PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

arleta
18-06-10, 13:14
Ακριβως οπως τα λεει το καλαμαρακι ηταν μια χρυση ταμιας (μεγαλης ηλικιας γυρω στα 50) κ ταν εξυπηρετικοτατη κ μου ειπε κ μπραβο ωραια αγορα τα πηρες πολυ φθηνα.

αμα παιδι μου ο ανθρωπος δεν ειναι ξινος ολα γινονται....
αμα ειναι στραβος κι αναποδος χεστα.....

kalamaraki
18-06-10, 13:15
Ακριβως οπως τα λεει το καλαμαρακι ηταν μια χρυση ταμιας (μεγαλης ηλικιας γυρω στα 50) κ ταν εξυπηρετικοτατη κ μου ειπε κ μπραβο ωραια αγορα τα πηρες πολυ φθηνα.

Και ειδικα στον Grand Masoutis στην Καλλίδου στην Καλαμαρια , ειναι ολες οι κοπέλλες οι καλύτερες ειδικά η Ολγα μια μελαχρινη!

αμα παιδι μου ο ανθρωπος δεν ειναι ξινος ολα γινονται....
αμα ειναι στραβος κι αναποδος χεστα.....

Καλα αυτό εχει πολλες εφαρμογές που ειπες...χαχαχα :cool::cool:;)

MARILYN
18-06-10, 13:48
Μερικές όντως χαίρονται που τα παίρνουμε φθηνά κι άλλες λένε "ε αφού έχει ήδη έκπτωση τι το θες το κουπόνι;" Λες και απο την τσέπη τους θα τα πληρώσουν...γιατί να μην το χρησιμοποιήσω δηλαδή; Δικό μου δεν έιναι;

elachl
18-06-10, 14:08
καλημερα σας...εγω προχτες πηγα βεροπουλο και πηρα μπειμπιλινο που χαριζανε μια παιδικη σκηνη..ελα ντε που ειχε τελειωσει..τα πηρα και μετα πηγα με την αποδειξη στον αλλο βεροπουλο που εχουμε ενα μικρο που δεν εχει ποτε τιποτα και την πηρα απο κει..αφου ειχανε γιατι να τη χαρισω?

salomi
18-06-10, 14:41
Καλησπέρα!
δεν ξερω αν εχει ξαναναφερθει. ισως σας ενδιαφερει. ειμαι απο Θεσσαλινικη και ψωνίζω παμπερς απο ενα συγκεκριμένο μαγαζί στο καλοχωρι (μην πω καλυτερα ονομα). καθε 20 μερες περιπου περνω 2 πακετα παμπερες 46 κομματια baby dry το 5αρι 24€. νομιζω ειναι καλη τιμη αλλα δεν δεχεται κουπονια. εγω αλλαξα σπιτι και πλεον δεν μου στελνουν κουπονια γι αυτο και βρηκα αυτη τη λύση. κατα καιρους βγαζει και προσφορες και εχει τυχει να παρω 72 πανες με τα ιδια χρηματα. αν μπορω να πω μαγαζι πειτε μου. λενε οτι τα φερνει απ εξω αλλα πραγματικα δεν βρισκω καμια διαφορα.

MARILYN
18-06-10, 16:59
Φυσικά και μπορείς να πεις όνομα, αλλά προφανώς λες για τον Βασίλαγα...
Έχει αναφερθεί ξανά εδώ ότι έχει καλές τιμες.
Για εσας στην Θεσ/νίκη είναι μια πολύ καλή λύση!!!

oneirena
18-06-10, 22:19
είδε καμία απο εσάς την προσφορά της softex στην τηλεόραση, να μου πει αν ισχύει 1+1 για όλα τα super markets???

salomi
18-06-10, 23:08
Φυσικά και μπορείς να πεις όνομα, αλλά προφανώς λες για τον Βασίλαγα...
Έχει αναφερθεί ξανά εδώ ότι έχει καλές τιμες.
Για εσας στην Θεσ/νίκη είναι μια πολύ καλή λύση!!!

gata-eisai:)pantws-ematha-pws-tou-tin-epese-i-eforia-k-ton-ksetinakse.elpijw-na-min-ton-kleisoun...piga-k-gw-masouti-k-pira-2-syskeyasies-babylino-31-kommatia-synolo-k-oi-2-9misi-eyrw-peripou.exei-k-stis-allways-40%.sorry-gia-tis-pavles-provlima-sto-pc

MARILYN
18-06-10, 23:20
Καλά γιατί να το ξετινάξει η εφορία βρε συ; Αυτοί δεν μπορούν να μην κόβουν αποδείξεις...
Ποιός ξερει τι παίζει με τις εισαγωγές..από Βουλγαρία λένε ότι τα φέρνει...

Πώς να είμαι γάτα, δεν βλέπεις την γατούλα στο τικεράκι μου; χαχαχα

siburaki
18-06-10, 23:44
Κ γω πήγα σήμερα Μασούτη κ πήρα πρώτη babylino 7,90 τελίκη τίμη (δυστύχως δεν έιχα κουπονάκι άλλα κ πάλι δεν με χάλασε κάθολου!)κ θα δω τις φόρεσα σήμερα κ το σκέφτομαι να πάρω άκομα μια συσκεύασια αυρίο!
Εχω άκομα στοκ απο παμπερς(3 συσκέυάσιες άπο 88 τεμ κ μία απο λίντ 62 τεμ) άλλα δεν ξέρω νίωθω μια άσφάλεια όταν έχω μπολίκο άποθεμα!!!!

kalamaraki
21-06-10, 03:53
Θα τα γραψω αναλυτικα

Στον Μασουτη με την κάρτα

-Αγοράζοντας μια οικονομική συσκευασια ανοιχτή πανα ή βρακάκι Liberο ΚΑΙ ενα πακέτο μωρομάντιλα libero έκπτωση -30%

-Τα Libero Swim pants -20% με την κάρτα μασούτη

-Τα Babylino οικονομική συσκευασία -20% με την κάρτα μασούτη

-Και στα Pampers αγοράζοντας δυο συσκευασίες Active Fit, Baby Dry Oικονομικό μέγεθος ή Jumbo κουτια , σας κανει εκπτωση στο δευτερο κουτί -40% με την κάρτα μασούτη

marios08
21-06-10, 09:18
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

good luck
21-06-10, 09:18
Αν καποια κοπελα τα χρησιμοποιει, σημερα στο Carrefour εχει 50% σε όλα τα χαρτικα Zewa.

olympics
21-06-10, 10:08
Ξέρει κάποια να μου πει που θα βρω έκπτωση στα παιδικά αντηλιακά proderm;
Μέχρι τις 16 του μήνα είχε στο Βασιλόπουλο 30%, όμως, κανένα από τα 4 καταστήματα που πήγα δεν είχαν proderm, παρόλο που τα είχαν στο διαφημιστικό φυλλάδιο!
Θέλω να πάρω τουλάχιστον 2 με 50 δείκτη προστασίας, αφού εκτός από τον γιο μου θέλω να παστώνομαι κι εγώ που είμαι έγκυος, καθώς έχω ακούσει πως τώρα το δέρμα είναι πιο ευαίσθητο για πανάδες.

eleana82
21-06-10, 10:23
εγω πηρα σημερα απο το μαρινοπουλο ενα αντηλιακο προδερμ ηταν γυρω στα 8 ευρω

kalamaraki
21-06-10, 10:30
Θα τα γραψω αναλυτικα

-Αγοράζοντας μια οικονομική συσκευασια ανοιχτή πανα ή βρακάκι Liberο ΚΑΙ ενα πακέτο μωρομάντιλα libero έκπτωση -30%

-Τα Libero Swim pants -20% με την κάρτα μασούτη

-Τα Babylino οικονομική συσκευασία -20% με την κάρτα μασούτη

-Και στα Pampers αγοράζοντας δυο συσκευασίες Active Fit, Baby Dry Oικονομικό μέγεθος ή Jumbo κουτια , σας κανει εκπτωση στο δευτερο κουτί -40% με την κάρτα μασούτη

mpouki
21-06-10, 10:31
Εγώ πήρα από το Μασούτη τα Pampers Easy up με έκπτωση 40% στη δεύτερη συσκευασία. Δέχτηκαν και τα κουπόνια ένα για κάθε συσκευασία. Επίσης μου έκανε έκπτωση και στη μικρή συσκευασία baby dry στο νο 2 και πήρε και σ' αυτά τα κουπόνια. Μόνο στα new born δεν μου έβγαζε την έκπτωση.

sofaki1978
21-06-10, 10:54
Ξέρει κάποια να μου πει που θα βρω έκπτωση στα παιδικά αντηλιακά proderm;
Μέχρι τις 16 του μήνα είχε στο Βασιλόπουλο 30%, όμως, κανένα από τα 4 καταστήματα που πήγα δεν είχαν proderm, παρόλο που τα είχαν στο διαφημιστικό φυλλάδιο!
Θέλω να πάρω τουλάχιστον 2 με 50 δείκτη προστασίας, αφού εκτός από τον γιο μου θέλω να παστώνομαι κι εγώ που είμαι έγκυος, καθώς έχω ακούσει πως τώρα το δέρμα είναι πιο ευαίσθητο για πανάδες.

στον σκλαβενιτη ειχε προδερμ με εκπτωτικο κουπονι - 1 ευρω.να παρω ομως το θαρρος να σου πω οτι δεν κανει τοσος μεγαλος δεικτης προστασιας,μεχρι 25 βαρια 30...οχι παραπανω.οσο ανεβαινει ο δεικτης προστασιας τοσο πιο πολλα χημικα εχουν.
φιλικα,σοφια.

oikat
21-06-10, 12:56
στον σκλαβενιτη ειχε προδερμ με εκπτωτικο κουπονι - 1 ευρω.να παρω ομως το θαρρος να σου πω οτι δεν κανει τοσος μεγαλος δεικτης προστασιας,μεχρι 25 βαρια 30...οχι παραπανω.οσο ανεβαινει ο δεικτης προστασιας τοσο πιο πολλα χημικα εχουν.
φιλικα,σοφια.

και γω ξερω οτι πανω απο 20-25 δεν προσφερει παραπανω προστασια

arleta
21-06-10, 13:06
Τυχερες Θεσσαλονικιες με το Μασουτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αυτα τα libero το λαδι μου βγαζουν μεχρι να τα βρω προσφορα στον ΑΒ.......................

olympics
21-06-10, 13:34
φιλικα,σοφια.

Ευχαριστώ πολύ! Δεν το γνώριζα αυτό για τον δείκτη προστασίας! Θα πάρω ένα με χαμηλότερο δείκτη και θα βάζω πιο συχνά!

nexia
21-06-10, 13:50
φετος το εμαθα κι εγω για και μαλιστα μου ειπαν οτι πανω απο 20 - 25 εχει απογορευτει το 30 δεν παιζει καθολου γεματο χημικα και δεν παρεχουν καμια προστασια.....

elachl
21-06-10, 13:58
ΝΕΧΙΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΣΟΥ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 1+1 Η ΒΑΒΥlINO KAI TO KOYPONI?

MUMSOFIA
21-06-10, 14:06
κορίτσια εγώ πήρα τα swimpans σήμερα από 3,30 - 2,50 ? το κουπόνι.
0,80 ? το καθένα

eleana82
21-06-10, 14:31
0,80 ? το καθένα

απο που τα πηρες?απο το μασουτη?εγω πηγα τοσες φορες και δεν ειχαν φερει!!!

arleta
21-06-10, 15:08
0,80 ? το καθένα

τα swimpans πόσο εχουν αρχικη τιμή χωρίς εκπτώση;;;;
το 3,3 που λες για ποιο μεγεθος ειναι;;; κι ειναι αρχικη τιμη;;;;
γιαιτ εγω τα αγορασα 5 ευρω -2,5 το κουπνι 2,5 ευρω....

sofaki1978
21-06-10, 15:17
bounitsa 3,27 τα αγορασα στον σκλαβενιτη.ακριβα ειναι 5 ευρω:roll:για 7 κιλα μεχρι .............δεν θυμαμαι.......

arleta
21-06-10, 15:42
sofaki
λεμε παντα για τα libero swimpans σωστα;;;;;;;;
ειχα παρει το Medium νουμερο, απο 10 κιλα μεχρι...... δε θυμαμαι κι εγω.... αλλα απο οτι θυμαμαι και τα δυο νουμερα και small που πηρες εσυ και medium που πηρα εγω ειχαν περιπου την ιδια τιμη....
εχω μονο ΑΒ εδω.... τωρα που θα παω Αθηνα θα προμηθευτω κανα πακετακι απο Σκλαβενιτη........

sofaki1978
21-06-10, 15:46
sofaki
λεμε παντα για τα libero swimpans σωστα;;;;;;;;
ειχα παρει το Medium νουμερο, απο 10 κιλα μεχρι...... δε θυμαμαι κι εγω.... αλλα απο οτι θυμαμαι και τα δυο νουμερα και small που πηρες εσυ και medium που πηρα εγω ειχαν περιπου την ιδια τιμη....
εχω μονο ΑΒ εδω.... τωρα που θα παω Αθηνα θα προμηθευτω κανα πακετακι απο Σκλαβενιτη........

