PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39

KostasG
21-06-11, 12:33
Καλημερα κοριτσια καμια προσφορα στα babylino γνωριζει καμια?

Χθες πετυχα στο Σκλαβενιτη μια κυρια απο τα Babylino, τα οποια τα ειχαν με €2 εκπτωση. Στα Νο1 που πηρα εγω συμφερε (απο €4,78 στα €2,78).
Επισης εαν επαιρνες πιο μεγαλα νουμερα σου εδινε και κουπονια συνολικα €10 μαζι με ενα δειγμα για το Νο3.
Παντως ηταν πολυ ευγενικη και μου εδωσε και κουπονια!

mama-chris
21-06-11, 13:11
AX γιατι να μην εχει Σκλαβενιτη καισ την Θεσσαλονικη??

καμια προσφορα για πανεσ στην Θεσσαλονικη???

anastasia s
21-06-11, 13:42
Μου έστειλαν μήνυμα απο το liberoclub οτι στα ΑΒ αν πάρεις 1 οικονομική συσκευασια ανοιχτή πάνα ή 1 πάνα βρακάκι libero και 1 συσκευασία persil baby 1.5L 6.50ευρώ φθηνότερα από 23/6 έως 6/7.
A παρέλαβα κουπόνια απο babylino 1 2ευρώ και 2 των 4ευρώ..

NESTOROUDI
21-06-11, 16:04
προσφορες στα libero στον Μασουτη μεχρι νομιζω 23/7

kounelitsa
21-06-11, 16:28
Κορίτσια το εχετε δει αυτο το site Που συγκρίνει τις τιμες των σμ? Εϊναι αξιόπιστο?

http://www.shopnsave.gr/home.html

jolitsa
21-06-11, 17:07
Kαλησπέρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σε ποιό Σκλαβενίτη έχουν την προωθητική ενέργεια της babylino?Γιατί στην γειτονιά μου έχουμε έναν μικρό Σκλαβενίτη και δεν φέρνει καθόλου.

sofaki1978
21-06-11, 17:16
Κορίτσια το εχετε δει αυτο το site Που συγκρίνει τις τιμες των σμ? Εϊναι αξιόπιστο?

http://www.shopnsave.gr/home.html

δεν ενημερωνεται καθημερινα,μπορει να κανει και 4-5 μερες να ενημερωθει.

π.χ σαββατο ειχε σουπερ μαρκετ μιση τιμη λιμπερο και 4 μερες μετα εγραφαν ακομα την μιση τιμη ενω το σαββατο ηταν η τελευταια μερα.

δες εδω που γραφει Πότε και από πού ενημερώθηκαν οι τιμές και οι πληροφορίες τελευταία φορά; (http://www.shopnsave.gr/menu.php?menu_id=28)

http://www.shopnsave.gr/product_info.php?cPath=248_356&products_id=888

και θα δεις οτι εχουν απο 15-6 να ενημερωθουν για την τιμη απο σκλαβενιτη η και 11-6 απο μασουτη :shock:

οι προσφορες ομως τρεχουν.......;)

KostasG
21-06-11, 17:22
Kαλησπέρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σε ποιό Σκλαβενίτη έχουν την προωθητική ενέργεια της babylino?Γιατί στην γειτονιά μου έχουμε έναν μικρό Σκλαβενίτη και δεν φέρνει καθόλου.

Στο Περιστερι, στον Κηφισο ηταν... δεν ξερω εαν θα ειναι και σημερα ομως.

kounelitsa
21-06-11, 17:40
δεν ενημερωνεται καθημερινα,μπορει να κανει και 4-5 μερες να ενημερωθει.

ευχαριστώ!!

NESTOROUDI
21-06-11, 22:19
στον Μασουτη ΟΛΕΣ οι πανες, ΟΛΕΣ οι συσκευασιες -35% μεχρι το Σαββατο!!! περνανε και τα κουπονια και εχει και ατοκες δοσεις με αγορες ανω των 60€!!! (εγω στοκαρα!!!)

melisoula
21-06-11, 23:06
στον Μασουτη ΟΛΕΣ οι πανες, ΟΛΕΣ οι συσκευασιες -35% μεχρι το Σαββατο!!! περνανε και τα κουπονια και εχει και ατοκες δοσεις με αγορες ανω των 60€!!! (εγω στοκαρα!!!)

σιγουρα? στο σαιτ τους δεν γραφει κατι....

χουρχουρίνι
21-06-11, 23:21
Και μετά κάνετε και παράπονα ότι δεν έχετε Σκλαβενίτη!!!

arleta
21-06-11, 23:35
στα sprider εχουν -30% στα παιδικα....
πηραμε χτες σετακια μες 7 ευρω.... μια χαρα!!!

ERIANTON
21-06-11, 23:36
καλησπερα!
στα sprider εχει εκπτωση στα παιδικα 30%,αν εχετε και καρτα μελους νομιζω οτι εχει και επιπλεον εκπτωση.ας μας πει καποιος που ξερει.εχω βγαλει καρτουλα αλλα δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα.

ERIANTON
21-06-11, 23:37
αχχχχχχχχαχα
bounitsa την ιδια σκεψη ειχαμε!!!!!
η αληθεια ειναι οτι ησουν λιγο πιο γρηγορη. :o

ERIANTON
21-06-11, 23:39
χουρχουρινακι τι κανεις??????????αυτο που εγραψες για τις πανες και τους πολιτικους ηταν ολα τα λεφτα.............
σου εκλεψα τα πνευματικα δικαιωματα και το αναρτησα στο facebook.κορυφη λεμε..........

arleta
21-06-11, 23:40
αχαχαχαχαχαχα......
με κάρτα μέλους ειναι το -30%.... κι αν δεν εχεις καρτα βγαζεις εκεινη την ωρα.....
επίσης και στα pink woman με καρτα εχει εκπτωση -25%.....

οι εκπτωσεις οι κανονικες ξερουμε ποτε ξεκινανε;;;;;

melisoula
21-06-11, 23:41
η εκπτωση 30% ισχυει μονο σ αυτους που εχουν καρτα μελους.
στα 60 € εχεις εκπτωση 5 € σε επομενη αγορα.

ERIANTON
21-06-11, 23:43
το 30% ειναι για ολους αν μιλαμε για τα sprider.θα ηθελα να μαθω εαν γινεται και επιπλεον εκπτωση αν εχεις καρτα.bounitsa μηπως ξερεις?
νομιζω οτι πρεπει να παιζει καποιο ειδος εκπτωσεων γιατι αυτο το διαστημα υπαρχουν πολλα bazzar και απο οτι βλεπω στην τηλεοραση γινονται κατι εβδομαδιαιες προσφορες.παντως λενε για νωριτερα ενα μηνα απο αλλες φορες

arleta
21-06-11, 23:46
το 30% ειναι για ολους αν μιλαμε για τα sprider.θα ηθελα να μαθω εαν γινεται και επιπλεον εκπτωση αν εχεις καρτα.bounitsa μηπως ξερεις?

κοίτα...
εδω στη σπαρτη γραφε παντου και μας το ειπε κι η πωλητρια οτι ειναι -30% για τα μελη μονο....
απο κει και περα οτι ποντους μαζεψεια παιρνεις και τη δωροεπιταγη.....

melisoula
21-06-11, 23:51
η εκπτωση ισχυει μονο για τα μελη του sprider cosmos το γραφει κ στα καταστηματα τους αλλα κ στην διαφημιση.
οσο για επιπλεον εκπτωση δες εδω:
http://www.spriderstores.gr/cosmos/
βεβαια εαν εχεις την εκπτωση των 5€ απο προυγουμενη αγορα δεν μπορεις να την χρησιμοποιησεις οταν παρεις ρουχα με -30%

arleta
21-06-11, 23:54
αλλα και πάλι το -30% στα sprider για ολους ειναι.....
εγω δεν ειχα καρτα κι εβγαλα χτες κι η εκπτωση ισχυε κανονικα!!

ERIANTON
21-06-11, 23:55
ευχαριστουμε για την ενημερωση melisoula.δεντο ειχα προσεξει.παντως σε προηγουμενες προσφορες που ειχαν κανει πριν καιρο δεν χρειαζοταν καρτα σιγουρα γιατι ειχα ψωνησει και μετα την εβγαλα.τεσπα.οποτε τζαμπα χαρα εκανα.χαχα

melisoula
21-06-11, 23:56
επειδη εβγαλες καρτα, αν για καποιον λογο δεν ηθελες να βγαλεις δεν θα ειχες κ εκπτωση ;)

arleta
21-06-11, 23:57
νταξ μωρε και το -30% καλο ειναι......

ERIANTON
21-06-11, 23:58
ναι μωρε θα μπορουσε να ηταν και 50% αλλα δεν ειναι.......
what a pity!bounitsa εισαι σπαρτιατισσα?

melisoula
21-06-11, 23:59
λογικα μετα τις 25/06 θα βγαλουν εκπτωση στα αντρικα (στα σπριντερ)

arleta
22-06-11, 00:05
ναι μωρε θα μπορουσε να ηταν και 50% αλλα δεν ειναι.......
what a pity!bounitsa εισαι σπαρτιατισσα?

εγω θα θελα -90%..... γινεται;;;;;;;;;;;;;;
σχεδον....
αλλα εδω απο σποντα βρεθηκαμε πριν 2 χρονια... ξεμειναμε.... και μειναμε εδω!!!!!!!!!!!!!!!

ERIANTON
22-06-11, 00:11
υπαρχουν αυτην την εποχη κατι bazzar που αγγιζουν το 80%.

αλλα εδω απο σποντα βρεθηκαμε πριν 2 χρονια... ξεμειναμε.... και μειναμε εδω!!!!!!!!!!!!!!!
οπουδηποτε εκτος αθηνων ειναι τελεια.το μονο μειονεκτημα σε ορισμενα μερη ειναι οτι υπαρχει ακριβεια και ειναι σαν ψωνιζεις τα παντα με τιμες πολυ πανω απο οτι στην αθηνα.τελεια.
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264214_2091489282960_1117087655_32469482_1132024_s.jpg

arleta
22-06-11, 00:34
υπαρχουν αυτην την εποχη κατι bazzar που αγγιζουν το 80%.

οπουδηποτε εκτος αθηνων ειναι τελεια.το μονο μειονεκτημα σε ορισμενα μερη ειναι οτι υπαρχει ακριβεια και ειναι σαν ψωνιζεις τα παντα με τιμες πολυ πανω απο οτι στην αθηνα.τελεια.

εδω ολα μια χαρα....
εχει σχεδον τα παντα.... ξοδευουμε οτι και οταν μεναμε Αθηνα.... απλα εδω κανεις οικονομια σε αλλα θεματα....
την Αθηνα τη λατρεψα σχεδον 10 χρονια που εμεινα εκει....
τωρα με τη καμια δε τη γουσταρω.....

melisoula
22-06-11, 10:58
τελικα το ποδηλατακι λιμπερο το χει παραγγειλει καμια?
ο μασουτης σιγουρα εχει 35% σε ολες τις πανες?

Ev
22-06-11, 11:28
τελικα το ποδηλατακι λιμπερο το χει παραγγειλει καμια?
ο μασουτης σιγουρα εχει 35% σε ολες τις πανες?

Kαλα τα σπιτακια ειχαν ελλειψη....ουτε τα ποδηλατα παραλαβατε?????
αναρωτιεμαι τι μαζευω ποντους τελικα??

kiki*
22-06-11, 11:55
κορίτσια καμμία για τον Μασούτη τελικά ξέρει?

revythaki
22-06-11, 12:05
Εδω είναι το φυλλάδιο του Μασούτη
http://www.masoutis.gr/flipping/index.html

mariath
22-06-11, 12:06
Κορίτσια πήγα στον Μασουτη πριν λίγο και η μόνη προσφορά που είχε είναι -20% στις libero συν δώρο μωρομαντηλα. Ας μας πει η κοπέλα με το -35% σε ποιο Μασουτη πηγε;

mariath
22-06-11, 12:08
Είχε πακέτα απο το νέο φυλλάδιο το οποίο δεν μοίραζαν ακόμη και μια υπάλληλος μου είπε δεν ξέρω αν έχει τέτοια προσφορά στο νέο φυλλάδιο.

kiki*
22-06-11, 12:11
και εγώ για τα Libero ήξερα γιατί το έχω το φυλλάδιο στο σπίτι. Αλλά είπα μήπως είναι καμμία καινούργια προσφορά.

roxana
22-06-11, 16:13
Κορίτσια καλησπέρα σήμερα Πήγα my market είχε -30% σε όλες τις κρεμες milupa και δέχονταν και κουπόνι!

mama-chris
22-06-11, 17:17
προσφορες στα libero στον Μασουτη μεχρι νομιζω 23/7

μεχρι 23 Ιουλη>??? ποσο προσφορα εχει????

mama-chris
22-06-11, 17:20
Και μετά κάνετε και παράπονα ότι δεν έχετε Σκλαβενίτη!!!

