PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

marilu
28-01-11, 19:43
Τέλεια, αμα δεν του κάνουμε αλεργία και μας βολεύουν θα παίρνω αυτές

babyprince
28-01-11, 20:25
Πιο ποιοτικές ακόμα είναι αυτές του ΑΒ, τις λένε νομίζω CARE.

kalamaraki
28-01-11, 20:27
θα διαφωνήσω μαζι σου.....
εχω παρει λιντλ, αλντι, ντια βασιλοπουλος και προσφατα μασουτη
οι ποιο μαλακες και λιγοτερο πλαστικές σε αισθηση ειναι του Μασουτη και του λιντλ

agtog
28-01-11, 23:13
το orchestra με τα παιδικα ρουχα καποια στιγμη βγαζει σουπερ προσφορες και σουπερ τιμες. εδω μεσα το ειχα διαβασει.

ξερετε ποτε??εχετε ακουσει κατι??

Ισχύει για τα στοκ μόνο νομίζω. Βέβαια, δεν ξέρω αν κάθε στοκ κάνει τα δικά του. Το συγκεκριμένο που ξέρω εγώ, έχει τώρα τα ρουχαλάκια 1-15 ευρώ, όχι πολύ μεγάλη διαφορά από πριν τα περισσότερα, αλλά το Φεβρουάριο θα είναι μάλλον πάλι 5 ευρώ και θα βγάλουν και καλοκαιρινά. Όταν το δω θα σας πω, είπαν ότι θα στείλουν μήνυμα κιόλας.

newmom2010
29-01-11, 00:36
Εχει δει καμμια προσφορα πανες babylino?
μπες στην ιστοσελίδα της babylino και γίνε μέλος στο babylino club και σου στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια, -4,5€ από την οικονομική συσκευασία και -2,5€ από το μικρότερο πακέτο.

mama2
29-01-11, 01:21
μπες στην ιστοσελίδα της babylino και γίνε μέλος στο babylino club και σου στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια, -4,5€ από την οικονομική συσκευασία και -2,5€ από το μικρότερο πακέτο.

Ειδα το νεο φυλλαδιο του carrefour και απο τις 31/01 εως τις 12/02 οι πανες babylino 1+1 me 9,15 ευρω.Γενικα η λογικη του φυλλαδιου ειναι τα προιοντα 1+1.
Καλο βραδυ.

litsat
29-01-11, 09:22
Ειδα το νεο φυλλαδιο του carrefour και απο τις 31/01 εως τις 12/02 οι πανες babylino 1+1 me 9,15 ευρω.Γενικα η λογικη του φυλλαδιου ειναι τα προιοντα 1+1.
Καλο βραδυ.

Τις μεγαλες συσκευασιες η τις μικρες?

ΔΗ+ΧΡ
29-01-11, 10:55
Καλημέρα!Πήγα χθες carrfour-μαρινόπουλος και είχε και τα baby-dry στα 13,75e.Δέχτηκαν και το κουπόνι κανονικά!
Υ.Γ.Ευχαριστώ Σοφάκι;);)

sofaki1978
29-01-11, 11:00
οντως και καπου αλλου διαβασα οτι ειχαν και τα baby dry αν και ο καταλογος τους δεν τα αναφερει.
να,σαι καλα ΔΗ+ΧΡ!

μπλες
29-01-11, 11:15
Μαριλού του λιντλ οι πάνες ειναι παρα πολύ καλες σε ποιότητα , τις φτιάχνει η ΩΜΕΓΑ που φτιάχνει τις Babylino.
λαθος τουρκια τις φτιαχνουν και ειναι μαπα!
το τσεκαρα στο λιντλ

coastman
29-01-11, 12:41
Το θέμα με τις προσφορές στα carefour είναι ένα μυστήριο. Έχουν 30% έκπτωση στις οικονομικές συσκευασίες activefit, EasyUp, Baby Dry. Και μάλιστα στα carefour με αγορές προιόντων 30? (που έχει σε διαφημιστικό πανό με τον "ευρούλη" ) σου δίνει δωροεπιταγή 10?. Στα ράφια με τις πάνες δεν υπήρχε ειδική σήμανση αλλά στα ταμπελάκια (τα ηλεκτρονικά) αναβόσβηνε η ένδειξη "PROMO" και είχε ήδη αφαιρεθεί η έκπτωση. Εγώ αγόρασα babyDry 74 τεμάχια 12,7?. Σήμερα είναι η τελευταία ημέρα της προσφοράς.

kalamaraki
29-01-11, 12:44
Και πέρασα σημερα απο βερόπουλο εχει προσφορά της πάνες παμπερς -30% αν δεν κανω λαθος τις ακτιβ φιτ και εχει απειρες αλλες προσφορες σε πολλά προιόντα.

sofaki1978
29-01-11, 12:46
Το θέμα με τις προσφορές στα carefour είναι ένα μυστήριο. Έχουν 30% έκπτωση στις οικονομικές συσκευασίες activefit, EasyUp, Baby Dry. Και μάλιστα στα carefour με αγορές προιόντων 30? (που έχει σε διαφημιστικό πανό με τον "ευρούλη" ) σου δίνει δωροεπιταγή 10?. Στα ράφια με τις πάνες δεν υπήρχε ειδική σήμανση αλλά στα ταμπελάκια (τα ηλεκτρονικά) αναβόσβηνε η ένδειξη "PROMO" και είχε ήδη αφαιρεθεί η έκπτωση. Εγώ αγόρασα babyDry 74 τεμάχια 12,7?. Σήμερα είναι η τελευταία ημέρα της προσφοράς.

αυτη η τιμη ειναι χωρις κουπονι σωστα???σε ποιο καρφουρ πηγες?

coastman
29-01-11, 13:08
Αυτή η τιμή είναι χωρίς κουπόνι. Ψώνισα από το carrefour στον Ρέντη. Και πήρα δωροεπιταγή 10? για αγορές στα carrefour μέχρι 5/2. (Με αγορές 30? συγκεκριμένων προιόντων)

sofaki1978
29-01-11, 13:09
Αυτή η τιμή είναι χωρίς κουπόνι. Ψώνισα από το carrefour στον Ρέντη. Και πήρα δωροεπιταγή 10? για αγορές στα carrefour μέχρι 5/2. (Με αγορές 30? συγκεκριμένων προιόντων)

oκ σε ευχαριστω!!!!:p

oneirena
29-01-11, 15:17
το τσεκαρα στο λιντλ
οι toujours του Lidl όντως φτιάχνονται στην Τουρκία, αλλά είναι ίδιες ακριβώς όπως οι Libero. καθόλου μάπα! άσε που οι 50 στο νούμερο 4 έχουν 9,65 ευρώ....!!!
εγώ όταν δεν βγάζουν προσφορές τα libero Και δεν έχω κουπόνια παίρνω αυτές!!

χουρχουρίνι
29-01-11, 16:56
οι toujours του Lidl όντως φτιάχνονται στην Τουρκία, αλλά είναι ίδιες ακριβώς όπως οι Libero. καθόλου μάπα! άσε που οι 50 στο νούμερο 4 έχουν 9,65 ευρώ....!!!
Εγώ πάλι καμία σχέση δεν βλέπω ανάμεσα στις πάνες του lidl και τις libero.

koalalou
29-01-11, 17:04
το τσεκαρα στο λιντλ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΟ!!!!

μπλες
29-01-11, 19:20

εγω μια φορα εβαλα στον μπεμπη πανες του λιντλ και ειχα προβλημα

oneirena
30-01-11, 08:12
εγω μια φορα εβαλα στον μπεμπη πανες του λιντλ και ειχα προβλημα

αυτό είναι θέμα δέρματος και ευαισθησίας. Εμένα συγκαίγεται όταν του βάζω pampers, και σαν πάνες είναι απο τις χειρότερες, πάντα έχουμε διαρροές... οπότε επιλέγω Libero και lidl.. Και ναι αν τις βάλεις δίπλα δίπλα θα δεις πως έχουν πολλές ομοιότητες στο υλικό:rolleyes:

sungirl
30-01-11, 09:36
εγώ πάλι βάζω μόνο libero και έχω δοκιμάσει τα πάντα. Είναι οι μόνες που δε μου μυρίζουν και που το παιδί δεν έχει ούτε καν κοκκινίσει ποτέ ενώ με τις pampers είχα πρόβλημα. Είναι και lotion free. Από εταιρία μου είπανε πως όταν πάνω στις πάνες αναγράφονται συστατικά αυτά είναι τα χημικά που χρησιμοποιούνται οπότε και είναι υποχρεωμένη η εταιρία να τα αναγράφει.

Δείτε τώρα ποιες έχετε πάνες μεγάλης μάρκας στα χέρια σας και γράφουν συστατικά....Πάντως τα libero δεν αναγράφουν τίποτα απολύτως. Με του lidl πάλι εμένα έβγαλε κόκκινα σπυράκια στην 4η πάνα οπότε και τις αποχαιρέτησα κατευθείαν.

Η libero με το 40% που κάνει συνήθως βγαίνει 11 ευρώ η μεγάλη συσκευασία με τις 54 πάνες (Νο5) οπότε είναι ακριβώς τα ίδια με lidl. Όσο για τις διαρροές που είχα 2 φορές (γιατί το ακούω συχνά εδώ μέσα για τις libero και θορυβήθηκα και εγώ) τις φόρεσα το 5άρι και ας είναι μόνο 9 κιλά και σώθηκα. Και την πάνα που εμπιστεύομαι της φοράω και έχω 0 διαρροές. Sorry για το off topic..

kalamaraki
30-01-11, 10:38
καλά βρε κορίτσια δεν σας θίξαμε τις εταιρειες σας...........

καθε δερματακι ειναι διαφορετικό και αντιδρά διαφορετικά στα κάθε χημικά που εχει κάθε εταιρεια...γιατι δεν νομιζω να υπαρχει εστω και μια εδω μεσα που πιστευει πως υπαρχει μαρκα πανας που δεν βάζει κατι στις πανες...μη τρελλαθουμε κιολας!!

και μας οι pampers μας εκαναν ζημια παλια οταν ήταν 1-2μηνων.....και πηραμε και φαρμακο για να μας φύγει και τωρα ξανα που της τα δοκιμασε πριν δυο μηνες τα ιδια χάλια.........αρα στο μειγμα χημικών της pampers η δική μου κορη ειναι ευαίσθητη ενω στης λιμπερο, λιντλ, αλντι, μασουτης,babylino και βεροπουλο ουτε που της κάνει κάτι ουτε διαρροες ουτε συγκάματα!

mantinop
30-01-11, 10:58
Κορίτσια εσείς που έχετε διαρροές μήπως πρέπει να πάρετε μεγαλύτερο νούμερο?
Ο δικός μου ευτυχώς δεν έχει ερεθιστεί με καμία μάρκα:D
Τελευταία αγοράζω πάντα από τις προσφορές στα καρφούρ με κουπόνια.
Όταν δεν βρίσκω προσφορές αγοράζω του λίντλ και είμαι ευχαριστημένη:D
Παλιότερα αγόραζα και από το άλντι αλλά δυσυχώς κλείσανε:rolleyes: κατά την γνώμη μου ήταν καλύτερες από όλες τις άλλες.
Babylino δεν έχω πάρει ποτέ...αξίζει να δοκιμάσω? από τιμές τι παίζει?

sofaki1978
30-01-11, 11:00
μια χαρα ειναι οι babylino mantinop και απο αυριο εχει τις μικρες συσκευασιες ο μαρινοπουλος 1+1 δωρο.

kalamaraki
30-01-11, 11:01
Κορίτσια εσείς που έχετε διαρροές μήπως πρέπει να πάρετε μεγαλύτερο νούμερο?
Ο δικός μου ευτυχώς δεν έχει ερεθιστεί με καμία μάρκα:D
Τελευταία αγοράζω πάντα από τις προσφορές στα καρφούρ με κουπόνια.
Όταν δεν βρίσκω προσφορές αγοράζω του λίντλ και είμαι ευχαριστημένη:D
Παλιότερα αγόραζα και από το άλντι αλλά δυσυχώς κλείσανε:rolleyes: κατά την γνώμη μου ήταν καλύτερες από όλες τις άλλες.
Babylino δεν έχω πάρει ποτέ...αξίζει να δοκιμάσω? από τιμές τι παίζει?

