PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Anastasia
17-03-10, 09:04
Χθές έστειλα τον άντρα μου στο καρφούρ και αγόρασε μια κούτα παμπέρς με 30% έκπτωση. Επίσης του έδωσαν και μια δωροεπιταγή 5 ευρώ!!! Τέλεια.

ΚΥΡΙΑΚΗ_
17-03-10, 10:00
Κορίτσια από Ηράκλειο γνωρίζετε πότε ανοίγει ο ΑΒ Βασιλόπουλος στην Λ. Κνωσού????

MARILYN
18-03-10, 09:24
Καλά μιλάμε ότι τα κέρδη στα μάρκετ είναι τεράστια έτσι;
Την Δευτέρα είχα πάει στα Carrefour και είχε το χαρτί υγείας softex 4+4 δώρο με 6? και κάτι...
Είχα δει όμως το φυλλάδιο που άρχιζαν οι προσφορές τους 2 ημέρες μετά και το ίδιο χαρτί το είχε 3,12?...
Αν είναι δυνατόν!
Μάλιστα την Δευτέρα το είχε στο ράφι με τις προσφορές και η τιμή των 6? με μεγάλες ταμπέλες....για να μας παρασύρουν!

μπετυ
19-03-10, 15:15
το σαβατο το λιντελ εχει μπριζολες με 2.50ευρω:p

marilina
19-03-10, 15:39
πανες απο τα λιντλ εχετε παρει ποτε?
εγω ειχα παρει 2 φορες αλλα παρατηρησα οτι καθε φορα που αλλαζα τα μωρα τα τσισα τους ηταν σαν κρυσταλακια...απο ποιοτητα καλα φανηκαν αλλα φοβηθηκα που ειδα αυτα τα κρυσταλακια και δεν ξαναπηρα.
κανουν περιπου 9,5 ευρω νομιζω

vatraxi
19-03-10, 15:48
Eγώ είχα πάρει πάνες από το lidl αλλά μετά τον 1ο χρόνο του παιδιού και αυτές που είναι πάνα βρακάκι.....!!! Ήταν πολύ καλές και ιδιαίτερα στις διαρροές..... καλύτερες και από libero, pampers, babylino. Είχαν πολύ καλό λαστιχάκι και δεν έφευγε τίποτα.... Για τις άλλες τους πάνες τις απλές δε γνωρίζω.

stellitsa1978
19-03-10, 15:59
Απο Δευτερα ο Βασιλόπουλος έχει -40% τα λιμπερο οικονομικες συσκευασιες ανοιχτη πανα μονο.

elenaκι
19-03-10, 16:41
Στο γιο μου προσπαθούσα να καταλάβω γιατί συγκαιγότανε το παιδί συνέχεια και όλο άλλαζα πάνες από pampers, libero,babylino και είχα καταλήξει στο το ίσως να μην τον προσέχουν στον παιδικό, έτσι δοκιμάσαμε lidl και δεν ξανασυγκάηκε!!!Τώρα στη μικρή χρησιμοποιώ lidl από την πρώτη της μέρα. Ούτε κρέμα συγκάματος δε χρειάζεται να της βάλω ούτε έχω διαρροές. Γενικά δεν αγοράζω πολλά από lidl. Κυρίως χαρτικά. όποια έχει να προτείνει καλά προϊόντα να μας ενημερώσει γιατι οι καιρόι είναι δύσκολοι!

anastasaki
19-03-10, 16:49
απο τα λιντλ εχω δοκιμασει ενα σπρευ για τα αλατα, ειναι σε κιτρινο μπουκαλι και ψεκαζει, και φθηνο και αριστα αποτελεσματα. ουτε σιλιτ μπανκ, βιακαλ και χαζα, τα οποια ακριβοπληρωνουμε!!!

ismeni
19-03-10, 17:26
από τα λιντλ εγω αγοράζω τα πάντα. μακαρόνια, απορρυπαντικά (αυτά με το σαπούνι μασαλίας είανι φανταστικα), σαμπουαν, τυρι, οδοντόκρεμες, χαρτικά, πίτσες, γάλα... τα πάντα

marmelada
20-03-10, 18:59
Κι εγώ παίρνω τις πάνες απο το LIDL και είμαι πολύ ευχαριστημένη.(Καλύτερες και απο Pampers).Εχουν 9,50 τα 56 τεμάχια!

arleta
20-03-10, 19:06
Απο Δευτερα ο Βασιλόπουλος έχει -40% τα λιμπερο οικονομικες συσκευασιες ανοιχτη πανα μονο.

πολυ ευχαριστα τα νεα σου!!!!!!!!
καιρο περιμενω το βασιλοπουλο να βαλει προσφορα...
ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!!!!!!

katerinaki75
20-03-10, 23:31
πολυ ευχαριστα τα νεα σου!!!!!!!!
καιρο περιμενω το βασιλοπουλο να βαλει προσφορα...
ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!!!!!!

Κ εγώ το ίδιο...
Μήπως ξέρετε αν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε μαζί με αυτή την προσφορά κ κάτι εκπωτικά κουπόνια που έχουμε?

stellitsa1978
20-03-10, 23:56
Εννοειται..... οτι μπορεις!

NIOUNIOUKA
22-03-10, 11:32
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ . ΠΑΡΌΤΙ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΑΝΕ 4 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΧΕΙ 40% ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΑ LIBERO. ΣΠΕΥΣΑΤΕ!!!!!!!

megeve
22-03-10, 11:43
Μεχρι ποτε ισχυει το 40% στον Βασιλοπουλο?

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
22-03-10, 12:09
Eγώ είχα πάρει πάνες από το lidl αλλά μετά τον 1ο χρόνο του παιδιού και αυτές που είναι πάνα βρακάκι.....!!! Ήταν πολύ καλές και ιδιαίτερα στις διαρροές..... καλύτερες και από libero, pampers, babylino. Είχαν πολύ καλό λαστιχάκι και δεν έφευγε τίποτα.... Για τις άλλες τους πάνες τις απλές δε γνωρίζω.

Κι εγώ το ίδιο,μετά τον χρόνο έπαιρνα από Lidl και μερικές φόρες Pampers για αλλαγή.Δεν είχα ποτέ διαρροή και ποτέ δεν συγκάηκε.Με τα Libero και τα Βambylino έχει συγκαεί από ούρα αρκετές φορές.

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
22-03-10, 12:19
Στο γιο μου προσπαθούσα να καταλάβω γιατί συγκαιγότανε το παιδί συνέχεια και όλο άλλαζα πάνες από pampers, libero,babylino και είχα καταλήξει στο το ίσως να μην τον προσέχουν στον παιδικό, έτσι δοκιμάσαμε lidl και δεν ξανασυγκάηκε!!!Τώρα στη μικρή χρησιμοποιώ lidl από την πρώτη της μέρα. Ούτε κρέμα συγκάματος δε χρειάζεται να της βάλω ούτε έχω διαρροές. Γενικά δεν αγοράζω πολλά από lidl. Κυρίως χαρτικά. όποια έχει να προτείνει καλά προϊόντα να μας ενημερώσει γιατι οι καιρόι είναι δύσκολοι!

Το Lidl έχει πολύ ωραίο ψωμί για τοστ, το Χρύσος Μύλος νομίζω.Η άλλη συσκευασία (Αmerican Sandwich) έχει πολλά Ε και δεν το πάιρνω καθόλου.Έχει ωραία χαρτικά και πολύ ωραία σφολιατοειδή.Δεν παίρνω από το Lidl αλλαντικά και τυρί γιατί μου φαίνονται άγευστα και προτιμώ τα creta farm.Ένα τυρί που αξίζει από Lidl είναι η συσκευασμένη παρμεζάνα που έχει σε κομμάτι.Τυρί τις περισσότερες φορές παίρνω από τον χασάπη (φέτα και για τρίψιμο) γιατί είναι απίστευτη η ποιότητα και η γέυση τους και για τοστ παίρνω το Atleet ή το Milner εναλλάξ από το σ/μ της γειτονιάς.Το Atleet είναι αρκετά οικονομικό και είναι πολύ νόστιμο.

Από Lidl επίσης πάιρνω χλωρίνη σε υγρή μορφή, bloq για την λεκάνη και καμιά φορά υγρό για σφουγγάρισμα.΄

Δεν παίρνω κρέας γενικά από Lidl και ποτέ μα ποτέ μοσχάρι γιατί βρωμοκοπάει όπως και το κρέας των σούπερ μάρκετ.Έχω πάρει κοτόπουλο σε μπούτια και φιλέτο στήθος και ήταν αρκετά καλό,δεν συγκρίνεται βέβαια με το κοτόπουλο του χασάπη μου.Κόκκινο κρέας δεν παίρνω γιατί χάνει πολύ σε ποιότητα και προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω στον χασάπη και να φάω κάτι της προκοπής.

MUMSOFIA
22-03-10, 12:22
Κορίτσια ορίστε το link του ΑΒ
http://www.ab.gr/2_products/plus-magazine/times/index.html

MUMSOFIA
22-03-10, 12:24
Η προσφορά για τα Libero είναι στην οικονομική συσκευασία και για την ανοιχτή πάνα & up & go - την προηγούμενη φορά που είχα κουπόνια τα πήραν- θα πάρω 2 μεγάλες για να έχω στοκ !!!

Amali
22-03-10, 12:35
Νομίζω ότι Toujours (πάνες από το lidl) δεν έχει μέγεθος newborn (2-5 kg)?:confused:

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
22-03-10, 13:30
Σωστά νομίζεις...

savropinguinos
22-03-10, 14:12
και το νο 3 ειναι αρκετα ευρυχωρο,εμεις καταφεραμε να τις φορεσουμε μετα τον 6ο μηνα

ΚΥΡΙΑΚΗ_
22-03-10, 14:45
Κοριτσάκια τι διαφορά έχει το 4 με το 4+ οεο?
Πήγαμε στον Βασιλόπουλο την Παρασκευή και πήραμε 5 πακέτα πάνες babylino (την μεγάλη συσκευασία) και μαζί με τα κουπόνια που είχα μας βγήκε 6 ευρώ το πακέτο!!!!!!!!!!!!!
Δηλαδή γλιτώσαμε πάνω από 60 ευρώ!!!!χιχιχιχι
Στα carrefour δεν μου παίρνουν τα κουπόνια (π.χ. για τα pampers) όταν τα έχουν προσφορά οπότε κι εγώ δεν ξαναπήγα carrefour....!!!! ;)

mama vivo
22-03-10, 14:57
μου παρουσιασαν το μαγαζι σαν κελεπουρι...δεν προλαβα ομως να παω.για επωνυμα μιλησαν....τι να σου πω...

Kαλησπέρα ,
για τα μαγαζια μην φανταστεις ,τιποτα το συνταρακτικο ,αλλα εχει καποια πολυ ωραια κομματια ..αν ειναι επωνυμα δεν παρατηρησα αλλα για τις τιμες του πολυ καλα ειναι .εχω παρει αρκετα.Τα πλεκτα του ηταν φανταστικα.Ειναι το ενα απεναντι απο το αλλο .

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
22-03-10, 15:41
Κοριτσάκια τι διαφορά έχει το 4 με το 4+ οεο?
Πήγαμε στον Βασιλόπουλο την Παρασκευή και πήραμε 5 πακέτα πάνες babylino (την μεγάλη συσκευασία) και μαζί με τα κουπόνια που είχα μας βγήκε 6 ευρώ το πακέτο!!!!!!!!!!!!!
Δηλαδή γλιτώσαμε πάνω από 60 ευρώ!!!!χιχιχιχι
Στα carrefour δεν μου παίρνουν τα κουπόνια (π.χ. για τα pampers) όταν τα έχουν προσφορά οπότε κι εγώ δεν ξαναπήγα carrefour....!!!! ;)

Εμάς τα παίρνουν και στο Carrefour,κουπόνια και έκπτωση με την κάρτα.Στο Μαρινόπουλο δεν τα παίρνουν συνήθως.

mamouna
22-03-10, 18:28
Κορίτσια από Ηράκλειο γνωρίζετε πότε ανοίγει ο ΑΒ Βασιλόπουλος στην Λ. Κνωσού????

Ο Βασιλοπουλος λειτουργει ηδη. Μοιρασαν και φυλλαδια με τιμές που ισχυουν απο σημερα εως 7/4.

Kατάστημα : Κνωσσός Διεύθυνση : Λ. Κνωσού 172, Ηράκλειο Τ.Κ. 71409 Τηλέφωνο : 2810-327.540 - 2 Fax : 2810-327.543

gimnasio
22-03-10, 22:39
Kαλησπέρα ,
για τα μαγαζια μην φανταστεις ,τιποτα το συνταρακτικο ,αλλα εχει καποια πολυ ωραια κομματια ..αν ειναι επωνυμα δεν παρατηρησα αλλα για τις τιμες του πολυ καλα ειναι .εχω παρει αρκετα.Τα πλεκτα του ηταν φανταστικα.Ειναι το ενα απεναντι απο το αλλο .

όλα 10 ευρώ έχουν όλο το χρόνο; Και τα γυναικεία;

ΚΥΡΙΑΚΗ_
23-03-10, 14:00
Τελικά κοριτσάκια έχει διαφορά το 4 από το 4+ ????
Εγώ δεν βλέπω καμία....

litsat
23-03-10, 15:06
Εγώ δεν βλέπω καμία....

Ουτε εγω. Πηρα 2 συσκευασιες και οι πανες ειναι εντελως ιδιες και σε μεγεθος και σε ολα το ενα απλα γραφει 4 και το αλλο 4+

Γατουλα
23-03-10, 15:08
εχει μεγαλυτερο λαστιχακι. Στην Α ειναι καλα τα 4 και τα 4+ πιο ευρυχωρα

vereniki
23-03-10, 15:20
Εγώ δεν βλέπω καμία....

Και εμενα ιδιες μου φαινονται. Η διαφορα που βλεπω ότι το 4 εχει 62 πάνες το πακετο ενώ το 4+ 58 πάνες. Οπότε μας συμφερει το 4!!

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
24-03-10, 14:50
Δεν μας γράφετε διευθυνση και πως λένε τα μαγαζιά;

gimnasio
24-03-10, 14:56
Δεν μας γράφετε διευθυνση και πως λένε τα μαγαζιά;

αν θυμάμαι καλά είναι Φορμίωνος 176 στο Βύρωνα τα παιδικά και δίπλα τα αντρικά και απέναντι τα γυναικεία. Στον Αντένα στον Παπαδάκη τα διαφήμιζε όλα με 10 αλλά δε ξέρω από ποιότητα αν αξίζει να πάμε. Μια βόλτα θα μας πείσει νομίζω.

όνομα δε ξέρω.

mama vivo
24-03-10, 15:17

τα παντα ολο τον χρονο
εχει καποια ωραια κομματια
οχι ολα ομως
αξιζει να πας μια βολτα αν εισαι κοντα

mary77
25-03-10, 12:29
καλημερα κοριτσια,χρονια πολλα!!!
δε μου λετε θυμαται καμια σας το καρφουρ βγαζει τις λαμπαδες με -20% και αν ναι,ποτε??

anemaxxx
25-03-10, 21:14
Το Σάββατο στον Μουστάκα έχει -20% σε αγορές πάνω από 50 ευρώ αλλά είναι με επιστροφή σε δωροεπιταγή.

MUMSOFIA
26-03-10, 08:34
http://www.carrefour.gr/showfiladia.aspx?a_id=185

ΜΕΡΣΑ
29-03-10, 09:13
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

μαμαλευτερακι
29-03-10, 16:30
;););););)http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

πολύ καλό θα πάω να πάρω καλά που το έβαλες

gimnasio
30-03-10, 22:13
αποδείξεις σας κόβουν με εφημερίδες-περιοδικά; Γιατί άλλος κόβει και άλλος αρνείται να κόψει λόγω του ότι δεν είναι υποχρεωμένος όπως λέει να κόψει.

tatianaki
30-03-10, 23:43
αποδείξεις σας κόβουν με εφημερίδες-περιοδικά; Γιατί άλλος κόβει και άλλος αρνείται να κόψει λόγω του ότι δεν είναι υποχρεωμένος όπως λέει να κόψει.

κοιτα, επειδη εχω μινιμαρκετ, οντως ετσι ειναι, εμεις δεν κοβουμε, ειναι νομιμα αυτο, δεν υπαρχει πληκτρο στην ταμειακη καν που να λεει εφημεριδες περιοδικα!!!! για ολα τα αλλα κοβουμε, και κοβαμε πριν αλλα δεν τις ζηταγανε κ τις πεταγαμε...

maeleni
31-03-10, 00:58
......

Anastasia
31-03-10, 18:06
Θέλουμε να αγοράσουμε ένα ποδήλατο στο μεγάλο μου γιο (16'). Ξέρει κάποιος κανένα μαγαζί με οικονομικές τιμές στη Θεσσαλονίκη; Έχει και σε πολλά σουπερ μάρκετ αλλά δεν ξέρω από τιμές καθόλου. Την ποιότητα θα την εκτιμήσει ο άντρας μου επίτοπου (μανιακός με τα ποδήλατα από παιδί)!

Γατουλα
01-04-10, 09:17
Δε ξερω αν εχει γραφτει, αλλα εχτες στο Σκλαβενιτη ειδα λιμπερο οικονομικη με 7 ευρω φτηνοτερα προσφορα, 11 κια κατι, ευρω τελικη

gimnasio
01-04-10, 23:03
κοιτα, επειδη εχω μινιμαρκετ, οντως ετσι ειναι, εμεις δεν κοβουμε, ειναι νομιμα αυτο, δεν υπαρχει πληκτρο στην ταμειακη καν που να λεει εφημεριδες περιοδικα!!!! για ολα τα αλλα κοβουμε, και κοβαμε πριν αλλα δεν τις ζηταγανε κ τις πεταγαμε...

επειδή δε ξέρω από ταμειακές δε μπορεί να οριστεί πλήκτρο για εφημ-περιοδ;

maeleni
01-04-10, 23:09
Θέλουμε να αγοράσουμε ένα ποδήλατο στο μεγάλο μου γιο (16'). Ξέρει κάποιος κανένα μαγαζί με οικονομικές τιμές στη Θεσσαλονίκη; Έχει και σε πολλά σουπερ μάρκετ αλλά δεν ξέρω από τιμές καθόλου. Την ποιότητα θα την εκτιμήσει ο άντρας μου επίτοπου (μανιακός με τα ποδήλατα από παιδί)!

Επειδή είχα κάνει μια ψιλοέρευνα πέρσι το καλοκαίρι για το βαφτισιμιό μου, κατέληξα να αγοράσω από την Περαία ένα chimano ή κάπως έτσι. Τα άλλα στα μεγάλα μαγαζιά, τα γνωστά, ήταν και πιο ακριβά και με λιγότερα αξεσουάρ.
Δεν ξέρω τι γίνεται σε maκro και praktiker!

νινάκια2
02-04-10, 00:24
Στο lidl έχει χαρτί κουζίνας μεγάλο με 1,29 από 2 ευρώ.

Anastasia
02-04-10, 10:58
Επειδή είχα κάνει μια ψιλοέρευνα πέρσι το καλοκαίρι για το βαφτισιμιό μου, κατέληξα να αγοράσω από την Περαία ένα chimano ή κάπως έτσι. Τα άλλα στα μεγάλα μαγαζιά, τα γνωστά, ήταν και πιο ακριβά και με λιγότερα αξεσουάρ.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Θυμάσαι που στην Περαία ήταν το μαγαζί;
Καλό Πάσχα!

eleana82
02-04-10, 17:45
στο μαρινοπουλο τωρα που πηγα ειχε στα babylino μεγαλη συσκευασια κουπονι -4 ευρω!!

MUMSOFIA
02-04-10, 18:23
Σήμερα στα carefour είχε τις παιχνιδολαμπάδες -50%

stellitsa1978
02-04-10, 19:55
Carefour πήγα και έλεγε -30%....

ΜΕΡΣΑ
08-04-10, 22:16
την περίοδο των εκπτώσεων και ενώ όλα τα καταστήματα δεν έκαναν καθόλου έκπτωση στα καροτσάκια MACLAREN και CONCORD, τα βρήκα στα ALOUETTE BEBE με έκπτωση 20%.
Για όποια μαμά ενδιαφέρεται......

maeleni
08-04-10, 22:23
Ευχαριστώ για την απάντηση. Θυμάσαι που στην Περαία ήταν το μαγαζί;
Καλό Πάσχα!

Τώρα είδα την ερώτηση. Χριστός Ανέστη!
Ναι είναι πάνω στον κεντρικό που πάει Μηχ/νιώνα, πριν τον πρώτο Μασούτη.
Δίπλα στο Niko market.
Συγκεκριμένα σήμερα είχα και την ίδια κουβέντα με μια μαμά. Αν θέλεις περίμενε να δω τι έκανε από τιμές για να σου πω.

Γατουλα
09-04-10, 07:28
Ta Orchestra Outlet που ειναι στη Τιτανων στο Ελληνικο (κοντα στο Πρακτικερ) εχουν σε ολα 30% εκπτωση. Αν παρεις δε 5 συνολικα σου κανουν 50% εκπτωση!
ΥΓ ηθελε μονο η αξια τους να ειναι απο 13 ευρω και πανω σε οτι επαιρνες

Vangelis21
09-04-10, 09:19
Ελπιζω να καταλαβα περι τινος ειναι το thread και να μι λεω ασχετα αλλα οπως και να χει χαμενο δεν παει. Ενα θα σας πω, απο τοτε που αρχισαμε να ψωνιζουμε στα lidl kai aldi, οχι μονο εχουμε βρει αλλες διαφορετικες γευσεις και πραγματα και εχει σπασει η ρουτινα αλλα και οι τιμες τους ειναι τουλαχιστον οι ΜΙΣΕΣ απο ολους τους αλλους! για πληροφοριες ρωτηστε με!

elachl
09-04-10, 09:24
aldi δεν εχουν ερθει ακομα εδω δυστυχως αλλα τα lidl τα επισκεπτομαι 3 φορες την εβδομαδα...ειμαι φανατικη

Vangelis21
09-04-10, 10:53
ε ενταξει. ειναι και τα δυο ακριβως το ιδιο πραγμα απλα το ενα εχει πραγματα και μαρκες που δεν εχει το αλλο. δηλαδη ενω στο ενα μπορει να βρεις κατι, στο αλλο μπορει να μην υπαρχει και το αναποδο. Αλλα και τα δυο ειναι γροθια στην ακριβεια και στην προσποιουμενη αγαπη για τα "αυθεντικα" προιοντα

Evelina-A
09-04-10, 12:15
μολις παρελαβα απο Ebay.co.uk disney princess 14',. Αψογο και φθηνό σε σχ'εση με εδω. 105 μαζί με τα μεταφορικά και απο ποιοτητα super. Για αγοριστικα έχει και πολλά σχεδια οπως spiderman , cars και άλλα. Και αν δεν θες να μπλέξεις με πιστωτικές βγάλε προπληρωμένη. Εγω έτσι έκανα. Μονο πρόσεχε στον πωλητη να έχει καλό feedback και να ορισετε από την αρχη τα μεταφορικα. Α! σε 9 εργάσιμες ήρθε.

Γατουλα
09-04-10, 12:28
συγνωμη παιδια αλλα αυτες οι τρελες τιμες που βλεπω ειναι αληθινες?????
τα θελω καλε!!!!1

http://cgi.ebay.co.uk/70-Sale-Burgundy-Flower-Girl-Bridesmaid-Party-Dress-3y_W0QQitemZ320503818478QQcmdZViewItemQQptZGirl_s_Clothing?hash=item4a9f8428ee

πως τα κλεινουμε?
δωστε μου ενα γρηγορο training παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωω

megeve
09-04-10, 12:37
Αν θεσ παρε με τηλ να σου πω εγω ψωνιζω συνεχεια απο το Ebay σου στελνω με πμ το τηλ μου.

elachl
09-04-10, 12:38
http://www.ab.gr/2_products/index.php
αναζητηστε το πασχαλινο τευχος των αβ..
το αγοραζεις 0,20 λεπτα που πανε στο συλογο φλογα για τα παιδακια με καρκινο..
ζητηστε το στα ταμεια

sofaki1978
09-04-10, 12:43
συγνωμη παιδια αλλα αυτες οι τρελες τιμες που βλεπω ειναι αληθινες?????
τα θελω καλε!!!!1

http://cgi.ebay.co.uk/70-Sale-Burgundy-Flower-Girl-Bridesmaid-Party-Dress-3y_W0QQitemZ320503818478QQcmdZViewItemQQptZGirl_s_Clothing?hash=item4a9f8428ee

πως τα κλεινουμε?
δωστε μου ενα γρηγορο training παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωω

αληθινες ειναι απλα ειναι απο την κινα,μπορει και να μην ειναι και η καλυτερη ποιοτητα,να φαινεται δηλαδη φτηνιαρικο.κανε μια δοκιμη μιας και ειναι πολυ οικονομικο,δεν θα κλαψεις πολυ τα λεφτα σου αν δεν ειναι οκ.

Γατουλα
09-04-10, 12:54
ενα παραδειγμα εβαλα!!!!
κανω τραινινκ τωρα μεσω κυπρου χαχαχαχα
ευχαριστω!!!

Vangelis21
09-04-10, 13:05
παιδια εμεις ψαχνουμε για τριθεσιο καναπε, ανεξαρτητου ποιοτητας. απλα ειναι λογω μεγεθους για να μπορει να ξαπλωνει η συζυγος στο σαλονι. οτι συμβουλες εχετε πειτε μας!

maestria
09-04-10, 13:26
Ωραίο θέμα!!! :D
Κι εγώ από τα Lidl ψωνίζω φανατικά! Ειδικά οι πάνες τους είναι τέλειες και μισή τιμή από τις υπόλοιπες.
Προτιμώ και το γάλα τους (πίνουμε πολύ), τα τυροπιτάκια, τα ζυμαρικά, τη μαναβική, κλπ.
Οι περισσότεροι πλέον έχουνε ξεφύγει!

kalamaraki
09-04-10, 13:40
Ωραίο θέμα!!! :D
Κι εγώ από τα Lidl ψωνίζω φανατικά! Ειδικά οι πάνες τους είναι τέλειες και μισή τιμή από τις υπόλοιπες.
Προτιμώ και το γάλα τους (πίνουμε πολύ), τα τυροπιτάκια, τα ζυμαρικά, τη μαναβική, κλπ.
Οι περισσότεροι πλέον έχουνε ξεφύγει!