καλα ντε, τωρα που το μαθαμε δεν θα κανουμε παραπονα οτι δεν εχουμε Σκλαβενιτη. αλλα και παλι ο σκλαεντιησ εχε πιο σουπερ προσφορεσ........

mama-chris
22-06-11, 17:25
ε σιγα την προσφορα που εχει ο Μασουτης......

20% στα λιμπερο και δωρο ενα πακετο μωρομαντηλα.

σιγα θα σπασω κανα νυχι...... εγω αν δεν εχει -50% δεν αγοραζω.........

χουρχουρίνι
22-06-11, 23:11
ε σιγα την προσφορα που εχει ο Μασουτης......

20% στα λιμπερο και δωρο ενα πακετο μωρομαντηλα.

σιγα θα σπασω κανα νυχι...... εγω αν δεν εχει -50% δεν αγοραζω.........
Και πολύ καλά κάνεις!!! Κι αν υπάρχει και κουπονάκι ακόμη καλύτερα!!!

mama-chris
23-06-11, 01:03
Και πολύ καλά κάνεις!!! Κι αν υπάρχει και κουπονάκι ακόμη καλύτερα!!!

Ε βεβαια....... τι χωρισ κουπονι?????

kxristina
23-06-11, 08:45
Καλημέρα κορίτσια ! Έχετε δει καμία προσφορά για pampers?
Επίσης , για βρεφικό μαλακτικο (baby planet κατα προτίμηση );

Ev
23-06-11, 09:35
Επίσης , για βρεφικό μαλακτικο (baby planet κατα προτίμηση );

http://www.mybabyplanet.gr/gr/competitions/view/3l εδω μπορεις να παραγγειλεις κουπονακια..........

kxristina
23-06-11, 09:40
Σε ευχαριστώ Ev! Είχα ζητήσει παλιότερα για planet και μου έστειλαν, έχω ακόμη μερικά. Μετά ζήτησα για baby planet και τίποτα! Τώρα τους ξαναζητησα, για να δούμε!

vaskokkal
23-06-11, 09:43
Μήπως ξέρετε κ για το παιδικό υγρό ariel;

Ev
23-06-11, 09:46
Μήπως ξέρετε κ για το παιδικό υγρό ariel;

εχω ενα κουπονακι των 3Ε για αριελ.....αν το θες στο στελνω...αλλα ληγει 30/6 ....θα προλαβει να φτασει σε σενα??

χουρχουρίνι
23-06-11, 09:58
Σε ευχαριστώ Ev! Είχα ζητήσει παλιότερα για planet και μου έστειλαν, έχω ακόμη μερικά. Μετά ζήτησα για baby planet και τίποτα! Τώρα τους ξαναζητησα, για να δούμε!
Κάτσε βρε κορίτσι να δω αν έχω εγώ κανένα κουπονάκι για τα baby planet....

aggelomarios
23-06-11, 09:58
Βρε παιδια εχει βγει αυτο το υγρο στα ΣΜ??? Γιατι ειχα κι εγω ενα κουπονακι που εληγε 31/05 αλλα πηγα Σκλαβενιτη και μου ειπαν οτι δεν τους εχει παει ακομα...το εχετε δει???

vaskokkal
23-06-11, 10:03
εχω ενα κουπονακι των 3Ε για αριελ.....αν το θες στο στελνω...αλλα ληγει 30/6 ....θα προλαβει να φτασει σε σενα??

Ναι γιατί όχι, αν το στείλεις έγκαιρα θα έρθει νομίζω. Σου στέλνω τα στοιχεία μου.

χουρχουρίνι
23-06-11, 10:03
Βρε παιδια εχει βγει αυτο το υγρο στα ΣΜ??? Γιατι ειχα κι εγω ενα κουπονακι που εληγε 31/05 αλλα πηγα Σκλαβενιτη και μου ειπαν οτι δεν τους εχει παει ακομα...το εχετε δει???
Αν εννοείς για το παιδικό Ariel ναι το έχω δει και το έχω πάρει κιόλας. Το πήρα από carrefour Αλίμου. Μια χαρά είναι και μυρίζει και ωραία. Έτσι κι αλλιώς εμένα το Ariel είναι λατρεμένο προιόν και τώρα με το παιδικό του το αγάπησα ακόμα πιο πολύ.

χουρχουρίνι
23-06-11, 10:05
kxristina μου δυστυχώς δεν έχω κουπονάκια από baby planet. Sorry!!! Δοκίμασε πάντως στο site τους. Κι εγώ εκεί είχα μπει και είχα ζητήσει κουπονάκια και μου έστειλαν.

aggelomarios
23-06-11, 10:12
Σ'ευχαριστω χουρχουρινι....θα παω στα carrefour λοιπον!!!;)

elachl
23-06-11, 10:53
στο www.epithimies.gr (http://www.epithimies.gr) μπορειτε να εκτυπωσετε κουπονια!

irida85
23-06-11, 10:57
elachl με προλαβες! αυτο ηθελα να ποσταρω...

http://www.epithimies.gr/yphresies/koyponi/koyponi-lista.aspx

οσες πατε στο Βεροπουλο σπευσατεεεεεεε

irida85
23-06-11, 11:02
επισης ειχα στειλει και γω μαιλ στη babylino μεσω της φορμας στο σαιτ τους λεγοντας οτι θελω δειγμα νουμερο ταδε και χτες μου εστειλαν με κουριερ ακριβως αυτο το μεγεθος που ζητησα μια κανονικη συσκευασια!!! πολυ γρηγοροι και επυξηρετικοι!!!!!!!!! μετα τη "φουσκα" των λιμπερο μου φαινεται παω προς τα κει! δε ξερω αν εχετε δοκιμασει αυτα τα babygo παντως καμια σχεση η ποιοτητα στο υλικο τους με τα παμπερς και τα λιμπερο... αυτα ειναι τελεια! ειναι σα βαμβακερα και δεν ιδρωσε καθολου η μικρη μου!!!!!!!!! πρωτη φορα της τα δοκιμασα.... ουτε ποσο κανουν δε ξερω! μου ειχαν κατσει στραβα και δεν τα χα προσεξει ποτε....

elachl
τι εχει ο βεροπουλος?

annia
κοριτσια υσχυει για οποιοδηποτε σ.μαρκετ?

annia
23-06-11, 11:03
εμενα μου ειχαν στειλει πριν 15μερες το πακετακι με κουπονια και προχτες μου στειλανε παλι κουπονια 2των 4Ε και 1 των 2Ε

irida85
23-06-11, 11:06
τι εχει ο βεροπουλος?

δε ξερω αν το ειδες, αλλα τα κουπονια απο επιθυμιες ειναι μονο για βεροπουλο.... αυτο εννοουσα........

aggelomarios
23-06-11, 11:07
τι εχει ο βεροπουλος?

Μονο στο Βεροπουλο μπορεις να εξαργυρωσεις τα κουπονια απο τις Επιθυμιες...

aggelomarios
23-06-11, 11:10
επισης ειχα στειλει και γω μαιλ στη babylino μεσω της φορμας στο σαιτ τους λεγοντας οτι θελω δειγμα νουμερο ταδε και χτες μου εστειλαν με κουριερ ακριβως αυτο το μεγεθος που ζητησα μια κανονικη συσκευασια!!! πολυ γρηγοροι και επυξηρετικοι!!!!!!!!! μετα τη "φουσκα" των λιμπερο μου φαινεται παω προς τα κει! δε ξερω αν εχετε δοκιμασει αυτα τα babygo παντως καμια σχεση η ποιοτητα στο υλικο τους με τα παμπερς και τα λιμπερο... αυτα ειναι τελεια! ειναι σα βαμβακερα και δεν ιδρωσε καθολου η μικρη μου!!!!!!!!! πρωτη φορα της τα δοκιμασα.... ουτε ποσο κανουν δε ξερω! μου ειχαν κατσει στραβα και δεν τα χα προσεξει ποτε....

Βρε irida πριν ποσο καιρο τους εστειλες mail γιατι κι εγω τους εστειλα πριν απο 2 εβδομαδες αλλα τιποτα!!!!:oops:
Εντωμεταξυ τους εχω ενοχλησει και 2 φορες για κουπονια αλλα παλι τζιφος...τι να πω??? Μηπως εχουν κατι μαζι μου...:rolleyes::rolleyes::p:p

irida85
23-06-11, 11:12
αγγελοςμαριος του πηρες τηλεφωνο? καμια 15αρια μερες πρεπει να ναι οχι παραπανω.... δε θυμαμαι ποτε εστειλα μηνυμα.......... οταν το ελεγαν τα κοριτσια εδω! και τωρα θα στελνουν κουπονια συχνα? ξερετε?

revythaki
23-06-11, 11:22
Κορίτσια καλημέρα!Κι εμένα ειχαν αργήσει να μου στείλουν το πακετάκι της babylino και έστειλα και δεύτερο μειλ.Πριν καμια βδομάδα ήρθε ενα με acs και χθες ήρθε και δεύτερο!!!:):)Το πρώτο είχε μεσα και μωρομάντηλα,βαμβάκι κλπ ενώ το δεύτερο μόνο πανες και κουπόνια!

kxristina
23-06-11, 14:29
Δεν πειράζει χουρχουρινι , θα περιμένω να μου στείλουν. Ευχαριστώ πάντως.
Μήπως καμία είδε πουθενά προσφορά για pampers?

nouka
23-06-11, 14:31
Κορίτσια καλημέρα!Κι εμένα ειχαν αργήσει να μου στείλουν το πακετάκι της babylino και έστειλα και δεύτερο μειλ.Πριν καμια βδομάδα ήρθε ενα με acs και χθες ήρθε και δεύτερο!!!:):)Το πρώτο είχε μεσα και μωρομάντηλα,βαμβάκι κλπ ενώ το δεύτερο μόνο πανες και κουπόνια!

εμενα απλα μου στειλαν διπλα κουπονια... 6 κουπονια συνολο... τιποτα αλλο :oops:

aggelomarios
23-06-11, 15:26
αγγελοςμαριος του πηρες τηλεφωνο? καμια 15αρια μερες πρεπει να ναι οχι παραπανω.... δε θυμαμαι ποτε εστειλα μηνυμα.......... οταν το ελεγαν τα κοριτσια εδω! και τωρα θα στελνουν κουπονια συχνα? ξερετε?

Δεν πηρα τηλ. εστειλα mail οπου μου απαντησαν ρωτωντας την ηλικια του παιδιου, απαντησα και απο τοτε niente!!! Θα περιμενω καμια βδομαδα ακομα και μετα θα τηλ.

camouflage
23-06-11, 15:44
Δεν πειράζει χουρχουρινι , θα περιμένω να μου στείλουν. Ευχαριστώ πάντως.
Μήπως καμία είδε πουθενά προσφορά για pampers?

ειδα στο φυλαδιο του γαλαξια -20% (μεχρι 6/7 νομιζω)αλλα δε πηγα απο εκει να δω αν ισχυει...

anastasia s
23-06-11, 16:00
(Και εμένα μου έστειλαν δείγμα και κουπόνια απο τα babylino...)

Α δύο φορές που πήρα pampers για το μωρό μου τα πράσινα όταν γεννήθηκε και τα πορτοκαλί τώρα, συγκάηκε και τις 2 φορές... Έχει συμβεί σε καμιά σας? Να σημειώσω πως ούτε με τα libero, ούτε με τα babylino συγκάηκε..

