PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Spiroulina
07-01-10, 16:12
Για το φυλλαδιο του Βασιλοπουλου που εχει το -35% στις πανες LIBERO,επικοινωνησα με ενα καταστημα (της Πετρουπολεως) και μου διαβεβαιωσαν οτι δεχονται τα εκπτωτικα κουπονια της LIBERO αρκει να μην εχουν ληξει...:D

poukis
08-01-10, 09:49
http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

γαλα κ καφεδες...-20%

Catwoman
08-01-10, 16:45
Για το φυλλαδιο του Βασιλοπουλου που εχει το -35% στις πανες LIBERO,επικοινωνησα με ενα καταστημα (της Πετρουπολεως) και μου διαβεβαιωσαν οτι δεχονται τα εκπτωτικα κουπονια της LIBERO αρκει να μην εχουν ληξει...:D

Ισχύει και για το κατάστημα στον Περισσό!!!
Απο εκει ερχομαι...

eva9531
08-01-10, 22:44
μην παρετε τα μωρομαντηλα babycare το πακετο προσφορας με -5 το εχει 5.90 ενω ο βερο κ ο βασιλοπουλος το εχουν 5.05

Γατουλα
09-01-10, 07:55
λιμπερο 11,15 απο 18,15 -2ευρω κουπονακι, καλα ητανε

τελος τα λιμπεροκουπονακια μουυυυυυυυ

τωρα ειδοποιατε για 20% πανες στο καρφουρ πλεοννννννν

stellitsa1978
09-01-10, 10:52
Exoυν στανταρ ημερομηνιες η όποτε θέλουν βάζουν τις προσφορες?

MARILYN
09-01-10, 12:04
Οι εκπτώσεις πότε ξεκινάνε τελικά; Ξέρει καμία να μας απαντήσει;

stellitsa1978
09-01-10, 12:08
15/01 αλλά όλα τα μαγαζια έχου προσφορες.

mary77
09-01-10, 14:44
τα m&s εχουν 30% σε πολλα ρουχα ,πηρα παιδικα και ειχα και κουπωνι 10% αρα εκπτωση 40%.

kalamaraki
09-01-10, 14:49
Και εγώ πήρα παλτουδάκι προχθές από 140 το πήρα 99ευρώπουλα δυο μπλουζίτσες για κάθε μερα και ειχα και κουπονακι -10% Στο σύνολο -40%

πουλακι1989
09-01-10, 14:54
me ygeia koritsia ta kainouria sas rouxa!ki egw tha thela kana paltoudaki alla mallon politeleia pros to paron!

beba09
09-01-10, 15:00
κορίτσια συγνώμη αλλά νομίζω ότι κάτι μυρίζει και αυτό είναι......οι κάρτες που χρησιμοποιούμε στο σουπερ μάρκετ. Δίπλα από το σπίτι μου έχει Βασιλόπουλο, έχω βγάλει την κάρτα του ΑΒ και την χρησιμοποιώ όταν ψωνίζω γιατί με κάποιους πόντους παίρνεις δωροεπιταγή 6 ευτώ για τις αγορές σου. Μέχρι εδώ όλα καλα. Στην κάρτα όμως από όσο έχω καταλάβει καταχωρούνται μέσω του Barcode system ποια προιόντα αγοράζει ο κάθε πελάτης και άρα ξέρουν τις αγορές του. Η κάρτα όταν βγαίνει ναι μεν δεν είναι ονομαστική αλλά όταν συμπληρώνεις τα στοιχεία σου το όνομα σου αντιστοιχεί στον αριθμό της κάρτας σου και επίσης όταν σου δίνουν απόδειξη και παιρνάς την κάρτα στο κάτω μέρος εμφανίζεται το ονοματεπώνυμο σου. Πάλι μέχρι εδώ τίποτα ύποπτο. Λοιπόν εγώ όταν ξεκίνησα το γάλα δεύτερης βρεφικής ηλικίας πήγαινα στο ΑΒ αγόραζα τα κουτιά του μήνα, έδινα και την κάρτα για να περαστούν οι πόντοι. Την τελευταία όμως φορά που πήγα διαπίστωσα ότι το γάλα που αγοράζω είχε πάρει αύξηση 60 λεπτά, από περίπου 6,50 είχε πάει 7 ?. Αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Τελικά νομίζω ότι καταγράφουν τις αγορές του πελάτη και αυξάνουν την τιμή του προιόντος οπότε και η δωροεπιταγή στην ουσία καμία αξία δεν έχει. Δεν ξέρω εσείς τι γνώμη έχετε; Εάν θέλετε μπορώ να σας πω ποιο γάλα παίρνω μήπως είχε όντως κάποια αύξηση απότομη, είναι το Sanilac της Γιώτης.

Νομίζω ότι εάν είναι να χτυπήσουμε την ακρίβεια είναι καλύτερο να μην αγοράζουμε προιόντα χρησιμοποιόντως την κάρτα του μαγαζιού για την συλογή δήθεν πόντων. Εσείς έχετε παρατηρήσει κάτι τέτοιο;

mary77
09-01-10, 15:27
Και εγώ πήρα παλτουδάκι προχθές από 140 το πήρα 99ευρώπουλα δυο μπλουζίτσες για κάθε μερα και ειχα και κουπονακι -10% Στο σύνολο -40%

α ρε ΄καλαμαρακι,εσυ και εγω να βρεθουμε σε μαγαζι,το εχουμε σηκωσει ολο!!!!!!!!!!:mrgreen:

ΝΟΥΝΟΥ
09-01-10, 15:58
κοριτσια τα κουπονακια των 10% που τα βρισκουμε?THANKS

mary77
09-01-10, 17:25
κοριτσια τα κουπονακια των 10% που τα βρισκουμε?THANKS

οταν εχεις καρτα m&s με τις αγορες μαζευεις ποντους,με καθε 300 ποντους δηληδη 300 ευρω αγορες σου δινουν ενα κουπονι για 10% εκπτωση.

Kira
10-01-10, 00:35
λιμπερο 11,15 απο 18,15 -2ευρω κουπονακι, καλα ητανε

τελος τα λιμπεροκουπονακια μουυυυυυυυ

τωρα ειδοποιατε για 20% πανες στο καρφουρ πλεοννννννν

Εγώ που πήγα στο ΑΒ της πόλης μου σήμερα,Ζάκυνθο,δεν έιχαν έκπτωση στα λίμπερο,γιατί;;;;:cry:

melisoula
10-01-10, 11:55
κοριτσια εχω κουπονια babylino μικρης συσκευασιας και θελω να σας ρωτησω μηπως ξερει καμια ποσο κανουν στο carefour? γιατι στον μασουτη που ειδα μου φανηκαν ακριβα γυρω στα 9,5 ?

elachl
10-01-10, 12:06
καλημερα!γιατι δεν πας ατλαντικ που τα εχει 8και 30?ειναι σε προσφορα!
λαθος!συγνωμη.αυτο ειναι για τα λιμπερο...στο βεροπουλο δες!πρεπει να ειναι φθηνοτερα!

ΝΟΥΝΟΥ
10-01-10, 16:06
κοριτσια πηγα κι εγω στον βασιλοπουλο του ευοσμου θεσ.νικης και πηρα λιμπερο με 35% εκπτωση..... εδωσα και κουπονακια απο 18,15 μου βγηκαν 8 ευρω

melisoula
10-01-10, 17:18
κοριτσια στο σουπερ μαρκετ βασιλαγας εχετε παει? εχω ακουσει οτι εχει πολυ καλες τιμες... δεν ξερω βεβαια τι παιζει στις πανες

MUMSOFIA
10-01-10, 17:42
πάντως κορίτσια όλα τα Χριστουγεννιάτικα έχουν κατέβει πολύ μια και τελείωσε η σεζόν τους. Εγώ τα περισσότερα στολίδια μου έτσι τα έχω πάρει.

Στα Allouette που πήγα να πάρω ένα δώρο μου είπαν 15/01 οι εκπτώσεις -50 %

mary77
10-01-10, 19:51
πάντως κορίτσια όλα τα Χριστουγεννιάτικα έχουν κατέβει πολύ μια και τελείωσε η σεζόν τους. Εγώ τα περισσότερα στολίδια μου έτσι τα έχω πάρει.

Στα Allouette που πήγα να πάρω ένα δώρο μου είπαν 15/01 οι εκπτώσεις -50 %

α ωραια γιατι εχουν με looney tunes και μ'αρεσουν πολυ!!!!!

vatraxaki
10-01-10, 19:54
κοριτσια δεν ξερω αν το γραψατε ηδη απο 12/1 εως 31/1 ο Μασουτης εχει -30% στα λιμπερο.

theolvas
10-01-10, 20:11
α ωραια γιατι εχουν με looney tunes και μ'αρεσουν πολυ!!!!!

....αν πας στα factory εχουν τα σχεδια της περισυνης κ προπερσυνης σαιζον με πανω απο 50%.....

mary77
10-01-10, 20:14
....αν πας στα factory εχουν τα σχεδια της περισυνης κ προπερσυνης σαιζον με πανω απο 50%.....

και που εχει εδω θεσ/νικη?
ξερει καμια?

αααααααααααααα πας για το τεταρτο??????????συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!

theolvas
10-01-10, 20:20
τωρα ειδα οτι εισαι θεσσαλονικη...(ειμαι κ λιγο αργη.....)
δεν ξερω αν εχει....
ναι,για τεταρτο...τυχαιο,αλλα καλοδεχυμενο...(ασχετο το αν θα ψαχνω ζουρλομανδυα σε λογικη τιμη μετα.......)

mary77
10-01-10, 20:36
χαχαχαχαχαχαχαχα
με το καλο!!!!!

αν ξερει καποια κοπελα ας μου πει για θεσ/νικη
καλαμαρακι?????που εισαι??

natmanou
11-01-10, 08:35
κορίτσια συγνώμη αλλά νομίζω ότι κάτι μυρίζει και αυτό είναι......οι κάρτες που χρησιμοποιούμε στο σουπερ μάρκετ. Δίπλα από το σπίτι μου έχει Βασιλόπουλο, έχω βγάλει την κάρτα του ΑΒ και την χρησιμοποιώ όταν ψωνίζω γιατί με κάποιους πόντους παίρνεις δωροεπιταγή 6 ευτώ για τις αγορές σου. Μέχρι εδώ όλα καλα. Στην κάρτα όμως από όσο έχω καταλάβει καταχωρούνται μέσω του Barcode system ποια προιόντα αγοράζει ο κάθε πελάτης και άρα ξέρουν τις αγορές του. Η κάρτα όταν βγαίνει ναι μεν δεν είναι ονομαστική αλλά όταν συμπληρώνεις τα στοιχεία σου το όνομα σου αντιστοιχεί στον αριθμό της κάρτας σου και επίσης όταν σου δίνουν απόδειξη και παιρνάς την κάρτα στο κάτω μέρος εμφανίζεται το ονοματεπώνυμο σου. Πάλι μέχρι εδώ τίποτα ύποπτο. Λοιπόν εγώ όταν ξεκίνησα το γάλα δεύτερης βρεφικής ηλικίας πήγαινα στο ΑΒ αγόραζα τα κουτιά του μήνα, έδινα και την κάρτα για να περαστούν οι πόντοι. Την τελευταία όμως φορά που πήγα διαπίστωσα ότι το γάλα που αγοράζω είχε πάρει αύξηση 60 λεπτά, από περίπου 6,50 είχε πάει 7 ?. Αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Τελικά νομίζω ότι καταγράφουν τις αγορές του πελάτη και αυξάνουν την τιμή του προιόντος οπότε και η δωροεπιταγή στην ουσία καμία αξία δεν έχει. Δεν ξέρω εσείς τι γνώμη έχετε; Εάν θέλετε μπορώ να σας πω ποιο γάλα παίρνω μήπως είχε όντως κάποια αύξηση απότομη, είναι το Sanilac της Γιώτης.

Νομίζω ότι εάν είναι να χτυπήσουμε την ακρίβεια είναι καλύτερο να μην αγοράζουμε προιόντα χρησιμοποιόντως την κάρτα του μαγαζιού για την συλογή δήθεν πόντων. Εσείς έχετε παρατηρήσει κάτι τέτοιο;
Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο και γενικως κοιταω τις τιμες. Να φανταστεις το γαλα του παιδιου που περνω εγω κανει στο Αβ 1,42 ενω στο καρφου ειχε 1,38 αντε 1,40. τελευταια που το πηρα απο καρφο... το πηρα 1,58, ενω στο αβ συνεχιζει να εχει 1,42. Εννοειτε οτι καλεσα καρφουρ αλλα δεν με εχουν παρει ακομα, αυτο απο πέρσυ (30-31/12-2009;)) Δεν πηγα παλι καρφουρ να δω τι τιμη το εχουν τωρα.

oikat
11-01-10, 09:59

εμένα το μυαλό έχει πάει ότι παρακολουθούν τα προϊόντα που ψωνίζουμε, μπορεί να κάνουν στατιστικές δε ξέρω και γω τι αλλά ν'αυξάνουν επίτηδες τις τιμές όχι δε μου έτυχε γιατί στα σούπερ που πάω έχουν όλοι τις ίδιες τιμές, διαφορά λεπτού πλέον, και μόνο αν είναι σε προσφορά φυλλαδίου θα ύπάρχει διαφορά τιμης. Για το γάλα που λες δες την τιμή και σε άλλο σούπερ. Αργά ή γρήγορα δυστυχώς και οι υπόλοιποι θα την αυξήσουν τη τιμή.

Επίσης, διάφορα κουπόνια έρχονται σπίτι και ισχύουν για συγκεκριμένο σούπερ. