PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39

xrisas2
02-09-11, 17:57
σοβαρα;τι βλακες που ειναι..τελικα στα παιρνουν τα κουπονια;

Εμενα το πηραν και δεν μου εκαναν το -70% και ξαναπηγα και εγινε πανικος. Στου Ρέντη που είναι κοντά στο allou

MARILYN
02-09-11, 19:20
Οσες φορες εχει βαλει μεγαλη εκπτωση ο ΑΒ Βασιλοπουλος ποτε δεν εχω βρει να αγορασω κανενα πακετο οικονομικης συσκευασιας.Την μια φορα θυμαμαι ηταν μεσα στο χειμωνα ειχαν -60% εκπτωση πηγα στο καταστημα που ειναι 200 μετρα απο το σπιτι μου πρωι πρωικ δεν ειχε τιποτα.Πηγα μετα στις Πευκης μια απο τα ιδια.Στη λυκοβρυση τα ιδια. Πηγα παλι το απογευμα μου λενε αργα το βραδυ θα γεμισουμε τα ραφια ελατε κατα τις 8.Πηγα που λετε κ φυσικα δεν ειχαν τιποτα στα ραφια.Μου λεει η υπευθυνη το φορτηγο θα ερθει αργα με το κλεισιμο ελα αυριο στις 9 το πρωι θα εχουμε φουλαρει.Παω το πρωι αδεια τα ραφια.Η απαντηση ηταν....εχει γινει χαμος κ δεν υπαρχει αλλο αποθεμα.Μα ρε ηλιθιοι βαζετε μια τετοια προσφορα κ δεν εχετε φροντισει να εχετε αποθεμα;.Τοτε μην την βαζετε καθολου κ μας ταλαιπωρειτε.Απεναντιας οσες φορες εχει βαλει προσφορες το καρφουρ δεν εχω αντιμετωπισει ποτε τετοιο προβλημα.Συν οτι στο καρβουρ βρισκεις mega pack k jumbo pack συσκευασιες κατιπου ο βασιλοπουλος δεν εχει γιατι τα περισσοτερα καταστηματα του ειναι μικρα κ δεν εχουν χωρους. Κοντευα να ξεμεινω απο απορρυπαντικα κ ελεγα να παω μια απο τις επομενες μερες στο καρφουρ. Τελικα ειδα την προσφορα με το δευτερο προιον -70% κ πηγαμε χθες κ στοκαραμε απορρυπαντικα για ενα χρονο κ διαφορα αλλα οπως καφε κριθαρακι κτλ κ πληρωσαμε μονο 136 ευρω για ενα καλαθι γεματο.Αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι το καρφουρ ειχε τα παντα απο τις προσφορες που διαφημιζε κ οχι αδεια ραφια οπως ο βασιλοπουλος.

Προφανώς ανάλογα με την πόλη παίζεται και το στοκ!
Στην δική μου πάντως έχουμε μόνο ένα ΑΒ και 4 Carrefour και στις προσφορές δεν βρίσκεις τίποτα στα Carrefour - σε κανένα από τα 4- ενώ το ΑΒ έχει πάντα στοκ....
Τι να πω...οπότε ο καθένας ψωνίζει όπως τον βολεύει....;)

beba09
02-09-11, 19:49
Σκλαβενίτης Γαλάτσι πάνες Babylino 11,80 τα 44 τεμάχια και οι μικρές 4 και κάτι.

ravT
02-09-11, 20:53
Η αισχροκέρδεια σε όλο της το μεγαλείο στα carreffour... Τάχα μου -70% στο 2ο προιον αλλά το προιον 2 ευρώ ακριβότερο απ ότι σε άλλα σουπερ μαρκετ...

Δε διαβάζει κανένας αρμόδιος? Μόνο υπάλληλοι σουπερ μαρκετ και εταιριών?

zouzoupina
02-09-11, 20:57
εγω πηγα στο αβ που ειναι στο καπανδριτι και πηρα λιππερο ειχε πολλα τμχ επισης πιστευω ειναι πιο καλα να ψωνιζουμε απο πιο μικρα αβ γιατι μπορουμε να πουμε τι θελουμε και να μας τα κρατησουν οποτε πας και τα παιρνεις!

zouzoupina
02-09-11, 21:03
Η αισχροκέρδεια σε όλο της το μεγαλείο στα carreffour... Τάχα μου -70% στο 2ο προιον αλλά το προιον 2 ευρώ ακριβότερο απ ότι σε άλλα σουπερ μαρκετ...

ασε που δεν εχουν σε ολα και τιμες ειμαι στο κατ/μα αγιου στεφανου τιμες δεν ειχαν νστο ραφι με τις πανες ρωταω μια κοπελα και μου ειπε να πατε στο μηχανημα να δειτε ποσο εχουν :shock:

eliana_1976_
02-09-11, 21:58

Εγω παντως που προσεχω τις τιμες στα προιοντα κ την προηγουμενη βδομαδα κοιτουσα να παρω dixan ειχαν την ιδια τιμη κ τοτε την ιδια κ τωρα δεν ειδα διαφορα με αυξημενες τιμες. Το ιδιο κ με τον καφε egberts οσο τον ειχαν πριν δεκα μερες τοσο τον πηρα κ χθες. Ουτως η αλλως εγω δεν παιρνω ολα μου τα προιοντα απο καρφουρ.Τα κατηγοροιοποιω παντα αναλογα τις τιμες. Μεγαλες προσφορες απο καρφουρ αλλα χαρτικα απο λιντλ κ λαχανικα απο Σκλαβενιτη εκτος αν βρω τις προκοπης στο καρφουρ. Απο ΑΒ αν και ειναι διπλα στο σπιτι μου θα παω απο αναγκη κ μονο.Καποτε εφερνε πολυ ωραια λαχανικα αν κ τσιμπιμενα.Τωρα τελευταια ειναι ακρως απαραδεκτα πολλες φορες κ πανακριβα. Τα νεκταρινια 1,19 στο καρφουρ κ 1,59 στο βασιλοπουλο. Πηγα πριν μερικες μερες με την αδερφη μου στο ΑΒ να παρουμε ροδακινα για το παιδι κ τα ειχε 4,34 κ ηταν τα μοναδικα που ειχε κ τα ειχε βαφτισει κ ροδακινα λεμονατα.Δεν τα πηρα φυσικα να πρεπει να δωσω σχεδον 9 ευρω για δυο κιλα. Το καρφουρ εχει κ αυτο απαραδεκτα λαχανικα πολλες φορες αλλα παιρνω απο κει οτι ειναι οκ κ τα υπολοιπα απο σκλαβενιτη που ευτυχως εχω κοντα μου.Σιγουρα σε καθενα σουπερ βρισκεις διαφορες κ αναλογα χωνιζεις συμφωνα με το συμφερον σου. Αλλα προιοντα ειναι πιο ακριβα στο ενα σουπερ μαρκετ κφθηνοτερα σε καποιο αλλο σουπερ. Γι αυτο πρεπει να κανουμε σωστες επιλογες.

Φλορα
05-09-11, 15:39
Ισχυει η προσφορα στα ΑΒ Βασιλοπουλος,εστειλα τον συζυγο σημερα*Ροδο* και πηρε libero δυο συσκευασιες Νο 5 των 52 τεμαχιων 20,29 εβρω μονο!!!!!
Να στε καλα ολες σας,φιλια!!:p

rita_ki
05-09-11, 15:53
kaλησπερα κοριτσια να ζητησω την βοηθεια των ψαγμενων ??? :p
εχω κουπονια pampers που ληγον κ θελω να στοκαρω......που υπαρχει η καλυτερη προσφορα για ν ατρεξω?
πηγα σημερα σκλαβενιτη κ ειχε κουπονι(το δινουν εκει ) για 2 ιδιες συσκευασιες -7,50 (συνολο) αλλα δεν μπορουσα μου ειπαν να συνδιασω αλλο κουπονι παραλληλα

elachl
05-09-11, 15:57
στο βεροπουλο ειχα δει νομιζω 13 το μεγαλο!

Φλορα
05-09-11, 15:59
Aπ οτι μου πε ο συζυγος ειχε και στα παμπερς προσφορα μειον 20%...
για δες και το φυλλαδιο...
http://www.ab.gr/2_products/plus-magazine/times/index.html

rita_ki
05-09-11, 16:06
πω πω ειστε απιστευτες ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΕΡΜΑ:p

tsioubal
05-09-11, 17:58
Μπαζάρ σχολικών ειδών της Unicef από σήμερα μέχρι την Τετάρτη
http://health.in.gr/kid/news/article/?aid=1231126288

ravT
05-09-11, 18:32
Ρίξτε μια ματιά σε Βερόπουλο.
Στον δικό μας με οικονομική συσκευασία babylino δώρο σετ πρωινού

ελενανικολ
05-09-11, 23:32
στα αβ τωρα εχει τα pampers με 13 ευρω το μεγαλο το πακετο.. πηγα για ψωνια, τα ειδα και τα πηρα.. μενω ανω λιοσια, ελπιζω να εχει σε ολες τις περιοχες.

little_prince
05-09-11, 23:51
Το Σάββατο είχε προσφορά στο Carrefour 70% έκπτωση στα Babylino Sensitive (με χαμομήλι). Εμάς δε μας βολεύουν καθόλου και δεν πήραμε. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα η προσφορά...

χουρχουρίνι
06-09-11, 08:53
Το Σάββατο είχε προσφορά στο Carrefour 70% έκπτωση στα Babylino Sensitive (με χαμομήλι). Εμάς δε μας βολεύουν καθόλου και δεν πήραμε. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα η προσφορά...
Το 70% ισχύει για τη δεύτερη ίδια συσκευασία σε αρκετά είδη, μεταξύ των οποίων και στα babylino. Και ναι, ισχύει ακόμη. Εγώ πήρα, πέρασα και τα κουπόνια μου και μετά στην υποδοχή μου επέστρεψαν το ποσό της έκπτωσης.

PEPI1979
06-09-11, 11:25
Το 70% ισχύει για τη δεύτερη ίδια συσκευασία σε αρκετά είδη, μεταξύ των οποίων και στα babylino. Και ναι, ισχύει ακόμη. Εγώ πήρα, πέρασα και τα κουπόνια μου και μετά στην υποδοχή μου επέστρεψαν το ποσό της έκπτωσης.
Εχει και στις μεγάλες συσκευασίες προσφορά γιατί γραφει σε όλες αλλά φωτο εχει την μικρή ...????

ΑΜΙ
06-09-11, 11:57
βρε κορίτσια παίρνουν και κουπόνια στο 70%? εγώ πήρα στην κρήτη 2 συσκευασίες και μου είπαν ότι τα κουπόνια δεν τα δέχονται!

χουρχουρίνι
06-09-11, 14:38
βρε κορίτσια παίρνουν και κουπόνια στο 70%? εγώ πήρα στην κρήτη 2 συσκευασίες και μου είπαν ότι τα κουπόνια δεν τα δέχονται!
Πάμε πάλι από την αρχή... Παίρνεις τα προϊόντα. Πας στο ταμείο, δίνεις τα κουπόνια σου, περνάς τα προϊόντα με την ΚΑΝΟΝΙΚΗ τους τιμή και αφαιρούν την τιμή του κουπονιού, παίρνεις την απόδειξη και πας υποδοχή, τους λες πως δεν πέρασε η έκπτωση την οποία και σου δίνουν σε μετρητά. Αυτά!!! Τα λέμε συνέχεια...

χουρχουρίνι
06-09-11, 14:41
Εχει και στις μεγάλες συσκευασίες προσφορά γιατί γραφει σε όλες αλλά φωτο εχει την μικρή ...????
Η φωτο όντως δείχνει τη μικρή συσκευασία το φυλλάδιο λέει αυτολεξί : Η προσφορά ισχύει για όλες τις πάνες BABYLINO SENSITIVE. Οπότε;

sofaki1978
06-09-11, 14:58
στα αβ τωρα εχει τα pampers με 13 ευρω το μεγαλο το πακετο.. πηγα για ψωνια, τα ειδα και τα πηρα.. μενω ανω λιοσια, ελπιζω να εχει σε ολες τις περιοχες.

στο φυλλαδιο τους γραφει τα pampers me -20% εκπτωση και βγαινει η οικονομικη 14,40.τι πανες πηρες?ποιο νουμερο?

DEMS
06-09-11, 16:06
Πάμε πάλι από την αρχή... Παίρνεις τα προϊόντα. Πας στο ταμείο, δίνεις τα κουπόνια σου, περνάς τα προϊόντα με την ΚΑΝΟΝΙΚΗ τους τιμή και αφαιρούν την τιμή του κουπονιού, παίρνεις την απόδειξη και πας υποδοχή, τους λες πως δεν πέρασε η έκπτωση την οποία και σου δίνουν σε μετρητά. Αυτά!!! Τα λέμε συνέχεια...
Παρασκευή πρωί στο Carrefour του Αλίμου. Περνάω από το ταμείο με δύο μικρές συσκευασίες babylino και δίνω δύο κουπόνια. Μου χρεώνουν 7,42 ευρώ την κάθε συσκευασία και αφαιρούν την αξία των κουπονιών (2 x 2 ευρώ).
Πηγαίνω στην εξυπηρέτηση πελατών. Περιμένω με την Ιφιγένεια στο καρότσι να γκρινιάζει και τελικά μου απαντούν αυτό:

καλησπερα!!
εκπτωση ισχυει για ολα τα νουμερα και κουπονια δεν δεχονται.γραφουν στο τελος του φυλλαδιου οτι ισχυει η μεγαλυτερη προσφορα και δεν μπορει να συνδιαστει με καμια αλλη.μας την εφερε το carrefour

Λέω "ευχαριστώ, τότε δεν τις θέλω". Μου επιστρέφουν μετρητά 14,84 ευρώ.