Εγω απο Lidl παίρνω
χαρτι υγειας το ροζ,
πανια καθαρισμου κουζινας κτλπ,
τυροπιτάκια και συναφή τυροπιτοειδή,
παμπερς αν δεν εχω κουπόνια για τα αλλα,
ψωμι του τοστ(κανω στον αντρουλη 2 τοστ καθε μερα για την δουλεια και δεν συμφέρουν τα αλλα...δεν μας φτανει ενα πακέτο τη βδομαδα και κανουν 2,3ευρω)
παιρνω γκουντα,
φέτα αγελαδινή με λιγοτερα λιπαρά,
γιαούρτια με φρουτα, ζυμαρικά ολα μα ολα,
ρυζι ειδικά το μπάσματι ειναι πολυ καλο
, κριθαράκι,
οσπρια ολα και μπορω να πω οτι οι φακές του ειναι σουπερ βραστερες!
πολτο ντομάτας, σάλτσες ,
λαχανικά, φρουτα
μπισκότα και κρακεράκια
καθαριστικά μπάνιου
καθαριστικά κουζίνας
χλωρίνες κτλπ
χαρτοπετσέτες

Μονο ποτά ,αναψυκτικά και κρεατα δεν εχω αγοράσει ακόμα!

elachl
09-04-10, 13:44
καλαμαρακι αγορα σε τα ολα απο εκει...
εγω το πασχα εψησα μπριζολες και λεω στην πεθερα μου σου αρεσουνε?
και λεει μια χαρα ειναι πολυ μαλακες και μετα της λεω απο τα lidl ειναι και επαθε πλακα..
ολα ειναι μια χαρα
μην τα φοβασαι...ειδικα αν εχουν πανω αυτοκολητο -30% ειναι πολυ πιο φθηνα

Vangelis21
09-04-10, 13:46
τα lidl ειναι υπεροχα και για τα παιδια. τεραστια ποικιλια απο γλυκα, γιαουρτια, παγωτα, χυμους και οτι βαλει ο νους τους σε απιστευτες τιμες. δηλαδη οταν μπορεις να δινεις στο παιδακι σου καθημερινα μια κρεμουλα σοκολατας κτλ με 0,25 ευρω... ε τι αλλο θες

maestria
09-04-10, 15:45
Έχω πάρει και κατεψυγμένα φασολάκια και αρακά και ήταν πολύ καλά!!!
Για τα τυροπιτοειδή μου το είπε και μια συνάδελφος, θα τα δοκιμάσω.
Και η πίτσες του είναι πολύ καλές!

Άστα, έχω ένα στο παραδιπλανό τετράγωνο κι έχω σωθεί :D.

kalamaraki
09-04-10, 15:48
Ναι μωρε αυτα ξέχασα να τα γράψω τα κατεψυγμένα λαχανικα
εγώ παιρνω καμια φορα και το αναμεικτο κουνουπιδι μπροκολο, το βαζω ισα να ζεματιστουν και σε 5 λεπτά εχω σαλάτα! Σημερα πχ εκανα αρακα λαδερο απο λιντλ νοστιμότατο!
Πιτσες να πω δεν εχω αγοράσει
Αλλα παρε τυροπιτάκια και σπανακο....οχι τα στριφτα δεν μου αρεσαν , και θα με θυμηθεις!! και σε χαμηλή τιμή..2,5-3ευρώ οχι σαν τα αλλα που θες τουλάχιστον 5 ευρώ!

STELLA08
09-04-10, 16:32
Ίδια πιοότητα με τα lidl έχουν και τα aldi επίσης πολύ φθηνά παίρνω τα πάντα από κει. Ζυμαρικά, κατεψυγμένα, πάνες, μωρομάντηλα, χαρτικά, γαλατα. Το συνηστώ

ΚΑΡΔΙΑ
09-04-10, 16:51
Συμφωνώ! Για το Aldi. Έχει πολύ ωραία πράγματα και νομίζω καλύτερα από το Lidl.
Στο οποίο και εγώ ψωνίζω πολύ συχνά. Πάνες πολύ καλές, τυροπιτάκια κουρού απίθανα και γενικά πολύ ωραία γλυκά, σοκολάτες κτλ
ΑΑΑ έχει και πολύ ωραίο γάλα, αυτό στο διάφανο πλαστικό μπουκάλι με το κόκκινο καπάκι.
Ένα θέμα έχω με τα όσπρια, γιατί είχα πάρει μια φορά και δεν ήταν καλά. Μπορεί να έτυχε, τί να πω?

kalamaraki
09-04-10, 16:53
Συμφωνώ! Για το Aldi. Έχει πολύ ωραία πράγματα και νομίζω καλύτερα από το Lidl.
Στο οποίο και εγώ ψωνίζω πολύ συχνά. Πάνες πολύ καλές, τυροπιτάκια κουρού απίθανα και γενικά πολύ ωραία γλυκά, σοκολάτες κτλ
ΑΑΑ έχει και πολύ ωραίο γάλα, αυτό στο διάφανο πλαστικό μπουκάλι με το κόκκινο καπάκι.
Ένα θέμα έχω με τα όσπρια, γιατί είχα πάρει μια φορά και δεν ήταν καλά. Μπορεί να έτυχε, τί να πω?

Για τα οσπρια συμφωνω και επαυξάνω αλλα....
τα άλλα που εχει με το χαρτινο καρτελάκι σε μπεζ άσπρο, την ποιο λουξ συσκευασια οχι τα πλαστικά ειναι πολυ καλα, πηρα φασόλια και δεν το περιμενα να βγουν καλα , οπως και οι γιγαντες!!

ΚΑΡΔΙΑ
09-04-10, 16:56
Για τα οσπρια συμφωνω και επαυξάνω αλλα....
τα άλλα που εχει με το χαρτινο καρτελάκι σε μπεζ άσπρο, την ποιο λουξ συσκευασια οχι τα πλαστικά ειναι πολυ καλα, πηρα φασόλια και δεν το περιμενα να βγουν καλα , οπως και οι γιγαντες!!

Να σου πω την αλήθεια kalamaraki μου δεν θυμάμαι ποιά ήταν αυτά που είχα πάρει. Τώρα που το λες θα τα δοκιμάσω.

melisoula
09-04-10, 20:07
ενημερωστε με λιγο γιατι ειμαι ασχετη με αγορες απο ebay, στο σαιτ που μας εδωσες γατουλα εχει και used ρουχα? καλα καταλαβα? ποσο εγγυημενα ειναι οτι ειναι σε καλη κατασταση?

sofaki1978
09-04-10, 20:50
ενημερωστε με λιγο γιατι ειμαι ασχετη με αγορες απο ebay, στο σαιτ που μας εδωσες γατουλα εχει και used ρουχα? καλα καταλαβα? ποσο εγγυημενα ειναι οτι ειναι σε καλη κατασταση?

ναι εχει και μεταχειρισμενα,μπορεις να ζητησεις απο τον πωλητη να σου στειλει και αλλες φωτο.αλλα εγγυηση δεν υπαρχει......αλλα δεν υπαρχει και λογος να παρεις μεταχειρισμενα απο e-bay(οχι ρουχαλακια τουλαχιστον)με τετοιες τιμες που εχει σε καινουργια.εχω αγορασει 3 φορες φορεματακια monsoon με τιμες 15-20 λιρες με τα μεταφορικα μεσα.

Vangelis21
09-04-10, 23:09
απλη συμβουλη, αποφευγετε τις αγορες απο το ιντερνετ με πιστωτικες η ακομα και χρεωστικες καρτες. εχω ακουσει 2 κρουσματα τον τελευταιο μηνα που τα χασαν ολα....

kalamaraki
09-04-10, 23:24
Εννοείτε οτι τις κανουμε τις αγορές μας μονο με προπληρωμένη πιστωτική.....!

Vangelis21
09-04-10, 23:36
δεν νομιζω οτι υπαρχει καρτα που να λεγεται προπληρωμενη πιστωτικη! μηπως εννοεις κατι αλλο? Πιστωτικη σημαινει οτι σε πιστωνου αργοτερα για κατι που αγοραζεις τωρα. Χρεωστικη ειναι οταν εχει λεφτα στο λογαριασμο σου. Μαλλον εννοεις απλα την προπληρωμενη καρτα αγορων που πας στην τραπεζα, πληρωνεις ενα ποσο και υπαρχει σε μια καρτα σου για αυτον το σκοπο μονο ε? εγω θα προτειναι την paysafe card

kalamaraki
09-04-10, 23:39
Βαγγέλη prepaid visa card λεγεται....
Δηλαδη προπληρωμένη visa, την βγάζει η eurobank, η Πειραιώς και άλλη μια δεν θυμάμαι τωρα....
Εγω παντως την δουλεια μου την κανω εδω και δυο χρονια σχεδον με αυτη!
Και δεν ειναι μονο για αυτο το σκοπο....Την χρησιμοποιώ παντου αρκει να περνάει η Visa....
Κοινως ειχα μια φορα ενα ποσο μεσα.... και την χρησιμοποίησα για να κανω αγορες ενω ημουν σε κατάστημα μεσα

Vangelis21
09-04-10, 23:41
ναι βρε ενταξει! καλα τα λες! αλλα δεν ειναι πιστωτικη αυτο! καταλαβες τι σου λες, πιστωτικη προυποθετει οτι πιστωνεσαι για το μελλον! μια χαρα το κανεις εσυ! Αλλα να ξερετε και για πιο γρηγορες και μικρες αγορες, πας μεχρι το περιπτερο, αγοραζεις μια paysafe card και κανεις τη δουλεια σου!

kalamaraki
09-04-10, 23:44
Ναι τις ξερω και αυτες...
Αλλα εγω δεν παω στο ατμ να φορτωσω κάρτα...
Μου αρέσει κατι...φορτώνω την καρτα μου την προπληρώμένη χωρις χρέωση τεσπα μεσω netbanking και αγοράζω οτι θελω οτι ωρα θελω.....
Εμενα αυτο με επεισε να τη βγάλω στην τράπεζα που εχω το ταμιευτήριο μου!

Vangelis21
09-04-10, 23:47
σωστο κι αυτο , αν το κανεις μεσω ιντερνετ!

Γατουλα
10-04-10, 15:16
και εγω προπληρωμενη της Κυπρου εχω, αλλα σταματησα την ερευνα
μου την εδωσε οτι διαπιστωσα οτι 4 κομματια του ΝΕΧΤ τα πουλαγαν στο ebay για 10 λιρες και στο σαιτ του ΝΕΧΤ ειχαν 5 λιρες!!!!!
Ε αμα ειναι να ελεγχω και αν βγαζουν κερδος κερδος, τι να πω!!!!

Και μια και θα παμε Κυπρο την αλλη βδομαδα και θα πρεναγα απο ΝΕΧΤ Κυπρου, ειπα να παω να ελεγξω τιμουλες στα ΝΕΧΤ στη Πετρου Ραλλη (ΜΑζι με Carefour)
Και μου εκατσε!!! Μεχρι και την τριτη εχουν προσφορες 50%!!!!!

15/7 εκπτωσεις οποτε και ξανα 50%
φιλακια

stellitsa1978
10-04-10, 16:13
Korίτσια ο Σκλαβενιτης εχει 1 εconomy babylino με δώρο 1 μεσαια συσκευασια!!

ALIS
10-04-10, 17:48
Στο σκλαβενιτη σημερα ειχαν τα λιμπερο -7 ευρω και δεχονται και κουπονια και τα παμπερς -3 ευρω

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
11-04-10, 16:03
Μεγάλο παζάρι σήμερα στη Τεχνόπολη στο Γκάζι.Από τις 3 έως τις 12 τα μεσάνυχτα.Για περισσότερες πληροφορίες : www.themeetmarket.gr

good luck
12-04-10, 04:04
Σήμερα Δευτέρα & αύριο Τρίτη στα Carrefour έχει 40% έκπτωση σε όλες τις πάνες Libero. Όταν είχαν ξανά στο παρελθόν την ίδια προσφορά, είχαν δεχτεί και εκπτωτικά κουπόνια.

Anastasia
12-04-10, 09:37

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σχετικά με το ποδήλατο. Τελικά πήγε γιός και μπαμπάς πρώτα στην Ποδηλατούπολη και μετά στην Περαία. Κατελήξαν στην Ποδηλατούπολη γιατί εκείνο το ποδήλατο άρεσε στο γιό μου. Αγόρασαν ένα 20" τελικά με 138Ε. Στην Περαία είχε ένα παρόμοιο με 130 αλλά ο μικρός ήθελε το άλλο γιατί του άρεσε πιό πολύ η σέλα.

