αυτό το άκουσα απο τις μαίες που κουτσομπόλευαν στο διάδρομο). Το αποτέλεσμα ήταν από τις 16.00 που γένησα να είμαι στο δώματιο αναμονής μέχρι τις 23.00 που επέστρεψε για να με ράψει (να μην τσίμπησει και κάτι μετά το ιατρείο?). Μάλιστα μετά απο τόσες ώρες είχε περάσει η επιδραση της επισκληριδίου κλήθηκε ο αναισθησιολόγος να προσθέσει επιπλέον νάρκωση απο τον καθετήρα αλλά ο πολυάσχολος γιάτρος μου δεν μπορούσε να περιμένει να επιδράσει με αποτέλεσμα να κάνω τα περισσότερα ράμματα χωρίς φάρμακο . Μου πήρε βέβαια και 3.000 ευρώ όσο πλήρωσα και για το δώματιο.

Θα εκτίμουσα όποιος φίλος ή φίλη έχει να μου συστήσει κάποιον γιάτρο που να συνεργάζεται με το Λητώ και να είναι πάνω από όλα άνθρωπος, να μπορεί στο ιατρείο του να σου αφιερώσει λίγο χρόνο και όχι να αισθάνεσαι οτί έχεις κάνει στάση στα pit της φόρμουλα 1 για να αλλάξεις λάστιχα ας μου στείλει τον παρακαλώ πολύ ενα πμ με τα στοιχεία του και δυο λόγια για αύτον.

Μαμά του Ωρίων
06-04-08, 21:26
ο Χριστός και η Παναγία καλέ!
Αυτόν πρέπει να τον καταγγείλεις στον ιατρικό σύλλογο! :evil:

Για το Λητώ δεν έχω να σου πω αλλά αν θες για Ιασώ ευχαρίστως

Τόνια
06-04-08, 22:03
Μαρία 77 σου έστειλα πμ

maria77
06-04-08, 22:07
Τόνια δεν το έλαβα το πμ.

Τόνια
06-04-08, 22:09
είναι ακόμα στα εξερχόμενα δεν ξέρω γιατί αργεί........έχει κίνηση;;;;; :D Μήπως πρέπει να κάνω και κάτι άλλο που δεν το ξέρω;

evi_mik
06-04-08, 22:15
Γνωρίζω κάποιον!
Είναι ο θείος μου. Σου έστειλα πμ με τα στοιχεία του

angelina
07-04-08, 09:16
Μαρία κι εγώ σου έστειλα πμ :)

loukomamy
21-04-08, 13:45
Maria 77, η γυναικολόγος μου είναι στο Λητώ και είναι εξαιρετική. Είναι πρώτα απ'ολα άνθρωπος, αλλά και πολύ καλή ιατρός. Είναι πολύ νέα σε ηλικία και μας έχει πλησιάσει και εμένα και τον ανδρα μου πάρα πολύ. Είμαι στη 15η εβδομάδα της κύησης και δεν έχω αγχωθεί καθόλου, αφού είναι πάντα πολύ αναλυτική και καθησυχαστική μαζί μου. Η επιλογή του σωστού ιατρού είναι το ήμισυ του παντός για εμένα. Πές μου πώς μπορώ να σου στείλω τα στοιχεία της με πμ???

maria77
21-04-08, 15:20
Melo θα πας σε κάποια δημοσίευση μου θα πατήσεις το πμ που βρίσκεται στο τέλος της και θα το στείλεις.

loukomamy
21-04-08, 15:28
Melo θα πας σε κάποια δημοσίευση μου θα πατήσεις το πμ που βρίσκεται στο τέλος της και θα το στείλεις.

Εχω και στραβομάρα... Οκ σου τα στέλνω αμέσως.

loukomamy
21-04-08, 15:39
Το έλαβες?

Πηνελόπη Β
21-04-08, 15:46
Maria 77, η γυναικολόγος μου είναι στο Λητώ και είναι εξαιρετική. Είναι πρώτα απ'ολα άνθρωπος, αλλά και πολύ καλή ιατρός. Είναι πολύ νέα σε ηλικία και μας έχει πλησιάσει και εμένα και τον ανδρα μου πάρα πολύ. Είμαι στη 15η εβδομάδα της κύησης και δεν έχω αγχωθεί καθόλου, αφού είναι πάντα πολύ αναλυτική και καθησυχαστική μαζί μου. Η επιλογή του σωστού ιατρού είναι το ήμισυ του παντός για εμένα. Πές μου πώς μπορώ να σου στείλω τα στοιχεία της με πμ???

Μήπως έχουμε την ίδια.... τα αρχικά της είναι Ε.Κ ή μπορείς να το πεις Τ.Κ γιατί έχει και χαιδευτικό...

loukomamy
21-04-08, 15:49
Μπα...

gary
21-04-08, 17:14

Melo γεια σου! Θα μπορουσες να μου στειλεις και μενα τα στοιχεια της γιατρου σου? Σ ευχαριστω πολυ! :D

VassoP
21-04-08, 17:20
Μelo μπας και έχουμε την ίδια. Τα αρχικά της είναι Β.Δ. ???

loukomamy
22-04-08, 09:23
Οχι τα αρχικά της είναι Σ.Ψ. Gary, να σου τα στείλω, αλλά άν είσαι απο Μαραθώνα, σου πέφτει λίγο μακριά....

elena73
22-04-08, 09:29
ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΙΑΣΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΜ!!??????
:lol: :lol: :lol:

gary
22-04-08, 10:37
Οχι τα αρχικά της είναι Σ.Ψ. Gary, να σου τα στείλω, αλλά άν είσαι απο Μαραθώνα, σου πέφτει λίγο μακριά....

Nαι οντως...απλως σκεφτομουν..επειδη ειναι συμβεβλημενη η εταιρια που εχω ασφαλιστει με το Λητω και τα εξοδα εκει θα καλυφθουν απευθειας χωρις να τα καταβαλουμε εμεις πρωτα..Αλλα απο την αλλη η γιατρος που εχω τωρα με ικανοποιει και μου ταιριαζει..απλως συνεργαζεται με το Ιασω..δηλαδη αυτοι που συνεργαζονται ρε κοριτσια με καποιο μαιευτηριο δεν ξεγεννανε αλλου αραγε? Θα την ρωτησω..απλως εχθες πρωτο ραντεβου ντρεπομουν λιγο..

loukomamy
22-04-08, 10:58
Gary, να την ρωτήσεις! Η δική μου για παράδειγμα είναι και στο Λητώ και στο Ιασώ. Πολλοί το κάνουν αυτό. Είναι τεράστια εξυπηρέτηση να τα προπληρώσει η ασφάλειά σου και φυσικά αξίζει να το ψάξεις. Αλλά βρές κάποιον γυναικολόγο κοντά σου. Είναι βασικό να μη τρέχεις στην άλλη άκρη του κόσμου.

gary
22-04-08, 12:29
Gary, να την ρωτήσεις! Η δική μου για παράδειγμα είναι και στο Λητώ και στο Ιασώ. Πολλοί το κάνουν αυτό. Είναι τεράστια εξυπηρέτηση να τα προπληρώσει η ασφάλειά σου και φυσικά αξίζει να το ψάξεις. Αλλά βρές κάποιον γυναικολόγο κοντά σου. Είναι βασικό να μη τρέχεις στην άλλη άκρη του κόσμου.

Θα ρωτησω σιγουρα melo ναι! Μακαρι να γινεται θα δουμε! Εντωμεταξυ πηρα τηλ. σημερα για τον προγεννητικο στο Ελενα..μου εκλεισαν για το ηλεκτροκαρδιογραφημα στις 7/5, για τις αιματος ειναι χωρις ραντεβου και οσο για τις κολπικες? 18/6 :!: Τοσο καλα! Προσπαθω να επικοινωνησω και με το Αλεξανδρας να ρωτησω αλλα..φεξε μου και γλυστρισα! Με παραπεμπουν σ ενα τετραψηφιο αριθμο και δεν βγαζω ακρη! Στην τελικη αυτες θα τις κανω ιδιωτικα.. :roll:

yogini
22-04-08, 12:46
Ερώτηση: Μπορεί να πάει όποιος θέλει να κάνει εξετάσεις στο Έλενα άσχετα με το αν θα γεννήσει εκέι;
Και αν ναι παίρνεις τηλέφωνο και κλείνεις ραντεβού ή πρέπει να πας απο εκεί;
Εαν έχετε κάποιο τηλέφωνο γράψτε το γιατι θα χρειαστεί ίσως και σε άλλες :)

gary
22-04-08, 13:24
Ερώτηση: Μπορεί να πάει όποιος θέλει να κάνει εξετάσεις στο Έλενα άσχετα με το αν θα γεννήσει εκέι;
Και αν ναι παίρνεις τηλέφωνο και κλείνεις ραντεβού ή πρέπει να πας απο εκεί;
Εαν έχετε κάποιο τηλέφωνο γράψτε το γιατι θα χρειαστεί ίσως και σε άλλες :)

Εγω πηρα εκει για να κανω τον προγεννητικο ελεγχο, επειδη εχω ΟΓΑ και ειναι δημοσιο..το τηλ. ειναι 2106432220-23..Κι εγω με τη σειρα μου ζηταω αν ξερει καποια κοπελα πως να κλεισω ραντεβου στο Αλεξανδρα...ουφ!

maria77
22-04-08, 19:23
Melo δεν το έλαβα το πμ

Iride
24-05-08, 21:46
Μαρία,
δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει ακόμη γιατρός που συνεργάζεται με το Λητώ, τώρα είδα την ερώτησή σου.
Αν ναι, με τον δικό μου είμαι πολύ ευχαριστημένη. Με παρακολουθούσε πριν μείνω έγκυος. Μου βρήκε ένα μικρόβιο που υπόβοσκε στον κόλπο και δεν μπορούσαν να βρουν τι είναι και εξαφανίστηκε εντελώς. Στην πρώτη εγκυμοσύνη (καισαρική) ερχόταν δύο φορές τη μέρα να με δει, πρωί και βράδυ μετά το ιατρείο του. Επισκέψεις όσο ήμουν έγκυος δεν πληρώσαμε ποτέ όσες και αν κάναμε -με το άγχος μου πήγαινα να με δει για ψύλλου πήδημα- γιατί θεωρεί ότι στην τελική αμοιβή του συμπεριλαμβάνονται και οι επισκέψεις. Τη δική του αμοιβή μετά τη γέννα δεν μας τη ζήτησε στο μαιευτήριο, παρόλο που επιμείναμε, αλλά πήγε ο άντρας μου την επόμενη εβδομάδα στο ιατρείο του να τον πληρώσει. Τι να πω, εγώ είμαι ικανοποιημένη. Τώρα που σε 15 ημέρες θα γεννήσω πάλι πιστεύω να συμπεριφερθεί ανάλογα. Αν σε ενδιαφέρει ακόμη, στείλε μου πμ να σου δώσω όνομα και τηλέφωνο.
Σε χαιρετώ, να είσαι καλά.