ναι ναι τα libero:!::!::!:

ravT
21-06-10, 22:56
Δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί αλλά ο Σκλαβενίτης έχει -15% σε οικονομική ή jumbo συσκευασία ενώ παράλληλα οι οικονομικές έχουν και στίκερ -2 ευρώ.

good luck
21-06-10, 23:39
...δεν κανει τοσος μεγαλος δεικτης προστασιας,μεχρι 25 βαρια 30...οχι παραπανω.οσο ανεβαινει ο δεικτης προστασιας τοσο πιο πολλα χημικα εχουν.
φιλικα,σοφια.

Το ιδιο μου ειπε μια γνωστη μου που δουλευει στην Frezyderm. Την ρωτησα, τι δεικτη προστασιας εχει η βρεφικη αντηλικα κρεμα της Frezyderm γιατι δεν γραφει πανω στο κουτι, και μου ειπε 25 γιατι μεχρι τοσο επιτρεπεται.

scorpiaki
23-06-10, 11:07
Κοριτσια στo mymarket εχει τα Babylino -20%

scorpiaki
23-06-10, 11:09
Το ιδιο μου ειπε μια γνωστη μου που δουλευει στην Frezyderm. Την ρωτησα, τι δεικτη προστασιας εχει η βρεφικη αντηλικα κρεμα της Frezyderm γιατι δεν γραφει πανω στο κουτι, και μου ειπε 25 γιατι μεχρι τοσο επιτρεπεται.

Kαι γω αυτο ξερω.
Η Avene πως τα καταφερνει να βγαζει με 50?

#ΕΛΕΝΑ#
23-06-10, 11:15
Kαι γω αυτο ξερω.
Η Avene πως τα καταφερνει να βγαζει με 50?

και η chicco εχει με 50...αλλα δεν τα καταλαβα ποτε αυτα με τους δεικτες εγω για μωρο 6 μηνων τι να παρω???? ξερω ειμαι παλι off...:oops:

#ΕΛΕΝΑ#
23-06-10, 11:18
Δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί αλλά ο Σκλαβενίτης έχει -15% σε οικονομική ή jumbo συσκευασία ενώ παράλληλα οι οικονομικές έχουν και στίκερ -2 ευρώ.

χθες πηρα pampers με 11.90 (ειχα και -3 ευρω κουπονι....) καλο!!:p:cool:

savropinguinos
23-06-10, 11:32
και η chicco εχει με 50...αλλα δεν τα καταλαβα ποτε αυτα με τους δεικτες εγω για μωρο 6 μηνων τι να παρω???? ξερω ειμαι παλι off...:oops:

η παιδιατρος μου ειπε οτι μεχρι 25 ,μετα εχει χημικα φιλτρα που στην ουσια δεν παρεχουν καμμια προστασια απλα επιβαρυνουν το δερμα κ τον οργανισμο...

good luck
23-06-10, 12:28
Κι'εμενα ακριβως το ιδιο μου ειπε η παιδιατρος.
Στο περιοδικο "παιδι και νεοι γονεις" ειδα στην τηλεοραση οτι την αντηλιακη της frezyderm την δινει δωρο. Δεν ξερω ομως ποσα ml ειναι.
Παντως στο φαρμακειο εχει τιμή...φαρμακείου!!! :lol::lol::lol:

scorpiaki
23-06-10, 12:30

Εμεις πηραμε της Freezyderm.

theolvas
23-06-10, 12:52
Κι'εμενα ακριβως το ιδιο μου ειπε η παιδιατρος.
Στο περιοδικο "παιδι και νεοι γονεις" ειδα στην τηλεοραση οτι την αντηλιακη της frezyderm την δινει δωρο. Δεν ξερω ομως ποσα ml ειναι.
Παντως στο φαρμακειο εχει τιμή...φαρμακείου!!! :lol::lol::lol:

ειναι κανονικο μεγεθοςκ το περιοδικο κανει 6,50 με δωρο ενα κουβαδακι με το gummi bear...

elsaki75
23-06-10, 12:55
καλημερα κοριτσια και μενα η παιδιατρος μου τονισε να μην παρω με δεικτη πανω απο 30...της frezyderm εχω και εγω δεν πηγαμε βεβαια ακομα θαλασσα εκει θα φανει ποσο προστατευει γιατι καθημερινα λιγο στο προσωπακι μπαινει...δεν μου κοκκινισε παντως ¨)

Ηλιάννα
23-06-10, 13:38

nexia
23-06-10, 14:15
απαντηση για την elachl....ναι ναι στα καρφουρ και το 1+1 και -4 ευρω το κουπονακι αφου το περασε ειπε το μηχανημα αυτη δεν ειχε προβλημα....μου εχει τυχει να μην το δεχετε το μηχανημα οταν εχει κατι παραξενους συνδυασμους προσφορων το ιδιο το σουπερ μαρκετ και να εχω κι εγω κουπονι...αλλα αυτο μια φορα πριν 2 χρόνια περιπου..... και οσον αφορα τους υψηλους δεικτες μαλλον πως μας κοροιδευουνε για να παιρνουνε πιο πολαα χρηματα απο τους καημενους τους γονεις που για τα παιδια τους προσπαθουνα για το καλυτερο βλεπεις οσο πιο υψηλος ο δεικτης τοσο πιο ακριβη η τιμουλα....

DINA ST
23-06-10, 14:23
κοριτσα το περιοδικο το παιδι και νεοι γονεις εχει το αντιλιακο που λετε της frezyderm εμφανισιακα ειναι κανονικο μεγεθος ομως πανω γραφει "δειγμα δωρεαν με μειωμενο περιεχομενο"

Ηλιάννα
23-06-10, 14:48
κοριτσα το περιοδικο το παιδι και νεοι γονεις εχει το αντιλιακο που λετε της frezyderm εμφανισιακα ειναι κανονικο μεγεθος ομως πανω γραφει "δειγμα δωρεαν με μειωμενο περιεχομενο"

Σοβαρα το λες;;;:shock::shock:
Καλα ειμαστε πολυ γελοίοι!!!!!!!!!Και απο τη μυγα ξυγκι θελουν να βγαλουν,αφου κανεις που κανεις την προσφορα κανε τη σωστη διαφορετικα βαλε συσκευασια ιση με το περιεχομενο

theolvas
23-06-10, 15:11

δεν το πηρα το περιοδικο...ζαχαρωνε ο γιος μου το κουβαδακι γι αυτο το ειδα...πολυ καραγκιοζιλικι....
ασε που τα frezyderm εχουν ενοχοποιηθει κ για parabens,τα οποια ειναι καρκινογονα....
υπαρχει κ σχετικο τοπικ καπου....
κ πανακριβα,κ καρκινογονα...........

mgeorgan
23-06-10, 15:52
Καλα ειμαστε πολυ γελοίοι!!!!!!!!!Και απο τη μυγα ξυγκι θελουν να βγαλουν,αφου κανεις που κανεις την προσφορα κανε τη σωστη διαφορετικα βαλε συσκευασια ιση με το περιεχομενο
συγνωμη που επεμβαίνω, δεν εχω δει το αντιλιακο, αλλα αν λείπει εστω και ενα ml δεν μπορεί να το πουλήσει η εταιρεία και γι αυτό τα δίνει ετσι. Συμφωνώ όμως οτι τα δώρα τελικα τα πληρώνουμε

stellitsa1978
23-06-10, 15:55
Εγώ ακόμα δεν του έχω πάρε αντηιλιακό. Πριν βάλετε κατι επάνω επάμω σας και πιο πολύ επάνω στα παιδια μας βαλτε τη μάρκα η τα συστατικά εδω: http://www.cosmeticsdatabase.com/

Εχω τρελαθει. Συγνωμη που ειμαι εκτος θεματος!

DINA ST
23-06-10, 15:55

Ετσι ακριβως γελοιοι! Το βλεπεις σε κανονικο μεγεθος και λες α ωραια προσφορα και με το που το πιανεις βλεπεις με μικρα τυπωμενα γραμματα πανω "μειωμενο περιεχομενο". Το παρατηρησα οταν πηγα να το αγορασω. Σκεφτηκα να το αφησω γιατι το βρηκα κοροιδια αλλα τελικα το πηρα επειδη ειχε το κουβαδακι για το γιο μου που του αρεσει. Δεν ξερω ποσο ακριβως εχει μεσα αλλα οταν το πιανεις ειναι πολυ ελαφρυ σε σχεση με αυτο που αγορασα πριν μερες απο το φαρμακειο! Και τωρα που το σκεφτομαι κακως το πηρα, αφου το αντιλιακο δεν ειναι κανονικο σαν περιεχομενο κουβαδακια τετοια εχει και το jumbo και θα μου στοιχιζε και λιγοτερα!
Theolvas το αντιλιακο αυτο το περνω απο περυσι, μου το εχει πει ο παιδιατρος του δεν ειχα παρει ειδηση για το θεμα με τα parabens αλλα τωρα σιγουρα θα το ψαξω.

ΚΑΡΔΙΑ
23-06-10, 16:33
Εγώ ακόμα δεν του έχω πάρε αντηιλιακό. Πριν βάλετε κατι επάνω επάμω σας και πιο πολύ επάνω στα παιδια μας βαλτε τη μάρκα η τα συστατικά εδω: http://www.cosmeticsdatabase.com/

Εχω τρελαθει. Συγνωμη που ειμαι εκτος θεματος!

ΑΧΑΧΑΧ με έβαλες σε σκέψεις τώρα!!
Δεν θυμάμαι πως το λένε, αλλά πήρα ένα παιδικό αντιηλιακό του KORRES.
Το έχω στο σπίτι για να βάλω το ακριβές όνομα και να δω τί θα βγάλει, αλλά πολλά του KORRES τα βγάζει κόκκινα.
ΑΜΑΝ

elachl
23-06-10, 16:58
http://www.atlantic.gr/gr/home.asp?p=2-1

amande
23-06-10, 17:10
κορίτσια για να μη βγώ off δείτε το topic "αντηλιακό και paraben" http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=19688&highlight=%E1%ED%F4%E7%EB%E9%E1%EA%EF+Paraben
και διαβάστε απο την 6 σελ.ειδικά και μετά.

sofaki1978
23-06-10, 17:17
και ειναι και πανακριβα τα frezyderm!!!!!!!φωτια και λαυρα!!!!!!πριν μια εβδομαδα παραγγειλα απο αμερικανικο σαιτ ενα σαμπουαν-αφρολουτρο 160 ml και μια κρεμα αλλαγης 60ml με κοστος 14 ευρω με τα μεταφορικα μεσα στην τιμη!frezyderm σε αυτες τις τιμες δεν αγοραζεις.και στο σαιτ που εβαλε η στελλιτσα ειναι οτι πιο αγνο υπαρχει!!!

http://www.cosmeticsdatabase.com/wordsearch.php?query=earth+mama+angel+baby

βεβαια ειχα χρησιμοποιησει και εκπτωτικο κωδικο για -5$.αν θελησει καποια να παραγγειλει να της δωσω τον κωδικο και το σαιτ για να παραγγειλει.

και αντιηλιακο

http://www.ewg.org/2010sunscreen/finding-the-best-sunscreens/?search=&brand_id=882&ptype=

astarti
24-06-10, 02:20
Σοφάκι μου το θέλω εγώ το site...Για πες...Γιατί μου τελειώνουν τα καλλυντικά της μικρής και πρέπει να αγοράσω καινούρια...

good luck
24-06-10, 04:07
Sofaki κι'εγω θελω το site και τον κωδικο please!!!
Αν μπορεις στειλτο μου με pm. Σ'ευχαριστω παρα πολύ.

vasso st
24-06-10, 07:25
και επειδη οι περισσοτεροι εχουμε αυτοκινητο, υπαρχει τροπος να βρουμε το φθηνοτερο πρατηριο καυσιμων στην περιοχη μας ;-) Το Υπ. Οικονομικων εχει τη λυση!! Μπειτε www.fuelprices.gr (http://www.fuelprices.gr) και σας ανοιγει 3 ενοτητες. Εσεις μπειτε στην ενοτητα καταναλωτες και ακολουθειστε τα βηματα!!!

elinaa
24-06-10, 12:52
sofaki tha me endiefere kai emena to site kai o kwdikos.
euxaristw ek twn proterwn

angela
24-06-10, 12:55
φοβερή η ενέργεια αυτή του ΣΚΑΙ ειδικά εκει που λεει για τους γιατρους!!!
θα το χρησιμοποιήσω!!!

http://www.skai.gr/news/folders/folder/?cid=82
http://www.skai.gr/news/greece/article/143688/meiositimonkainrosfores/

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13
24-06-10, 12:57
Koρίτσια αφορά όσες από εσας είστε πολύτεκνες. Στο carrefour το δηλώνεις στην υποδοχή, το καταχωρούν στην κάρτα του carrefour και έχεις 5% έκπτωση σε ό,τι κι αν πάρεις!