Active Member
23-06-11, 16:02
Κι εμενα μου ηρθε μικρο πακετο babylino μαζι με κουπονια με ACS, χτες, 2 βδομαδες περιπου μετα το μειλ.

Εχω να πω πως πολυ καλα ξηγιεται η ΜΕΓΑ παντως....και τα babylino τα καινουργια ειναι παρα πολυ καλα....

aggelomarios
23-06-11, 16:03
Εμενα και τα 2 μου παιδια συγκεοντουσαν με τα pampers...με το που τα βαζαμε στην επομενη αλλαγη αμεσως παρατηρουσα ερεθισμο κι ετσι no no...και οχι τιποτα αλλο αλλα μου στελνουν και κουπονια...ευτυχως υπαρχει και το forum και τα ανταλλασω με babylino!

2 βδομαδες ειναι σημερα απο το Mail αρα να περιμενω λιγακι ακομα...

anastasia s
23-06-11, 16:23
Θα σου στείλουν, εγώ τους έστειλα e-mail στις 13/6 και χτες παρέλαβα και μένω και επαρχία..

kxristina
23-06-11, 20:21
Γαλαξία δυστυχώς δεν έχω κοντά :-?
Κι εμένα τα babylino μου αρέσουν και τα αγοράζω και αυτά , αλλά παίρνω και pampers γιατί είναι πιο λεπτά, οπότε είναι πιο άνετος όταν βγαίνουμε και φοράει ρούχα (και όχι φορμακια) . Δεν έχει συγκαεί καμία φορά πάντως

revythaki
24-06-11, 11:04
Καλημέρα.Στα ΑΒ αγοράζοντας μια οικ.συσκ. libero + απορ. persil baby 1.5lt εχουμε έκπτωση 6,50ευρώ

Ev
24-06-11, 11:31
Καλημέρα.Στα ΑΒ αγοράζοντας μια οικ.συσκ. libero + απορ. persil baby 1.5lt εχουμε έκπτωση 6,50ευρώ

αξιζει το persil baby...το εχει δοκιμασει καμια?? εχει ωραιο αρωμα?

χουρχουρίνι
24-06-11, 11:47
αξιζει το persil baby...το εχει δοκιμασει καμια?? εχει ωραιο αρωμα?
Το έχω δοκιμάσει. Μια χαρά είναι!!! Τώρα από άρωμα... η αλήθεια είναι πως αν δεν βάλεις μαλακτικό το άρωμα του απορρυπαντικού δεν μένει και πολύ.

anastasia s
24-06-11, 14:03
Το έχω δοκιμάσει. Μια χαρά είναι!!! Τώρα από άρωμα... η αλήθεια είναι πως αν δεν βάλεις μαλακτικό το άρωμα του απορρυπαντικού δεν μένει και πολύ.

Καλά άρωμα δεν κρατάνε, αλλά εμένα τα ρούχα του μπέμπη γίνονται πολύ σκληρά ειδικά οι πετσέτες.. Μαλακτικό δε βάζω, φοβάμαι ακόμη, ούτε τα στεγνώνω στον ήλιο. Εσείς έχετε το ίδιο πρόβλημα?

Ev
24-06-11, 14:37
το προδερμ μυριζει ωραια και νομιζω οτι κραταει λιγο παραπανω απο οτι το ariel baby

xristk
24-06-11, 15:14
Εχετε δει να υπαρχει καμια προσφορα babylino αυτες τις μερες γιατι κοντευουμε να ξεμεινουμε?

melisoula
24-06-11, 16:56
το προδερμ μυριζει ωραια και νομιζω οτι κραταει λιγο παραπανω απο οτι το ariel baby
εγω εχω ακριβως την αντιθετη αποψη....:rolleyes:

χουρχουρίνι
24-06-11, 18:45
Καλά άρωμα δεν κρατάνε, αλλά εμένα τα ρούχα του μπέμπη γίνονται πολύ σκληρά ειδικά οι πετσέτες.. Μαλακτικό δε βάζω, φοβάμαι ακόμη, ούτε τα στεγνώνω στον ήλιο. Εσείς έχετε το ίδιο πρόβλημα?
Γιατί όχι στέγνωμα στον ήλιο? Εγώ τα στέγνωνα στον ήλιο από ημερών. Ίσα ίσα που θεωρώ πως είναι και πιο καλό.

SoHappy
24-06-11, 20:32
εγω εχω ακριβως την αντιθετη αποψη....:rolleyes:
Θα συμφωνησω με melisoula..Χρησιμοποιουσα Proderm απορρυπαντικο υγρο κ μαλακτικο κ δεν μυριζαν καθόλου! Με το Ariel υγρο κ χωρις μαλακτικο ειναι πολυ απαλα κ μυριζουν πολυ ωραια..Ασε που καθαρίζουν και καλυτερα σε χαμηλες θερμοκρασίες...

revythaki
24-06-11, 21:33
αχ τώρα με βάλατε στον πειρασμό να δοκιμάσω αριελ..χρησιμοποιώ προδερμ αλλά όντως δεν μοσχομυρίζουν τα ρούχα και έχω στοκάρει baby planet για μόλις μου τελειώσει.Επίσης στη γιορτή της λιμπερο πήρα δειγμα περζιλ και μου άρεσε πολύ και το άρωμα και το ποσο μαλακά έκανε τα ρουχάκια...

Ev
24-06-11, 22:30
αχ τώρα με βάλατε στον πειρασμό να δοκιμάσω αριελ..χρησιμοποιώ προδερμ αλλά όντως δεν μοσχομυρίζουν τα ρούχα και έχω στοκάρει baby planet για μόλις μου τελειώσει.Επίσης στη γιορτή της λιμπερο πήρα δειγμα περζιλ και μου άρεσε πολύ και το άρωμα και το ποσο μαλακά έκανε τα ρουχάκια...

κι εγω πηρα δειγμα περσιλ αλλα δεν το εχω δοκιμασει ακομα!
ο γιατρος μου ειπε σημερα οτι πλεον (10 μηνων σχεδον ειμαστε) μπορουμε να πλενουμε τα ρουχα του με το δικο μας υγρο απορρυπαντικο και δεν χρειαζεται παιδικο .....και μπορουμε να τα βαζουμε με τα δικα μας....εσας σας το εχουν πει αυτο??

mama-chris
24-06-11, 22:54
καμια προσφορα σε πανες?? οεο????

v & a
24-06-11, 23:20
ο βασιλοπουλος εχει περσιλ+λιμπερο 6,5 eyro φθηνοτερα εως 6/7/11 ( η μεχρι εξαντληση αποθεματων)

mariageorge
25-06-11, 11:56
Ξερετε πότε θα αρχίσουν οι εκπτώσεις?

chatzico
25-06-11, 12:41
15 Ιουλίου

Ev
25-06-11, 16:27
Ξερετε πότε θα αρχίσουν οι εκπτώσεις?

σε μερικα μαγαζια εχουν ηδη 25-30% .....

annia
25-06-11, 17:59
Κοριτσια εμενα μου ειχανε στειλει πριν 3βδομαδες το κουτακι απο τα μπειμπιλινο και μου στειλανε την δευτερα ξανα κουπονια

siderenia
26-06-11, 14:48
εστειλα μειλ και γω για το βαλιτσάκι της babylino με τα στοιχεία μας και τα στοιχεία του μικρού αλλά δεν έχω λάβει κάτι ακόμα.

Εντομεταξύ με τα καινούργια babylino ο μικρός μου συγκάηκε. Και μάλιστα ΠΟΛΥ. Με τις παλιες δεν είχα πρόβλημα.

elzu
26-06-11, 19:15
εστειλα μειλ και γω για το βαλιτσάκι της babylino με τα στοιχεία μας και τα στοιχεία του μικρού αλλά δεν έχω λάβει κάτι ακόμα.

Εντομεταξύ με τα καινούργια babylino ο μικρός μου συγκάηκε. Και μάλιστα ΠΟΛΥ. Με τις παλιες δεν είχα πρόβλημα.
Μαλλον ειναι αναλογα το μωρακι γιατι η δικια μου την εχει καταβρει με τα καινουργια...και με τα παλια αλλα εκεινα δεν αρεσαν σε εμενα...ηταν σκληρα...αλλα εχω μονο λιγα στοκ...ευτυχως...και εμενα μου στελνουν καθε μηνα κουπονια...ειμαι πολυ ευχαριστημενη

Ev
27-06-11, 11:15
με τα σπιτακι της libero ??? τι εγινε ? παρελαβε τελικα καμια??

depybal
27-06-11, 12:54
με τα σπιτακι της libero ??? τι εγινε ? παρελαβε τελικα καμια??
μ

με πήρανε τηλέφωνο την Τετάρτη το πρωί από την Libero...να μου ζητήσουν συγγνώμη για την καθυστέρηση...!!!!και μου είπαν ότι θα το στείλουν την επόμενη μέρα...!!!οπότε σήμερα..αύριο λογικά πρέπει να το λάβω!θα σας πω...:-P

melisoula
27-06-11, 14:28
εγω τελικα παρειγγειλα το ποδηλατακι γιατι δεν το κοβω να ξαναβγαλουν σπιτακι :rolleyes:

mama-chris
27-06-11, 15:13
αχ ξεμεινω απο πανες και καμια προσφορα στο προσκηνιο.... μα ποοοοσος καιρος εχει περασει που εχω να αγορασω πανες χωρις προσφορά? εχω κουπονια μόνο, παλι καλα.... και με το που θα αγορασω εγω να δειτε την αλλη μερα ολα τα σουπερ μαρκετ θα εχουνε προσφορες, χιχιχιχιχ

Ev
27-06-11, 15:14
μ

με πήρανε τηλέφωνο την Τετάρτη το πρωί από την Libero...να μου ζητήσουν συγγνώμη για την καθυστέρηση...!!!!και μου είπαν ότι θα το στείλουν την επόμενη μέρα...!!!οπότε σήμερα..αύριο λογικά πρέπει να το λάβω!θα σας πω...:-P

εγω για σπιτακι μαζευω ποντους ή για κατι αλλο ισης αξιας....ετσι ειπανε οτι θα βγαλουνε.........το ποδηλατο τι να το κανω???δεν αξιζει 1000 ποντοι ενα ποδηλατακι που κανει 30Ε....ενω το σπιτακι κοστιζει 180Ε..........με 2000 ποντους..........αν παρει καμια κοπελα ας ρωτησει αν βγαλουνε παλι μεγαλο δωρο!!!!!!

mama-chris
27-06-11, 15:20
να ρωτησω κατι. θελω να εισαγω στο λιμπερο κλαμπ ενα κωδικο μπαρκοουντ και εδω καιμια εβδομαδα οταν μπαινω στο google και βαζω λιμπερο κλαμπ και μετα δεν με βαζει ποτε κει λεει εχει προβλημα η σελιδα. κανω κατι λαθοσ?? μπορειτε να μου στειλετε το λινκ για την καταχωρυση ποντων??

Ev
27-06-11, 15:22
http://www.liberoclub.gr/Libero-online-shop/Your-Libero-Points/

για καταχωρηση ποντων

NESTOROUDI
27-06-11, 17:06
Κορίτσια πήγα στον Μασουτη πριν λίγο και η μόνη προσφορά που είχε είναι -20% στις libero συν δώρο μωρομαντηλα. Ας μας πει η κοπέλα με το -35% σε ποιο Μασουτη πηγε;

sorry τωρα ειδα το μηνυμα...στο cosmos πηγα και αγορασα κανονικα με -35%

NESTOROUDI
27-06-11, 17:09
μεχρι 23 Ιουλη>??? ποσο προσφορα εχει????

http://www.masoutis.gr/flipping/index.html

MARILYN
27-06-11, 19:34
Μήπως έχετε ακούσει για καμιά προσφορά σε babylino; έχω κουπονάκια....

melisoula
27-06-11, 21:40
ev μου μακαρι να βγω ψευτρα αλλα δεν νομιζω να ξανα βγαλουν τοσοοοοο καλο δωρο οσο το σπιτακι. οπως εχουμε ξανα πει κ παραπανω 20 συσκευασιες επι 9€ (οταν αγοραζεις πανες με 50%) =180€ οποτε οσα χρηματα δινεις για τις πανες τοσης αξιας δωρο παιρνεις...:rolleyes:
δεν τους εχω για τοσο γενναιοδωρους... βγαλανε 5 - 6 σπιτακια για κρακτες κ it's ok...! και με 2000 ποντους το κοβω κανενα δωρο με 60 - 70€ να βγαλουν.. που κ παλι με 1000 ποντους αν παιρνεις δωρο 30 € παλι καλα ειναι;)

glykoula26
27-06-11, 23:54
υπαρχει καμμια προσφορα για λιμπερο?εκτος απο τον αβ με το απορρυπαντικο...