Ετσι ακριβως.....γιατι στα κιλά μπορει να εισαι οκ πχ εγω στο 5αρι της λιμπερο ειμαι οκ στα κιλά της μικρής αλλα ειναι λιγο στενες ενω στο 6αρι ειναι λιγο φαρδουλες αλλα τουλαχιστον κλεινουν καλα! Παντα οι διαρροες εχουν να κανουν με μη καλή εφαρμογη και λαθος νουμερο πανας, τα κιλά του παιδιου μας δεν πρεπει να ειναι ουτε κοντα στην αρχη ουτε κοντα στο τελος , καπου στη μεση της μετρησης καλα ειναι .

Οι Babylino ειναι μια χαρά , απο χρηματα ειναι ενδιάμεσα απο λιμπερο και λιντλ μαντινοπ αλλα εγω χρησιμοποιω μονο το βρακακι τους γιατι απο αυτους με βολεψε τρομερα πολυ

xristk
30-01-11, 13:15
Συμφωνώ, οι babylino ειναι πολύ καλές και παράλληλα οικονομικές.
Αν εχεις και κουπόνια συμφέρει παρα πολύ. Επίσης είναι ελληνικες οπότε αφού αξίζουν ας στηρίξουμε το ελληνικό προϊόν.
Οι pampers και προσφορές που βάζουν πάλι ακριβά στοιχίζουν.

mantinop
30-01-11, 15:58
Kαλαμαράκι εκτός από τα κιλά παίζει ρόλο και ο σωματότυπος του παιδιού νομίζω.
Ο δικός μου που είναι 13 κιλά φοράει το 5 νούμερο στα πάμπερς που είναι μέχρι 25. Το 4 που είναι μέχρι 18 κιλά μας έκανε διαρροές:rolleyes:
Θα δοκιμάσω μια συσκευασία babylino και θα δούμε:D

kalamaraki
30-01-11, 16:01
ναι βρε αυτο ειπα και εγώ....
και μενα η μικραν ειναι 13,800 αλλα το 5αρι στα λιμπερο ειναι οφ....δεν μας κανει απο αποψη ω....και το 6αρι μας ειναι τεραστιο ειδικα στη μεση αλλα δεν εχω διαρροες με αυτο

mantinop
30-01-11, 16:03
Συμφωνώ, οι babylino ειναι πολύ καλές και παράλληλα οικονομικές.
Αν εχεις και κουπόνια συμφέρει παρα πολύ. Επίσης είναι ελληνικες οπότε αφού αξίζουν ας στηρίξουμε το ελληνικό προϊόν.
Οι pampers και προσφορές που βάζουν πάλι ακριβά στοιχίζουν.

Χρησιμοποιώ και κουπόνια οπότε έρχονται σε καλή τιμή ;)
Τελευταία φορά πλήρωσα: 13,5 (τιμή προσφοράς) - 3 κουπόνι = 10,5/48 τεμάχια = 0,21 €/τεμάχιο...καλά είναι;)

mantinop
30-01-11, 16:07
καλαμαράκι...μοντελάκι είναι η μικρή....;)

ολγακι
30-01-11, 16:53
να σας ρωτησω ρε κοριτσια ,κουπονια για libero και babylinoπου βρισκετε;εμενα μου στελνουν συνεχεια pampers αλλα επειδη δεν βαζω της μικρης μου επειδη μυριζουν τα δινω στην κουμπαρα μου...αν εχετε καμια διευθυνση για να ζητησω κουπονια πειτε μου...ευχαριστω

eleana82
30-01-11, 16:58
για babylino παρε τηλ.εδω 8001184200

kalamaraki
30-01-11, 17:05
να σας ρωτησω ρε κοριτσια ,κουπονια για libero και babylinoπου βρισκετε;εμενα μου στελνουν συνεχεια pampers αλλα επειδη δεν βαζω της μικρης μου επειδη μυριζουν τα δινω στην κουμπαρα μου...αν εχετε καμια διευθυνση για να ζητησω κουπονια πειτε μου...ευχαριστω

εγω στέλνω εδώ info@babylino.gr ενα μειλ μια φορα στις 3 βδομάδες και παντα μεσα σε 10μερες το πολύ μου στελνουν 4-5κουπόνια , τρια των 2μιση ευρώ και 2 των τέσσερα ευρω , και χαρακτηριστικά παντα τους ζητάω κουπονια για τα βρακάκια και οχι για τις ανοιχτες πανες. Μεχρι στιγμης παντα μου στέλνουν.

artemida
31-01-11, 10:30

η libero προς το παρον δεν θα ξαναστειλει κουπόνια και απλά θα βάζει κάποιες προσφορές συχνά οι οποίες μπορεί να ξεπερνούν κάποιες φορές και την έκπτωση του κουπονιού

Antonakis
31-01-11, 11:03
Συμφωνα με τον παιδιατρο μου,οι διαφορες κοκκινίλες κτλ που μπορει να εμφανισουν τα παιδακια ειναι σχεδον απιθανο να εχουν προκληθει απο συγκεκριμένη πανα (εφοσον δεν ειναι πάνα από το παζάρι των γύφτων) και ειναι γενικως κατι που θα εμφανισει το παιδι καποια στιγμη.

Τωρα στο θεμα μας:Στα καταστηματα καρφουρ-μαρινοπουλος εχει φοβερη προσφορά στις babylino ανοιχτη πανα νουμερο 4,βγαινει καπου 0,15 η πάνα νομίζω,χαμηλοτερα δεν γινεται.

sofaki1978
31-01-11, 11:04
Συμφωνα με τον παιδιατρο μου,οι διαφορες κοκκινίλες κτλ που μπορει να εμφανισουν τα παιδακια ειναι σχεδον απιθανο να εχουν προκληθει απο συγκεκριμένη πανα (εφοσον δεν ειναι πάνα από το παζάρι των γύφτων) και ειναι γενικως κατι που θα εμφανισει το παιδι καποια στιγμη.

Τωρα στο θεμα μας:Στα καταστηματα καρφουρ-μαρινοπουλος εχει φοβερη προσφορά στις babylino ανοιχτη πανα νουμερο 4,βγαινει καπου 0,15 η πάνα νομίζω,χαμηλοτερα δεν γινεται.

σε ολα τα νουμερα μικρης συσκευασιας ισχυει η προσφορα.εαν παιρνουν και κουπονια χωρις προβληματα.....ισως αγορασω!:p

kelli79
31-01-11, 14:03
καλησπερα να ρωτησω και εγω κουπονια pampers απο που θα βρω εχω γραφτει στη σελιδα τους αλλα δεν εχουν στειλει

poukis
31-01-11, 16:34
μια χαρα ειναι οι babylino mantinop και απο αυριο εχει τις μικρες συσκευασιες ο μαρινοπουλος 1+1 δωρο.

Πηγε καμια μαρινοπουλο ή carrefour?Με τα κουπονια τι γινετε τα δεχονται?
Θελω να παω κ ρωταω για να ειμαι αναλογα προετοιμασμενη!

χουρχουρίνι
31-01-11, 16:34
καλησπερα να ρωτησω και εγω κουπονια pampers απο που θα βρω εχω γραφτει στη σελιδα τους αλλα δεν εχουν στειλει
Η pampers συγκεκριμένα στέλνει κουπόνια αφού το παιδί γίνει 5 μηνών και μετά. Πόσο είναι το μικρό σου;

χουρχουρίνι
31-01-11, 16:36
Πηγε καμια μαρινοπουλο ή carrefour?Με τα κουπονια τι γινετε τα δεχονται?
Θελω να παω κ ρωταω για να ειμαι αναλογα προετοιμασμενη!
Στο carrefour στην Αλίμου έχει τελειώσει το νούμερο 4. Δεν υπάρχει ούτε για δείγμα.

χουρχουρίνι
31-01-11, 16:38
Επίσης να σας πω πως σήμερα στο carrefour Αλίμου έχει -70% στα ρούχα, ανδρικά, γυναικεία, παιδικά. Βέβαια είναι λίγο εμπόλεμη η κατάσταση, αλλά έχει κάτι απίθανες προσφορές σε απλά καθημερινά ρουχαλάκια.

poukis
31-01-11, 16:51
Στο carrefour στην Αλίμου έχει τελειώσει το νούμερο 4. Δεν υπάρχει ούτε για δείγμα.

Α!!Ωραια,εγω ειμαι θεσσαλονικη θα παω να δω τι παιζει,μηπως εχει κανενα ξεχασμενο:wink:!!Ευχαριστω!

kalamaraki
31-01-11, 16:52
Α!!Ωραια,εγω ειμαι θεσσαλονικη θα παω να δω τι παιζει,μηπως εχει κανενα ξεχασμενο:wink:!!Ευχαριστω!

γιατι δεν τους παιρνεις ενα τηλέφωνο....?
εγω ετσι κανω πρωι πρωι και μου κρατανε τα κουτια που θελω στη ρεσεψιον, μπορεις να παρεις και στον μαρινοπουλο καρφουρ που ειναι προς το αεροδρομιο

xristk
31-01-11, 18:54
Στο carrefour στο Γερακα ειχε τελειωσει το Νο 4. η προσφορα 1+1 ειναι για ολες τις μικρες συσκευασιες. Ειχε Νο 3 (35 πανες το κουτι) που ειναι μεχρι 9 κιλα 7,77ευρω. και με κουπονι -2,5ευρω μου ηρθε περιπου 8 λεπτα η μια. Καλο ε...

poukis
31-01-11, 19:07
Στο carrefour στο Γερακα ειχε τελειωσει το Νο 4. η προσφορα 1+1 ειναι για ολες τις μικρες συσκευασιες. Ειχε Νο 3 (35 πανες το κουτι) που ειναι μεχρι 9 κιλα 7,77ευρω. και με κουπονι -2,5ευρω μου ηρθε περιπου 8 λεπτα η μια. Καλο ε...

Πολυ καλο!! Εγω πηρα τηλ στο carrefour κ μου ειπαν οτι μαλλον δεν τα δεχονται τα κουπονια,πηγε ο αντρας μου τωρα μια βολτα απο κει να δουμε αν μπορουμε να τα περασουμε αν εχει φυσικα στο νουμερο μας!

kelli79
31-01-11, 21:11
Η pampers συγκεκριμένα στέλνει κουπόνια αφού το παιδί γίνει 5 μηνών και μετά. Πόσο είναι το μικρό σου;
ειμαστε 2 μηνων αλλα 7350κιλα οποτε ηδη μπηκαμε στο ννουμερο 4

χουρχουρίνι
31-01-11, 21:29
Μόλις πάτε περίπου 5 μηνών θα σου έρθουν τα πρώτα κουπονάκια από pampers. Λες και πριν πάει το μωρό 5 μηνών δεν ξέρω κι εγώ τι φοράει...

marzer
01-02-11, 08:57
σε ολα τα νουμερα μικρης συσκευασιας ισχυει η προσφορα.εαν παιρνουν και κουπονια χωρις προβληματα.....ισως αγορασω!:p

εγώ σήμερα το πρωί πήγα στα carrefour και μου είπαν ότι η προσφορά 1+1 στα babylino ισχύει μόνο για το νο4 της μικρής συσκευασίας 7-18 κιλά. κι εγώ ήθελα το 5 :( ρώτησα μια υπάλληλο και μου είπε μόνο το 4 :(

χουρχουρίνι
01-02-11, 09:15
εγώ σήμερα το πρωί πήγα στα carrefour και μου είπαν ότι η προσφορά 1+1 στα babylino ισχύει μόνο για το νο4 της μικρής συσκευασίας 7-18 κιλά. κι εγώ ήθελα το 5 :( ρώτησα μια υπάλληλο και μου είπε μόνο το 4 :(
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Ότι να' ναι θα ακούσουμε...ο ένας λέι έτσι κι άλλος αλλιώς. στο φυλλάδιό τους μέσα τι λέει; Μόνο για το νούμερο 4 ή αναφέρει οτι συμμετέχουν όλες οι μικρές συσκευασίες; Κάτσε να δω....

χουρχουρίνι
01-02-11, 09:25
Το βρήκα...Το ρημαδοφυλλάδιό τους λέει πως συμμετέχουν ΟΛΕΣ οι μικρές συσκευασίες. Πήγαινε κοριτσάκι και πάρε το νούμερο που θες και αν σου πουν τίποτα τρίψτους το έντυπό τους στη μούρη.... αμάν πια με τις βλακείες τους...

Antonakis
01-02-11, 10:15
Στο φυλλάδιο αναφερει μονο το νουμερο 4
απο κατω λεει ολες οι μικρες συσκευασιες
Εγω το "μεταφράζω" οτι αφορα ολες τις μικρες συσκευασιες του 4 και τιποτε αλλο.

