PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

afro14
15-07-10, 20:01
Μεγάλη προσφορά για περιποίηση ομορφιάς.
Λούσιμο, κουρεμα, χτενισμα με 9?.
Απο την Beauty&Life στην Ερμου
Δείτε εδώ
http://www.couponia.eu/beauty-life-super-offer.php

alexandra36
16-07-10, 00:14
Κορίτσια 15-24/7 Libero νούμερο4(νομίζω πως η προσφορά αφορά μόνο σε αυτό το νούμερο) -30% από 10ευρώ, 7ευρώ στα Carrefour Mαρινόπουλος και με κανα κουπονάκι......

kalamaraki
16-07-10, 00:21
Αφορα για ολες τις πανες νουμερα μεγέθη Λιμπερο αλλα μονο για τις μικρες συσκευασιες!

alexandra36
16-07-10, 01:45
Μπράβο σας κορίτσια ....πάντα ενημερωμένες!!!!!
Λέτε να περιμένω μήπως χτυπήσει κανα 40% η και 50%?

chryssa77
16-07-10, 11:44
Κορίτσια μήπως ξέρετε που ακριβώς στον Πειραιά βρίσκεται το κατάστημα Next ?

Γατουλα
16-07-10, 11:49
γραψανε Ηρωων πολυτεχνειου, απεναντι απο.....Μαδερκερ......(φτου κακα)
δε ξερω περισσοτερα...ορμα....να προλαβεις χαχχαχαχχαχ

Access
16-07-10, 11:49
Κορίτσια μήπως ξέρετε που ακριβώς στον Πειραιά βρίσκεται το κατάστημα Next ?
Κάπου διάβασα ότι είναι απέναντι από το μαγαζί του ακατανόμαστου ;);)

chryssa77
16-07-10, 11:52
Είναι κοντά στον ηλεκτρικό δηλαδή? γιατί θα πάρω μάλλον και το μωρό μαζί μου.Είμαι εντελώς άσχετη με την περιοχή! χιχιχιχι και μήπως ξέρουμε τί εκπτώσεις έχει? ευχαριστώωωω!

Γατουλα
16-07-10, 11:52
ψιτ κοπελια........εδω δε ξερουν ολοι τι εννοουμε ακατανομααστος χαχχχαχαχχαχχαχαχ

Γατουλα
16-07-10, 11:53
50% ολα, δε ξερω ουτε ποια ειναι η Ηρωων πολυτεχνειου, σορυ

chryssa77
16-07-10, 11:57
what is ακατανόμαστος και γιατί το λέτε έτσι? ε είμαι λίγο περίεργο!

Γατουλα
16-07-10, 12:04
ακατανομαστος = Μαδερκερ Ελλαδος
ιντερνετικες αγορες παρεντς = μπουκοταζ στην ακριβεια του!!!!!

Access
16-07-10, 12:04
ψιτ κοπελια........εδω δε ξερουν ολοι τι εννοουμε ακατανομααστος χαχχχαχαχχαχχαχαχ
Σωστά:roll: sorry :lol::lol:
50% ολα, δε ξερω ουτε ποια ειναι η Ηρωων πολυτεχνειου, σορυ
Δεν είναι πολύ κοντά στον σταθμό έχει όμως λεωφορείο απέναντι από το σταθμό που κάνει στάση στο Δημοτικό θέατρο από εκεί είναι 3 λεπτά δρόμος .............
what is ακατανόμαστος και γιατί το λέτε έτσι? ε είμαι λίγο περίεργο!
χαχα πέρνα μια βόλτα στο θέμα με τις αγορές από το Internet και θα καταλάβεις ..........:mrgreen::mrgreen:

chryssa77
16-07-10, 12:09
ααααααα τώρα κατάλαβα οκ! καλά αυτοί έτσι κι αλλιώς είναι πανάκριβοι.τί στο Internet τι στο κατάστημα ένα και το αυτό το βλέπω εγώ.Και σημειωτέον,όχι ιδιαίτερα εξυπηρετικοί....

Χαρα2010
16-07-10, 18:42
Κοριτσια πηγα σημερα στο Marks & Spencer stock που βρίσκεται στην Λ. Βουλιαγμενης κοντα στο υψος της Αλιμου και πηρα εσωρουχακια/bodysuits με 7 Euro τα 5 τεμαχια. Εχει αρκετα μεγάλη ποικιλια και σε σχεδια και σε νουμερα και η ποιοτητα ειναι παρα πολυ καλη μια και εχω ξαναπαρει στο παρελθον. Επισης εχει και παρα πολλα ρουχαλακια σε πολυ καλες τιμες!

νινάκια2
17-07-10, 00:17
Οι πάνες babylino βρακάκι στο Σκλαβενίτη την Παρασκευή που πήγα, οι μικρές από 9,40 μείον εκπτωση 5.00 ευρώ + το κουπόνι 2.50 ευρω.Οι μεγάλες είχαν έκπτωση 9.00 ευρω

ERIANTON
17-07-10, 00:29
καλησπερα σας!
σε ποιον σκλαβενιτη πηγες?σε ολα τα καταστηματα της αλυσιδας εχουν τις ιδιες προσφορες?

νινάκια2
17-07-10, 10:29
Στην Αχαρνών στη Χαλκιδόνα που έχει και το παιδότοπο.Στο Σκλαβενίτη αφαιρούν την εκπτωση και μετά το κουπόνι δεν είναι όπως στο καρφού που κάνουν το αντίθετο πρώτα αφαιρούν το κουπόνι και μετά την εκπτωση υπάρχει διαφορά .Συμφέρει καλύτερα αυτό που κάνουν στο Σκλαβενίτη.

ERIANTON
17-07-10, 18:03
Στο Σκλαβενίτη αφαιρούν την εκπτωση και μετά το κουπόνι δεν είναι όπως στο καρφού που κάνουν το αντίθετο πρώτα αφαιρούν το κουπόνι και μετά την εκπτωση υπάρχει διαφορά .Συμφέρει καλύτερα αυτό που κάνουν στο Σκλαβενίτη.

νομιζω οτι ειναι μετρημενοι αυτοι που το εχουν σκεφτει αυτο!!

STELLA08
19-07-10, 09:32
Στο Μαρινόπουλο έχει τις junior babylino με εκπτωση 50% και δέχονται και κουπονάκια

ismeni
20-07-10, 12:13
την αλλη εβδομάδα θα παμε σε ενα ξενοδοχείο που εχει και πισίνα. θα θελα να φορέχω στην κόρη μου τα swimpants της Libero. bazaar, βερόπουλος, σκλαβενίτης της γειτονιάς μου δεν τα εχεουν.
υπάρχει κάποια που τα εχει βρει σε κάποιο αλλο ΣΜ, να μου πει κι εμένα;

sofaki1978
20-07-10, 12:23
την αλλη εβδομάδα θα παμε σε ενα ξενοδοχείο που εχει και πισίνα. θα θελα να φορέχω στην κόρη μου τα swimpants της Libero. bazaar, βερόπουλος, σκλαβενίτης της γειτονιάς μου δεν τα εχεουν.

στον μαρινοπουλο το σαββατο τα ειχαν σε ενα σταντ μονα τους,οχι εκει που ειναι ολες οι πανες.

Γατουλα
20-07-10, 12:25
εριαντον....ειμαστε...πολυυυυυυυυυυυυυυ γειτονισσες!!!!!

Γατουλα
20-07-10, 12:28
Χαρα2010 για οριοθετησε λιγο το M&S στη βουλιαγμενη!
οπως παμε για γλυφαδα η για κεντρο?

Γκαμπη
20-07-10, 12:31

swimpants εχει Κωκωσης - Ηλιουπολη.

ismeni
20-07-10, 12:37
swimpants εχει Κωκωσης - Ηλιουπολη.

ωραία!
θυμισέ μου πού είναι;

eleana82
20-07-10, 12:40
βρε κοριτσια εγω που της φορεσα swimpants μπηκε θαλασσα και γιναν μουσκεμα σαν τις κοινες πανες!!

ismeni
20-07-10, 12:45
εγω βασικα για την πισινα το θελω. ακόμη δε λεει παντα ποτε θελει τσισα και φοβαμαι μη της φυγουνε μεσα στην πισίνα.

Γατουλα
20-07-10, 13:01
ο κωκωσης ειναι οπως παμε απο Κεντρικη πλατεια Ηλιουπολης λιγο πριν τη πλατεια Καναρια

ismeni
20-07-10, 13:33
ο κωκωσης ειναι οπως παμε απο Κεντρικη πλατεια Ηλιουπολης λιγο πριν τη πλατεια Καναρια

αν θυμαμαι καλα στο δρομο απεναντι από τον παιδότοπο carousel;

scorpiaki
20-07-10, 13:48
βρε κοριτσια εγω που της φορεσα swimpants μπηκε θαλασσα και γιναν μουσκεμα σαν τις κοινες πανες!!

Αληθεια?????
και μεις πηραμε,αλλα δεν τα δοκιμασαμε ακομη.

Γατουλα
20-07-10, 13:50
νομιζω οτι απλα δεν ειναι τοσο βαρια οπως θα γινονταν οι πανες
πηρατε σωστο νουμερο?

eleana82
20-07-10, 14:19
νομιζω οτι απλα δεν ειναι τοσο βαρια οπως θα γινονταν οι πανες
πηρατε σωστο νουμερο?

ναι, αφου και αυτες πανε βασει κιλων, και κατι αλλο καποια στιγμη επειδη δεν ειχα μαζι μου πανα της φορεσα μια τετοια, και εκει που καθομασταν και τρωγαμε η μικρη εκανε τσισα και εγινε μουσκεμα!!!εμενα δεν μου αρεσουν καθολου!!!

vickytsoch
20-07-10, 15:01
οι πανες βρακακι μαγιω δεν ειναι αδιαβροχες...
εγω εχω απο περισυ που τις χρησιμοποιω..
Δεν συγκαρτουν και ουτε αποροφουν νερό. Απλα συγκρατουν τα κακά..

εγω τη δικη μου τη βαζω για μπανιο με το μαγιω και μετα οσο παιζει με τα κουβαδακια της βαζω αυτες..

ισα δλδ για να μην κανει κακα μεσα στο μαγιω της....

sofaki1978
20-07-10, 15:03
βικη δεν ειναι απλη πανα-βρακακι ,ειναι ειδικη για την θαλασσα

http://www.baby.gr/index.cfm/doc/185/cat/5

μεθαυριο θα παμε θαλασσα,θα σας πω και τις δικες μου εντυπωσεις!

kalamaraki
20-07-10, 15:11
Ακουστε και μας τις παλιες.....
Βρεχονται οι πανες δεν μενουν στεγνές απλα η μονη τους διαφορα με τις κανονικες πάνες ειναι οτι δεν διογκώνται με το νερο! Ειναι οντως σαν πανα βρακάκι.
Και εγω επειδη της χρησιμοποιήσα περυσι κατέληξα στον τροπο της Βικης δηλαδη μπανάκι με μαγιο μονο, και μολις βγουμε παραλια καθάρισμα και της φοράω μια πανα βρακάκι swimpant της libero για να παιζει και να μη φοβαμαι αν βραχει κτλπ
Και ετσι γλυτώνεις να χρησιμοποιήσεις πολλές πάνες.

Τουτεστιν αν καθε φορα που βουτας βαζεις απο μια πανα μαγιο, πες θα βουτήξετε 2 φορες , και μετα αλλες δυο πάνες για οταν βγειτε απο το νερο δεν συμφερει...4-5 πάνες για διάστημα δυο ωρων μπάνιο!
Ενω ετσι ζητημα να ξοδέψεις δυο πανες...!

sofaki1978
20-07-10, 15:23
αρα kalamaraki χρειαζονται αλλα δεν ειναι και τοσο για μεσα στην θαλασσα σωστα?

kalamaraki
20-07-10, 15:26
Κοιτα χρειαζονται αν θελεις να μην βραχει το παμπερς του...
Δηλαδη δεν ειναι αδιάβροχα αυτα. Βρεχονται αλλα δεν διογκώνονται οπως τα κοινα παμπερς. Τωρα σου λεω...εγω της την βαζω οσο ειναι εξω και παιζει με την αμμο τα κουβαδάκια και πηγαινοερχεται στο νερο..ποτε καθεται κατω στο νερο ποτε χαζοβουτάει. Για να μη φοβαμαι για κακα ποιο πολυ στο μαγιο. Αλλα στο μπανιο την εχω μονο με το μαγιο γιατι τι να μου προσφέρει η πανα αφου δεν μενει στεγνη, και σιγα ποση ωρα καθομαστε μεσα που θα φοβηθω μη κανει κακα. Ποιο πολυ φοβαμαι οταν μενει ωρα εξω και παιζει μη το παθουμε το ατυχημα!

sofaki1978
20-07-10, 15:35
οκ ευχαριστω!!αλλα αν κρινω απο το πρωτο μπανιο που ειχαμε κλαματα τζαμπα τις πηραμε τις πανες αυτες!:roll:

kalamaraki
20-07-10, 15:36
χαχαχα α καλα....εγω ειχα παρει τρομαρα μου περυσι δυο κουτάκια κιολας...! (πρωταρα μανουλα ντε!) Και την τελευταια μερα στην παραλια τις χαρισα το ενα κουτακι σε μια μανουλα που καθοταν διπλα μας!