Όσο για αγορά μέσω ιντερνετ Evelina-A δεν έχουμε εξοικειωθεί ακόμη. Επίσης ήθελα να συμμετέχει ο μικρός στην επιλογή ποδηλάτου και να μπορεί να το δοκιμάσει. Ευχαριστώ πάντως γιά τις πληροφορίες.

ΜΕΡΣΑ
12-04-10, 10:07
Σήμερα Δευτέρα & αύριο Τρίτη στα Carrefour έχει 40% έκπτωση σε όλες τις πάνες Libero. Όταν είχαν ξανά στο παρελθόν την ίδια προσφορά, είχαν δεχτεί και εκπτωτικά κουπόνια.

Όντως δέχονται και εκπτωτικά κουπόνια στο CARREFOUR.

anastasia&marilou
12-04-10, 11:51
δλδ με κουπονι -5 ευρω ποσο θα τα παρουμε τα παμπερσ???τσαμπα???καλη φαση!!!!!!!!!!!

apricot
12-04-10, 12:00
Όντως δέχονται και εκπτωτικά κουπόνια στο CARREFOUR.
ειναι σιγουρο αυτο γιατι οσες φορες τα εχω δωσει εγω οταν εχουν και αυτοι προσφορα, δεν τα δεχονται. μιλαω για κρητη που ειμαι εγω.
και μαλιστα το κανω θεμα γιατι τα εκπτωτικα κουπονια δεν επιβαρυνουν αυτους αλλα την εταιρεια και ομως δεν τα δεχονται, μηπως το αλλαξαν προσφατα?

maeleni
12-04-10, 12:00
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σχετικά με το ποδήλατο. Τελικά πήγε γιός και μπαμπάς πρώτα στην Ποδηλατούπολη και μετά στην Περαία. Κατελήξαν στην Ποδηλατούπολη γιατί εκείνο το ποδήλατο άρεσε στο γιό μου. Αγόρασαν ένα 20" τελικά με 138Ε. Στην Περαία είχε ένα παρόμοιο με 130 αλλά ο μικρός ήθελε το άλλο γιατί του άρεσε πιό πολύ η σέλα.

Όσο για αγορά μέσω ιντερνετ Evelina-A δεν έχουμε εξοικειωθεί ακόμη. Επίσης ήθελα να συμμετέχει ο μικρός στην επιλογή ποδηλάτου και να μπορεί να το δοκιμάσει. Ευχαριστώ πάντως γιά τις πληροφορίες.

Μεγειά σας! Παρακαλώ κ για τις πληροφορίες. Δεν νομίζω ότι έκανα και τίποτα ιδιαίτερο! Καλές βολτίτσες εύχομαι!!!!!

sofaki1978
12-04-10, 12:18
δλδ με κουπονι -5 ευρω ποσο θα τα παρουμε τα παμπερσ???τσαμπα???καλη φαση!!!!!!!!!!!

περιπου 6 ευρω θα σου βγουνε......

sofaki1978
12-04-10, 12:20
ειναι σιγουρο αυτο γιατι οσες φορες τα εχω δωσει εγω οταν εχουν και αυτοι προσφορα, δεν τα δεχονται. μιλαω για κρητη που ειμαι εγω.
και μαλιστα το κανω θεμα γιατι τα εκπτωτικα κουπονια δεν επιβαρυνουν αυτους αλλα την εταιρεια και ομως δεν τα δεχονται, μηπως το αλλαξαν προσφατα?

αν σου το κανουν και σημερα να τους το κανεις θεμα....τον ιανουαριο που ειχαν παλι - 40 μου ειπαν οχι στην αρχη και μετα τα δεχτηκαν.....

ΜΕΡΣΑ
12-04-10, 13:41

Μου τα δέχονται κάθε φορά. Κι εσύ να επιμείνεις!!!!

maestria
12-04-10, 13:49
Κι εγώ έχω τύχει έκπτωση και είχα και κουπόνι (σε κάτι Προδέρμ αν θυμάμαι καλά) και τα είχανε δεχθεί κανονικότατα (σε Carrefour).
Όντως να επιμείνεις!

MARILYN
12-04-10, 14:47
Οι οικονομικές συσκευασίες libero ξέρετε σε τι νούμερα βγαίνουν;

sofaki1978
12-04-10, 14:48
Οι οικονομικές συσκευασίες libero ξέρετε σε τι νούμερα βγαίνουν;

5-8 kila,7-14 kila,10-16 kila.αυτα θυμαμαι.

MARILYN
12-04-10, 14:50
Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!:)

stellitsa1978
12-04-10, 15:50
Και εγώ επεμενα αλλα μου ειπε δεν τα παίρνει το συστημα. Εσεις τι τους λέτε?

sofaki1978
12-04-10, 15:52
Και εγώ επεμενα αλλα μου ειπε δεν τα παίρνει το συστημα. Εσεις τι τους λέτε?

εγω τους ειπα "μα πριν μια ωρα ψωνισε η κουμπαρα μου απο τον ταδε μαρινοπουλο και τα δεχτηκαν,εσεις γιατι οχι?"και ως δια μαγειας περασανε μετα!

stellitsa1978
12-04-10, 16:01
Α χα! Αυτο θα κάνω. Λες και τα βάζουν από την τσέπη τους.

agtog
12-04-10, 22:24
Πήγα στο Carrefour στην Κύπρου και στο ταμείο δεν δέχτηκαν τα κουπόνια. Τους είπα ότι άλλες φορές τα δέχονται (τάχα) και μου είπαν ότι η έκπτωση είναι από την εταιρία και δε γίνεται. Τότε τους άφησα τις πάνες και έφυγα λέγοντας τους ότι θα πάω στον Σκλαβενίτη που με τις προσφορές δέχεται πάντα τα κουπόνια. Μα να τις αγόραζα αύριο ακριβότερα δε με ένοιαζε καθόλου, τόσο πολύ τσαντίστηκα. Έστειλα τον άντρα μου στον Σκλαβενίτη και ήμουν τυχερή μέσα στην μπλόφα μου. Οι μεγάλες λίμπερο είχαν έκπτωση 7 ευρώ με το κουπόνι των 5 ευρώ βγήκαν 6,45. Μόνο οι μεγάλες είχαν την έκπτωση δεν ξέρω μέχρι πότε όμως.

sofaki1978
12-04-10, 23:01
Πήγα στο Carrefour στην Κύπρου και στο ταμείο δεν δέχτηκαν τα κουπόνια. Τους είπα ότι άλλες φορές τα δέχονται (τάχα) και μου είπαν ότι η έκπτωση είναι από την εταιρία και δε γίνεται. Τότε τους άφησα τις πάνες και έφυγα λέγοντας τους ότι θα πάω στον Σκλαβενίτη που με τις προσφορές δέχεται πάντα τα κουπόνια. Μα να τις αγόραζα αύριο ακριβότερα δε με ένοιαζε καθόλου, τόσο πολύ τσαντίστηκα. Έστειλα τον άντρα μου στον Σκλαβενίτη και ήμουν τυχερή μέσα στην μπλόφα μου. Οι μεγάλες λίμπερο είχαν έκπτωση 7 ευρώ με το κουπόνι των 5 ευρώ βγήκαν 6,45. Μόνο οι μεγάλες είχαν την έκπτωση δεν ξέρω μέχρι πότε όμως.

ξερεις μεχρι ποτε θα εχει -7 ευρω ο σκλαβενιτης?

ακυρο τωρα ξαναδιαβασα!σορυ!

MARILYN
13-04-10, 00:56
Ουτε εμενα τα δεχτηκαν τα κουπονια στα carrefour. Προσπαθησε να τα περασει αλλα το συστημα τους δεν τα δεχοταν.
Η συσκευασια Νο2 μικρη ειχε 5? μετα την εκπτωση του 40%. Πιστευω καλα δεν ηταν τελικα;
Μου ειπαν οτι θα δεχονται κουπονια μονο οταν εχουν εκπτωση 20%. Με το 40% δεν θα τα δεχοντε.

sofaki1978
13-04-10, 06:46
Ουτε εμενα τα δεχτηκαν τα κουπονια στα carrefour. Προσπαθησε να τα περασει αλλα το συστημα τους δεν τα δεχοταν.
Η συσκευασια Νο2 μικρη ειχε 5? μετα την εκπτωση του 40%. Πιστευω καλα δεν ηταν τελικα;
Μου ειπαν οτι θα δεχονται κουπονια μονο οταν εχουν εκπτωση 20%. Με το 40% δεν θα τα δεχοντε.

σωπα πες τους!τον ιανουαριο που ξαναειχαν -40 γιατι περασανε τελικα τα κουπονια?????

δεν πειραζει υπαρχει και ο σκλαβενιτης!

apricot
13-04-10, 08:00
ουτε σε εμενα τα δεκτηκαν στο carefour δεν τα παιρνει το συστημα αλλα δεν φταιει το 40% γιατι ουτε οταν τα εχουν 20% δεν τα περναει.εγω τους ειπα οτι σημερα θα κανω καταγγελια στην εταιρεια, και θα κανω , να κανουμε ολες!!!! αν κανουμε ολες πιστευω θα ταρακουνηθουν...

anastasaki
13-04-10, 08:19
και εμενα δεν δεχτηκαν τα κουπονια στο μαρινοπουλο για τις λιμπερο, και εγω δεν τις πηρα, αφου σε αλλα σουπερ μαρκετ τα δεχονται, τους κλεφτες ! τι παιχνιδια παιζουν στις πλατες μας με τα ευρω μας!!!

MUMSOFIA
13-04-10, 08:27
Πάντως στο ΑΒ Βασιλόπουλο τα δέχονταν ... Οτι θέλουν κάνουν στο Carrefour

Κορίτσια στα Top Market έχει κάποια προιοντα 1 & 1 δώρο

eleana82
13-04-10, 08:30
καλημερα χθες που πηγα στα lidl ειδα ta pampers το νουμ.4 το ειχε 18 ευρω και ειχε δωρο 25% περισσοτερο προιον, δηλαδη ειχε 70 πανες!!!!

theolvas
13-04-10, 09:20
ουτε σε εμενα τα δεκτηκαν στο carefour δεν τα παιρνει το συστημα αλλα δεν φταιει το 40% γιατι ουτε οταν τα εχουν 20% δεν τα περναει.εγω τους ειπα οτι σημερα θα κανω καταγγελια στην εταιρεια, και θα κανω , να κανουμε ολες!!!! αν κανουμε ολες πιστευω θα ταρακουνηθουν...

ποτε εχει 40% το καρφουρ στις πανες???η κατι εχασα???????????

eleana82
13-04-10, 09:21
ποτε εχει 40% το καρφουρ στις πανες???η κατι εχασα???????????

χθες και σημερα μονο τις libero!!!

theolvas
13-04-10, 09:28
ευχαριστω.

xazomama
13-04-10, 10:00
Χθες πήγα κι εγώ στο Carrefour στο Μαρούσι και πήρα 1 πακέτο LIBERO με σκοπό να χρησιμοποιήσω και ένα κουπόνι που έχω. Στο ταμείο όμως δεν το δέχτηκαν, με τη δικαιολογία ότι όταν έχουν προσφορές δεν περνάνε και τα κουπόνια. Όσο κι αν επέμενα ότι άλλες φορές τα έχουν πάρει, μου έλεγε η ταμίας ότι δεν το περνάει το σύστημα. Anyway, δεν επέμενα.
ΌΜΩΣ!!.. όταν πήγα στο διάδρομο με τις πάνες για να πάρω τις LIBERO, ήταν εκεί μια κυρία από την BABYLINO και μου είπε ότι είχε και η μάρκα αυτή προσφορά, η οποία όμως δεν αναφερόταν πουθενά στο site αλλά ούτε και μέσα στο κατάστημα με μεγάλες αφίσες όπως η LIBERO, παρά μόνο με κάτι μικρά τα μπελάκια στα ράφια.
Και η προσφορά είναι σημαντική! Πήρα το μεγάλο πακέτο βρακάκια Νο 5, από 17,80 μόλις 12,28 ευρώ!! Δηλαδή έκπτωση πάνω από 30%.
Ευτυχώς που ήταν η κυρία εκεί να μου το πει, αλλιώς δε θα το είχα πάρει χαμπάρι!
Πιθανότατα να ισχύει και σήμερα...

barbie2000
13-04-10, 10:53
Ποιά είναι τα Top Market????? που έχει κάποια προιοντα 1 & 1 δώρο????? βλακεία ρώτησα???χιχι...αλλά δεν ξέρω....