Antonakis
01-02-11, 10:16
Στο lidl ειναι εβδομάδα XXL,αυτα τα προϊοντα μπαινουν σε ξεχωριστο stand.
Mωρομάντηλα toujours ΧΧL (100 τεμάχια) στα 2.19

roni
01-02-11, 10:49
Το φυλλάδιο Carrefour λέει:
"Πάνες Babylino No4 τιμή ... 1+1
Συμμετέχουν όλες οι μικρές συσκευασίες Babylino."

Δηλ. οι Νο 4 (μικρή συσκευασία) κοστίζουν τόσο, και στο 1+1 συμμετέχουν όλες οι μικρές συσκευασίες, όχι μόνο το Νο 4... Αλλιώς δε βγάζει νόημα το "όλες".

Antonakis
01-02-11, 11:11
Δεν ξερω γιατι το κουραζουμε τοσο.Για μενα ειναι σαφες 100%:μονο το νουμερο 4 και μονο οι μικρες συσκευασίες,αν κοιταξει κανεις το φυλλαδιο δεν θα επρεπε να εχει καμία απορία.

roni
01-02-11, 11:31
Για να μην υπάρχει παραπληροφόρηση και κάποιοι δεν επωφεληθούν από την προσφορά, κάποια μέλη ήδη έχουν αγοράσει άλλα νούμερα εκτός του 4 με την προσφορά 1+1, και με χρήση κουπονιού...

Όποιος έχει αμφιβολίες ας στείλει ένα e-mail στα κεντρικά...

xristk
01-02-11, 11:32
Στο carrefour η προσφορα ισχυει για ολες τις μικρές συσκευασίες (εννοεί όχι τις οικονομικές) και όχι μόνο για το Νο 4 αλλά και για τα Νο 1-3.
Εμένα ετσι μου ειπαν στο κατάστημα του Γερακα όπου ψωνισα εχθες. Ενδεικτικά εχουν στο φυλλαδιο την Νο4 διοτι δεν μπορούν να τις βάλουν ολες.
Λογικό δεν είναι?

Antonakis
01-02-11, 12:38
Στο carrefour η προσφορα ισχυει για ολες τις μικρές συσκευασίες (εννοεί ότι τις οικονομικές) και όχι μόνο για το Νο 4 αλλά και για τα Νο 1-3.
Εμένα ετσι μου ειπαν στο κατάστημα του Γερακα όπου ψωνισα εχθες. Ενδεικτικά εχουν στο φυλλαδιο την Νο4 διοτι δεν μπορούν να τις βάλουν ολες.
Λογικό δεν είναι?

Αν ηταν οπως το λες τοτε θα ειχαν μόνο την φωτο, αλλα δεν θα εγραφαν διπλα ξεκάθαρα οτι ειναι για Νο4 των 31 τεμαχίων,τι αλλο να κανουν δηλαδη για να ειναι πιο σαφες;;Παραπανω δηλαδη που λεει colgate sensation white εσυ τι καταλαβαινεις,οτι αφορα ολες τις colgate η προσφορα;Οχι βεβαια.

Αν καποια καταστηματα το δεχονται για ολα τοτε επωφεληθείτε,αλλα αν οχι δεν εχετε δικαιωμα να κανετε φασαρια.

efi2812
01-02-11, 14:07
Merikoi trone apistefta kolimata k to paizoun kseroles..
Krima giati to topik afto einai gia na antalasoume plirofories gia oikonomikes agores k prosfores kai oxi gia na ksekatiniazomaste!!!
To filladio leei oti simetexoun oles oi oikonomikes siskevasies kai se 5 diaforetika carefour pou episkeftika ego k files mou mamades agorasan se prosfora ola ta megethi. Ara afou dothike i pliroforia gia to 1+1 as praksei o kethenas opos nomizei.

Γατουλα
01-02-11, 14:12
αντωνακη??????? κατι μου θυμιζεις.........

Γατουλα
01-02-11, 14:17
Οταν κατι λεει συμμετεχουν ΟΛΕΣ οι μικρες συσκευασιες Μεμπιλινο, εσυ καταλαβαινεις μονο το 4??????? οποια παρει 3-5-6-7 φωτο και τεκμηρια

Γατουλα
01-02-11, 14:18
Στο φυλλάδιο αναφερει μονο το νουμερο 4
απο κατω λεει ολες οι μικρες συσκευασιες
Εγω το "μεταφράζω" οτι αφορα ολες τις μικρες συσκευασιες του 4 και τιποτε αλλο.

ΟΛΕΣ του 4????? ξυνω κεφαλι???? περικαλω???? δηλαδη οτι εχει σε αποθεμα το μαγαζι σε 4αρι μικρο???? και το εγραψαν και χαλασαν μελανι για το αυτονοητο........

φασαρια δε κανουμε.....λογικα σκεφτομαστε

Antonakis
01-02-11, 14:23

Α καλα,εσεις εδω περα ειστε τελειως μουρλες

oneirena
01-02-11, 14:30
σήμερα στη Θεσσαλονίκη κανονικά όλες οι μικρές συσκευασίες.
αλλιώς θα έλεγε μόνο το ν.4. μη τρελλαθούμε!! πάντως έχω καταλάβει πως όπου carrefour και καημός .....ό,τι νά ναι είναι. την προηγούμενη εβδομάδα στο μασούτη που είχαν προσφορά ΟΛΑ TA LIBERO , ΕΙΧΑΝ ΟΛΑ ΤΑ LΙΒΕRO!!!
και δέχονταν κουπόνια μια χαρά!!! αντε γιατί παραέγινε το κακό!!!:evil::evil:

Γατουλα
01-02-11, 14:38
.....................

xristk
01-02-11, 16:04
Α καλα,εσεις εδω περα ειστε τελειως μουρλες

Δεν επιτρεπεται να εκφραζεσαι ετσι.
Τη στιγμη που το ιδιο το καταστημα σου λεει οτι ισχυει για ολες τις μικρες
συσκευασιες και αφο'υ ψωνισαμε εχθες εσυ πας να πεισεις εμας για το αντιθετο?
Αλλωστε αν ηταν μονο για το Νο 4 θα ελεγε <<Ισχυει μονο για τις μικρες συσκευασιες>> και οχι για ολες τις συσκευασιες...
Τοσο δυσκολο ειναι? Ελεος...

Γατουλα
01-02-11, 17:07
Αντωνη καμια δεν ειναι ουτε μουρλη ουτε χαζη......

αντε και καλες αγορες!
εσυ παρε τα 4αρια...εμεις τα υπολοιπα!

φιλικα

elachl
01-02-11, 20:00
καλε ανοιγει μασουτης εδω!σας το ειπα?εχω μουρλαθει ....χιχιχιχιχι

stefanakos
01-02-11, 20:14
κορίτσια και αγόρια στον βερόπουλο εδώ και μέρες έχει -30% της πάνες παμπερς αν ενδιαφερεται κάποιος

oneirena
01-02-11, 22:27
:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
τι τρώει?????:shock::shock::shock::shock::D:D:D

χουρχουρίνι
02-02-11, 09:24
Γατούλα, δίκιο έχεις. Κι εμένα μου θυμίζει!!!
Τι να πεις......Άμα ο στόκος μπαίνει στο μυαλό, είναι άσχημα τα πράγματα...

kelli79
02-02-11, 10:14
:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
τι τρώει?????:shock::shock::shock::shock::D:D:D
μονο τον θηλαζω γεννηθηκε 20.11.10 3210 βγηκαμε απο το νοσοκομειο 2130. ααα και ειμαστε 67 μποντους οποτε θα τον βγαλω φασουλα οπως το παει. ασε πολλα ρουχα αχρησιμοποιειτα ελπιζω το επομενο να τα βαλει....απλα ειναι ασηκωτος και αλλαζουμε καθε λιγο μεγεθος πανας ελπιζω να τον φτασουν τα μεγεθη μεχρι να γινει 2 ετων χιχιχι.

coastman
02-02-11, 12:58
Καλημέρα, στα carrefour Ρέντη αγοράσαμε την συσκευασία 45 τεμ. babylino 1+1 νούμερο 2 ?8.80 και δεν δέχθηκαν το κουπόνι.

oneirena
02-02-11, 13:28
μονο τον θηλαζω γεννηθηκε 20.11.10 3210 βγηκαμε απο το νοσοκομειο 2130. ααα και ειμαστε 67 μποντους οποτε θα τον βγαλω φασουλα οπως το παει. ασε πολλα ρουχα αχρησιμοποιειτα ελπιζω το επομενο να τα βαλει....απλα ειναι ασηκωτος και αλλαζουμε καθε λιγο μεγεθος πανας ελπιζω να τον φτασουν τα μεγεθη μεχρι να γινει 2 ετων χιχιχι.

:lol::lol::lol: εεεε δεν το πιστεύω!!! έχω ίδια μέρα γενέθλια με το γιό σου!!! Α ρε σκορπιουδάκια είμαστε τα καλύτερα παιδιά!!! Να σου ζήσει!!!:grin::grin::grin:

july
02-02-11, 13:37
εγώ αγόρασα babylino Νο 4 και Νο 2 κανονικότατα 1+1 δώρο και μου πήραν και τα κουπόνια. κορίτσια μην μπερδεύεστε το γράφει ξεκάθαρα στο φυλλάδιο αλλά επειδή οι ταμίες δεν μπορούν να ξέρουν απ'έξω όλο το φυλλάδιο και αυτές προσπαθούν να κάνουν όσο καλύτερα νομίζουν την δουλειά του όταν φτάσετε στο ταμείο καλό θα είναι να έχετε και το φυλλάδιο μαζί σας να τους "λύσετε" τυχόν απορίες ή ενστάσεις....

Elsarg
02-02-11, 14:37
δηλαδή στο 1+1 δώρο παίρνουν δύο κουπόνια. Σωστά?

Gr@ce
02-02-11, 15:37
εγώ αγόρασα babylino Νο 4 και Νο 2 κανονικότατα 1+1 δώρο και μου πήραν και τα κουπόνια.
Σε ποιο Carrefour πήγες? Εμένα χθες στο Cαrrefour στο Avenue στο Μαρούσι δε μου πήραν τα κουπόνια για babylino Νο 4 στη μικρή συσκευασία, λόγω του 1+1...:confused:

ilektra
02-02-11, 17:52
http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/SID-36B20C33-1C243260/lidl_gr/hs.xsl/index_9348.htm

κοριτσια αυριο στα lidl
Σετ μαχαιροπίρουνα παιδικά € 2,99
Σετ 4 τεμ. Περιγραφή:
Από ανοξείδωτο ατσάλι
Με χαρούμενα σχέδια ζώων
Το σετ αποτελείται από 1 μαχαίρι, 1 πιρούνι, 1 κουτάλι και 1 κουταλάκι

ilektra
02-02-11, 17:57
Στην Έκθεση ΓΑΜΟΣ – ΒΑΠΤΙΣΗ την Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου 2011
στην Αίθουσα Δ΄ του Εκθεσιακού Κέντρου Περιστερίου (Δωδεκανήσου 106 & Αναπαύσεως)
και ώρες 11.00-21.30 θα πραγματοποιηθεί BAZAAR ΝΥΦΙΚΩΝ & ΒΡΑΔΥΝΩΝ
από τους οίκους:

Nikos – Takis, Antonopoulos Stores, Fedra, Perdrix, Περί Γάμου,
Romantica, Nyfika online, Estelle, Stef Marie.