Πηγαίνω λίγο παραπάνω στον Σκλαβενίτη και παίρνω μια μεγάλη συσκευασία με 7,80 ευρώ (-3,50 η έκπτωση του Σκλαβενίτη και -4 ευρώ το κουπόνι) :cool:

ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ ΣΤΟ CARREFOUR :mad:

ελενανικολ
06-09-11, 16:34
στο φυλλαδιο τους γραφει τα pampers me -20% εκπτωση και βγαινει η οικονομικη 14,40.τι πανες πηρες?ποιο νουμερο?

pampers baby dry maxi pl ετσι λεει ακριβως η αποδειξη το 4+ για το μωρο μου τη μεγαλη συσκευασια ακριβως κανει 13.98

marilena71
06-09-11, 16:49
Εχθές πήγα σκλαβενίτη 5.9.11, έχει τις μεγάλες συσκευασίες babylino μείον -3,5 ευρώ, δηλαδή έβγαινε στα 11,80 ευρώ (46 πάνες) το μέγεθος 4+, αλλά η προσφορά ήταν για όλα τα μεγέθη της συγκεκριμένης εταιρείας, που να σημειωθεί νομίζω ότι είναι η μόνη ΕΛΛΗΝΙΚΗ !
ο Αβ και καρφούρ όποτε έχει καλή προσφορά, δεν βρίσκεις τίποτα- ούτε υπάλληλο πολλές φορές! -ενω στο σκλαβενίτη βρίσκεις, ή ζητάς και στο φέρνουν από αποθήκη

Σοφία17
07-09-11, 10:10
Οπως τα λές Μαριλένα μου.
Εγώ πήγα προχθές στον Σκλαβενίτη και δεν είχε Ν.3 και με είδε η πωλήτρια με τον μικρό και μου είπε οτι όταν βγαίνει προσφορά μπορώ να παραγγελνω πόσα πακέτα θέλω και να μου τα φέρνουν απο τα κεντρικά την επόμενη εργάσιμη μέρα.
Αλλά μου είπε καλό είναι να πηγαίνω με το που βγαίνει η προσφορά γιατι τις πάνες θα τις χρεώνομαι με την τιμή που έχουν την ημέρα που φτάνουν στο κατάστημα, δηλαδή αν παραγγειλω σήμερα και έρθουν αύριο θα χρεωθώ με την αυριανη τιμη( αλλά συνήθως οι προσφορές κρατανε 3-4 μέρες)

zouzoupina
07-09-11, 15:05
στα αβ απο 8/9 εως21/9 στις μικρες συσκευασιες libero -35% μου εδωσαν σημερα το καινουργιο φυλαδιο.

Elena31
07-09-11, 18:28
babylino στο my market - 30%

georoula
07-09-11, 20:04
στον μασούτη -35% τα libero μέχρι τε΄λος του μήνα

cheemp
08-09-11, 14:43
Στον Σκλαβενίτη έχει -7.50 Ευρώ αγοράζοντας 2 Πάνες Pampers και επίσης Ariel Baby & Soft με έκπτωση!!!!!!

mama-chris
08-09-11, 17:52
o Σκλαβενιτης σαν πολυ καιρο δεν εχει να βγαλει προσφορά ΚΑΛΗ στα babylino και libero? παλια εβγαζε κατι -50%, τωρα??????

Αν ακουσετε τιποτα για κανα -50% σφηριξτε....................

chatzico
08-09-11, 18:46
Προμηθευτική έως 27 Σεπτέμβρη

-35% Μπειμπιλίνο στα νούμερο 5 και 6 (μικρή συσκευασία από 9,41 στα 6,11 ευρώ)

-20% Πάμπερς Μπέιμπι ντράι και Άκτιβ Φιτ οικονομικές συσκευασίες

sofaki1978
08-09-11, 19:25
Προμηθευτική έως 27 Σεπτέμβρη

-35% Μπειμπιλίνο στα νούμερο 5 και 6 (μικρή συσκευασία από 9,41 στα 6,11 ευρώ)

-20% Πάμπερς Μπέιμπι ντράι και Άκτιβ Φιτ οικονομικές συσκευασίες

βγαζει η babylino noymero 6 ???? :confused::confused:

επισης 9,41 η μικρη συσκευασια??????

μαρινοπουλος-βασιλοπουλος-my market την εχουν 7,42 αρχικη(νουμερο 5)

σκλαβενιτης 6,42 αρχικη (νουμερο 5)

τι τιμη ειναι αυτη οεο ?????????? :shock::shock::shock:

anastasia s
08-09-11, 19:37
Κουπόνια babylino ξαναλάβατε? Εγώ οχι.... Τους έστειλα και mail αλλά δε μου έστειλαν... Χωρίς κουπόνια δεν αγοράζω ξανά....

chatzico
08-09-11, 20:48
βγαζει η babylino noymero 6 ???? :confused::confused:

επισης 9,41 η μικρη συσκευασια??????

μαρινοπουλος-βασιλοπουλος-my market την εχουν 7,42 αρχικη(νουμερο 5)

σκλαβενιτης 6,42 αρχικη (νουμερο 5)

τι τιμη ειναι αυτη οεο ?????????? :shock::shock::shock:

Έτσι λέει στο φυλλάδιο, δεν αγοράζω μπειμπιλίνο, το έγραψα για εκείνες που ενδιαφέρονται, αν δεν αξίζει, πάσο. Υποθέτω ότι είναι η μικρή συσκευασία. Αν κάνω λάθος, συγγνώμη.

MARILYN
08-09-11, 20:58
Στον Μασούτη όλες οι πάνες και τα μωρομάντηλα Libero -40% μέχρι το Σάββατο!!!!

http://www.masoutis.gr/swift.jsp?CMCCode=0302&extLang=

sofaki1978
08-09-11, 21:11
Έτσι λέει στο φυλλάδιο, δεν αγοράζω μπειμπιλίνο, το έγραψα για εκείνες που ενδιαφέρονται, αν δεν αξίζει, πάσο. Υποθέτω ότι είναι η μικρή συσκευασία. Αν κάνω λάθος, συγγνώμη.

σιγα μην ζητησεις και συγνωμη καλε :p!!!

αφου το γραφει το φυλλαδιο τους ετσι θα ειναι!απλα μου εκανε τρομερη εντυπωση η αρχικη τιμη!

v & a
08-09-11, 21:15
στο μαρινοπουλο πηγα χθες και εχουν στα νουλακ και κιντ -20%. νομιζω πως η εκπτωση εχει γινει στη τιμη στο ραφι, κ δε τη κανουν στο ταμειο....

chatzico
08-09-11, 21:22
σιγα μην ζητησεις και συγνωμη καλε :p!!!

αφου το γραφει το φυλλαδιο τους ετσι θα ειναι!απλα μου εκανε τρομερη εντυπωση η αρχικη τιμη!
:lol::lol::lol::lol:

kxristina
08-09-11, 22:51
Κουπόνια babylino ξαναλάβατε? Εγώ οχι.... Τους έστειλα και mail αλλά δε μου έστειλαν... Χωρίς κουπόνια δεν αγοράζω ξανά....

Εγω έλαβα , πριν μια εβδομάδα . Χρησιμοποίησα α 2 ήδη στον σκλαβενιτη

elzu
09-09-11, 07:54
και εγω εδω και καιρο δεν εχω ξανα παρει κουπονια απο τα babylino...

STELLA08
09-09-11, 08:14
[QUOTE=elzu;2134249]και εγω εδω και καιρο δεν εχω ξανα παρει κουπονια απο τα babylino...[/QUOT

Εγώ πάλι με την μπειμπιλινο ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Κάθε μήνα τους έπαιρνα τηλ για να μου στείλουν κουπονάκια και κάθε μήνα μου στέλναν. Τους έχεις πάρει τηλ ή περιμένεις να σου τα στείλουν από μόνοι τους;

jtse
09-09-11, 09:46
Εμένα μου είχαν στείλει (babylino) τον Ιούλιο κουπόνια που λήγουν τέλος Σεπτεμβρίου. To 20% στα νουνου είναι νομίζω σε όλα τα σουπερ. Εμείς βρήκαμε στον Σκλαβενίτη την προσφορά με τα 7+1 δώρο και η 8αδα μας βγήκε 5,73 ευρώ. Η κανονική 8αδα χωρίς 7+1 δώρο βγαίνει 6,54 ευρώ.

elzu
09-09-11, 10:43
δεν τους εχω παρει ποτε τηλεφωνο...απο οταν ημουν 7 μηνων μου εστελναν καθε μηνα κουπονια...τοτε τους ειχα στειλει μαιλ...αλλα τωρα αυγουστο-σεπτεμβριο δεν εχουν στειλει...θα ξανα στειλω μαιλ αν ειναι να δω...

NESTOROUDI
09-09-11, 12:43
Στον Μασουτη ολες οι libero -40% μεχρι 10/9 + μωρομαντηλα

anastasia s
09-09-11, 17:15
[QUOTE=elzu;2134249]και εγω εδω και καιρο δεν εχω ξανα παρει κουπονια απο τα babylino...[/QUOT

Εγώ πάλι με την μπειμπιλινο ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Κάθε μήνα τους έπαιρνα τηλ για να μου στείλουν κουπονάκια και κάθε μήνα μου στέλναν. Τους έχεις πάρει τηλ ή περιμένεις να σου τα στείλουν από μόνοι τους;

Ποτέ δεν τους πήρα τηλέφωνο, απλά τους έστειλα ταχυδρομικά τη φόρμα εγγραφής και μου έστελναν πολύ συχνά.. Τώρα έχω να λάβω και 2 μήνες μη σας πώ..

annia
09-09-11, 17:19
πω πω ειστε απιστευτες ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΕΡΜΑ:p

Ριτακι εχει στον γαλαξια προσφορα τα παμπερς -20% πρεπει να βγαινει γυρω στα 15Ε το κουτι ισως και φθηνοτερα δεν θυμαμαι....

annia
09-09-11, 17:20
Επισης εχει στο μυ μαρκετ κοριτσια πανες μπειμπιλινο 12,10το μεγαλο κουτι!

annia
09-09-11, 17:22
στο μαρινοπουλο πηγα χθες και εχουν στα νουλακ και κιντ -20%. νομιζω πως η εκπτωση εχει γινει στη τιμη στο ραφι, κ δε τη κανουν στο ταμειο....

εγω πηρα νουλακ 7+1δωρο απο 7,21-1,44Ε με το -20%δηλαδη 5και κατι μου βγηκε η 8αδα

annia
09-09-11, 17:30
στο βεροπουλο ειχα δει νομιζω 13 το μεγαλο!

Κοιταξα το φυλλαδιο του βεροπουλου και δεν γραφει πουθενα προσφορα σε καμια πανα??Αχ θυμησου σε ποιο σ.μαρκετ την εχει γιατι εχω 6-7κουπονια παμπερες που ληγουν τελη σεπτεμβρη να παω να στοκαρω αμα ειναι!8-)

DESPOINA.GER
09-09-11, 17:32
στο μασουτη 40% στα libero θα παω να παρω για να εχω για το νοεμβριο θα τις χρειαστουμε

xristk
10-09-11, 12:43
Ξερετε αν ο Σκλαβενιτης εχει ακομα -3,5 ευρω στις οικονομικες συσκευασίες Babylino?

victoria09
10-09-11, 13:03
Ξερετε αν ο Σκλαβενιτης εχει ακομα -3,5 ευρω στις οικονομικες συσκευασίες Babylino?

Χθες που πηγα τα ειχε.

LA LATINA
10-09-11, 13:25
χτες πηραμε libero βρακακι νο 6 μιση τιμη η 40% δε θυμαμαι απο ΜΑΣΟΥΤΗ

elachl
10-09-11, 13:26
ειναι 35% η εκπτωση στο μασουτη

LA LATINA
10-09-11, 13:34
ειναι 35% η εκπτωση στο μασουτη

αυτο!

vaskokkal
10-09-11, 16:54
Να σας πω κ εγώ τα νέα μου, πήγα carrefour για babylino κ έδωσα κ τα κουπόνια αλλά δεν μου έκαναν κ το 70% στο δεύτερο προϊόν, μου είπαν ή τα κουπόνια ή αυτό. Τώρα σωστό ή λάθος τι να πω.

μπλες
10-09-11, 17:18
μακρια απο το καρφουρ ειναι για πολλες κλοτσιες

annia
10-09-11, 21:37
Για οσες παιρνετε παμπερς στο γαλαξια πηρα 3κουτια σημερα τις πρασινες απο 18,49αρχικη τιμη -3,69 το 20%-3Ε που ειχα κουπονι μου βγηκε 11,79το κουτι το μεγαλο!

annia
10-09-11, 21:37
μακρια απο το καρφουρ ειναι για πολλες κλοτσιες

Συμφωνω και επαυξανω!!!

MARILYN
10-09-11, 22:27
Συμφωνω και επαυξανω!!!

Κι εγω!!!:!:

DeaLuna
10-09-11, 23:36
xristk ναι! εχει ακομα ειχα παει σημερα κ ειχε ακομα την προσφορα ειχε κ 4 ευρω στο λιμπερο μεγαλα κ 6 ευρω στα μεγα πακ κ κατι λιγα στα μικρα!

χουρχουρίνι
11-09-11, 08:08
Να σας πω κ εγώ τα νέα μου, πήγα carrefour για babylino κ έδωσα κ τα κουπόνια αλλά δεν μου έκαναν κ το 70% στο δεύτερο προϊόν, μου είπαν ή τα κουπόνια ή αυτό. Τώρα σωστό ή λάθος τι να πω.
Εμένα πάλι στο κατάστημα του Αλιμου, μου πέρασαν τα κουπόνια και μου έδωσαν και το 70% σε χρήματα στην υποδοχή.