Γατουλα
13-04-10, 11:00
και εγω περασα το πρωι απο Μαρινοπουλο για 2 κουπονακια λιμπερο που εχω ακομα
τιποτα
επεμενα, ξερω, κανω δινω, δε μπορουσε
πηγα στην εξυπηρετηση, το προσπαθησαν με ολους τους τροπους
μου εξηγησε οτι οταν εχουν 20% βγαινει η εκπτωση στο τελος και μπορει να παρει και κουπονι, ενω στο 40% βγαινει απο κατω και δεν επιτρεπει και 2η εκπτωση το συστημα
ενα τεταρτο τα λεγαμε, δεν επεμεινα, φυσικα της ειπα οτι το εχω ξανακανει οτι ειμαστε πολλες και το ψαχνουμε
και η ιδι μου ειπε αν βρω καπου που το περασε να της το πω!

εχει παρει καμια με 40% και κουπονι, περιοχη απο αργυρουπολη , ηλιουπολη, μεχρι εδω κηφισιας που ειναι στο δρομο μου, μηπως περασω γυριζοντας?

kalamaraki
13-04-10, 11:09
τιποτα
μου εξηγησε οτι οταν εχουν 20% βγαινει η εκπτωση στο τελος και μπορει να παρει και κουπονι, ενω στο 40% βγαινει απο κατω και δεν επιτρεπει και 2η εκπτωση το συστημα
ενα τεταρτο τα λεγαμε, δεν επεμεινα, φυσικα της ειπα οτι το εχω ξανακανει οτι ειμαστε πολλες και το ψαχνουμε

εχει παρει καμια με 40% και κουπονι, περιοχη απο αργυρουπολη , ηλιουπολη, μεχρι εδω κηφισιας που ειναι στο δρομο μου, μηπως περασω γυριζοντας?

Τον ιδιο ακριβώς καυγά ειχαμε χτες και εγω με μια στο καρφουρ ανατολικά καλαμαρια..... και μου ειπε ακριβως τα ιδια.....
Τεσπα πηρα ενα πακέτο γιγας λιμπερο αρχικη 24,47 και ενα μικροτερο 18 ευρώ ...τελική πλήρωσα 25,71 ευρώ νομίζω εε...καλα τα πήρα αλλα ηθελα και τα κουπονάκια μου..

Γατουλα
13-04-10, 11:18
ε θελω να χαλασω τα κουπονακια, ευελπιστω να ειναι τα τελευταια μας!!!!:D:D:D

kalamaraki
13-04-10, 14:29
Λοιπόν εχουμε και λεμε...
Μολις με ενημέρωσε η MUMSOFIA οτι στα Marks and Spencer έχουν εως τις 17/4 50% έκπτωση στα καλοκαιρινά και επίσης στα γυναικεία έχει 50% και σε κάποια επιλεγμένα επιλεγμένα είδη!
Σπεύσατε....

maestria
13-04-10, 15:02
Φτου και του πήρα κάτι φανελάκια, μπλουζάκια ανοιξιάτικα και φόρμες εκεί πριν 1-2 εβδομάδες! :(

stellitsa1978
13-04-10, 15:22
Kορίτσια θα πάω αργοτερα στο καρφουρ Καλλιθεας για λιμπερο με κουπόνια! Θα σας ενημερώσω αν θα μου τα πάρουν.

sofaki1978
13-04-10, 20:49
λοιπον μολις γυρισα απο σκλαβενιτη.αγορασα λιμπερο -7 ευρω και πηραν κανονικα τα κουπονακια μου.οχι σαν τους αλλους!:evil:

επισης εχει και μια καλη προσφορα στα babylino.αγοραζοντας μια οικονομικη συσκευασια (πηρα το νουμερο 4 ,7-18 κιλα)η οποια ειχε 16,80 επαιρνες δωρο την μικροτερη συσκευασια που κοστιζε 8,60.αυτη η προσφορα ειναι μεχρι αυριο αλλα επειδη ειναι προσφορα της babylino δεν παιρνουν και κουπονια,το γραφει κιολας πανω στο κουπονι της προσφορας.

ANDEDANTINOS
14-04-10, 09:03
επισης εχει και μια καλη προσφορα στα babylino.αγοραζοντας μια οικονομικη συσκευασια (πηρα το νουμερο 4 ,7-18 κιλα)η οποια ειχε 16,80 επαιρνες δωρο την μικροτερη συσκευασια που κοστιζε 8,60.αυτη η προσφορα ειναι μεχρι αυριο αλλα επειδη ειναι προσφορα της babylino δεν παιρνουν και κουπονια,το γραφει κιολας πανω στο κουπονι της προσφορας.[/QUOTE]

Και σε εμενα στην αρχη στον Σκλαβενιτη δεν μου πηρανε το εκπτωτικο κουπονι -4 αγοραζοντας μια οικονομικη συσκευασια babylino και δωρο μια μικρη αλλα μετα μου φωναξανε την υπευθυνη και μου το πηρανε

Κανουν οτι θελουν και οπωσ τους βρεις καθε φορα

stellitsa1978
14-04-10, 10:35
Tελικά χτες στα carrεfour Μοσχάτου δεν μου πήραν κουπόνια. Δεν ξαναπάω. Αφου βάζει και το ΑΒ και ο Γαλαξιας -40%. Μποικοταζ!

kalamaraki
14-04-10, 10:43
Βάζει και το ΑΒ -40% ??????????
Α δεν το ήξερα! Σφυρίξτε το την επόμενη φορά

MARILYN
14-04-10, 10:46
Tελικά χτες στα carrεfour Μοσχάτου δεν μου πήραν κουπόνια. Δεν ξαναπάω. Αφου βάζει και το ΑΒ και ο Γαλαξιας -40%. Μποικοταζ!

Το ΑΒ βγάζει προσφορά και τα άλλα νούμερα ή μονο τις οικονομικές συσκευασίες; Γιατί όσες φορές είδα εγώ έχει μόνο τις οικονομικές συσκευασίες.
Γαλαξία δυστυχώς δεν έχουμε..:( ούτε Σκλαβενίτη..:(

elachl
14-04-10, 10:54
συνηθως μονο οικονομικες..τωρα εχει τις πανες care τα μικρα πακετα 9,41 με δωρο μωρομαντηλα!μεχρι 21/04

sofaki1978
14-04-10, 18:50
επιτελους ο γαλαξιας εβγαλε φυλλαδιο!

εχει babylino baby-go την οικονομικη συσκευασια 6,15.ξερει κανεις ποσα τεμαχια εχει μεσα?και ποσο ειναι η κανονικη τιμη τους?

συμφωνω με stellitsa για μποικοταζ στα carrefour μαρινοπουλος!:twisted::twisted::twisted::twisted:

stellitsa1978
14-04-10, 19:05
Ναι την ειδα την προσφορα και ελπίζω να παίρνουν κουπονάκια. Μαλλον τα δέχονται. Λοιπον το babygo boy No 4 που παίρνω έχει 22 τεμάχια. Φανταζεστε, 6,15-2,5 (κουπόνι)= 3,65.!!!

sofaki1978
14-04-10, 19:07
Ναι την ειδα την προσφορα και ελπίζω να παίρνουν κουπονάκια. Μαλλον τα δέχονται. Λοιπον το babygo boy No 4 που παίρνω έχει 22 τεμάχια. Φανταζεστε, 6,15-2,5 (κουπόνι)= 3,65.!!!

η οικονομικη συσκευασια και εχει τοσες λιγες πανες????:roll::roll::roll:

stellitsa1978
14-04-10, 19:10
Οχι για την μικρή λέω. Οικονομικη Νο 4 δν έχει ο Γαλαξιας.

sofaki1978
14-04-10, 19:13
Οχι για την μικρή λέω. Οικονομικη Νο 4 δν έχει ο Γαλαξιας.

αααα μαλιστα!ποσο χρονων ειναι ο γιος σου και χρησιμοποιεις πανα βρακακι?για ποιες ηλικιες ειναι?απο 1 ετους και μετα?καλα ακυρο για την ηλικια,ειδα το ticker σου!

stellitsa1978
14-04-10, 19:18
Οι babylino ειναι από 8 κιλά και οι libero από 7.

despoina
15-04-10, 02:22
τιποτα

λοιπον εγω στο καρφουρ στο μαρουσι εκανα σχετικη φασαρια και τελικα μου αφαιρεσαν τα κουπονια οχι απο τις πανες, αλλα απο κατι πετρες κηποθ που ειχα παρει. το στστημα δεν δεχοταν στις πανες τα κουπονια, στις πετρες ομως τις δεχοταν!δοκιμαστε την επομενη φορα, παντα με σχετικη φασαρια!

ravT
15-04-10, 12:42
Προς όσες κατάλαβαν ότι και εγώ, πως δηλαδή στα marks and spencer εχει -50% στα παιδικά καλοκαιρινά, μόλις ήρθα απο εκεί και δεν είχε σε κανένα παιδικό -50%. Το μόνο που είχε ήταν για κάθε 60 ευρώ αγορών δώρο 1 εκπτωτικό κουπόνι 10 ευρώ για επόμενες αγορές εντός του Απριλίου. -50% είχε σε επιλεγμένα γυναικεία...
Το έσκασα το 200αρι για τη μικρή πάλι...Το χω ξαναπει...Η λύση είναι ταξίδι στο Λονδίνο 2 φορές το χρόνο...

maestria
15-04-10, 13:26
Ευχάριστη λύση, αλλά θα πρέπει να μας ενημερώσεις και για προσφορές σε αεροπορικά και ξενοδοχεία :D .

AngelMama
15-04-10, 19:38
Κορίτσια καλησπέρα!
Πήγα σήμερα στο Μάκρo.
Πήγα σαν μάνα με το μωρό στο καρότσι...
Δεν με άφησαν να μπω γιατί λέει δεν επιτρέπεται το μωρό και το καρότσι.
Σας έχει ξανατύχει; Έμεινα με το στόμα ανοιχτό.
Να επισημάνω πως δεν αναγραφόταν πουθενά!

elachl
15-04-10, 19:51
ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ..στη μυτιληνη τουλαχιστον που εχουμε 3 σουπερ μεγαλα δεν μου το κανανε..αν μου το λεγανε θα με ξαναβλεπανε με το μακαρονι..και που να το αφησω ρημαδη το καροτσι?μου υπογραφουνε χαρτι οτι δεν θα το χασω?

κοριτσια απο δευτερα μεχρι σαββατο στα lidl pampers μεγαλα πακετα 14,99

AngelMama
15-04-10, 19:59
Τους πήρα τηλ...
επιτρέπονται παιδιά από 12 ετών και πάνω να το ξέρετε....

maeleni
15-04-10, 20:32
Κορίτσια καλησπέρα!
Πήγα σήμερα στο Μάκρο Ιωνίας στη Θεσσαλονίκη.
Πήγα σαν μάνα με το μωρό στο καρότσι...
Δεν με άφησαν να μπω γιατί λέει δεν επιτρέπεται το μωρό και το καρότσι.
Σας έχει ξανατύχει; Έμεινα με το στόμα ανοιχτό.
Είναι πολιτική καταστήματος αυτή;;;
Να επισημάνω πως δεν αναγραφόταν πουθενά!

Ναι δυστυχώς κι εμένα πέρσι που τον έιχα κ αγκαλιά, ούτε καν καρότσι δεν μου επέτρεψαν να μπω στο makro του Φοίνικα. Μου είπαν ότι απαγορεύονται παιδιά κάτω των 12 ετών.
Κάπου που το συζήτησα μου είπαν κάτι κουφό για εκπομπή κυμμάτων από τα μηχανήματα τους και απαγορεύουν τα μικρά να μπουν γι'αυτό το λόγο. Να το πιστέψω?????

mary77
16-04-10, 00:55
εγω πηγαινω χρονια στο μακρο και το ξερω αυτο,νομιζω οτι ειναι για την ασφαλεια των παιδιων πιο πολυ γιατι οπως θα εχεται δει τα πραγματα ειναι σε παλετες μεγαλες χωρις να ειναι σφαλισμενα,επισης υπαρχουν σιδερα παντου,αμα μπλεχτη ενα παιδακι και πεσει και χτυπησει?

v & a
16-04-10, 01:11
εγω πηγαινω χρονια στο μακρο και το ξερω αυτο,νομιζω οτι ειναι για την ασφαλεια των παιδιων πιο πολυ γιατι οπως θα εχεται δει τα πραγματα ειναι σε παλετες μεγαλες χωρις να ειναι σφαλισμενα,επισης υπαρχουν σιδερα παντου,αμα μπλεχτη ενα παιδακι και πεσει και χτυπησει?
ακριβως το ιδιο κι εγω ξερω. φοβουνται μη τραβηξει τιποτα κανενα παιδακι και μαςπεσουν ολα στο κεφαλι

elachl
16-04-10, 07:35
α οκ αν ειναι ετσι αλλα μου κανεις εντυπωση και δω που εχουμε λιντλ και ειναι ολα σε παλετες δεν εχω ακουσει κατι τετοιο...μακρο δεν εχουμε και δεν ξερω καν πως ειναι!