SKEK
20-07-10, 15:36
Σωστό το καλαμαράκι και συμπληρώνω ότι υπάρχουν οι ίδιες και από τη μάρκα Πάμπερς και από Huggies. Η αποτελεσματικότητα είναι σε όλες η ίδια και μόνο 3 νούμερα υπάρχουν: Μικρό, μεσαίο και μεγάλο. Και γω στο νερό με μαγιό και έξω στην άμμο με αυτό το πανάκι. Εμποδίζει κιόλας την απευθείας επαφή του πωπού του μωρού με την άμμο.

sofaki1978
20-07-10, 15:37
εγω πηρα 3 πακετα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:,πρωτη φορα μανουλα και εγω ντε!!!

αλλα της πηρα 1,70 το πακετο οποτε δεν ποναει και τοσο!

SKEK
20-07-10, 15:40
1.70???????????? Από που ?? Για πες, για πες γιατί θα τρελλαθώ τώρα.

kalamaraki
20-07-10, 15:41
Σωστό το καλαμαράκι και συμπληρώνω ότι υπάρχουν οι ίδιες και από τη μάρκα Πάμπερς και από Huggies. Η αποτελεσματικότητα είναι σε όλες η ίδια και μόνο 3 νούμερα υπάρχουν: Μικρό, μεσαίο και μεγάλο. Και γω στο νερό με μαγιό και έξω στην άμμο με αυτό το πανάκι. Εμποδίζει κιόλας την απευθείας επαφή του πωπού του μωρού με την άμμο.

Εδω δεν τις εχω δει...εκτος αν ειμαι εντελώς γκαβή! Θα τις ψάξω ομως γιατι παμε διακοπες σε δυο βδομάδες και θα αρχισω να μαζευω πράγματα γιατι στην χαλκιδική τα πληρώνεις χρυσάφι!

Ετσι ετσι....του χρονου θα εισαι ποιο κουλ χε χε 8-)8-)

sofaki1978
20-07-10, 15:41
δεν ηταν η αρχικη τους τοσο!τις ειχε ο σκλαβενιτης - 1,50 και πηρα 3 πακετα!

nirma
20-07-10, 15:43
χαχαχα α καλα....εγω ειχα παρει τρομαρα μου περυσι δυο κουτάκια κιολας...! (πρωταρα μανουλα ντε!) Και την τελευταια μερα στην παραλια τις χαρισα το ενα κουτακι σε μια μανουλα που καθοταν διπλα μας!

Ασχετο, αλλά καλαμαρακι μου γιατί δεν προσπαθείς να κόψεις την πάνα σιγά σιγά μιας που είναι καλοκαίρι?
Την Δανάη που είναι στην ίδια ηλικία με το Αρτεμάκι σου, την πάω για μπάνιο χωρίς πάνα.

SKEK
20-07-10, 15:45
Σοφάκι τις λίμπερο πήρες? Εγώ πάμπερς σουίμερς και είναι γύρω στα 7.50 Ευρώ!!!!!!!!!! Λίμπερο δεν είχα δει για θάλασσα αλλά γενικώς δεν παίρνω λίμπερο, δεν ξέρω γιατί δεν πέρνω :roll: αλλά δεν έτυχε.

Τώρα θα βγω το κορόιδο του φόρουμ:shock::oops:

kalamaraki
20-07-10, 15:46
Στο μπανιο ουτε εγω της φοραω αν εννοεις μεσα στη θάλασσα. Αλλα να την εχω γυμνή απο κατω να παιζει στην αμμο χλωμο...γιατι ετσι την πατησε η μανουλα μου σε μενα και ειχα κολπιτιδα...στην ηλικια των 5! Και δεν μου αρεσει....εκεινη κυλιεται...παιζει κανει οτι να ναι...να ναι γυμνουλα κατω και να καθεται στην αμμο...α παπα ! Το λεω επειδη εννοειτε οτι δεν καθεται στην πετσετα ε!

SKEK
20-07-10, 15:47
Ασχετο, αλλά καλαμαρακι μου γιατί δεν προσπαθείς να κόψεις την πάνα σιγά σιγά μιας που είναι καλοκαίρι?
Την Δανάη που είναι στην ίδια ηλικία με το Αρτεμάκι σου, την πάω για μπάνιο χωρίς πάνα.

Αχχ, ναι και γω το σκέφτηκα και όλο το περασμένο ΣΚ την είχα χωρίς πάνα στο σπίτι και όλο μάζευα τσισάκια. Πάντως εγώ γενικώς σκέφτομαι ότι πρέπει να κόψω την πάνα το συντομότερο.

SKEK
20-07-10, 15:49
Αλλα να την εχω γυμνή απο κατω να παιζει στην αμμο χλωμο...γιατι ετσι την πατησε η μανουλα μου σε μενα και ειχα κολπιτιδα...στην ηλικια των 5! Και δεν μου αρεσει....εκεινη κυλιεται...παιζει κανει οτι να ναι...να ναι γυμνουλα κατω και να καθεται στην αμμο...α παπα ! Το λεω επειδη εννοειτε οτι δεν καθεται στην πετσετα ε!

Σωστό αυτό!!!!!! Κάποτε στην παραλία σκέφτομαι τι θα γίνει όταν μεγαλώσει λίγο και θα κάθεται στην άμμο.

kalamaraki
20-07-10, 15:52

Τωρα αν εννοεις να την ξεκινησω εκπαιδευση...που χρονος!
Που απο τοτε που σταματησα την δουλεια(ειμαι ορισμενου χρονου) τρεχω σχεδον καθε μερα για μια υποχρεωση, για χαρτια , για επιδοματα...δεν εχω κατσει σχεδον καθολου απο τις 15/6 που εληξε το συμβολαιο μου! Τωρα ακομα ετοιμαζω τα χαρτια μου για το οικογενειακο επιδομα....ασε! Και αφου δεν μενουμε σπιτι το πρωι..και γυρναμε το μεσημερι σχεδον..
Τωρα θα την ξεκινήσει η μητερα μου που θα την παρει για μια βδομαδα στο εξοχικο και θα συνεχισω εγω στις διακοπες....Αντε να δουμε τι θα καταφερουμε

Γατουλα
20-07-10, 15:59
στην Α δε ξερω πως το εδεσε, της ειπα μια φορα στις κουνιες μη καθεσαι κατω στα χαλικια αλλα λυγισε τα γονατακια, και απο τοτε ετσι μου καθεται! ποτε κατω

SKEK
20-07-10, 16:02
στην Α δε ξερω πως το εδεσε, της ειπα μια φορα στις κουνιες μη καθεσαι κατω στα χαλικια αλλα λυγισε τα γονατακια, και απο τοτε ετσι μου καθεται! ποτε κατω

Φοβερό το κοριτσάκι όμως εεεε?

Γατουλα
20-07-10, 16:03
αντιθετως ο Β, πιανει τον κουβα με τα χαλικια και το ριχνει ολο πανω του!!!!!....ανδρες:D

SKEK
20-07-10, 16:04
:lol:

nirma
20-07-10, 16:07
κι εγώ μαγιό - σορτσάκι της φοράω για να παίζει με τα κουβαδάκια της
Και μην φανταστεις ότι πάμε για μπάνιο με τις ώρες....

Το λέω γιατί έτσι πέρισυ ξεκίνησα στην Αριάδνη την προσπάθεια και μέσα σε μια εβδομάδα την είχε κόψει την πάνα... ΤΙ ΠΑΙΔΙ!!!!

SKEK
20-07-10, 16:11

Το λέω γιατί έτσι πέρισυ ξεκίνησα στην Αριάδνη την προσπάθεια και μέσα σε μια εβδομάδα την είχε κόψει την πάνα... ΤΙ ΠΑΙΔΙ!!!!

Άρα λες τώρα με την παραλία είναι ευκαιρία? Πολύ με αγχώνει αυτό το θέμα παρόλο που το ΣΚ που της έλεγα να μου λέει τα τσίσα και να την βάζω στην τουαλέτα τα έλεγε το πουλάκι μου αλλά την ώρα που άρχιζε`να τα κάνει. Είναι 22μιση μηνών τώρα. Σόρυ για το οφφ τόπικ.

Access
20-07-10, 16:13
Σωστό αυτό!!!!!! Κάποτε στην παραλία σκέφτομαι τι θα γίνει όταν μεγαλώσει λίγο και θα κάθεται στην άμμο.
τίποτα θα της φοράς το παντελονάκι σορτσάκι κολαν κλπ εγώ πάντα αυτό κάνω άμα το συνηθίσει από την αρχή δεν θα έχεις διαφωνίες .........:D:D

SKEK
20-07-10, 16:14
τίποτα θα της φοράς το παντελονάκι σορτσάκι κολαν κλπ εγώ πάντα αυτό κάνω άμα το συνηθίσει από την αρχή δεν θα έχεις διαφωνίες .........:D:D

Σ'ευχαριστώ Age!!

nirma
20-07-10, 16:19
Πραγματικά θέλει λίγο χρόνο παραπάνω
Να το κάνεις σαν παιχνίδι... να τρέχετε μαζί, εκείνη στο γιο γιο, εσύ στην τουαλέτα, να διαβάζετε, να τα λέτε. Αρχικά τις περισσότερες φορές δεν θα κάνει τίποτα, και σιγά σιγά θα τα λέει κιόλας.
Το πόσο "σιγά - σιγά" εξαρταται από το παιδί.
Σου λέω η Αριάδνη μου κατευθείαν το έκοψε, ενώ φέτος η Δανάη την παλεύω πάνω από μήνα.

sofaki1978
20-07-10, 16:20
Σοφάκι τις λίμπερο πήρες? Εγώ πάμπερς σουίμερς και είναι γύρω στα 7.50 Ευρώ!!!!!!!!!! Λίμπερο δεν είχα δει για θάλασσα αλλά γενικώς δεν παίρνω λίμπερο, δεν ξέρω γιατί δεν πέρνω :roll: αλλά δεν έτυχε.

Τώρα θα βγω το κορόιδο του φόρουμ:shock::oops:

ποσες εχει μεσα???οι λιμπερο εχουν 6 τεμαχια.να παιρνεις λιμπερο φιλεναδα,πολυ συχνα βαζουν προσφορες τα σουπερ μαρκετ.τον προηγουμενο μηνα τις ειχε ο σκλαβενιτης και ο μαρινοπουλος μιση τιμη!και πριν μια εβδομαδα -8 ευρω την οικονομικη συσκευασια.στις pampers σπανια να βγαλουν προσφορα και το πιο πολυ θα ειναι 30% οχι παραπανω.

kalamaraki
20-07-10, 16:27
αντιθετως ο Β, πιανει τον κουβα με τα χαλικια και το ριχνει ολο πανω του!!!!!....ανδρες:D

Η μικρη μου ετσι κανει....το λουζεται το χαλικι...αφου οταν γυρναμε και παμε για μπανιο βγαζω την πανα μεσα στην μπανιερα γιατι ακουγονται τα χαλικια καθως πεφτουν απο μεσα τσικ τσικ τσικ.....

Εμ....εμεις φοράμε μπικινι τριγωνάκι με τον τουιτι....δικη της επιλογη για φετος! χαχαχα τα σορτσ ειχα παρει ενα...ουτε να το φτυσει!

sofaki1978
20-07-10, 22:03
ακουσαν καλα τα αυτακια μου???μαρινοπουλος 50% λιμπερο??????

scorpiaki
20-07-10, 23:37

χαχαχαχα και γω....
αλλα μαλλον λαθος ονομασια εχουν sandpants πρεπει να λεγονται....

MARILYN
20-07-10, 23:37
Πού το άκουσες βρε συ;
Αφού έχουν τώρα ήδη 30% και νούμερα δυστυχώς δεν υπάρχουν...

sofaki1978
21-07-10, 00:05
απο την ωρα που το εγραψα αλλες 2 φορες εβαλε διαφημιση!τεταρτη και πεμπτη -50% οι λιμπερο!

nemo26
21-07-10, 01:48
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184 -50% οι λιμπερο

kalamaraki
21-07-10, 08:11
Προλαβαινω λετε....? 8+30 δεν ανοίγουν?

etziamp
21-07-10, 08:20
Προλαβαινω λετε....? 8+30 δεν ανοίγουν?

κουπόνια λέτε να δέχονται???????????:D.........ή πολλά θέλω?

SKEK
21-07-10, 08:44
Σοφάκι ευχαριστώ θα δοκιμάσω τις λίμπερο. Οι Πάμπερς έχουν μέσα 12 κομμάτια αλλά και πάλι η διαφορά στην τιμή είναι τεράστια.

Νίρμα, ευχαριστώ και εσένα θα προσπαθήσω αυτό που λες για να κόψουμε την πάνα.

kalamaraki
21-07-10, 08:47
κουπόνια λέτε να δέχονται???????????:D.........ή πολλά θέλω?

χε χε ποολλαά θες αλλα νομιζω η μαριλυν και η σοφια ειχαν εξηγησει πως ζητάμε και παιρνουμε εκπτωση και με κουπονια
Νομιζω πανε ταμειο, τα παιρνουν με 50% και μετα πηγαιναν στη ρεσεψιον με ενα εμειλ που τους ειχαν στειλει οτι επιτρέπονται τα κουπονια και τους δινουν πισω σε χρηματα την αξια των κουπονιων τους....

ΚΑΡΔΙΑ
21-07-10, 08:54
Καλημέρα !!
Χτες πάντως πήγα Μαρινόπουλο στην έξοδο της Αττικής Οδού στο Μαρούσι και είχε τα Libero 7,42 τις μικρές συσκευασίες. Είχα και κουπονάκια -2,5 οπότε καλά μας ήρθε!!

kalamaraki
21-07-10, 08:56
Εγω θα παω αργοτερα στο καρφουρ....θα εχει απο τα δικα μου καθως δεν τα αγοραζει σχεδον κανεις χε χε τις πάνες βρακάκι λιμπερο! Εμενα με βολευουν τρομερα ενω βλεπω οτι δεν τις προτιμάνε, παιρνουν τις ανοιχτες πανες.

sofaki1978
21-07-10, 09:29
kalamaraki αναποδα τα ειπες.στο ταμειο περνανε τα κουπονια ΜΟΝΟ και μετα στην υποδοχη παιρνουν σε μετρητα το -50%.

Γατουλα
21-07-10, 09:33
και εγω δε τα προτιμω τα βρακακια, αλλα ειναι μια χαρα για το βραδυ, κρατανε καλυτερα τον Β!!!
οποτε ξερετε που θα παω το απογευματακι!

kalamaraki
21-07-10, 09:36
kalamaraki αναποδα τα ειπες.στο ταμειο περνανε τα κουπονια ΜΟΝΟ και μετα στην υποδοχη παιρνουν σε μετρητα το -50%.

εχμ...ειπα δεν το ξερω καλα! Περιμενα εσενα αντιπρόεδρε να μας τα πεις!! χε χε
Οκ το απογευμα που θα παω θα το κανω...
Χρειάζομαι και το μειλ...? Στειλτε το μουυυυυυυυυυυυυ

ismeni
21-07-10, 09:37
κοριτσια, τα babylino δε σας βολέυουν; είναι πιο φθηνα από τα Libero.

kalamaraki
21-07-10, 09:40
Ισμηνη εγω τα αγοράζω σχεδον μονο απο αυτα, τωρα ας πουμε στο στοκ μου εχω 3πακέτα βρακακι μπευμπιλινο και ενα πακετο λιμπερο, αλλα αγοράζω λιμπερο οταν τα βρισκω σε προσφορα τοση μεγαλη αλλιως μονο μπευμπιλινο!

Baby A
21-07-10, 09:50
στον μαρινοπουλο το σαββατο τα ειχαν σε ενα σταντ μονα τους,οχι εκει που ειναι ολες οι πανες.

α τωρα καταλαβα γιατι ερχεται ο καλος μου καθε φορα και μου λεει δεν υπαρχουν αυτα που λες θα τα σταματησε η εταιρεια μαλλον μη με βαλεις να τα ξαναψαξω μας ανοιξες τα ματια πατριωτακι καλημερα

kalamaraki
21-07-10, 09:53

Σοφααααααααααααααααααααααακι!!! Που εισαι χανεσαι την καλυτερη στιγμη!!!
Για πες χρειαζομαι και το μειλ???
α επισης εχω και αλλη ερωτηση ελα στο θεμα με τις ιντερνετικες αγορες πληηηζ!

natexo
21-07-10, 09:55
Χρειάζομαι και το μειλ...? Στειλτε το μουυυυυυυυυυυυυ Θα το στείλετε και σε'μένα;;; Κατά καιρούς δε μου παίρνουν τα κουπόνια και δεν το ρισκάρω τώρα που έχω ξεστοκάρει... Αγχώνομαι χωρίς στοκ... Ευχαριστώ κορίτσια!!!

poukis
21-07-10, 09:59
αα εαν μπορείτε βάλτε το μάιλ εδώ για να το έχουμε όλοι μας!

kalamaraki
21-07-10, 10:03
Μαλλον θα αρκεστουν στο λογο μου....
πω πω παλι καυγαδες θα κανω γμτ μου.....
αρα αν κατάλαβα σωστα παω ταμειο της λεω να μη κανει την εκπτωση 50% ,της λεω να περάσει τα κουπονια, τα περναει...και μετα παω ρεσεψιον..και παιρνω πισω το 50% ?
Σωσταααααααααααααα?

kikileuteris
21-07-10, 10:04
Καλημέρα!Εγώ για τη θάλασσα του παίρνω τις libero και είμαι μια χαρά!!Δεν ήξερα ότι έχει και η papmpers ανάλογες πάνες.

Γατουλα
21-07-10, 10:04
και ο θεος βοηθος χαχχαχα! μετα μας λες ποσο το ματς!

MARILYN
21-07-10, 10:41
Βρε κορίτσια πρέπει να τους στείλετε η καθεμιά προσωπικό μέιλ και να τους πείτε σε ποιο κατάστημα θα πατε να τις αγοράσετε.
Μετά αυτοί ενημερώνουν το κατάστημα και εσείς πηγαίνετε και παραλαμβάνετε με τον τρόπο που σας είπα.
Θέλουν και ονοματεπώνυμο στο μέηλ....
Οπότε στείλτε μέηλ!!!

etziamp
21-07-10, 11:17
Βρε κορίτσια πρέπει να τους στείλετε η καθεμιά προσωπικό μέιλ και να τους πείτε σε ποιο κατάστημα θα πατε να τις αγοράσετε.
Μετά αυτοί ενημερώνουν το κατάστημα και εσείς πηγαίνετε και παραλαμβάνετε με τον τρόπο που σας είπα.
Οπότε στείλτε μέηλ!!!

πάλι ως ξάνθια δεν καταλαβα
1ον στελνω email
2ον στο ταμειο δινω το κουπόνι και δεν μου κανουν την εκπτωση
και 3ον παω στη ρεσεψιον και μου κανουν εκει μετα την εκπτωση
τα ειπα σωστά????

MARILYN
21-07-10, 12:20
1ον στελνω email
τα ειπα σωστά????

Βρε στείλε εσύ το μέηλ, και αυτοί ξέρουν την διαδικασία στο ταμείο.
Στο ταμείο τα πληρώνεις χωρίς την έκπτωση μόνο με τα κουπόνια, και μετά στην ρεσεψιόν πας και σου επιστρέφουν το 50% από την αξία.
Απλά θα τους πεις ότι σου έχουν απαντησει με μέηλ ότι θα δεχτούν τα κουπόνια σου.

nefelli
21-07-10, 12:46
Καλημέρα

Ο Δήμος Αθηναίων διοργανώνει κάθε χρόνο Φεστιβάλ στο Θεατράκι του Αττικού Άλσους στο Πολύγωνο.
Υπάρχουν παραστάσεις και συναυλίες εντελώς δωρεάν και παραστάσεις με αντίτιμο 10? (ελάχιστα αν σκεφτούμε πόσο πληρώνουμε να δούμε αντίστοιχη παράσταση σε θέατρο)

Το πρόγραμμα για όποιον ενδιαφέρεται είναι το εξής

http://www.athensbars.gr/analutiko-programma-festival-attikou-alsous-2010

tatianaki
21-07-10, 13:25
κοριτσια, εγω πηγα Μαρινοπουλο πριν λιγο, δεν ειχε οικονομικες συσκευασιες στο 6 νουμερο που παιρνουμε!!πηρα 2 μικρες συσκ. των 25 τεμ και 2 μικρες βρακακια των 20 τεμ, μου πηραν και κουπονια (ειχα 4 των 2,5?), συνολο 11,50?!!!!!!!!!!!!!!!!!

STELLA08
21-07-10, 14:07
Βρε κορίτσια πήγα και γω να αγοράσω libero σήμερα αλλά μόνο το Νο 6 και 7 είχαν σε βρακάκι. Μάλλον τις βάζουν για να ξεστοκάρουν μου φαίνεται!!

miamama
21-07-10, 14:11
ναι ναι,έχει σήμερα μισή τιμή ο μαρινόπουλος τα libero...εφοδιαστήκαμε πάλι!!

kalamaraki
21-07-10, 14:35
Οπότε στείλτε μέηλ!!!

1ον στελνω email
τα ειπα σωστά????

Βρε στείλε εσύ το μέηλ, και αυτοί ξέρουν την διαδικασία στο ταμείο.
Στο ταμείο τα πληρώνεις χωρίς την έκπτωση μόνο με τα κουπόνια, και μετά στην ρεσεψιόν πας και σου επιστρέφουν το 50% από την αξία.
Απλά θα τους πεις ότι σου έχουν απαντησει με μέηλ ότι θα δεχτούν τα κουπόνια σου.

Λοιπον κορίτσια.....
Μολις γυρισα απο το Καρφουρ ανατολικής θεσσ
Παω που λετε στις πανες
Και τι να δω... εχει και -50% στις πανες babylino! Μεγαλη χαρα πηρα καθως ειχα κουπονια μονο για τις babylino.
πηγα στη ρεσεψιον της λεω μιλησα το πρωι με τα κεντρικα στην αθηνα και μου ειπαν οτι μπορω να παρα πανες Babylino.. (ειπαμε χρησιμοποιούμε καθε μεσο...ακομα και το ψεμμα χαχαχα) με την εκπτωση συν τα κουπονια μου Ναι μου απαντάει το κοριτσι
Πως θα το κανουμε τη ρωταω, μου λεει απλα επειδη εχει ηδη γινει η εκπτωση στο κουτι τις πανες θα πας ταμειο και θα δώσεις και τα κουπονια σου!!:shock::shock: Μεγαλος ενθουσιασμος εκ μερους μου αλλα ημουν και καχυποπτη οτι παλι θα κανω καυγα στο ταμειο....

Και πηρα 3 κουτια πανες βρακάκι για 12-18κιλά τεμαχια 20 ανα κουτι
αρχική τιμη 9,38ευρώ
-50% παμε στα 4,69ευρώ
-κουπόνι των 2,5ευρώ
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 2,19ευρώ για 20πάνες
Πηρα 60πάνες με 6,57ευρώ ....τουτέστιν 0,11λεπτά η πανα....
Δηλαδη τις πηρα με -70%

Ξανα πηγα στη ρεσεψιον και την ρωτησα για τις πανες λιμπερο , ναι μου λεει γινεται και σε αυτες με κουπόνι καθως η εκπτωση του 50% εχει ηδη γινει στο ράφι!!!!!!!!!
Αρα σπευσατε και για Λιμπερο και για Babylino!!!!!!!!!

Βρε κορίτσια πήγα και γω να αγοράσω libero σήμερα αλλά μόνο το Νο 6 και 7 είχαν σε βρακάκι. Μάλλον τις βάζουν για να ξεστοκάρουν μου φαίνεται!!