DEMS
11-09-11, 10:19
Εμένα πάλι στο κατάστημα του Αλιμου, μου πέρασαν τα κουπόνια και μου έδωσαν και το 70% σε χρήματα στην υποδοχή.
Τότε την επόμενη φορά να μου πεις να έρθω μαζί σου, γιατί στο ίδιο κατάστημα εμένα μου είπαν ή τα κουπόνια ή την προσφορά.

Ηλιαχτίδα29
11-09-11, 12:40
Χθες είχε -3,5€ στις μεγάλες και -1€ στις μικρές.
Όποια πάει αύριο μπορεί να μας πει αν τις έχει ακόμη?

marimina
11-09-11, 21:08
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΤΛ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!!! ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΟΥΤΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ!!!! Η ΔΙΠΛΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 10 ΕΥΡΩ!!!!!! ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΡΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΕΙ. ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!! ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ!!!! ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!!!!!

χουρχουρίνι
12-09-11, 11:04
Τότε την επόμενη φορά να μου πεις να έρθω μαζί σου, γιατί στο ίδιο κατάστημα εμένα μου είπαν ή τα κουπόνια ή την προσφορά.
Μάλλον τελικά όλα εξαρτώνται από την καλή διάθεση ή όχι της εκάστοτε υπαλλήλου στην υποδοχή! Δεν εξηγείται αλλιώς!!!
Φυσικά και να έρθεις μαζί μου!!!

mariathalis
12-09-11, 12:10
Προχθές Σάββατο 10/9 αγόρασα από τον Σκλαβενίτη τις libero (μεγάλη συσκευασία) -6€ και είδα ότι είχε τις μικρές -3€... ελπίζω να ισχύει ακόμη και να προλάβει όποιος ενδιαφέρεται!

mama-chris
12-09-11, 13:42
η προσφορα στα my market gia babylino υπαρχει ακομη??

τι τιμες εχει?? μηπως θυμαστε?? τα κουπονια τα παιρνουνε??

sofaki1978
12-09-11, 13:52
η προσφορα στα my market gia babylino υπαρχει ακομη??

τι τιμες εχει?? μηπως θυμαστε?? τα κουπονια τα παιρνουνε??

για κουπονια δεν ξερω.τιμη τελικη μικρης συσκευασιας 5,19 και μεγαλης 12,11.εχουν φυλλαδιο στο σαιτ τους.

http://mymarket.metro.com.gr/index.php?option=com_flippingbook

eliana_1976_
12-09-11, 15:19
Εχω αρκετα κουπονια pampers που θελω να εξαργυρωσω.Θελω ομως να αγορασω πανες τις jumbo/mega pack αλλα στο καρφουρ μου ειπααν οτι τα κουπονια εξαργυρωνονται μονο για τις οικονομικες συσκευασιες κ οχι γιατις jumbo/ mega.Οντως ισχυει αυτο σε ολα τα σουπερ η μονο στο καρφουρ; Επισης ξερετε αν το νουμερο 6 libero βγαινουν κ σε συσκευασια mega η μονο μεχρι το νουμερο 5 βγαινουν;

roxana
12-09-11, 16:32
Καλησπέρα στα my market παίρνουν κουπόνια είχα στοκαρει με την προηγούμενη
Προσφορα και είχε βγει 8,4 η μεγάλη συσκευασία

mama-chris
12-09-11, 18:38
Καλησπέρα στα my market παίρνουν κουπόνια είχα στοκαρει με την προηγούμενη
Προσφορα και είχε βγει 8,4 η μεγάλη συσκευασία

α ωραια!!!! εχω πολλα κουπονια συν την προσφορα και γω γυρω στα 8,50€ τα υπολογίζω να βγουνε. θα παω να στοκαρω για ολον τον χειμωνα, χιχιχιχχιχι.....

vatza
12-09-11, 22:53
Εχει mymarket στη Θεσσαλονικη?

NESTOROUDI
13-09-11, 16:59
o Mασουτης στο cosmos εχει -20% στα ελαιολαδα, ζυμαρικα, κα. μεχρι το σαββατο.. χυμους, αναψυκτικα, -στα παζλ(1+1 δωρο)-

NESTOROUDI
13-09-11, 17:01
επισης οι libero -35% στο μασουτη

MARILYN
13-09-11, 19:02
επισης οι libero -35% στο μασουτη

Μεχρι πότε;

elachl
14-09-11, 07:14
24/09

Σοφία17
14-09-11, 10:41
Ο σκλαβενίτης έχει ακόμα προσφορά γιατί το mymarket δεν έχει Ν.3 babylino.

Notis
14-09-11, 11:12
Καλημέρα,

Από σήμερα και μέχρι 27/9 το Carrefour έχει όλες τις οικονομικές συσκευασίες pampers -20%.

http://www.carrefour.gr/media/HOME/PROSFORES/FYLLADIOY/FYLLADIA_2011/09_SEP_2011/14-270911_A23_F1.pdf - Σελ.13

xristk
14-09-11, 13:19
Απο σημερα τα Makro εχουν -30% σε ολες τις babylino (μικρές και μεγαλες συσκευασίες). Παίρνουν και κουπόνια. Ερχεται 15 λεπτά η πάνα περίπου.

Σοφία17
14-09-11, 15:09
Σίγουρα στα makro έχουν και τις μεγάλες γιατι στο φυλλάδιο έχει μόνο τις μικρές.

eliana_1976_
14-09-11, 17:16
Καλημέρα,

Από σήμερα και μέχρι 27/9 το Carrefour έχει όλες τις οικονομικές συσκευασίες pampers -20%.

http://www.carrefour.gr/media/HOME/PROSFORES/FYLLADIOY/FYLLADIA_2011/09_SEP_2011/14-270911_A23_F1.pdf - Σελ.13

Εγω που πηγα καρφουρ σημερα ειχε κ τις πανες active fit pampers τη mega συσκευασια -20% και μου εκανε εντυπωση.Απο 25 ευρω περιπου τις ειχε 18 περιπου.Δεν ρωτησα βεβαια αν δεχονται κ κουπονι.

mama-chris
14-09-11, 19:04
στο μακρο που εχει τις babylino προσφορα ποσο βγαινουνε μηπως ξερει κανεις? συμφερει??

Nikolekaki
15-09-11, 09:26
Εγω που πηγα καρφουρ σημερα ειχε κ τις πανες active fit pampers τη mega συσκευασια -20% και μου εκανε εντυπωση.Απο 25 ευρω περιπου τις ειχε 18 περιπου.Δεν ρωτησα βεβαια αν δεχονται κ κουπονι.

eliana_1976 απ ότι ξέρω, οι εκπτώσεις αυτές δεν αναιρούν τα κουπόνια. Εγώ έχω ψωνίσει πολλές φορές πάνες με έκπτωση και έχω δώσει και τ κουπόνι. Το έχουν πάρει κανονικά, δεν υπάρχει πρόβλημα και συμφέρει τρελά. :D

xristk
15-09-11, 09:41
στο μακρο που εχει τις babylino προσφορα ποσο βγαινουνε μηπως ξερει κανεις? συμφερει??

Ψωνισα εχθες οικονομικη συσκευασία Νο4. Ειχε 15.38 ευρω αρχικη, -30%, -4 ευρω το κουπονι μου = 6.8 ευρω (περιπου 14 λεπτα η πάνα)
Η εκπτωση 30% ισχύει και για τις μικρες συσκευασίες.

geonik
15-09-11, 09:42
Εχθες το βραδυ που πηγα ΑΒ Βασιλοπουλος ειχε - 30% ολες τις πανες LIBERO για οποιον ενδιαφερεται!

eliana_1976_
15-09-11, 09:45
eliana_1976 απ ότι ξέρω, οι εκπτώσεις αυτές δεν αναιρούν τα κουπόνια. Εγώ έχω ψωνίσει πολλές φορές πάνες με έκπτωση και έχω δώσει και τ κουπόνι. Το έχουν πάρει κανονικά, δεν υπάρχει πρόβλημα και συμφέρει τρελά. :D

Εγω οσες φορες εχω παει καρφουρ να παρω jumbo/mega συσκευασια pampers μου εχουν πει οτι η εκπτωση αφορα μονο για τις οικονομικες συσκευασιες.Και το κουπονι παλι για τις οικονομικες οχι για τις jumbo/mega.

yiotareti
15-09-11, 17:29
καλησπερα.
ο αρβανιτιδης εχει εκπτωση 20% στα babylino sensitive (οικονομικη συσκευασια) και δωρο ενα σετ παιδικου πρωϊνου.ερχεται γυρω στα 13,84.μεχρι τις 28/9

nikolm
15-09-11, 23:56
Κοριτσια στο Σκλαβενιτη εχει τη σκονη πλυντηριου planet 1+1 δωρο (67 μεζουρες) 17 ευρω

MARILYN
16-09-11, 00:22
Κοριτσια στο Σκλαβενιτη εχει τη σκονη πλυντηριου planet 1+1 δωρο (67 μεζουρες) 17 ευρω

Το ίδιο ισχύει και στα ΑΒ Βασιλόπουλος!!!!

MARILYN
16-09-11, 00:25
Εχθες το βραδυ που πηγα ΑΒ Βασιλοπουλος ειχε - 30% ολες τις πανες LIBERO για οποιον ενδιαφερεται!

-35% και αφορά μόνο τις μικρές συσκευασίες!

Πήρα up and go No 5 με 6,67€ το πακέτο!

Επίσης χαρτί υγείας Softex γίγας 12 ρολλών μόνο με 5,16€!!!

sofaki1978
16-09-11, 00:27

ισχυει ακομα η προσφορα???γιατι απο σημερα εβγαλαν καινουργιο φυλλαδιο και αυτη η προσφορα ηταν στο προηγουμενο φυλλαδιο.την συνεχιζουν?

MARILYN
16-09-11, 00:29
ισχυει ακομα η προσφορα???γιατι απο σημερα εβγαλαν καινουργιο φυλλαδιο και αυτη η προσφορα ηταν στο προηγουμενο φυλλαδιο.την συνεχιζουν?

Ναι κι εμένα εντύπωση μου έκανε αλλά έγραφε ξεκάθαρα ότι ισχύει μέχρι 28/09 σε καρτελάκια στο ράφι!!!:D:D:D
Κρίμα να μην έχω κουπονάκια να στοκάρω πιο καλά!!!:(

anna76
17-09-11, 17:06

Αφορά και τις μεγάλες γιατί σήμερα πήρα Νο4 μεγάλη συσκευασία και κόστιζε 11,99€.
Δέχονται και κουπόνια.

Επίσης όλες οι κρέμες Nutricia - 1 € (Τωρα μπερδεύτηκα για τις κρέμες ... ή στον Σκλαβενίτη ή στον ΑΒ ή και στους 2...)

annagrig1980
17-09-11, 17:39
Βρε κοριτσια, καλη η οικολογια δε λεω! Αυτο το πλανετ ομως δεν καθαριζει καθολου καλά! Τουλαχιστον σε μενα που τα ρουχαλακια της μεγαλης ειναι μες στα χωματα και τη μουτζουρα, δεν κανει τιποτα. :(
Και θα ηθελα πραγματικα να χρησιμοποιω κατι που δε βλαπτει το περιβαλλον αλλα...
Σημερα εχει στο καρφουρ προωθητικη ενεργεια sτα babylino. 4 ευρω στις μεγαλες και 2 σε ολες τις μικρες συσκευασιες.

xristk
17-09-11, 18:41
Βρε κοριτσια, καλη η οικολογια δε λεω! Αυτο το πλανετ ομως δεν καθαριζει καθολου καλά! Τουλαχιστον σε μενα που τα ρουχαλακια της μεγαλης ειναι μες στα χωματα και τη μουτζουρα, δεν κανει τιποτα. :(
Και θα ηθελα πραγματικα να χρησιμοποιω κατι που δε βλαπτει το περιβαλλον αλλα...
Σημερα εχει στο καρφουρ προωθητικη ενεργεια sτα babylino. 4 ευρω στις μεγαλες και 2 σε ολες τις μικρες συσκευασιες.