Ev
28-06-11, 07:45
ev μου μακαρι να βγω ψευτρα αλλα δεν νομιζω να ξανα βγαλουν τοσοοοοο καλο δωρο οσο το σπιτακι. οπως εχουμε ξανα πει κ παραπανω 20 συσκευασιες επι 9€ (οταν αγοραζεις πανες με 50%) =180€ οποτε οσα χρηματα δινεις για τις πανες τοσης αξιας δωρο παιρνεις...:rolleyes:
δεν τους εχω για τοσο γενναιοδωρους... βγαλανε 5 - 6 σπιτακια για κρακτες κ it's ok...! και με 2000 ποντους το κοβω κανενα δωρο με 60 - 70€ να βγαλουν.. που κ παλι με 1000 ποντους αν παιρνεις δωρο 30 € παλι καλα ειναι;)

οταν πηρα τηλεφωνο και ρωτησα ....μολις εφυγε το σπιτακι....μου ειπαν οτι θα βγαλουν συντομα ενα αλλο δωρο ισης αξιας.......πουντο??? γιατι τοσο καιρο εγω να μαζευω ποντους και τελικα να μη βγαζουν αυτοι το δωρο..........πραγματικα αν δεν βγαλουν αλλο δωρο εγω δνε ξαναγοραζω λιμπερο γιατι θεωρω οτι μας κοροιδευουν! το PDA πως το αντικατεστησαν αμεσως με ενα αλλο ισως αξιας.......το ιδιο οφειλουν να κανουν και με το σπιτακι εφοσον ετσι εχουν ενημερωσει τους καταναλωτες!! Θα παρω τηλεφωνο και θα διαμαρτυρηθω.....καντε κι εσεις το ιδιο!

irida85
28-06-11, 14:39
οταν πηρα τηλεφωνο και ρωτησα ....μολις εφυγε το σπιτακι....μου ειπαν οτι θα βγαλουν συντομα ενα αλλο δωρο ισης αξιας.......πουντο??? γιατι τοσο καιρο εγω να μαζευω ποντους και τελικα να μη βγαζουν αυτοι το δωρο..........πραγματικα αν δεν βγαλουν αλλο δωρο εγω δνε ξαναγοραζω λιμπερο γιατι θεωρω οτι μας κοροιδευουν! το PDA πως το αντικατεστησαν αμεσως με ενα αλλο ισως αξιας.......το ιδιο οφειλουν να κανουν και με το σπιτακι εφοσον ετσι εχουν ενημερωσει τους καταναλωτες!! Θα παρω τηλεφωνο και θα διαμαρτυρηθω.....καντε κι εσεις το ιδιο!

εγω θεωρω οτι σιγουρα μας κοροιδευουν..... κραχτες ηταν και τιποτα παραπανω..... και σιγα μη ξαναβγαλουν τοσο ακριβο δωρο..... εγω ηδη σταματησα να αγοραζω λιμπερο και αγοραζω μπειμπιλινο! μονο και μονο για τη κοροιδια τους....

mama-chris
28-06-11, 15:25
Μα τι εχουνε παθει ολοι τους και δεν εχει προσφορες στις πανες?? τα νευρα μου............. μπειμπιλίνο πουθενα?? που ξανακουστηκε αυτο!!!

MARILYN
28-06-11, 15:34
Κι εγώ για babylino περιμένω....
Μήπως να στείλουμε email στα κεντρικά των μάρκετ και να τους συστήσουμε να βάλουν καμιά προσφορά σε babylino sensitive;;)

μπλες
28-06-11, 18:22
κοριτσια καλησπερα!πηρα σημερα το σπιτακι της libero!!!!!!!!!!ειναι τεραστιοοοοοοοοοο

sofaki1978
28-06-11, 18:27
εγω ακομα τιποτα :(

17/5 ειχα κανει την παραγγελια.ευχομαι αυριο!

irida85
28-06-11, 18:30
Μα τι εχουνε παθει ολοι τους και δεν εχει προσφορες στις πανες?? τα νευρα μου............. μπειμπιλίνο πουθενα?? που ξανακουστηκε αυτο!!!

δυστυχως κι εγω γυρισα 3 σουπερ για να βρω babylino babygo νο4 που μονο 2 πακετα ειχε και πηρα και τα δυο....

leman
28-06-11, 18:46
μηπως ξερει καποια να μου πει ποσο εχουν τελικα αρχικη οι μπειμπιλινο? στο βεροπουλο, βασιλοπουλο και καρφουρ τις εχει 7,42 (το μικρο πακετο) και ο σκλαβενιτης 6,42 χωρις καμια προσφορα...! ενα ευρω διαφορα παραειναι!

aggelomarios
28-06-11, 18:51
Οντως ο Σκλαβενιτης τις εχει πιο χαμηλα...την οικονομικη συσκευασια 15 και κατι ενω τα αλλα ΣΜ 17 και κατι...για καποιο λογο εχει χαμηλοτερη αρχικη τιμη:rolleyes:

revythaki
28-06-11, 18:52
Εγω τσεκάρω προσφορές και τιμές σ'αυτό το σαιτ
http://www.killdeal.gr/
τις προσφορές σίγουρα τις ανανεώνει τακτικά,τις τιμές δεν μπορώ να πω σίγουρα γιατί τα ξεχνάω και μπερδεύομαι!

revythaki
28-06-11, 18:54
Και μόλις ειδα οτι στις μάρκες δεν εχει τη babylino!!!:(

Ev
28-06-11, 18:57
κοριτσια καλησπερα!πηρα σημερα το σπιτακι της libero!!!!!!!!!!ειναι τεραστιοοοοοοοοοο

μεγεια σου!!! αντε και στα δικα μας!! ελπιζω να βγαλουν....μου ειπανε σημερα πυο πηρα οτι σιγουρα θα αντικαταστησουνε το σπιτιακι ή με ιδιο ή με αλλο ισης αξιας.....αν παρετε τηλεφωνο και πιεσετε κι εσεις θα το κανουν πιο γρηγορα..........κριμα να πανε χαμενοι οι ποντοι που μαζευουμε!!!

fg102
28-06-11, 22:38
εκτυπωσιμο κουπονι τον 4 ευρο για παμπερς.στο epithimies.gr γραφτείτε και εκτυπώστε τα κουπονια.

KostasG
28-06-11, 22:48
Εγω τσεκάρω προσφορές και τιμές σ'αυτό το σαιτ
http://www.killdeal.gr/
τις προσφορές σίγουρα τις ανανεώνει τακτικά,τις τιμές δεν μπορώ να πω σίγουρα γιατί τα ξεχνάω και μπερδεύομαι!

Σε αυτο το site λεει οτι στα MyMarket εχει προσφορα 30% στις ανοιχτες πανες Libero.
Ξερει κανεις εαν ισχυει ακομη??
Δεν παιζει καμια αλλη προσφορα και το 30% ειναι καλυτερο απο το τιποτα!

annagrig1980
28-06-11, 22:56

εγω θεωρω οτι σιγουρα μας κοροιδευουν..... κραχτες ηταν και τιποτα παραπανω..... και σιγα μη ξαναβγαλουν τοσο ακριβο δωρο..... εγω ηδη σταματησα να αγοραζω λιμπερο και αγοραζω μπειμπιλινο! μονο και μονο για τη κοροιδια τους....

Κοριτσια δεν μπορω ακομα να το πιστεψω!!!
Παρελαβα σημερα το σπιτακι αλλα φαινεται οτι τους ειχε τελειωσει αυτο που εγραφαν στο site.
Μπορειτε να πιστεψετε τι μου εστειλαν;;;
ΑΥΤΟ!!!
http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=11949&osCsid=rs3eiblciplar7ivsgq6ogfqf7

:shock::shock::shock::shock:
500 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!

v & a
28-06-11, 23:03
αρχιζω να μετανιωνω που δε τους μαζευa!!!!:P

irida85
28-06-11, 23:06
Παρελαβα σημερα το σπιτακι αλλα φαινεται οτι τους ειχε τελειωσει αυτο που εγραφαν στο site.
ΑΥΤΟ!!!
http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=11949&osCsid=rs3eiblciplar7ivsgq6ogfqf7

500 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!

ε εισαι πολυυυυυυυ τυχερη! καλα παιχνιδια ευχομαι!!!!!!!!!!!!!

arleta
28-06-11, 23:08
αρχιζω να μετανιωνω που δε τους μαζευa!!!!:P

εγω να δεις.........
μακαρι να ξαναβάλουν λέμε!!!!

annagrig1980
28-06-11, 23:16
ε εισαι πολυυυυυυυ τυχερη! καλα παιχνιδια ευχομαι!!!!!!!!!!!!!

Να σου πω την αληθεια για τα δικα μου παιδακια ακομα περιμενω να ξαναβαλουν δωρο για να το παραγγειλω.
Αυτο ηταν "κρατημενο" για ενα αλλο κοριτσακι που δεν υπηρχε περιπτωση να το αγορασει ποτε των ποτων. Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο χαρηκα που ηταν τοσο τυχερη.
Μακαρι να ερθουν γρηγορα και τα δικα σας. :D

roxana
28-06-11, 23:35
Καλησπέρα και απο μένα! Ειδατε καλε τσάμπα την κατηγορησαμε την λιμπερο τα έστειλε και μάλιστα με το παραπάνω. Πάντως εγω κορίτσια θα σκεφτώ να την αγοράσω πάλι γιατί ύστερα απο την προσφορά του γαλαξια που πήρα(ευτυχώς μόνο δυο πακέτα) ο πωπος της μικρής μου κοκκινισε πάλι τα σταμάτησα τησ έβαλα babylino και σε δυο μέρες έφτιαξε θαβκανω άλλη μια δοκιμή και με το άλλο πακέτο και αν ξανασυμβεί δεν την ξαναπαιρνω!
Για τηννπροσφορα των my market ισχυει μέχρι της Τρίτη για τις μικρές συσκευασίες μόνο και έχει και-30% στις κρεμες μιλουπα και παίρνουν και το κουπόνι εγω έχω οχτώ κοπονακια και αύριο θαβπαω Μανιάτη τέσσερις μπισκοτο τέσσερις φαριν λακτε!

arleta
28-06-11, 23:50
πάντως καλορίζικα σε όσες τα πήρανε!!!!
να κάνουν τα παιδιά σας εκεί, πολλά πολλά παιχνίδια!!!!!

melisoula
28-06-11, 23:55
καλοριζικα τα σπιτακια.....
εγω παντως επιμενω μου φαινεται πολυ καλο για να ναι αληθινο....:confused:
κατι μου μυριζει σε ολη την υποθεση....
αν ειναι να βγαζει τοσο καλη προσφορα μολις ξαναβγει μπορει ο καθενας να παει να παρει 20τμχ πανες κ το παραγγειλει... εκτος εαν βγαλουν 2-3 σπιτακια παλι ωστε να ξαναγινει ντορος....
ειδωμεν ...........

depybal
29-06-11, 00:28
ΑΥΤΟ!!!

500 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!

τι λες τώρα...????και γω αυτό παρέλαβα σήμερα το απόγευμα!!τόσο ακριβό..?είναι τέλειο πάντως!!!!