Ο διαδρομος εκει ηταν φισκα σε κουτες που ανοιγαν τα παιδια και ειχε αποοοο ολα τα νουμερα και ανοιχτης και βρακάκι!! Το μονο που δεν βρηκα παλι ειναι της λιμπερο για τη θάλασσα....τζιφος!

MARILYN
21-07-10, 15:04
Κι εμένα μου απάντησαν στο μέηλ μου να πάω να πάρω και θα μου δεχτούν τα κουπόνια.
Οπότε το απόγευμα θα πάω μια βολτίτσα!!!

eleana82
21-07-10, 15:13
μηπως γνωριζετε μεχρι ποτε θα εχει τις babylino -50%???

Lioula
21-07-10, 15:14
Δηλαδη δεχονται και κουπονια σωστα?περναει στην ταμιακη τους?

STELLA08
21-07-10, 15:16
μηπως γνωριζετε μεχρι ποτε θα εχει τις babylino -50%???
Μόνο για Τετάρτη και Πέμπτη

kalamaraki
21-07-10, 15:21
Δηλαδη δεχονται και κουπονια σωστα?περναει στην ταμιακη τους?

Ω ναι ναι ναι!

Μόνο για Τετάρτη και Πέμπτη

Και εμενα ετσι μου ειπαν!

anastasia&marilou
21-07-10, 20:50
πηγα μαρινοπουλο...2 μικρες συσκευασιες και τις πληρωσα...10 λεπτα...ειχα 2 πενταευρα κουπονια...καθολου ασχημα!

ismeni
21-07-10, 20:52
πηγα μαρινοπουλο...2 μικρες συσκευασιες και τις πληρωσα...10 λεπτα...ειχα 2 πενταευρα κουπονια...καθολου ασχημα!

καλάαααααα θα πτωχεύσουνε!

anastasia&marilou
21-07-10, 20:55
και καλα να παθουνε τετοιοι που ειναι! χαχα!

miamama
21-07-10, 21:06
χαχα!!

Spiroulina
21-07-10, 22:51

A,καταλαβα...
Εδωσες τα κουπονια που ηταν για τις οικονομικες συσκευασιες και στα περασαν στις μικρες που πηρες,οποτε...μια χαρα!!!
Καλα τους εκανες,παντα τετοια!!!:D:D:D

nemo26
22-07-10, 02:45
καναμε στοκ!!!!
εχουμε και λεμε!!!!
2 πακετα libero νο2+δωρο μωρομαντηλα!! αρχικη 8,82-50%=4,41-κουπονι 2=2,41
3 πακετα libero νο3-οικονομικη αρχικη18,70-50%=9,35-κουπονι 5=4,35
2 πακετα libero νο4-οικονομικη αρχικη 18,7-50%=9,35-κουπονι 2=7,35

συνοψίζοντας- Αρχικες τιμες συνολο 17,64+56,61+37,4=111,65
-50%=55,83
-3 κουπονια 5ευρα =40,83
-4 κουπονια 2ευρα =32,83

και αναρωτιεμαι τωρα ποσα πολλα κερδιζουν οι @%$@#$ που εχουν περιθωριο να κανουν τοσο μεγαλη εκπτωση εμειναν στη τσεπη μου συνολικα 78,83 χωρίς να υπολογισω και την αξια απο τα 2 πακετα μωρομαντηλα, εχω κι αλλα 3 2ευρα, επρεπε κι αυτα να τα ψωνισω, δεν πειραζει αυριο!!!!!!

ERIANTON
22-07-10, 02:52
μπραβο αυτο θα πει χτυπημα στο ψαχνο της ακριβειας.εχω 5 οικονομικα πακετα και ψηνομαι να παω να παρω κι αλλα.χαχα.στο τελος θα βγουμε εξω απο το μικρο μας σπιτι για να το κανουμε αποθηκη πανας.
εμεις ευτυχως εχουμε το 4 νουμερο 7 με 14 κιλα οποτε μπορω να στοκαρω ως το ταβανι

MUMSOFIA
22-07-10, 09:13
Για να δω θα μου πάρουν τα κουπόνια...

vereniki
22-07-10, 09:58
Ξερετε αν το 50% ισχύει και για τα μικρά νουμερα 2-3?? Ξεμειναμε από πάνες του μπέμπη και πρέπει να εφοδιαστούμε!

MARILYN
22-07-10, 10:02
Ναι είναι για όλα τα μεγέθη!!!!

vereniki
22-07-10, 10:11
Ναι είναι για όλα τα μεγέθη!!!!

Σ'ευχαριστω! Θα στείλω τον μπαμπα μου, έχουμε δεν έχουμε 10 πάνες!!

Γατουλα
22-07-10, 10:18
νομιζω οτι στην αναστασια πρπει να δωθεο το ΟΣΚΑΡ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ!!!!!

ειπα και εγω σημερα να πλησιασω ενα Μαρινοπουλο και επεσα σε Λαικη!
αν θα εχει μεινει τιποτα το απογευμα παιζεται!

koritsaki9200
22-07-10, 11:42
epeidi mperdeftika... babylino me 50%? sta carrefour? kai kouponakia???

MARILYN
22-07-10, 12:10
epeidi mperdeftika... babylino me 50%? sta carrefour? kai kouponakia???

Ναι όμως μόνο τα babygo έχει -50%. Τα άλλα κανονικά...έτσι νομίζω, σωστά;

ismeni
22-07-10, 12:15
Ναι όμως μόνο τα babygo έχει -50%. Τα άλλα κανονικά...έτσι νομίζω, σωστά;

μονο στα καρφου ή και στα καρφου-μαρινοπουλος και καρφου-εξπρες (πρωην dia);

ΤΑΤΗ
22-07-10, 12:17
Καλημέρα σε όλες....Εγώ πήρα τα Libero -50% αλλά δεν μου δέχτηκαν τα κουπόνια!!!!!ή το ένα ή το άλλο μου είπε η κοπέλα στο ταμείο!!!!γκρρρρρρρρ

ravT
22-07-10, 13:02
Τι κρίμα να συγκαιόμαστε με libero γμτ...
Λετε να δοκιμάσω babylino? Οι babygo είναι πάνα-βρακάκι?

kalamaraki
22-07-10, 13:06
Οι Babylino βγαζουν ανοιχτη και βρακάκι
Ραβ μου παρτες και θα με θυμηθεις! Ειναι πολυ καλες. εγω αυτες χρησιμοποιώ κατα κόρον πια για ενα μονο λογο...... Πρωτον δεν συγκαιγεται η μικρη μου οπως με τις πάμπερς
και δευτερον στελνω δευτερα εμειλ οτι χρειαζομαι κουπονια και ζητάω συγκεκριμένα για ποιες πα΄νες θελω ζηταώ παντα για το βρακακι και το αργοτερο την επόμενη δευτερα εχω το γραμματακι με τα κουπονια στο γραμματοκιβωτιο μου!!!

STELLA08
22-07-10, 13:10
Καλημέρα σε όλες....Εγώ πήρα τα Libero -50% αλλά δεν μου δέχτηκαν τα κουπόνια!!!!!ή το ένα ή το άλλο μου είπε η κοπέλα στο ταμείο!!!!γκρρρρρρρρ

Εμένα μου τα πήραν τα κουπονάκια κανονικότατα. Πήρα 2 μικρες συσκευασίες είχα και 2 κουπόνια των 2,50 ευρώ και τα έδωσα. Στην αρχή δεν μου τα πέρασε το σύστημα αλλά μετα τα πέρασε ευτυχώς!

ERIANTON
22-07-10, 13:24
τα κουπονια τα δεχονται επειδη η εκπτωση ειναι ηδη στο ραφι δεν γινεται στο ταμειο.τα babylino δεν εχουν εκπτωση απο οτι ειδα ουτε στα carrefour αλιμου ουτε στο μαρινοπουλο της αργυρουπολης.

marag
22-07-10, 13:54
.τα babylino δεν εχουν εκπτωση απο οτι ειδα ουτε στα carrefour αλιμου ουτε στο μαρινοπουλο της αργυρουπολης.

το ίδιο και σε μας!

poukis
22-07-10, 14:41
στον μαρινόπουλο στα πρασινα φανάρια στην θεσσαλονίκη ξέρεις κανείς εαν ισχύει η εκπτωση και εαν δέχονται κουπόνια???
α και κάτι ακόμα!χρειάζεται η καρτα carefour για τις πάνες????δεν την έχω μαζί μου!

Lioula
22-07-10, 14:44
στον μαρινόπουλο στα πρασινα φανάρια στην θεσσαλονίκη ξέρεις κανείς εαν ισχύει η εκπτωση και εαν δέχονται κουπόνια???
α και κάτι ακόμα!χρειάζεται η καρτα carefour για τις πάνες????δεν την έχω μαζί μου!

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ!ΕΙΧΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ!

demi
22-07-10, 15:05
κανονικα δεν δεχονται τα κουπονια αλλα αν ειναι λιγο αφηρημενη η ταμειας..και γω στο καρφουρ στα Libero -50% και κουπονακι πηρε...εντωμεταξυ πηρα και για τον μεγαλο πανα βρακακι ενω το κουπονι ειναι για ανοιχτη πανα αλλα χαμπαρι δεν πηρε...
σουπερ..
κριμα που δεν παιζει καμια προσφορα και στις σκονες γαλα...

kalamaraki
22-07-10, 15:10
Poykis εφοσων δεν το αναφέρει στο σαιτ τους δεν νομιζω να εχεις θεμα! Αλλιως θα το ελεγε με την κάρτα. Τωρα για τον μαρινοπουλο εκεινο δεν ξερω...εγω πηγα στο ανατολικο καρφουρ

litsat
22-07-10, 20:35
Κοριτσια σε ολα τα carrefour δεχονται κουπονια σημερα ψωνισα και μου το ειπαν. Πηρα δυο συσκευασιες Λιμπερο και τα δεχτηκαν κανονικα.

Spiroulina
23-07-10, 00:36

Μακαρι να ηξεραν τι τελικα ισχυει οταν βαζουν μια προσφορα εκει στον Μαρινοπουλο!!!!Aν τους παρεις τηλεφωνο σου λενε πως ειναι η πολιτικη τους τετοια να μην δεχονται τα κουπονια,ενω αν τους στειλεις μηνυμα,τα πραγματα αλλαζουν...
Εγω τους εστειλα μηνυμα οπου τους ρωτουσα αν μπορω να χρησιμοποιησω τα κουπονια μου παραλληλα με την προσφορα τους στις πανες Libero και να τι μου απαντησαν:

Kαλησπέρα,

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα κουπόνια σας σε συνδιασμό με την προσφορά.
Εάν θέλετε πείτε μας σε ποιο κατάστημα θα απευθυνθείτε.

Με εκτίμηση,

http://f283.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f23228%5fAIdu%2bFcAAHxxTEcAmABOZnGJTo0&pid=2&fid=Inbox&inline=1

ERIANTON
23-07-10, 07:57
γεια οσους δεν προλαβαν χτες και προχτες να προμηθευτουν πανες λιμπερο........
mymarket -35%

ismeni
23-07-10, 11:39
βρηκα στον βασιλόπουλο του βυρωνα τα swimpants της libero
3,28? το medium μεγεθος 12-16κιλά

ΜΑΜΑΕΦΗ
23-07-10, 12:10
κοριτσια στα μπενετον ποτε θα βαλουν 70%?

ismeni
23-07-10, 12:11
προς το παρον, sprider εως 80%

λεω να παω αυριο!

maestria
23-07-10, 12:40

λεω να παω αυριο!

Μωρέ δεν μ' αρέσουν τα σπρίντερ, τουλάχιστον τα γυναικεία που 'χα δει. :(
Έχει ωραία παιδικά;

Lioula
23-07-10, 13:07

λεω να παω αυριο!

ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΙΠΕΣ!ΕΩΣ 80%!ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΤΑΛΙΑ 80% ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ 30 ΜΕ 40!ΕΛΕΟΣ!

ΚΑΡΔΙΑ
23-07-10, 13:41
Μωρέ δεν μ' αρέσουν τα σπρίντερ, τουλάχιστον τα γυναικεία που 'χα δει. :(
Έχει ωραία παιδικά;

μμμ έτσι και έτσι, θέλεις ψάξιμο
έχω πάρει βέβαια ωραιότατο πουκάμισο του μικρού (2-3) με 3 ευρώ, αλλά γενικά θέλει πολύ αναζήτηση

ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΙΠΕΣ!ΕΩΣ 80%!ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΤΑΛΙΑ 80% ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ 30 ΜΕ 40!ΕΛΕΟΣ!