ΚΑΡΔΙΑ
24-06-10, 13:54
φοβερή η ενέργεια αυτή του ΣΚΑΙ ειδικά εκει που λεει για τους γιατρους!!!
θα το χρησιμοποιήσω!!!

http://www.skai.gr/news/folders/folder/?cid=82
http://www.skai.gr/news/greece/article/143688/meiositimonkainrosfores/

ότνως πολύ καλή η ενέργεια!!

όσο για τους γιατρούς που λες..........όταν τους αφήνει ο σύλλογος angela....(και αναφέρομαι στους οδοντιάτρους συγκεκριμένα.....)

anemoni
24-06-10, 14:48
Koρίτσια αφορά όσες από εσας είστε πολύτεκνες. Στο carrefour το δηλώνεις στην υποδοχή, το καταχωρούν στην κάρτα του carrefour και έχεις 5% έκπτωση σε ό,τι κι αν πάρεις!

Πολύ σημαντική πληροφορία, να ΄σαι καλά.

candy1234
24-06-10, 15:15
Προσφορά στα libero, τρέχουσα, εχει κανένα σουπερ μαρκετ;

arleta
24-06-10, 15:24

αχ κι εγω αυτο περιμενω....
ληγουν τα κουπονια μου 30/06.....
το μονο που εχω δει ειναι στο ατλαντικ με καθε μεγαλη συσκευασια πανας παιρνεις 2 πακετα μωρομαντηλα libero δωρο.... καλη περιπτωση, αλλα οχι και το ιδανικο για μενα στη συγκεκριμενη φαση......

αν καμιας σας δει πουθενα τιποτα πειτε μας!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιάννα
24-06-10, 15:37

Εγω ειχα ρωτησει στην υποδοχη και μου ειχαν πει οτι ειναι μονο για προιοντα Carrefour οχι για τα υπολοιπα
Οταν με το καλο γινω πολυτεκνη θα το κανω αλλα δεν αξιζι τον κοπο αν ειναι μονο για τα δικα τους

bebakos
24-06-10, 15:41
Εγω ειχα ρωτησει στην υποδοχη και μου ειχαν πει οτι ειναι μονο για προιοντα Carrefour οχι για τα υπολοιπα
Οταν με το καλο γινω πολυτεκνη θα το κανω αλλα δεν αξιζι τον κοπο αν ειναι μονο για τα δικα τους

Επιβεβαιώνω, ισχύει για προϊόντα δικά τους σε πολύτεκνους κι ανέργους.

kalamaraki
24-06-10, 16:14

Στο Μασουτη αγοράζοντας μια οικονομικη συσκευασια + ενα κουτι μωρομάντηλα εχεις -30% εκπτωση στα Λιμπερο, επισης στα swimpants τα εχει -20%

kalamaraki
24-06-10, 16:15
Ξερει κανεις να μου πει για τους άνεργους στο καρφουρ αν ειναι μονο για τα δικα τους προιόντα η έκπτωση?

elachl
24-06-10, 16:49
καλησπερα..τη δευτερα παιδικα κροκς στα lidl με 4 ευρω
νο 22-27 σε εξι χρωματα

sofaki1978
24-06-10, 21:47
Ξερει κανεις να μου πει για τους άνεργους στο καρφουρ αν ειναι μονο για τα δικα τους προιόντα η έκπτωση?

http://www.carrefour.gr/inside.aspx?a_id=302

5% για τα δικα τους..........

katerina2
24-06-10, 23:27
καλησπερα..τη δευτερα παιδικα κροκς στα lidl με 4 ευρω
νο 22-27 σε εξι χρωματα

Μάρκα κροκς ή τύπου κροκς;

Γατουλα
24-06-10, 23:37
μαλλο τυπου....και στο καρφουρ με 6 τα πηρα
καληνυχτες.......

STELLA08
25-06-10, 07:24
Σήμερα στo Μαρινόπουλο έχει -20% στις πάνες-σερβιέτες και -30% στα ariel.

kalamaraki
25-06-10, 09:22
Κοριτσιαααααααααααααααααααααα για πηγαιντε για πανες!

http://i290.photobucket.com/albums/ll244/kalamaraki_2008/25-260610_Aporrypantika_C_M.jpg

Pytheas
26-06-10, 19:53
Μόλις γυρίσαμε από τα Carrefour. Πήραμε πάνες Babylino -20% για τις οποίες είχαμε και κουπονάκια, τα οποία δέχτηκαν κανονικά!

Αρχικά αφαιρέθηκε από την τιμή του ραφιού η έκπτωση του κουπονιού και στο ποσό που έμεινε αφαιρέθηκε το 20%. Αν γινόταν το αντίθετο θα είχαμε ακόμα μεγαλύτερο κέρδος, αλλά και πάλι καταφέραμε να πάρουμε μεγάλη (Economy Pack) συσκευασία από ?18,75 αρχική τιμή με -?4 -?2,95 = ?11,80!

eleana82
28-06-10, 07:35
κοριτσια καλημερα!στο CARREFOUR -50% ΟΙ ΠΑΝΕΣ BABYLINO!!!!!!

MARILYN
28-06-10, 07:58
Προσπαθώ να τους στείλω email για να δω αν δέχονται τα κουπονια που έχω αλλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα: Επιτρέπονται μόνο αλφαριθμητικοί χαρακτήρες και κενά.
Γιατί; Δεν εχω βάλει καθόλου νούμερα...

poukis
28-06-10, 09:21

kalamaraki
28-06-10, 10:12
Προσπαθώ να τους στείλω email για να δω αν δέχονται τα κουπονια που έχω αλλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα: Επιτρέπονται μόνο αλφαριθμητικοί χαρακτήρες και κενά.

Μαριλυν μου ειπαμε...οταν εχουν εκπτωση που αφορά οοολους του καταναλωτες χωρις κάρτα δεν δεχονται κουπονια! Οταν ειναι εκπτώσεις που γινονται μονο με την χρηση της καρτας τοτε δεχονται κουπονια!

gio_kx
28-06-10, 16:46
Κορίτσια στο Μασούτη στο Cosmos-υποθέτω ισχύει σε όλα τα καταστήματα-έχει τα παμπερς στην 2η συσκευασία 40% έκπτωση!!

druuna75
28-06-10, 19:24
Είδα μόλις ότι σήμερα στα CarrefourΜαρινόπουλος έχουν τα BABYLINO -50% ! Ελπίζω να προλάβετε οι ενδιαφερόμενες !

sofaki1978
28-06-10, 19:35

που το στελνεις?????εγω την προηγουμενη φορα με την περιβοητη εκπτωση λιbero ειχα στειλει στο carrefour_greece@carrefour.com.

MARILYN
28-06-10, 20:21
που το στελνεις?????εγω την προηγουμενη φορα με την περιβοητη εκπτωση λιbero ειχα στειλει στο carrefour_greece@carrefour.com.

Προσπάθησα μέσα από το site και την φόρμα επικοινωνίας.
Τελικά κατέληξα σε αυτό που μου είπες αλλά ακόμη μου απαντούν....:evil:

anika
28-06-10, 20:41
Κορίτσια, όντως η έκπτωση για τα Babylino ισχύει. προσέξτε όμως....Συμφέρει να πάρετε 2 μικρές συσκευασίες των 27 τεμαχίων, αντί 1 μεγάλη οικονομική....Κάντε τους υπολογισμούς σας οταν πάτε στο super market...
Μια μεγάλη εχει 18,75 -50% = 9,375 ευρω
Δυο μικρες έχουν 8,60 * 2 συσκευασίες = 17,2 -50% = 8,60 ευρω....

Αρα για τον ίδιο αριθμό τεμαχίων στη δεύτερη περίπτωση έχετε κέρδος 0,77 ευρω...!!!!
Γενικά, να προσέχετε γιατί οι οικονομικές συσκευασίες δεν είναι πάντα και πιο οικονομικές. Αυτό ισχύει για όλα τα προιόντα...
Εμείς ψωνίσαμε πριν λίγο, γι αυτο το ανέφερα τώρα. Η προσφορά ισχύει μέχρι και αύριο....Καλές αγορές λοιπόν....γιατί πλέον, ότι κερδίζεις καλό είναι...

elachl
28-06-10, 20:48
που εχουν οι μικρες8,60?εδω εχουν 9,37 βεροπουλο και 9,37 ατλαντικ..
επισης τα μεγαλα εχουν -4 ευρω στικερ!
απο αυριο αρχιζουν σουπερ προσφορες στο βεροπουλο
www.veropoulos.gr (http://www.veropoulos.gr)

anika
28-06-10, 20:55
Σήμερα στο Μαρινόπουλο Κορωπίου, οι μικρές 8,60

good luck
28-06-10, 23:34
που εχουν οι μικρες8,60?εδω εχουν 9,37 βεροπουλο και 9,37 ατλαντικ..
επισης τα μεγαλα εχουν -4 ευρω στικερ!
απο αυριο αρχιζουν σουπερ προσφορες στο βεροπουλο
www.veropoulos.gr (http://www.veropoulos.gr)

Καλησπερα, που βλεπεις τις προσφορες σ'αυτο το site?
Σε μενα γραφει οτι δεν υπαρχουν προϊόντα σε προσφορα.:(

kalamaraki
28-06-10, 23:37
Οπως ανοιγει η σελιδα πανω αριστερα δεν εχει ενα ορθογώνιο πλαισιο με ενα κοριτσάκι να πηδάει στον αέρα....πατα εκει θα σε βγαλει στο φυλλάδιο σε pdf

MARILYN
28-06-10, 23:39
Καλησπερα, που βλεπεις τις προσφορες σ'αυτο το site?
Σε μενα γραφει οτι δεν υπαρχουν προϊόντα σε προσφορα.:(

Μάλλον εννοεί το φυλλάδιο που είναι στα αριστερά. Ξεκινούν όντως αύριο.

good luck
29-06-10, 00:55
Ευχαριστω πολυ και τις δυο σας. Εγω παταγα το προσφορες ημερας. :oops::oops:

Lioula
29-06-10, 14:52
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!απιστευτο!πηγα Μαρινοπουλο και πηρα την μικρη συσκευασια, 8,74 ευρω.της δινω το κουπονι και ηταν μια ξινη και μου λεει δεν το περναει.μα της λεω σε αλλα καταστηματα το δεχονται!και πεταγεται ενα τσακαλακι απο διπλα και της λεει αυτο που ειχε πει μια κοπελα παραπανω!απο την αρχικη τιμη αφαιρεις το κουπονι και πας στην υποδοχη και δινεις το 50% στο χερι!τελικα μου βγεικε 8,74-2,5-4,37(50%)=1,87!!!!

kalamaraki
29-06-10, 14:55
αντε μπράβο Λιουλα!!!

leman
29-06-10, 15:11
ακριβως το ιδιο εγινε και με εμενα. η μια ταμιας δε το δεχοταν, ρωτησε τη διπλανη και της ειπε να δεχτει το κουπονι και να παω στην υποδοχη να παρω το 50% πισω. Ομως το 50% δε μου εγινε στην αρχικη τιμη οπως στη Lioula, αλλα στο υπολοιπο μετα την αφαιρεση του κουπονιου δηλαδη στο 6,22 (τελικη τιμη 3,11).

Γατουλα
29-06-10, 15:11
δε μου λες? το τσακαλακι ηταν υπαλληλος η αλλη απο παρεντς χαχαχχαχαχα!!!
Ευγε!!!!!!!!

Lioula
29-06-10, 15:45
Υπαλληλος ηταν!αν θελει ο ανθρωπος...

scorpiaki
29-06-10, 16:53
Εμεις πηγαμε στα Carrefour σημερα,ναι μεν πηραμε την προσφορα των 50%,αλλα δεν υπηρχε ουτε για δειγμα στικερακι με την εκπτωση των -6 ή -4 Ευρω.Ρωτησα μια υπαλληλο που τριγυρνουσε εκει και μου ειπε οτι υπηρχαν 2-3 μονο!!!!Αν ειναι δυνατον.Ασε που εψαξα ολα τα babylino και δεν υπηρχε παλι ουτε ενα που να ειχε 62 μεσα,ολα 58!!!!!
Ειναι απιστευτο το ποσα χρηματα κερδιζουν.

sofaki1978
29-06-10, 17:05
Εμεις πηγαμε στα Carrefour σημερα,ναι μεν πηραμε την προσφορα των 50%,αλλα δεν υπηρχε ουτε για δειγμα στικερακι με την εκπτωση των -6 ή -4 Ευρω.Ρωτησα μια υπαλληλο που τριγυρνουσε εκει και μου ειπε οτι υπηρχαν 2-3 μονο!!!!Αν ειναι δυνατον.Ασε που εψαξα ολα τα babylino και δεν υπηρχε παλι ουτε ενα που να ειχε 62 μεσα,ολα 58!!!!!
Ειναι απιστευτο το ποσα χρηματα κερδιζουν.