μπλες
29-06-11, 07:59
εγω παντως εχω ενα μικρο προβλημα με το μεγεθος να δω που θα καθόμαστε εμείς

anastasia s
29-06-11, 10:05
Γιατί όχι στέγνωμα στον ήλιο? Εγώ τα στέγνωνα στον ήλιο από ημερών. Ίσα ίσα που θεωρώ πως είναι και πιο καλό.

Όχι στέγνωμα στον ήλιο για να μη γίνονται πιο σκληρά, αλλά τίποτα... Και με μαλακτικό παιδικό που δοκίμασα, στις δικές μας πετσέτες, δεν είδα διαφορά.. Ίσως φταίει το κλίμα ή το νερό εδώ...

anastasia s
29-06-11, 10:08
Καλά οι babylino δεν είναι λίγο ακριβές? Οι 22 Νο 3 κάνουν 7,5 ευρώ -2 το κουπόνι, 5,5ευρώ δηλαδή κάπου 24 λεπτά η μια πάνα? Πότε θα βάλουν καμιά προσφορά έστω και -30%?

annagrig1980
29-06-11, 10:30
καλοριζικα τα σπιτακια.....
εγω παντως επιμενω μου φαινεται πολυ καλο για να ναι αληθινο....:confused:
κατι μου μυριζει σε ολη την υποθεση....
αν ειναι να βγαζει τοσο καλη προσφορα μολις ξαναβγει μπορει ο καθενας να παει να παρει 20τμχ πανες κ το παραγγειλει... εκτος εαν βγαλουν 2-3 σπιτακια παλι ωστε να ξαναγινει ντορος....
ειδωμεν ...........

Αυτο ακριβως ελεγα στο συζυγο. Σκεφτομουν οτι αποκλειεται να το στειλουν. Ημουν σιγουρη οτι θα εβρισκαν καποια δικαιολογια, ειδικα στη δικη μου περιπτωση που παρηγγειλα το σπιτακι και μετα απο λιγες ωρες που μπηκα να ξαναδω ειχε εξαντληθει, δηλαδη ημουν απο τα τελευταια ατομα που το παρηγγειλαν! :rolleyes:
Ομως η αληθεια ειναι οτι τοσο μεγαλες και σοβαρες εταιριες φανταζομαι οτι προτιμουν να χρεωθουν επιπλεον παρα να ρισκαρουν τη φημη τους.
Παντως θεωρω απιθανο να ξαναβαλουν τετοιο δωρο μετα απο την συμμετοχη που ειχαν. :(

elachl
29-06-11, 10:46
κοριτσια και γω ψαχνω ποντους αλλα κοψαμε τις πανες και δεν εχω κανεναν..μακαι να μου δινατε και μενα αν δεν θελετε μερικους!ευχαριστω

sofaki1978
29-06-11, 11:01
παρελαβα και εγω σημερα το σπιτακι!!! :p

το φθηνο ε ,οχι των 500 ευρω της αννας :lol::lol::lol:!!!

elachl
29-06-11, 11:14
sofaki σου μεινανε καθολου ποντοι?καλημερα!

annagrig1980
29-06-11, 11:39
παρελαβα και εγω σημερα το σπιτακι!!! :p

το φθηνο ε ,οχι των 500 ευρω της αννας :lol::lol::lol:!!!

Με γεια! :D
ΑΝ δεν εχεις κηπο να λες δοξασοι! :lol:
Η μαμα της μικρουλας ακομα δεν ξερει που να το βαλει και να φανταστεις οτι εχουν και ενα κηπακο! :shock:
(εχει και κουζινουλα και τηλεφωνακι! Μουρλια ειναι! :D )

aggelomarios
29-06-11, 11:43
Μολις ηρθε courrier και μου εφερε πακετακι απο ΜΕΓΑ...μεσα ειχε μια μικρη συσκευασια babylino και κουπονακια!!!! :D:D

sofaki1978
29-06-11, 11:51
sofaki σου μεινανε καθολου ποντοι?καλημερα!

οχι ελενη καθολου,δεν χρησιμοποιω Libero αυτη την περιοδο.αυτους τους ποντους τους μαζευα μηνες και καταφερα να παρω το σπιτακι!:p

sofaki1978
29-06-11, 11:57
Με γεια! :D
ΑΝ δεν εχεις κηπο να λες δοξασοι! :lol:
Η μαμα της μικρουλας ακομα δεν ξερει που να το βαλει και να φανταστεις οτι εχουν και ενα κηπακο! :shock:
(εχει και κουζινουλα και τηλεφωνακι! Μουρλια ειναι! :D )

οχι κηπο δεν εχω,ενα σαλονι-γηπεδο εχουμε!;)

revythaki
29-06-11, 12:19
Για όσες χρησιμοποιούν soupline εδώ μπορείτε να τυπώσετε κουπόνια!
http://souplinehypo.gr/ekptotiko-kouponi.php

mpouki
29-06-11, 12:25
Βρε κορίτσια εσείς που παραλάβατε το σπιτάκι είστε όλες Αθήνα;
Ή και επαρχία; Εγώ πότε θα το παραλάβω; Και εγώ από 17/5 έχω παραγγείλει.:(

sofaki1978
29-06-11, 12:27
εγω αθηνα μενω!μην ανησυχεις,θα σου ερθει!;)

mama-chris
29-06-11, 12:43
ΣΥΓΝΩΜΗ αλλα εγω γιατι δεν μπορω να μπω στο σιτε τησ λιμπερο νακαταχωρησω αυτουσ τουσ ποντουσ που εχω?? εδω και μια εβδομαδα προσπαθω και δεν μπαινει....

Ev
29-06-11, 12:49
Για όσες χρησιμοποιούν soupline εδώ μπορείτε να τυπώσετε κουπόνια!
http://souplinehypo.gr/ekptotiko-kouponi.php

http://www.epithimies.gr/yphresies/koyponi/koyponi-lista.aspx
κι εδω εκτυπωνετε κουπονακια

μπλες
29-06-11, 12:53
ΑΥΤΟ!!!

500 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!

εμενα μου εστειλαν αυτο http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=11941

γιατι στελνουν διαφορετικα σπιτακια σε καθε παραγγελια ? :D

melisoula
29-06-11, 13:52
http://www.perfectoys.gr/prodcat.php?cat=346
εδω εχει ολα τα σπιτακια της little tikes με τις τιμες τους!

sandy8
29-06-11, 14:50
Καμια προσφορα babylino? Τι εγινε γιατι δε βαζουν αλλο? Μηπως να διαμαρτυρηθουμε?

sofaki1978
29-06-11, 14:59
Καμια προσφορα babylino? Τι εγινε γιατι δε βαζουν αλλο? Μηπως να διαμαρτυρηθουμε?

μην ανησυχεις και μας διαβαζουν οοοοοοοοοοοοοοολες οι εταιρειες!!!!:rolleyes::rolleyes:

anastasia s
29-06-11, 15:21
μην ανησυχεις και μας διαβαζουν οοοοοοοοοοοοοοολες οι εταιρειες!!!!:rolleyes::rolleyes:

Αν μας διαβάζουν να ζητήσουμε όλοι προσφορές!!!!

chatzico
29-06-11, 15:29
Mας διαβάζουν, σίγουρα, δεν ανακαλύψαμε και την Ωκεανία άλλωστε, ένα τόπικ σε ένα φόρουμ είμαστε.

Λοιπόν, δηλώνη ότι χωρίς κουπόνια και χωρίς προσφορές, δεν σκοπεύω να ψωνίσω.

Σημειωτέον, ότι ο γιός μου δεν έχει θέμα, παμπερς, λίμπερο, μπειμπιλίνο, του κάνουν όλα ;-);-);-)

aggelomarios
29-06-11, 15:33
Εμ ετσι ειναι τα σωστα πιλοτοπαιδα!!! Οχι σαν τα δικα μου τα συνπιλοτοπαιδα που ο ποπος του δεν σηκωνει τα pampers!!!!! Παντως συμφωνω και επαυξανω...πανες πλεον ΜΟΝΟ με προσφορα + κουπονια
(εχω κανει στοκ για 3 μηνες, δεν μπορει θα σκασει προσφορα μεσα στο 3μηνο!!!!!! Προχθες που πηγαμε ΣΜ μου λεει ο αντρας μου εντρομος οταν περναγαμε απο τις πανες 'δεν θα παρεις αλλες ε????')

chatzico
29-06-11, 15:40
Σου είπε τέτοιο πράγμα ? Σε εσένα ? :shock::shock::shock:

Μετά από τόση οικονομία ( ...........) που κάνεις ψωνίζοντας ονλάιν ? :roll:

Μετά από το τατού ?

camouflage
29-06-11, 15:46
Λοιπόν, δηλώνη ότι χωρίς κουπόνια και χωρίς προσφορές, δεν σκοπεύω να ψωνίσω.

μαζι σου! εχω στοκ απο προσφορες για κανα 2μηνες. Πανω απο 20λ η πανα δεν δινω (θελω τουλ. 10 τη μερα)

ravT
29-06-11, 15:48
Και δε λενε να τις κόψουν τα άτιμα!

aggelomarios
29-06-11, 15:52
Σου είπε τέτοιο πράγμα ? Σε εσένα ? :shock::shock::shock:

Μετά από τόση οικονομία ( ...........) που κάνεις ψωνίζοντας ονλάιν ? :roll:

Μετά από το τατού ?

ΚΑΡΑΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...............:cool::cool::cool::cool:!!!!!

anastasia s
29-06-11, 16:00
Και εγώ θέλω 10 πάνες τη μέρα αλλά δεν έχω στοκάρει :-( γιατί δεν ήξερα... Και θα μου πείτε δεν ήξερες,,,, δε ρώταγες???? Με την επόμενη όμως θα στοκάρω που θα πάει...........:p

chatzico
29-06-11, 16:11
Και εγώ θέλω 10 πάνες τη μέρα αλλά δεν έχω στοκάρει :-( γιατί δεν ήξερα... Και θα μου πείτε δεν ήξερες,,,, δε ρώταγες???? Με την επόμενη όμως θα στοκάρω που θα πάει...........:p
Κουράγιο, της γης οι μάνες οι καταχεσμένες και κατακατουρημένες ............

Άκουσα στην τηλεόραση ότι το μέσο κόστος για πάνες για ένα παιδί αγγίζει τα ........... 3.000 ευρώ :???: :roll::roll::roll:

camouflage
29-06-11, 16:16

σαμπως εγω τι εκανα στην αρχη; 20ε ειχε το πακετο, 20ε εδινα ουτε κουπονια ουτε προσφορες, δεν ηξερα και εστελνα το συζυγο, το ιδιο για γαλατα βρεφικα 20ε το κουτι

anastasia s
29-06-11, 16:19
Κουράγιο, της γης οι μάνες οι καταχεσμένες και κατακατουρημένες ............

Άκουσα στην τηλεόραση ότι το μέσο κόστος για πάνες για ένα παιδί αγγίζει τα ........... 3.000 ευρώ :???: :roll::roll::roll:

Μια καλή λύση ίσως είναι οι πλενόμενες πάνες, αλλά δεν το τόλμησα ακόμη.. Έχει χρησιμοποιήσει καμιά σας?

anastasia s
29-06-11, 16:22
σαμπως εγω τι εκανα στην αρχη; 20ε ειχε το πακετο, 20ε εδινα ουτε κουπονια ουτε προσφορες, δεν ηξερα και εστελνα το συζυγο, το ιδιο για γαλατα βρεφικα 20ε το κουτι

Εμένα το γάλα μου βγαίνει οικονομικά :lol:μητρικό βλέπετε!!!!

chatzico
29-06-11, 16:23
Μια καλή λύση ίσως είναι οι πλενόμενες πάνες, αλλά δεν το τόλμησα ακόμη.. Έχει χρησιμοποιήσει καμιά σας?

Μωρέ, όσες χρησιμοποιούν είναι ευχαριστημένες, μόνο ονλάιν αγορά, στα συμβατικά μαγαζιά τις χρυσοπληρώνεις. Δες στο τόπικ με τα βιολογικά οικολογικά, στην υπογραφή της SOEVAN07 και στο τόπικ με τα e-shops.