ακριβώς έτσι!!

Pytheas
23-07-10, 16:01
Κοριτσια σε ολα τα carrefour δεχονται κουπονια σημερα ψωνισα και μου το ειπαν. Πηρα δυο συσκευασιες Λιμπερο και τα δεχτηκαν κανονικα.

Το ίδιο και στο Carrefour στο Κορωπί, πέρασαν τα κουπόνια κανονικά μαζί με την έκπτωση. Στην αρχή τσίνισαν λίγο αλλά τους είπαμε ότι στα Carrefour της Λ. Αθηνών τα είχαν δεχτεί κανονικά την τελευταία φορά, οπότε μας έκαναν την χάρη και τα δέχτηκαν και στο Κορωπί.

Στο μεταξύ είχε τελειώσει το Νο3, οπότε στοκάραμε 4 και 5.

Έλεος πια με αυτά τα κουπόνια και το Carrefour... ας γίνει μια ενημέρωση στις ταμίες! Κάθε φορά είναι σα να μας κάνουν χάρη...:evil:

βασιλικη ο
23-07-10, 17:44
παω σημερα σε καταστημα υποδηματων mi.........γνωστο με καταστηματα σε ολη την ελλαδα.βλεπω στην βιτρινα παντοφλακια 20$.τα ειχανε στην βιτρινα το ενα διπλα και πανω στο αλλο και ακριβως διπλα καρτελακι με την τιμη.μπαινω τα δοκιμαζω λεω στην κοπελα οκ.παω ταμειο και μου ακουω την ταμια να λεει στην κοπελα που με εξυπηρετησε γελωντας ........α δεν προλαβαμε να βαλουμε και την τιμη σε αυτα.αρχιζω και φορτωνω.ποσο εχουν την ρωταω...............30$ μου λεει.......και σκεφτομαι απο μεσα μου..............αν τα παρεις θα εισαι μεγαλο κοροιδο....ευχαριστω για την εξυπηρετηση της λεω αλλα δεν θα τα παρω.....και σηκωθηκα και εφυγα.......γαι να πω την αληθεια ντραπηκα λιγο αλλα δεν μπορω αλλο να μας κοροιδευουν μπροστα στα μουτρα μας.....οι εκπτωσεις αρχισαν απο τις 15 και σημερα εχουμε 23.τοση δουλεια που δεν μπορεσαν να βαλουν μια τιμη

vereniki
23-07-10, 17:56
Κάτι αντίστοιχο έπαθα και εγώ στο ζ...α. :evil::evil: Πήρα ένα φορμάκι για το μωρό που έγραφε 9.99 παλιά τιμή και είχε κολλημένο πάνω κίτρινο αυτοκόλλητο και είχε τιμή 4.99. Πάω στο ταμείο και χτυπάει τιμή 7.99. Ακριβώς την ίδια σκέψη με εσένα έκανα, ότι αν το πάρω θα είμαι κορόιδο, όχι να μας δουλεύουν μπρος στα μάτια μας! Τελικά δεν το πήρα, όχι για τα 3 ευρώ αλλά για την κοροϊδία!
Τονίζω ότι η τιμή ήταν κολλημένη πάνω στο καρτελάκι του ρούχου. Αφήστε, το θυμήθηκα και φούντωσα πάλι!!:twisted::twisted:

Ευτυχώς είχα μόνο αυτό οπότε το κατάλαβα, αν ειχα πολλά πράγματα μπορεί να μην το είχα καταλάβει καθόλου!
Πολύ προσοχή λοιπόν!!!

ada9
23-07-10, 19:10
Οι Babylino βγαζουν ανοιχτη και βρακάκι
Ραβ μου παρτες και θα με θυμηθεις! Ειναι πολυ καλες. εγω αυτες χρησιμοποιώ κατα κόρον πια για ενα μονο λογο...... Πρωτον δεν συγκαιγεται η μικρη μου οπως με τις πάμπερς
και δευτερον στελνω δευτερα εμειλ οτι χρειαζομαι κουπονια και ζητάω συγκεκριμένα για ποιες πα΄νες θελω ζηταώ παντα για το βρακακι και το αργοτερο την επόμενη δευτερα εχω το γραμματακι με τα κουπονια στο γραμματοκιβωτιο μου!!!
Kaλαμαράκι που στέλνεις email?εχω γινει κι εγώ μέλος αλλά εχουν πολύ καιρό να μου στείλουν κουπόνια!και τι τους λες:ειμαι μελος και θέλω κουπόνια?

ismeni
24-07-10, 08:44
καλημέρα
θα παω καρφου σημερα. εχει καμία προσφορά, ξέρετε;

Nadine
24-07-10, 09:06
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

eleana82
24-07-10, 09:20
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ -50% ΤΑ LIBERO (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ)

Kira
24-07-10, 10:27
Κοριτσια καλημέρα!Να σας πω κι εγώ μια περιπτωση,λίγο ασχετη με αυτα που γραφουμε συνήθως,αλλα χρησιμη πιστευω.
Αποφασισα να κόψω το συμβόλαιο του κινητού μου με cosmote,λόγω του αυξημενου λογαριασμού που πληρωνω, και πήρα τηλ να ζητησω να γινει ο ιδιος αριθμός ,κοσμοκάρτα.Με συνδεσαν με το σχετικό τμήμα και αφού με ρωτησαν τον λόγο,και τους εξηγησα,μου ειπαν πώς υπάρχει μια "προσφορά" και προτειναν να μου κανουν εκπτωση και αλλαγή πακετου,στο συνολο μου βγηκε το πάγιο στα 22 ευρώ,δηλαδη παραπάνω τα μισα απο πριν,και τωρα εχω τόση ομιλία και μνματα δωρεαν που αποκλειεται να υπερβώ το πάγιο.Ειχα 120 προνομιακό και 600+600 και τωρα απ'οτι μου ειπαν το πάγιο που πλήρωνα για το 600 + 600 αφαιρειται τελειως,θα εχω 2 ώρες προς αλλα δικτυα,10 ώρες προς οτε,cosmote και κοσμοκάρτα και επιπλεον εκπτωση πάνω σε αυτο.Οπότε το μόνο που θα χρεώνομαι ειναι τα μνματα αν στελνω σε κινητα εκτος cosmote.Επιπλέον,ενω ειχα επιδότηση για κινητό 85 ευρώ,μου την εκαναν 190!! και εκει που κανονικά ήταν να την πάρω τελος Αυγούστου,μου την ενεργοποιησαν απο τώρα.Τους ρωτησα γιατι αυτο το πακετο δεν το εχω δει πουθενά να διαφημίζεται και ούτε στο site της cosmote,και μου ειπαν οτι ειναι "άτυπο" ,δεν ειναι επισημο ,και χρησιμοποιέιται σαν κινητρο για τους πελάτες που θελουν να κόψούν την συνδεση,για να μην το κάνουν.Αν δηλαδη δεν επαιρνα τηλ δεν θα γινόταν ποτε!
Και κατι αλλο.Αν εχετε κι αλλα μελη της οικογενειας συμβόλαιο,τα μαζευετε και εχετε επιπλεον εκπτωση 10% (εκτος του απεριοριστου χρονου μεταξύ σας)!Το ψαχνω κι αυτο ,γιατι θελω να το κάνω,εντος της εβδομάδας και σας ενημερώνω.:)

natexo
24-07-10, 10:48
κοριτσια στα μπενετον ποτε θα βαλουν 70%?
Εδώ με (εως)-50% και δε βρίσκεις τίποτα... Σίγουρα τα μαζεύουν. Πήγα να ψωνίσω για τα καρκαριάκια μου και... "Λυπάμαι, αυτό δεν το'χω... ούτε αυτό... ούτε αυτό..." Βρε, αϊ... Λογικά, όμως προς το τέλος των εκπτώσεων τα -70%.

kikileuteris
24-07-10, 10:48
Η Kira έχει δίκιο. Αυτό το κάνουν σε όλες τις εταιρίες. Εμείς θέλαμε να φύγουμε από vodafone γιατί μας έκανα καλύτερη προσφορά από cosmote και μας έκαναν τελικά στη vodafone ακόμη καλύτερη. -30% στα πάγια μας. Το ίδιο και η μητέρα μου με wind. Προτού κάνετε λοιπόν συμβόλαιο κάντε μια μικρή έρευνα αγοράς.

female
24-07-10, 10:58
Kira κάτι παρόμοιο μου είχε κάνει εμένα η Wind. Όταν ζήτησαν να μου κάνουν το συμβόλαιο καρτοκινητό με πήραν τηλ από την εξυπηρέτηση πελατών και μου πρόσφεραν 6 μήνες δωρεάν πάγιο. Το δέχτηκα αλλά πάγιο εξακολουθούσαν και μου έστελναν για άλλους 3 μήνες και όταν πήγα και διαμαρτυρήθηκα μου είπαν ό,τι είχαν ξεχάσει να ενημερώσουν το σύστημα αλλά έπρεπε να πληρώσω τα πάγια έτσι και αλλιώς εφόσον οι λογαριασμοί είχαν εκδοθεί. Εννοείται πως τους έβρισα. Με ξαναπήραν από την εξυπηρέτηση και μου έδωσαν 1 χρόνο δωρεάν πάγιο αλλά δεν το δέχτηκα. Το έκανα καρτοκινητό και πληρώνω ελάχιστα πια. Εξάλλου δεν κάνω χρήση.

Kira
24-07-10, 13:46
Kira κάτι παρόμοιο μου είχε κάνει εμένα η Wind. Όταν ζήτησαν να μου κάνουν το συμβόλαιο καρτοκινητό με πήραν τηλ από την εξυπηρέτηση πελατών και μου πρόσφεραν 6 μήνες δωρεάν πάγιο. Το δέχτηκα αλλά πάγιο εξακολουθούσαν και μου έστελναν για άλλους 3 μήνες και όταν πήγα και διαμαρτυρήθηκα μου είπαν ό,τι είχαν ξεχάσει να ενημερώσουν το σύστημα αλλά έπρεπε να πληρώσω τα πάγια έτσι και αλλιώς εφόσον οι λογαριασμοί είχαν εκδοθεί. Εννοείται πως τους έβρισα. Με ξαναπήραν από την εξυπηρέτηση και μου έδωσαν 1 χρόνο δωρεάν πάγιο αλλά δεν το δέχτηκα. Το έκανα καρτοκινητό και πληρώνω ελάχιστα πια. Εξάλλου δεν κάνω χρήση.

Εμένα το εκαναν όντως!μου ήρθε και ο πρώτος λογαριασμός και μόνο 22 ευρώ το πάγιό μου,δηλαδή όπως το ειπαν.

female
24-07-10, 13:49
Ωραία, πάλι καλά!

ismeni
24-07-10, 19:09
κορίτσια
πήγα στπ καρφου στο γερακα
πήρα babygo 2,49?!!!!!!!!!!!!!!!!! τα εδινε με 50% και ειχα κουπόνι -2?
επιτυχία!

anastasaki
26-07-10, 09:15
να ξερεις τα καταστηματα ειναι υποχρεωμενα για οποιο προϊον εκθετουν να αναφγαφουν τιμη πανω σε αυτο. τηλεφωνησε στο ΙΝΚΑ και θα σε κατατοπισουν. Μην πανεις πισω κανε τους μηνυση ειτε τηλεφωνικα στο ΙΝΚΑ ή στο τμήμα εμποριου της νομαρχιας που ανηκει το καταστημα. Συνεβει και σε εμενα στο στραντιβαριους και μολις τους ειπα οτι θα τηλεφωνησω στο ΙΝΚΑ, αμεσως παραδεχτηκαν το λαθος τους.

talou
26-07-10, 09:24
Tωρα με τις εκπτωσεις θελει μεγαλη προσοχη. Ειχα βαλει στο ματι ρουχαλακια και παπουτσακια και περιμενα εκπτωσεις. Οταν πηγα για δικα παπουτσια τα οποια ειχαν 45 προ εκπτωσεων και μετα βλεπω ταμπελα απο 65ευρω(και καλα αρχικη) τα ειχαν παλι 45.
Το ιδιο αντιμετωπισα με παιδικα cr......o. Οι σαγιοναρες ειχαν 35ευρω προ εκπτωσεων και μετα το ταμπελακι ελεγε απο 52ευρω 31ευρω. (εδω κερδιζα και 4 ευρω).
Τα δε ρουχα εχουν ενα 20%-30%(κατι που ισχυε και πριν τις εκπτωσεις) και ενω λενε πως εχουν εως 70% εννοουν την σαβουρα που τους εχει μενει απο παλαιοτερα χρονια.
Για το λογο αυτο μεγαλη προσοχη ,γιατι δεν περιμεναμε τις εκπτωσεις να μας πιασουν κοροϊδα. Δεν ειναι βεβαια ολοι ετσι ,απλα σας λεω τι αντιμετωπισα στην αγορα.