εγω ξερω οτι ειχαν με στικερ -4 και -2 οχι -6.επισης οσο μεγαλωνουν τα νουμερα μειωνονται και τα τεμαχια.τα libero Που εχω το ν4 εχει μεσα 60 τεμαχια και το νο 5 58 τεμαχια.και το νο 3 ειχε αν θυμαμαι καλα 68 τεμαχια.

scorpiaki
29-06-10, 17:23
εγω ξερω οτι ειχαν με στικερ -4 και -2 οχι -6.επισης οσο μεγαλωνουν τα νουμερα μειωνονται και τα τεμαχια.τα libero Που εχω το ν4 εχει μεσα 60 τεμαχια και το νο 5 58 τεμαχια.και το νο 3 ειχε αν θυμαμαι καλα 68 τεμαχια.

Και μεις το 4 περνουμε,πως βαζω εικονα,οταν τις εχω αποθηκευμενες στον υπολογιστη μου???
-το εβγαλα φωτογραφια να δεις οτι το babylino 4 που ειχα παρει πριν λιγο καιρο,ειχε 62 τεμαχια και στικερακι -6.

sofaki1978
29-06-10, 17:38
Και μεις το 4 περνουμε,πως βαζω εικονα,οταν τις εχω αποθηκευμενες στον υπολογιστη μου???
-το εβγαλα φωτογραφια να δεις οτι το babylino 4 που ειχα παρει πριν λιγο καιρο,ειχε 62 τεμαχια και στικερακι -6.

me -6 δεν εχω δει,αν ειχα δει θα το ειχα παρει:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.εχω 2 συσκευασιες babylino σπιτι,ειναι το Νο 4 που εχει 62 κομματια και το Νο 4+ με 58 κομματια.

scorpiaki
29-06-10, 18:22
me -6 δεν εχω δει,αν ειχα δει θα το ειχα παρει:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.εχω 2 συσκευασιες babylino σπιτι,ειναι το Νο 4 που εχει 62 κομματια και το Νο 4+ με 58 κομματια.

Και γω τυχαια το ανακαλυψα:D:D:D.
Ηταν τα babylino στη σειρα και πηγα να δω τι τιμη εχει και για καλη μου τυχη επεσαν ολα κατω και πισω πισω ξεπροβαλε αυτο με το -6:D:D.
Προσπαθω να βαλω φωτογραφια,αλλα δεν μπορω μπορει καποια να με βοηθησει?

pontikaki
29-06-10, 23:19
κοριτσια να ρωτησω κατι που ειναι λιγο ασχετο με τις προσφορες?το σουπερ μαρκετ μασουτης απο τιμες τι λεει ειναι νορμαλ?μετακομιζουμε και στην ορεστιαδα εχει μασουτη και μαρινοπουλο .sorry για την εκτος θεματος ερωτηση!

elachl
29-06-10, 23:25
σημερα στο βεροπουλο μου δεχτηκαν και το 1+1μικρο babylino και κουπονι 2,5 ευρω..ετσι λοιπον τα πηρα 6,87..καλα δεν ειναι?
ειχε στικερ -4 και εκπτωση 20% στα μεγαλα πακετα

kalamaraki
29-06-10, 23:32
κοριτσια να ρωτησω κατι που ειναι λιγο ασχετο με τις προσφορες?το σουπερ μαρκετ μασουτης απο τιμες τι λεει ειναι νορμαλ?μετακομιζουμε και στην ορεστιαδα εχει μασουτη και μαρινοπουλο .sorry για την εκτος θεματος ερωτηση!

Κοιτα εγω παω και στα δυο , κατα κορον δηλαδη περισσοτερο στο Μασουτη, απλα ο μαρινοπουλος βγαζει ποιο τρανταχτες προσφορες. Κατα τα αλλα εχουν μικρες διαφορες σε προιοντα θα το ανακαλυψεις και μονη σου!
Καλως να μας ερθεις στα βορεια διαμερισματα!!

MARILYN
30-06-10, 00:19
Λοιπόν κορίτσια ακούστε τι έγινε με εμένα.

Έστειλα στα carrefour email και ρώτησα αν δέχονται κουπόνια μαζί με την προσφορά για τις πάνες Babylino. Με ρώτησαν σε ποιό κατάστημα θα πάω για να αποφύγω την ταλαιπωρία και τους είπα. Τους έστειλαν email με τα στοιχεια μου και τους είπαν όταν πάω να δεχτούν τα κουπόνια μου!!!!
Μου τηλεφώνησαν παρακαλώ στο κινητό και μου είπαν να πάω από εκεί και ότι θα ισχύσουν τα κουπόνια μου. Επειδή μάλιστα δεν είχε το νούμερο που ήθελα στις οικονομικές, τα πλήρωσα σήμερα και θα πάω αύριο να τα παραλάβω.
Κουπόνια ΔΕΝ έπαιρναν. Μόνο τα δικά μου με ολόκληρη διαδικασία....Τα χτυπούσαν στο ταμείο κανονικά και μετά μου επέστρεφαν το 50% στο χέρι στην ρεσεψιόν!
Είχα 2 κουπόνια 1 οικονομική + 1 μικρή δώρο και 2 των 2,00? για μικρές συσκευασίες.
Πλήρωσα συνολικά: 26,87? για 2 οικονομικές συσκευασίες και 4 μικρές!!!!!!!!

Νομίζω ΤΕΛΕΙΑ αγορά ε; Συνολικά 232 πάνες!!!
Οπότε στην επόμενη προσφορά ας τους στείλουμε email για να μας δέχονται τα κουπονάκια μας!!!
Ελπίζω να πιάσει ξανά!!!:lol:

MARILYN
30-06-10, 00:20
Κοιτα εγω παω και στα δυο , κατα κορον δηλαδη περισσοτερο στο Μασουτη, απλα ο μαρινοπουλος βγαζει ποιο τρανταχτες προσφορες. Κατα τα αλλα εχουν μικρες διαφορες σε προιοντα θα το ανακαλυψεις και μονη σου!

Pontikaki κι εγώ τα ίδια με την Kalamaraki!
Καλώς να μας έρθεις!!!

Spiroulina
30-06-10, 01:47
Προσφορες carrefour για Τεταρτη-Πεμπτη!!!

RAF
30-06-10, 09:18

PONTIKAKI ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ, ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ MARKET ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ.ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ 1?.ΤΩΡΑ ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ.

savropinguinos
30-06-10, 10:02

Έστειλα στα carrefour email και ρώτησα αν δέχονται κουπόνια μαζί με την προσφορά για τις πάνες Babylino. Με ρώτησαν σε ποιό κατάστημα θα πάω για να αποφύγω την ταλαιπωρία και τους είπα. Τους έστειλαν email με τα στοιχεια μου και τους είπαν όταν πάω να δεχτούν τα κουπόνια μου!!!!
Μου τηλεφώνησαν παρακαλώ στο κινητό και μου είπαν να πάω από εκεί και ότι θα ισχύσουν τα κουπόνια μου. Επειδή μάλιστα δεν είχε το νούμερο που ήθελα στις οικονομικές, τα πλήρωσα σήμερα και θα πάω αύριο να τα παραλάβω.
Κουπόνια ΔΕΝ έπαιρναν. Μόνο τα δικά μου με ολόκληρη διαδικασία....Τα χτυπούσαν στο ταμείο κανονικά και μετά μου επέστρεφαν το 50% στο χέρι στην ρεσεψιόν!
Είχα 2 κουπόνια 1 οικονομική + 1 μικρή δώρο και 2 των 2,00? για μικρές συσκευασίες.

Οπότε στην επόμενη προσφορά ας τους στείλουμε email για να μας δέχονται τα κουπονάκια μας!!!

τωρα αυτο δεν ειναι πολυ άτιμο εκ μερους τους ως προς τους υπόλοιπους καταναλωτές?δηλ πρεπει να στέλνουμε όλοι μηνύματα?

vickytsoch
30-06-10, 10:55
κι εμενα δεν τα δεχτηκαν...

αλλα θα το ξερω στο εξης!!!

MARILYN
30-06-10, 11:50
Είναι όντως αδικία. Αλλά γιαυτό σας το είπα για να ξέρετε την άλλη φορά να στέλνετε email. Τι να κάνουμε, αφού έτσι το δέχονται σε κάποιους...έστω...

Ας το εκμεταλευτούμε εμείς που το γνωρίζουμε πλέον.
Πάντως εγώ αν δεν μου τα δέχονταν τα κουπόνια, ειλικρινά δεν θα αγόραζα...γιατί ο Βασιλόπουλος π.χ. μου τα παίρνει...και έχω και στοκ...δεν επείγομαι...

pontikaki
30-06-10, 12:34
PONTIKAKI ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ, ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ MARKET ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ.ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ 1?.ΤΩΡΑ ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ.

Δεν ξερω αν εχει στρατιωτικο πρατηριο θα το κοιταξω,

Pontikaki κι εγώ τα ίδια με την Kalamaraki!
Καλώς να μας έρθεις!!!

ευχαριστω

ευχαριστω θα το επισκεφτω και τα δυο και βλεπουμε.

Σοφία Τ.
01-07-10, 01:01
Συμμαχια κατα της ακριβειας!

http://help.in.gr/symmaxia/

kalamaraki
01-07-10, 01:03
5% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ CARREFOUR & 10% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΕΝΔΥΣΗΣ- ΥΠΟΔΗΣΗΣ MONO ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΥΣ

Σοφία Τ.
01-07-10, 01:05

Εστειλα κι εγω μεηλ τη Δευτερα για το ιδιο θεμα και μου ειπαν οτι η ενεργεια ισχυει παραλληλα με τα κουπονια αλλα αν θελω ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ (ναι καλε, για εμενα το εκαναν!) να τους δωσω το ονοματεπωνυμο μου για να ενημερωσουν το καταστημα.Αμ δε!Εκτυπωσα το μεηλ για παν ενδεχομενο (και θα το εχω παντα μαζι μου) και εκανα οτι ειπε η κοπελα παραπανω απλα αναφεροντας οτι επικοινωνησα με τα κεντρικα.Και μαλιστα σημερα τους απαντησα στο μεηλ, ευχαριστωντας τους για την αμεση απαντηση, αλλα τους την ειπα,οτι πρεπει να ενημερωσουν τα καταστηματα ωστε να μην ταλαιπωρουν τον κοσμο.Αρνουμαι να ενημερωνω τα κεντρικα καθε φορα που θελω να παρουν τα κουπονια μου και να πρεπει να δινω τα προσωπικα μου στοιχεια για να εξυπηρετηθω.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!

Αντε να μην κανουμε ολοι αυτο που εκαναν καταναλωτες στην Κατερινη!
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=145492&cid=4

poukis
01-07-10, 09:10
Εστειλα κι εγω μεηλ τη Δευτερα για το ιδιο θεμα και μου ειπαν οτι η ενεργεια ισχυει παραλληλα με τα κουπονια αλλα αν θελω ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ (ναι καλε, για εμενα το εκαναν!) να τους δωσω το ονοματεπωνυμο μου για να ενημερωσουν το καταστημα.Αμ δε!Εκτυπωσα το μεηλ για παν ενδεχομενο (και θα το εχω παντα μαζι μου) και εκανα οτι ειπε η κοπελα παραπανω απλα αναφεροντας οτι επικοινωνησα με τα κεντρικα.Και μαλιστα σημερα τους απαντησα στο μεηλ, ευχαριστωντας τους για την αμεση απαντηση, αλλα τους την ειπα,οτι πρεπει να ενημερωσουν τα καταστηματα ωστε να μην ταλαιπωρουν τον κοσμο.Αρνουμαι να ενημερωνω τα κεντρικα καθε φορα που θελω να παρουν τα κουπονια μου και να πρεπει να δινω τα προσωπικα μου στοιχεια για να εξυπηρετηθω.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!

Αντε να μην κανουμε ολοι αυτο που εκαναν καταναλωτες στην Κατερινη!
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=145492&cid=4

Καλημερα! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ στην ΚΑΤΕΡΙΝΗ που οργανωθηκαν!!!!!!αυτοι ειναι καταναλωτες...!!!! εμπρος ολοι στον δρομο που χαραξαν οι Κατερινιωτες!!!
ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!πηραν τελικα 5% εκπτωση απο άλλο κατάστημα!

MARILYN
01-07-10, 11:37
Κορίτσια στον
ΜΑΣΟΥΤΗ οι λίμπερο από σήμερα μέχρι και το Σάββατο -40%
Τρέξτε............

scorpiaki
01-07-10, 11:37
τωρα αυτο δεν ειναι πολυ άτιμο εκ μερους τους ως προς τους υπόλοιπους καταναλωτές?δηλ πρεπει να στέλνουμε όλοι μηνύματα?

και γω το θεωρω απαραδεκτο αυτο!Ή τους ενημερωνεις ολους με μια ανακοινωση π.χ. στα φυλλαδια σου,στην εισοδο του καταστηματος με ενα φει βολαν ή κανεναν.