Μια συνήθεια είναι, έχεις κάμποσες και βάζεις πλυντήριο ανά 2-3 ημέρες, λέω εγώ.

camouflage
29-06-11, 16:24
Εμένα το γάλα μου βγαίνει οικονομικά :lol:μητρικό βλέπετε!!!!
το καλυτερο απο καθε πλευρα :)

anastasia s
29-06-11, 16:26
το καλυτερο απο καθε πλευρα :)

Συμφωνώ γιαυτό το πάλεψα και κέρδισα....

Active Member
29-06-11, 16:28
Οι πλενομενες πανες δε ξερω κατα ποσο συμφερουν. Γιατι εκτος του οτι εχουν τεραστιο κοστος αγορας (σιγουρα και οι μιας χρησεως τεραστιο κοστος εχουν, αλλα τουλαχιστον δεν τα δινεις ντουκου), πρεπει να υπολογισετε και τα εξοδα σε πλυσιμο (ρευμα-απορρυπαντικο) καθως επισης και τον κοπο και τον χρονο πλυσιματος! (το βασικοτερο για μενα 8-))

Κι εγω περιμενω να βγει καμια προσφορα σε πανες, γιατι εχω κουπονια και παμπερς και babylino.

Εχω την αισθηση παντως οτι το epithymies που δινει το κουπονι των 4ε (μονο για βεροπουλο) το δινει γιατι ξερει οτι ο βεροπουλος δε προκειται να βαλει προσφορα σε παμπερς μεχρι τελος Ιουλιου (ημερ. ληξης κουπονιου). Οποτε αυτο μαλλον αχρηστο θα παει. Μονο προσφορα ΚΑΙ κουπονι πλεον! Αλλιως χιλιες φορες ιδιωτικης ετικετας ή απο αγγλια!

chatzico
29-06-11, 16:30
Οι πλενομενες πανες δε ξερω κατα ποσο συμφερουν. Γιατι εκτος του οτι εχουν τεραστιο κοστος αγορας (σιγουρα και οι μιας χρησεως τεραστιο κοστος εχουν, αλλα τουλαχιστον δεν τα δινεις ντουκου), πρεπει να υπολογισετε και τα εξοδα σε πλυσιμο (ρευμα-απορρυπαντικο) καθως επισης και τον κοπο και τον χρονο πλυσιματος! (το βασικοτερο για μενα 8-))

Κι εγω περιμενω να βγει καμια προσφορα σε πανες, γιατι εχω κουπονια και παμπερς και babylino.

Εχω την αισθηση παντως οτι το epithymies που δινει το κουπονι των 4ε (μονο για βεροπουλο) το δινει γιατι ξερει οτι ο βεροπουλος δε προκειται να βαλει προσφορα σε παμπερς μεχρι τελος Ιουλιου (ημερ. ληξης κουπονιου). Οποτε αυτο μαλλον αχρηστο θα παει. Μονο προσφορα ΚΑΙ κουπονι πλεον! Αλλιως χιλιες φορες ιδιωτικης ετικετας ή απο αγγλια!

Συμφωνώ σε όλα !!!!! Το ίδιο πράττω και εγώ.

camouflage
29-06-11, 16:32
Εχω την αισθηση παντως οτι το epithymies που δινει το κουπονι των 4ε (μονο για βεροπουλο) το δινει γιατι ξερει οτι ο βεροπουλος δε προκειται να βαλει προσφορα σε παμπερς μεχρι τελος Ιουλιου (ημερ. ληξης κουπονιου). Οποτε αυτο μαλλον αχρηστο θα παει.
το εχω υποψιαστει αυτο κι εγω..αν και επανω γραφει οτι 'ΜΠΟΡΕΙ' να συνδυαστει και με αλλη προσφορα..για να δουμε

Active Member
29-06-11, 16:34
το εχω υποψιαστει αυτο κι εγω..αν και επανω γραφει οτι 'ΜΠΟΡΕΙ' να συνδυαστει και με αλλη προσφορα..για να δουμε

ναι οκ....αλλα αν ξερουν (που το ξερουν...δεν παιζει τετοιο θεμα) οτι ο βεροπουλος δε θα βαλει προσφορα τα συγκεκριμενα παμπερς...ειναι δωρον αδωρον....απλα μας κανουν τους καλους! :p

roxana
29-06-11, 16:43
Καλησπέρα και άο μένα! Τα κουπόνια απο τις επιθυμίες είναι μόνο για το βεροπουλο;
Εγω έχω κουπόνια babylino και περιμένω προσφορα για να στοκαρω! Πάντως κι εγω ευτυχώς απο γάλα τσάμπα λόγω μητρικου τόσους μήνες τώρα της δίνω λίγο συμπλήρωμα το βράδυ αλλα μου κρατάει αρκετά το κουτί! Αλλα απο πάνες ακόμα και τώρα πέντε το λιγότερο τις θέλω

Spiroulina
29-06-11, 16:46
ναι οκ....αλλα αν ξερουν (που το ξερουν...δεν παιζει τετοιο θεμα) οτι ο βεροπουλος δε θα βαλει προσφορα τα συγκεκριμενα παμπερς...ειναι δωρον αδωρον....απλα μας κανουν τους καλους! :p

Εμενα παντως με προβληματιζει το γεγονος πως μπορουμε να τα εξαργυρωσουμε μονο στον Βεροπουλο...
Οι επιθυμιες παντα εστελναν στο σπιτι κουπονια και δεν σε περιοριζαν να τα εξαργυρωσεις σε συγκεκριμενο καταστημα,απορω τωρα γιατι το κανουν???
Τι εχει αλλαξει???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

tsioubal
29-06-11, 17:13
Από "επιθυμίες" βλέπω σιγά σιγά γίνονται "απροθυμίες"...
Αυτοί χάνουν πελάτες.

χουρχουρίνι
29-06-11, 18:58
Εγώ βλέπω αρνητικά ακόμη και το νέο στυλάκι "τυπώστε τα κουπόνια σας". Κατανοώ το οικολογικόν του πράγματος (τυπώνει ο καθενας αυτό που χρειάζεται και δεν πάνε κουπόνια χαμένα) αλλά το κόστος της έγχρωμης εκτύπωσης είναι μία η άλλη με την έκπτωση στις πιο πολλές περιπτώσεις. Προτιμώ σαφώς να μου στέλνουν εκείνοι τα ωραιότατα καθ' όλα κουπόνια τους και όσα δεν χρησιμοποιώ τα χαρίζω.
Πάντως για πάνες ΜΟΝΟ με κουπόνι ΚΑΙ προσφορά μαζί. Έχω κάνει ένα τρελλό στοκ και έχω ποοοοοολύ υπομονή να περιμένω.
Τώρα αν καμιά μανούλα έχει κανα πόντο libero περίσευμα μας δίνει κι εμάς μπας και πάρουμε κι εμείς κανα δωράκι.....

v & a
29-06-11, 19:02
δε νομιζω πως χρειαζεται να κανεις εγχρωμη εκτυπωση, το barcode μονο που ειναι αναγκαιο ειναι ετσι κ αλλιως ασπρομαυρο. το τυπωστε τα κουπονια σας ειναι νεα μοδα τυπου winwindeals, groupon και λοιπα. δε νομιζω πως το κανουν για οικονομια και οικολογικη συνειδηση, σε λιγο θα μας τα στελνουν στο facebook!

χουρχουρίνι
30-06-11, 10:00
δε νομιζω πως χρειαζεται να κανεις εγχρωμη εκτυπωση, το barcode μονο που ειναι αναγκαιο ειναι ετσι κ αλλιως ασπρομαυρο. το τυπωστε τα κουπονια σας ειναι νεα μοδα τυπου winwindeals, groupon και λοιπα. δε νομιζω πως το κανουν για οικονομια και οικολογικη συνειδηση, σε λιγο θα μας τα στελνουν στο facebook!
Νομίζω πως είναι απαραίτητο να κάνεις έγχρωμη εκτύπωση γιατί αλλιώς μπορεί να μην σου δεχτούν το κουπόνι. Κάτι τέτοιο είχε συμβεί και με τα κουπόνια που εκτυπώναμε από το Livesmart, που είχαν πάει κοπέλες με α/μ και δεν τους τα δεχτήκανε ως μη έγκυρα.

v & a
30-06-11, 10:05
ENA σωρο χαζομαρες...!!!!μαλλον δε τους τα δεχτηκανε γιατι νομιζανε πως ειναι φωτοτυπιες. λες και δεν υπαρχουν φωτοτυπικα εγχρωμα...
αν στους ορους χρησης του κουπονιου δε λεει πως η εγχρωμη ειναι υποχρεωτικη δεν εχουν δικαιωμα να μη τα δεχτουνε!!!!!

elachl
30-06-11, 10:12
καλημερα κοριτσια..ψαχνω κωδικους Libero..ευχαριστω

melisoula
30-06-11, 13:02
elanch sorry κιολας που επεμβαινω αλλα αν δεν βγαλουν αλλα δωρα αχρηστοι δεν σου ειναι οι ποντοι? αφου το παιδακι σου ειναι μεγαλο κ τα διαθεσιμα δωρα για μικρα παιδια

elachl
30-06-11, 13:03
καλημερα..ειπανε οτι θα ξαναβγαλουνε μεγαλο δωρο..αν δεν ειναι σπιτι θα ειναι κατι αλλο.για την ηλικια μας το σπιτι ειναι καλο..και στον παιδοτοπο τετοια εχουνε!

melisoula
30-06-11, 13:04
παρεπιπτωντως ρε κοριτσια τα λιμπερο γιατι μου φαινονται πολυ μαπα?
πολυ χοντρα δεν ειναι?

Ev
30-06-11, 13:35
πολυ χοντρα δεν ειναι?

εμενα καλα μου φαινονται ολα.......και τα babylino που δεν μου αρεσαν ...βλεπω οτι τα καινουργια ειναι πολυ ανωτερα απο τα παλια! Ασε που στελνουν συνεχεια κουπονια ............. οποτε ζητας σου στελνουν....... ενω η pampers δεν στελνει....μια φορα το χρονο αν σου στειλουν με το περιοδικο επιθυμιες και η λιμπερο τα εκοψε.......τουλαχιστον η λιμπερο βαζει συχνα το 30% ....αντι κουπονιου ας πουμε...παλαιοτερα ομως δινανε και κουπονι και εκπτωση!

Ev
30-06-11, 13:40
καλημερα..ειπανε οτι θα ξαναβγαλουνε μεγαλο δωρο..αν δεν ειναι σπιτι θα ειναι κατι αλλο.για την ηλικια μας το σπιτι ειναι καλο..και στον παιδοτοπο τετοια εχουνε!

αν βγαλουν τελικα μπραβο του για αυτη την προωθηση.....αλλα εχω μια απορια...την οικονομικη συσκευασια τη παιρνω 9Ε με το 50%....αν λοιπον στοκαρω και παρω και σπιτακι....ακομα καλυτερα σπιτακι των 500Ε που πηρε μια κοπελα........η εταιρεια τι κερδος εχει??? εγω θα δωσω μαζι με τις πανες λιγοτερο απο 200Ε και αυτοι θα χρεωθουν την εκπτωση συν το δωρο...........εχουν κερδος???
Για να εχουν κερδος θα πρεπει τελικα η οικονομικη συσκευασια σαν υλικα να τους κοστιζει το πολυ 3Ε για να πεις οτι βγαζουν και αυτοι ....αλλιως πως??
πιστευω παντως οτι επειδη δεν ειχαν σπιτακια των 180Ε γι αυτο εδωσαν και των 500Ε ...ισως να μπηκαν και λιγο μεσα σαν εταιρεια μαις και οπως ειπαν δεν υπολογισαν το μεγεθος της συμμετοχης....οποτε για να μην εκτεθουν εδωσαν τα πιο ακριβα και μπραβο τους! τωρα ομως που το ξερουν θα φροντισουν ισως για μεγαλυτερη ποσοτητα απο τετοια πιο οικονομικα σπιτακια!

elachl
30-06-11, 13:47
ναι δεν το ειχανε υπολογισει και για να μην εκτεθουν στειλανε τα ακριβα..αυτο καταλαβα εγω..κοριτσια επαναλαμβανομαι οσες δεν θελετε τους ποντους πιμιαστε με..

kxristina
30-06-11, 16:12
Πάντως μη νομίζετε ότι αυτοί δίνουν 500 ευρώ για τα σπιτάκια , αυτή είναι τιμή τιμοκαταλόγου για ιδιώτες . Η libero θα τα αγοράζει πολυ φθηνότερα , ακόμη και στο 20% της τιμής αυτής

Κλειώ
30-06-11, 17:49
Κορίτσια χρειάζομαι και εγω πόντους λιμπερο , αν κάποια μανούλα δεν τους χρειάζεται .
Ευχαριστώ .