good luck
26-07-10, 22:47
Μηπως γνωριζει καποια μανουλα, που πουλανε βρεφικα παπουτσακια Clarks και ΚΥΡΙΩΣ που κυμαινονται οι τιμες τους;
Ηρθε μια φιλη μου απο την Δανια και η κορουλα της ειχε ολοκληρη συλλογη και τα ερωτευτηκα. Προτιμω ομως να ξερω απο πριν τιμες και οτι δεν μπορω να τα αγορασω παρα να παω μεχρι τη βιτρινα και να τα κοιταζω σαν ξελιγωμενη.:lol::lol::sad::sad:

Access
26-07-10, 23:18
Μηπως γνωριζει καποια μανουλα, που πουλανε βρεφικα παπουτσακια Clarks και ΚΥΡΙΩΣ που κυμαινονται οι τιμες τους;
Ηρθε μια φιλη μου απο την Δανια και η κορουλα της ειχε ολοκληρη συλλογη και τα ερωτευτηκα. Προτιμω ομως να ξερω απο πριν τιμες και οτι δεν μπορω να τα αγορασω παρα να παω μεχρι τη βιτρινα και να τα κοιταζω σαν ξελιγωμενη.:lol::lol::sad::sad:
κοίτα από το να τα κοιτάζεις ξελιγωμένη :) καλίτερα να περιμένεις από Σεπτέμβρη που θα επιστρέψει η Salopeta και να τα ψωνίσεις από Αγγλία :grin:
Ρίξε μια ματιά στο πόστ με τις αγορές από το internet α.............και το Αγγλικό σιτε είναι αυτό έτσι για να χαζέψεις λίγο :D:D
http://www.clarks.co.uk/girls

good luck
27-07-10, 00:35
Αge δεν εχω παρακολουθησει το συγκεκριμενο θεμα οποτε δεν πολυκαταλαβα. :oops:
Αυτες οι τιμες ισχυουν περιπου και στην Ελλαδα;
Σ'ευχαριστω.

Ρεζι
27-07-10, 00:52
κοριτσια μου σας εχω νεα
το πρεναταλ κανει 50%,και σε λιγες μερες 80%

Γατουλα
27-07-10, 07:43
οι τιμες εδω ειναι τουλαχιστον διπλασιες
η Σαλοπετα ειναι ενας συνδεσμος που μπορει να μας τα φερει απο αγγλια με καποιο κοστος
δες ιντερνετικες αγορες

marag
27-07-10, 10:49
Κορίτσια καλημέρα, χθες πήγα στο καινούργιο σκλαβενιτη ,στη Καλλιθέα και πραγματικά είχε απίστευτες προσφορές
1 + 1 δώρο σε πολλά προϊόντα { βούτυρα, ζυμαρικά, καλλυντικά, τυριά, αλλαντικά απορρυπαντικά} με λίγα λόγια σε όλα τα είδη , και μάλιστα όχι σε άσχετες μάρκες.
Τρέξτε γιατί πραγματικά αξίζει!!!! Μόνο πάρτε πακετάκι μαζί σας γιατί παρασύρεσαι και τα θες όλα !!1

tatianaki
27-07-10, 13:17
Στον Γαλαξια τα λιμπερο -30%, κουπονια μου πηραν χωρις δευτερη σκεψη!!!

annia
28-07-10, 11:26
επισης στον γαλαξια μπειμπιλινο μεγαλη συσκευασια 14,54 με - 15%

μαριαννα
29-07-10, 09:12
οι τιμες εδω ειναι τουλαχιστον διπλασιες
η Σαλοπετα ειναι ενας συνδεσμος που μπορει να μας τα φερει απο αγγλια με καποιο κοστος
δες ιντερνετικες αγορες

Γατούλα καλημέρα πως μπορούμε να παραγγείλουμε από σαλοπέτα?Υπάρχει κάποιο site?

Γατουλα
29-07-10, 09:47
οποια ενδιαφερεται ας μπει στις ιντερνετικες αγορες για ενημερωση

http://www.parents.gr/forum/showthread.php?p=1648946#post1648946

marios08
29-07-10, 14:58
ΝΑ ενημερωσω οτι σε ολα τα carrefour εχει τα θαλασσινα παιχνιδια με 50 % εκπτωση και πηραμε μια σανιδα με επαναφορτιζομενη μπαταρια τελεια...ο μικρος τρελλαθηκε απο χαρα..
πηρα και ενα φουσκωτο καστρο με τρομπα ηλεκτρικη με 20 ευρω....εκανε 40 αλλα ειναι πολυ ομορφο αληθεια ειναι.....αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι δεν ηταν θαλασσινο παιχνιδι γιατι ειχε την εκπτωση?

καλό νέο είναι αυτό!!και κάτι νέο ακόμα 50% στα είδη camping!!

MARIONG
29-07-10, 16:08
Στα AB ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟ 29/7-11/8 ΟΙ ΠΑΝΕΣ LIBERO UP & GO 2+1 ΔΩΡΟ. ΤΙΜΗ ΠΑΚΕΤΟΥ Νο 6 10,59. ΣΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΕΣ UP & GO Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ.

kikileuteris
30-07-10, 08:32
Στο Βερόπουλο 12,50 ? το Dixan η μεγάλη συσκευασία και 18 πιάτα δώρο

kalamaraki
30-07-10, 08:38
Κική ποιο ντιξαν? η σκονη ή το υγρο?

elachl
30-07-10, 08:46
τα κουτια τα μεγαλα..εχουν -6 επανω

elachl
30-07-10, 08:47
για οσους αγοεαζουν εμφιαλωμενα νερα να παιρνεται τα κρινεα απο το βεροπουλο..
1,15 η εξαδα

marios08
30-07-10, 08:48
είναι επιτραπέζιο η μεταλικό??

elachl
30-07-10, 09:03
δυστυχως δεν το ξερω αυτο

kikileuteris
30-07-10, 09:23
Σκόνη, ένα καινούριο που βγήκε.

melita
01-08-10, 17:17
Μόλις τυχαία μπήκα στο σάιτ goldendeals.gr που προσφέρει μεγάλες εκπτώσεις και ευκαιρίες σε συγκεκριμένες εταιρείες σε ορισμένες πόλεις της ελλάδος. Καθώς έχει πολύ συμφέρουσες προσφορες κατα καιρούς θα ήθελα εάν κάποιος το έχει χρησιμοποιήσει να μου πει την εμπειρία του.

sofaki1978
01-08-10, 17:35
εχω αγορασει εγω και η αδερφη μου melita.δεν το εχω εξαργυρωσει ακομα,η αδερφη μου το εξαργυρωσε και δεν ειχε καποιο προβλημα.παρομοια σαιτ ειναι τα

http://www.tsoonami.gr/?gclid=CJnfq8O_mKMCFdQB4wodVQwznA

http://livemycity.gr/

http://www.groupon.gr/deals/athens?subscribed=true&__fsk=270734023

melita
01-08-10, 18:45
εχω αγορασει εγω και η αδερφη μου melita.δεν το εχω εξαργυρωσει ακομα,η αδερφη μου το εξαργυρωσε και δεν ειχε καποιο προβλημα.παρομοια σαιτ ειναι τα

http://www.tsoonami.gr/?gclid=CJnfq8O_mKMCFdQB4wodVQwznA

http://livemycity.gr/

http://www.groupon.gr/deals/athens?subscribed=true&__fsk=270734023

Σοφάκι και πως λειτουργεί ακριβώς? Το αντίτιμο της υπηρεσίας πχ. το πληρώνεις όταν παίρνεις το κουπόνι και μετά χωρίς χρήματα επιπλέον το εξαργυρώνεις στην αντίστοιχη επιχείρηση ή παίρνεις το κουπόνι μόνο από το σάιτ και πληρώνεις την εταιρεία κατευθείαν?
Πως στέλνεις τα χρήματα με πιστωτική ή σε λογαριασμό?
Και πως λαμβάνεις το κουπόνι π.χ. εγώ που είμαι επαρχία στέλνεται και με ταχυδρομείο?
Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις! :)

sofaki1978
01-08-10, 20:41
εγω πληρωσα με πιστωτικη (το σαιτ) και οταν εληξε η προσφορα μου εστειλαν μειλ οπου ειχε οδηγιες για εκτυπωση του κουπονιου.το εκτυπωνεις και με αυτο πας στην επιχειρηση.

για να ενεργοποιηθει η προσφορα πρεπει να υπαρχει ενδιαφερον π.χ να εχουν γινει 10 αγορες.

good luck
04-08-10, 12:19
Στα carrefour μεχρι τις 7/8 εχει -40% στις πανες babylino (μικρες συσκευασιες).
Επισης εβαλε -70% σε ολα τα βρεφικα παιδικα(δεν εμεινε ΤΙΠΟΤΑ!!!) και τελος ειχε προσφορα και στα λουτρινα.
Πηρα εναν αρκουδο 1.40 υψος πανεμορφο μονο 7 ευρω!!!

olzi
04-08-10, 22:42
Καλησπέρα,
η αλυσίδα σούπερμαρκετ ΑΒ Βασιλόπουλος έχει προσφορά τις πάνες Libero δύο πακέτα συν ένα δώρο οποιοδήποτε νούμερο και δέχονται και τα κουπόνια.
Καλό βραδυ

Spiroulina
05-08-10, 11:20
[QUOTE=good luck;1654679]Στα carrefour μεχρι τις 7/8 εχει -40% στις πανες babylino (μικρες συσκευασιες).

Επειδη ψωνησα χθες πανες babylino απο τα carrefour,η τιμη τους ειναι 5,23 με την εκπτωση του 40% και μειον το κουπονι των 2,50,κοστισε καθε πακετο 2,73.Πηρα 10 πακετα μικρες συσκευασιες και πληρωσα 27,30€...

MUMSOFIA
05-08-10, 11:43
[QUOTE=good luck;1654679]Στα carrefour μεχρι τις 7/8 εχει -40% στις πανες babylino (μικρες συσκευασιες).

Επειδη ψωνησα χθες πανες babylino απο τα carrefour,η τιμη τους ειναι 5,23 με την εκπτωση του 40% και μειον το κουπονι των 2,50,κοστισε καθε πακετο 2,73.Πηρα 10 πακετα μικρες συσκευασιες και πληρωσα 27,30€...

μέχρι πότε είναι η προσφορα babylino?

sofaki1978
05-08-10, 11:45
μεχρι 7/8.

Active Member
08-08-10, 21:43
Για οποιον εχει γνωστο που δουλευει στη ΝΟΥΝΟΥ, ολα τα προιοντα τους (κρεμες, Frisolac, Frisomel κλπ) -40%

arleta
08-08-10, 21:56
Για οποιον εχει γνωστο που δουλευει στη ΝΟΥΝΟΥ, ολα τα προιοντα τους (κρεμες, Frisolac, Frisomel κλπ) -40%

τι εννοεις για οποιον εχει γνωστο;;;;;;;

Active Member
08-08-10, 22:00
τι εννοεις για οποιον εχει γνωστο;;;;;;;

Οι υπαλληλοι της ΝΟΥΝΟΥ, παιρνουν ολα τα προιοντα τους με εκπτωση 40%.

Η κολλητη μου που εχει την αδερφη της εκει, πηρε το μεγαλο το Frisolac, απο 20 ευρω που εχει (περιπου) στα φαρμακεια, 12!

arleta
08-08-10, 22:15
Οι υπαλληλοι της ΝΟΥΝΟΥ, παιρνουν ολα τα προιοντα τους με εκπτωση 40%.

Η κολλητη μου που εχει την αδερφη της εκει, πηρε το μεγαλο το Frisolac, απο 20 ευρω που εχει (περιπου) στα φαρμακεια, 12!