Μέρος των εσόδων του μπαζάρ θα διατεθούν στην Κ.Σ.Δ.Ε.Ο. - «ΕΔΡΑ» με σκοπό την ενίσχυση του έργου της.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στη σελίδα http://www.edra-coop.gr/ViewShopArticle.aspx?ArticleId=5927 και http://www.status-ekthesiaki.gr/xartis.html

Η «ΕΔΡΑ» είναι ένας μη κερδοσκοπικός οργανισμός που δραστηριοποιείται στο χώρο της Ψυχικής Υγείας και Νοητικής Υστέρησης από το 2001, με στόχο τη συναισθηματική και πρακτική υποστήριξη ατόμων με Προβλήματα Ψυχικής Υγείας.

vickoyla
02-02-11, 18:57
Κοριτσια καλησπερα! :lol:Δεν ξερω αν αναφερθηκε πιο πανω αλλα στον γαλαξια απο αυριο μαζι με αλλες προσφορες εχει και το γαλα ΝΑΝ2 και ΝΑΝ3 -15%.Ειναι η πρωτη φορα που βλεπω βρεφικα γαλατα σε προσφορα και ειπα να το αναφερω...:rolleyes:.
μπορειτε να το δειτε και εδω...
http://prosfores-fylladia.gr/2011/02/galaxias-03-02-2011/ :oops:

zouzoupina
03-02-11, 10:41
κοριτσια καλημερα.πηρα χθες απο το carrefour αγιου στεφανου βρεφικα καλλυντικα nivea baby 40% εκπτωση.στον ιδιο διαδρομο ειχε και τις πανες babylino τις μικρες συσκευασιες 1+1 για ολα τα μεγεθη ειχαν φωτογραφιες με ολα τα νουμερα απλα τα ραφια τους ηταν αδεια:(

tsioubal
03-02-11, 16:17
Σκλαβενίτης babylino Νο 4 και 5 οικονομικές συσκευασίες με έκπτωση -8?, έρχεται 7,60? κι όχι όπως του καρφουρ που σε αναγκάζει να πάρεις δύο συσκευασίες! Έλεος αφού η έκπτωση που ΄κάνει η εταιρεία στα σουπερμάρκετ είναι η ίδια, γιατί ο ένας να την περνάει κανονικά κι άλλος όπως θέλει?

stafroditi2353
03-02-11, 17:06
σημερα το lidl εχει ωραια και χοντρα καλσον για μωρα με 3 ευρω και επισης παντελονια τυπου καπρι μακο με 6 ευρω πολυ ωραια, κοριτσια

stafroditi2353
03-02-11, 17:10
περα απο τα γιαουρτακια της δελτα, ξερετε καμια εταιρια με παιδικα ειδη που να στελνει κουπονια η΄ να εχει διαγωνισμους με δωρα. ξερω το Planet που στελνει κουπονια και για τα κανονικα και για τα παιδικα προιοντα. επισης παρπερς, λιμπερο και babylino.καποιο αλλο

bitchoni
03-02-11, 20:04
κορίτσια και αγόρια στον βερόπουλο εδώ και μέρες έχει -30% της πάνες παμπερς αν ενδιαφερεται κάποιος

ξέρουμε μέχρι πότε είναι η προσφορά?

stafroditi2353
03-02-11, 20:12
ξέρουμε μέχρι πότε είναι η προσφορά?
μεχρι 12-02

bitchoni
03-02-11, 22:23
σε ευχαριστώ πολύ.

EVDO1979
03-02-11, 22:28
περα απο τα γιαουρτακια της δελτα, ξερετε καμια εταιρια με παιδικα ειδη που να στελνει κουπονια η΄ να εχει διαγωνισμους με δωρα. ξερω το Planet που στελνει κουπονια και για τα κανονικα και για τα παιδικα προιοντα. επισης παρπερς, λιμπερο και babylino.καποιο αλλο

Η nivea,η προδερμ, η νεστλε, η νουνου, η nutricia, η σεπτονα, δεν μου ρχεται κατι αλλο προς το παρον.

stafroditi2353
03-02-11, 23:04
Η nivea,η προδερμ, η νεστλε, η νουνου, η nutricia, η σεπτονα, δεν μου ρχεται κατι αλλο προς το παρον.

για προδερμ και νιβεα, που παιρνεις τηλ για κουπονια??

angelino77
03-02-11, 23:20

και εγώ την ίδια απορία εχω, καθως και για την septona :grin:

nikolm
03-02-11, 23:34
Κοριτσια πηγα χθες και εκανα καποιες ορμονολογικες εξετασεις στην Βιοιατρικη και μου ειπαν οτι κοστιζουν 400ευρω.Τις εκανα αλλα γυρνωντας στο σπιτι σκεφτομουν οτι ηταν πολυ ακριβες,και λεω δε παω να ρωτησω ετσι απο περιεργεια εδω στη γειτονια μου ποσο κανουν?Και ποσο λετε οτι μου ειπανε? 145ευρω!!!!!!Τοσο μεγαλη διαφορα? εννοειται πως τους πηρα πισω(Βιοιατρικη) και τις ακυρωσα και τις εκανα στο δευτερο!Αλλα επειδη παραλιγο να την πατησω εγω,σας λεω μακρυα απο την Βιοιατρικη η καντε παντα ελεγχο αγορας!

sofaki1978
04-02-11, 00:54
Σκλαβενίτης babylino Νο 4 και 5 οικονομικές συσκευασίες με έκπτωση -8?, έρχεται 7,60? κι όχι όπως του καρφουρ που σε αναγκάζει να πάρεις δύο συσκευασίες! Έλεος αφού η έκπτωση που ΄κάνει η εταιρεία στα σουπερμάρκετ είναι η ίδια, γιατί ο ένας να την περνάει κανονικά κι άλλος όπως θέλει?

πηρα σημερα ενα πακετο και εδωσα το εξωφρενικο ποσο των.....1,60 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:!!!!ειχα κουπονι -6 ευρω οποτε μου βγηκε η πανα 0,02 λεπτα!!!!!

χουρχουρίνι
04-02-11, 07:55

και εγώ την ίδια απορία εχω, καθως και για την septona :grin:
Εδώ τα καλά τηλέφωνα....!!!! Λοιπόν:
Προδέρμ 210 6601080. Άδικος κόπος όμως. Δεν έχουν, δεν στέλνουν, γενικώς ΔΕΝ.
Nivea 210 6600000 Στέλνει κουπονάκια.
Septona 2262031544 Σε περνάνε από ανάκριση για 2 ψωροκουπόνια. Δε αξίζει τον κόπο.

apricot
04-02-11, 08:04
δηλαδή στο 1+1 δώρο παίρνουν δύο κουπόνια. Σωστά?
σε εμενα στα Χανια με 1+1 δωρο πηραν 1 κουπονι. με 1 και το 2ο 50% εκπτωση πηραν και τα 2.

angelino77
04-02-11, 09:43
Εδώ τα καλά τηλέφωνα....!!!! Λοιπόν:
Προδέρμ 210 6601080. Άδικος κόπος όμως. Δεν έχουν, δεν στέλνουν, γενικώς ΔΕΝ.
Nivea 210 6600000 Στέλνει κουπονάκια.
Septona 2262031544 Σε περνάνε από ανάκριση για 2 ψωροκουπόνια. Δε αξίζει τον κόπο.

Ευχαριστούμε πολύ!!!!!!

Γατουλα
04-02-11, 10:35
Μολις ελαβα μνμ απο Πρεναταλ Γλυφαδας!
Κλεινουν!!!!! -80% σε ρουχα 25% στα αλλα ειδη!
Με την καρτα τους εως 15/2

sandy8
04-02-11, 10:40
Μολις ελαβα μνμ απο Πρεναταλ Γλυφαδας!
Κλεινουν!!!!! -80% σε ρουχα 25% στα αλλα ειδη!
Με την καρτα τους εως 15/2

Αραγε θα ισχυει για ολα τα prenatal?

ravT
04-02-11, 10:41
Ε δε νομίζω να κλείνουν όλα τα prenatal...

sandy8
04-02-11, 10:43
Ε δε νομίζω να κλείνουν όλα τα prenatal...

Λαθος! Εννουσα να κανουν εκπτωση κ τ αλλα prenatal παρεξηγηθηκα...

sungirl
04-02-11, 10:48
εγώ πάλι ρωτάω. Λέτε να κλείνουν τελείως τα prenatal? Αν είναι έτσι να σπεύσουμε...

zouzoupina
04-02-11, 11:33
Κοριτσια πηγα χθες και εκανα καποιες ορμονολογικες εξετασεις στην Βιοιατρικη και μου ειπαν οτι κοστιζουν 400ευρω.Τις εκανα αλλα γυρνωντας στο σπιτι σκεφτομουν οτι ηταν πολυ ακριβες,και λεω δε παω να ρωτησω ετσι απο περιεργεια εδω στη γειτονια μου ποσο κανουν?Και ποσο λετε οτι μου ειπανε? 145ευρω!!!!!!Τοσο μεγαλη διαφορα? εννοειται πως τους πηρα πισω(Βιοιατρικη) και τις ακυρωσα και τις εκανα στο δευτερο!Αλλα επειδη παραλιγο να την πατησω εγω,σας λεω μακρυα απο την Βιοιατρικη η καντε παντα ελεγχο αγορας!

nokolm σου εχω στειλει πμ.

katerina26
04-02-11, 11:54

Εγω για μαγιερ κοπρανων της μικρης το Σεπτεμβρη πληρωσα εξω 5 σε ενα μικροβιολογικο, 10 σε αλλο και 35 στη βιοιατρικη!

Γατουλα
04-02-11, 11:54
για την ωρα παμε γλυφαδα!

Γατουλα
04-02-11, 11:57
εγω εψαχνα για κοιλιοκακη τη μικρη και δε μου τα εγραφε αυτα το ΤΕΒΕ
Ππαιρνω ευρομεντικα.....350...φιλικα ....250!!!!!

Της εκανα Παιδων...τιμη...17!!!!

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ

revythaki
04-02-11, 13:18
Βιοιατρική υπέρηχος μαστων 80ευρω.Σε κεντρο στο Μαρούσι 20 ή 25 ευρώ(δεν θυμάμαι ακριβώς)!

melisoula
04-02-11, 14:21
κοριτσια ξερει καμια στο carrefour διπλα απτα ster cinemas στη θεσ/κη στα babylino 1+1 δεχονται κουπονια? κ αν ναι ενα ή δυο?

agtog
04-02-11, 15:58
για την ωρα παμε γλυφαδα!

Πήγες τελικά στο Prenatal; Εγώ δεν προλαβαίνω σήμερα. Είναι όντως όλα τα ρούχα -80% ή μόνο μερικά;

Γατουλα
04-02-11, 16:06
οχι καλε! πηγα το περασμενο σαββατο και αν προλαβω την αλλη βδομαδα αν πετυχω τιποτα χωρις κουτσουβελα...μνμ ηταν δεν ελεγε περισσοτερα, αλλα κριμα γιατι μετα το ΝΕΧΤ στο πρεναταλ πηγαινα και αυτο ελαχιστες φορες

καλες 7 φτανω σπιτι μου...σνιφφφφφ

Anastasia
05-02-11, 15:11
Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα βγάλουν τα Benetton 70% έκπτωση; Περιμένω πως και πως!!!

sofaki1978
05-02-11, 15:32
Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα βγάλουν τα Benetton 70% έκπτωση; Περιμένω πως και πως!!!

εγω παλι απορω εαν εχουν καθολου εκπτωση.πηγα πριν 5 μερες στο mall και δεν ειχε καμια σημανση οτι εχουν εκπτωσεις και τα ρουχα ηταν με τα καρτελακια τους με μια τιμη επανω.και σχεδον αδειο το μαγαζι απο κοσμο.και μου φαινεται λιγο κουλο να ξεπουλησαν μεσα σε 15 μερες οοοοοοοοοοοοοολο το εμπορευμα :roll::roll:

Γατουλα
05-02-11, 17:31
ελπιζω τη παρασκευη να υπαρχει κατι, θα ειμαι διπλα σε ενα μαγαζακι τους!!!!

linager
05-02-11, 23:06
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά με ενημέρωσαν απο την libero πως σταματάνε να στέλνουν κουπόνια στρους καταναλωτές. Αντ αυτού θα υπάρχουν όπως είπαν συχνότερες προσφορές 30 ή 40%. Δε θα έλεγα πως είναι καλή εξέλιξη, μιας και εγώ χρησιμοποιουσα και κουπόνια και την έκπτωση.Και μείωσαν και τον αριθμό των πανών στις συσκευασίες κρατώντας την ίδια τιμή...:-(

agtog
05-02-11, 23:19
εγω παλι απορω εαν εχουν καθολου εκπτωση.πηγα πριν 5 μερες στο mall και δεν ειχε καμια σημανση οτι εχουν εκπτωσεις και τα ρουχα ηταν με τα καρτελακια τους με μια τιμη επανω.και σχεδον αδειο το μαγαζι απο κοσμο.και μου φαινεται λιγο κουλο να ξεπουλησαν μεσα σε 15 μερες οοοοοοοοοοοοοολο το εμπορευμα :roll::roll:

Εννοείς σε αυτό στο μετρό του Αγίου Δημητρίου; Πήγα κι εγώ και τους ρώτησα και είχαν σε κάποια 40% χωρίς καμία σήμανση, τους ρώτησα αν επτρέπεται να μην επισημαίνουν σε ποια προϊόντα έχουν έκπτωση και μου απάντησαν ότι δεν ήξεραν....