Απαραδεκτοι....Αχ Ελλαδαραααααααααααααααααααααααααααα...

Μπραβο στους Κατερινιωτες:p:p:p

poukis
01-07-10, 11:45
*
QUANTO, ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΑ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΕΝΤΟΜΟΑΠΩΘΗΤΙΚΑ 30% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CARD
*
DIXAN 66/70Μ -6? 40% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CARD
*
LIBERO 40% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CARD
*
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΠΑΡΘΕΝΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΙΩ 5ΛΙΤ ΜΟΝΟ 14,95?

ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ 01/07 ΕΩΣ 03/07/10 ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΑΣΟΥΤΗ

stellitsa1978
01-07-10, 11:56
Kαλημέρα και καλό μηνα. Στον Βασιλοπουλο Με καθε οικονομικη libero up & go δωρο 250 ποντοι. Δηλαδη δωροεπιταγη των 6 ευρώ και 50 πόντοι.

Lioula
01-07-10, 13:47
αυτο με τον Βασιλοπουλο δεν το καταλαβαινω.τι ειναι αυτοι οι ποντοι?ξερω πως χρεωνονται στην καρτα.και?εξηγηστε μου σας παρακαλω!

Γατουλα
01-07-10, 13:58
με καθε 200 ποντους στη καρτα ΑΒ παιρνεις δωροεπιταγη 6 ευρω

MARILYN
01-07-10, 14:00
αυτο με τον Βασιλοπουλο δεν το καταλαβαινω.τι ειναι αυτοι οι ποντοι?ξερω πως χρεωνονται στην καρτα.και?εξηγηστε μου σας παρακαλω!

Με κάθε 200 πόντους σου δίνουν μια δωροεπιταγή 6? για να την χρησιμοποιήσεις στις επόμενες αγορές σου. Οπότε είναι σαν να παίρνεις τις πάνες ήδη 6? λιγότερα και σου δίνει και άλλους 50 πόντους εξτρά...

Ηλιάννα
01-07-10, 15:27
Μπραβο στην Κατερινη!!!

elachl
02-07-10, 14:03
καλημερα!η oriflame εχει προσφορα 14,90 μια τσαντα ταξιδιου με 7 προιοντα μεσα...
κρεμα προσωπου
κρεμα σωματος
αφρολουτρο
σφουγκαρι μπανιου
οδοντοκρεμα
αντιβακτηριδιακο υγρο
κρεμα ποδιων
αν θελετε να το δειτε το εχω σε φωτογραφια στο email Μου..μπορω να σας το στειλω...

arleta
02-07-10, 14:07
Kαλημέρα και καλό μηνα. Στον Βασιλοπουλο Με καθε οικονομικη libero up & go δωρο 250 ποντοι. Δηλαδη δωροεπιταγη των 6 ευρώ και 50 πόντοι.

ισχυει και για την ανοιχτη πανα libero οικονομικη συσκευασια.....

stellitsa1978
02-07-10, 14:27
Ολες οι οικονομικες.

savropinguinos
02-07-10, 14:43
πηγα σημερα Βασιλοπουλο ,πήρα μια οικονομικη ,ειχα κ κουπονι 5 ευρω ,μου εδωσε και 2 δωροεπιταγες γτ ειχα και κατι αλλους ποντους μαζεμενους ,και αγορασα 2 μικρα πακετα βρακακια ειχα κ δυο κουπονια των 2,5 και πληρωσα 3,80 ..δηλ με 17 ευρω (χοντρα χοντρα) πηρα 60 πανες και 44 βρακακια ...καλα ειναι?

arleta
02-07-10, 15:02
πηγα σημερα Βασιλοπουλο ,πήρα μια οικονομικη ,ειχα κ κουπονι 5 ευρω ,μου εδωσε και 2 δωροεπιταγες γτ ειχα και κατι αλλους ποντους μαζεμενους ,και αγορασα 2 μικρα πακετα βρακακια ειχα κ δυο κουπονια των 2,5 και πληρωσα 3,80 ..δηλ με 17 ευρω (χοντρα χοντρα) πηρα 60 πανες και 44 βρακακια ...καλα ειναι?

τα δικα μου κουπονια εληξαν 30/6 και ετρεξα να παρω πανες να μη τα χασω.... και τωρα που χρειαζομαι δεν εχω.......... :-( :-( :-(
παντως απο βασιλοπουλο θα παρω στανταρ πανες τωρα!!!! εδω που ειμαι δεν εχω κι αλλες επιλογες απο σουπερ μαρκετ... αρα θα βολευτω μ' αυτα!!!!

good luck
02-07-10, 15:52
Σχετικα με τον Βασιλοπουλο, αν καποιος μενει στην Β. Ελλαδα και εχει Μασουτη, οι πανες βγαινουν πιο οικονομικες γιατι εχει 40% εκπτωση.
Η εκπτωση ισχυει παραλληλα με τα κουπονακια και ισχυει για ολες τις πανες οχι μονο τις μεγαλες συσκευασιες.
Το 40% σε καθε δευτερη συσκευασια pampers ισχυει ακομα. Το ειδα σημερα.

kalamaraki
02-07-10, 16:04
Να σας ρωτήσω... τις πανες babylino τις ειδατε πουθενα με εκπτωση? Για Θεσσ μιλαω

kalamaraki
02-07-10, 16:10
Και το βρηκα μονη μ ου! Στο μασουτη -20% τις εχει!

kat05
03-07-10, 17:43
Μήπως γνωρίζει καμία από πότε μέχρι πότε ισχύει η προσφορά της PROCTER&GABLE για -5 ευρώ στις κούτες pampers; το γράφει στο site της χωρίς να δίνει ημερομηνίες όμως

MARILYN
03-07-10, 17:59
Μήπως γνωρίζει καμία από πότε μέχρι πότε ισχύει η προσφορά της PROCTER&GABLE για -5 ευρώ στις κούτες pampers; το γράφει στο site της χωρίς να δίνει ημερομηνίες όμως

σε ποιο site μπαινεις και τα βλεπεις;

kat05
04-07-10, 13:35
http://www.epithimies.gr/50xroniapg/home.aspx#/offers

xiaouita
04-07-10, 16:31
Αυτες ειναι προσφορες που βγαζει η εταιρια στα s/m!

good luck
05-07-10, 01:56
ΣΤΑ CARREFOUR ΔΕΥΤΕΡΑ & ΤΡΙΤΗ 40% ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΕ ΟΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ POYXA!

Γατουλα
05-07-10, 09:14
εως Σαββατο!

ΑΡΓΥΡΩΦΩΤΗΣ
05-07-10, 11:49
κοριτσια καλημερα. ηθελα να σας ρωτησω που βρισκετε τα κουπονακια για γαλατα κονσερβας και για γιαουρτακια. κανατε καπου εγγραφη?:p:p:p

candy1234
05-07-10, 11:50
Καλημέρα...καμια τρέχουσα προσφορά για πανες libero εχει πάρει πουθενά το μάτι σας; Οχι πανα - βρακάκι...την κλασική πάνα φοράμε....

ΑΡΓΥΡΩΦΩΤΗΣ
05-07-10, 11:53

-Αγοράζοντας μια οικονομική συσκευασια ανοιχτή πανα ή βρακάκι Liberο ΚΑΙ ενα πακέτο μωρομάντιλα libero έκπτωση -30% εως 17/7

maestria
05-07-10, 12:14
Λοιπόν είχα πει ότι θα έγραφα όταν θα μου ερχόταν μήνυμα. Μου ήρθε στο Σάββατο το εξής:
"Aπό σήμερα και για 10 ημέρες θα βρείτε μοναδικές προσφορές έως και 50% σε επιλεγμένα είδη σε όλα τα καταστήματα Marcs & Spencer".

Οπότε, όποια ενδιαφέρεται, ας ρίξει μια ματιά. :)

arleta
05-07-10, 12:45
κοριτσια καλημερα. ηθελα να σας ρωτησω που βρισκετε τα κουπονακια για γαλατα κονσερβας και για γιαουρτακια. κανατε καπου εγγραφη?:p:p:p

παιρνεις τη στην εταιρια και τους λες να σου στειλουν.... εχω το τηλ για νουνου αν θες....
απλα δε ξερω αν πρεπει να τους παιρνεις καθε μηνα η μονο μια φορα φτανει....

arleta
05-07-10, 12:47
Καλημέρα...καμια τρέχουσα προσφορά για πανες libero εχει πάρει πουθενά το μάτι σας; Οχι πανα - βρακάκι...την κλασική πάνα φοράμε....

το μονο που ξερω να παιζει ειναι στο ΑΒ.... με τη μεγαλη συσκευασια κερδιζεις 250 ποντους στη καρτα σου, δηλ επιταγη 6 ευρω για τις επομενες αγορες και 50 ποντοι δωρο....
αρα 18,45 η μεγαλη συσκευασια -6ευρω βγαινει 12,45.... κι αν εχεις και κουπονακι μια χαρα!!!!!!!!!!

ΑΡΓΥΡΩΦΩΤΗΣ
05-07-10, 13:13
παιρνεις τη στην εταιρια και τους λες να σου στειλουν.... εχω το τηλ για νουνου αν θες....
απλα δε ξερω αν πρεπει να τους παιρνεις καθε μηνα η μονο μια φορα φτανει....
ναι σε παρακαλω στειλε μου το τηλ για να παρω. σ' ευχαριστω πολυ

salomi
05-07-10, 13:24
μου ήρθε και μενα μηνυματελι απο sisley-benneton αλλα Σταυρουπολης (Θεσ/νικη) -30% κορίτσια

arleta
05-07-10, 13:28
ναι σε παρακαλω στειλε μου το τηλ για να παρω. σ' ευχαριστω πολυ

800 11 668 668

αν παρεις τηλ συντομα, ρωτα αν πρεπει να τους παιρνουμε καθε μηνα ή αρκει μονο μια φορα κι αυτοι θα μας στελνουν....
ευχαριστω....

leman
05-07-10, 14:13
σημερα στα carrefour εχει -40% στις λιμπερο (οικονομικες συσκευασιες). τυχαια το ειδα και δε ξερω μεχρι ποτε ισχυει. βεβαια ειχαν αδειασει τα ραφια - 3 νουμερο δεν ειχε και 4 ειχε μονο 2 πακετα. α! εδωσα και κουπονι -5ε και το πηραν γιατι η προσφορα ειναι για ολους, οχι με την καρτα μονο. οποτε βγηκε στα 6,2ε το πακετο

kalamaraki
05-07-10, 16:03
Συγνώμμη Λεμαν....για να καταλάβω....
ειχε -40% εκπτωση στις λιμπερο ασχετα κάρτας καρφουρ και δέχτηκαν και το κουπόνι σου???
Γιατι αυτοι του καρφουρ χτυπιουντια οτι ισχυει το αντιθετο....
Οτι δεχονται κουπονια μονο οταν εχει προσφορα με καρτα καρφουρ

leman
05-07-10, 20:34
ισως κανω εγω λαθος και να ηταν μονο με καρτα. για να καταλαβεις ουτε ταμπελα δεν υπηρχε, ενας υπαλληλος που με ειδε να κοιταω με ρωτησε αν θελω να με εξυπηρετησει και μου ειπε οτι εχει την εκπτωση. παντως οπως και να εχει το κουπονι δε χανεται, αφου ειτε περναει αυτοματα μαζι με την εκπτωση ειτε το περνας και παιρνεις πισω την εκπτωση απο την υποδοχη. σορυ για τυχον παραπληροφορηση!

Σοφία Τ.
06-07-10, 01:13
Ε ναι λοιπον!!!

ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=175009

nemo26
06-07-10, 05:02
Ε ναι λοιπον!!!

ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=175009

μεσα σε αυτο το αρθρο λεει τα παρακατω για το λογαριασμοό της ΔΕΗ το εχετε κανει?