Μηπως θυμασαι ποια ειναι η αρχικη τιμη γιατι την προηγουμενη φορα ηταν 2 ευρω πιο ακριβα απο οτι τις ειχε ο Σκλαβενιτης

annagrig1980
17-09-11, 18:49
Μηπως θυμασαι ποια ειναι η αρχικη τιμη γιατι την προηγουμενη φορα ηταν 2 ευρω πιο ακριβα απο οτι τις ειχε ο Σκλαβενιτης

Οχι ακριβως. Γυρω στα 17 ευρω.
Να σου πω τη μαυρη μου αληθεια, πηρα 3 συσκευασιες και μου εδωσαν 3 κουπονια. Οταν εφτανα στο ταμειο, συνειδητοποιησα οτι μολις ειχα βαλει βενζινη και ειχα λιγα χρηματα οποτε πηρα απλα τα κουπονια πληρωσα και ενα Αριελ για to οποιο ειχα παει αρχικα και εφυγα. :D
Τα κουπονακια θα τα εξαργυρωσω αλλη στιγμη.
Δυστυχως δεν εχει Σκλαβενιτη στη Β. Ελλαδα. :sad:

tatianaki
17-09-11, 21:23
Οχι ακριβως. Γυρω στα 17 ευρω.
Να σου πω τη μαυρη μου αληθεια, πηρα 3 συσκευασιες και μου εδωσαν 3 κουπονια. Οταν εφτανα στο ταμειο, συνειδητοποιησα οτι μολις ειχα βαλει βενζινη και ειχα λιγα χρηματα οποτε πηρα απλα τα κουπονια πληρωσα και ενα Αριελ για to οποιο ειχα παει αρχικα και εφυγα. :D
Τα κουπονακια θα τα εξαργυρωσω αλλη στιγμη.
Δυστυχως δεν εχει Σκλαβενιτη στη Β. Ελλαδα. :sad:

εγω πηγα σημερα στο καρφουρ στο Περιστερι και δεν ειχε τιποτα σε μπειμπιλινο :(:confused:

annagrig1980
17-09-11, 22:01
εγω πηγα σημερα στο καρφουρ στο Περιστερι και δεν ειχε τιποτα σε μπειμπιλινο :(:confused:

:(
Εγω πηγα στο καρφουρ της Καβαλας. Να ηταν λες μονο εδω; Χλωμο το βλεπω.

eliana_1976_
17-09-11, 23:47

-35% τις εχει μικρες κ οικονομικες συσκευασιες. πηρα εγω σημερα το απογευμα κ η προσφορα ισχυει εως 21/9

eliana_1976_
18-09-11, 00:13

Και οι μεγαλες συσκευασιες εχουν -35%.πηρα εγω του μικρου 5 πακετα νο5. Το καρτελακι που ειχαν ελεγε για μικρες συσκευασιες κ ρωτησα στην υποδοχη αν η εκπτωση ισχυει μονο για τις μικρες κ μου ειπαν οχι για ολες τις συσκευασιες ισχυει. Απο 18,45 πηρα την καθε οικονομικη συσκευασια Νο 5 11,99.

newmom2010
18-09-11, 00:43
και στο Σκλαβενίτη:
Πήρα χθες (Παρασκευή) libero up & go No5 μείον 3,5 ευρώ δηλ. 6,76 τελική τιμή. Δε ξέρω όμως μέχρι πότε ισχύει.

annagrig1980
18-09-11, 14:28
Χτες στο Carrefour ειδα ενα φορητο τηλεφωνο. Επειδη το παλιο μου χαροπαλευει και ετοιμαζεται να αφησει την τελευταια του πνοη, κοιταξα την τιμη αλλα λεω λαθος θα ειναι, δεν μπορει!
Γυρισα σπιτι πηρα κιάλλα χρηματα και ξαναπεταχτηκα.
Λοιπον, πηρα το Siemens Gigaset A380:

http://www.skroutz.gr/s/94921/Siemens-Gigaset-A380.html

με 11 ευρω!!! :shock::shock::shock:
Και μαλιστα σε μπορντω χρωματακι (αυτο που λεει στη λιστα του skroutz 45,53!!! )
Δεν ειχε καποιο ταμπελακι προσφορας ή κατι τετοιο. Απλα ειχε 11 ευρω! :shock:
Πηρα το τελευταιο και το φορτισα και περιμενα σημερα να δω τι ψαρια επιασα πριν σας γραψω. Ανεβηκα στην ταρατσα που το πανασονικ το προηγουμενο δεν επιανε καθολου, και μ'αυτο μιλουσα τελεια!!! Ειπα να το αναφερω μηπως καποιος ενδιαφερεται. :D

Y.Γ. Το πιο ενδιαφερον ειναι αυτο που γραφει η κατασκευαστρια εταιρια:
Το Siemens Gigaset A380 είναι εξοπλισμένο με τη τεχνολογία ECO DECT, προσφέροντας εξοικονόμηση ρεύματος που φτάνει το 60% με χρήση νέων τροφοδοτικών. Επιπλέον με τη λειτουργία ECO επιτυγχάνεται μείωση της ακτινοβολίας στο 80% κατά τη διάρκεια των κλήσεων, ενώ η ακτινοβολία μηδενίζεται όταν η συσκευή βρίσκεται σε κατάσταση αναμονής με ενεργή τη λειτουργία ECO Plus

katrin
18-09-11, 14:34
Χτες στο Carrefour ειδα ενα φορητο τηλεφωνο. Επειδη το παλιο μου χαροπαλευει και ετοιμαζεται να αφησει την τελευταια του πνοη, κοιταξα την τιμη αλλα λεω λαθος θα ειναι, δεν μπορει!
Γυρισα σπιτι πηρα κιάλλα χρηματα και ξαναπεταχτηκα.
Λοιπον, πηρα το Siemens Gigaset A380:

http://www.skroutz.gr/s/94921/Siemens-Gigaset-A380.html

με 11 ευρω!!! :shock::shock::shock:
Και μαλιστα σε μπορντω χρωματακι (αυτο που λεει στη λιστα του skroutz 45,53!!! )
Δεν ειχε καποιο ταμπελακι προσφορας ή κατι τετοιο. Απλα ειχε 11 ευρω! :shock:
Πηρα το τελευταιο και το φορτισα και περιμενα σημερα να δω τι ψαρια επιασα πριν σας γραψω. Ανεβηκα στην ταρατσα που το πανασονικ το προηγουμενο δεν επιανε καθολου, και μ'αυτο μιλουσα τελεια!!! Ειπα να το αναφερω μηπως καποιος ενδιαφερεται. :D

Καλή φάση, αλλά και να ενδιαφέρεται κάποιος, αφού εσύ πήρες το τελευταίο, τι να πάρει? :-)

annagrig1980
18-09-11, 14:54
Καλή φάση, αλλά και να ενδιαφέρεται κάποιος, αφού εσύ πήρες το τελευταίο, τι να πάρει? :-)

Πρωτα απ'όλα μενω στην Καβαλα!
Και εχεις δικιο, δεν εκφραστηκα σωστα. Το τελευταιο εννοουσα απο τα το μπορντω, οχι την τελευταια συσκευη, συγνωμη! :grin:
Τωρα που το ξαναδιαβαζω φαινεται σαν να πηρα το τελευταιο κουτι.
Λογικα και στα αλλα καρφουρ θα υπαρχει.

megeve
19-09-11, 12:08
Στην Αθηνα δεν υπαρχει αυτη η προσφορα.Πηρα τηλεφωνο.

annagrig1980
19-09-11, 12:48
Μα δεν ηταν προσφορα. Αyτο ακριβως εγραψα. Αν ρωτησατε αν εχουν προσφορα στα siemens προφανως θα σας ειπαν οτι δεν εχουν.
Το ειπα και στην κουμπαρα μου και πηγε σημερα στο carrefour στην Κηφισιας και πηρε ενα ιδιο στα 11 ευρω.
Απλα μου ειπε οτι ειχε στα 11 ευρω το μπορντω ενω τα υπολοιπα χρωματα ηταν ακριβοτερα.

sandy8
19-09-11, 17:37
Κοριτσια προσφορα στα παμπερς εχει μονο το καρφουρ -20% αυτη τη στιγμη?

tsioubal
19-09-11, 19:45
Πάμπερς έχει και στον Σκλαβενίτη, με αγορά 2 ίδιων μεγάλων συσκευασιών -7,5€.

angelino77
20-09-11, 10:51
Επίσης στον Αρβανιτίδη εχει τα babylino όλες τις συσκευασίες -20% ακόμα. Δεχονται και τα κουπονάκια και βγαίνει η μεγαλη συσκευασία 13,84-4 (κουπ)=9,84.

revythaki
20-09-11, 14:49
καλησπέρα:)
30/9-1/10 πάνες libero στο Βερόπουλο μισή τιμή.Νο 3,4,5,6,7
Τιμή από 18,98 -->9,49

irida85
20-09-11, 14:57
καλησπέρα:)
30/9-1/10 πάνες libero στο Βερόπουλο μισή τιμή.Νο 3,4,5,6,7
Τιμή από 18,98 -->9,49

σε 10 μερες ε? οκ εχουμε λιγο στοκ... θα ναι ομως κ τα βρακακια???? εχεις λινκ???

revythaki
20-09-11, 15:05
χμ δεν ξέρω...ενα φυλλαδιάκι εχω δεν γράφει κάτι περισσότερο απο αυτά που σας είπα

nouka
20-09-11, 17:23
Επίσης στον Αρβανιτίδη εχει τα babylino όλες τις συσκευασίες -20% ακόμα. Δεχονται και τα κουπονάκια και βγαίνει η μεγαλη συσκευασία 13,84-4 (κουπ)=9,84.

οντως εχει ακομα -20% και μαλιστα δωρο σετ πρωινου... εμενα ομως στις Σερρες δεν μου δεχτηκαν τα κουπονια, κι οταν τους πιεσα και τους εξηγησα οτι σε ολα τα σ/μ , ακομη και στον ιδιο τον Αρβανιτιδη της Θεσνικης τα δεχονται, μου ειπαν οκ θα τα δεχτουμε αλλα μονο για μεγαλες συσκευασιες(που φυσικα ειχαν τελιωσει!!! υπηρχαν μονο μικρες)

anastasia s
20-09-11, 20:04
Το shop&save έπαψε να ενημερώνεται? Έχει άκυρες τιμές....

sailor_moon
20-09-11, 22:54
Είδα στην τηλεόραση ότι αύριο και μεθαύριο έχει τις πάνες και τα μωρομάντηλα libero -45%!!!

eliana_1976_
20-09-11, 22:57
Είδα στην τηλεόραση ότι αύριο και μεθαύριο έχει τις πάνες και τα μωρομάντηλα libero -45%!!!

Ποιος τα εχει;

MARILYN
20-09-11, 23:12
Ποιος τα εχει;

Carrefour Μαρινόπουλος

eliana_1976_
20-09-11, 23:39
Carrefour Μαρινόπουλος
Ειδα πριν κι εγω τη διαφημιση στο μεγκα.Thanks

sailor_moon
20-09-11, 23:43
Ποιος τα εχει;
Τρομάρα μου , πάει χάζεψα!!!χιχιχι
carrefour μαρινόπουλος!!!:lol::lol::lol:

MARILYN
21-09-11, 00:03
Δείτε όμως τι αρχικη τιμή έχουν...κάποιες φορές η αρχική είναι πιο ακριβή από άλλα μάρκετ.
Εγώ σήμερα στόκαρα από τον Βασιλόπουλο και up & go libero μικρή συσκευασία, τις πήρα 7,00€ περίπου...λέτε να την πάτησα;:(
Τις είχε με -35%...
Όποια πάει ας μας πει...δείτε και το Νούμερο 6 βρακάκια pleaseeee....στο τέλος θα στοκαρω και για το μωρό...:grin::grin::grin:

irida85
21-09-11, 00:23

ααααα ναι? τελεια!

μαιριλυν νο 6 βρακακι παιρνω κι εγω! θα σου πω αυριο που θα παω οπωσδηποτε!!!!!

αλλα αν εχει σιγουρα το -50 απο τις 30 του μηνα το ΑΒ να μη παρω πολλα..... πως να μαθουμε αν θαναι κ τα βρακακια στη προσφορα?

MARILYN
21-09-11, 00:25
ααααα ναι? τελεια!

μαιριλυν νο 6 βρακακι παιρνω κι εγω! θα σου πω αυριο που θα παω οπωσδηποτε!!!!!

αλλα αν εχει σιγουρα το -50 απο τις 30 του μηνα το ΑΒ να μη παρω πολλα..... πως να μαθουμε αν θαναι κ τα βρακακια στη προσφορα?

-50% στον Βερόπουλο είπαν οι κοπέλες και όχι στα ΑΒ...εδώ Βερόπουλο δεν έχουμε...:(

revythaki
21-09-11, 13:20
Στα my market οικον.συσκ pampers active fit & easy up -4euro

νουνουλι
21-09-11, 13:29
CAREFFOUR -45% SE LIBERO PANES K MWROMANTHLA

artemida
21-09-11, 17:17
Πήγα στα carrefour και μια φίλη μου που εργάζεται εκεί μου είπε ότι η προσφορά ισχυει τελικά μόνο για σήμερα και αύριο.Πήρα και εγώ και το άδειασα το ράφι.Τρέξτε να προλάβετε!!!
Γιατί δεν το αφήνουν συνέχεια -45% να τελειώνουμε γιατί με αυτές τις προσφορές μας έχουν ζαλίσει.
Ασχετο ξέρετε τι γίνεται το Σάββατο 24/09 στο Avenue στο Μαρούσι απο την Libero απο τις 10 το πρωί για την dance collection?Μου ήρθε ενα e-mail και ψάχνω να βρώ τι ακριβώς είναι αυτό και εάν θα έχουν δωρα κτλ.

xrisas2
22-09-11, 08:27
Eμενα δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα....Για να μάθεις και να μας πεις!!!!!!!
;);)

xristinio
22-09-11, 10:02
Πήγα στα carrefour και μια φίλη μου που εργάζεται εκεί μου είπε ότι η προσφορά ισχυει τελικά μόνο για σήμερα και αύριο.Πήρα και εγώ και το άδειασα το ράφι.Τρέξτε να προλάβετε!!!
Γιατί δεν το αφήνουν συνέχεια -45% να τελειώνουμε γιατί με αυτές τις προσφορές μας έχουν ζαλίσει.
Ασχετο ξέρετε τι γίνεται το Σάββατο 24/09 στο Avenue στο Μαρούσι απο την Libero απο τις 10 το πρωί για την dance collection?Μου ήρθε ενα e-mail και ψάχνω να βρώ τι ακριβώς είναι αυτό και εάν θα έχουν δωρα κτλ.

εγω πηγα χτες το πρωι και ισα που προλαβα να παρω......10 10 τις περνανε τις συσκευασιες!νομιζω ομως οτι πρεπει να μπαινει ενα οριο αγορων σε τετοιες προσφορες!!δεν ειναι σωστο να εποφελουνται οι 2-3 πρωτοι και οι υπολοιποι να μην προλαβαινουν...ασε που πανε απο μαγαζια και τα παιρνουν μισοτιμης και μετα τα μοσχοπουλανε........