ολγακι
05-02-11, 23:24
εγω παντως πηγα πριν 1 εβδομαδα στην benetton και ειχαν σε ολα μιση τιμη..και πραγματικη μιση τιμη

agtog
05-02-11, 23:24
Κατάφερα να πάω και στο Prenatal στη Γλυφάδα, αλλά μόλις σήμερα μετά τη δουλειά, λίγο πριν κλείσουν το απόγευμα. Δεν είχε μείνει σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ για τα νούμερα πάνω από δύο. Το κατάστημα σαν λεηλατημένο! (Για όποιαν ενδιαφέρεται είχαν μείνει πολλά μέχρι 24 μηνών και επίσης πολλά φορμάκια για μικρότερα μωρά). Αν ως δια μαγείας τη Δευτέρα το πρωί εμφανιστούν και άλλα από μαγικές αποθήκες, σφυρίξτε κλέφτικα. Εμ, τα χάνουν κάτι τέτοια οι έξυπνες μαμάδες; Καλά να πάθω. Παρηγορήθηκα με δυο παντελονάκια... Άλλη φορά θα παρατάω τα μικρά στην πεθερά μου και θα ορμάω!

sofaki1978
06-02-11, 00:23
Εννοείς σε αυτό στο μετρό του Αγίου Δημητρίου; Πήγα κι εγώ και τους ρώτησα και είχαν σε κάποια 40% χωρίς καμία σήμανση, τους ρώτησα αν επτρέπεται να μην επισημαίνουν σε ποια προϊόντα έχουν έκπτωση και μου απάντησαν ότι δεν ήξεραν....

οχι στο mall στο μαρουσι πηγα.εαν ειχαν μιση τιμη παντως δεν θα ηταν αδειο το καταστημα.μαλλον εχει διαφορα στο αν ειναι εταιρικα καταστηματα η franchise.τι να πω!δεν πειραζει,ψωνισα απο αλλου πιο οικονομικα!:mrgreen:

Γατουλα
06-02-11, 09:12
τελικα οντως κλεινουν? ρωτησες????

tsioubal
06-02-11, 12:08
Πρόλαβα κι εγώ στο πρενατλαλ και βρήκα....πολύ ωραίες κρεμάστρες!
Βανδαλισμό θα το έλεγα, το λεηλασία είναι ήπιο.
Θα ξαναπροσπαθήσω αύριο με την ελπίδα ότι θα έχει μείνει κάτι στην αποθήκη να βγάλουν...
Η ουρα στο ταμείο θύμιζε λαϊκό προσκύνημα...

katrin
06-02-11, 12:17

Συνήθως το 70% το βγάζουν την τελευταία εβδομάδα των εκπτώσεων.

agtog
06-02-11, 15:02
τελικα οντως κλεινουν? ρωτησες????

Ναι, μου είπαν ότι κλείνουν, γιατί θέλουν να κάνουν κάτι όπως στην Πειραιώς (Ξέρεις τί υπάρχει εκεί; Κοίταξα από περιέργεια, αλλά δε βρήκα εκεί κατάστημα). Δηλ. είπαν ότι αν βρουν στη Γλυφάδα κατάλληλο χώρο, θα το ξανανοίξουν. Τί να πω... Πάντως αν δείτε ότι βγάζουν κι άλλα πράγματα, ειδοποιήστε!

Γατουλα
06-02-11, 16:58
στη Πειραιως να λενε για το athens heart? δεν εχω ιδεα.....καλα να μη χασω χροο τη πεμπτη να παω εεεεεε? δε θα βρω ουτε κρεμαστρες χχαχαχαχαχαχαχα

melisoula
06-02-11, 18:44
κοριτσια ξερει καμια στο carrefour διπλα απτα ster cinemas στη θεσ/κη στα babylino 1+1 δεχονται κουπονια? κ αν ναι ενα ή δυο?
καμια δεν ξερει???

ultraviolet
06-02-11, 19:02
παιδια συγνωμη αν εχει αναφερθει.. παντως εγω δεν το γνωριζα και μου φανηκε ενδιαφερον.
http://prosfores-fylladia.gr/category/ola-ta-filladia/page/2/

Anastasia
06-02-11, 21:42
Ευχαρίστω κατριν για την απάντηση. Πότε είναι η τελευταία εβδομάδα των εκπτώσεων; Τέλη Φεβρουαρίου;

Κλειώ
06-02-11, 22:53
Πέρασα σήμερα απο την Πειραιώς και είδα κάποια αφίσα οτι ανοίγουν πρενατάλ αρχές Μαρτίου . Νομίζω κοντά στα λητώ την είδα ......... δεν είμαι και σίγουρη .

talou
07-02-11, 09:37
διπλα στο factory θα ανοιξει το mega prenatal

#ΕΛΕΝΑ#
07-02-11, 09:43
Ναι, μου είπαν ότι κλείνουν, γιατί θέλουν να κάνουν κάτι όπως στην Πειραιώς (Ξέρεις τί υπάρχει εκεί; Κοίταξα από περιέργεια, αλλά δε βρήκα εκεί κατάστημα). Δηλ. είπαν ότι αν βρουν στη Γλυφάδα κατάλληλο χώρο, θα το ξανανοίξουν. Τί να πω... Πάντως αν δείτε ότι βγάζουν κι άλλα πράγματα, ειδοποιήστε!

ναι ανοιγει στην πειραιος διπλα στα καρεφουρ λιγο πιο πανω απο το φακτορι..περιμενω πως και πως να ανοιξει...εχουν μονο ενα μεγαλο πανο κραμασμενω προς τοπαρον....

σπουργίτι
07-02-11, 09:45
εγω εψαχνα για κοιλιοκακη τη μικρη και δε μου τα εγραφε αυτα το ΤΕΒΕ
Ππαιρνω ευρομεντικα.....350...φιλικα ....250!!!!!

Της εκανα Παιδων...τιμη...17!!!!

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ

Εγώ έκανα στο γιο μου τα Χριστούγεννα με 150 ευρώ! Μένω επαρχία, αλλά στείλαν Αθήνα για εξέταση, γιατί δεν είχαν το μηχάνημα εδώ!

tsioubal
07-02-11, 10:42
http://prosfores-fylladia.gr/2011/02/my-market-02-02-2011/
pampers active fit -30%

για όλα τα pampers
http://prosfores-fylladia.gr/2011/01/veropoulos-26-01-2011/

γάλατα Nan
http://prosfores-fylladia.gr/2011/02/galaxias-03-02-2011/

katerina26
07-02-11, 11:02
Καλημερα κοριτσια!Να ρωτησω κατι ασχετο?Εγω χρησιμοποιω στη μικρη pampers baby dry αλλα λογω εκπτωσεων και δε βρηκε τελος παντων ο αντρας μου την τελευταια φορα, μου εφερε active fit. Οσες χρησιμοποιειτε η εχετε χρησιμοποιησει μυριζουν λιγο περιεργα αυτα τα pampers σαν αντιβιωση η πετρελαιο ενα πραμα η να αρχισω να ψαχνω τη μικρη για ουρολοιμωξη???

ROARY
07-02-11, 12:23
Νομίζω δεν αναφέρθηκε ότι στο Σκλαβενίτη έχει βάλει προσφορά στα Babylino. Τον τελευταίο καιρό έχει αλλάξει μόνιμα την αρχική τους τιμή σε 15,60 (δεν το έχω δει αλλού αυτό) και απ' το Σάββατο έχει βάλει και (15,60)-8 στα μεγάλα πακέτα. Εγώ είχα και κουπόνια των 4ων ευρώ και μου βγήκε το πακέτο 3,60:-D:-D Εννοείται ότι στόκαρα για 3 μήνες:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

agtog
07-02-11, 12:44

Άρα η πολιτική της εταιρείας είναι να ανοίγει "mega" καταστήματα όπου γίνεται. Αυτό εννοούσε η πωλήτρια...

sungirl
07-02-11, 14:26
Καλημερα κοριτσια!Να ρωτησω κατι ασχετο?Εγω χρησιμοποιω στη μικρη pampers baby dry αλλα λογω εκπτωσεων και δε βρηκε τελος παντων ο αντρας μου την τελευταια φορα, μου εφερε active fit. Οσες χρησιμοποιειτε η εχετε χρησιμοποιησει μυριζουν λιγο περιεργα αυτα τα pampers σαν αντιβιωση η πετρελαιο ενα πραμα η να αρχισω να ψαχνω τη μικρη για ουρολοιμωξη???

Καλημέρα κορίτσι μου. Τα active fit όντως μυρίζουν σα νοσοκομείο και όχι δε φταίει το κοριτσάκι σου. Το ξέρω γιατί τα χρησιμοποίησα και εγώ αλλά μου βρωμούσαν ακριβώς αυτό.

Μετά πήγα στα baby dry που είναι πολύ καλύτερα για να καταλήξω τελικώς στο libero το 5άρι (παρόλο που η μικρή μου είναι 9 κιλά) και να σωθώ τελείως. Δεν την έχω ξαναδεί ποτέ πιο καθαρή. Όλα βέβαια είναι σχετικά γιατί κατέληξα πως στην πάνα είναι το τί κάθεται στο παιδί του καθενός καλύτερα.

Πάντως τα active fit μυρίζουν υπερβολικά όντως σαν χημείο.

Και για να μην είμαστε off topic να προσθέσω πως πολύ καλές εκπτώσεις έχει και το www.kindergallery.gr (http://www.kindergallery.gr) αυτόν τον καιρό, για μαμάδες που θέλουν κάτι καλό ποιοτικώς (π.χ. φόρεμα κασμίρ) για τα μπεμπέκια τους. :)

katerina26
07-02-11, 14:28
Καλημέρα κορίτσι μου. Τα active fit όντως μυρίζουν σα νοσοκομείο και όχι δε φταίει το κοριτσάκι σου. Το ξέρω γιατί τα χρησιμοποίησα και εγώ αλλά μου βρωμούσαν ακριβώς αυτό.

Μετά πήγα στα baby dry που είναι πολύ καλύτερα για να καταλήξω τελικώς στο libero το 5άρι (παρόλο που η μικρή μου είναι 9 κιλά) και να σωθώ τελείως. Δεν την έχω ξαναδεί ποτέ πιο καθαρή. Όλα βέβαια είναι σχετικά γιατί κατέληξα πως στην πάνα είναι το τί κάθεται στο παιδί του καθενός καλύτερα.

Πάντως τα active fit μυρίζουν υπερβολικά όντως σαν χημείο.
Σ'ευχαριστω sungril!Οχι τιποτ'αλλο αλλα εχει πολλα...νευρα και δεν τρωει αυτες τις μερες και ειπα μηπως ειναι απο καμια ουρολοιμωξη....Κι εγω libero χρησιμοποιουσα καιρο, τωρα κανονικα baby dry 5αρι κι εγω αλλα λογω προσφορων ετυχε να παρει ο συζηγος active fit...Tα λιμπερο ειναι μακραν καλυτερα ειδικα για οσα μωρακια εχουν πιο ....φαρδυ κωλαρακι!!!

sungirl
07-02-11, 14:44
όπως το δικό μας το κωλαράκι που είναι αρκετά φαρδύ. χι!χι! :) Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!

katerina26
07-02-11, 14:52
όπως το δικό μας το κωλαράκι που είναι αρκετά φαρδύ. χι!χι! :) Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!
Επισης κι εσυ! 9 κιλα και νο.5 ε???Εγω στη ντουλα που ειναι 13,5τι να φορεσω???και μαλιστα κανα μηνα εχω που ξεκινησα 5αρι...

Geonutr
07-02-11, 19:43
μολις γυρισαμε απο το Σκλαβενιτη..πηραμε καμποσες πανες κ μας πηραν κ 2 κουπονια που ειχαμε για 1+1 μικρη πανα δωρο..538 πανες 53 ευρω κ κατι,δηλαδη 0,098 περιπου η πανα!σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

(http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

sungirl
08-02-11, 08:17
Επισης κι εσυ! 9 κιλα και νο.5 ε???Εγω στη ντουλα που ειναι 13,5τι να φορεσω???και μαλιστα κανα μηνα εχω που ξεκινησα 5αρι...

εγώ θα φορούσα 6άρι ασυζητητί!! ;)

mama-chris
08-02-11, 09:02
ο Σκλαβενιτης τι προσφορα ειχε στις πανες?? μεχρι ποτε ειναι??

mama-chris
08-02-11, 09:40
Ξερει καμοα μανουλα στα babylino που εχει προσφορες καλες??

MUMSOFIA
08-02-11, 10:07
http://www.ab.gr/2_products/index.php?ID=prosfores - αρχισαν πάλι οι προσφορές από τον Βασιλόπουλο

MUMSOFIA
08-02-11, 10:12

Ναι ναι εκεί το είδα και εγώ...