Οχι στην ΕΡΤ
Ανάλογο ξεκίνημα έχουν κάνει κι άλλα κινήματα με στόχο αυτή τη φορά την κρατική τηλεόραση. Εμφανίστηκαν δειλά δειλά στο Ιντερνετ και πλέον φαίνεται να έχουν πάρει μια πιο οργανωμένη μορφή. «Δεν πληρώνω ΕΡΤ» και ομάδες πολιτών συμβουλεύονται ακόμη και νομικούς ώστε να πάψουν να πληρώνουν το πάγιο τέλος στους λογαριασμούς της ΔΕΗ. Μάλιστα, δεν είναι λίγοι όσοι μέχρι στιγμής έχουν προσφύγει στο Ταμείο Παρακαταθηκών και Δανείων ώστε να πληρώνουν τη ΔΕΗ -δίχως να πληρώνουν την ΕΡΤ- για να μην τους κόβουν το ρεύμα.
«Η διαδικασία που μπορεί κάποιος να ακολουθήσει για να μην πληρώνει την ΕΡΤ μέσω λογαριασμού της ΔΕΗ έχει να κάνει με την άρνηση αναγνώρισης χρέους. Δηλαδή: εάν κάποιος σου χρεώνει μια υπηρεσία ή ένα προϊόν που εσύ δεν θέλεις να χρησιμοποιήσεις (για παράδειγμα, τηλεοπτικό πρόγραμμα), μαζί με μια υπηρεσία που αποδέχεσαι και χρησιμοποιείς (για παράδειγμα ηλεκτρικό ρεύμα) με ένα ενιαίο τιμολόγιο, λογαριασμό ή οτιδήποτε, μπορείς να απαιτήσεις να πληρώσεις μόνον το δεύτερο. Σε περίπτωση που ο πιστωτής δεν δεχτεί την πληρωμή, πηγαίνεις στο Παρακαταθηκών και Δανείων και καταθέτεις μόνον το ποσό της υπηρεσίας που αποδέχεσαι και όχι το υπόλοιπο».
Ηταν λίγες ημέρες μετά τη διαρροή σε blog των προκλητικών μισθών στελεχών και ορισμένων υπαλλήλων της ΕΡΤ, όταν κυκλοφόρησε αυτή η συμβουλή από νομικό μέλος του κινήματος «Δεν πληρώνω ΕΡΤ». Αρκετοί απ' όσους δηλώνουν πως δε θέλουν να πληρώνουν ΕΡΤ, ισχυρίζονται πως δεν έχουν τηλεόραση και άλλοι θεωρούν πως η συγκεκριμένη χρέωση είναι «χαράτσι».
Οπως αναφέρουν χαρακτηριστικά, «στο κοινόχρηστο ρεύμα της πολυκατοικίας χρεώνουν ΕΡΤ», αλλά μην πάμε και πολύ μακριά διότι «ακόμη και στα νεκροταφεία χρεώνουν ΕΡΤ»!

Υπαρχει κολπο με την ΕΡΤ κ δεν το εχουμε γραψει εδω???!!!!!

candy1234
06-07-10, 08:57
Θα πάω μια βόλτα απο τα Carefurr Μαρινοπουλος το απόγευμα να δω αν έχει μείνει κανενα libero στο νουμερο μας (7). Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Ο Μασούτης βέβαια δεν με εξυπηρετεί...μένω Πειραιά...νομίζω αυτή η αλυσίδα μόνο στη Β. Ελλάδα δεν υπάρχει;

nefelli
06-07-10, 09:14
Καλημέρα,

Δεν ξέρω αν ειναι η σωστη ενότητα για αυτο που θέλω να γραψω
Χθες ενημερώθηκα για ενα site (της Χρυσής Ευκαιριας) το www.Goldendeals.gr

Κάθε μέρα το Golden Deals προσφέρει μια προσφορά σε υπηρεσίες ή προϊόντα. Οι εκπτώσεις που έχουνε κυμαίνονται από 40% έως 90%

Εν ολίγης π.χ. ενα εστιατοριο δινει πληρες γευμα για μια οικογενεια στα 20? (αρκει να βρεθούνε π.χ. 20 ενδιαφερομενοι για να ισχυει η προσφορα-που απο οτι ειδα βρισκονται).

Απλα εχει μια προσφορα την ημερα. Δεν χανεται τιποτα να ρίχνετε μια ματια καθημερινα, ειδικα καποιες προσφορες στο παρεθλον ηταν πραγματικα συμφερουσες (π.χ. pizza Hut οικογενειακη στα 1? ή εκπτωση στο Αττικο Ζωολογικο Παρκο 50%)

ravT
06-07-10, 09:19

Έχει αναφερθεί απλά όχι εδώ. Σε αυτό το θέμα μας απασχολούν πιο καθημερινές ανάγκες...

Γατουλα
06-07-10, 10:35
αυτο με το goldendeals καλο ειναι να το εχετε υποψη!
εκλεισα παιδοτοπο με γευμα για 2 ενηλικες και 2 παιδια και εισοδο = 5 ευρω!

MUMSOFIA
06-07-10, 11:59
αυτο με το goldendeals καλο ειναι να το εχετε υποψη!
εκλεισα παιδοτοπο με γευμα για 2 ενηλικες και 2 παιδια και εισοδο = 5 ευρω!

Σε ποια περιοχή?

Γατουλα
06-07-10, 12:03
goldendeals.gr
κανει μια προσφορα τη μερα
αυτο παει! οποια προλαβε το κυριο ειδε!

leman
06-07-10, 12:41
κριμα! και ηθελα να παω σε αυτον τον παιδοτοπο!

vickytsoch
06-07-10, 14:27
υπαρχει και το www.groupon.gr (http://www.groupon.gr) αντιστοιχο με το www.goldendeals.gr (http://www.goldendeals.gr)

vickytsoch
06-07-10, 14:28
αν πας γατουλα στο funmilly πες μας και την αποψη σου ....

ΚΑΡΔΙΑ
06-07-10, 16:58
Γατούλα δεν κατάλαβα, τελικά πήγες στο funmily ή ΘΑ πας?
Την πήρα και εγώ την προσφορά και σκέφτομαι να το κανονίσω για την επόμενη εβδομάδα. Θέλει ραντεβού πρώτα δεν είναι? Φαντάζομαι για να μην πάνε όλοι μαζί και γίνει χαμόσ!

νινάκια2
06-07-10, 17:41
μεσα σε αυτο το αρθρο λεει τα παρακατω για το λογαριασμοό της ΔΕΗ το εχετε κανει?

Οχι στην ΕΡΤ
Ανάλογο ξεκίνημα έχουν κάνει κι άλλα κινήματα με στόχο αυτή τη φορά την κρατική τηλεόραση. Εμφανίστηκαν δειλά δειλά στο Ιντερνετ και πλέον φαίνεται να έχουν πάρει μια πιο οργανωμένη μορφή. «Δεν πληρώνω ΕΡΤ» και ομάδες πολιτών συμβουλεύονται ακόμη και νομικούς ώστε να πάψουν να πληρώνουν το πάγιο τέλος στους λογαριασμούς της ΔΕΗ. Μάλιστα, δεν είναι λίγοι όσοι μέχρι στιγμής έχουν προσφύγει στο Ταμείο Παρακαταθηκών και Δανείων ώστε να πληρώνουν τη ΔΕΗ -δίχως να πληρώνουν την ΕΡΤ- για να μην τους κόβουν το ρεύμα.
«Η διαδικασία που μπορεί κάποιος να ακολουθήσει για να μην πληρώνει την ΕΡΤ μέσω λογαριασμού της ΔΕΗ έχει να κάνει με την άρνηση αναγνώρισης χρέους. Δηλαδή: εάν κάποιος σου χρεώνει μια υπηρεσία ή ένα προϊόν που εσύ δεν θέλεις να χρησιμοποιήσεις (για παράδειγμα, τηλεοπτικό πρόγραμμα), μαζί με μια υπηρεσία που αποδέχεσαι και χρησιμοποιείς (για παράδειγμα ηλεκτρικό ρεύμα) με ένα ενιαίο τιμολόγιο, λογαριασμό ή οτιδήποτε, μπορείς να απαιτήσεις να πληρώσεις μόνον το δεύτερο. Σε περίπτωση που ο πιστωτής δεν δεχτεί την πληρωμή, πηγαίνεις στο Παρακαταθηκών και Δανείων και καταθέτεις μόνον το ποσό της υπηρεσίας που αποδέχεσαι και όχι το υπόλοιπο».
Ηταν λίγες ημέρες μετά τη διαρροή σε blog των προκλητικών μισθών στελεχών και ορισμένων υπαλλήλων της ΕΡΤ, όταν κυκλοφόρησε αυτή η συμβουλή από νομικό μέλος του κινήματος «Δεν πληρώνω ΕΡΤ». Αρκετοί απ' όσους δηλώνουν πως δε θέλουν να πληρώνουν ΕΡΤ, ισχυρίζονται πως δεν έχουν τηλεόραση και άλλοι θεωρούν πως η συγκεκριμένη χρέωση είναι «χαράτσι».
Οπως αναφέρουν χαρακτηριστικά, «στο κοινόχρηστο ρεύμα της πολυκατοικίας χρεώνουν ΕΡΤ», αλλά μην πάμε και πολύ μακριά διότι «ακόμη και στα νεκροταφεία χρεώνουν ΕΡΤ»!

Τι κόλπο υπάρχει να μάθουμε και εμείς που δεν ξέρουμε.

ravT
06-07-10, 22:06
Φίλη μου διάβασε το κείμενο που παρέθεσες και θα το καταλάβεις το...κόλπο...

Γατουλα
06-07-10, 22:18
καρδια...οπως τα λες...εκλεισα και βλεπουμε!
εχω και μια γειτονισσα και πρεπει να συγχρονιστουμε παρεα!

oikat
07-07-10, 23:47
και ο σκλαβενίτης έχει τις libero -8 δηλαδή 10,75 και δεχεται κουπονια κατευθείαν ...

MUMSOFIA
08-07-10, 08:50
κοριτσια χθες πέρασα από marks & spencer έχει πολλές προσφορές και ρουχαλάκια με 5,00 ? / mothercare έχει προσφορές με 50%

ravT
08-07-10, 13:33
Για όσες βιάζονται, crocodilino και Μούγερ -20% κ migato -40%. Γενικά αν έχετε χρόνο για μια βόλτα στα μαγαζιά θα βρείτε καλές προσφορές.

anastasaki
08-07-10, 17:05
κοριτσια ο μασητης εχει το Νες καφε των 200γρ, 4 ευρω με την καρτα μαςκλαμπ μεχρι το σαββατο

anastasia&marilou
08-07-10, 18:06
και ο σκλαβενίτης έχει τις libero -8 δηλαδή 10,75 και δεχεται κουπονια κατευθείαν ...Το κατευθειαν μαρεσε...πηγα χθες και εγινε της τρελης στο σκλαβενιτη στη θηβων...Τα νευρα μου ειναι πανω απο το κεφαλι μου!τους πεταξα τις πανες και σηκωθηκα και εφυγα...

sofaki1978
08-07-10, 22:39
Το κατευθειαν μαρεσε...πηγα χθες και εγινε της τρελης στο σκλαβενιτη στη θηβων...Τα νευρα μου ειναι πανω απο το κεφαλι μου!τους πεταξα τις πανες και σηκωθηκα και εφυγα...

γιατι καλε?πες μας τι εγινε?εγω σημερα πηγα στο καταστημα της δουκισσης πλακεντιας και μου το πηραν το κουπονι.

nefelli
09-07-10, 09:14
f.y.i

Καλημέρα

Σήμερα (και μόνο για σήμερα) το www.goldendeals.gr έχει προσφορα για το Λούνα Πάρκ τα Αηδονακια στο Μαρούσι 8€ το εισητηριο (το οποιο μπορεί να εξαργυρωθει εως το τέλος του 2010) για διάφορα παιχνιδια (αναφερει 15 διαφορετικα).

elachl
09-07-10, 09:36
καλημερα..εγω τους ετσειλα χτες ημειλ οτι ελλαδα δεν ειναι μονο η αθηνα και να κανουνε και στη μυτιληνη προσφορες..για να δουμε...θα φιλοτιμηθουνε?ειναι αδικια ρε κοριτσια ολα τα προνομια να τα εχουν οι μεγαλουπολεις...ουτε οι mazou δεν θα ερθουν εδω...για ονομα πια του θεου εμεις να πεθανουμε?

vatraxi
09-07-10, 10:18
Nefeli, ευχαριστούμε για την ενημέρωση..... πήραμε και εμείς.

ΑΡΓΥΡΩΦΩΤΗΣ
09-07-10, 12:56
800 11 668 668

αν παρεις τηλ συντομα, ρωτα αν πρεπει να τους παιρνουμε καθε μηνα ή αρκει μονο μια φορα κι αυτοι θα μας στελνουν....
ευχαριστω....

bounitsa πηρα τηλ στην νουνου και μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να καλουμε καθε μηνα για να μας στελνουν κουπονακια

poukis
09-07-10, 13:04
μου εστειλαν μυνημα απο τα UNIQUEKIDS οτι απο εχθες ξεκινησαν εκπτωσεις 50% σε όλα τα ειδη!!!