Αννικο
01-06-08, 01:04
Καλησπέρα Iride. Μήπως μπορείς να μου στείλεις με π.μ τα στοιχεία του γιατρού σου. Γιατί ο δικός μου ενώ είναι καλός παίρνει πολλά λεφτά και σε κάθε επίσκεψη και θα πάρει 3000 για την γέννα, αλήθεια πόσο σου πήρε για την γέννα; Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

happy_belly
02-06-08, 09:43
εμένα ο γιατρός μου παίρνει 50 ευρώ στην επίσκεψη, και για την γέννα θα μου πάρει 2000 ανεξάρτητα τι δωμάτιο διαλέξω...

έχει φοβερό μηχάνημα στο ιατρείο του (4d) και ε΄χω μείνει πολύ ευχαριστήμενη...μετά την παλινδρόμηση άλλαξα 5 γιατρούς και αυτός με κέρδισε...γιατί πάνω απο όλα είναι άνθρωπος με θετική αύρα...

αν θέλεις σου στέλνω με μήνυμα τα προσωπικά του στοιχεία...

Αννικο
05-06-08, 01:40
Καλημερα happy_belly.
Πολυ θα το ηθελα να μου στειλεις τα στοιχεία του. Σε ευχαριστώ πολύ.

happy_belly
05-06-08, 14:08
Καλημερα happy_belly.
Πολυ θα το ηθελα να μου στειλεις τα στοιχεία του. Σε ευχαριστώ πολύ.

Σου έστειλα πμ ...

Αννικο
05-06-08, 18:47
http://dl.glitter-graphics.net/pub/919/919051dteqa74uqz.gif (http://www.glitter-graphics.com)

Σε ευχαρηστω πολυυυυυυυυύ. Με το καλο και σε σένα το μωράκι σου !!!!!!!!

vicky1976
22-06-08, 01:03

Μήπως έχουμε την ίδια.... τα αρχικά της είναι Ε.Κ ή μπορείς να το πεις Τ.Κ γιατί έχει και χαιδευτικό...

Γεια, μήπως έχεις την Κουράκου? γιατί εγώ αυτήν έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη και στο πρώτο μου παιδί και σε αυτό που περιμένω τώρα

loukomamy
23-06-08, 10:32
Οχι, η γιατρός μου λέγεται Σπυριδούλα Ψαρρού και έχει ιατρείο στη Γλυφάδα. Είναι πάρα πολύ καλή γιατρός και εξαίρετος άνθρωπος.

mardel
04-11-08, 18:40
opia kseri enan kalo giatro sto lito as mas diafotisi

efxaristo :lol:

sunsun
04-11-08, 18:50
εστειλα πμ :wink:

mardel
04-11-08, 19:01
efxaristo :lol:

mimi
05-11-08, 13:49
Κορίτσια, ενδιαφέρομαι κι εγώ για γυναικολόγο, που να συνεργάζεται με το ΛΗΤΩ. Εάν θέλετε στείλτε μου κι εμένα pm! Ευχαριστώ πολύ.

marianthee
08-11-08, 11:06
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝ. ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ... ΤΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ??? ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ, ΛΕΓΕΤΕ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΒΡΥΟΓΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΜΟΣ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ 2 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΣΕ.. ΜΈΧΕΙ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΚΥΡΙΩΣ ΨΥΧΙΚΑ, Κ Ο ΑΝΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕ 1500. ΑΥΤΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ Κ ΣΑΣ. ΦΙΛΙΑ

Athena
08-11-08, 11:25
Γιαννίκος.πολυ καλος.

honey
08-11-08, 11:52
Και εμένα ο γιατρός μου είναι στο Λητώ, υπεύθυνος του τμήματος Εμβρυογονία. Παπαιωάννου Κώστας λέγεται και έχω μόνο καλά λόγια να πω...

katerina23
08-11-08, 12:24
Γκικας Θωμας συνεργαζεται και με το Λητω και με το Ιασω φοβερος γιατρος

voula2
08-11-08, 14:18
Τζεφεράκος?

katrin1973
09-11-08, 10:06
Γεια σας! Εγω εχω τον Κοψιδα Ευαγγ. στο Λητω και τον βρισκω εξαιρετικο. Τον ξερει και καποια αλλη?

korinaki
09-11-08, 19:58
ΨΑΡΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ!!Εξαιρετικη γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος!!Της εχω απολυτη εμπιστοσυνη!! :D

ΚΑΤΕ34
09-11-08, 23:36
ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑ Ο ΙΑΤΡΟΣ!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Popi
10-11-08, 11:22
Και εγω τον Τσεφερακο εχω, οπως και ολες οι φιλες μου και αδελφες μου. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, σε δυσκολες περιπτωσεις ιδιως.
τον συστηνω ανεπιφυλακτα

evangelia34
13-11-08, 15:20
Κορίτσια βοήθεια, είμαι καινούργια στη παρέα.
Εχω σήμερα ραντεβού με τον Κοψιδά Ευαγγ. είναι η 2η φορά που θα πάω.Μου είπε στη πρώτη ότι πρέπει να κάνουμε λαπαροσκόπηση γιατί μάλλον έχω ενδομητρίωση.να τον εμπιστευτώ??

mbizelitsa
13-11-08, 15:54
Κορίτσια,

για όσες δεν έχουν θέμα ο γιατρός τους να είναι....γυναίκα, τότε συστήνω για το Λητώ την Ευγενία Κουράκου-Μάζη. Κάνει ιατρείο στον Πειραιά. Μεγάλη εμπειρία- τέρας ηρεμίας και ψυχραιμίας- σε κάνει να νιώθεις άνετα- Άνθρωπος πάνω από όλα- επισκέψεις ιδιαίτερα οικονομικές και προπάντων Μητέρα. Την είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη και φυσικά τώρα στη δεύτερη.

'Οπως και να έχει καλά κάνετε και το ψάχνετε το θέμα του ιατρού γιατί είναι πολύ σημαντικό!

Φιλιά σε όλες

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
16-12-08, 13:28

Melo γεια σου! Θα μπορουσες να μου στειλεις και μενα τα στοιχεια της γιατρου σου? Σ ευχαριστω πολυ! :D

Καλημέρα Melo θα ήθελα κι εγώ τα στοιχεία της με π.μ. αν μπορείς.Ευχαριστώ πολύ.

μαριαπαβ
01-01-09, 15:07
Καλησπερα σας.Ψαχνω για γυναικολογο στο λητω τι μου προτεινετε;

μαριαπαβ
01-01-09, 18:47
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ.ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ

MITSI2
01-01-09, 21:31
KALHSPERA KAI KALH XRONIA!!
EGO EXO TON XASIAKO POU EINAI KAI STO LHTO ALLA EINAI POLU DUSKOLOS STO RANTEBOU TOU,EXEI MEGALO XRONO ANAMONHS OMOS KATA TA ALLA EINAI TELEIOS!!
ALLA GIATI STO LHTO AN EPITREPETE?EGO GENNHSA EKEI KAI DEN EINAI KATI SPOUDAIO :?

anna_ath
02-01-09, 09:24
Εγώ έχω τον Λουκά στο Λητώ και είναι πολύ εύκολος στα ραντεβού και χωρίς πολύωρες αναμονές αλλά είναι μόνο Τρίτες και Πέμπτες στο ιατρείο του δίπλα στον Ευαγγελισμό!Φαίνεται πολύ καλός άνθρωπός αλλά δεν με έχει ξεγεννήσει ακόμα!Ξεγέννησε την ξαδέλφη μου και αφού όλα πήγαν καλά και έψαχνα καινούργιο γιατρό επειδή είχα κάποια θέματα με τον προηγούμενό μου πήγα σε αυτόν!

Panoz
02-01-09, 10:48
Το λητώ είναι τέλειο! Εμείς έχουμε τον Μαυρέλο και μείναμε ικανοποιημένοι και στους δύο τοκετούς.

μαριαπαβ
02-01-09, 15:44
Το λητω εχω ακουσει οτι ειναι πιο οικονομικο απο ματερα και ιασω,οπως κ το ελενα.Εκανα τη πρωτη μου γεννα στο μητερα γιατι εκει ηταν ο γιατρος μου και μου στοιχισε πολλα

arhontia
02-01-09, 16:36
Εγώ είχα τον Κο Κρικέλη, και γέννησα στο Λητώ. Γέννησα πρόωρα και ο γιατρός μου έλειπε τριήμερο. Πήγα στο Λητώ όπου με ξεγέννησε ένας άγνωστός μου γιατρός - εξαιρετικός, προσεκτικός, καθησυχαστικός, ευγενικός - και δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομά του.
Δεν θα συνιστούσα τον γιατρό που είχα αρχικά, γιατί ενώ του παραπονέθηκα για κάποια συμπτώματα και ενοχλήσεις δεν έδωσε σημασία και τελικά αποδείχτικε πως έπρεπε να το είχε κοιτάξει, μια και γέννησα πρόωρα, αλλά μακάρι να έβρισκα τον άλλον. Από το Λητώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη: προσωπικό, καθαριότητα, κανένα παράπονο.

Silmaril
02-01-09, 19:37
Στο Λητώ γέννησα και τα δυο παιδιά, το ενα φυσιολογικά και το άλλο με καισαρική, με γιατρό τον κ. Πυργιώτη. Εξαιρετικός άνθρωπος και γιατρός, πολύ ευγενής και γλυκομίλητος...Δεν γράφω άλλα, γιατί θα τελειώσω αύριο...Εμένα μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές...
Όσο για το μαιευτήριο είμαι υπέρ ευχαριστημένη...

Αννικο
02-01-09, 20:44
εγω εχω τον ζερβουδη και τον τζιμπάρα (πάνε δυο δυο σαν τους χιότες χι χι)
πολύ πολύ καλοι και οι δύο αλλα λίγο ακρίβοι :(

happy_belly
02-01-09, 21:58
εγώ έχω τον Νικολουδάκη... ειναι υπέρ του φυσιολογικου τοκετού...
μας πήρε 2000 ανεξάρτητα τι γέννα και τι δωμάτιο θα διαλεγα στο Λητω...

έχει και site...
www.nikoloudakis.gr

ngeo23
02-01-09, 22:45
Το λητω εχω ακουσει οτι ειναι πιο οικονομικο απο ματερα και ιασω,οπως κ το ελενα.Εκανα τη πρωτη μου γεννα στο μητερα γιατι εκει ηταν ο γιατρος μου και μου στοιχισε πολλα

το πιο φθηνο ειναι το μητερα απο ιδιωτικα

Silmaril
03-01-09, 01:11

Δεν είναι το πιο φθηνό το Μητέρα (ο γιατρός μου είναι και στο Μητέρα...) γιατί το πιο φθηνό δωμάτιο του Μητέρα είναι το τετράκλινο, ενώ στο Λητώ είναι τρίκλινο και στο Μητέρα δεν συμπεριλαμβάνονται στην τιμή που σου δίνουν η επισκληρίδιος και κάποιες εξετάσεις, ενω στο Λητώ ναι...

ngeo23
03-01-09, 13:07

Δεν είναι το πιο φθηνό το Μητέρα (ο γιατρός μου είναι και στο Μητέρα...) γιατί το πιο φθηνό δωμάτιο του Μητέρα είναι το τετράκλινο, ενώ στο Λητώ είναι τρίκλινο και στο Μητέρα δεν συμπεριλαμβάνονται στην τιμή που σου δίνουν η επισκληρίδιος και κάποιες εξετάσεις, ενω στο Λητώ ναι...

Καλημέρα, εννοούσα το πιο φθηνο πακετο...δεν ξερω τη συγκριση για 3κλινο και στα δυο. Εγω στο Μητερα 1800 το δωματιο (4κλινο) και εκανα ολικη (90?)
ενω μια φιλη μου στο Λητω σε 3κλινο 2400 το δωματιο μονο...απλα μου ειπαν ολοι οι γιατροι οτι οσο σε παρουν στο δωματιο σε παιρνει και ο γιατρος οποτε αθροιστικα ηταν πολυ μεγαλη η διαφορα (εμενα ο δικος μου στο Μητερα αναγκαστικα αλλα δεν θα ξαναπαω εκει-ελπιζω θα προσπαθησω για Λητω)

NTINAT
03-01-09, 16:45
Kαι τα δυο μου παιδια στο ΛΗΤΩ κ ειμαι παρα πολυ
ευχαριστημενη αψογο προσωπικο καθαριοτητα
κ τελειο φαγητο επισης οι παιδιατροι αναλυτικοτατοι
κ λεπτομερεις οσων αφορα τα μωρακια μας :D

Silmaril
03-01-09, 22:40

Καλημέρα, εννοούσα το πιο φθηνο πακετο...δεν ξερω τη συγκριση για 3κλινο και στα δυο. Εγω στο Μητερα 1800 το δωματιο (4κλινο) και εκανα ολικη (90?)
ενω μια φιλη μου στο Λητω σε 3κλινο 2400 το δωματιο μονο...απλα μου ειπαν ολοι οι γιατροι οτι οσο σε παρουν στο δωματιο σε παιρνει και ο γιατρος οποτε αθροιστικα ηταν πολυ μεγαλη η διαφορα (εμενα ο δικος μου στο Μητερα αναγκαστικα αλλα δεν θα ξαναπαω εκει-ελπιζω θα προσπαθησω για Λητω)

Εμας σε τρίκλινο (καισαρική) μας πήγε 1900 ευρώ και μαζί με κάτι εξτρα εξετάσεις του μωρού πληρώσαμε 2200...Στα 1900 ήταν η νοσηλεία, τα φάρμακα, η επισκληρίδιος, εξετάσεις δικές μου και του μωρού...
Όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, μου είχε δώσει τις εξής τιμές (μόνο του φ.τ. θυμάμαι...) 1700 τρίκλινο στο Λητώ με επισκληρίδιο και εξετάσεις να περιλαμβάνονται και 1400 στο Μητέρα σε τετράκλινο χωρίς να συμπεριλαμβάνονται εξετάσεις και νάρκωση...Σημειωτέον οτι η επισκληρίδιος στοιχίζει απο μόνη της γύρω στα 300 ευρώ...
Προτίμησα το Λητώ κυρίως για άλλους λόγους (είχα ξαναγεννήσει εκεί και ήμουν υπέρευχαριστημένη), αλλά ουσιαστικά θα μου ερχόταν και φθηνότερα!

evangelia
04-01-09, 09:07
καλημέρα.εγώ γέννησα στο μητέρα και το βρήκα επιεικώς μέτριο.έκανα και φασαρία γιατί κανείς δεν μας έλεγε τίποτα για τα μωρά,ένα χάλι.μου πήγε 2300 το 4κλινο με κ.τ.και εγώ τα άλλα μου παιδιά στο λητώ θα τα κάνω. :lol: :lol:

τετα
04-01-09, 09:19
καλημερα. και εγω στο μητερα γεννησα. δεν νομιζω να υπαρχει πιο χαλια μαιευτηριο. οι νοσηλευτριες ουτε που σε κοιταγαν. και οχι μονο εμενα αλλα και τις αλλες κοπελες που ηταν εκει. πηγα σε 4κλινο με κτ και πληρωσα 2.500 και 2.000 που μου πηρε ο γιατρος. χαλια και οι δυο. γεννησα στις 1.20 το πρωι και ηρθαν στις 5 και με σηκωσαν. εκαναν λαθος το ονομα λεει. ασε που εψαχνε ο αντρας μου να τις βρει για να μου κανουν μια παυσιπονη και ερχοντουσαν μετα απο 4 ωρες. αφηστε που μου εκαναν και λαθος ενεση μια φορα. με μπερδεψαν με την κοπελα του διπλανου δωματιου.
ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
με βοηθησε η παναγια και βγηκα ζωντανη απο κει μεσα...

ngeo23
04-01-09, 10:47
καλημερα. και εγω στο μητερα γεννησα. δεν νομιζω να υπαρχει πιο χαλια μαιευτηριο. οι νοσηλευτριες ουτε που σε κοιταγαν. και οχι μονο εμενα αλλα και τις αλλες κοπελες που ηταν εκει. πηγα σε 4κλινο με κτ και πληρωσα 2.500 και 2.000 που μου πηρε ο γιατρος. χαλια και οι δυο. γεννησα στις 1.20 το πρωι και ηρθαν στις 5 και με σηκωσαν. εκαναν λαθος το ονομα λεει. ασε που εψαχνε ο αντρας μου να τις βρει για να μου κανουν μια παυσιπονη και ερχοντουσαν μετα απο 4 ωρες. αφηστε που μου εκαναν και λαθος ενεση μια φορα. με μπερδεψαν με την κοπελα του διπλανου δωματιου.
ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
με βοηθησε η παναγια και βγηκα ζωντανη απο κει μεσα...

ρε παιδια τι ειναι τουτο με τα μαιευτήρια;;;οτι θελει λεει ο καθενας σε εμας;;;εμεις πληρωσαμε 1800 + κατι εξετασεις και ολική σύνολο το πολύ 2000 νομιζω 1900 στο νοσοκομειο και 1400 πηρε ο γιατρος. Καλα, μας κοβουν (τους αντρες μας μαλλον) και λενε οτι θελουν;Παντως μακρυα απο Μητέρα!!!

katerinak
04-01-09, 22:06
γεια!η δικια μου ειναι στο λητω,λεγεται γουλιμη και εχει γραφειο στο αιγαλεω.ειναι ηρεμη κ αναλυτικη,αν θες λεπτομερειες σου στελνω..

Silmaril
05-01-09, 02:03
Εμένα συνεργάζεται αρκετά χρόνια με το Λητώ (τουλάχιστον 11 που τον γνωρίζω εγώ) και τον λένε Πυργιώτη...
Αν θελεις λεπτομέρειες στείλε πμ! :)

Elinaki
06-01-09, 14:46
Γειά σου. Ο γιατρός μου είναι ο Κωστας Παρίσης στο Λητώ. Αλλαξα τρεις γυναικολόγους πριν καταλήξω σε αυτόν τον εκπληκτικό άνθρωπο και επιστήμονα. Το ιατρείο του είναι στον Περισσό, δίπλα στο σταθμό του τρένου. Αν χρειαστείς τα στοιχεία του, στείλε μου πμ

Siren
14-01-09, 19:14
καλησπέρα σας!!! Ελπίζω να είστε καλά!!!!

Μπορείτε παρακαλώ να μου συστήσετε καλό γιατρό στο Λητώ?

Περιοχή Πειραιάς

Ευχαριστώ πολύ
:D

zymaraki
14-01-09, 19:52
Καλησπερα siren.
Κι εγω Πειραια μενω, αλλα μου συστησανε μια γιατρο που ειναι στο Ψυχικο. Με κερδισε απο την πρωτη στιγμη και ενα μηνα, μετα την πρωτη μου επισκεψη, που εμεινα εγκυος σε αυτην πηγα. Λιγο μακρια μου επεφτε, αλλα αξιζε. Εχει και δικια της μαια.
Γεννησα στο Λητω και δοξα το θεο πηγαν ολα καλα.
Αν θελεις περισσοτερα στοιχεια πες μου.

mariapa
04-02-09, 14:11
Καλησπέρα, η γιατρός μου λέγεται Φλασκασοβίτη και είναι στο Λητώ. Δεν είναι μόνον εξαιρετική γιατρός αλλά και εξαιρετικός άνθρωπος. Γέννησα στο Λητώ τον Αύγουστο, στον έβδομο λόγω μονόκερου μήτρας, κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες, και για τη γιατρό μου έχω να πω μόνο τα καλύτερα!Ευχαριστώ!

ΛΗΤΩ
04-02-09, 17:04
Ποιες περιοχές σε βολεύουν?Ο δικός -Παλαιολόγος Αθανάσιος- είναι στο ΛΗΤΩ και το ιατρείο του στην Ηλιούπολη.
Για μένα απλά ΤΕΛΕΙΟΣ!

yogini
04-02-09, 21:46
Γιατι σωνει και καλα στο ΛΗΤΩ βρε κοριτσι;
Εχω διαβασει τα χειροτερα εδω μεσα...τοσο που εχω τρομαξει δηλαδη!

Panoz
04-02-09, 23:43
Γιατι σωνει και καλα στο ΛΗΤΩ βρε κοριτσι;
Εχω διαβασει τα χειροτερα εδω μεσα...τοσο που εχω τρομαξει δηλαδη!

Γιατί έχει τους καλυτερότερους γιατρούς που υπάρχουν στον κόσμο!