MUMSOFIA
08-02-11, 10:16
Ρίξτε μια ματιά και στο φυλλάδιο γιατι έχει καλές προσφορές με το multi buy... έχει τις ταμπλέτες για το πλυντήριο πιατων με -50% αν πάρουμε 2 συσκευασίες .. συμφέρει

salomi
08-02-11, 11:28
Καλημέρα!
οσες περιμένετε προσφορά babylino και εχετε Μασούτη σας έρχεται ενα 40αρι απο αυριο!πως κ πως το περίμενα. τι καλα να χα και κανα κουπονάκι...

ROARY
08-02-11, 11:52
Παραθέτω ξανά το μήνυμά μου για όσες δεν το είδανΝομίζω δεν αναφέρθηκε ότι στο Σκλαβενίτη έχει βάλει προσφορά στα Babylino. Τον τελευταίο καιρό έχει αλλάξει μόνιμα την αρχική τους τιμή σε 15,60 (δεν το έχω δει αλλού αυτό) και απ' το Σάββατο έχει βάλει και (15,60)-8 στα μεγάλα πακέτα. Εγώ είχα και κουπόνια των 4ων ευρώ και μου βγήκε το πακέτο 3,60:-D:-D Εννοείται ότι στόκαρα για 3 μήνες:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Μου βγήκε 0,066 η πάνα:wink::lol::lol::lol:

sandy8
08-02-11, 12:53
Καλημέρα!
οσες περιμένετε προσφορά babylino και εχετε Μασούτη σας έρχεται ενα 40αρι απο αυριο!πως κ πως το περίμενα. τι καλα να χα και κανα κουπονάκι...

Σοβαρα μιλας????? Σημερα μου ηρθαν κουπονια babylino θα γεμισω την αποθηκη αυριο!!!!

MUMSOFIA
08-02-11, 12:55
Πάω το απόγευμα Σκλαβενίτη...

elachl
08-02-11, 12:55
Ρίξτε μια ματιά και στο φυλλάδιο γιατι έχει καλές προσφορές με το multi buy... έχει τις ταμπλέτες για το πλυντήριο πιατων με -50% αν πάρουμε 2 συσκευασίες .. συμφέρει
βαλε λιγο το λινκ..δεν το βρισκω αυτο και εχω και κουπονια

marzer
08-02-11, 14:49
Ξερει καμοα μανουλα στα babylino που εχει προσφορες καλες??

στον σκλαβενίτη στις μεγάλες συσκευασίες έχει έκπτωση -8 ευρώ νομίζω. δεν ξέρω όμως μέχρι πότε. για πήγαινε σήμερα να δείς ;)

artemida
08-02-11, 14:54
Στον Βερόπουλο libero -30% σε όλες τις πάνες μέχρι 12/2, στον Μασούτη στις οικονομικές συσκευασίες -30% (φυλλάδιο) και με 2 μικρές συσκευασίες ανοικτής πάνας δώρο άλλη μία μέχρι τις 28/2

salomi
08-02-11, 14:56
Σοβαρα μιλας????? Σημερα μου ηρθαν κουπονια babylino θα γεμισω την αποθηκη αυριο!!!!

Πλακα κανεις!!:( ποτε σου εστειλαν??? 1 φορα εχω πάρει μόνο μετα απο μήνυμα που τους εστειλα...λες να ξαναστείλω??

sandy8
08-02-11, 16:27
Πλακα κανεις!!:( ποτε σου εστειλαν??? 1 φορα εχω πάρει μόνο μετα απο μήνυμα που τους εστειλα...λες να ξαναστείλω??

Εχεις γινει μελος? Εννοω σου εστειλαν να συμπληρωσεις ενα χαρτι? Εμενα μου στελνουν σχετικα συχνα

kazolina
08-02-11, 18:12
στο carrefour εχει 1+1 τα babylino
δεχονται κουπονια?

revythaki
08-02-11, 21:04
Τα carrefour εχουν προσφορα στα παμπερς
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

sandy8
09-02-11, 11:06
Καλημέρα!
Στο site δε λεει τιποτα ειδατε καμια διαφημιση, μεχρι ποτε θα ισχυει?

χουρχουρίνι
09-02-11, 11:06
Τα carrefour εχουν προσφορα στα παμπερς
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184
ΝΑι όντως έχει τα pampers -35%. Είναι όμως με την κάρτα club οπότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα γίνονται δεκτά και τα κουπόνια.

mama-chris
09-02-11, 15:48
το καρφουρ ΔΕΝ δεχεται κουπονια στα bablino, επειδη ειναι προσφορα φυλλαδιου.

Το καρφουρ δεχεται κουπονια στα παμπερς.

πηγα σημερα και ρωτησα.

Elsarg
09-02-11, 15:55
Στην Αθήνα μου πήραν κανονικά ένα κουπόνι με την αγορά 1+1 babylino.

sandy8
09-02-11, 17:02
Καλημέρα!

Η προσφορα ειναι απο σημερα εως 26 του μηνος κ εχει -40% μονο τις οικονομικες συσκευασιες babylino

kat05
09-02-11, 17:27
ΝΑι όντως έχει τα pampers -35%. Είναι όμως με την κάρτα club οπότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα γίνονται δεκτά και τα κουπόνια.

Να ρωτήσω κάτι; στο site τους λέει οτι έχει -35% στα value pack pampers. Αυτά είναι οι οικονομικές συσκευασίες; ή οι κούτες;

Anastasia
09-02-11, 17:53
Επειδή είμαι άσχετη με το θέμα καθαριστηρίων θα μπορούσε κάποια να με κατατοπίσει.
Τι τιμές ισχύουν για καθαρισμό παλτό; Κανένα καλό καθαριστήριο στη ανατολική Θεσσαλονίκη ή κέντρο;

katerina26
10-02-11, 09:59
Να ρωτήσω κάτι; στο site τους λέει οτι έχει -35% στα value pack pampers. Αυτά είναι οι οικονομικές συσκευασίες; ή οι κούτες;

Πηγα εχθες, 35% στις οικονομικες συσκευασιες!11,7 μου βγηκε το baby dry νο.5

tsioubal
10-02-11, 10:17
Tα καρφούρ δέχονται κουπόνια τελικά.
Όμως πρώτα αφειρούν την αξία του κουπονιού και μετά κάνουν την έκπτωση 35% με αποτέλεσμα να ζημιωνόμαστε 0,7?...
Δηλαδή 17,68-35%=11,49 και με κουπόνι 2?=9,49.
Ενώ 17,68-2(κουπόνι)=15,68 και -35% =10,19
Πονηρό έτσι??
Ακόμα κι εκεί βρήκαν τρόπο να φάνε τα λεφτά από το κουπόνι...Άρε ΙΝΚΑ που τους χρειάζεται....

efalcon
10-02-11, 10:25
http://www.asos.com/Women/Sale/Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=6413 (http://www.asos.com/Women/Sale/Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=6413)
κορίτσια άρχισαν οι εκπτώσεις στα ASSOS και στα ρούχα εγκυμοσύνης!!!

Καλά ψώνια!

tsioubal
10-02-11, 10:31
Το 'πα και το 'κανα...

maestria
10-02-11, 11:03
Φαντάζομαι το μάθατε για το καρφούρ ε; -35%
Εγώ στο δρόμο είδα κάνα δυο άτομα με πάμπερς στο χέρι και την ψιλιάστηκα. Πήγα στο σούπερ και τι να δω;;; Ξανάρθε ο Αγ. Βασίλης!! ;)

tsioubal
10-02-11, 11:09
Προσοχή σε όσες έχουν κουπόνια!
Γράφουν επί των αναγραφόμενων τιμών αλλα κάνουν το -35% αφού αφαιρέσουν την αξία του κουπονιού! Χάνετε έτσι 0,7? σε κάθε συσκευασία ή από κάθε κουπόνι. Γιατί?

salomi
10-02-11, 11:11
Η προσφορα ειναι απο σημερα εως 26 του μηνος κ εχει -40% μονο τις οικονομικες συσκευασιες babylino

Ακριβώς. εχω φυλλάδιο. για τις οικονομικές. μόνο που εχθες που πήγα στο δικό μας δεν ειχαν καθόλου οικονομικές...οχι οτι τα πήραν. δεν είχαν εξ αρχής. μας κοροιδευουν ρε π...η μου???

mama-chris
10-02-11, 15:19
Στον Μασουτη χθες ειδα ειχε τα babylino με -40% και επαιρνα και κουπονια.

Στα καρφουρ παιρνουνε τα κουπονια στα παμπερς.

Στα καρφουρ δεν παιρνουνε τα κουπονια babylino.

sofaki1978
10-02-11, 15:28
Το 'πα και το 'κανα...

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!ενημερωσε μας εαν σου απαντησουν απο το ινκα!μου το εχουν κανει και εμενα με λακ και βαφη μαλλιων.πρωτα το κουπονι και μετα η εκπτωση.ελεος!!!

sofaki1978
10-02-11, 15:43
Tα καρφούρ δέχονται κουπόνια τελικά.
Όμως πρώτα αφειρούν την αξία του κουπονιού και μετά κάνουν την έκπτωση 35% με αποτέλεσμα να ζημιωνόμαστε 0,7?...
Δηλαδή 17,68-35%=11,49 και με κουπόνι 2?=9,49.
Ενώ 17,68-2(κουπόνι)=15,68 και -35% =10,19
Πονηρό έτσι??
Ακόμα κι εκεί βρήκαν τρόπο να φάνε τα λεφτά από το κουπόνι...Άρε ΙΝΚΑ που τους χρειάζεται....

την διαφορα εγω την βρηκα 1,05 λεπτα το πακετο.
εκει που πηγα ειχαν 18 ευρω το πακετο.οποτε

18,00 -3 το κουπονι =15 ευρω -35% = 9,75

ενω

18,00 -35% 11,70 και -3 κουπονι 8,70

διαφορα 1,05.ηθελα να παρω 5 πακετα οποτε θα εχανα 5 ευρω.αμ δε! :evil::evil:

Nanouka
10-02-11, 17:38
τα καρφούρ επίσης έχουν στα babylino 1+1 στις μικρές συσκευασίες ..
εμείς φοράμε το 5 και πήρα 4 συσκευασίες (108 πάνες) οι 2 συσκευασίες δώρο και πλήρωσα 18 και κάτι ευρώ!!! το οικονομικό πακέτο με τα 54 έκανε 15 και κάτι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σκέφτομαι να πάω και αύριο να αγοράσω άλλες 2 :p

επίσης, έχει και τα Johnson's 1+1 !!! ;)

kazolina
10-02-11, 19:21
εμένα πάντως τα πήρανε τα κουπόνια στον Μαρινόπουλο στη Θεσσαλονίκη για τα Babylino αμα μαλώσεις όλα γίνονται!

nouka
10-02-11, 19:45
Στο Μασουτη σημερα μου ειπαν πως δεν περναει η εκπτωση 40% και δεν ηξεραν τον λογο και μου ειπαν να παω καποια αλλη μερα :(

mama-chris
12-02-11, 14:41
εμένα πάντως τα πήρανε τα κουπόνια στον Μαρινόπουλο στη Θεσσαλονίκη για τα Babylino αμα μαλώσεις όλα γίνονται!

πες μου σε ποιον μαρινοπουλο στα πηρανε?? να παω και γω. εκανες φασαρια??

PEPI1979
12-02-11, 15:58
ston βεροπουλο που έχει -30 μέχρι σ΄΄ημερα στα παμπερσ δεχονται εκπτωτικά κουπονια???

revythaki
13-02-11, 11:03
Τα lidl απο Πεμπτη θα φερουν παιδικα κουτια αποθήκευσης
http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=9553

ALIS
13-02-11, 11:21
revythaki να σε ρωτησω κατι τα γιαουρτακια απο λιντλ τα παιδικα τα εχεις παρει?τα εβλεπα προχθες που πηγα και η ποσοτητα ειναι πολυ καλη 12 σε αυτη την τιμη ειναι σουπερ!

revythaki
13-02-11, 11:39
οχι,δεν τα εχουμε δοκιμάσει ακόμη.Ειναι μικρό το ρεβυθάκι για γιαουρτάκια.Πάντως γενικά απο άτομα που ξέρω στη Γερμανία,έχω ακούσει μόνο καλά για τα προϊοντα lidl,τα εμπιστεύονται πολύ εκεί.Ισως ξέρει και εδώ καποια άλλη μανούλα που τα δοκίμασε?

ALIS
13-02-11, 11:51
ευχαριστω!

sofaki1978
13-02-11, 12:18
απο αυριο στην φθηνοπολη στον βασιλοπουλο -45% στις Libero οικονομικες δηλαδη 10,15 ευρω το πακετο.

sissy
13-02-11, 12:52
Από αύριο -70% στα Benetton Σταυρούπολης

mary77
13-02-11, 16:04
Από αύριο -70% στα Benetton Σταυρούπολης

μονο σε εκεινο ή θα ειναι και στο κοσμος αραγες???