MARILYN
22-09-11, 10:06
Στον Μασούτη μέχρι το Σάββατο όλες οι πάνες Babylino και τα μωρομάντηλα Babycare -40% φθηνότερα!!!!!

http://www.masoutis.gr/swift.jsp?CMCCode=0302&extLang=

Αν πάει καμία, ας μου πει πόσο βγαίνει η μικρή και η μεγάλη συσκευασία Baby go για κορίτσι No 5 και Νο 6 pleaseeee....

MARILYN
22-09-11, 10:08
εγω πηγα χτες το πρωι και ισα που προλαβα να παρω......10 10 τις περνανε τις συσκευασιες!νομιζω ομως οτι πρεπει να μπαινει ενα οριο αγορων σε τετοιες προσφορες!!δεν ειναι σωστο να εποφελουνται οι 2-3 πρωτοι και οι υπολοιποι να μην προλαβαινουν...ασε που πανε απο μαγαζια και τα παιρνουν μισοτιμης και μετα τα μοσχοπουλανε........

Μπορείτε να παραγγείλετε στα Carrefour, να τα προπληρώσετε την ημέρα της προσφοράς και να σας τα φέρουν τις επόμενες ημέρες. Θα πάτε και θα τα παραλάβετε από την reception!;)
Το έχω κάνει, αλλά δεν ξέρω αν σε μεγάλες πόλεις το κάνουν....:( ρωτήστε το!!!

xristinio
22-09-11, 10:23
Μπορείτε να παραγγείλετε στα Carrefour, να τα προπληρώσετε την ημέρα της προσφοράς και να σας τα φέρουν τις επόμενες ημέρες. Θα πάτε και θα τα παραλάβετε από την reception!;)
Το έχω κάνει, αλλά δεν ξέρω αν σε μεγάλες πόλεις το κάνουν....:( ρωτήστε το!!!

εδω βαριουνται να σου μιλησουν, θα σε εξυπηρετησουν κιολας???απλα θα πρεπει να φυλας καραουλι μολις ανοιξει το σουπερ μαρκετ να πας να ψωνισεις πραγμα ανεφικτο!!!ενταξει, να ψωνιζουμε εμεις αλλα να μην ειμαστε μονοφαγαδες.... συγχύστηκα χτες.......καροστια γεματα μονο με λιμπερο.....και να φανταστεις οτι πηγα πρωι....δηλαδη μια εργαζομενη μανουλα δεν προλαβαινει τιποτα

MARILYN
22-09-11, 10:29
εδω βαριουνται να σου μιλησουν, θα σε εξυπηρετησουν κιολας???απλα θα πρεπει να φυλας καραουλι μολις ανοιξει το σουπερ μαρκετ να πας να ψωνισεις πραγμα ανεφικτο!!!ενταξει, να ψωνιζουμε εμεις αλλα να μην ειμαστε μονοφαγαδες.... συγχύστηκα χτες.......καροστια γεματα μονο με λιμπερο.....και να φανταστεις οτι πηγα πρωι....δηλαδη μια εργαζομενη μανουλα δεν προλαβαινει τιποτα

Συμφωνώ με αυτά που λες απόλυτα....απλά πιστεύω ότι όλο και θα χειροτερεύουν τα πράγματα με την κρίση που έχουμε...σε λίγο θα ψωνίζουμε μόνο με προσφορές...όχι ότι δεν το κάνω εγώ βέβαια...τι να γίνει....έτσι που μας κατάντησαν και είμαστε μες την ανεργία και τα πάντα πανάκριβα γύρω μας...πώς να τα αγοράσουμε εκτός προσφοράς; Οπότε αρχίζει το στοκάρισμα...:(

Α, μπορείς να στείλεις email στα κεντρικά, να πεις ότι δεν βρήκες στο ράφι και τις ποσότητες που θες να παραγγείλεις. Αυτοί θα ενημερώσουν το κατάστημα που θα πας και η δουλειά σου θα γίνει στο άψε σβήσε...απλά πρέπει να μπεις σε αυτή τη διαδικασία δυστυχώς...

elachl
22-09-11, 12:44
μωρομαντηλα babycare 4 τμχ 4,04 με την εκπτωση..ειναι τα πρασινα που εχουνε και -8 ευρω επανεω.τα ειδα στο μασουτη!

nouka
22-09-11, 13:58
στον Μασουτη οντως -40% οι babylino αλλα δεν μου δεχτηκαν τα κουπονια!!!! σε αλλο υποκαταστημα πηγε η αδερφη μου και τα δεχτηκαν! μα δεν μπορω να καταλαβω.. απο τι εξαρταται αν θα δεχτουν τα κουπονια?? απο τα κεφια??

elachl
22-09-11, 14:19
να τους υποχρεωνεις να δικιμαζουν μπροστα σου την ταμειακη αν τα δεχεται

Lioula
22-09-11, 15:23
μολις γυρισα απο μασουτη και μου τα δεχτηκαν μια χαρα!6,κατι η συσκευασια των 50 τεμαχιων!!!

mariath
22-09-11, 17:05
Κι εμένα μαζι με την προσφορα μου δέχτηκαν τα κουπόνια και για τη συσκευασία των 50 και για των 20. Επίσης απο οτι ειδα στο μασουτη έχει και -20% στις βρεφικες τροφές

nouka
22-09-11, 17:09
να τους υποχρεωνεις να δικιμαζουν μπροστα σου την ταμειακη αν τα δεχεται

το δοκιμασαν και το δεχτηκε! αλλα το ακυρωσε γιατι η προισταμενη ειπε εχουν τετοια εντολη! τι να πω.. σε ολα τα καταστηματα μασουτης τα δεχτηκαν εκτος απο εδω... εστειλα και μεηλ στον μασουτη και περιμενω απαντηση..

annagrig1980
23-09-11, 22:06
το δοκιμασαν και το δεχτηκε! αλλα το ακυρωσε γιατι η προισταμενη ειπε εχουν τετοια εντολη! τι να πω.. σε ολα τα καταστηματα μασουτης τα δεχτηκαν εκτος απο εδω... εστειλα και μεηλ στον μασουτη και περιμενω απαντηση..

Δεν επρεπε να το δεχτεις! Εναι απαραδεκτοι! Λες και θα τα βαλουν απ΄την τσεπη τους. :evil:
Στο Μαουτη στην Καβαλα τα πηραν κανονικοτατα! Εγω ειχα στοκαρει και δεν χρειαζομουν οποτε τα εδωσα σε μια συναδελφο που εκανε τουμπες απο τη χαρα της! Κακα τα ψεματα. με 6 ευρω μεγαλη συσκευασια δε βρισκεις πουθενα και σε καμια μαρκα γιατι οχι μονο τα δεχτηκαν αλλα πρωτα εκαναν την εκπτωση και μετα αφαιρεσαν το κουπονι!

nouka
23-09-11, 23:50
Δεν επρεπε να το δεχτεις! Εναι απαραδεκτοι! Λες και θα τα βαλουν απ΄την τσεπη τους. :evil:
Στο Μαουτη στην Καβαλα τα πηραν κανονικοτατα! Εγω ειχα στοκαρει και δεν χρειαζομουν οποτε τα εδωσα σε μια συναδελφο που εκανε τουμπες απο τη χαρα της! Κακα τα ψεματα. με 6 ευρω μεγαλη συσκευασια δε βρισκεις πουθενα και σε καμια μαρκα γιατι οχι μονο τα δεχτηκαν αλλα πρωτα εκαναν την εκπτωση και μετα αφαιρεσαν το κουπονι!

τελικα απο οτι καταλαβα σε ολα τα μασουτη δεχονται κουπονια εκτος το δικο μου... αννα δεν μπορουσα να κανω κατι παραπανω.. μου ειπαν αν θελω τα αγοραζω απλα με την εκπτωση και χωρις κουπονια αλλιως τιποτα.. εννοειται πως δεν τα πηρα... αυτο που μου την δινει ειναι πως μονο εδω συνεβη και φυσικα οι εξυπναδες του τυπου "τα κουπονια ειναι για να τα χρησιμοποιεις οταν δεν υπαρχει προσφορα".... αν ηταν ετσι δεν θα το εγραφε πανω στα κουπονια???? τεσπα.. ξερετε μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα ?? αυριο ισχυει??

annagrig1980
24-09-11, 01:50
Απο 22-24 ισχυει.

elachl
24-09-11, 09:03
εγω στη θεση σου θα τηλ στα κεντρικα..
μολις γυρισα απο βασιλοπουλο
πηρα 3 μαλακτικα lenor 750lt 3.40
2.82-35%=1.83-0.70 κουπονι απο επιθυμιες 1,13 το ενα..καλο?

kylie
24-09-11, 10:09
Κοριτσια διαβαζω πολυ καιρο τις προσφορες σας και με εχουν βοηθησει πολυ. Εδω και λιγο καιρο ομως κοψαμε τις πανες (επιτελους) και μου εχει μεινει ενα μικρο στοκ.
Εχω babylino - 2 πακετα μεγαλα Νο4 , 1 μικρο Νο4, και ενα babygo για κοριτσακια Νο5. Οποιος ενδιαφερετε ας μου στειλει πμ. Επισης εχω αρκετα κουπονια που ομως λιγουν 30/9.

koalalou
24-09-11, 13:47
Θα ηθελα να ρωτησω εαν βαζουν προσφορες στισ πανες μεγεθος 1 και 2!!!!

nouka
24-09-11, 14:26
Θα ηθελα να ρωτησω εαν βαζουν προσφορες στισ πανες μεγεθος 1 και 2!!!!

σπανια οι προσφορες αναφερονται σε συγκεκριμενο νουμερο... συνηθως ισχυει για ολα τα νουμερα!!!

melisoula
24-09-11, 14:34
κ γω πηγα μασουτη κ μου δεχτηκαν κανονικα τα κουπονια :D

koalalou
26-09-11, 20:16
Η προσφορα 50% σε LIBERO στο Βεροπουλο στης 30/9 - 1/10 ακομα παιζεται η οχι???

katrin
26-09-11, 20:53
προσφορά σε pampers πουθενά?

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
27-09-11, 12:31
Αν μάθετε για προσφορά σε ARIEL (εκτός από CARREFOUR) σας παρακαλώ να το γράψετε στο φόρουμ.
Φιλιά!

tsioubal
27-09-11, 12:44
Στον Σκλαβενίτη έχει κάποια προσφορά σε Αριέλ, αλλά επειδή έχω ακόμα δεν έδωσα σημασία στην κυρία που τα προωθούσε...

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
27-09-11, 13:40
Σήμερα πήγες;

ERIANTON
27-09-11, 13:50
Αν μάθετε για προσφορά σε ARIEL (εκτός από CARREFOUR) σας παρακαλώ να το γράψετε στο φόρουμ.
Φιλιά!

αν το εγραφες εχτες...........
ο βασιλοπουλος ειχε μεχρι τις 26/9 σε ολα τα αριελ εκπτωση.πηρα το υγρο για 40 πλυσεις (2,8λτ) απο 13,60ευρω μονο 5,84.ειχε εκπτωση 35% και εδωσα και κουπoνι 3 ευρω.

Γατουλα
27-09-11, 13:51
πηγα και παρασκευη πηγα και εχτες
ουτε δειγμα σε σκονη!!!!!

αντε στην επομενη προσφορα ξανα!

ERIANTON
27-09-11, 13:52
στο mymarket εχει 25% εκπτωση σε αριελ
http://mymarket.metro.com.gr/index2.php?option=com_flippingbook&Itemid=99999999&book_id=2

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
27-09-11, 14:05
Το ξέρω για τον Βασιλόπουλο αλλά εχθές σχόλασα στις 9 το βράδυ και δεν πρόλαβα και έχω κουπόνι -4,00 ευρώ. Στον Μαρινόπουλο δεν δέχονται και κουπόνι όταν έχουν και δική τους εκπτωτική προσφορά ενώ Σκλαβενίτη και Βασιλόπουλο το δέχονται...

ERIANTON
27-09-11, 14:09
καταλαβα.......
και εγω πηγα πρωι πρωι αλλα ειχε μονο υγρο.το mymarket εμεινε προς το παρον.

sofaki1978
27-09-11, 14:32
Το ξέρω για τον Βασιλόπουλο αλλά εχθές σχόλασα στις 9 το βράδυ και δεν πρόλαβα και έχω κουπόνι -4,00 ευρώ. Στον Μαρινόπουλο δεν δέχονται και κουπόνι όταν έχουν και δική τους εκπτωτική προσφορά ενώ Σκλαβενίτη και Βασιλόπουλο το δέχονται...

στην προσφορα που ειχανε απο 13/9 εως και σημερα δεχοταν και κουπονια ο μαρινοπουλος.πηρα 2 αριελ μιας και ειχα και κουπονια των 4 ευρω και μου δωσανε και δωροεπιταγη των 5 ευρω!;)(με κουπονι των -4 ευρω πληρωσα 11,76 για το καθενα αν και η προσφορα του ΑΒ ηταν καλυτερη)

δυστηχως ομως σημερα ειναι η τελευταια μερα.εαν προλαβαινεις :?

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
27-09-11, 14:36
Στο CARREFOUR που πάω εγώ δεν δέχονται κουπόνια και δεν έχω καμία όρεξη να τσακώνομαι.... Θα περιμένω για άλλη προσφορά του Βασιλόπουλου γιατί τα κουπόνια λήγουν 30/11/11.