'Αντε να σου δώσουμε και εμείς τον δικό μας. Μαυρέλος Κων/νος και φυσικά θα σου πούμε ότι αυτός είναι ο καλύτερος και όχι οι άλλοι :P

BABE
18-09-09, 13:07
Κοριτσια καλημέρα, δεν ξερω εαν εχω ανοιξει το θέμα στο σωστο topic ....θελω να ζητησω τα φώτα σας και γενικοτερα την γνώμη σας....
Γέννησα το κοριτσάκι μου στης 14/07/09 πρόωρα στης 32 εβδομάδες ο γιατρος μου δεν ξέρω εαν επιτρέπετε να γράω το ονομα του στο Λήτω με παρακολουθουσε απο παιδακι και χρονια φιλος με τον Πατέρα μου....Γενικότερα σαν ανθρωπος και σαν γυναικολογος δεν ηταν και πολυ σηζητησιμος ελεγε αυτο που επρεπε να πει και μεχρι εκει..ενω ολα πηγαιναν τελεια στην εγκυμοσυνη μου ουτε ναυτιες ουτε εμετους τιποτα απολύτως στης 32 εβδομάδες ξημερώματα εσπασαν τα νερά μου πήρα τηλ την μαια μου και πήγα στο Λητώ μεσα σε 2 ώρες ειχα γεννήση με Καισαρική...1 Εβδομάδα προτου γεννησω ειχα κατι σαν σφυξιματα πετρώματα στην κοιλια πηρα λοιπον τον εν λόγω γιατρο μου ειπε οτι μάλλον ειναι συπάσεις και χρειαζεται ξεκούραση.......οτανν λοιπον τον ρώτησα αφου γεννησα και μετα πιος ηταν ο λόγος μου ειπε οτι αυτα συμβαινουν......
Καταρχήν να σας πω οτι με το παιδι ολα καλα ευτυχως εμεινε στην θερμοκοιτίδα 57 ημερες αλλα πλεον ειναι μια χαρα Δόξα το Θεο!!
Το ερωτημα μου ειναι το εξης καποια στιγμή με το καινουργιο έτος σκεφτομαστε με τον άντρα μου να κάνουμε 2 παιδι αλλα δεν ειμαι σίγουρη ενα πρέπει να εμπιστευτω τον ιδιο γυναικολογο??άκουσα για καποια ονόματα να σας γραψω τον δικο μου επιτρεπετε? Για να μου πειτε την γνώμη σας?

Ν76
18-09-09, 14:04
ΑΧ, ΒΑΒΕ ΜΟΥ!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!
ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΝΟΜΑ-ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ.
ΕΧΩ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ.
ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ. ΠΡΩΤ' ΑΠ' ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ. ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΕ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ: ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ. ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ, ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ; ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ, ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΧΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΑΓΩΓΗ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ, ΦΤΑΙΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Ο,ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ.
ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΣΠΑΝΙΟ, ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ, ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ, ΑΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΕΛΙΧΤΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Ν76
18-09-09, 14:08
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ; ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΘΕΤΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 33 ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΠΕΙΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ 7 ΜΗΝΩΝ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ.ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ VBAC, ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΩΡΙΣ.

BABE
18-09-09, 14:12
Οχι δεν το σκέφτομαι για φυσιολογικο γιατι πιστευω οτι ειναι και δυσκολο κακα τα ψέματα λογω ιστορικού........Να μην αναφερω ουτε τα ονοματ των γυναικολογων που σκεφτομαι να επισκευφτω?

rose1981
18-09-09, 14:20
γεια σας κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας.σας ευχομαι παντα υγεια και χαρες.ειμαι εγκυος στο πρωτο μου μωρακι (βρισκομαι στην 16 εβδομαδα) και ειμαι παρα πολυ ευχαριστιμενη απο τον γιατρο μου,του εχω τυφλη εμπιστοσυνη.το θεμα ειναι οτι ειμαι αθηνα,εσεις επαρχια?ευχαριστως να βοηθησω αν ενδιαφερεστε για περισσοτερες πληροφοριες

Ν76
18-09-09, 14:28
ΟΧΙ, ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.
ΕΠΙΣΗΣ, ΕΓΩ ΞΕΡΩ -ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ- ΚΑΠΟΙΟΝ. ΛΕΓΕΤΑΙ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ, ΑΛΛΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Σ' ΑΥΤΟΝ ΚΙ ΑΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑ!
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ.

Ν76
18-09-09, 14:29
ROSE, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ Σ' ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

BABE
18-09-09, 14:33
Εγω μένω Χαλ΄λάνδρι και θα με ενδιέφερε να μου στείλεις πληροφοριες εαν ξέρεις για καποιον Γυναικολόγο αολα το θέμα μου είναι οτι με ενδιαφέρει για το Λητω σαν Νοσοκομείο να γεννήσω γιατι εχω καποιες αναμνησεις εκει που ειναι μου ειναι δυσκολο να πάω καπου αλλου και μου άρεσε και σαν νοσοκομείο:Λοιπον κορίτσια σας γράφω τα ονοματα που εχω ακουστα και στείλτε μου pm για να με ενημερώσετε εαν ξέρετε!
Γκούμας Κωνσταντίνος,Μαντούδης Παπαχριστοφόρου Μαυρέλος Κωνσταντίνος και Παπακονδύλης οποια ξέρει και καποιον αλλο εννοειται ευπρόσδεκτη βοηθείστε με να βγάλω ακρη γιατι πραγματικα ειμαι αναποφάσιστη ευχαριστω:;

rose1981
18-09-09, 14:35
καταλαβαινω δεν ειναι ευκολο,παντως κοριτσια ψαξτε το για το θεμα του γυναικολογου πιστευω ειναι το Α κ το Ω για μας τις γυναικες.και μια και 2 κ 3 γνωμες αξιζουν ....

BABE
18-09-09, 14:41
α και νικολουδάκης κοριτσια εχετε καμια γνώμη???????????

rose1981
18-09-09, 14:58
δυστυχως babe μου δεν γνωριζω κανεναν απο οσους ανεφερες . μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω ειλικρινα . εμενα ειναι στο αλεξανδρας και στο ιασω .μπορω να πω ονομα?

BABE
18-09-09, 15:03
μπορεις να πεις ονομα να κανεισ δυσφήμιση δεν μπορείς απο οσο ξέρω!!!!!!!καμια αλλη κοπέλα γνωρίζεις

rose1981
18-09-09, 15:11
οκ, θα προσπαθησω να μαθω αποκλειστικα μονο λητω και θα σε ενημερωσω με τα πρωτα νεα .

BABE
18-09-09, 15:14
Ευχαριστώ πολυ πολυ!!

rose1981
18-09-09, 15:16
να'σαι καλα ,οπου μπορουμε να βοηθησουμε καλο ειναι .καλο απογευμα
φιλακιαααααααααα

joy79
18-09-09, 19:44
Ο Παπαχριστοφόρου είναι πολύ καλός. αλλά είχα την εντύπωση οτι είναι στο Μητέρα.
Αν λέμε τον ίδιο είναι ο Παπαχριστοφόρου χριστόφορος και έχει ιατρείο στην κηφισίας.
Πολύ πολύ καλός!! Τους άλλους δεν τους ξέρω..

νινετα
18-09-09, 20:21
Εγω μένω Χαλ΄λάνδρι και θα με ενδιέφερε να μου στείλεις πληροφοριες εαν ξέρεις για καποιον Γυναικολόγο αολα το θέμα μου είναι οτι με ενδιαφέρει για το Λητω σαν Νοσοκομείο να γεννήσω γιατι εχω καποιες αναμνησεις εκει που ειναι μου ειναι δυσκολο να πάω καπου αλλου και μου άρεσε και σαν νοσοκομείο:Λοιπον κορίτσια σας γράφω τα ονοματα που εχω ακουστα και στείλτε μου pm για να με ενημερώσετε εαν ξέρετε!
Γκούμας Κωνσταντίνος,Μαντούδης Παπαχριστοφόρου Μαυρέλος Κωνσταντίνος και Παπακονδύλης οποια ξέρει και καποιον αλλο εννοειται ευπρόσδεκτη βοηθείστε με να βγάλω ακρη γιατι πραγματικα ειμαι αναποφάσιστη ευχαριστω:;

Καλησπέρα κοριτσάκι να σου ζήσει το αγγελουδάκι σου !Εγώ έχω τον Κων/νο Γαλατη έναν από τους καλύτερους γυναικολόγους στην Ελλάδα ειδικευμένος στην υπογονιμοτητα το γραφείο του είναι στον Πειραιά και συνεργάζεται με όλα τα ιδιωτικά νοσοκομεία Μητέρα-Λητώ –Ιασω .Είναι ένας φοβερός επιστήμονας και τρομερός άνθρωπος ,εγώ και τα δυο μου τα αγγελούδια τα χρωστάω σε αυτόν τον άνθρωπο αν δεν ήταν σίγουρα ο μικρός μου δεν θα ζούσε !Να σου πω ότι πάνω από όλα είναι άνθρωπος και δεν σε βλέπει σαν τσέπη !τα στοιχεία του είναι τα εξής :Κων/νος Γαλατης ΤΗΛ 2104226335 και το ιατρείο του είναι Γρηγο.Λαμπρακη 104 στον Πειραιά .

matou
18-09-09, 22:11
Βαβε θα σου στειλω πμ. με το δικο μου γυναικολογο ειναι στο Χαλανδρι στην πλατεια Κεννεντυ και με εχει σωσει απο του χαρου τα δοντια!Δεν χανεις τιποτα να κανεις μια επισκεψη κανεις δεν εμεινε δυσαρεστημενος που εχω στειλει εκει και ειναι στο Λητω!!!!

petalouditsa
18-09-09, 22:51
babe μπορεις να μου στειλεις με πμ το ονομα του γιατρου σου γιατι γεννάω στο λυτω και αγχωθηκα μηπως ειναι ο δικος μου...:?

Eirini_Dr
19-09-09, 00:40
BEBE μου γεια σου.... οπως βλεπεις εχω κι εγω μια μπουμπου κοντα 6 μηνων...Ο δικος μου γυναικολογος ειναι στο Μητερα οποτε δεν στον αναφερω καν! Αλλα πριν παω σε αυτον μου ειχαν συστησει πελατες και φιλοι μου γιατροι (ειμαι λογιστρια τους κραταω τα βιβλια και τους εμπιστευομαι) τον Νικολουδακη! Δεν πηγα σε αυτον μονο και μονο επειδη ηθελα να γεννησω στο Μητερα!
Μου ειπαν οτι ειναι απο τους καλυτερους γυναικολογους και ειναι και Διευθυντης σε καποιο τμημα στο Λητω...ειδικευεται σε δυσκολες εγκυμοσυνες .... αν και ευχομαι οταν με το καλο ερθει η δικια σου να ειναι πολυ ευκολη και να πανε ολα καλα!

Παντως ειναι γλυκομιλητος παρολο που δε με ανελαβε! (ειμαι και περιεργη ηθελα σονι και ντε Μητερα!!!!)

Ζουζού1982
20-09-09, 23:41
Babe ο δικός μου γιατρός λέγεται Αθανασίου Σταύρος και είναι στο Αλεξάνδρα, το Λητώ και το Ιασώ. Γέννησα και τα δύο μου παιδιά φυσιολογικά και να φανταστείς ερχόμουν από Θεσσαλονίκη στην Αθήνα. Φυσικά είχα τις καλύτερες συστάσεις για αυτόν μιας και ο άντρας μου είναι γιατρός οπότε ξέρεις πώς πάνε αυτά. Ο Αθανασίου Σταύρος είναι λέκτορας στο Αλεξάνδρα. Είναι πάρα πολύ καλός και συζητήσιμος και κυρίως ήρεμος και φιλικός την ώρα του τοκετού! Αν θέλεις κάτι άλλο στείλε μου pm.