EVDO1979
09-07-10, 13:14
Εγω παλι κοριτσια που μιλησα σημερα με νουνου μου ειπαν οτι πρεπει καθε διμηνο απο την ημερομηνια που θα παραλαβουμε τα κουπονακια.αλλα λενε στη μια αλλα στην αλλη.Ωστοσο τωρα για κρεμουλεσ δε θα στειλουν γιατι υπαρχει ηδη προωθητικη ενεργεια με εκπτωση 20%.Και στη δελτα που παιρνω για τα γιαουρτακια μου εχουν πει καθε μηνα.

anmary
09-07-10, 15:07
Θέλεις και εσύ ΔΩΡΕΑΝ Pizza ;

Μπες στο παιχνίδι και πάρε (1) μία δωρεάν Domino's Pizza

http://www.viva.gr/dominos/joingame.aspx?ref=26313000

anastasia&marilou
09-07-10, 15:56
γιατι καλε?πες μας τι εγινε?εγω σημερα πηγα στο καταστημα της δουκισσης πλακεντιας και μου το πηραν το κουπονι.τα συνιθισμενα...φτανω ταμιο με δυο οικονομικες και 2 κουπονια των 5 ευρω...φευγει αυτη παει ατη προισταμενη και επιστρεφει κ μου λεει οτι δεν μπορει να τα δεχτει γτ ειναι προσφορα απο τις πανες και δεν θα τους επιστρεψουν τα λεφτα απο τα κουπονια...

female
09-07-10, 16:04
Κορίτσια η pambers έπαψε να στέλνει κουπόνια? Έχω να λάβω καιρό.
Πρέπει να πάρουμε κάπου τηλ? Είμαι εγγεγραμένη στο pambersvillage.

sofaki1978
09-07-10, 16:12
τα συνιθισμενα...φτανω ταμιο με δυο οικονομικες και 2 κουπονια των 5 ευρω...φευγει αυτη παει ατη προισταμενη και επιστρεφει κ μου λεει οτι δεν μπορει να τα δεχτει γτ ειναι προσφορα απο τις πανες και δεν θα τους επιστρεψουν τα λεφτα απο τα κουπονια...

τον κακο της τον καιρο!!!!!εμενα μου τα περασε χωρις δευτερη κουβεντα.και εχω παει αλλες 3 φορες στον σκλαβενιτη που ειχαν -9 και -7 και ΠΑΝΤΑ μου τα δεχονται!γι"αυτο και πηγαινω σ'αυτους.απαξ και περναει το κουπονι στην ταμειακη τα λεφτα τα περνουν απο την εταιρεια.

oikat
09-07-10, 16:58
τον κακο της τον καιρο!!!!!εμενα μου τα περασε χωρις δευτερη κουβεντα.και εχω παει αλλες 3 φορες στον σκλαβενιτη που ειχαν -9 και -7 και ΠΑΝΤΑ μου τα δεχονται!γι"αυτο και πηγαινω σ'αυτους.απαξ και περναει το κουπονι στην ταμειακη τα λεφτα τα περνουν απο την εταιρεια.

παρομοίως...

nemo26
09-07-10, 17:17
ΤΡΕΞΤΕ!!!!! ΔΙΝΕΙ ΟΝΤΩΣ ΜΙΑ ΠΙΤΣΑ DOMINO'S ΔΩΡΟ!!!!
ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ LINK!!!!

http://www.viva.gr/dominos/joingame.aspx?ref=26377000 (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.viva.gr%2Fdominos%2Fjoingame.aspx%3Fref%3D26377000&h=073972I9pLkReiie9lzLz-4CF6w)

eleana82
09-07-10, 17:40
δηλ.εσας σας φερανε πιτσα.....

nemo26
09-07-10, 17:53
δηλ.εσας σας φερανε πιτσα.....

Ανοιξα και νεο θεμα!!!! Απλά κανεις εγγραφη στο νεο τους site κι εκεινοι σου κανουν δωρο μια pizza 6 κομματιών

http://www.viva.gr/dominos/joingame.aspx?ref=26377000 (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.viva.gr%2Fdominos%2Fjoingame.aspx%3Fref%3D26377000&h=073972I9pLkReiie9lzLz-4CF6w)

kalamaraki
09-07-10, 17:59
Θεσσαλονικη παντως εξυπηρετει μονο τον δημο Θεσσαλονικης....δηλαδη μονο το κέντρο!
Τζαμπα η χαρα...και η εγγραφη!

nefelli
09-07-10, 18:13
Delivery ή Take away απο τον χώρo τους?.......ξερετε την γνωστη παριμοια που κάποιου του χαρίζανε ενα γαιδαρο και αυτός τον κοίταγε στα δόντια xD

kalamaraki
09-07-10, 18:16
Ειναι κοροιδια.....μολις εβαλα τα στοιχεια της πεθερας μου για να της την στειλω, αλλα ελα μου που ενω σου λεει στην κανω δωρο....πρεπει να κανεις αλλη μια ελαχιστη παραγγελια 5ευρώ...για να δεχτει το συστημα την παραγγελια σου! Αρα ενω παίρνω την πιτσα δωρο...πρεπει παλι να ξοδέψω 5ευρώ....
Μάλλον για χαζους ψάχνουν!!!!
Κοροιδια....!

nemo26
09-07-10, 18:21
ε! δεν ειναι κ τοσο τραγικο, αλλοι δε δινουν τιποτα!!!!!!
δεν πειραζει αστην εχουμε καβατζα!!!!
ολο και καποιο βραδυ θα μαζευτει παρεουλα στο σπιτι να παραγγειλουμε!!!!
ασ ερθει εστω η μια απο αυτες που θα παραγγειλουμε τζαμπα!!!!!χαχα!!!

http://www.viva.gr/dominos/joingame.aspx?ref=26377000 (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.viva.gr%2Fdominos%2Fjoingame.aspx%3Fref%3D26377000&h=07397JrpDfogOXhN5YxzI4oRBsg)

kalamaraki
09-07-10, 18:30
Δεν ειναι θεμα αν ειναι τραγικο ή οχι......
Ειναι θεμα οτι οταν λες ειναι δωρεαν θα πρεπει να ειναι δωρεαν!!!!
Και για να μην αναφερθω για το ατομο (με ονοματεπώνυμο...Κέρδισες: 1 Pizza (6 κομμάτια) που σου έστειλε ο/η φίλος σου Μ... Π...........ΟΥ (εδω εχει το εμειλ@in.gr)) που φαινεται πανω στην σελιδα του viva.gr που οσους ποιο πολλους καλει να λάβουν μέρος καρπώνεται "δωρεάν " κομμάτια..... Και φυσικα σε προτρέπει να κανεις το ιδιο για να μαζέψεις και εσυ "δωρεαν" πιτσες....
αντιγράφω ακριβως τι λεει...
"Στείλε στους φίλους σου μία Pizza δώρο
και κέρδισε επιπλέον ένα κομμάτι για κάθε φίλο σου!"
Ειναι εμπαιγμος...τελος!

Και για να μη παρεξηγηθουμε....Ειναι εμπαιγμος απο την ιστοσελιδα εννοω!

#ΕΛΕΝΑ#
10-07-10, 20:47
κοριτσια εγω πηρα σημερα αριελ 90 μεζουρες 13.89 αν δεν κανω λαθος παντως οχι πανω απο 14 ευρω (εγω πηρα γαλαξιας) ειναι η προσφορα σε ολα τα σουπερ νομιζω...στο ραφι ελεγε 21 ευρω αλλα στο ταμειο πληρωσα 13 και κατι...

ΑΡΓΥΡΩΦΩΤΗΣ
12-07-10, 08:58
Εγω παλι κοριτσια που μιλησα σημερα με νουνου μου ειπαν οτι πρεπει καθε διμηνο απο την ημερομηνια που θα παραλαβουμε τα κουπονακια.αλλα λενε στη μια αλλα στην αλλη.Ωστοσο τωρα για κρεμουλεσ δε θα στειλουν γιατι υπαρχει ηδη προωθητικη ενεργεια με εκπτωση 20%.Και στη δελτα που παιρνω για τα γιαουρτακια μου εχουν πει καθε μηνα.

καλημερα κοπελα μου. ηθελα να σε ρωτησω για κουπονακια της δελτα σε ποιο τηλεφωνο καλεις?σκεφτομαι να αρχισω τον μικρο μου σιγα-σιγα και κανενα γιαουρτακι

ismeni
12-07-10, 09:06
καλημερα κοπελα μου. ηθελα να σε ρωτησω για κουπονακια της δελτα σε ποιο τηλεφωνο καλεις?σκεφτομαι να αρχισω τον μικρο μου σιγα-σιγα και κανενα γιαουρτακι

http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=39758

ismeni
12-07-10, 09:07
αγόρασα την παρασκευή από τον βερόπουλο απορρυπαντικό ρούχων σκόνη essex ?9!!!! ειχε 30 μεζούρες επιπλεόν δωρο (συνολικά 94 μεζούρες) και 3 ευρω εκπτωση

myrtasou
12-07-10, 19:05
Για τις πιο γεμάτες (σαν και μένα ) LOL

40? Αδυνάτισμα (διατροφή και μηχανήματα) στο VITAPLUS, αξίας 520?. Έκπτωση 92,3%
(ισχύει για 10 ώρες ακόμα για να την αγοράσετε από το παρακάτω link)

http://tsoonami.gr/ctrms

mirtoula
13-07-10, 09:53
Στο golden deals σημερα μανικιουρ, πεντικιουρ, σπα κ μασαζ ακρων με 8? σε ενα ινστιτουτο στον πειραια, αρχικη τιμη ηταν 80? (90% εκπτωση)

nemo26
13-07-10, 10:41
Προσφορά της ημέρας: 9 για μασάζ σώματος Thalassotherapy διάρκειας 55' λεπτών στο studio beauty by cristina, αξίας 90. Έκπτωση 90%

http://www.tsoonami.gr/deal.aspx

Πρoσφoρά Hμέρας: (http://www.groupon.gr/payment?dotdId=36621)150 για Λεύκανση Δοντιών Άνω και Κάτω Γνάθου Αξίας 500 στο Εξειδικευμένο Οδοντιατρικό Κέντρο Argident. Έκπτωση 70%!!

http://www.groupon.gr/deals/athens

Αν γνωριζετε κι αλλο site εκτος απο τα :1)goldendeals 2)tsoonami 3)groupon γραψτε τα για να τα μαθουμε κι εμεις!!

kalamaraki
13-07-10, 12:59
Απο 15/7 εως 24/07 Carrefour Μαρινόπουλος

Πάνες βρακάκι Babylino -50%
Πανες Libero -30%

sofaki1978
13-07-10, 13:17
χτες πηγα σκλαβενιτη και ειχε ακομα την προσφορα για τις οικονομικες libero -8 ευρω(μου πηραν και τα κουπονια) και τις οικονομικες πανες βρακακι babylino -9 ευρω(μιση τιμη).

το γραφω γι"αυτες που κανουν μποικοταζ στον μαρινοπουλο:twisted:!

talou
13-07-10, 13:19
στο carrefour εχει ολα τα παπουτσια -50%

kalamaraki
13-07-10, 13:33
Εγω δεν κανω μποικοταζ.... εχουμε μασουτη και καρφουρ....δεν εχουμε σκλαβενιτη εδω πανω! κλαψ κλαψ πολυ μου άρεζε οταν ημουν αθηνα δεν πηγαινα καν στο καρφουρ
Ταλού και τις σαγιονάρες?

stellitsa1978
13-07-10, 13:35
Αυριο ανοιγει ενας τεραστιος Σκλαβενιτης στην Καλλιθεα. Σταση Ιζολα στις Τζιτζιφιες. Θα ειναι σχεδον 20 στρεματα. Θα έχει τα πάντα!

marag
13-07-10, 14:52
Αυριο ανοιγει ενας τεραστιος Σκλαβενιτης στην Καλλιθεα. Σταση Ιζολα στις Τζιτζιφιες. Θα ειναι σχεδον 20 στρεματα. Θα έχει τα πάντα!