Γατουλα
30-06-11, 17:54
ποσους ποντους θελουμε για ενα σοβαρο ας πουμε δωρακι??

elachl
30-06-11, 17:56
εγω αυτα με τους 800 και 1000 τα εχω ..οποτε και λογω ηλικιας μονο αυτο με τους 2000 ποντους θελω!

kxristina
30-06-11, 20:44
-20% έχει τα baby dry, οικονομική συσκευασια. Απο σήμερα ως 16/7, μου φεραν φυλλάδιο στο σπιτι με διάφορες προσφορές

roxana
30-06-11, 20:56
Καλησπέρα δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί ότι στα λητω κάνουν ανακύκλωση πλαστικών μπιμπερων και ως αντάλλαγμα κάνουν 20 % έκπτωση σε προϊόντα nuk!

anastasia s
30-06-11, 21:43
Κάτι νεότερο για προσφορά σε πάνες εκτός απο pampers?

ELENI 27
30-06-11, 22:57
καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?που μπορω να δω τα δωρα για πανω απο 400ποντους της λιμπερο?δεν μου τα βγαζει στο λιμπεροκλαμπ!ε?νομιζω εχει 20%στο βασιλοπουλο!

melisoula
30-06-11, 23:53
ελενη στα δωρα εχει κ δευτερη σελιδα...

ELENI 27
01-07-11, 00:00
ευχαριστω!για καποιον λογο δεν μου τα εμφανιζε!δεν δινουν πια το σπιτακι που λετε?το ποδηλατο ειναι καλο?fisher price ή little tikes?

Γατουλα
01-07-11, 00:06
ουτε εγω βλεπω...εχουμε κανα λινκ?

arleta
01-07-11, 00:31
οταν εξαντλειτε το δωρο, πχ σπιτακι το βγαζουν απο το καταλογο με τα δωρα

Γατουλα
01-07-11, 07:46
το καταλαβα αυτο, αλλα λεει οτι φαινεται 2η σελιδα! συμβαινει κατι τετοιο η απλα φαινονται 3 δωρακια?

Active Member
01-07-11, 09:11
πολυ χοντρα δεν ειναι?

Συμφωνω απολυτα! Εγω δε τα ξαναπαιρνω παντως....δλδ θα πρεπει να τα βαλουν -80% για να μπω στο πειρασμο...αλλιως...τι να πω....πολυ χοντρα!!!

melisoula
01-07-11, 09:58
στα δωρα ποντων εχει 1 κ 2 σελιδα επιλεξτε το 2 ή το επομενη σελιδα
(κατω απο το τριτο δωρο)

elachl
01-07-11, 10:01
καλημερα..καταφερα να μαζεψω 1050 ποντους..θελω αλλους 950 για το μεγαλο δωρο..οτι εχετε ευχαριστηση απο ποντους!ευχαριστω

melisoula
01-07-11, 10:02
εγω τα λιμπερο τα πηρα με 50% κ σε συνδυασμο με κατι κουπονακια που μου ειχαν μεινει κ ολο το τρεναρω για να τα βαλω... βεβαια τα ειχα παρει κ μεγαλυτερο μεγεθος αλλα πολυ χοντρα.....
πολυ ευχαριστημενη εχω μεινει με τα κανουρια τα babylino αλλα πολυ λιγα τεμαχια στην συσκευασια κ εχουν καιρο να βγαλουν προσφορα......:rolleyes:
μου φαινεται θα δοκιμασω κ των lidl ;-)

Ζουζού1982
01-07-11, 12:10
Κοριτσάκια, καμιά προσφορά σε πάνες κατά προτίμηση σε babylino υπάρχει? έχουμε ξεμείνει.

aggelomarios
01-07-11, 12:13
Καλα συνεννοημενοι ειναι και δεν παιζει καμια προσφορα της προκοπης πουθενα??????:evil::evil::evil:

Γατουλα
01-07-11, 12:47
εχω ενα στοκ σε λιμπερο και παμπερς χαχχαχαχχα
περιμενετε να κοψουμε και τα βραδυνα και ερχομαι!!!! :D :D :D

Active Member
01-07-11, 13:39
Καλα συνεννοημενοι ειναι και δεν παιζει καμια προσφορα της προκοπης πουθενα??????:evil::evil::evil:

Ο,τι συνεννοουνται...συνεννοουνται! Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!

Και απο ο,τι εχω καταλαβει....καθε ιουνιο βγαινουν οι πολλες προσφορες ... απο κει και περα...τιποτα! Το θυμαμαι και απο περσυ, που ο γιος μου ηταν 2 μηνων , δεν ηξερα πολλα απο αυτα, και ελεγα...α μια χαρα! ολο προσφορες.....που να ξερα οτι δε θα τις ξαναβλεπα!

χουρχουρίνι
01-07-11, 14:45
Ο,τι συνεννοουνται...συνεννοουνται! Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!

Και απο ο,τι εχω καταλαβει....καθε ιουνιο βγαινουν οι πολλες προσφορες ... απο κει και περα...τιποτα! Το θυμαμαι και απο περσυ, που ο γιος μου ηταν 2 μηνων , δεν ηξερα πολλα απο αυτα, και ελεγα...α μια χαρα! ολο προσφορες.....που να ξερα οτι δε θα τις ξαναβλεπα!
Το ίδιο πέρασα κι εγώ πέρσυ....αλλά μετά έλαβα τα μέτρα μου και άρχισα να στοκάρω πάνες. Ας είναι καλά οι υπόλοιπες συνφορουμίστριες (κατά το φεμινίστριες, λέω τώρα εγώ...) που μας άνοιξαν τα μάτια....

roxana
01-07-11, 14:58
Καλησπέρα τσουπριτσες! Τα my market έχουν -30% στα λιμπερο και -15% στα babylino ( όχι ότι είναι κάτι σπουδαίο αλλα άμα κάποια έχει ξεμείνει κάτι είναι και αυτο)

roxana
01-07-11, 15:00
Όσο αναφορά τα κουπόνια απο τις επιθυμίες λεει τα εξαργυρωνεις σε οποίο σούπερ μάρκετ θέλεις!

koalalou
01-07-11, 15:03
Ειναι η ιδεα μου αλλα δεν βλεπω δωρα στο liberoclub για ανω τον 1000 ποντος που ειναι ενα ποδυλατο little tikes!! Γιατι να μαζευω παραπανω ποντους????

anastasia s
01-07-11, 15:06
Εμείς δεν έχουμε αυτό το σ/μ και έχουμε ξεμείνει..... :-(

roxana
01-07-11, 15:07
Δεν έχουν βάλει ακόμα δώρο για τους 2000 πόντους γιατί εξαντλήθηκε το σπιτάκι , είπαν όμως ότι θα βάλουν κάτι αντίστοιχης αξίας

roxana
01-07-11, 15:07
Που μένεις Αναστασία; Δεν είσαι Αττική;

roxana
01-07-11, 15:08
Τώρα ειδα ότι είσαι αιτ/ νια

anastasia s
01-07-11, 15:10
Που μένεις Αναστασία; Δεν είσαι Αττική;

Οχι.............. Αιτ/νία και έχουμε μόνο Μαρινόπουλο, Βερόπουλο, ΑΒ και Lidl

roxana
01-07-11, 15:11
Μαρεσει που λες μόνο!!!!εγω μόνο αυτο έχω
Κοντα μου όταν τα αλλα βγάζουν προσφορα πρέπει να ξενιτευτω!!!!

anastasia s
01-07-11, 15:19
Εμείς οι νέες μανούλες, ούτε προσφορές ξέρουμε, ούτε στοκ κάνουμε, ούτε δώρα θα πάρουμε. Είχα πάρει και εγώ libero μερικές φορές, αλλά δεν ηξερα τα περί κωδικού και πάνε χαμένοι... Ευτυχώς ο γιόκας μου ,τώρα πια,χαζεύει στην οθόνη του Η/Υ και με αφήνει να ψάχνω και να κατατοπίζομαι στο Δίκτυο, γιατί όλη μέρα ήμασταν και είμαστε "περπατητή" αγκαλίτσα!!!!

anastasia s
01-07-11, 15:22
Μαρεσει που λες μόνο!!!!εγω μόνο αυτο έχω
Κοντα μου όταν τα αλλα βγάζουν προσφορα πρέπει να ξενιτευτω!!!!

Καλύτερες προσφορές - τιμές νομίζω βγάζουν - έχουν τα Σκλαβεν
ίτης - My Market νομίζω δηλαδή.....

Απο την άλλη συμφέρει να ξενιτευτείς?

roxana
01-07-11, 15:24
Καλα μην νομίζεις κι εγω τώρα τελευταία ξυπνησα τόσους μήνες τα εσκαγα κανονικά! Τώρα παρήγγειλα και μωρομαντηλα απ το Αμαζον με 1,05 το πακέτο της παμπερς τα σενσιτιβ

roxana
01-07-11, 15:26
Κοιτά να δεις άμα βάλουν καλη προσφορά τύπου -35 η -50 και έχω και κουπόνια αξίζει να οδηγησω και μισή ώρα γιατί στοκαρω και ξεμπεεδευω τώρα ας πούμε έχω γύρω στα 6 με 7 κουπόνια babylino οπότε όταν σκάσει καλη προσφορα υλθα τρεξω!

anastasia s
01-07-11, 15:28
Καλα μην νομίζεις κι εγω τώρα τελευταία ξυπνησα τόσους μήνες τα εσκαγα κανονικά! Τώρα παρήγγειλα και μωρομαντηλα απ το Αμαζον με 1,05 το πακέτο της παμπερς τα σενσιτιβ

Εγώ, μιας και είναι ακόμη μικρούλης, δε χρησιμοποιώ πολύ τα μωρομάντηλα, στη βόλτα μόνο.. Σπίτι τον καθαρίζω με βαμβάκι βρεγμένο με ζεστό νεράκι.

anastasia s
01-07-11, 15:33
Κοιτά να δεις άμα βάλουν καλη προσφορά τύπου -35 η -50 και έχω και κουπόνια αξίζει να οδηγησω και μισή ώρα γιατί στοκαρω και ξεμπεεδευω τώρα ας πούμε έχω γύρω στα 6 με 7 κουπόνια babylino οπότε όταν σκάσει καλη προσφορα υλθα τρεξω!

Και εγώ έχω κουπόνια, αλλά χωρίς προσφορα ακόμη και με κουπόνι ειναι ακριβά........:-(
Εσυ που μένεις?

roxana
Α μην νομίζεις κι εγω την πλενω απλά τα παίρνω πρώτα με τα μωρομαντηλα!!!!!

roxana
Μένω έξω απο την Αθήνα

annagrig1980
01-07-11, 16:07
...το κόστος της έγχρωμης εκτύπωσης είναι μία η άλλη με την έκπτωση στις πιο πολλές περιπτώσεις....

...Νομίζω πως είναι απαραίτητο να κάνεις έγχρωμη εκτύπωση γιατί αλλιώς μπορεί να μην σου δεχτούν το κουπόνι.

Οχι, δεν χρειαζεται. Εγω το εδωσα ασπρομαυρο και το δεχτηκαν μια χαρα.