BABE
21-09-09, 12:00
Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρα πολυ οτι αλλο νεοτερο εχετε μου λέτε!

kathrin9
27-09-09, 16:49
γνωριζει κανεις μηπως τον κουτσοδημα νικολαο? ιατρειο αλιμο και ξεγενναει μητερα. εχω ξαναρωτησει βεβαια σε αλλο τοπικ αλλα δεν εχω παρει απαντηση γι αυτο ρωταω και εδω. ευχαριστω.

Ανδρομέδα
13-11-09, 14:27
Ξερω κι εγω για ενα γιατρο στο Λητω ο οποιος συγκεκριμενα παραλιγο να καταστρεψει την μητρα της θειας μου στην 2η καισαρικη της... τελοσπαντων ο δικος μου γιατρος ειναι και στο Λητω και στο Ιασω τον λενε Χαρη Τεσσα και σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα... την θεια μου την βοηθησε και παρα την κατασταση που ειχε δημιουργησει ο αλλος εκανε και τριτο παιδακι και σε μενα εχουμε μπει σε διαδικασια σπερματεγχυσης και εκτος απο παρα πολυ καλος γυναικολογος ειναι και υπεροχος σαν ανθρωπος.... Αν καποια θελει το τηλεφωνο του να στειλει πμ.

βουλινι
14-11-09, 18:27
καλησπερα σε ολες τις κοπελες .Ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα αν γνωριζετε την βοηθεια σας .Εχω ηδη ξεκινησει την προσπαθεια να μεινω εγκυος αλλα θελω να βρω γιατρο στο ελενας λογω οικονομικου θεματος .Μου εχουν συστησει τον Δεσυπρη ειναι υποδιευθυντης στο ελενας αλλα δεν ξερω αν ειναι καλος .Αν εχετε ακουστα κατι σας παρακαλω στειλτε μου καποια πληροφορια.Ευχαριστω

βασω79
16-11-09, 22:53
καλησπερα κοριτσια!
μενω πετρουπολη και ψαχνω καλο γυναικολογο στην περιοχη.εργαζομαι πολλες ωρες και ειναι δυσκολες οι αποστασεις...ειμαστε στην προσπαθεια για το πρωτο μας μωρακι και θελω ο γιατρος που θα με αναλαβει να εχει καλες συστασεις...δεν με απασχολει σε ποιο μαιευτηριο ειναι.
ευχαριστω!

ERIANTON
16-11-09, 23:46
γεια σας κοριτσακια ο γιατρος μου ειναι στο ελενα.ειναι νεος και πολυ συζητησιμος.μου λυνει ολες μου τις αποριες λογικες παραλλογες και τον βρισκω οποια στιγμη θελω.

βουλινι
17-11-09, 18:36
γεια σας κοριτσακια ο γιατρος μου ειναι στο ελενα.ειναι νεος και πολυ συζητησιμος.μου λυνει ολες μου τις αποριες λογικες παραλλογες και τον βρισκω οποια στιγμη θελω.
γεια σου ERIANTON μηπως θα μπορουσες να μου πεις το ονομα του η τα στοιχεια του αφου λες οτι ειναι τοσο καλος με p.m ευχαριστω

ERIANTON
18-11-09, 12:59
γεια σου ERIANTON μηπως θα μπορουσες να μου πεις το ονομα του η τα στοιχεια του αφου λες οτι ειναι τοσο καλος με p.m ευχαριστω
ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

frida
22-11-09, 20:30
κορίτσια ξέρει καμιά σας τον Παπανικόπουλο Χριστόδουλο στο Χαλάνδρι, μου έχουν πει οτι είναι καλός.

floraM
22-11-09, 23:39
Εγώ έχω τον Μαντούδη. Πάρα πολύ καλός γιατρός. Όμως δεν συνεργάζεται πλέον με το Λητώ. Πάντως πάρα πολύ καλός γιατρός.

arti15
09-01-10, 01:52
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΨΑΡΡΟΥ!!!!!!!!!!!!1

stelaki
09-01-10, 01:58
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΑ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΧΑΛΑΡΟΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ. ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
09-01-10, 11:39
Γιαννίκος Λάμπρος!
Ήταν ο τρίτος γιατρός που διάλεξα κατά την διάρκεια της 2ης εγκυμοσύνης μου και ήταν όντως τρίτος και τυχερός...
Πολύ ήρεμος,κατατοπιστικός και άνθρωπος...πάνω απ΄όλα.Επίσης είναι υπέρ των φυσιολογικών τοκετών.

Αννικο
09-01-10, 12:43
ΨΑΡΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ!!Εξαιρετικη γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος!!Της εχω απολυτη εμπιστοσυνη!! :D
Να συμπληρωση και εγω για την Ψαρρου Σπυριδουλα
http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=45913&highlight=%D8%E1%F1%F1%EF%FD

Ntanty
09-01-10, 12:51
Mikelis Tasos!!!! Ekpliktikos giatros! iremos,epeksigimatikos,panta dipla stin egyo kai fysika poly kalos giatros!

Εντιτα
01-03-10, 22:25
Καλησπερα σας,ξερει καμια απο σας τον κ.Αθανασιο Μπαλοδημα

Συντονιστής Ε
02-03-10, 00:51
Καλησπερα σας,ξερει καμια απο σας τον κ.Αθανασιο Μπαλοδημα
http://www.parents.gr/forum/showpost.php?p=1488794&postcount=1756

CHRISA40
14-04-10, 22:12
Κορίτσια γνωρίζει καμία τον κο Πετρογιαννη Νικόλαο (Iατρείο στη Νίκαια και στην Αθήνα)? Mου τον σύστησε μια συνάδελφος αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα πριν τον εμπιστευτώ. Εχω περάσει πολλά βλεπετε για να καταφέρω να κάνω παιδί κι ακόμα τιποτα.Ψάχνω ένα γυναικολόγο καλό αλλά προπάντων ΕΝΤΙΜΟ

Engleza
01-06-10, 22:31
Ο Νίκος ήταν ο γιατρός μου στην κύηση και το τοκετό του γιού μου.Από οτι ξέρω είναι πολύ καλός σε θέματα υπογονιμότητας-μια συνάδελφος μετά από πολλά χρόνια και ταλαιπωρία κατάφερε στα 40 κάτι να αποκτήσει το πρώτο της παιδάκι με τη βοήθειά του.Δε μπορώ να πω περισσότερα για το θέμα γιατί είχα πολύ εύκολη εγκυμοσύνη.Όσο για το έντιμος πιστεύω οτι είναι από τα βασικά χαρακτηριστικά του.

Engleza
01-06-10, 22:34
Κορίτσια γνωρίζει καμία τον κο Πετρογιαννη Νικόλαο (Iατρείο στη Νίκαια και στην Αθήνα)? Mου τον σύστησε μια συνάδελφος αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα πριν τον εμπιστευτώ. Εχω περάσει πολλά βλεπετε για να καταφέρω να κάνω παιδί κι ακόμα τιποτα.Ψάχνω ένα γυναικολόγο καλό αλλά προπάντων ΕΝΤΙΜΟ
Ο Νίκος ήταν ο γιατρός μου στην εγκυμοσύνη μου.Από οτι ξέρω είναι πολύ καλός σε θέματα υπογονιμότητας(γνωρίζω συνάδελφο που με τη βοήθειά του απέκτησε το κοριτσάκι της μετά από πολλά χρόνια που είχε προσπαθήσει να μείνει έγκυος φυσιολογικά).Όσο για το έντιμος,είναι από τα βασικά του χαρακτηριστικά.Είναι πολύ προσιτός και πολύ ήρεμος.

caprice
18-06-10, 12:57
Καλημέρα κορίτσια. Είμαι έξι εβδομάδων έγκυος και από την μέρα που το έμαθα μπαίνω συνέχεια στο σάιτ και ενημερώνομαι. Έχω μπει και εγώ στην αναζήτηση ενός καλού γυναικολόγου και επιδή είμαι καινούρια στην Αθήνα έχς πλήρης άγνοια. Το πρόβλημα είναι ότι απ ότι φαίνεται από τα λεγάμενα της γυναικολόγου που μου σύστησε μία γνωστή ότι κάτι δεν πάει καλά στην εγκυμοσύνη. Αυτό που με κάνει κομμάτια όμως είναι η αντιμετώπιση της γιατρού. Τρις φορές έχω πάει μέχρι τώρα και τις τρεις φορές έχω φύγει με κλάματα και στεναχώρια. Ακόμη και σοβαρά να είναι τα πράγματα, ακόμη και δίκαιο να έχει, έχει ένα τρόπο να σε "ενημερώνει" για τα χειρότερα σενάρια (ως επαγγελματίας οφείλει να κάνει όπως λέει) και φεύγεις πανικόβλητη από το ιατρείο και άντε να ημερεμήσεις. Τις δύο πρώτες φορές που πήγα και έφυγα με κλάματα αποδείχτηκε τελικά ότι δεν ήταν τίποτα σημαντικό και τσάμπα η αναστάτωση. Χθες που πήγαμε ο υπέρηχος έδειξε 5 εβδομάδων και 6 ημερών και ενώ περιμέναμε όπως έλεγε να δούμε το έμβρυο και να ακούσουμε καρδούλα, είδαμε μόνο τον σάκο χωρίς να φαίνεται έμβρυο. Με στέλνει να κάνω 2 β χοριακές για να δούμε τα αποτελέσματα την Δευτέρα και ο θεός βοηθός. Να ξεκαθαρίσω και πάλι ότι ακόμη και άσχημα να είναι τα πράγματα με αναστατώνει ο τρόπος της. Από χθές δεν έχω σταματήσει να κλαίω. Θα ήθελα να βρω έναν γιατρό που να με κάνει να νιώθω καλά μαζί του είτεν έχει καλά νέα να μου πει, είτε όχι. Μένω στη Μεταμόρφωση, εάν έχετε να μου συστήσετε κάποιον καλό γιατρό που ξέρετε εδώ στις γύρω περιοχές θα με βοηθούσατε πολύ.

Ευχαριστώ εκ των προταίρων για τον χρόνο σας.