ελα ρε!!!!!!!
εγω δεν εχω κανεναν... και τις κυνηγαω τις προσφορες αλλα γιοκ.....

galera
10-08-10, 16:29
Προσπαθω να εγγραφώ στο σαιτ της λίμπερο αλλα ενώ συμπληρώνω όλα τα στοιχεία μου δεν κάνει loggin. Ξέρει καμιά σας τίποτα για αυτό;

Baby A
12-08-10, 16:08
ελα ρε!!!!!!!
εγω δεν εχω κανεναν... και τις κυνηγαω τις προσφορες αλλα γιοκ.....

ειδες τωρα αδικιες και αυτοι οι αθλιοι στα μωρα βρισκουν να χτυπησουν τις τιμες
καλα ολοι εχετε παρει γαλα το α εξαμηνο σε φαρμακεια, αυτο το εξαμηνο μετρς και τον κοκκο χε χε
οχι πειτε μου δε νιωθατε να σας κλεβουν σε συνεργασια φαρμακειο και εταιρεια παραγωγης γαλακτος;

Marbell
12-08-10, 16:14
Προσπαθω να εγγραφώ στο σαιτ της λίμπερο αλλα ενώ συμπληρώνω όλα τα στοιχεία μου δεν κάνει loggin. Ξέρει καμιά σας τίποτα για αυτό;

Πάρε τηλ 800 11 542376 είναι δωρεάν, και έγω δεν μπορούσα να κάνω εγγραφή από το site και την έκανα από το τηλ. Πρίν 2 βδομάδες μου έστειλαν κ κουπόνια.

efitsa
16-08-10, 13:00
παιζει καμια προσφορα σε libero η μπα?
μου τελειωνουν ρε γμτ....
θα παω να τις πληρωσω χρυσες παλι?....

sofaki1978
16-08-10, 13:09
νομιζω στον γαλαξια τις εχουν με -30%.εχετε στην κορινθο?

arleta
16-08-10, 14:37
νομιζω στον γαλαξια τις εχουν με -30%.εχετε στην κορινθο?

τα libero -30%;;
ξέρεις μέχρι πότε θα ισχύει αυτό;;;;
έχω κουπονάκια και τέλος του μήνα λήγουν....

sofaki1978
16-08-10, 14:45
ναι τα εχει -30% μεχρι 21/8.στην φωτο δειχνει και μικρες και μεγαλες συσκευασιες.και ανοιχτη πανα και πανα βρακακι.

http://www.5ae.gr/

efitsa
16-08-10, 15:02
εχουμε γαλαξια στην κορινθο!!!!
ευχαριστω πολυ σοφακιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

mariadrama
16-08-10, 15:08
κοριτσια σημερα πηρα απο τον Βεροπουλο μεγαλη συσκευασια Libero up and go 9.28 μειον 2,50 το κουπονι 6.80!! φυσικα πηρα 5 συσκευασιες και αυριο θα παρω αλλες τοσες ρωτησα και δεν γνωριζουν μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα απλα δεν ειχε N.5

arleta
16-08-10, 15:52
γαμωτο.... εδώ στη σπάρτη μόνο βασιλόπουλο έχουμε από τα μεγάλα σουπερ...
και αθήνα θα είμαι 23 και 24 Αυγούστου.......
αν μάθετε κάτι πείτε......

Κλειώ
18-08-10, 23:32
κοριτσια σημερα πηρα απο τον Βεροπουλο μεγαλη συσκευασια Libero up and go 9.28 μειον 2,50 το κουπονι 6.80!! φυσικα πηρα 5 συσκευασιες και αυριο θα παρω αλλες τοσες ρωτησα και δεν γνωριζουν μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα απλα δεν ειχε N.5

Μονο στις up and go εχει προσφορά ?

good luck
19-08-10, 00:17
Στα Carrefour εχει στις πάνες pampers-15%
(στις easy up mid και max και στις simply dry)

arleta
19-08-10, 00:18
καμιά προσφορούλα σε libero για δευτέρα ή τρίτη παίζει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

sandy8
19-08-10, 11:55
Στα Carrefour εχει στις πάνες pampers-15%
(στις easy up mid και max και στις simply dry)

Μηπως γνωριζεις μεχρι ποτε ειναι η προσφορα?
Κ αν εχει πουθενα προσφορα babylino γιατι εχω κουπονια που ληγουν τελος του μηνα.

good luck
19-08-10, 12:14
Δυστυχως Sandy δεν ξερω. :(
Τη Δευτερα πηγα τελευταια φορα και υπηρχε. Μπορεις να κανεις ενα τηλεφωνο να μην πηγαινεις αδικα.

sandy8
19-08-10, 12:24
Δυστυχως Sandy δεν ξερω. :(
Τη Δευτερα πηγα τελευταια φορα και υπηρχε. Μπορεις να κανεις ενα τηλεφωνο να μην πηγαινεις αδικα.

Οκ σ ευχαριστω.

sofaki1978
19-08-10, 13:10
στα my market εχει τις pampers οικονομικη συσκευασια -20%.

eleana82
19-08-10, 14:17
Μηπως γνωριζεις μεχρι ποτε ειναι η προσφορα?
Κ αν εχει πουθενα προσφορα babylino γιατι εχω κουπονια που ληγουν τελος του μηνα.

αχ και εγω το ιδιο...

elachl
19-08-10, 14:20
LIBERO στο βεροπουλο 50%
δεν ξεραν μεχρι ποτε

eleana82
19-08-10, 14:24
LIBERO στο βεροπουλο 50%
δεν ξεραν μεχρι ποτε

δυστυχως δεν χρησιμοποιουμε τις libero:sad::sad:

marimari
19-08-10, 14:55
LIBERO στο βεροπουλο 50%
δεν ξεραν μεχρι ποτε

Iσχύει και σήμερα η προσφορά;
Ευχαριστώ...

marimari
19-08-10, 18:56
Iσχύει και σήμερα η προσφορά;
Ευχαριστώ...

Kορίτσια
στον Βερόπουλο , η προσφορά -50% σε όλες τις πάνες LIBERO
ισχύει μέχρι 28-8.

Στον Βερόπουλο των Βριλησσιών ΔΕΝ υπάρχουν καθόλου up&go
, ούτε και τα Νο4 - Νο5.
Εχουν εξαντληθεί, υπάρχει απόθεμα μόνο σε Νο6 κ Νο7
αλλά από Δευτέρα πρωί θα ξαναπαραλάβουν (μου είπαν)!

kathrin
20-08-10, 00:35
αχ και εγω το ιδιο...

Κάτι είχε σήμερα ο Βασιλόπουλος, 100 πόντους νομίζω, δηλ. 3 ευρω σε δωροεπιταγή αλλά δεν είμαι και σίγουρη...

efitsa
20-08-10, 08:18
LIBERO στο βεροπουλο 50%
δεν ξεραν μεχρι ποτε
yessssssssssss!!!!!!!!!!!!!!ελπιζω να παιρνουν και κουπονια μην τρεχουμε παλι απο τα νευρα μας κ στελνουμε e-mail!!!:rolleyes:

elachl
20-08-10, 10:01
κοριτσια σε babylino εχει πουθενα προσφορα?

elachl
20-08-10, 10:02
βασιλοπουλο εχει σιγουρα αλλα εδω λογω χωρου δεν τα φερνουνε..καπου αλλου ξερετε?

mpouki
20-08-10, 12:31
Καλημέρα, στο Βερόπουλο έχει όλες τις Libero -50% ή μόνο τα βρακάκια? Γιατί εδώ είχε μόνο τις πάνες- βρακάκια.

sofaki1978
20-08-10, 12:48
Καλημέρα, στο Βερόπουλο έχει όλες τις Libero -50% ή μόνο τα βρακάκια? Γιατί εδώ είχε μόνο τις πάνες- βρακάκια.

ολες οι οικονομικες libero.και ανοιχτη πανα και πανα βρακακι.

elion
21-08-10, 15:16
ολες οι οικονομικες libero.και ανοιχτη πανα και πανα βρακακι.

ΞΈΡΕΙ ΚΑΜΙΆ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΟΥ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ?

marimari
21-08-10, 15:32
Elion
θα μπορούσες να τηλ στο super market
και να ρωτήσεις... Υποθέτω θα σε εξυπηρετήσουν,
καθώς και (ΑΝ ισχύει η προσφορά), αν υπάρχουν και αποθέματα,
μην πας άδικα....
Εμένα πάντως τηλ/κως με εξυπηρέτησαν!

glykoula26
21-08-10, 16:03
καλησπερα σας!!!!εχω κουπονια απο milupa κρεμες εκπτωτικα κουπονια,nutricia κρεμα, nivea baby kai noulac απο την νουνου τα γαλατα...οποια θελει ας μου στειλει πμ να τις τα δωσω εμενα δεν μου χρειαζονται...

tessa
21-08-10, 16:19
ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ IVEA BABY?

tessa
21-08-10, 16:20
NIVEA ΕΝΝΟΩ....

sagia
21-08-10, 17:40
στο σκλαβενιτη τα παμπερς εχουν -3,5ευρω, οι οικονομικες συσκευασιες

xuito
21-08-10, 20:57
Να'στε καλά βρε κορίτσια! Είχαμε ξεμείνει από πάνες και σήμερα , αφού σας διάβασα , χτύπησα 2 συσκευασίες libero από το Βερόπουλο!!! ;)

arleta
21-08-10, 22:16
yessssssssssss!!!!!!!!!!!!!!ελπιζω να παιρνουν και κουπονια μην τρεχουμε παλι απο τα νευρα μας κ στελνουμε e-mail!!!:rolleyes:

αυτό το ελπίζω και το εύχομαι κι εγώ!!!!

sissy
21-08-10, 23:13
Αγόρασα Libero από το Βερόπουλο σήμερα και μου πέρασαν τα κουπόνια κανονικά

arleta
21-08-10, 23:26
Αγόρασα Libero από το Βερόπουλο σήμερα και μου πέρασαν τα κουπόνια κανονικά

οοοο.........
ετοιμάζομαι για γερό στοκ από δευτέρα!!!!!!!!!!!!!!!

vatraxi
22-08-10, 00:36

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση...! Σήμερα πήγα και αγόρασα οικονομική συσκευασία libero από Βερόπουλο με -50% και μου δέχτηκαν και τα κουπόνια μου.! Όντως ισχύει μέχρι 28/8.

Ηλιάννα
22-08-10, 01:16
ΞΈΡΕΙ ΚΑΜΙΆ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΟΥ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ?
Για αυτη την προσφορα δεν γνωριζω αλλα μια φορα πο ρωτησα τον διεθυντη του καταστηματος που ψωνιζω μου ειπε οτι οι προσφορες του Βεροπουλου φτανουν ενα μηνα περιπου αργοτερα στον Χαλκιαδακη

gdro
23-08-10, 12:52
Σήμερα έκανα επίσκεψη στο Βερόπουλο και "σήκωσα" ότι είχε από libero! Χρειαζόμαστε πολλές πολλές πάνες!

Active Member
23-08-10, 15:09
Σήμερα έκανα επίσκεψη στο Βερόπουλο και "σήκωσα" ότι είχε από libero! Χρειαζόμαστε πολλές πολλές πάνες!

Εγω πηγα σημερα στο Βεροπουλο (Πατρα) και δεν ειχε προσφορα...πιθανως να ειναι ανα καταστημα

scorpiaki
23-08-10, 23:19
Εγω πηγα σημερα στο Βεροπουλο (Πατρα) και δεν ειχε προσφορα...πιθανως να ειναι ανα καταστημα

Επιτρεπεται αυτο?

mpouki
24-08-10, 00:19
Δεν ξέρω αν επιτρέπεται ή όχι πάντως και εδώ ο Βερόπουλος μόνο τα βρακάκια οικονομική συσκευασία έχει στη μισή τιμή. Οι ανοιχτές πάνες έχουν κανονική τιμή.

efitsa
24-08-10, 09:55
Δεν ξέρω αν επιτρέπεται ή όχι πάντως και εδώ ο Βερόπουλος μόνο τα βρακάκια οικονομική συσκευασία έχει στη μισή τιμή. Οι ανοιχτές πάνες έχουν κανονική τιμή.
να παρεις τηλ στα κεντρικα κ να το αναφερεις!!!!!!!!!!!!
δεν μπορουν να κανουν οτι θελουν!
η προσφορες βγαινουν απο τα κεντρικα για ολα τα καταστηματα.
(εμενα βεβαια ο δικος μας δε ειχε βρακακια καν ,αλλα εκει δεν μπορεις να πεις τπτ.πηρα ανοικτες πανες κ μου περασαν κ τα κουπονια:D)

vickytsoch
24-08-10, 11:17
μολις πηρα στη δελτα για advance κουπονια και μου ειπαν οτι τα σταματησαν τα εκπτωτικα κουπονια λόγω καταγγελιας απο την επιτροπη ανταγωνισμου.