Θοδωρής - Κικίτσα
16-04-10, 09:21
Καλημέρα, pampers baby dry νούμερο 3 μεγάλη συσκευασία με -3? στίκερ στο ΑΒ Βασιλόπουλος

elachl
16-04-10, 10:11
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ ΧΤΕς ΜΕ -2

ravT
16-04-10, 10:31
Super markets τύπου Μάκρο και Μετρό, δηλαδή για επαγγελματίες με μεγάλες παλέτες, πολυ βαριά εμπορεύματα κ.λπ. απαγορεύουν την είσοδο σε παιδιά για λόγους ασφαλείας. Μην αντιδρούμε σε όλα, καλά κάνουν

elachl
16-04-10, 11:06
εγω το εξελαβα διαφορετικα στην αρχη επειδη δεν εχω παει ποτε σε τετοια και δεν ξερω..αλλα ετσι οπως το λετε ειναι σωστο!

AngelMama
16-04-10, 11:56
Super markets τύπου Μάκρο και Μετρό, δηλαδή για επαγγελματίες με μεγάλες παλέτες, πολυ βαριά εμπορεύματα κ.λπ. απαγορεύουν την είσοδο σε παιδιά για λόγους ασφαλείας. Μην αντιδρούμε σε όλα, καλά κάνουν

Το θέμα είναι ότι δεν υπήρχε καν σήμανση για κάτι τέτοιο.
Τουλάχιστον για αυτό είναι υποχρεωμένοι.
sms ξέρουν να στέλνουν μεσημεριάτικα για τις προσφορές τους....

Θοδωρής - Κικίτσα
16-04-10, 13:24
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ ΧΤΕς ΜΕ -2

Ναι έχεις δίκιο -2 € είναι, συγνώμη

mary77
17-04-10, 01:14
Το θέμα είναι ότι δεν υπήρχε καν σήμανση για κάτι τέτοιο.
Τουλάχιστον για αυτό είναι υποχρεωμένοι.
sms ξέρουν να στέλνουν μεσημεριάτικα για τις προσφορές τους....

τωρα ρωτησα τον αντρα μου για σιγουρα,στο μακρο στον φοινικα υπαρχη πινακιδα.

mary77
17-04-10, 01:18
α οκ αν ειναι ετσι αλλα μου κανεις εντυπωση και δω που εχουμε λιντλ και ειναι ολα σε παλετες δεν εχω ακουσει κατι τετοιο...μακρο δεν εχουμε και δεν ξερω καν πως ειναι!

καμια σχεση με λιντλ.
επειδη πρεπει να στοιβαξουν παλετες μεχρι το ταβανι σχεδον που ειναι πολυ ψηλο,εχουν σιδερενια ραφια-σκαλωσιες με πολυ χοντρα σιδερα.
ξεκιναν με παλετα μεχρι 1 μετρο υψος νομιζω απο πανω 2-3 ραφια και απο εκει και πανω παλι παλετες,ειναι για επαγγελματιες που ψωνιζουν μεγαλες ποσοτητες,απλα εχει καλες τιμες σε πολλα και μπορουμε και ψωνιζουμε και εμεις:-D

Αννουλιτσα
17-04-10, 09:02
Καλημερα...
Εγω εργαζομαι σε ενα απο αυτα τα δυο σουπερ μαρκετ χονδρικης που αναφερατε και οντως δεν επιτρεπεται ΟΧΙ παιδια αλλα καροτσακια με παιδακια - μωρακια ...για λογους ασφαλειας...
Ειναι τοσο ψιλα οι παλετες και κουτες που αν πεσει....ειναι πολυ επικινδινα ...
Αλλωστε απευθυνονται μονο σε επαγγελματιες...(ευτυχως μπορουμε να ψωνιζουμε και εμεις το προσωπικο χαχα)

NIOUNIOUKA
18-04-10, 12:45
Στον Γαλαξία οι bABYGO 6,15 . κΑΙ ΔΕΊΧΝΕΙ ΌΤΙ ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΆΛΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

stellitsa1978
18-04-10, 12:51
Τέλικά είναι η μικρή. Ρωτησα στο καταστημα της Καλλιθεας και μου το ειπαν,

sofaki1978
18-04-10, 13:50
Τέλικά είναι η μικρή. Ρωτησα στο καταστημα της Καλλιθεας και μου το ειπαν,

εγω πηγα με την προυποθεση οτι εχουν 6,15.στο ταμειο με χρεωσανε ομως 15,86.με το φυλλαδιο και την αποδειξη πηγα στον υπευθυνο και ειπα οτι ενω γραφουν οτι αυτη η συσκευασια εχει 6,15 με χρεωσανε 15,86.μου ειπε οτι μαλλον δεν εχει περαστει η εκπτωση απο τα κεντρικα και μου εκοψε πιστωτικο 9,71.μου ζητησε χιλες φορες συγνωμη και ειπε οτι ισως ειναι και λαθος γιατι ειναι πολυ μεγαλη η εκπτωση.σημασια εχει οτι με ενα κουπονι που ειχα πηρα την συσκευασια 3,65 απο σχεδον 16 ευρω:shock::shock::shock::shock::shock:!

stellitsa αυριο θα σου στειλω τα κουπονακια!

MUMSOFIA
18-04-10, 22:23
Αυριο και την τρίτη 20% στα απορυπαντικά στα carrefour - διαφήμιση έδειξε

kalamaraki
19-04-10, 14:46
Κοριτσια αναφέρω απο το μετωπο της ακρίβειας....
Απο τις 21/04 εως τις 30 του μηνα στο Καρφουρ εχει τις πάνες babylino τα 31 τεμαχια απο 9,87ευρώ στα 6,80ευρω τελική τιμή! Και στις πανες libero 20tem απο 10,41ευρω αρχική τελική τιμή 7,18ευρω!

sofaki1978
19-04-10, 14:53
Απο τις 21/04 εως τις 30 του μηνα εχει τις πάνες babylino τα 31 τεμαχια απο 9,87ευρώ στα 6,80ευρω τελική τιμή! Και στις πανες libero 20tem απο 10,41ευρω αρχική τελική τιμή 7,18ευρω!

ποιος καλε?????

kalamaraki
20-04-10, 01:24
Επειδη ειμαι μεγάλο ουφο.... το διόρθωσα! Στο καρφουρ κοριτσιααααααααααα

sofaki1978
20-04-10, 08:20
Επειδη ειμαι μεγάλο ουφο.... το διόρθωσα! Στο καρφουρ κοριτσιααααααααααα

ααααααααα εγω κανω μπουκοταζ!!!!!!!δεν παιρνουν κουπονια?????δεν ψωνιζω!!!οχι πως τους νοιαζει αλλα λεμε τωρα.....:-D

ΚΥΡΙΑΚΗ_
20-04-10, 09:04
ααααααααα εγω κανω μπουκοταζ!!!!!!!δεν παιρνουν κουπονια?????δεν ψωνιζω!!!οχι πως τους νοιαζει αλλα λεμε τωρα.....:-D

Κι εγώ το ίδιο κάνω...όχι παίζουμε....εδώ στον ΑΒ 6,50 ευρώ μου βγήκε η μεγάλη συσκευασία babylino 62 τεμ.!!!!! Επειδή δέχτηκαν και τα κουπόνια....!!!! ;)

elachl
20-04-10, 09:06
εδω δυστυχως τα αβ δεν φερνουν babylino λογω ελειψη χωρου!
ουτε τα pampers φερανε στα lidl...
ειναι λεει εκτος γκαμας!

kalamaraki
20-04-10, 10:00

Sofaki αυτες οι εκπτώσεις ειναι με καρτα κλαμπ καρφουρ οπωτε δεν μπορουν κατά τα λεγόμενα τους την τελευταια φορα να μη τα δεχτουν τα κουπονια...και για να δεις τι μυαλο εχω...θα παω την ιδια ωρα που ειχα παει για να πετυχω τον ιδιο προιστάμενο που μου μιλησε τοτε...για τις καρτες και τις εκπτωσεις....Ε και δεν μου τα περάσει....
θα μας ακουσει ολη η Θεσσαλονικη!!!!!!!! του εχω αχτι απο την πρηγούμενη φορα....

stellitsa1978
20-04-10, 10:02
Oυτε εγώ θα πάρω πάνες από το καρφουρ!

kalamaraki
20-04-10, 10:09
Μην παρετε κοριτσια καλυτερα....το πρωι της τετάρτης να τις παρω ολες εγω , εχω και κουπονάκια χαχαχα

MARILYN
20-04-10, 10:37
Sofaki αυτες οι εκπτώσεις ειναι με καρτα κλαμπ καρφουρ οπωτε δεν μπορουν κατά τα λεγόμενα τους την τελευταια φορα να μη τα δεχτουν τα κουπονια...και για να δεις τι μυαλο εχω...θα παω την ιδια ωρα που ειχα παει για να πετυχω τον ιδιο προιστάμενο που μου μιλησε τοτε...για τις καρτες και τις εκπτωσεις....Ε και δεν μου τα περάσει....
θα μας ακουσει ολη η Θεσσαλονικη!!!!!!!! του εχω αχτι απο την πρηγούμενη φορα....

Αντε και μετά πες μας εαν δέχθηκαν τα κουπόνια για να τους τακτοποιήσω κι εγώ εδώ στην Κομοτηνή...χαχαχα

maestria
20-04-10, 12:39
elachl (http://www.parents.gr/forum/member.php?u=10533) πάρε τις πάνες που έχει το Lidl (toujours μάρκα, αν δεν κάνω λάθος), αν θέλεις, είναι πολύ καλές και μισή τιμή από τα pampers. :)

elachl
20-04-10, 12:46
ευχαριστω maestria το ξερω αλλα ο μπαμπας μας θελει μονο pampers

miamama
20-04-10, 13:34
εμείς που πήραμε συγκάηκε η μικρή και ποτέ δεν συγκέεται...
αλλά πολλοί που πάιρνουν είναι ικανοοιημένοι.
τον τελευταίο καιρό οι libero στον μαρινόπουλο και στο αβ το νούμερο 6 είναι λευκό,χωρίς σχέδια,ενώ δεν ήταν...
προσπαθούν να ρίξουν το κόστος στο εγοστάσιο?εμάς γιατί μας τα χρεώνουν 18Ε.
φυσικά τα πήρα 10Ε είχαν βάλει προσφορά.έτυχε όμως.

maestria
20-04-10, 15:02
Εγώ είμαι ΠΟΛΥ τυχερή, γιατί δεν είχαμε κανένα πρόβλημα με αυτά του Lidl, οπότε πλέον δεν παίρνω τίποτα άλλο.
Άσε, τα Libero μου 'λεγε η αδελφή μου παλιά, τα έπαιρναν γιατί ήταν τα "πιο φτηνά", ενώ πλέον έχουν ίδια τιμή με τα pampers!

good luck
20-04-10, 15:02
Δεν ξέρω αν κάποια άλλη μανούλα το έχει ήδη αναφέρει αλλά στα lidl ισχύει αυτό:
http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/c.o.pc.p.babydry

Δεν έχω ιδέα όμως, αν δέχονται κουπόνια.

sofaki1978
20-04-10, 15:13
Εγώ είμαι ΠΟΛΥ τυχερή, γιατί δεν είχαμε κανένα πρόβλημα με αυτά του Lidl, οπότε πλέον δεν παίρνω τίποτα άλλο.
Άσε, τα Libero μου 'λεγε η αδελφή μου παλιά, τα έπαιρναν γιατί ήταν τα "πιο φτηνά", ενώ πλέον έχουν ίδια τιμή με τα pampers!

εχθες που ημουν στο μαρινοπουλο(για την αδερφη μου,εγω κανω μποικοταζ:D) ειδα τις εξης τιμες

libero 7-14 κιλα τα 60 τεμαχια 18.40

pampers active fit maxi 7-18 τα 68 τεμαχια 26 ευρω.

και τις κοιταξα επιτηδες τις τιμες γιατι το πρωι που κοιταγα στο σαιτ του mothercare αγγλιας ειχε τις pampers τα 111 τεμαχια 16,50 λιρες:shock::shock::shock:.απλα ηθελα να ξαναδω ποσο κλεφτες ειναι!

stellitsa1978
20-04-10, 15:16
Μονο κλέφτες? Τα μωρομαντηλα έχουν 1 λίρα και εμεις τα παίρνουμε 3 ευρώ σχεδόν!

maestria
20-04-10, 15:28
Άσε! Μωρομάντιλα ΜΟΝΟ στις προσφορές, που τα έχουν 3 ή 6 πακέτα μαζί!

miamama
20-04-10, 15:46
πολύ καλά μωρομάντηλα είναι τα 365 του αβ,1.5Ε τα 80τμχ.
πολύ μαλακά.

miamama
20-04-10, 15:47
λάθος 1.69?

sofaki1978
20-04-10, 15:49
μωρομαντηλα αγορασα απο ενα αγγλικο σαιτ που ειχε μωρομαντηλα pampers simply clean με 0,90 λιρες το πακετο με 72 τμχ μεσα.ειχε επισης Listerine με 3 λιρες,οδοντοβουρτσα που εδω την αγοραζω 2 ευρω την μια την βρηκα 1 λιρα τα 3 τμχ.τα εξοδα αποστολης ειναι 7,5 λιρες αλλα εκανα μεγαλη παραγγελια απο διαφορα και υπολογισα οτι γλιτωσα 45 ευρω.ειναι ομως και να πετυχεις προσφορες σε πραγματα που χρησιμοποιεις.

miamama
20-04-10, 15:59
έξυπνο,καλά έκανες.

stellitsa1978
20-04-10, 16:07
Από ποιο σαιτ?

ekotsifi
20-04-10, 16:14
για πες.... ποιο site είναι αυτό

elachl
20-04-10, 18:04
μωρομαντηλα που συμφαιρει να παιρνεται:hohnsons τα μπλε πακετα 2+1 δωρο
4,28 στο βεροπουλο

sofaki1978
20-04-10, 18:07
λοιπον το σαιτ ειναι το chemist direct αλλα κανουν περιπου 20-25 μερες να ερθουν τα πραγματα και καποιες κοπελες που πρασπαθουσαν να επικοινωνησουν με μειλ αργουσαν να απαντησουν.εγω παντως θα ξαναπαραγγειλω,δεν με πειραζει να περιμενω.