MARILYN
27-09-11, 16:49
Στο facebook στην σελίδα του ΑΒ Βασιλόπουλου λέει ότι αυτή την Πέμπτη θα βάλουν πάλι -20% όλες τις οικονομικές πάνες Pampers!!!!
Παίρνουν και κουπόνια οπότε μια χαρά!!!
Και μάλλον θα ισχύει η προσφορά μέχρι την Δευτέρα.
Θα περιμένουμε να δούμε!

http://el-gr.facebook.com/ab.vassilopoulos.sa?sk=wall

xuito
28-09-11, 12:17
Βρε κορίτσια ακούστηκε τίποτα για Libero πουθενά?
Αύριο θα ανοίξω το τελευταίο πακέτο και αρχίζω να αγχώνομαι...

nickanda
28-09-11, 13:32
Κορίτσια, ο Βερόπουλος έχει προσφορά όλα τα Libero Νο. 3, 4, 5, 6, 7 από 18,98 ευρώ στα 9,49 ευρώ για την Παρασκευή 30/9 και το Σάββατο 1/10 !

taz18
28-09-11, 14:37
28/9 - 11/10 -30% στα λιμπερο καρφουρ - μαρινοπουλος

jtse
28-09-11, 14:38
Επίσης στα καινούργια φυλλάδια του carrefour για τα carrefour discount έχει προσφορά σε libero αλλά δεν θυμάμαι ποσο.

jtse
28-09-11, 14:39
με κάλυψε η taz18, γράφαμε ταυτόχρονα

mariath
28-09-11, 14:49
Στο φυλλάδιο του μασουτη εχει απο 30/9 εώς 29/10 -20% στα παμπερς, πάνες και μωρομαντηλα και στο παιδικό αριελ και -25% στο απορρυπαντικο προδερμ.
Να ρωτήσω κουπόνια παμπερς και babylino σας στέλνουν τακτικά; Εμένα μόνο μια φορα μου έστειλαν όταν είχα γεννήσει μαζι με διαφορα δείγματα και απο τότε τίποτα. Πριν 6,5 μήνες γέννησα...

ravT
28-09-11, 14:58
Αν δεν ζητήσεις, πως θα σου στείλουν?

xristk
28-09-11, 15:52
Εχετε δει καμια προσφορα σε babylino?

mariath
28-09-11, 22:32
Αν δεν ζητήσεις, πως θα σου στείλουν?

Πρέπει να ζητάω κάθε φορα που θέλω; Θεώρησα οτι αφού συμπλήρωσα κάτι φόρμες και έγινα μέλος θα μου στέλνουν απο μόνοι τους. Απο τα παμπερς μου στέλνουν για παράδειγμα ενημερωτικά μειλ, κουπόνια ομως όχι.

eliana_1976_
28-09-11, 23:29
Πρέπει να ζητάω κάθε φορα που θέλω; Θεώρησα οτι αφού συμπλήρωσα κάτι φόρμες και έγινα μέλος θα μου στέλνουν απο μόνοι τους. Απο τα παμπερς μου στέλνουν για παράδειγμα ενημερωτικά μειλ, κουπόνια ομως όχι.

Τα παμπερς σταματησαν εδω κ πολλους μηνες να στελνουν κουπονια.Εγω αυτο που εκανα ηταν να γινω μελος στο pampers village και καθε περιπου 2-3 μηνες μου στελνει κουπονια η procter με κουπονινια για παμπερς κ αλλα προιοντα της. Οποτε τα κραταω κ οταν βαζει προσφορα το καρφουρ -20% η ο βασιλοπουλος αγοραζω πανες συνδιαστικα κουπονι+εκπτωση.Libero 1-2 φορες μου εστειλαν στην αρχη κ μετα παπαλα.Οταν τους πηρα τηλ μου ειπαν οτι σταματησαν πλεον την αποστολη κουπονιων κ θα κανουν πλεον προωθητικες ενεργειες μεσω των σ/μ.

roxana
29-09-11, 00:39
Κορίτσια καλησπέρα στα my market έχει -4 ευρω σε παμπερς active fit και up&go και Αριελ 70 μεζουρων 13,65 και λενορ μεγάλο 3,5 και μιλούπα κρεμες -30% και δέχονται και κουπόνια

ravT
29-09-11, 08:40
Εγώ πάντως όποτε έχω στείλει μειλ στη ΜΕΓΑ μου στέλνουν κουπόνια babylino

PEPI1979
29-09-11, 11:11
O ΑΒ εχει βαλει τις μικρες λιμπερο με εκπτωση . ΤΕλικά τα pampers εχουν πουθενα προσφορα ?? Baby dry οχι στα active fit.

sailor_moon
29-09-11, 13:02
καλησπέρα, καμία έκπτωση για babylino υάρχει σε κανένα σούπερ μάρκετ;;

sofaki1978
29-09-11, 13:28
O ΑΒ εχει βαλει τις μικρες λιμπερο με εκπτωση . ΤΕλικά τα pampers εχουν πουθενα προσφορα ?? Baby dry οχι στα active fit.

to AB δεν εχει λιμπερο με εκπτωση,το φυλλαδιο που ειδες ηταν μεχρι 21/9,δεν ισχυει πλεον.pampers μονο active fit και πανες βρακακι σε προσφορα,baby dry τιποτα......

PEPI1979
29-09-11, 13:33
Sori gia την παραπληροφορηση !!

revythaki
30-09-11, 10:03
καλημέρα:)
Στο Βερόπουλο 7&8/10 όλα τα αριελ σκόνη 68/70/72 μεζ -35%

kat05
30-09-11, 10:29
Τώρα είπε η TV σήμερα κι αύριο στο Βερόπουλο -50% libero

MARILYN
30-09-11, 10:36
Τελικά στον Μασούτη ισχύει η προσφορά -20% στα pampers;

μπλες
30-09-11, 10:38
γιατι δεν στελνουν πια κουπονια μπειμπιλινο ?
ειμαι γραμμενη και εχουν να μου στειλουν 3 μηνες κουπονια

andigo
30-09-11, 10:43
γιατι δεν στελνουν πια κουπονια μπειμπιλινο ?
ειμαι γραμμενη και εχουν να μου στειλουν 3 μηνες κουπονια

Στείλε τους email και ζήτα να σου στείλουν κουπόνια για πάνες απλές και για πάνες βρακάκι (αν χρησιμοποιείς). Εγώ στέλνω αν 2μηνο email και μετά από 10 ημέρες είναι σπίτι μου.

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ
30-09-11, 11:37
Στον Σκλαβενίτη έως 04/10/2011 -5,00 για αγορά ARIEL 70 μεζ. ή -13,00 για αγορά 2 τεμαχίων.

xuito
30-09-11, 14:01
Γνωρίζει καμμιά αν η προσφορά του Βερόπουλου στα Libero είναι και για πάνα-βρακάκι???

Πήγε σε κατάστημα ο άντρας μου (δεν είχαν καθόλου βρακάκια) και δεν ήξεραν να του πουν αν όντως έχουν προσφορά στα βρακάκια...ανοιχτές πάνες είχε και τις είχε με 50%

eliana_1976_
30-09-11, 15:01
Στο καρφουρ εχει τις πανες λιμπερο -30% κ τα μωρομαντηλα septona 2+2 δωρο 5,54 ευρω

NESTOROUDI
30-09-11, 22:32
για τα babylino πρεπει να στελνεις mail καθε τοσο και να ζητας τι ακριβως θελεις (αν θελεις κουπονια για βρακακια, για πανες κλπ) σου τα στελνουν αμεσα σε 1 εβδομαδα!! www.babylino.gr

eliana_1976_
30-09-11, 22:53
Μεχρι 12/10 ο ΑΒ εχει -20% τις πανες παμπερς.
Να ρωτησω κατι βρε κοριτσια; Οσες παιρνετε πανες babylino sensitive εισαστε ευχαριστημενες απο ποιοτητα κ απορροφητικοτητα; Δεν εχω παρει ποτε κ ηθελα καμμια γνωμη.Ευχαριστω

sailor_moon
01-10-11, 08:07
Να ρωτησω κατι βρε κοριτσια; Οσες παιρνετε πανες babylino sensitive εισαστε ευχαριστημενες απο ποιοτητα κ απορροφητικοτητα; Δεν εχω παρει ποτε κ ηθελα καμμια γνωμη.Ευχαριστω

Καλημέρα! Έχω δοκιμάσει τις πάνες που λες και έχω μείνει ευχαριστημένη, και απο ποιότητα και απορροφητικότητα! Για την ακρίβεια αυτές αγοράζω!

ismeni
01-10-11, 08:11
στη νεα σμυρνη ανοιξε καινουριος σκλαβενίτης κι εχει 1+1 δωρο στα περισσότερα προϊόντα. δεν ξερω ακριβή διεύθυνση, κατω απο την έλ. βενιζέλου νομίζω.

ο βεροπουλος εχει τα λιμπερο μιση τιμή.

aggelomarios
01-10-11, 08:13
Συμφωνω κι εγω...ειναι παρα πολυ καλες και ειναι πιο λεπτες απο τις Libero δηλαδη δεν φαινεται σαν να φοραει το παιδι σωβρακο ενω απο απορροφητικοτητα ειναι αψογες...ασε που εχουν την πιο χαμηλη αρχικη τιμη απο την τριαδα των γνωστων πανων (αν και με την αλλαγη συσκευασιας κανανε μια κουτσουκελα και βαλανε λιγοτερα τεμαχια μεσα αλλα τουλαχιστον στελνουνε συχνα κουπονια, τουλαχιστον σε μενα!)

kalamaraki
01-10-11, 08:43
Καλημέρα
Για τις Καλαμαριώτισες σαλονικιές εχετε το νου σας στις 7-8 Οκτώβρη ανοίγει νεο κατάστημα ΑΒ απέναντι απο τα κοιμητήρια στον αι γιάννη κ σιγουρα θα εχει προσφορές πολλές για πρωτη μέρα.

sailor_moon
01-10-11, 08:50
Συμφωνω κι εγω...ειναι παρα πολυ καλες και ειναι πιο λεπτες απο τις Libero δηλαδη δεν φαινεται σαν να φοραει το παιδι σωβρακο ενω απο απορροφητικοτητα ειναι αψογες...ασε που εχουν την πιο χαμηλη αρχικη τιμη απο την τριαδα των γνωστων πανων (αν και με την αλλαγη συσκευασιας κανανε μια κουτσουκελα και βαλανε λιγοτερα τεμαχια μεσα αλλα τουλαχιστον στελνουνε συχνα κουπονια, τουλαχιστον σε μενα!)

καλημερα!όντως σε κουπόνια στελνει αρκετά συχνα και σε εμένα!!

MARILYN
01-10-11, 10:36
Στον Μασούτη:

Pampers easy up No 5 και Νο 6: 18,80-20%-κουπόνι 3,00€=12,04€
Ariel baby υγρό 38μεζ.: 14,99€-20%-κουπόνι 3,00€=8,99€
Pampers μωρομάντηλα sensitive 3 τεμάχια: 5,46-20%-κουπόνι 1,00€=3,37€

eliana_1976_
01-10-11, 20:02
Καλημέρα! Έχω δοκιμάσει τις πάνες που λες και έχω μείνει ευχαριστημένη, και απο ποιότητα και απορροφητικότητα! Για την ακρίβεια αυτές αγοράζω!
Εγω αγοραζω τις pampers active fit κ συνηθως τις παιρνω συνδιαστικα προσφορα + κουπονι. Ειναι ακριβες κ εχει λιγοτερα τεμ η συσκευασια απο τις baby dry. Βεβαια ειναι πολυ απορροφητικες ειδικα τη νυχτα κ πολυ λεπτες. Οι λιμπερο ειναι πιο χοντροκομμενες τις παιρνω κ αυτες οταν εχουν προσφορα. Τελευταια ειδα οτι τα babylino sensitive ειναι πολυ πιο φθηνα κ ειδικα τωρα που θα ερθει κ το μωρο θα θελουμε πανες εις διπλουν. Οποτε να μαζευτουμε λιγακι γιατι το κοστος ειναι μεγαλο.

katrin
01-10-11, 20:36
Δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά η pampers έχει μειώσει τα τεμάχια στις πάνες της... είδα πρόσφατα στο 4+ νομίζω, 46 τεμάχια αντί για 52 sto baby dry (μπορεί να ήταν και το 4, δεν είμαι σίγουρη.)

mama-chris
01-10-11, 22:51
στα babylino καμια προσφορα?? οεο?????? τίποτα?????? ααααα πολύ δύσκολη μας το παιζει τωρα τελευταια η babylino!

sailor_moon
02-10-11, 04:32
Εγω αγοραζω τις pampers active fit κ συνηθως τις παιρνω συνδιαστικα προσφορα + κουπονι. Ειναι ακριβες κ εχει λιγοτερα τεμ η συσκευασια απο τις baby dry. Βεβαια ειναι πολυ απορροφητικες ειδικα τη νυχτα κ πολυ λεπτες. Οι λιμπερο ειναι πιο χοντροκομμενες τις παιρνω κ αυτες οταν εχουν προσφορα. Τελευταια ειδα οτι τα babylino sensitive ειναι πολυ πιο φθηνα κ ειδικα τωρα που θα ερθει κ το μωρο θα θελουμε πανες εις διπλουν. Οποτε να μαζευτουμε λιγακι γιατι το κοστος ειναι μεγαλο.

eliana μου καλημέρα, με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!
αγόρασα και εγω pampers το νούμερο 1, συμφωνω οτι είναι πιο λεπτες απο ολες τισ άλλεσ πάνεσ, εχω την εντύπωση όμως ότι μυρίζουν!σου έχει συμβει εσένα κάτι τέτοιο;

ravT
02-10-11, 08:50
mama-chris τις προάλλες είχε προσφορά η babylino... Μέσα στον Σεπτέμβριο...

tsioubal
02-10-11, 09:02
Μπορεί όντως να μυρλιζουν,μου είχε συμβεί και σε μένα με κάποιο πακέτο (μύριζε βοθρολύμματα κάθε φορά που γέμιζε η πάνα έστω και με ούρα), πήρα τηλ στην Πάμπερς διαμαρτυρήθηκα και μου έστειλαν την αξία της συσκευασίας σε κουπόνι. Έκτοτε δεν έχω ξανασυναντήσει πρόβλημα, τυχαίο ήταν όπως φάνηκε μάλλον κάτι θα έγινε με εκείνη την παρτίδα.

miriki
02-10-11, 22:23
στη νεα σμυρνη ανοιξε καινουριος σκλαβενίτης κι εχει 1+1 δωρο στα περισσότερα προϊόντα. δεν ξερω ακριβή διεύθυνση, κατω απο την έλ. βενιζέλου νομίζω.