Ζουζού1982
18-06-10, 16:45
Επιεικώς απαράδεκτη η γιατρός σου. εγώ έχω ένα πολύ καλό και κυριώς πολύ προσιτός ως άνθρωπος αλλά είναι στο μέγαρο μουσικής. επίκουρος καθηγητής. αν ενδιαφέρεσαι πες μου να σου στείλω π.μ. με τα στοιχεία του.

elena 79
18-06-10, 18:45
Καλημέρα κορίτσια. Είμαι έξι εβδομάδων έγκυος και από την μέρα που το έμαθα μπαίνω συνέχεια στο σάιτ και ενημερώνομαι. Έχω μπει και εγώ στην αναζήτηση ενός καλού γυναικολόγου και επιδή είμαι καινούρια στην Αθήνα έχς πλήρης άγνοια. Το πρόβλημα είναι ότι απ ότι φαίνεται από τα λεγάμενα της γυναικολόγου που μου σύστησε μία γνωστή ότι κάτι δεν πάει καλά στην εγκυμοσύνη. Αυτό που με κάνει κομμάτια όμως είναι η αντιμετώπιση της γιατρού. Τρις φορές έχω πάει μέχρι τώρα και τις τρεις φορές έχω φύγει με κλάματα και στεναχώρια. Ακόμη και σοβαρά να είναι τα πράγματα, ακόμη και δίκαιο να έχει, έχει ένα τρόπο να σε "ενημερώνει" για τα χειρότερα σενάρια (ως επαγγελματίας οφείλει να κάνει όπως λέει) και φεύγεις πανικόβλητη από το ιατρείο και άντε να ημερεμήσεις. Τις δύο πρώτες φορές που πήγα και έφυγα με κλάματα αποδείχτηκε τελικά ότι δεν ήταν τίποτα σημαντικό και τσάμπα η αναστάτωση. Χθες που πήγαμε ο υπέρηχος έδειξε 5 εβδομάδων και 6 ημερών και ενώ περιμέναμε όπως έλεγε να δούμε το έμβρυο και να ακούσουμε καρδούλα, είδαμε μόνο τον σάκο χωρίς να φαίνεται έμβρυο. Με στέλνει να κάνω 2 β χοριακές για να δούμε τα αποτελέσματα την Δευτέρα και ο θεός βοηθός. Να ξεκαθαρίσω και πάλι ότι ακόμη και άσχημα να είναι τα πράγματα με αναστατώνει ο τρόπος της. Από χθές δεν έχω σταματήσει να κλαίω. Θα ήθελα να βρω έναν γιατρό που να με κάνει να νιώθω καλά μαζί του είτεν έχει καλά νέα να μου πει, είτε όχι. Μένω στη Μεταμόρφωση, εάν έχετε να μου συστήσετε κάποιον καλό γιατρό που ξέρετε εδώ στις γύρω περιοχές θα με βοηθούσατε πολύ.

Ευχαριστώ εκ των προταίρων για τον χρόνο σας.

Βρε κορίτσι μου, φύγε από εκεί. Πρέπει να είσαι ήρεμη στην εγκυμοσύνη σου και ο γιατρός σου να σε κατανοεί....Η νονά μου ζει μεταμόρφωση, αλλά δεν πάει σε γυναικολόγο στην περιοχή της. Πήγε στον Ζιώγα. Είναι απαραίτητο να είναι κοντά σου;;; Πάντως και για τον Δασκαλάκη που θα επισκεφθώ μάλλον και εγώ έχω ακούσει καλά. Ψάξε λίγο στο forum και θα πετύχεις συζητήσεις για διάφορους γιατρούς!

SAY MY NAME
23-06-10, 18:00
Ο δικός μου συνεργάζεται με το Μητέρα και το Doctors Hospital και έχει ιατρίο στη πανόρμου ,είναι χειρούργος-μαιευτήρας-γυναικολόγος διδακτωρ πανεπιστημίου Αθηνών και έκανα πρόσφατα ρομποτικό χειρουργείο για αφαίρεση ινομυωμάτων. Είναι νέος , επαγγελματίας έχει απίστευτες γνώσεις για τα πάντα και είναι πραγματικά πολύ καλός άνθρωπος, με έπαιρνε κάθε μέρα τηλέφωνο να δεί πως είμαι και εγώ τον παίρνω όποτε έχω απορία χωρίς να υπάρχει κανένα πρόβλημα.Αν θές τα στοιχεία στείλε μου π.μ.

ninaki.f
13-09-10, 11:22
κοριτσια γνωριζει καμια η εχει γεννησει με γιαπισικογλου στο λητω?

gentriana
01-10-10, 10:46
Θα ήθελα γνώμες για τον Δ. Μαθιόπουλο που είναι στο Λητώ. Με παρακολουθεί καιρό, απλώς δεν έχω πεισθεί εντελώς. Επειδή όμως εγώ γενικά τους περισσότερους γιατρούς τους βρίσκω αλμπάνηδες και δεν τους έχω πολλή εμπιστοσύνη, θα ήθελα τις δικές σας εμπειρίες. Έχει γεννήσει καμιά μαζί του;

dolphin1
02-11-10, 00:07
Καλησπέρα,
αντιμετωπιζω εναν προβλημα και θα ηθελα την συμβουλη σας.
εχω ταμειο τεβε και ο γιατρος που επελεξα δουλευει στο ιασω. λητω και γαια. Στην τελευταια εξεταση (είμαι 17 εβδομάδων) ρωτησα για την αμοιβη του νοσοκομειου και του ιδιου και μου είπε οτι εξαρταται απο το νοσοκομειο που θα επιλεξω. οι τιμες ειναι 1800-2500 και η δική του αμοιβη ειναι 2000 χωρις αποδειξη και 2500 με αποδειξη. Επίσης σε κάθε εξέταση η αμοιβη του ειναι 50 και οτι εξετάσεις που γίνονται στο νοσοκομειο λητωτο λιγοτερο 150. Στεναχωρηθηκα αρκετα με αυτη την συμπεροφορα του και θα ήθελα να βρω έναν γιατρο που να ειναι ανθρωπος πανω απο ολα, να σεβεται τον ασθενη και να συνεργαζεται με δημοσιο νοσοκομειο και τεβε.
Σας ευχαριστω πολυ

efalcon
02-11-10, 13:04
Καλησπέρα,
αντιμετωπιζω εναν προβλημα και θα ηθελα την συμβουλη σας.
εχω ταμειο τεβε και ο γιατρος που επελεξα δουλευει στο ιασω. λητω και γαια. Στην τελευταια εξεταση (είμαι 17 εβδομάδων) ρωτησα για την αμοιβη του νοσοκομειου και του ιδιου και μου είπε οτι εξαρταται απο το νοσοκομειο που θα επιλεξω. οι τιμες ειναι 1800-2500 και η δική του αμοιβη ειναι 2000 χωρις αποδειξη και 2500 με αποδειξη. Επίσης σε κάθε εξέταση η αμοιβη του ειναι 50 και οτι εξετάσεις που γίνονται στο νοσοκομειο λητωτο λιγοτερο 150. Στεναχωρηθηκα αρκετα με αυτη την συμπεροφορα του και θα ήθελα να βρω έναν γιατρο που να ειναι ανθρωπος πανω απο ολα, να σεβεται τον ασθενη και να συνεργαζεται με δημοσιο νοσοκομειο και τεβε.
Σας ευχαριστω πολυ

Και μόνο που σου είπε "με ή χωρίς απόδειξη" ΜΑΚΡΥΑ!!! Εμείς καταστρέφουμε το σύστημα και όχι αυτοί. Αυτοί -που μόνο γιατροί δεν είναι- καλομαθαίνουν και όσο υπάρχουν θύματα θα τους τα παίρνουν διαρκώς. Αν σκεφτείς πόση διαφορά έχει για αυτόν και πόση για εσένα (δηλαδή ότι αυτός κερδίζει 2500 ΚΑΘΑΡΑ ενώ εσύ χάνεις 500) είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Στο θέμα σου τώρα: έχω διαβάσει/ ακούσει ότι η Σπυριδούλα Ψαρρού είναι εξαιρετική και ξεγεννά στο ΛΗΤΩ. Αν θες να μάθεις περισσότερα, βάλε το όνομα στο search του forum και θα διαβάσεις διθυραμβικά σχόλια.

Καλή σου τύχη και ΜΑΚΡΙΑ από αγύρτες που αποκαλούνται "γιατροί"...

ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΟΥΛΑ
21-01-11, 01:35
ΕΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΝΤΙΠΩΣΕΙΣ!!!
ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ!
ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΑΙΑ!!
:?:

Mirelini
11-02-11, 16:16
Καλησπέρα, πριν μια εβδομάδα γέννησα στο ΛΗΤΩ, είναι εκπληκτικό και συγνώμη συγκριτικά το πιο οικονομικό από όλα και μου έκαναν δώρο και τα βλαστοκύτταρα. Ναι ο edit admin είναι πάρα πολύ καλός εγώ τον edit admin , εκπληκτικός και πολύ καλός άνθρωπος πάνω από όλα και μου πήρε πολύ λίγα χρήματα. Ευτυχώς γιατί είναι το πρώτο και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις γιατί και το προσωπικό ήταν σούπερ.

Δαναη, μπορεις σε παρακαλώ να γράψεις καποιες παραπανω λεπτομερειες για την εμπειρια σου στο Λητώ? Σκεφτομαι να γεννησω εκει λόγω ιατρού και μαίας κυρίως. Αυτο που θα ήθελα να μου διευκρινήσεις αν μπορείς είναι ότι αφορά το οικονομικό. Εχω λάβει με μαιλ τον νεο τους κατάλογο, αλλα θέλω να μαθω κατα πόσο ανταποκρίνεται στα πραγματικά τελικά έξοδα. Εγω σκεφτομαι 3-αρι οικονομικό (1500 με ΦΠΑ), αλλα κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να δώσω μόνο τόσα.

ΣΤΕΛΛΑ 1982
24-02-11, 21:11
καλησπερα υπαρχει καποια που να εχει γεννησει στο λητω ? και επισης θα ηθελα να μου συστησεται καποιο γιατρο που να παιρνει μια φυσιολογικη τιμη ?? υπαρχει ??
Π.Τ 13/6/2011

Elena31
27-02-11, 21:37
Καλησπέρα, κορίτσια, ξέρει κάποια την Αστράκα Μαργαρίτα στο Λητώ?

roza75
03-03-11, 17:13
μπορεί κάποια να μου συστησει γιατρό στο λητώ και να μου πει και το κοστος τοκετού

Mania_K
03-03-11, 18:50
έχεις πμ

roza75
05-03-11, 22:14
Καλησπέρα,
Μηπως καποια έχει πληροφορίες για τον γιατρο Μπιστολακη Γιαννη?

Συντονιστής Ε
20-03-11, 04:17
αγαπητά μέλη, δεν απαγορευεται η δημοσιευση αληθινών μαρτυριών
για καλά προιόντα/υπηρεσίες κτλ.