χρησιμοποιει καμια απο εσας πανες nanny's?τις ειδα στο my market 11,50 τα 54 τεμαχια αν θυμαμαι καλα(αν και δεν θυμαμαι ποιο νουμερο).

TXARA
21-04-10, 00:40
[QUOTE=sofaki1978;1535777]εγω πηγα με την προυποθεση οτι εχουν 6,15.στο ταμειο με χρεωσανε ομως 15,86.με το φυλλαδιο και την αποδειξη πηγα στον υπευθυνο και ειπα οτι ενω γραφουν οτι αυτη η συσκευασια εχει 6,15 με χρεωσανε 15,86.μου ειπε οτι μαλλον δεν εχει περαστει η εκπτωση απο τα κεντρικα και μου εκοψε πιστωτικο 9,71.μου ζητησε χιλες φορες συγνωμη και ειπε οτι ισως ειναι και λαθος γιατι ειναι πολυ μεγαλη η εκπτωση.σημασια εχει οτι με ενα κουπονι που ειχα πηρα την συσκευασια 3,65 απο σχεδον 16 ευρω:shock::shock::shock::shock::shock:!

πριν απο καιρο μεσα σε μια εβδομαδα μου κανανε λαθος 3 φορες.εννοειται οτι μου λεγανε ακριβως το ιδιο με εσενα,μαλλον ειναι το συστηματα τους.αλλα την τριτη φορα πηρα τον καταναλωτη!προχτες πηγα να παρω πατατακια και ειχα ληξει απο τις 7/3!!!
ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

sofaki1978
21-04-10, 00:41
και πολυ καλα εκανες!!!!!

sunset
21-04-10, 01:43
Eγω ειχα παραγγειλει στις αρχες Ιανουαριου απο το chemmist direct,απο οδοντοπαστες εως καθισματακι αυτοκινητου.Ποτέ δεν ελαβα τα πραγματα,και οχι μονο αυτο αλλα σε οσα e-mail κι αν τους εγραψα,ποτέ δεν πηρα απαντηση.Ενα μιση μηνα αργοτερα κοιταξα το status της παραγγελιας και εγραφε''cancelled''.Τι να πω? Σε εμενα μονο ετυχε?

sofaki1978
21-04-10, 08:38
Eγω ειχα παραγγειλει στις αρχες Ιανουαριου απο το chemmist direct,απο οδοντοπαστες εως καθισματακι αυτοκινητου.Ποτέ δεν ελαβα τα πραγματα,και οχι μονο αυτο αλλα σε οσα e-mail κι αν τους εγραψα,ποτέ δεν πηρα απαντηση.Ενα μιση μηνα αργοτερα κοιταξα το status της παραγγελιας και εγραφε''cancelled''.Τι να πω? Σε εμενα μονο ετυχε?

ναι το ξερω οτι καποια κοριτσια ειχαν προβλημα αλλα ειπα να το ρισκαρω και ευτυχως τα ελαβα.καλα εκανες και το εγραψες για να το ξερουν τα κοριτσια πριν παραγγειλουν.

ΜΑΜΑ TO BE
21-04-10, 11:24
Καλημερα!!Όσα κορίτσια είναι από Θεσσαλονίκη μέχρι 31/5 έχει ο ΒΑΣΙΛΑΓΑΣ SUPER MARKET τα JUMBO PAMPERS 12HRS BABY DRY τα 74 τεμάχια μόνο 15 ευρώ!!!Και τα simple dry τα πορτοκαλι από 6 ευρω!Το site είναι www.3bmarkets.gr

mariori
21-04-10, 12:11
Eγω ειχα παραγγειλει στις αρχες Ιανουαριου απο το chemmist direct,απο οδοντοπαστες εως καθισματακι αυτοκινητου.Ποτέ δεν ελαβα τα πραγματα,και οχι μονο αυτο αλλα σε οσα e-mail κι αν τους εγραψα,ποτέ δεν πηρα απαντηση.Ενα μιση μηνα αργοτερα κοιταξα το status της παραγγελιας και εγραφε''cancelled''.Τι να πω? Σε εμενα μονο ετυχε?;
Είχες πληρώσει και έχασες τα χρήματα ή δεν είχες πληρώσει;

βασιλικη ο
21-04-10, 12:21
κοριτσια πηγα χθες μασουτη για πανες.ειχε την μεγαλη συσκευασια babylino 13,79 και την μικρη 7,29. και ειχα και κουπονια και πηρα 1 μεγαλη και 1 μικρη συσκυασια 14 και κατι $.απο ποτε εχει η μεγαλη συσκευασια 13.79 .εχω καιρο να παρω.τελευταια φορα την πηρα 18 και κατι

kalamaraki
21-04-10, 12:33
Κορίτσια το ξαναβάζω για να το δειτε....

Απο τις 21/04 εως τις 30 του μηνα στο Καρφουρ εχει τις πάνες babylino τα 31 τεμαχια απο 9,87ευρώ στα 6,80ευρω τελική τιμή! Και στις πανες libero 20tem απο 10,41ευρω αρχική τελική τιμή 7,18ευρω!

sunset
21-04-10, 12:39
;
Είχες πληρώσει και έχασες τα χρήματα ή δεν είχες πληρώσει;

Oχι ευτυχως δεν ειχα τετοια προβληματα,γιατι δεν σου κρυβω ειχα πολυ αγχος με αυτο το ζητημα. Ειχα δωσει και τον αριθμο της καρτας και καταλαβαινεις!
Ποσο χρεωνουν τα μεταφορικα? 2 ευρω το τεμαχιο?

anastasaki
21-04-10, 13:46
κοριτσια μολις γυρισα απο καρφουρ-μαρινοπουλο και πηρα τη μεγαλη συσκευασια της babylino No4+ 13,20ευρω, και το κουπονι -4ευρω δηλαδη πληρωσα στο ταμειο 9,20! Ας επλισουμε οτι οι τιμες στις πανες τα μεινουν μονιμα μειωμενες γιατι διαφορετικα τα αγοραζουμε μονο απο τα λιντλ

kalamaraki
21-04-10, 13:49
Εγω θα παω μολις σχολάσω με την μικρη...ελπίζω να εχει μεινει κανένα κουτάκι Babylino..!

MARILYN
21-04-10, 13:55
κοριτσια μολις γυρισα απο καρφουρ-μαρινοπουλο και πηρα τη μεγαλη συσκευασια της babylino No4+ 13,20ευρω, και το κουπονι -4ευρω δηλαδη πληρωσα στο ταμειο 9,20! Ας επλισουμε οτι οι τιμες στις πανες τα μεινουν μονιμα μειωμενες γιατι διαφορετικα τα αγοραζουμε μονο απο τα λιντλ

Η προσφορά ισχύει μόνο για μεγάλες συσκευασίες ή και για τις μικρες;

STELLA08
21-04-10, 15:27
Ο γαλαξίας έχει τις πάνε βρακάκι babylino την οικονομική συσκευασία 6,15 και τα γάλατα neslac( αν πάρεις 2 πολυσυσκευασίες) -2 ευρώ.

sofaki1978
21-04-10, 15:29
Ο γαλαξίας έχει τις πάνε βρακάκι babylino την οικονομική συσκευασία 6,15 και τα γάλατα neslac( αν πάρεις 2 πολυσυσκευασίες) -2 ευρώ.

δεν τις εχει στελλα, αν δεις στην προηγουμενη σελιδα με χρεωσανε 15,86.ειναι η μικρη συσκευασια τελικα.

STELLA08
21-04-10, 15:51
δεν τις εχει στελλα, αν δεις στην προηγουμενη σελιδα με χρεωσανε 15,86.ειναι η μικρη συσκευασια τελικα.

Έχεις δίκιο δεν το είχα δει... Παλι καλά που μου το είπες γιατί θα πήγαινα τζάμπα. Κρίμα η χαρά μου..

MARILYN
21-04-10, 17:00
ΟΠΟΙΑ ΜΑΘΕΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ BABYLINO ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ. ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΑΔΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΞΩ.....:p

sofaki1978
21-04-10, 17:02
η stellitsa πιο πισω ετσι εγραψε,οτι ειναι για την μικρη συσκευασια.αλλα για τις πανες βρακακι,οχι τις κανονικες.

MARILYN
21-04-10, 17:10
Αχ sorry δεν το διατύπωσα σωστά. Εννοούσα μεν για μικρές συσκευασίες αλλά και για μικρά νούμερα αν ισχύει ή μονο για τα μεγάλα από 4 και πάνω; Και μιλάω για τα Carrefour όχι για τον Γαλαξία.

sofaki1978
21-04-10, 17:12
νομιζω πανες βρακακι δεν βγαζουν μικροτερο νουμερο.ε stellitsa???

αααααα σορυ τωρα ειδα οτι λες για καρφουρ!

βασιλικη ο
21-04-10, 21:03
κοριτσια καθε ποτε ερχονται τα εκπτωτικα κουπονια για πανες.εστειλα 1 email για baιbylino πριν κανενα μηνα και....μου στειλανε.τωρα πρεπει να τους στειλω μην η μου στελνουν αυτοι.

siburaki
21-04-10, 23:16
Καλημερα!!Όσα κορίτσια είναι από Θεσσαλονίκη μέχρι 31/5 έχει ο ΒΑΣΙΛΑΓΑΣ SUPER MARKET τα JUMBO PAMPERS 12HRS BABY DRY τα 74 τεμάχια μόνο 15 ευρώ!!!Και τα simple dry τα πορτοκαλι από 6 ευρω!Το site είναι www.3bmarkets.gr (http://www.3bmarkets.gr/)

Ξέρεις αν δεχονται κουπόνια παμπερς στο Βασίλαγα?

MARILYN
21-04-10, 23:31
Καλημερα!!Όσα κορίτσια είναι από Θεσσαλονίκη μέχρι 31/5 έχει ο ΒΑΣΙΛΑΓΑΣ SUPER MARKET τα JUMBO PAMPERS 12HRS BABY DRY τα 74 τεμάχια μόνο 15 ευρώ!!!Και τα simple dry τα πορτοκαλι από 6 ευρω!Το site είναι www.3bmarkets.gr (http://www.3bmarkets.gr/)

Ξέρεις αν δεχονται κουπόνια παμπερς στο Βασίλαγα?

Μία κοπέλα είχε πει ότι δεν δέχονται γιατί έχουν πολύ χαμηλές τιμες

Γατουλα
22-04-10, 07:41
εχτες πηρα απο Βεροπουλο , Λιμπερο μικρες με 25% και κουπονακια δεκτα

anastasaki
22-04-10, 08:29
πηρα τηλεφωνο στον βασιλαγα πριν 3μηνες περιπου, και μου ειπαν οτι δεν δεχονται κουπονια επειδη κανουν εισαγωσες απο το εξωτερικο

Rena1
22-04-10, 08:57
καλημερα για την προσφορα στα Lidl με τα babydry δεν δεχονται κουπονακι...και στα καρφουρ επισης που πηγα την παρασκευη ειχε την συσκευασια -2 αλλα δεν δεχονται το κουπονι..παντως επειδη εχω ξαναπαρει απο καρφουρ πολλες φορες πρωτη φορα μου ειπαν οτι δεν τα δεχονται!!ααα και ξεχασα ειχε τα babylino την μεγαλη συσκευασια με 3 πακετα μωρομανδηλα δωρο πηγαινοντας ομως στο ταμειο ρωτησα μια υπαλληλο απο που θα τα παρω και μου ειπε απο το ταμειο αλλα στο ταμειο φυσικα μου ειπαν μεσα..και τελικα ειχαν τελειωσει τα μωρομανδηλα και σαν κυρια..χαχαχα...φυσικα και δεν τα πηρα!!αντε γιατι μας εχουν περασει για μ@#$%ς!!!

MUMSOFIA
22-04-10, 08:59
Σήμερα στο ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ και μέχρι 05/05/2010 - βγηκε το καινουργιο φυλλάδιο.