καλημερα..καταφερα να μαζεψω 1050 ποντους..θελω αλλους 950 για το μεγαλο δωρο..οτι εχετε ευχαριστηση απο ποντους!ευχαριστω

Εlachl οπως σου απαντησα και στο πμ που μου ζητησες ποντους, μου ειπαν στην Libero οτι δεν θα ξαναβαλουν σπιτακι ή αν το βαλουν θα εχει πολυ περισσοτερους ποντους.
Off the record υποτιθεται. Οποτε επιφυλάσσομαι :rolleyes:

melisoula
01-07-11, 16:12
εμενα που μου την εχουν "δωσει" τα λιμπερο κ εχω 3 οικονομικες συσκευασιες? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
τελειωνει η συσκευασια babylino που εχω κ αν δεν βγαλουν προσφορα lidl μετα...
ο βασιλαγας εχει φθηνα τα pambers 7,50 την μικρη συσκευασια αλλα δεν δεχονται κουπονια.... οποτε παλι δεν λεει!:x:x:x

melisoula
01-07-11, 16:15
Εlachl οπως σου απαντησα και στο πμ που μου ζητησες ποντους, μου ειπαν στην Libero οτι δεν θα ξαναβαλουν σπιτακι ή αν το βαλουν θα εχει πολυ περισσοτερους ποντους.
Off the record υποτιθεται. Οποτε επιφυλάσσομαι :rolleyes:
και γω ετσι πιστευω τουλαχιστον 4000 ποντους θα ζητανε....
ασε που ηδη ξερουν ποσους ποντους εχει ο καθενας μας αφου τους καταχωρουμε στο libero club κ εχουν ψιλιαστει οτι δεν τους συμφερει!

melisoula
01-07-11, 16:16
αληθεια ποδηλατακι εκτος απο μενα εχει παραγγειλει καμια αλλη?

Ev
01-07-11, 17:23
και γω ετσι πιστευω τουλαχιστον 4000 ποντους θα ζητανε....
ασε που ηδη ξερουν ποσους ποντους εχει ο καθενας μας αφου τους καταχωρουμε στο libero club κ εχουν ψιλιαστει οτι δεν τους συμφερει!

κι εγω αυτο πιστευω........ασε που τωρα λογικα πρεπει να βγηκαν εκτος προυπολογισμου εφοσον παραδοθηκαν και σπιτακια αξιας 500Ε....αναρωτιεμαι ομως γιατι αυτα??? αφου περα απο αυτο που δινανε ταlittle tikes εχουν και σπιτακια με πιο χαμηλη αξια!

χουρχουρίνι
01-07-11, 18:11
Οχι, δεν χρειαζεται. Εγω το εδωσα ασπρομαυρο και το δεχτηκαν μια χαρα.
Σε ευχαριστώ. Να κι ένα καλό. Τι έγινε και κόψανε τις πολλές απαιτήσεις;

elachl
01-07-11, 18:46
καλησπερα.εμενα μου ειπανε οτι θα ξαναβαλουν αλλα δεν θα εχει παραπανω ποντους..με 2000 θα ειναι παλι.αν δεν ειναι σπιτακι θα ειναι κατι αλλο.οσο για τη μεγαλη αξια των σπιτιων ουτε καν το ξερανε..απο το εξωτερικο εγινε αυτο λογω μεγαλης ζητησης που δεν φτασανε!

agtog
01-07-11, 21:27
Καλησπέρα τσουπριτσες! Τα my market έχουν -30% στα λιμπερο και -15% στα babylino ( όχι ότι είναι κάτι σπουδαίο αλλα άμα κάποια έχει ξεμείνει κάτι είναι και αυτο)

Ξεμείναμε, ξεμείναμε και σήμερα ψώνισα από το lidl για να τη βγάλουμε μέχρι να πετύχουμε καμιά προσφορά. Μήπως ξέρετε μέχρι πότε είναι για τις libero?

zouzoupina
01-07-11, 22:00
μεχρι 12/7 στα souper market extra αγοραζωντας μια μεγαλη συσκευασια libero δωρο μια μικρη συσκευασια.

roxana
01-07-11, 22:49
Ξεμείναμε, ξεμείναμε και σήμερα ψώνισα από το lidl για να τη βγάλουμε μέχρι να πετύχουμε καμιά προσφορά. Μήπως ξέρετε μέχρι πότε είναι για τις libero?

Είναι μέχρι την Τρίτη

agtog
01-07-11, 23:37
Είναι μέχρι την Τρίτη

Ευχαριστούμε!

roxana
02-07-11, 00:47
Τιποτα καλε και απο Τετάρτη που θα βάλουν καινούριο φυλλάδιο αν έχει κάτι θα ενημερώσω

oikat
02-07-11, 00:48

εγώ αλλά δε μου ήρθε ακόμη

pasxalitsa v
02-07-11, 00:48
-20% έχει τα baby dry, οικονομική συσκευασια. Απο σήμερα ως 16/7, μου φεραν φυλλάδιο στο σπιτι με διάφορες προσφορές
λετε να δεχονται και κουπονια???

roxana
02-07-11, 00:55
Κορίτσια τανκουπονια άο τις έπιθυμιες είναι τελικά για όλα τα σούπερ μαρκετ;

MARILYN
02-07-11, 08:52

Ο Βασιλόπουλος πάντα δέχεται κουπόνια χωρίς πρόβλημα!!!!

MARILYN
02-07-11, 08:52

Αυτά που τυπώνεις μόνη σου είναι μόνο για τον Βερόπουλο. Το ρώτησα και μου απάντησαν έτσι, δυστυχώς...

ravT
02-07-11, 09:12

Βασικά που είδατε ότι στον Βασιλόπουλο έχει προσφορά παμπερς?
Στο site τους βλέπω κατάλογο που ισχύει έως 6/7 και δεν υπάρχει προσφορά παμπερς...

Τα συγκεκριμένα που εκτυπώνεις μόνη σου είναι μόνο για Βερόπουλο το λεει επάνω...

aggelomarios
02-07-11, 11:47
Κοριτσια προσοχη

Με εντολή του ΕΦΕΤ ανακαλούνται από την ελληνική αγορά κατεψυγμένος βοδινός κιμάς και κατεψυγμένα σουτζουκάκια στα οποία εντοπίστηκε παθογόνο στέλεχος Escherichia coli, διαφορετικό όμως από το στέλεχος που προκάλεσε επιδημίες στη Γερμανία και τη Γαλλία.

Το τοξικό στέλεχος O157 βρέθηκε σε προϊόντα από την αγορά της Μακεδονίας:

Κατεψυγμένο προϊόν κιμά από βοδινό κρέας σε κλειστή συσκευασία των 500 g (2 Χ 250 g), με την εμπορική επωνυμία «Marvest», που διακινήθηκε από τη γερμανική επιχείρηση Griechenland Rind, Vion Hilden GmbH στην ελληνική εταιρεία LIDL Hellas. Έχει αριθμό παρτίδας L91185010 και ημερομηνία λήξης 6-11-2011.
Κατεψυγμένα πικάντικα σουτζουκάκια από βοδινό κρέας, σε κλειστή συσκευασία των 1000 g, με την εμπορική επωνυμία «Marvest», τα οποία διακινήθηκαν από τη γερμανική επιχείρηση Vion Convenience GmbH στη LIDL Hellas. Έχει αριθμό παρτίδας L1 102 BT και ημερομηνία λήξης 8-11-2011.

χουρχουρίνι
02-07-11, 13:44
Κοριτσια προσοχη

Με εντολή του ΕΦΕΤ ανακαλούνται από την ελληνική αγορά κατεψυγμένος βοδινός κιμάς και κατεψυγμένα σουτζουκάκια στα οποία εντοπίστηκε παθογόνο στέλεχος Escherichia coli, διαφορετικό όμως από το στέλεχος που προκάλεσε επιδημίες στη Γερμανία και τη Γαλλία.

Το τοξικό στέλεχος O157 βρέθηκε σε προϊόντα από την αγορά της Μακεδονίας:

Κατεψυγμένο προϊόν κιμά από βοδινό κρέας σε κλειστή συσκευασία των 500 g (2 Χ 250 g), με την εμπορική επωνυμία «Marvest», που διακινήθηκε από τη γερμανική επιχείρηση Griechenland Rind, Vion Hilden GmbH στην ελληνική εταιρεία LIDL Hellas. Έχει αριθμό παρτίδας L91185010 και ημερομηνία λήξης 6-11-2011.
Κατεψυγμένα πικάντικα σουτζουκάκια από βοδινό κρέας, σε κλειστή συσκευασία των 1000 g, με την εμπορική επωνυμία «Marvest», τα οποία διακινήθηκαν από τη γερμανική επιχείρηση Vion Convenience GmbH στη LIDL Hellas. Έχει αριθμό παρτίδας L1 102 BT και ημερομηνία λήξης 8-11-2011.
Ε, ρε γλέντιαααα!!!!!!!!
Ευτυχώς δεν παίρνω ποτέ κατεψυγμένο κιμά και άλλα κιμαδοειδή (!).

MARILYN
02-07-11, 13:54
Αν ρωτήσω μήπως ξέρετε για καμιά προσφορα σε ελαιαόλαδο έξτρα παρθένο, είμαι off topic;

Έχω ξεμείνει.....αλλά δεν θέλω τα κλασικά που δεν είναι "παρθένο ελαιόλαδο"....;)

chatzico
02-07-11, 15:01
Θα το πω και μη σφαλιαρίσετε, ε ?

Όλα τα ΣΟΦΤΕΞ χαρτιά, -35% στα ΑΒ.

roxana
02-07-11, 15:35
Γιατί να σε σφαλιαρωσουμε καλε;;;;

chatzico
02-07-11, 15:38
Λόγω του είδους καλή μου .......... Μην με πάρετε στο ψιλό :lol::lol::lol::lol:

roxana
02-07-11, 15:59
Άντε απο κει καλε που θα σε πάρουμε στο ψιλό όλοι το χρησιμοποιούμε και το -35% είναι πολυ καλη προσφορά

sammy21
03-07-11, 12:44

εγω παρηγγειλα ενα ποδηλατακι και ενα γουρουνακι κουμπαρα με μια μερα διαφορα....το γουρουνακι ηταν δευτερο και ηρθε πρωτο....το ποδηλατακι τιποτα ακομα....

mama-chris
04-07-11, 10:01
καλε ουτε μια σεβαστη προσφορα σε πανεσ?? τι εναι τουτο παλι?? εεεεεεεεειιιιιιι babylino θελουμε -50% οεο. αντε ντε τι περιμενετε???

ΔΕΣΙ
04-07-11, 10:25
καλημερα.τα pampers baby dry μεγαλη συσκ. στο βασιλοπουλο απο 30/6-16/7 τα εχει 14,40ευρω.ελπιζω να ειναι χρησιμη η πληροφορια μου.

KostasG
04-07-11, 11:11
καλημερα.τα pampers baby dry μεγαλη συσκ. στο βασιλοπουλο απο 30/6-16/7 τα εχει 14,40ευρω.ελπιζω να ειναι χρησιμη η πληροφορια μου.

Για ποιο νουμερο μιλας ακριβως? Η αρχικη τιμη ποια ηταν?
Θυμασαι μηπως και ποσες πανες ειχε η μεγαλη συσκευασια?

EDIT: Ακυρο, μολις ειδα το φυλλαδιο, ειναι για τα No5, 20% εκπτωση δηλαδη. Αν και γραφει οτι το ποσοστο ισχυει για ολες τις οικονομικες συσκευασιες.
http://www.ab.gr/elements/epipleon_entypo.pdf

mariath
04-07-11, 14:05
Για ποιο νουμερο μιλας ακριβως? Η αρχικη τιμη ποια ηταν?
Θυμασαι μηπως και ποσες πανες ειχε η μεγαλη συσκευασια?

EDIT: Ακυρο, μολις ειδα το φυλλαδιο, ειναι για τα No5, 20% εκπτωση δηλαδη. Αν και γραφει οτι το ποσοστο ισχυει για ολες τις οικονομικες συσκευασιες.
http://www.ab.gr/elements/epipleon_entypo.pdf

Η αρχική τιμή ήταν 18 ευρώ και ισχύει για όλα τα μεγέθη. Η συσκευασία έχει μεσα πάνες ανάλογα με το μέγεθος, όσο πιο μεγάλο μέγεθος τόσο λιγότερες πάνες. Το 3 που πήρα έχει 60, το 4 απο οτι θυμάμαι 54 ή 56.