αυτό που απαγορεύετεαι είναι να δημοσιευσει καποιος διαφημιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.
ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

Η προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ, οδηγεί στο να είναι άχρηστο το θέμα αυτό, για μελλοντικούς χρήστες καθώς το θέμα δεν θα περιέχει πληροφορίες!

παρακαλούμε λοιπόν, αν μπορείτε
να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,
και
να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους ανανγώστες

κατερινα30
21-03-11, 10:07
καλημέρα σας. είμαι πολύ νέα στην παρέα. ο γιατρός μου λέγεται δημήτρης τρύφος και είναι στο λητώ και στο ιασώ. είναι καλός γιατρός και πολύ δεκτικός στο να απαντά στις ερωτήσεις μου.

matou
21-03-11, 11:43
Εμεις γεννησαμε στο Λητω με τον κ.Νικα.
Δεν εχω λογια.Γεννησα φυσιολογικα με το γιατρο συνεχεια διπλα μου και ολους τους υπολοιπους να λενε γιατι δεν με παει καισαρική!Ηταν η πιο υπεροχη εμπειρια, τον ευχαριστω απο καρδιας που μας αλλαξε την κοσμοθεωρια περι γιατρων!
Αν δεν ηταν αυτος ουτε που θα το σκεφτομασταν για δευτερο νινι αλλα ειναι τοσο ήρεμος και καταρτισμενος που ειμαστε σιγουροι πως και την επομενη φορα θα πανε ολα καλα.
Παρεπιπτωντος τυγχανει εξαιρετικου σεβασμου και εκτιμησης απο το προσωπικο του μαιευτηριου που αν μη τι αλλο εχουν δει πολλα τα ματια τους!

Myrto'
21-03-11, 12:48
Κι εγώ γέννησα (προ τετραετίας) στο Λητώ και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από το περιβάλλον και το προσωπικό. Ο γιατρός μου ήταν ο κος Νικολάρας ο οποίος είναι καταπληκτικός ΑΝΘΡΩΠΟΣ και ΓΙΑΤΡΟΣ.

DINA ST
21-03-11, 13:22
Οχι, η γιατρός μου λέγεται Σπυριδούλα Ψαρρού και έχει ιατρείο στη Γλυφάδα. Είναι πάρα πολύ καλή γιατρός και εξαίρετος άνθρωπος.

Ακριβως αυτο! Την ιδια εχουμε! Εξαιρετικη γιατρος και πανω απο ολα ανθρωπος!

trellameni
01-04-11, 14:19
Τι γνωρίζετε για αυτόν τον γιατρο? τον είχε καμιά σας? Μου εχουν πει ότι την ωρα της γεννας είναι συνέχεια εκεί και όχι μόνο την τελευταία στιγμή και ότι γενικά σε προσέχει πολύ. Ισχύει?

Ευχαριστώ

trellameni
06-04-11, 12:24
κατάλαβα! τόσο πολύ γνωστός είναι ε? χιχι

ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΨΥΧΗ
17-04-11, 16:25
Καλησπέρα, πριν μια εβδομάδα γέννησα στο ΛΗΤΩ, είναι εκπληκτικό και συγνώμη συγκριτικά το πιο οικονομικό από όλα και μου έκαναν δώρο και τα βλαστοκύτταρα. Ναι ο Γιαννίκος είναι πάρα πολύ καλός εγώ τον Παπαδόπουλο τον Λεωνίδα, εκπληκτικός και πολύ καλός άνθρωπος πάνω από όλα και μου πήρε πολύ λίγα χρήματα. Ευτυχώς γιατί είναι το πρώτο και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις γιατί και το προσωπικό ήταν σούπερ.

Μπορείς να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τον Παπαδόπουλο! Είναι καλός σε δύσκολες περιπτώσεις; Τον έχεις δίπλα σου;;

gentriana
27-04-11, 10:54
Κορίτσια θα ήθελα συστάσεις για γυναικολόγο που συνεργαζεται με το Λητώ. Είμαι ελάχιστα ικανοποιημένη από τον δικό μου. Προτιμώ αυτη τη φορά γυναίκα, αλλά δε θα τα χαλάσουμε εκεί... Επίσης, με βολεύει ιατρείο στον Πειραιά. Φυσικά, ζητούμενο είναι, εκτός από την καλή κατάρτιση, να δείχνει ενδιαφέρον, να αναλύει τα πράγματα, να έχει λογικές τιμές, να κόβει αποδείξεις και να μη σε κοιτάει κατευθείαν στην τσεπη.
Α, και να είναι συνεπης στην ωρα του!
Πολλά ζητάω;

maria ampelokipi
27-04-11, 12:11
Κορίτσια θα ήθελα συστάσεις για γυναικολόγο που συνεργαζεται με το Λητώ. Είμαι ελάχιστα ικανοποιημένη από τον δικό μου. Προτιμώ αυτη τη φορά γυναίκα, αλλά δε θα τα χαλάσουμε εκεί... Επίσης, με βολεύει ιατρείο στον Πειραιά. Φυσικά, ζητούμενο είναι, εκτός από την καλή κατάρτιση, να δείχνει ενδιαφέρον, να αναλύει τα πράγματα, να έχει λογικές τιμές, να κόβει αποδείξεις και να μη σε κοιτάει κατευθείαν στην τσεπη.
Α, και να είναι συνεπης στην ωρα του!
Πολλά ζητάω;

η δική μου γιατρός είναι στο Λητώ. Λέγεται Μονοκανδήλου, εμένα με είχε ξεγεννήσει το 2009 στο Έλενα, αλλά από πέρσι είναι στο Λητώ και σε άλλα ιδιωτικά μαιευτήρια. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη μαζί της και από επιστημονική και από ανθρώπινη πλευρά. Τώρα φτιάχνει ιατρείο στο Μαρούσι, αλλά δέχεται και μέσα στο Λητώ. Θα σου στείλω το κινητό της με pm

gentriana
27-04-11, 13:05
Ευχαριστώ, αλλά το Μαρούσι είναι πολύ μακριά για μένα. Οπωσδήποτε πιο νότια. Ιδανικά θα ήθελα στον Πειραιά, κέντρο.

mbgeorgia
10-05-11, 10:23
Μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε έναν καλό γυναικολόγο που να ειδικεύεται στην υπογονιμότητα?
Σας ευχαριστώ πολύ

Katerina16
09-06-11, 12:19
Καλημέρα Στέλλα.Γέννησα στο Λητώ με το Γκόγκα Λάζαρο.Είναι εξαιρετικός άνθρωπος και κυρίως καλός γιατρός.Σου αφιερώνει χρόνο σε νοιάζεται δεν διστάζεις ποτέ να τον ενοχλήσεις ότι ώρα και αν είναι και εφόσον υπάρχει πρόβλημα.Στη γέννα μου ήταν δίπλα μου συνέχεια δεν έφυγε στιγμή ,μου φέρθηκε ανθρ'ωπινα και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις.Δεν σε βλέπει να στα πάρει όπως κάνουν άλλοι και παίρνουν όσα παίρνει το νοσοκομείο.Αντιθέτως μου πήρε αμοιβή μονο 1100ε για τη γέννα και στο ιατρείο επισκέψεις 50ε.

Καλησπέρα. Να σου ζήσει το μωράκι σου. Θα ήθελα τη διεύθυνση του γραφείου του γιατρού σου αν είναι εύκολο. Η τιμή που σου έκανε είναι πολύ καλή. Είναι γνωστός σου;

μαρία-έλενα
21-06-11, 13:43
μήπως καμία κοπέλα έχει γυναικολόγο τον Δάγλα Κωνσταντίνο ή τον Κωστόμενο Δημήτριο για να μου πει εντυπώσεις; Ψάχνω γυναικολόγο απεγνωσμένα!!!!!!!!!!!

alzegri
01-07-11, 23:32
Καλησπέρα σας!!

Είμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης, και ψάχνομαι για να βρω γιατρό να με αναλάβει. Μου έχουν πει για την Μπότση Μαρία στο Λητώ. Μπορεί να με βοηθήσει κάποια από εσάς, εάν έχει πληροφορίες για την συγκεκριμένη γιατρό??

σαλωμη
05-07-11, 22:50
ALZEGRI καλησπερα και με το καλο!να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!Την γιατρο που αναφερεις δεν την ξερω αλλα αν συνεχιζει να σε ενδιαφερει γιατρος απο το Λητω να κανεις μια επισκεψη και στον δικο μου!Ειναι ο Νικολουδακης και ειναι πολυ καλος στην δυλεια του και κυριως Ανθρωπος!Ειναι πολυ φιλικος και σου εξηγει ολες τις αποριες!
καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!

alzegri
07-07-11, 00:05
Σαλώμη, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Είμαι ακόμη στην αναζήτηση και θα σκεφτώ σοβαρά και την πρόταση σου...
Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα!!!

joannablaze
18-07-11, 16:20
Γειά σας σε όλους !! Είμαι 9 εβδομάδες έγκυος και είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου. Κάποια μου σύστησε τον Γκόγκα Λάζαρο. Αλλά δεν πήρα τηλέφωνο του. Στον τηλεφωνικό κατάλογο βρίσκω το όνομα ******* Κωνσταντίνος του Λάζαρου. Ξέρω ότι ο Λάζαρος ******* συνεργάζεται με το Λητώ. Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτόν το γιατρό?? Δεν είμαι κολλημένη σε αυτόν το γιατρό αλλά μου έχουν πει αρκετά θετικά λόγια. Είμαι σε αναζήτηση γιατρού (στο Λητώ θα προτιμούσα).
~Γιάννα

Ελινα Ζ.
18-07-11, 16:35
Kαλησπερα.Εγω εχω να προτεινω τον Γιαννικο Λαμπρο στο Λητω.Απλα εξαιρετικος.Εαν δεν βρεις ακρη με αυτον που ψαχνεις δες κ αυτον.

joannablaze
18-07-11, 16:45
Σε ευχαριστώ Ελινα Ζ. Έχω ακουστά για τον Γιαννίκο Λάμπρο. Για τον Γκόγκα Λάζαρο απλά μου έχουν πει πέρα από το ότι είναι καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος... η αμοιβή του δεν ξεπερνά τα 1200 Ευρώ. Για τον Γιαννίκο μήπως γνωρίζεις την αμοιβή του ή δεν επιτρέπεται να αναφερόμαστε για τέτοια στο forum. Απλά μόλις έγινα μέλος και αν κάνω κάτι αντίθετο ας με ενημερώσει κάποιος....

matinaaki
05-08-11, 13:32
Καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Παναγιώτη Οικονομίδη στο Λητώ? Μου τον έχουν συστήσει αλλά ήθελα και μία επιπλέον γνώμη! :D

eleniv
23-08-11, 14:57
Καλησπέρα! Μηπως γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Νάκο Κώστα στο Λητώ? και αν μπορείτε να μου προτείνετε και καποιον αλλον που να είναι στο Λητώ.Ευχαριστώ!

Ελινα Ζ.
24-08-11, 08:54
Σε ευχαριστώ Ελινα Ζ. Έχω ακουστά για τον Γιαννίκο Λάμπρο. Για τον Γκόγκα Λάζαρο απλά μου έχουν πει πέρα από το ότι είναι καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος... η αμοιβή του δεν ξεπερνά τα 1200 Ευρώ. Για τον Γιαννίκο μήπως γνωρίζεις την αμοιβή του ή δεν επιτρέπεται να αναφερόμαστε για τέτοια στο forum. Απλά μόλις έγινα μέλος και αν κάνω κάτι αντίθετο ας με ενημερώσει κάποιος....

Τωρα ειδα το μην.σου συγνωμμη:oops:
Και ο Γιαννικος εκει κυμαινεται στα χρηματα συν του οτι ειναι καταπληκτικος και σαν ανθρωπος;)

dimmi
24-08-11, 14:46
Στο Λητώ είναι ο γιατρός μου, ο κύριος Σταγκούδης, όπως και ο γυναικολόγος που θα έχω στη Νάξο να με παρακολουθεί παράλληλα, ο κύριος Κοντοπίδης. Αυτό που ξέρω να σας πώ είναι ότι το ιατρείο του κ. ΣΤαγκούδη είναι μονίμως γεμάτο και ότι παλεύει πάντα για φυσιολογικό τοκετό. Εύχομαι να βοήθησα!

eleniv
11-09-11, 21:41
Καλησπέρα, θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για τον γυναικολόγο κύριο Νάκο Κώστα (μαιευτήριο Λητώ). Οποιοσδήποτε γνωρίζει και μπορεί να με κατατοπίσει ας δώσει κάποιες πληροφορίες.

Ευχαριστώ πολύ!

LOYLOYDO
22-09-11, 23:55
Μήπως είναι κάποια κοπέλα ασφαλισμένη στο mesisytem της Ιντεραμέρικαν; Ψάχνω να βρω συστάσεις για κάποιον γυναικολόγο του δικτύου, χωρίς καμιά επιτυχία... Έχω απογοητευτεί, και δεν θα ήθελα να πάω σε κάποιον τελείως στην τύχη...

antaspil
23-09-11, 00:18
Μήπως είναι κάποια κοπέλα ασφαλισμένη στο mesisytem της Ιντεραμέρικαν; Ψάχνω να βρω συστάσεις για κάποιον γυναικολόγο του δικτύου, χωρίς καμιά επιτυχία... Έχω απογοητευτεί, και δεν θα ήθελα να πάω σε κάποιον τελείως στην τύχη...

Γεια σου κοριτσακι εχω γεννησει εγω εδω κ 5 μηνες τον γιατρο μου τον εχω απο 21 ετους βεβαια αυτο εσενα δεν σου λεει κατι ,,αλλα εμενα μου εβγαλε μια εγκυμοσυνη πολυ δυσκολη κ τον ευχαριστω..στην εγκυμοσυνη μου με τις τοσες συχνες επισκεψεις ακουγα για medisystem interamerican ..πηγαιναν πολλες κοπελες ετσι αν θελεις στειλε μου μην .ειναι στον Πειραια ομως ..αυτος ο ανθρωπος για εμενα σημαινει πολλα..ειναι ο φυλακας αγγελος μου..:wink:

neogenitaki
23-09-11, 08:49
Βρε κορίτσι μου, φύγε από εκεί. Πρέπει να είσαι ήρεμη στην εγκυμοσύνη σου και ο γιατρός σου να σε κατανοεί....Η νονά μου ζει μεταμόρφωση, αλλά δεν πάει σε γυναικολόγο στην περιοχή της. Πήγε στον Ζιώγα. Είναι απαραίτητο να είναι κοντά σου;;; Πάντως και για τον Δασκαλάκη που θα επισκεφθώ μάλλον και εγώ έχω ακούσει καλά. Ψάξε λίγο στο forum και θα πετύχεις συζητήσεις για διάφορους γιατρούς!

Συμφωνώ! Ο Ζιώγας Βασίλειος είναι απίστευτος επιστήμονας και άνθρωπος πάνω απ΄όλα! Το σημαντικότερο είναι ότι θα σου πει κατευθείαν την αλήθεια και θα κάνει ό,τι το καλύτερο για σένα. Πήγαινε εκεί και θα με θυμηθείς-και μάλιστα πες στις κοπέλες ότι είναι επείγον για να σε δει άμεσα.Εχει ιατρείο Κηφισίας 34 στο ύψος του PRESIDENT-τηλ 210-7771042. Συνεργάζεται με Ιασώ

Συντονιστής Ε
16-10-11, 05:36
http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=57801

ElenaGR
27-10-11, 15:49
Κορίτσια, ο δικός μου λέγεται Χριστόπουλος Παναγιώτης και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη. Είναι νέος, αλλά έχει ένα σωρό περγαμηνές ( που λέει ο λόγος ). Θέλω να πω ότι είναι πολύ κατηρτησμένος. Μου αφιερώνει χρόνο. Είναι φιλικός και δεν έχει τουπέ. Ακόμη και ο άντρας μου, που είναι εκ φύσεως επιφυλακτικός, τον εμπιστεύεται. Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι παραπάνω ή θέλετε στοιχεία του, στείλτε ΡΜ.

υδροχοακι
20-12-11, 15:10
καλησπερα!ειμαι μολις 7 εβδομαδων εγκυος κ ψαχνω κπ καλο γυναικολογο να επισκεφτω.μενω στο καματερο απλα ειμαι λιγους μηνες μονο στην αθηνα κ δεν ξερω που να απευθυνθω..σας παρακαλω κπ βοηθεια

Ζουζού1982
21-12-11, 13:34
καλησπερα!ειμαι μολις 7 εβδομαδων εγκυος κ ψαχνω κπ καλο γυναικολογο να επισκεφτω.μενω στο καματερο απλα ειμαι λιγους μηνες μονο στην αθηνα κ δεν ξερω που να απευθυνθω..σας παρακαλω κπ βοηθεια
Μπορώ να σου συστήσω το γιατρό μου, που είναι πολύ καλός. βέβαι έχει ιατρείο στη βασιλίσσης σοφίας, κοντά στο νοσοκομείο "Αλεξάνδρα". δεν ξέρω αν σε βολευει.αν σε ενδιαφέρει στείλε μου pm να σου πω στοιχεία περισσότερα και λεπτομέρειες.

thomai1979
21-12-11, 14:18
γεια σου υδροχοακι....εχει η ξαδερφη μου γυναικα γυναικολογο εχει ιατρειο στα ανω λιοσια....ξεγεννα στο μητερα ειναι πολυ καλη σου συμπεριφερεται σαν να σε ξερει χρονια, επιστημονας με ολη τη σημασια της λεξεως.....η ξαδερφη μου εκανε 2 γεννες σε αυτην...να φανταστεις σε μια εξεταση που εκανε στο μητερα και ηταν ακριβη δεν της εφταναν τα χρηματα και της δανεισε η γιατρος της...!!!! την βοηθησε στα παντα, αν θες στοιχεια στειλε πμ;););)

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ
07-02-12, 10:28
Καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Παναγιώτη Οικονομίδη στο Λητώ? Μου τον έχουν συστήσει αλλά ήθελα και μία επιπλέον γνώμη! :D

Είμαι και εγώ σε αναζήτηση γυναικολόγου και μου έχουν συστήσει τον κύριο Οικονομίδη. Τον ξέρει κάποια κοπέλα?

nea.manoula
14-05-12, 23:14
Καλησπέρα σε όλες και όλους.

Είμαι στην 1η μου εγκυμοσύνη και όπως θα καταλαβαίνετε το άγχος περισσεύει...
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια γνωρίζει τον γυναικολόγο κ. Φάρο. Έχω προγραμματισμένη μαζί του την αυχενική διαφάνεια στη 12η εβδομάδα στο Λητώ και θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος τον γνωρίζει σαν γιατρό πάντα μιλάμε. Διάβασα κάπου στο φόρουμ ότι είναι νέος και εξυπηρετικός αλλά θα ήθελα μια δεύτερη και γιατί όχι και τρίτη γνώμη... :lol:

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..

tiktok
13-09-12, 00:15
μήπως γνωριζει καμια σας τον γυναικολογο κ.Τσιντζο στο λητώ?εχω ακούσει καλά λογια.

diana33
23-09-12, 15:01
Γεια σας!θα γεννησω στο λητω και μου εχουν συστησει για γιατρο τον κυριο Ηλια Τρουκη,υπαρχει καποιος να με πληροφορησει σχετικα με τον γιατρο αυτον

Stavroula264
24-09-12, 23:39
Γεια σας φίλες!
Προσωπικά, συνιστώ ανεπιφύλακτα τη γυναικολόγο-μαιευτήρα μου που λέγεται Χριστίνα Βάντζου (τηλ.6948 274520). Συνεργάζεται με ΡΕΑ κυρίως. Πολύ καλή γιατρός και καταπληκτικός άνθρωπος.

Stavroula264
24-09-12, 23:42
Diana33, δεν τον ξέρω τον συγκεκριμένο. Προφανώς, είναι άπειροι οι γυναικολόγοι στην Αθήνα... Πάντως, είναι ασφαλές κριτήριο να υπάρχει κάποια αξιόπιστη σύσταση.

vikh
29-01-13, 09:31
mipos gnorizei kamia sas kapoio kalo ginaikologo p na einai k se dimosio nosokomeio ektos toy lito?

Ζουζού1982
29-01-13, 10:59
Μπορώ να σου προτείνω τον Σταύρο Αθανασίου που είναι καθηγητής και είναι και στο Αλεξάνδρα. το τηλ του είναι 2107213294 και η διεύθ. στην Βασιλίσσης Σοφίας 98Α. Πραγματικά σου τον προτείνω ανεπιφύλακτα.

zoek
29-11-13, 23:06
Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι να βρω έναν γυναικολόγο στο Λητώ που να είναι υπερ του φυσιολογικού τοκετού και σχετικά οικοονομικός όχι πάνω από 1500. Έχετε να μου προτείνετε καποιον/α?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

αναστασια1978
18-12-13, 17:24
καλησπερα zoek !! εγω γεννησα προσφατα στο λητω με τον γιατρο ιωννιδη γιαννη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη. ειναι ενας πολυ ευχαριστος χαρακτηρας και εμπνεει εμπιστοσυνη, και ειναι κατω απο τα χρηματα που αναζητας. το τηλ του ειναι 6932244424. το ιατρειο του ειναι στη βασιλισσης σοφιας 129. τον συστηνω ανεπιφυλακτα