Έχει προσφορά το FAIRY ULTRA CAPS 28 & 14 6.97 €

και αν έχετε και κουπόνια απο τις επιθυμιες -2,00 σας βγαινει 5.97 € από 10,00 σχεδον 1/2 τιμή

melisoula
22-04-10, 08:59
στον βασιλαγα δεν παιρνουνε κουπονια, αλλα εχει πολυ καλες τιμες σε ολα τα ειδη!

elachl
22-04-10, 09:07
http://www.ab.gr/2_products/index.php
εχει και παμπερς κοριτσια

maestria
22-04-10, 11:30
Κορίτσια ΠΟΥ έχει βασίλαγα; Εγώ γιατί δεν τα ξέρω αυτά τα σούπερ;

sofaki1978
22-04-10, 16:52
το my maket εχει τις babylino -30% αλλα δεν διευκρινιζει αν τις εχει ολες η συγκεκριμενες συσκευασιες.

eleana82
22-04-10, 16:54

νομιζω οτι εχει στο δρομο προς χαλικιδικη, κοντα στο μεσημερι!!!

ΜΑΜΑ TO BE
23-04-10, 09:40
Μπείτε στο site του Βασίλαγα έχει χάρτη για το πως θα πάτε!
www.3bmarkets.gr

good luck
23-04-10, 10:19
Σήμερα & αύριο στο carrefour έχει -30% σε όλα τα ειδη περιποίησης προσώπου, σώματος, καλλυντικά κλπ. Δεχονται και κουπόνια.
Επίσης εχει -30% σε όλα τα παπούτσια (και παιδικά).

kathrin
23-04-10, 12:54

Ο Βασίλαγας είναι στο δρόμο για Χαλκιδική, μετά που θα περάσετε την Καρδία, θα δείτε μία έξοδο που λέει Μεσημέρι και Κ.Σχολάρι. Από εκεί, ακολουθώντας τον δρόμο για Μεσημέρι, το βλέπετε στα δεξιά σας. Πραγματικά έχει φτηνά προϊόντα, ειδικά κάτι αγγλικά μωρομάντηλα, τα 72 έχουν 0,96 και είναι πολύ καλά.

ΣΕΡΓΗ
23-04-10, 14:59
Πολύ καλές βρεφικές πάνες έχουν τα ALDI. Είναι απορροφητικές, με καλό σχεδιασμό και - προς στιγμήν- δεν έχουν δημιουργήσει κανένα ερεθισμό στη μικρή. Κυκλοφορούν σε συσκευασίες των 50 τεμ. και κοστίζουν περίπου 14€.

ΚΑΡΔΙΑ
23-04-10, 16:19
Πολύ καλές βρεφικές πάνες έχουν τα ALDI. Είναι απορροφητικές, με καλό σχεδιασμό και - προς στιγμήν- δεν έχουν δημιουργήσει κανένα ερεθισμό στη μικρή. Κυκλοφορούν σε συσκευασίες των 50 τεμ. και κοστίζουν περίπου 14€.

Και εμείς τις φοράμε και είναι όντως πολύ καλές.
Πρόσεξα πως την φτιάχνει η ΜΕΓΑ που σημαίνει BABYLINO
Εάν δεις κιόλας έχουν το ίδιο σχήμα, λίγο τα σχεδιάκια αλλάζουν

MARILYN
23-04-10, 19:12
Κορίτσια πήγα τελικά στα Carrefour και δεν είχε καμία προσφορά σε μικρές συσκευασίες και μικρά νούμερα σε Babylino...:(
Οπότε και δεν αγόρασα...θα περιμένω μήπως και βγάλει τίποτα μέχρι τέλος του μήνα...

sofaki1978
23-04-10, 19:13
Κορίτσια πήγα τελικά στα Carrefour και δεν είχε καμία προσφορά σε μικρές συσκευασίες και μικρά νούμερα σε Babylino...:(
Οπότε και δεν αγόρασα...θα περιμένω μήπως και βγάλει τίποτα μέχρι τέλος του μήνα...

στο my market εχει τις babylino -30%.

MARILYN
23-04-10, 19:16
στο my market εχει τις babylino -30%.

Να πάρει η ευχή δεν έχουμε εδώ (Κομοτηνή)Μy market ούτε και Βερόπουλο...:(

megeve
23-04-10, 19:35
sto my market dexontai kouponia?Mexri pote exei 30%?

sofaki1978
23-04-10, 19:37
μεχρι 4 μαιου ειναι το 30%.μια φορα που ειχαν στικερ libero -4 ευρω μου πηραν και τα κουπονια μου.σιγουρα ομως δεν ξερω.:-(

MARIAZERV
23-04-10, 23:10
γεια σας και απο μενα . πρωτη φορα στελνω . στο μακρο (δεν ξερω ομως αν εχετε καρτα η αν μπορειται να βρειτε απο γνωστο ) εχει προσφορα τα pamrpers το μεγαλο μεγεθος και το πρασινο και το μωβ 12,57+ 21% = 15,20 και ισχυει μεχρι και τις 27 απριλιου .

litsat
24-04-10, 09:06
Στο my market περνουν τα κουπονια για πανες babylino κοριτσια . Ειναι ευκαιρια λοιπον τωρα που εχει -30%:-P

eleana82
24-04-10, 12:31
Στο σουπερ μαρκετ Αρβανιτιδη εχει την φαριν λακτε NESTLE 2,69 ευρω!!!

sunset
25-04-10, 03:04
Στα ατλαντικ εχει στα libero kai στα απορυπαντικα proderm -40%. Πηρα το μαλακτικο 1+1 δωρο 2.50 -40% .Παμφθηνο! Επισης τα μικρο πακετο Νο 6 10.50-40%-2.50(Κουπονι)=3.88 .Μια χαρα!!!!!Βγενει πιο φτηνα και απο τα Λιντλ.Τωρα για τον επομενο μηνα ειμαστε καλυμμενοι στις πανες.

sofaki1978
25-04-10, 11:04
Στα ατλαντικ εχει στα libero kai στα απορυπαντικα proderm -40%. Πηρα το μαλακτικο 1+1 δωρο 2.50 -40% .Παμφθηνο! Επισης τα μικρο πακετο Νο 6 10.50-40%-2.50(Κουπονι)=3.88 .Μια χαρα!!!!!Βγενει πιο φτηνα και απο τα Λιντλ.Τωρα για τον επομενο μηνα ειμαστε καλυμμενοι στις πανες.

ξερεις μεχρι ποτε θα ειναι -40%?εδω και καιρο δεν βγαζουν ηλεκτρονικο φυλλαδιο και δεν ξερουμε τι προσφορες εχει.:-?

elachl
25-04-10, 11:32
σοφακι θα μει το φυλαδιο μολις τελειωσουν οι μπλε τιμες..για μπες να δεις ..

Ρηνούλα
25-04-10, 11:46
καλημερα για την προσφορα στα Lidl με τα babydry δεν δεχονται κουπονακι...και στα καρφουρ επισης που πηγα την παρασκευη ειχε την συσκευασια -2 αλλα δεν δεχονται το κουπονι..παντως επειδη εχω ξαναπαρει απο καρφουρ πολλες φορες πρωτη φορα μου ειπαν οτι δεν τα δεχονται!!ααα και ξεχασα ειχε τα babylino την μεγαλη συσκευασια με 3 πακετα μωρομανδηλα δωρο πηγαινοντας ομως στο ταμειο ρωτησα μια υπαλληλο απο που θα τα παρω και μου ειπε απο το ταμειο αλλα στο ταμειο φυσικα μου ειπαν μεσα..και τελικα ειχαν τελειωσει τα μωρομανδηλα και σαν κυρια..χαχαχα...φυσικα και δεν τα πηρα!!αντε γιατι μας εχουν περασει για μ@#$%ς!!!

Μπράβο Rena 1,έτσι πρέπει να φερόμαστε.Συνειδητά.
Το λέω γιατί είμαι θυμωμένη με τη νοοτροπία μας, που ενώ βλέπουμε ότι μας κοροΐδεύουν,από ντροπή (;)πληρώνουμε και φεύγουμε.
Δεν λέω ότι είναι εύκολο να έχεις φάει κανένα μισάωρο στο σούπερ μάρκετ ψάχνοντας και ρωτώντας και μετά να φεύγεις,αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις χρειάζεται.

elachl
25-04-10, 11:48
ακομα δεν βγηκε το φυλαδιο αντλαντικ...απο βδομαδα μαλλον

sofaki1978
25-04-10, 11:54
μπαινω καθε εβδομαδα στο σαιτ του ατλαντικ αλλα εδω και 2 μηνες περιπου δεν εχουν φυλλαδιο.εκτος και αν ειμαι τοσο χαζη και δεν το βλεπω:p:p:p!

stellitsa1978
25-04-10, 12:00
Oυτε εγώ το βλέπω. Ελπίζω να μην έχει και ειμαστε χαζες.

jole
25-04-10, 12:10
Καλημερα
Το ατλαντικ δεν εχει φυλλαδιο αυτο το καιρο εχει μπλε τιμες δηλαδη μειωμενες.
Απο 27 του μηνα θα βγει φυλλαδιο..

elachl
25-04-10, 12:26
ευχαριστουμε για την πληροφορια !:pκαλημερα

Rena1
25-04-10, 12:30
φυσικα χρειαζεται ρηνουλα(ειρηνη κι εσυ?)γιατι νομιζουν οτι απο ντροπη και μονο θα τα παρουμε και φυσικα το εχουν για καραμελα στο συγκεκριμενο σουπερ μαρκετ πηγαινοντας στο ταμειο να μην γνωριζει ποτε κανεις για τα λαθη στα ραφια,στις τιμες..

sofaki1978
25-04-10, 18:27
κοριτσια πριν λιγο ειχε διαφημιση ο βασιλοπουλος και ελεγε για κατι προσφορες μεχρι 30/4 και πηρε κατι το ματι (και το αυτι:D)για -50% libero.σε ενα google που εκανα δεν βρηκα τιποτα.την πετυχε καμια απο εσας την διαφημιση???????αααα και το ονομαζε φθηνοπολη!

marilina
25-04-10, 22:33
ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΤΒ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

mary77
25-04-10, 22:35
ναι το ειδα και εγω για τις libero -50% στις οικονομικες συσκευασιες εγραφε.

MARILYN
25-04-10, 22:36
ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΤΒ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

Θα δεις σε παρακαλώ αν η προσφορά ισχύει και για μικρά νούμερα και μικρές συσκευασίες;:)

sunset
26-04-10, 00:20
ξερεις μεχρι ποτε θα ειναι -40%?εδω και καιρο δεν βγαζουν ηλεκτρονικο φυλλαδιο και δεν ξερουμε τι προσφορες εχει.:-?

Δυστυχως δεν ξερω,και μαλλον και αυτοι δεν ειναι ενημερωμενοι γιατι χτες που ειδα μια κοπελα που δουλευει εκει και την ρωτησα,μου ειπε οτι μαλλον ισχυει μεχρι την επομενη εβδομαδα,χωρις να ειναι και εκεινη σιγουρη.

sofaki1978
26-04-10, 00:23
Δυστυχως δεν ξερω,και μαλλον και αυτοι δεν ειναι ενημερωμενοι γιατι χτες που ειδα μια κοπελα που δουλευει εκει και την ρωτησα,μου ειπε οτι μαλλον ισχυει μεχρι την επομενη εβδομαδα,χωρις να ειναι και εκεινη σιγουρη.

δεν πειραζει καλη μου,θα περασω αυριο μια βολτα απο το ατλαντικ μιας και ειναι κοντα.βεβαια αν ισχυει το -50% στα libero στον βασιλοπουλο που λεμε πιο πανω θα παω εκει;)!ευχαριστω πολυ!

MUMSOFIA
26-04-10, 08:47
Κορίτσια καλημέρα ισχύει το 50% στις οικονομικές συσκευασίες της Libero

Παίρνουν και τα κουπόνια

Δηλάδή σήμερα πήρα 18,45 - 9,23€ ( είχα και κουπόνι -2,50€)

Έχει και έκπτωση στα azax - 30% και στο skip - 30%

MUMSOFIA
26-04-10, 08:48
α!!! και στο carrefour έχει έκπτωση στα babylino νομίζω -30 %

jole
26-04-10, 09:25

Καλημερα το -40 στα libero ισχυει μεχρι 26/4 δηλαδη μεχρι σημερα γιατι απο 27 εχει νεο φυλλαδιο

MARILYN
26-04-10, 09:39
Κορίτσια καλημέρα ισχύει το 50% στις οικονομικές συσκευασίες της Libero

Παίρνουν και τα κουπόνια

Δηλάδή σήμερα πήρα 18,45 - 9,23? ( είχα και κουπόνι -2,50?)

Έχει και έκπτωση στα azax - 30% και στο skip - 30%

ποσα τεμαχια εχει η μεγαλη συσκευασια στα libero;

sofaki1978
26-04-10, 09:47
marilyn το νουμερο 4(7-14 κιλα)εχει 60 πανες και το νουμερο 3 68 πανες.

MARILYN
26-04-10, 10:00
marilyn το νουμερο 4(7-14 κιλα)εχει 60 πανες και το νουμερο 3 68 πανες.

τελεια! ελπιζω μεχρι το απογευμα που θα παω να μην τελειωσουν...