Θα έρθω!!!!!
Χι χι ψοφαω για τέτοια!!!
Στο δικό μας σκλαβενιτη [κοντά στο Πέραμα] παίρνω τα παιδιά και κάνουμε βόλτα!!
Ο μεγάλος κάνει τσουλήθρα και παίζει με τα άλλα παιδάκια ,του παίρνω παγωτό με 60 λεπτά και αφού βγει off πάμε και παίρνουμε κανένα γαλατακι- γιαουρτάκι και τη κάνουμε για το σπίτι. Τώρα που κάνει ζέστη είναι απίστευτα ωραία βολτα!!:lol::lol:

kalamaraki
13-07-10, 15:01
Και εγω οταν ημουν εγκυος στη Δραπετσώνα πηγαινα σε εκεινον τον μεγάλο σκλαβενιτη πριν το περαμα που ειναι ,,,,,ε ρε τι βολτες εκανα εκει!!!

marag
13-07-10, 15:04
να μην είσαι εδώ!
θα ήταν το στέκι μας...

kalamaraki
13-07-10, 15:05
Εννοειετε....ανεβαινα πανω διαβαζω βιβλιαρακια...χε χε αυτα της προβολης, επινα χυμο.... αφου δουλευα μονο 3 ωρες την ημερα...βαριομουν αφορητα...ημουν και σε ξενη πολη...

marag
13-07-10, 15:15
...ανεβαινα πανω διαβαζω βιβλιαρακια...χε χε αυτα της προβολης,

Αυτό κάνω και εγω!!
Ειδικά τα βιβλία μαγειρικής!

kalamaraki
13-07-10, 15:16
χαχαα εχμμ...εγω σε κατι βιβλια μαγειρικης ποντιακης κουζινας ειχα κρατησει και σημειώσεις χαχαχαχαχαχα

stellitsa1978
13-07-10, 15:24
Και εγώ εμενα Περαμα και πηγαιναμε για βόλτα στον Σκλαβενιτη Κερατσινιου. Το καλό ειναι να θορυβηθουν τα αλλα σουπερ μαρκετ να αρχισουν τις προσφορες.

kalamaraki
13-07-10, 15:28
Παντως να την πω την αμαρτια μου...κατεβηκαμε αθηνα πριν απο ενα μηνα περιπου...και ηθελα να παρω την μικρη με το καροτσι και να παω σκλαβενιτη χαχαχαχα για τσαρκα και οτι βρω φτηνο να το παρω και οταν το ειπα στον αντρούλη μονο που δεν με μουντζωσε!!!
Ειχα παρει βαμβακερο τραπεζομαντιλο με 5 ευρω 180χ160 σε floral αφηρημένο....το εχω πλύνε βαλε δυο χρονια τιποτα δεν εχει παθει!!

manoula_x3
13-07-10, 17:08
να μην είσαι εδώ!
θα ήταν το στέκι μας...
αχ και εμείς εκει συχνάζουμε!!!!!!!!!!!

marag
13-07-10, 17:25
Από δω και πέρα να φοράμε ταμπελάκια με την ένδειξη parents!!!:lol::lol::lol:

#ΕΛΕΝΑ#
13-07-10, 19:04

ναι τελεια ειναι διπλα μας εχουμε μονο το καιμενο το λιδλ κοντα καλο ειναι δεν λεω αλλα δεν εχει ολα αυτα που χρειαζομαστε αφηστε που δεν παιρνουν κουπονια για παμπερς..τωρα θα κανουμε τα ψωνια μας στο καλυτερο σουπερ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ....αντε επιτελους

stellitsa1978
13-07-10, 19:15
Ελενα να κανονίσουμε ραντεβου και με άλλες μαζί. Να σκάσουμε μυτη στον Σκλαβενιτη με ενα πακέτο κουπόνια η κάθε μια!

#ΕΛΕΝΑ#
13-07-10, 19:40
Ελενα να κανονίσουμε ραντεβου και με άλλες μαζί. Να σκάσουμε μυτη στον Σκλαβενιτη με ενα πακέτο κουπόνια η κάθε μια!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

marag
13-07-10, 21:25

yes yes!!!
και εγώ μέσα!

evi155
14-07-10, 09:22
yes yes!!!
και εγώ μέσα!

Σκλαβενίτης στις Τζιτζιφιές; Τέλεια νέα! Να πάμε!

vickytsoch
14-07-10, 09:25
Μενω διπλα σχεδον στο Σκλαβενιτη στα Μελισσια!!

καλαμαρακι!! κάνω και αποστολες Σαλλονικη αμα γουσταριζεις.... :)

επισης να σε ενημερωσω οτι πια στο σκλαβενιτη στο Κερατσινι εχει και δωρεαν παιδοτοπο για την Αρτεμουλα!!!!

αααα... και ξεχασα να σου πω οτι πολυ χαιρομαι που κλαις που δεν εχετε Σκλαβενιτη!! Οταν εχει καμια καλη προσφορα ο Μασουτης ... εγω γιατι κλαιω?????

vickytsoch
14-07-10, 09:26
http://www.livemycity.gr/

για όποια μανουλα το χρειαζεται!!!

vickytsoch
14-07-10, 09:29
Προσφορά της ημέρας: 9? για μασάζ σώματος Thalassotherapy διάρκειας 55' λεπτών στο studio beauty by cristina, αξίας 90?. Έκπτωση 90%

http://www.tsoonami.gr/deal.aspx

Πρoσφoρά Hμέρας: (http://www.groupon.gr/payment?dotdId=36621)?150 για Λεύκανση Δοντιών Άνω και Κάτω Γνάθου Αξίας ?500 στο Εξειδικευμένο Οδοντιατρικό Κέντρο Argident. Έκπτωση 70%!!

http://www.groupon.gr/deals/athens

Αν γνωριζετε κι αλλο site εκτος απο τα :1)goldendeals 2)tsoonami 3)groupon γραψτε τα για να τα μαθουμε κι εμεις!!

anitapolonia
14-07-10, 10:09
κοριτσια καλυμερα τελικα ποτε ξεκινανε εκπτοσεις στα μαγαζια??????

ravT
14-07-10, 10:13
Αυριόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Γατουλα
14-07-10, 10:14
15/7 ξερω
παντως το ΝΕΧΤ Π Ραλλη μεσα στο Καρφουρ, ξεκινησε απο Δευτερα και το τσακισα ηδη!

anitapolonia
14-07-10, 10:16
αυριο διλαδι ,ευχαριστο Γατουλα

Ηλιάννα
14-07-10, 10:16
Καλημερα http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

talou
14-07-10, 10:20
kalamaraki αν και σου απαντω αργα , η ταμπελα εγραφε -50% σε ολα τα παπουτσια με εξαιρεση τους πατους και τα κορδονια. Προφανως και οι σαγιοναρες.

anitapolonia οι εκπτωσεις επισημα ξεκινανε αυριο , αλλα απο οτι καταλαβα τα περισσοτερα καταστηματα εχουν ατυπα ξεκινησει. Αρα εμεις που περιμενουμε να παμε αυριο μπορει να μην βρισκουμε και πραγματα.

talou
14-07-10, 10:22
Γατουλα ευχαριστουμε για την πληροφορια περι Next. Ηταν πολυτιμη......πηγα και ψωνισα

Γατουλα
14-07-10, 10:23
ακριβως, εγω τυχαια πηγα για βολιδοσκοπηση το Σαββατο στα ΝΕΧΤ και ειχε προκρατησεις για Δευτερα! και τα τσακισα με τη μια χαχχαχαχα και τα διδυμα στο ΣΜ-καροτσι!

Γατουλα
14-07-10, 10:24
χαρα μου!

anitapolonia
14-07-10, 10:26
κοριτσια το NEXT τι ειναι ? με πεδικα ρουχα? talou η στρατα σου μια χαρα δουλεια κανει τιν ευχαριστιετε ι μικρι μου ¨)

MUMSOFIA
14-07-10, 10:40
χτες για να μου την ξεδώσει, έκανα μια βόλτα στον Πειραιά - έχουν βάλει καλές εκπτώσεις- στα Puma -40% σε όλα ( και παιδικά αθλητικά)
στα Quicksilver - 50% ( σέ όλα τα είδη)

talou
14-07-10, 10:40
χαιρομαι , χαιρομαι που την ευχαριστηθηκατε. Τα next ειναι καταστηματα με παιδικα ρουχα.
Εχει ομως μονο στον Πειραια και στον Ρεντη και μετα επαρχεια. Εμενα με βολευει η αποσταση χιχιχιχι.

talou
14-07-10, 10:42
κανενα αλλο μαγαζι που να παιζει καλες εκπτωσεις ξερετε; Στα H&M εχουν αρκετες προσφορες και στα lynne 30%

anitapolonia
14-07-10, 10:44
talou μπορεις να μου πεις αν το καταστημα εχει παρομειες τιμες με zara ?ι ειναι ακριβο?

Γατουλα
14-07-10, 10:50
πηρα 19 τμχ 126 ευρω! εσυ κρινεις
Ποιοτητα Μαδερκερ, τιμες πολυ καλυτερες

talou
14-07-10, 10:52
εχει τιμες οπως zara ισως και λιγο χαμηλοτερες. Εχει ωραια σχεδια. Εχει και site www.next.co.uk για να ριξεις μια ματια , αλλα δεν ερχονται ολα τα ρουχα στην Ελλαδα.
Εγω ειχα παρει στις αρχες τις σεζον maxi φορεμα καθημερινο 17 ευρω

anitapolonia
14-07-10, 10:58
αμαν ειναι πολυ καλα τα ρουχα τους , πος δεν το ιξερα εγω??? ευχαριστο γατουλα

Γατουλα
14-07-10, 11:00
εμμμμμ να κυκλοφορειτε και λιγο στις ιντερνετικες αγορες μας χιχιιχιχι να μαθαινετε και αλλα!

peony
14-07-10, 12:03
Για δείτε αυτή την προσφορά για αξιολόγηση μαθησιακών δυσκολιών:

ΔΕν το ξέρω το κέντρο και τι δουλειά κάνουν, αλλά ίσως ενδιαφέρει κάποιες. Αν μάλιστα καμία ξέρει πού να το ποστάρει ώστε να το δουν περισσότεροι ενδιαφερόμενοι, ας το κάνει.

Μπαμπουράκι
14-07-10, 13:24
Γεια σας !

Πάντως η αγορά γενικότερα έχει ριξει τις τιμές με μορφή προσφορών!
Ακόμα δεν μπήκαν οι εκπτώσεις και παντού όλο και κάτι κάνουν !!!!

έτσι έτσι.. να μαθαίνουμε... γιατί οι καταναλωτές στην Ελλάδα πολύ large είμαστε και δεν λέει !!!!!

:-)

Γατουλα
14-07-10, 13:30
ΟΧΙ ολοι!
ΚολομβουνηςΙντερνετικη αγορα
Πλυντηριο πιατων μαρκα Χ, 25/6 594 ευρω
10/7, 680 ευρω
σημερα, 694 ευρω
και καλα λεει ενημερωστε μας, καλυτερες τιμες κλπ κλπ κλπ
απαντηση, δε μπορουμε να κρατησουμε για πολυ αυτη τη τιμη
θα ανεβει και αλλο!

χρειαζεται και αλλου μπουκοταζ μου φαινεται εκτος απο Μαδερκερ!!!!

#ΕΛΕΝΑ#
14-07-10, 21:52
καλα παιδια ο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ εχει τα παντα ακομα και παιδοτοπο για τα παιδια και μικρα σαλονακια σε καθε οροφο σε περιπτωση αν θελεις να κατσεις να ξεκουραστεις εχει διπλα στα σαλονακια και καφε και νερο να πιεις...και στο 2 οροφο εχει εστιατοριο καφε... και απο προιοντα δεν το συζυταω ολες οι τιμες για καθε τσεπη....αυτα

evi155
15-07-10, 09:36
To βιβλιοπωλείο KOAN στη Σκουφα 64 κάνει σήμερα ένα event με έπτωση 50% στα βιβλία πολλών γνωστών εκδοτικών οίκων. Για όσες-ους τους βολέυει να πεταχτούν στο κέντρο, πλησιάζουν διακοπές, όλο και άποιο βιβλίο θα διαβάσουμε :-)

Kira
15-07-10, 10:38
Καλημέρα κοριτσια,να ρωτήσω κάτι χαζό ,πριν αρχίσω να ψάχνω;τωρα που αρχισαν οι εκπτώσεις,κάνουν και τα ιντερνετικά καταστήματα.ή όχι;και αν ναι,τα ελληνικά ή και τα εκτος Ελλάδας;;

kalamaraki
15-07-10, 14:09
Κιρα κανουν και εχουν αρχισει προ πολλού....
κανε μια ερευνα και σιγουρα θα βρεις !

stellitsa1978
15-07-10, 14:18
Και εμένα μου έρχονται στο μειλ μου προσφορες και εκπτωσεις από ξένα e-shop.

kalamaraki
15-07-10, 14:56
Πω πω...ολες λειπουν...χε χε
Αγορααααζουν με εκπτώσεις! ααααααααα
Ηθελα να σας πω για οποια ενδιαφερεται εχει στο ΙΚΕΑ το κομοδινο Μαμουτ το πλαστικο το κοκκινο το μπλε το παιδικο μονο 9ευρώ! Επισης εχει προσφορα καποια φωτιστικα παιδικα και πολλα αλλα που δεν τα συγκράτησα!
Εγω πηγα και διαλεξα κρεββάτι μονο και κατέληξα επιτέλους στο Μινεν!

pocoyo
15-07-10, 15:03
μερικες φορες ευχομαι να ειχαμε και εδω ικεα......

kalamaraki
15-07-10, 15:05
Κουκλα αν το θες να στο στειλω....αλλα με τα μεταφορικα θα σου βγει γυρω στα 15-20ευρώ! Αν παλι το θες , επειδη θα παω αυριο μεθαυριο να αγοράσω το κρεββατι της μικρης εγω να στο παρω!

ΚΑΡΔΙΑ
15-07-10, 16:32
κανείς για Πάρο???
έχει προσφορά το tsoonami
http://www.tsoonami.gr/

marag
15-07-10, 17:26
Εκεί ήσουν kalamaraki χθες όλη μέρα και μας άφησες μόνες μας ?
Είπα και εγώ…..;-)

kalamaraki
15-07-10, 17:28
Οχι...χτες πηγα την μητερα μου στη χαλκιδικη...
και κατσαμε με την μικρη για μπανιο!!! Πλατσουρισαμε εως τις 4 και 6η ωρα ειμασταν θεσσ παλι!!

marag
15-07-10, 17:45
Αχ!!! να΄χαμε τη χάρη σας!!