Anastasia
13-02-11, 21:46
Λογικά αν αρχίσει ένα θα έχουν όλα 70% έκπτωση. Είναι από έγκυρη πηγή η πληροφορία sissy;

arleta
13-02-11, 21:50
απο αυριο στην φθηνοπολη στον βασιλοπουλο -45% στις Libero οικονομικες δηλαδη 10,15 ευρω το πακετο.

τι ευχάριστο νέο είναι αυτό;;;
πάνω που ξέμενα από πάνες...... :p:p:p:p

miamama
13-02-11, 21:52
μόνο για αύριο είναι στις πάνες στα αβ?δεν είδα κάτι στο φυλλάδιο.
στην κατάλληλη στιγμή εννοείται!!

Γατουλα
13-02-11, 22:03
ενημερωτικα περασα παρασκευ απο μπενετον καλιθεας με το 50% ακομα
ΡΕ τιποτααααααααααα!!!!!!
οτι προλαβα περσυ χαχαχαχαχα

mary77
13-02-11, 22:15
τελικα μου εστειλαν και εμενα απο τα μπενετον της καλαμαριας,αρα θα ισχυει για ολα

melisoula
13-02-11, 22:25
απο αυριο στα καρφουρ ισχυει μονο για τα active fit η εκπτωση στις jumbo συσκευασιες? σνιφ... δεν προλαβα:(:(:(

mary77
13-02-11, 22:32
απο αυριο στα καρφουρ ισχυει μονο για τα active fit η εκπτωση στις jumbo συσκευασιες? σνιφ... δεν προλαβα:(:(:(

οχι εγω ειδα το σαββατο εβαζαν και τις baby dry,οπως και στα μωρομαντηλα δεν ειναι μονο τα λευκα ειναι και τα πρασινα,μαλιστα πηρα το σαββατο μια συσκευσια και ηταν περασμενη η τιμη 4 ευρω τα πληρωσα.

http://www.carrefour.gr/media/HOME/PROSFORES/FYLLADIOY/FYLLADIA_2011/02_FEB_2011/14-260211_A4_C.pdf

sofaki1978
13-02-11, 22:37
μόνο για αύριο είναι στις πάνες στα αβ?δεν είδα κάτι στο φυλλάδιο.
στην κατάλληλη στιγμή εννοείται!!

δεν ειναι στο φυλλαδιο τους,ειναι στην φθηνοπολη που διαρκει παντα μια εβδομαδα δηλαδη απο αυριο εως σαββατο.

sofaki1978
13-02-11, 22:38
τι ευχάριστο νέο είναι αυτό;;;
πάνω που ξέμενα από πάνες...... :p:p:p:p

αν δεν υπαρχουν κουπονια ομως δουλεια δεν γινεται :rolleyes:.10,15 μου κακοφαινεται να δωσω!για εμενα πλεον τελος οι λιμπερο,οποια εταιρεια μου στελνει κουπονια θα την προτιμω!

melisoula
13-02-11, 22:40
αφου γραφει πανες ακτιβ βιτ μαξι παμπερς τζαμπο 68 τεμ απο 26 σε 18,20?

mary77
13-02-11, 23:30
αφου γραφει πανες ακτιβ βιτ μαξι παμπερς τζαμπο 68 τεμ απο 26 σε 18,20?

συγκεκριμενα ημουν στην μαμα μου το σαββατο και πηγα σε αυτο που ειναι στο σιτι γκειτ,τα εχουν κανει ντανα μολις μπαινεις....θα ειναι παντως συνεχεια οπωτε αμα θες σαββατο που θα παω ξανα στο μακεδονια θα δω και θα σου πω.

arleta
14-02-11, 00:38
αν δεν υπαρχουν κουπονια ομως δουλεια δεν γινεται :rolleyes:.10,15 μου κακοφαινεται να δωσω!για εμενα πλεον τελος οι λιμπερο,οποια εταιρεια μου στελνει κουπονια θα την προτιμω!

2 κουπονάκια εχω..... :!: :!: :!:
καλά είναι κι αυτά!!!!!!!!!!!
αλλά το μωρό έχει ξεμεινει τελείως και πρέπει να το στοκάρω λίγο....
ο μεγάλος έχει απόθεμα μέχρι να κόψουμε τη πάνα.....:rolleyes:

elachl
14-02-11, 00:44
μονο το νο 4 εχει προσφορα?

sofaki1978
14-02-11, 01:50
2 κουπονάκια εχω..... :!: :!: :!:
καλά είναι κι αυτά!!!!!!!!!!!
αλλά το μωρό έχει ξεμεινει τελείως και πρέπει να το στοκάρω λίγο....
ο μεγάλος έχει απόθεμα μέχρι να κόψουμε τη πάνα.....:rolleyes:

εεε ειναι και τα τελευταια σου κουπονια!τελος κουπονια λιμπερο πλεον.και φυσικα να αγορασεις να κανεις στοκ!;-);-)

χουρχουρίνι
14-02-11, 08:28
Κι εγώ ακριβώς το ίδιο κάνω sofaki. Μόνο με κουπόνι...Κι αν η libero αποφάσισε να μην ξαναστείλει, δεν πειράζει, είναι κι αλλού πορτοκαλιές...που λέει και η παροιμία...

melisoula
14-02-11, 09:09
ρε κοριτσια γιατι εχω μπερδευτει παμπερς στα καρφουρ ισχυει για ολες τις οικονομικες συσκευασιες, babylino σε μικρες συσκευασιες που μπορω να βρω προσφορα? εχω κουπονακια για μικρη συσκευασια!

marzer
14-02-11, 09:32
ρε κοριτσια γιατι εχω μπερδευτει παμπερς στα καρφουρ ισχυει για ολες τις οικονομικες συσκευασιες, babylino σε μικρες συσκευασιες που μπορω να βρω προσφορα? εχω κουπονακια για μικρη συσκευασια!

babylino σε μικρές συσκευασίες είχαν μέχρι τις 12/2 τα carrefour. Ο σκλαβενίτης έχει τις μεγάλες -8 ευρώ

PEPI1979
14-02-11, 10:02
τελικα το καρφουρ έχει μόνα στα active fit ? Να δω πότε θα πετύχω την στα υπόλοιπα ??

katrin
14-02-11, 10:47
Καλημέρα κορίτσια. η Benetton άρχισε το 70% από σήμερα!

maestria
14-02-11, 11:15
τελικα το καρφουρ έχει μόνα στα active fit ? Να δω πότε θα πετύχω την στα υπόλοιπα ??

Εγώ και Baby Dry πήρα. :rolleyes:

Elsarg
14-02-11, 11:26

Συμφωνώ!!!!
Νομίζω ότι θα πρέπει να βομβαρδίσουμε το Libero Club με παράπονα για τα κουπόνια και να τους δηλώσουμε ακριβώς αυτό ότι δεν θα ξαναπάρουμε εάν δεν επαναφέρουν τα κουπόνια.

sofaki1978
14-02-11, 11:51
Συμφωνώ!!!!
Νομίζω ότι θα πρέπει να βομβαρδίσουμε το Libero Club με παράπονα για τα κουπόνια και να τους δηλώσουμε ακριβώς αυτό ότι δεν θα ξαναπάρουμε εάν δεν επαναφέρουν τα κουπόνια.

εγω το εκανα,εγραψα ακριβως αυτο που ειπες....οτι μιας και σταματησαν τα κουπονια δεν θα ξαναπαρω λιμπερο.γιατι αλλο -40% εκπτωση και αλλο -40% με -4 ευρω κουπονι.με πηραν τηλεφωνο να μου πουν οτι οντως δεν ξαναστελνουν αλλα θα κανουν συχνα προσφορες σε συνεργασια με τα σουπερ μαρκετ.αλλα επειδη ηταν πολυ ευγενικη δεν ηθελα να την στενοχωρησω λεγοντας της οτι δεν θα ξαναπαρω.,...:rolleyes::rolleyes:

θα το δουνε και στις πωλησεις τους!:twisted:

chrisanda
14-02-11, 14:04
κορίτσια διευκρίνιση (νέα μαμά!!) η συσκευασία 3-6 κιλά ή 5-8 κιλά λίμπερο έχει έκπτωση;;ποιά είναι η οικονομική δηλαδή;;

artemida
14-02-11, 15:29
κορίτσια διευκρίνιση (νέα μαμά!!) η συσκευασία 3-6 κιλά ή 5-8 κιλά λίμπερο έχει έκπτωση;;ποιά είναι η οικονομική δηλαδή;;

οι οικονομικές συσκευασίες είναι οι μεγάλες, ανεξαρτήτως κιλών

Antonakis
14-02-11, 15:33
Αν δεν απατωμαι,τα κουπονια και τις εκπτωσεις τις χρεωνεται μονο ο κατασκευαστης.
Δηλαδη οταν καποιος αγοραζει πχ μια συσκευασία Libero με συνολικο κοστος 1 ευρω (γιατι εχει εκπτωση+κουπονι+sticker+ξερω γω τι αλλο) ο κατασκευστης δεν εχει κανενα οφελος και άρα πιθανότατα δεν τον απασχολει καθολου να χασει τετοιου ειδους πελατεία.

ALIS
14-02-11, 16:11
συγνωμη αλλα τι μας συμφαιρει 19 ευρω - 4 ευρω το κουπονι ή η προσφορα 10,15?(θα μου πεις 10,15 -4 θα ηταν το καλυτερο αλλα μεταξυ των 2?)
εγω παντως πηρα 6 πακετακια σημερα!

sofaki1978
14-02-11, 16:44
Αν δεν απατωμαι,τα κουπονια και τις εκπτωσεις τις χρεωνεται μονο ο κατασκευαστης.
Δηλαδη οταν καποιος αγοραζει πχ μια συσκευασία Libero με συνολικο κοστος 1 ευρω (γιατι εχει εκπτωση+κουπονι+sticker+ξερω γω τι αλλο) ο κατασκευστης δεν εχει κανενα οφελος και άρα πιθανότατα δεν τον απασχολει καθολου να χασει τετοιου ειδους πελατεία.

αυτο που ξερω εγω απο την ιδια την λιμπερο ειναι οτι εαν εκανε καποια προσφορα η ιδια η λιμπερο εστελναν μηνυμα στο κινητο,οπως ειχε γινει με πανες βρακακι περυσι,ειχαν 30% σε καποιες που ειχαν σχεση με ποδοσφαιρο.

θελεις να πεις οτι οι 6 οικονομικες συσκευασιες που αγορασα προσφατα με στικερ+εκπτωση+κουπονι και εδωσα 31 ευρω η λιμπερο δεν εβγαλε κανενα κερδος? :shock::shock::shock::shock:και οτι δεν την νοιαζει κιολας?????:roll::roll::roll:

sofaki1978
14-02-11, 16:46
συγνωμη αλλα τι μας συμφαιρει 19 ευρω - 4 ευρω το κουπονι ή η προσφορα 10,15?(θα μου πεις 10,15 -4 θα ηταν το καλυτερο αλλα μεταξυ των 2?)
εγω παντως πηρα 6 πακετακια σημερα!

οχι εμενα μου αρεσε το

18,45 -50% = 9,22 και -4 ευρω κουπονι 5,22 :mrgreen:

βεβαια εγω ειχα παντα πολλα κουπονια που μου χαριζανε,ειχα μονιμως 10.....

melisoula
14-02-11, 17:10
αν δεν κανω λαθος κ η παμπερς δεν σταματησε να δινει κουπονια?

sofaki1978
14-02-11, 17:23
η pampers μου εστειλε τον δεκεμβρη και τον ιανουαριο απο 5 κουπονια την φορα.τον δεκεμβρη 5 των 4 ευρω και τον ιανουαριο 5 των 3 ευρω.

ALIS
14-02-11, 18:49
οχι εμενα μου αρεσε το

18,45 -50% = 9,22 και -4 ευρω κουπονι 5,22 :mrgreen:

βεβαια εγω ειχα παντα πολλα κουπονια που μου χαριζανε,ειχα μονιμως 10.....

Σωστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agtog
14-02-11, 19:11
Καλημέρα κορίτσια. η Benetton άρχισε το 70% από σήμερα!

Ευχαριστούμε πολύ! Αυτό ισχύει για όλα τα καταστήματα γενικά, ή το κάνει όποιο κατάστημα θέλει; Ξέρετε;

mary77
14-02-11, 22:10
η pampers μου εστειλε τον δεκεμβρη και τον ιανουαριο απο 5 κουπονια την φορα.τον δεκεμβρη 5 των 4 ευρω και τον ιανουαριο 5 των 3 ευρω.

ωραιοι ειναι στην παμπερς.........και εγω που εχω διδυμα μου εστειλαν μια φορα,νομιζω τελος δεκεμβρη 2 των 2ευρω........

mary77
14-02-11, 22:11
Ευχαριστούμε πολύ! Αυτό ισχύει για όλα τα καταστήματα γενικά, ή το κάνει όποιο κατάστημα θέλει; Ξέρετε;

σε ολα!!!

sofaki1978
14-02-11, 22:14
ωραιοι ειναι στην παμπερς.........και εγω που εχω διδυμα μου εστειλαν μια φορα,νομιζω τελος δεκεμβρη 2 των 2ευρω........

και φαντασου οτι εγω δεν χρησιμοποιω καν pampers!τα χαριζω παντα!!!:confused:

arleta
14-02-11, 22:32
τώρα πληγώθηκα.....
άκου τέλος τα κουπόνια libeo.......
γιατί οεο;;;;;;;

nikoletaki
15-02-11, 00:33
μήπως ξέρετε ποιο σούπερ έχει προσφορά στα πάμπερσ?

good luck
15-02-11, 03:52
μήπως ξέρετε ποιο σούπερ έχει προσφορά στα πάμπερσ?

Τα Carrefour.
Τις Jumbo συσκευασιες τις εχουν απο 26 ευρω στα 18,20.
Εγω που ειχα ενα κουπονι των 5 ευρω μου το δεχτηκαν κανονικα και πηγαν οι 68 πανες 13,20 ευρω. 8-)
Επισης νομιζω οτι ειναι πολυ καλη και η προσφορα τους στα τηγανια green pan που τα ζαχαρωνω εδω και 2 χρονια!!!:(

MUMSOFIA
15-02-11, 08:51
Καλημέρα κορίτσια, το Σάββατο είχε ακόμα προσφορά στον Σκλαβενίτη - 8,00 στα babylino... και είχε γαλοπούλα 0-3 % λίπος creta farm - -6,00 το κιλό...

stefanakos
15-02-11, 09:12
κοριτσια καλημερα στο λιντλ ειχε εχθες της 50 πανες toujours mono 10 ευρω

Antonakis
15-02-11, 10:15
θελεις να πεις οτι οι 6 οικονομικες συσκευασιες που αγορασα προσφατα με στικερ+εκπτωση+κουπονι και εδωσα 31 ευρω η λιμπερο δεν εβγαλε κανενα κερδος? :shock::shock::shock::shock:και οτι δεν την νοιαζει κιολας?????:roll::roll::roll:

Μιλουσα γενικα..τωρα ειδικα για την περιπτωση σου αν θες να το δουμε:

Απο τα 31 ευρω ειναι ζητημα αν φτανουν τελικα τα 20 ευρω στον κατασκευαστη,γιατι οπως ξερεις υπαρχουν οι φοροι (23% ειναι μονο το ΦΠΑ) και το κερδος του καταστηματος.

Δεν την πειραζει την libero να πουλησει στο κοστος για λιγο καιρο,αλλα το λαθος τους γενικα σε αυτη την ιστορια ειναι οτι -οπως αποδεικνυεται περιτρανα απο το forum εδω-εχουν "εθίσει" καποιους να αγοραζουν σε τιμες κοστους και οτιδηποτε αλλο τους κακοφαινεται.
Παραλληλα τα περιβοητα κουπονια αντιμετωπιζονται διαφορετικα σχεδον σε καθε καταστημα και supermarket,δημιουργώντας εντάσεις χωρίς λογο.

Anastasia
15-02-11, 10:28
Πήγα χθες Benneton στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και γινόταν χαμός. Στη Μητροπόλεως είχε ελάχιστα πράγματα για αγόρι L που έψαχνα. Στα άλλα δύο κάτι λίγα πρόλαβα. Καλές αγορές!!

PEPI1979
15-02-11, 11:10
Τα Carrefour.
Εγω που ειχα ενα κουπονι των 5 ευρω μου το δεχτηκαν κανονικα και πηγαν οι 68 πανες 13,20 ευρω. 8-)
Επισης νομιζω οτι ειναι πολυ καλη και η προσφορα τους στα τηγανια green pan που τα ζαχαρωνω εδω και 2 χρονια!!!:(
Kai εσύ active fit πήρες ? Γιατί εγώ θέλω baby dry ?

PEPI1979
15-02-11, 11:11
Εγώ και Baby Dry πήρα. :rolleyes:
Σε ποιο καρφουρ πήγες ? Φοβάμαι μην πάω και τα πληρώσω χρυσά στο ταμείο .. έχω και κουπονακι 2€ ..

ΔΗ+ΧΡ
15-02-11, 11:23
Καλημέρα!Εγώ πήγα χθες στο carfour της πόλης μου και δεν έχουν προσφορά στα pampers.Μόνο στα υπερμάρκετ έχουν την προσφορά μου είπαν.......
Γιατί?Δεν είναι η ίδια εταιρία?:confused::confused:

sofaki1978
15-02-11, 11:28
Καλημέρα!Εγώ πήγα χθες στο carfour της πόλης μου και δεν έχουν προσφορά στα pampers.Μόνο στα υπερμάρκετ έχουν την προσφορά μου είπαν.......

καποιες φορες(σπανια βεβαια) δεν εχουν ακριβως τις ιδιες προσφορες τα καρφουρ με τα καρφουρ μαρινοπουλος.

PEPI1979
15-02-11, 11:29
σιγουρα θα έχουν στα ακτιβ φιτ ... γιατί δεν είχαν ??

ΔΗ+ΧΡ
15-02-11, 11:33
Σε τίποτα δεν είχαν προσφορά:evil::evil:
Είπαν οτι είχαν την προηγούμενη εβδομάδα το -35% και αυτή η προσφορά που είδα στο ιντερνετ είναι μόνο για τα υπερμαρκετ:evil:Ήθελα τα μωρομάντηλα και 1 πακέτο παμπερσ αλλά.........:(:(

#ΕΛΕΝΑ#
15-02-11, 11:33
Τα Carrefour.

green pan τι προσφορα εχουν??? γιατι και εμενα η μενεγακη με κολλησε....

sofaki1978
15-02-11, 11:39
αααχ μην λετε την λεξη green pan!!!!! :confused::confused::confused:

Μιση τιμη τα ειχα βρει και δεν τα πηρααααααααααααααα!!!! :shock::shock:

ποσο χαζη ειμαι!!!!

eleana82
15-02-11, 13:30
κοριτσια ο μασουτης εχει -40% τα babylino.......

mama-chris
15-02-11, 14:03
κοριτσια καλημερα στο λιντλ ειχε εχθες της 50 πανες toujours mono 10 ευρω

Αυτες οι πανες toujours τι νουμερα εχουν?? εχουν και 2 και 3?? μεχρι ποτε ειναι αυτη η προσφορα??

maestria
15-02-11, 15:01
Αυτες οι πανες toujours τι νουμερα εχουν?? εχουν και 2 και 3?? μεχρι ποτε ειναι αυτη η προσφορα??

Δεν είναι προσφορά ρε παιδιά. 9,65? έχει πάντα η μεγάλη συσκευασία πάνες στο Lidl. Νούμερα έχει μέχρι 6.

good luck
15-02-11, 16:30
green pan τι προσφορα εχουν??? γιατι και εμενα η μενεγακη με κολλησε....

Eλενα καλησπερα,
εχει την εξης προσφορα:
2 τηγανια (ενα μεσαιο και ενα μεγαλο)
1 κατσαρολακι (μικρο, σαν μεγαλη γαλατιερα φαντασου)
ενα ταψι
και ενα ειδικο γαντι και μια ποδια (το γαντι φουρνου ειναι τελειο)

στα 69 ευρω. Σου δινουν και 5 τυχερα κουπονια που μπορει να κερδισεις ολη την αξια του καροτσιου σου ή 5 ευρω (ή τιποτα βεβαια!!! :( )
Στο δικο μου καρφουρ ειχαν φερει μονο 2 κομματια και εφυγαν μεχρι να το σκεφτω... :cry:

chatzico
15-02-11, 19:05
Πάντως αν θέλετε τα συγκεκριμένα σκεύη σαν αντικολλητικά, προσέξτε. Η μητέρα μου πήρε ένα τηγάνι και ενώ στην αρχή, για 2-3 μήνες έψηνε τέλεια, μετά άρχισε να κολλάει πολύ. Τελικά το έχει βγάλει σε αχρηστία.

evi155
15-02-11, 23:06
Πάντως αν θέλετε τα συγκεκριμένα σκεύη σαν αντικολλητικά, προσέξτε. Η μητέρα μου πήρε ένα τηγάνι και ενώ στην αρχή, για 2-3 μήνες έψηνε τέλεια, μετά άρχισε να κολλάει πολύ. Τελικά το έχει βγάλει σε αχρηστία.

Εγώ έχω δύο green pans, τα έχω δυόμισυ χρόνια και είναι μια χαρά. Θέλουν όμως πολύ προσοχή. Μήπως η μητέρα σου τα έβαζε στο πλυντήριο πιάτων; θέλουν στο χέρι και μόνο με ξύλινα κουτάλια κτλ.

natexo
16-02-11, 09:38
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλες και όλους!!! Λοιπόν, μέχρι τις 19/02 θα'χει ο Βασιλόπουλος τις libero -45%, βγαίνουν 10,15?. Κοιτάξτε εδώ: http://www.ab.gr/2_products/index.php?ID=prosfores#thumb

kalamaraki
16-02-11, 10:42
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλες και όλους!!! Λοιπόν, μέχρι τις 19/02 θα'χει ο Βασιλόπουλος τις libero -45%, βγαίνουν 10,15?. Κοιτάξτε εδώ: http://www.ab.gr/2_products/index.php?ID=prosfores#thumb

Να είσαι καλά! Θα παω μετά την δουλειά, τους πήρα ήδη τηλέφωνο κ μου κράτησαν 5 κουτιά χε χε

artemida
16-02-11, 11:22
Συμφωνώ!!!!

Εγώ σήμερα αγόρασα Libero από τον ΑΒ προσφορά με -45%. Να σας πω την αλήθεια, προτιμώ να βρίσκω πιο συχνά εκπτώσεις στα Σούπερ Μάρκετ παρά να έχω τα κουπόνια που και τελειώνουν και ξεχνάω να τα έχω μαζί μου. Βέβαια τα Libero δεν τα αλλάζω γιατί και καλή εφαρμογή έχουν και δεν έχουν κάνει ερεθισμούς στο μωρό μου. Πήρα και στη γραμμή εξυπηρέτησης και μου λένε για το που μπορώ να βρω προσφορές, οπότε μια χαρά βολεύομαι! :D;)

MUMSOFIA
16-02-11, 11:39
Συμφερει τα babylinou του Σκλαβενίτη..έχουν γύρω στα 8,00 με την έκπτωση ρίξτε μια ματιά...

Γατουλα
16-02-11, 11:41
επισης κουπονια στελνανε μεχρι καποια ηλικια και μονο
και εγω προτιμω καλες εκπτωσεις!

PEPI1979
16-02-11, 11:50
Τα lidl απο Πεμπτη θα φερουν παιδικα κουτια αποθήκευσης
http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=9553
μην το ξεχασετε !!
Ευχαριστουμε revythaki

revythaki
16-02-11, 13:35
μην το ξεχασετε !!
Ευχαριστουμε revythaki
:D:D:D;);)

PEPI1979
16-02-11, 13:55
επίσης στις βρεφικες κρεμες ΝΟΥΝΟΥ στον βερόπουλο μέχρι 7 μαρτιου δίνουν κουπονι 1 ευρώ δωρο ..

ROARY
16-02-11, 14:43
Πάντως εγώ χτες που πήγα στη benetton στο Μπουρνάζι δεν είχε 70%:( Κι εκτός απ' αυτό, δεν είχε καθόλου 3άρια για κορίτσι:|

Vann
16-02-11, 15:06
Και εγω πηγα στην Αργυρουπολη στο μπεννετον επισης δεν ειχε 70%

Γατουλα
16-02-11, 15:09
πηγα Αβενιου , Μπενετον και ειχε 705 και 50% στα πυζαμοειδη
ΧΑΜΟΣ
ειχε πολλα σε μικρα
σε XS XSS σχεδον τιποτα!

artemida
17-02-11, 09:52
η προσφορά στα ΑΒ -45% ισχύει μόνο για τις οικονομικές συσκευασίες (μεγάλες)