ο βεροπουλος εχει τα λιμπερο μιση τιμή.

Πού είναι αυτός ο Σκλαβενίτης;

mama-chris
03-10-11, 23:13
mama-chris τις προάλλες είχε προσφορά η babylino... Μέσα στον Σεπτέμβριο...

που στην Θεσσαλονικη?? και γω χαμπαρι δεν πηρα??

ravT
04-10-11, 09:45
Παντού, σε όλη την Ελλάδα...

melita_
04-10-11, 10:59
Καλημέρα, πήγα εχθές στα carrefur και είχε τις libero με 30% έκπτωση. Για την ακρίβεια η οικογενειακή συσκευασία είχε 13 (52 πάνες) και η συσκευασία mega pack ,που νομίζω πως συμφέρει περισσότερο 17(80 πάνες). Έλεγε πως η έκπτωση θα ισχύει μέχρι τις 11 οκτώβρη αλλά στο δικό μου υποκατάστημα τουλάχιστον δε δεχονταν κουπόνια.

eliana_1976_
04-10-11, 15:37
eliana μου καλημέρα, με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!
αγόρασα και εγω pampers το νούμερο 1, συμφωνω οτι είναι πιο λεπτες απο ολες τισ άλλεσ πάνεσ, εχω την εντύπωση όμως ότι μυρίζουν!σου έχει συμβει εσένα κάτι τέτοιο;

Μου ειχει τυχει καποιες φορες πριν μερικους μηνες. Εμπαινα πρωι στο δωματιο του παιδιου κ σου ερχοταν μποχα απο τα τσισα. Μετα απο ενα διαστημα οκ. Ειναι πολυ λεπτες κ απορροφητικες οι active fit αλλα ειναι λιγοτερα τα τεμ σε σχεση με τις baby dry και τωρα με δυο μωρα που θα εχω σε λιγο καιρο θα κοψω τις active. Θα παιρνω κ τις babylino sensitive k τις simply dry pampers βγαινουν κ σε mega pack συσκευασια. Ουτως η αλλως πανες τους αλλαζουμε αρκετα συχνα οποτε πρεπει να περιορισουμε το κοστος τους.

afrodite33
04-10-11, 16:02
Μου ειχει τυχει καποιες φορες πριν μερικους μηνες. Εμπαινα πρωι στο δωματιο του παιδιου κ σου ερχοταν μποχα απο τα τσισα. Μετα απο ενα διαστημα οκ. Ειναι πολυ λεπτες κ απορροφητικες οι active fit αλλα ειναι λιγοτερα τα τεμ σε σχεση με τις baby dry και τωρα με δυο μωρα που θα εχω σε λιγο καιρο θα κοψω τις active. Θα παιρνω κ τις babylino sensitive k τις simply dry pampers βγαινουν κ σε mega pack συσκευασια. Ουτως η αλλως πανες τους αλλαζουμε αρκετα συχνα οποτε πρεπει να περιορισουμε το κοστος τους.
Mου τοχανε πει και το διαπιστωσα σε χειροτερο βαθμο.οντως οι παμπερς οι νουμερο 1 πουχω παρει μυριζουν οινοπνευμα να πω,πετρελαιο κατι τετοιο.η μυρωδια επιδεινωνεται εαν ειναι βρεμενη η πανα.ειναι πολυ λεπτες αλλα ειχα διαρροες με πολλα ουρα.εχω δοκιμασει και λιμπερο και babylino.Γνωμη μου παντως ειναι,οτι οι babylino ειναι οι καλυτερες.Οι λιμπερο ειναι καλες αλλα μολις φτασαμε 3,5 κιλα ειχα διαρροες γιατι το νουμερο 1 ειναι μεχρι 4 κιλα.οι babylino ειναι μεχρι 5 κιλα και υποστηριζουμε και ελληνικη εταιρια την ΜΕΓΑ.Βεβαια τις καλυτερες προσφορες και πιο συχνες νομιζω της κανει η λιμπερο.τις προαλλες ειχε ο βεροπουλος 50% και περνανε και κουπονια.
Ελπιζω να χαμηλωσει τις τιμες η babylino και να κανει συχνοτερα προσφορες για να γινει πιο ανταγωνιστικη.

eliana_1976_
04-10-11, 16:50
Mου τοχανε πει και το διαπιστωσα σε χειροτερο βαθμο.οντως οι παμπερς οι νουμερο 1 πουχω παρει μυριζουν οινοπνευμα να πω,πετρελαιο κατι τετοιο.η μυρωδια επιδεινωνεται εαν ειναι βρεμενη η πανα.ειναι πολυ λεπτες αλλα ειχα διαρροες με πολλα ουρα.εχω δοκιμασει και λιμπερο και babylino.Γνωμη μου παντως ειναι,οτι οι babylino ειναι οι καλυτερες.Οι λιμπερο ειναι καλες αλλα μολις φτασαμε 3,5 κιλα ειχα διαρροες γιατι το νουμερο 1 ειναι μεχρι 4 κιλα.οι babylino ειναι μεχρι 5 κιλα και υποστηριζουμε και ελληνικη εταιρια την ΜΕΓΑ.Βεβαια τις καλυτερες προσφορες και πιο συχνες νομιζω της κανει η λιμπερο.τις προαλλες ειχε ο βεροπουλος 50% και περνανε και κουπονια.
Ελπιζω να χαμηλωσει τις τιμες η babylino και να κανει συχνοτερα προσφορες για να γινει πιο ανταγωνιστικη.

Εγώ δεν του βάζω ποτέ όσα κιλά είναι το παιδί και πάνα γιατί σίγουρα θα υπάρχει διαρροή, του παίρνω πάντα μεγαλύτερη. Φαντάσου τώρα είναι 11 κιλά και του παίρνω libero no5 που είναι μέχρι 16 κιλά και τις active fit 4 που είναι μέχρι 18 κιλά. Babylino δεν έχω δοκιμάσει ποτέ και όποτε ξαναπά σούπερ θα πάρω μια μικρή συσκευσία να δω τι παίζει. Πάντως οι τιμές τους από ότι έχω δει είναι πολύ πιο ανταγωνιστικές από τις άλλες εταιρείες. Η λιμπερο βγάζει πάλι καλές προσφορές και συμφέρουν πολυ οι mega pack συσκευασίες της.

NESTOROUDI
04-10-11, 17:02
στον grand μασουτη ειδα pampers -20%....νοιζω μεχρι αυριο

NESTOROUDI
04-10-11, 17:05
εχει επισης -35% σε ολα τα ξυριστικα & ειδη στοματικης υγιεινης

chrifili
04-10-11, 17:07

Καλησπέρα! Κ μεις αυτές παίρνουμε. Είναι πιο οικονομικες από τις πάμπερσ κ κατά τη γνώμη μου δεν έχουν διαφορά. Επίσης είναι ελληνικές!

ΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΗΣ
04-10-11, 17:12
εμενα τα παμπερς δεν μου αρεσουν καθολου μου μυριζουν !! ενω μπεμπιλινο και τα λιμπερο ειναι πολυ καλυτερα!!!!

tsioubal
04-10-11, 18:22
Για να επανέλθουμε....κανα babylino προσφορά??

human
05-10-11, 10:39
Στο facebook στην σελίδα του ΑΒ Βασιλόπουλου λέει ότι αυτή την Πέμπτη θα βάλουν πάλι -20% όλες τις οικονομικές πάνες Pampers!!!!
Παίρνουν και κουπόνια οπότε μια χαρά!!!
Και μάλλον θα ισχύει η προσφορά μέχρι την Δευτέρα.
Θα περιμένουμε να δούμε!

http://el-gr.facebook.com/ab.vassilopoulos.sa?sk=wall

είδα τώρα το φυλλάδιο του ΑΒ, από 29/9-12/10 έχει τις pampers active fit και easy up με 20% εκπτωση!! Βλέπω όμως στο φυλλάδιο..μόνο το Νο.4 :-|:-|

annagrig1980
06-10-11, 01:24
Aν καποια κοπελα εχει κοντα της Μασουτη c&c εχει τις βαφες koleston σε προσφορα στα 4,7 και με 2 ευρω κουπονι πηρα 3 κουτια με 2,70 εκαστη! :D

http://www.carrefour.gr/CarrefourOnline1/Products/000/PID-000475228.aspx :shock::shock::shock:

sofaki1978
06-10-11, 01:41
Aν καποια κοπελα εχει κοντα της Μασουτη c&c εχει τις βαφες koleston σε προσφορα στα 4,7 και με 2 ευρω κουπονι πηρα 3 κουτια με 2,70 εκαστη! :D

http://www.carrefour.gr/CarrefourOnline1/Products/000/PID-000475228.aspx :shock::shock::shock:

ξερεις μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα?

sofaki1978
06-10-11, 02:07
στο my market απο 5/10 εως 18/10 εχει -40% στις οικονομικες libero.

annagrig1980
06-10-11, 06:30
ξερεις μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα?

Απο 4-29 Οκτωβριου
Για το c&c.

geonik
06-10-11, 10:30
Για οποιον μπορει να ψωνισει απο METRO CASH & CARRY εχει -30% στις οικονομικες συσκευασιες LIBERO και -40% στο βρεφικο απορρυπαντικο PLANET.Μεχρι 11/10

Fine
06-10-11, 11:04
Για να επανέλθουμε....κανα babylino προσφορά??
η πιο φτηνή αλλά παρ'όλα αυτά η μόνη που δεν μου του κάνει συγκάματα...καμία προσφορούλα?

xrisas2
06-10-11, 12:52
Τώρα μίλησα με babylino για να μου στειλουν κουπονια και μου ειπε απο τις 10-10-11 θα έχει ο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ εκπτωτικο κουπονι δικο του για τις μεγαλες συσκευασιες -3,5ευρω

DeaLuna
07-10-11, 00:28
Τώρα μίλησα με babylino για να μου στειλουν κουπονια και μου ειπε απο τις 10-10-11 θα έχει ο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ εκπτωτικο κουπονι δικο του για τις μεγαλες συσκευασιες -3,5ευρω

Τι να το κανεις? Αμα μας στελνουν των 4 ευρω κουπονια?! Κ μαλιστα χωρις προσφορες πουθενα! Βαζουν καθε 2 μηνες προσφορα το πολυυυυυ σας λεω 30 %
Χαιρετισματα να τους πεις! :evil::evil::evil::evil:

xristinio
07-10-11, 00:54
εγω πηγα σημερα στα my market εχει τις οικονομικες συσκευασιες libero - 40%. πηρα 2 συσκευασιες και 2 πακετα μωρομαντηλα και με 4 κουπονια συνολο 14 ευρω πληρωσα ΜΟΝΟ 14,70!!!!

annagrig1980
07-10-11, 09:13
Τι να το κανεις? Αμα μας στελνουν των 4 ευρω κουπονια?! Κ μαλιστα χωρις προσφορες πουθενα! Βαζουν καθε 2 μηνες προσφορα το πολυυυυυ σας λεω 30 %

Ειχε πριν 2 εβδομαδες 40% στο Μασουτη και επαιρναν και κουπονια.
Δενε χει στην Αθηνα νομιζω αλλα εχετε Βεροπουλο και Σκλαβενιτη που δεν εχουμε εδω. :(
Στον Σκλαβενιτη στον Υμηττο που μενει η κουμπαρα μου, ειχε πριν κανενα μηνα -5 ευρω στα babylino και με το κουπονι εβγαινε παλι παμφτηνη η πανα.

xrisas2
07-10-11, 16:24

Μαζί με το κουπόνι όμως θα μας βγει η συσκευασία 8ευρώ και κάτι...Οπότε είναι μια χαρά...Ούτε η libero δεν βγαίνουν τόσο...

Fine
07-10-11, 21:10
βρε κοριτσια δεν σας συγκαιονται τα μωρακια με τις παμπερς?ειναι σαν ναυλον το μεσα τους...με τις λιμπερο εμας μας βγαινουν τα τσισα...μονο τις μπεμπιλινο βολευεται ο πωπουδακος του μωρου μου..και δεν βρισκω προσφορες...κουπονια μια φορα μου στειλανε...στην αρχη...

newmom2010
07-10-11, 22:14
βρε κοριτσια δεν σας συγκαιονται τα μωρακια με τις παμπερς?ειναι σαν ναυλον το μεσα τους...με τις λιμπερο εμας μας βγαινουν τα τσισα...μονο τις μπεμπιλινο βολευεται ο πωπουδακος του μωρου μου..και δεν βρισκω προσφορες...κουπονια μια φορα μου στειλανε...στην αρχη...