αφησα τηλεφωνο και θα με καλεσουν εκεινοι αν λυθει το προβλημα...

anastasaki
24-08-10, 11:56
κοριτσια τα μινι ραξεφξι και τα μπενετον ξεκινησαν εκπτωσεις -70% ,
αν και με τετοια οικονομικη κριση και και με το -70% παλι ακριβα ειναι...

#ΕΛΕΝΑ#
24-08-10, 22:45
μολις πηρα στη δελτα για advance κουπονια και μου ειπαν οτι τα σταματησαν τα εκπτωτικα κουπονια λόγω καταγγελιας απο την επιτροπη ανταγωνισμου.

ναι και σιγα τα κουπονια που ειχαν:x 27 λεπτα το γιαουρτακι:evil: τουλαχιστον 30 λεπτα να το εκαναν....

annia
25-08-10, 10:33
εμενα παλι πριν 2βδομαδες μου εστειλαν 6κουπονακια...τιποτα προσφορες για τα μπειμπιλινο ξερετε που εχεςι??να κανω κανενα στοκ??:D:D

quinnY
25-08-10, 13:13
Σε 3Β σουπερμάρκετ pampers activ baby (pampers για τις χώρες της ανατολικής Ευρώπης) τον αριθμό 4 (ίσως και άλλους αριθμούς, επίσης) 10,63 e

Lioula
25-08-10, 13:17
Eχθες πηγα Βεροπουλο την οικονομικη συσκευασια 60 πανες νουμερο 4 με κουπονι 5 ευρω την πηρα 5,15!!!!!!!!!!

ditop
25-08-10, 13:58
quinnY τη εννοεις για τις χωρες της ανατολοκης Ευρώπης; Ειναι ποιοτικά πιο χαλια;

quinnY
25-08-10, 14:19
Θα τα χρησιμοποιούν μέχρι σήμερα στα σερβικά είναι το ίδιο ακριβώς ίδιο με το baby dry μόλις μερικές φορές δεν είναι με strech.

Kira
25-08-10, 16:11

ούτε και ζάκυνθο....:mad::mad:

AngelMama
25-08-10, 18:48
Σήμερα πήγα Βερόπουλο.
Πήρα 6 μεγάλες συσκευασίες (2 ανοιχτή πάνα + 4 πάνα βρακάκι)
με 6 κουπονάκια -2,5 ? σύνολο περίπου ούτε 40 ευρώ...
Δεν είναι και άσχημαααααααααααα
Γεροί να είμαστε να κατουράμε!!!!!!!!
αχαχαχαχχαχααχχ

underage
25-08-10, 20:23

αυτό μπήκα να γράψω κι εγώ!!!!!!!!!!!!

Με την μόνη διαφορά εμένα μου είπαν ότι βγήκε διάταξη από το υπουργείο οικονομικών :confused: :confused:

vasiliki40
26-08-10, 14:17
Καλησπέρα.
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν ψωνίζεται απο τα σούπερμάρκετ LIDL.
Έγώ ψωνίζω εβδομαδιαία από εκεί , γιατί έχει όντως φοβερές τιμές και ποιότητα πολύ καλή.Οχι σε όλα τα προιόντα , βέβαια ,αλλά πάντα αγοράζω ένα δοκιμαστικά και αναλόγως το ξαναπαίρνω ή όχι.
Άλλά οι τιμές είναι πολύυυυυυυυυυυυυυυ καλές σε σχέση με μαρινόπουλο , γαλαξία κλπ.
Το περιβάλλον είναι λίγο χάλια αλλά εκεί κλείνω τα μάτια.Για να γεμίσω το ψυγείο μου πάω.

sofaki1978
26-08-10, 14:21
Καλησπέρα.
Έγώ ψωνίζω εβδομαδιαία από εκεί , γιατί έχει όντως φοβερές τιμές και ποιότητα πολύ καλή.Οχι σε όλα τα προιόντα , βέβαια ,αλλά πάντα αγοράζω ένα δοκιμαστικά και αναλόγως το ξαναπαίρνω ή όχι.
Άλλά οι τιμές είναι πολύυυυυυυυυυυυυυυ καλές σε σχέση με μαρινόπουλο , γαλαξία κλπ.
Το περιβάλλον είναι λίγο χάλια αλλά εκεί κλείνω τα μάτια.Για να γεμίσω το ψυγείο μου πάω.

εγω ψωνιζω μονο σακουλες απορριματων και χαρτικα και αυτα μονο αν ειναι σε προσφορα.διαβαστε και αυτο

http://www.wenet.gr/?p=2378

kikileuteris
26-08-10, 14:24
Καλησπέρα.

Εγώ ψνιίζω, με τον ίδιο τρόπο, επιλεκτικά και αν μου κάνουν τα ξαναπαίρνω.Πχ όταν δεν υπάρχουν προσφορές σε πάνες παίρνω από εκεί.;-)

kikileuteris
26-08-10, 14:27
εγω ψωνιζω μονο σακουλες απορριματων και χαρτικα και αυτα μονο αν ειναι σε προσφορα.διαβαστε και αυτο

Σώπα ρε παιδί μου!Καλά που μας το έβαλες!

#ΕΛΕΝΑ#
26-08-10, 14:50
το λιδλ στην γερμανια ειναι το νο 1 στα σουπερ μαρκετ...
\

#ΕΛΕΝΑ#
26-08-10, 14:51
αλλα μετα απο αυτο μαλλον θα αλλαξει....

vasiliki40
26-08-10, 14:58

Έχει όμως πάρα πολλά προιόντα που είναι ελληνικά , απλά δεν είναι τα γνωστά που βλέπουμε στην τηλεόραση και δεν έχουν καμία σχέση με προιόντα της carrfour ας πούμε , που δεν τρώγονται.Αγόρασα π.χ ρύζι αν θυμάμαι καλά γύρω στο 1,50 ευρώ το κιλό , φέτα πεντανόστιμη , αλλά και πολλά ελληνικά τυριά.Επίσης ψωμί του τόστ 79 λεπτά, πολύσπορο ,γίγαντες ,μουστάρδα ,ξηρούς καρπούς.
Έχει στοματικό διάλυμα γερμανικό με λιγότρο από 2 ευρώ σε αντίθεση με κάτι άλλα που διαφημίζονται και κάνουν πάνω από τρία.
Μακαρόνια κάτω από 50 λεπτά.
Πήρα τυροπιτάκια κουρού και σπανακοπιτάκια , επίσης πεντανόστιμα.Αυτά
θυμάμαι προς το παρόν.
Μόνο τα φρούτα που έχουνε δύο φορές που πήρα δεν ήτανε καλά.

vasiliki40
26-08-10, 15:11
Εγώ ψνιίζω, με τον ίδιο τρόπο, επιλεκτικά και αν μου κάνουν τα ξαναπαίρνω.Πχ όταν δεν υπάρχουν προσφορές σε πάνες παίρνω από εκεί.;-)

Μα γεμίζει το καλάθι μου όταν ψωνίζω από εκεί.Σε άλλα σούπερμάρκετ με πιάνει η ψυχή μου όταν πάω στο ταμείο και μου λένε το λογαριασμό στο τέλος.
Κάθε φορά η σκέψη <μα τι στο καλό πήρα πάλι> είναι στο μυαλό μου μετά το άκουσμα του ποσού.
Οικονομία σου λέει , τι οικονομία να κάνεις...στο τραπέζι σου?????Αμάν πια...
Εντάξει μου τρώει χρόνο το να πηγαίνω σε δύο διαφορετικά καταστήματα συν τον χασάπη αλλά τι να κάνω.Δηλ. ψωνίζω από LIDL ότι ξέρω ότι είναι καλό , και κάτι λίγα συν φρούα από my market .Αλλά δεν γίνεται αλλιώς.

sofaki1978
26-08-10, 15:11
για τα φρουτα-μαναβικη το εχω ακουσει και εγω,οτι δεν αξιζουν.ψωμι του τοστ που πηγα μια μερα να παρω ειχαν ολα μαμουνακια:shock:!μα ολα!το ξερω οτι δεν ευθυνονται αυτοι απλα μου ενισχυσε την αρνητικη εικονα.και το βασικο (και διορθωστε με αν κανω λαθος)ειναι οτι ποτε δεν εχω δει προσφορες.π.χ 1+1 δωρο δεν εχω δει σε κανενα προιον.και αυτα τα κυνηγαω πολυ!

για εμενα τοπ ειναι ο σκλαβενιτης!!!!ποτε μα ποτε δεν εχω τυχει σε ξυνο υπαλληλο.εχει καλες τιμες και παρα πολλες προσφορες.ειδικα στο καινουργιο στην καλλιθεα ειχε παρα πολλα 1+1 δωρο!

leman
26-08-10, 16:08
συμφωνω για τον σκλαβενιτη. τοσο σε τιμες οσο και σε εξυπηρετηση ειναι πολυ καλος. και επισης πολυ βασικο ειναι οτι ποτε μα ποτε δεν εχω κατσει σε ταμειο πανω απο 5 λεπτα! βεβαια και τα καρφουρ βαζουν τρελες προσφορες, αλλα αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ο σκλαβενιτης πρεπει να εχει ανθρωπους που τις παρακολουθουν γιατι καθε φορα που βγαινει ενα 50% σε πανες ή 20% σε χαρτικα αμεσως βαζει κι αυτος εκπτωση 8ε στις αντιστοιχες πανες και 1+1 στα χαρτικα. δεν εξηγειται αλλιως!

gdro
26-08-10, 17:03
Από ότι φαίνεται εξαντλήθηκε η προσφορά στο Βερόπουλο. Σε δύο που πήγα σήμερα (Μεταμόρφωση και Κ. Πατήσια) δεν είχαν καθόλου τις οικονομικές συσκευασίες της libero.

Επειδή κατουράμε πολύ (και κάτι άλλο κάνουμε πολύ!) αν κάποιος/α ακούσει για προσφορά στα libero, please please γράψτε το στο topic!

Φιλιά,

Σταμάτης & Αγγελική

SOUL21
26-08-10, 17:10
για τα φρουτα-μαναβικη το εχω ακουσει και εγω,οτι δεν αξιζουν.ψωμι του τοστ που πηγα μια μερα να παρω ειχαν ολα μαμουνακια:shock:!μα ολα!το ξερω οτι δεν ευθυνονται αυτοι απλα μου ενισχυσε την αρνητικη εικονα.και το βασικο (και διορθωστε με αν κανω λαθος)ειναι οτι ποτε δεν εχω δει προσφορες.π.χ 1+1 δωρο δεν εχω δει σε κανενα προιον.και αυτα τα κυνηγαω πολυ!

για εμενα τοπ ειναι ο σκλαβενιτης!!!!ποτε μα ποτε δεν εχω τυχει σε ξυνο υπαλληλο.εχει καλες τιμες και παρα πολλες προσφορες.ειδικα στο καινουργιο στην καλλιθεα ειχε παρα πολλα 1+1 δωρο!

για το ψωμι του τοστ σε πληροφορω οτι ολα αυτα που τρωμε ειναι σκ@@α !!!
μια φιλη μου πηρε ψωμακια τοστ γνωστης εταιρειας κ ειχε μεσα μια τεραστια μυγα,τεραστια σου λεω......αυτες που πανε στα κοπρανα των ζωων τετοια μυγα!!
Ηταν κ ζωντανη μαλιστα!!!Την ειχε βγαλει φωτο κ την ειχε στειλει στο troktiko!!
Οποτε ολα αυτα που τρωμε ειναι αστα να πανε!!!!Τα καημενα τα παιδακια μας τι χρωστανε???

MARILYN
26-08-10, 23:10
Κορίτσια μόλις είδα διαφήμιση στα Carrefour έχουν αύριο τις πάνες Libero -50%!
Στείλτε τους email για να σας δεχτούν και τα κουπόνια!!!

elsaki75
26-08-10, 23:51
τι πρέπει να γραψουμε στο e-mail κοριτσια?θα μπουμε στο site του carefour που ειμαστε και μελη και απλα θα γραψουμε να μας δεχτουν τα κουπονια?πρεπει να γραψουμε και τον αριθμο της καρτας μας ε?