Έχεις απόλυτο δίκιο. Για κουπόνια στείλε ένα email στο info@babylino.gr και ζήτησε, δίνοντας διεύθυνση και θα σου στείλουν. Ή γίνε μέλος εδώ http://www.babylino.gr/babyclub.php . Στέλνουν και ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ συσκευασίες δώρο να δοκιμάσεις ένα συγκεκριμένο προιόν, αν ζητήσεις. Μπορείς να κάνεις εγγραφή μέλος και τον εαυτό σου και τον σύζυγο για να λαμβάνετε διπλά κουπόνια!

DeaLuna
08-10-11, 00:26
Ειχε πριν 2 εβδομαδες 40% στο Μασουτη και επαιρναν και κουπονια.
Δενε χει στην Αθηνα νομιζω αλλα εχετε Βεροπουλο και Σκλαβενιτη που δεν εχουμε εδω. :(
Στον Σκλαβενιτη στον Υμηττο που μενει η κουμπαρα μου, ειχε πριν κανενα μηνα -5 ευρω στα babylino και με το κουπονι εβγαινε παλι παμφτηνη η πανα.

Πηγαινω συχνα στο Σκλαβεντιτη κ δν ειχα δει τετοια προσφορα ! το πολυ 3.5 ευρω να σου κανει στις οικονομικες καμια σχεση με το 40 % στο Μασουτι! Περυση ειχαν προσφορες , σημερα ειναι για παρηγορια!:lol:

DeaLuna
08-10-11, 00:28
Μαζί με το κουπόνι όμως θα μας βγει η συσκευασία 8ευρώ και κάτι...Οπότε είναι μια χαρά...Ούτε η libero δεν βγαίνουν τόσο...

Καλα ειναι ναι μεν , αλλα ξαναλεω για παρηγορια οι προσφορες τις αλλες χρονιες εβαζαν 50 % συχνα βαλε κ το κουπονι ! Κ ψωνιζες με 30 ευρω ποσεςςςςςςςςς πανες!!! :shock:

annagrig1980
08-10-11, 01:23
Καλα ειναι ναι μεν , αλλα ξαναλεω για παρηγορια οι προσφορες τις αλλες χρονιες εβαζαν 50 % συχνα βαλε κ το κουπονι ! Κ ψωνιζες με 30 ευρω ποσεςςςςςςςςς πανες!!! :shock:

Εχουν χαμηλωσει και τις τιμες στα 15 ευρω και κατι ψιλα. Ακομα και με σκετο κουπονι στα 11 ευρω, ειναι καλη τιμη για τοσο ποιοτικη πανα. Νομιζω οτι ειναι μακραν ανωτερη απο παμπερς και λιμπερο.

Κοριτσια ενω στο φυλλαδιο δεν γραφουν τιποτα, σημερα που πηγα στο καρφουρ εχει τις λιμπερο με 30% νομιζω :confused: ('η 20%;;; )
Συγνωμη αλλα νυσταζαν και τσιριζαν και τα δυο και ειχαμε γινει θεαμα και ειδα την ταμπελιτσα στα πεταχτα. Νομιζω 30% παντως.
Επισης ειχε 30% σε ολα τα γυναικεια ρουχα, καλτσες, καλσον, εσωρουχα.

ravT
08-10-11, 09:14
Βρε DeaLuna δεν είναι αναγκασμένοι να βάζουν προσφορές. Και για να μη βάζουν τόσο μεγάλες πια σημαίνει ότι δεν μπορούν... Είναι οι μόνοι που στέλνουν κουπόνια όποτε τους ζητήσεις και που βάζουν τόσο καλές προσφορές...

mama-chris
08-10-11, 22:58
εγω πηγα σημερα στα my market εχει τις οικονομικες συσκευασιες libero - 40%. πηρα 2 συσκευασιες και 2 πακετα μωρομαντηλα και με 4 κουπονια συνολο 14 ευρω πληρωσα ΜΟΝΟ 14,70!!!!

μα που τα βρηκες τα κουπονια λιμπερο?? αφου η λιμπερο δεν στελνει κουπονια. εχασα κανα επεισοδιο μηπως???

mama-chris
08-10-11, 23:01
στην Θεσσαλονικη τιποτα απο λιμπερο ή babylino εχουμε βρε κοριτσια?? ξεμενω.........

jtse
09-10-11, 00:52
Πρσφορές carrefour Δευτέρα και τρίτη
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

Babylino & babygo -35%

scorpiaki
09-10-11, 11:41

Babylino & babygo -35%

Μανουλες σας εχουν ερθει κουπονια babylino που να ληγουν 31/10 ή 31/11???

Εμενα ακομα τιποτα.Ρωταω για να τους παρω τηλ.

aggelomarios
09-10-11, 11:45
Ναι...εγω εχω κουπονια που ληγουν 30/11 αρα παρε τηλ να σου στειλουν

xristinio
09-10-11, 12:04
μα που τα βρηκες τα κουπονια λιμπερο?? αφου η λιμπερο δεν στελνει κουπονια. εχασα κανα επεισοδιο μηπως???

ειχε γινει ενα μπερδεμα με το βαλιτσακι και τελικα μου εστειλαν κουπονια!!!

scorpiaki
09-10-11, 16:17
Ναι...εγω εχω κουπονια που ληγουν 30/11 αρα παρε τηλ να σου στειλουν

Ευχαριστώ

annagrig1980
09-10-11, 18:41
Me 2 ευρω που εχει η απλη εκδοση της εφημεριδας το ΘΕΜΑ, εχει μεσα κουπονι 5 ευρω για τα carrefour.
Πηρα 10 εφημεριδες, εδωσα 20 ευρω και θα ψωνισω 50ευρουλακια! :grin:
Καλο, ε;
Αν σκεφτεις οτι αυριο εχει και 35% στα babylino, και με τα κουπονια των 4 ευρω θα βγουν εντελως δωρεαν οι πανες!
Ασε που χαρηκαν και οι γειτονες.
Σημερα στη γειτονια διαβαζαν ολοι το ΘΕΜΑ. Το μοιρασα παντου. :grin:

katrin
09-10-11, 19:00
Me 2 ευρω που εχει η απλη εκδοση της εφημεριδας το ΘΕΜΑ, εχει μεσα κουπονι 5 ευρω για τα carrefour.
Πηρα 10 εφημεριδες, εδωσα 20 ευρω και θα ψωνισω 50ευρουλακια! :grin:
Καλο, ε;
Αν σκεφτεις οτι αυριο εχει και 35% στα babylino, και με τα κουπονια των 4 ευρω θα βγουν εντελως δωρεαν οι πανες!
Ασε που χαρηκαν και οι γειτονες.
Σημερα στη γειτονια διαβαζαν ολοι το ΘΕΜΑ. Το μοιρασα παντου. :grin:

το κουπόνι έχει κανένα περιορισμό? π.χ. να ψωνίζεις 50 ευρώ για να έχεις έκπτωση τα 5?

annagrig1980
09-10-11, 19:14
το κουπόνι έχει κανένα περιορισμό? π.χ. να ψωνίζεις 50 ευρώ για να έχεις έκπτωση τα 5?

Ναι εχει.
Πρεπει να ψωνισεις μεσα στην επομενη εβδομαδα και τα 5 ευρω στα αφαιρουν απο λογαριασμο 9 ευρω και πανω. Δηλαδη για τα 50 ευρω που εχω εγω σε κουπονια πρεπει να κανω τουλαχιστον 90 ευρω αγορες.

Γατουλα
09-10-11, 20:33
σε 10 διαφορετικες αγορες να φανταστω!!! αννα θελω βιντεο να μπαινεις και να βγαινεις χαχαχχαχα!!!! καλα ψωνια!!!!!

tsioubal
09-10-11, 20:44
Δεν χρειάζεται να μπαίνει και να βγαίνει. Μία συσκευασία, ένα κουπόνι,βγαίνει απόδειξη τέλος πρώτης αγοράς. Δεύτερη συσκευασία, δεύτερο κουπόνι,δεύτερη απόδειξη, τέλος δεύτερης αγοράς κ.ο.κ.
Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι την προσφορά την κάνουν τα καρφούρ...αναμένω να ακούσω παρατράγουδα. Εγώ πάντως έχω αρκιστεί ότι δεν θα ξαναπάω εφόσον δεν μου δεχόντουσαν κουπόνια κατά τη διάρκεια προσφορών, λές και θα τα έπαιρνα από την τσέπη τους! Αφού οι ίδιες οι εταιρείες επιστρέφουν το αναγραφόμενο ποσό στο κουπόνι, τι ζόρι τραβάνε?

mgeorgan
09-10-11, 21:12
ή να ζητήσει απο τον ταμία να κόψει 10 διαφορετικές αποδείξεις :cool::lol::shock::wink:

tsioubal
09-10-11, 21:21
ή να ζητήσει απο τον ταμία να κόψει 10 διαφορετικές αποδείξεις :cool::lol::shock::wink:

ναι, αυτό εννοώ, το έχω κάνει με τρείς αποδείξεις βέβαια, γιατί ψώνιζα για άλλα δύο άτομα και δεν ήθελα να μπλέξω με υπολογισμούς. Δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τώρα βέβαια για τις 10 αποδείξεις μπορεί να έχουν πρόβλημα....οι επόμενοι στη σειρα!

annagrig1980
09-10-11, 21:26
σε 10 διαφορετικες αγορες να φανταστω!!! αννα θελω βιντεο να μπαινεις και να βγαινεις χαχαχχαχα!!!! καλα ψωνια!!!!!

Βρε Γατουλα πως το σκεφτηκες;;; :lol::lol::lol::lol:
Ακομα γελαω!
Αλλα αν δεν υπηρχε αλλος τροπος, ακομα κι'αυτο θα εκανα! 30 ευρω δεν ειναι λιγα αν στα χαριζουν! Ετσι δεν ειναι;
Απλα σπας τις αγορες σου αν δεν πας συχνα αλλα στην περιπτωση μου το καρφουρ ειναι ακριβως διπλα απ'τη δουλεια μου οποτε πηγαινω σχεδον καθε μερα στο σχολασμα ακομα και για ψωμι.
Τσιουμπαλ εμενα με βολευει για τον λογο που προειπα (λογω της αποστασης). Παντως εχω καταληξει απ'όσα διαβαζω οτι το καθε καταστημα εχει και διαφορετικη τακτικη σε καποια θεματα. Εδω σχεδον παντα παιρνουν κουπονια στις προσφορες αλλα αυτο που μ'εκνευριζει ειναι οτι περναει πρωτα το κουπονι και μετα η εκπτωση. :?
Και για να ειμαστε και στο θεμα της στηλης εχει στο καρφουρ προσφορα 1+1 τις καψουλες για tassimo. Προχτες που ειχε και 20% στους καφεδες εβγαιναν στα 4 ευρω τα δυο πακετα ενω το ενα απο μονο του εχει 4.99!

KostasG
10-10-11, 00:02

Babylino & babygo -35%

Θα ισχυει η εκπτωση και για τις Sensitive? Η εικονα δεν τις δειχνει...

mama-chris
10-10-11, 00:09

Babylino & babygo -35%

eyxaristooo, θα παω να στοκαρω. αν βεβαια μου παρουνε τα κουπονια.

ολγακι
10-10-11, 00:11
Ναι εχει.
Πρεπει να ψωνισεις μεσα στην επομενη εβδομαδα και τα 5 ευρω στα αφαιρουν απο λογαριασμο 9 ευρω και πανω. Δηλαδη για τα 50 ευρω που εχω εγω σε κουπονια πρεπει να κανω τουλαχιστον 90 ευρω αγορες.
καθε κουπονι το χρησιμοποιεις σε ενα λογαριασμο..δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις ολα τα κουπονια σε ενα λογαριασμο..να πεις στην ταμια να σου κανει διαφορετικες αποδειξεις

ολγακι
10-10-11, 00:14
Δεν χρειάζεται να μπαίνει και να βγαίνει. Μία συσκευασία, ένα κουπόνι,βγαίνει απόδειξη τέλος πρώτης αγοράς. Δεύτερη συσκευασία, δεύτερο κουπόνι,δεύτερη απόδειξη, τέλος δεύτερης αγοράς κ.ο.κ.
Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι την προσφορά την κάνουν τα καρφούρ...αναμένω να ακούσω παρατράγουδα. Εγώ πάντως έχω αρκιστεί ότι δεν θα ξαναπάω εφόσον δεν μου δεχόντουσαν κουπόνια κατά τη διάρκεια προσφορών, λές και θα τα έπαιρνα από την τσέπη τους! Αφού οι ίδιες οι εταιρείες επιστρέφουν το αναγραφόμενο ποσό στο κουπόνι, τι ζόρι τραβάνε?
θα ξαναπω οτι δουλευω στο καρφουρ στο μαρουσι και παντα δεχομαστε κουπονια κατα την διαρκεια προσφορων

ΠΕΖΗ
10-10-11, 00:16
Θα ισχυει η εκπτωση και για τις Sensitive? Η εικονα δεν τις δειχνει...

Μα απο οτι νομιζω η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει μονο τις sensitive πλεον και φυσικα τις πανες βρακακια.

katrin
10-10-11, 08:52
Μα απο οτι νομιζω η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει μονο τις sensitive πλεον και φυσικα τις πανες βρακακια.

Ναι, αλλά μήπως το carrefour έχει τίποτα στοκ από τις παλιές? Και αν είναι έτσι, μήπως δεν δέχονται και τα κουπόνια που δείχνουν τις sensitive?
Αν πάρει κάποια κοπέλα πάνες, ας μας πει τι γίνεται...

κατια81
10-10-11, 09:26
Για ακομη μια φορα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ στα CARREFOUR στην Κορινθο!!
Πηγε ο αντρας μου το πρωι να παρει babylino και απαντησαν οτι δεν ξερουν τιποτα για την προσφορα.....να παμε το μεσημερι και βλεπουμε!!!!:x:x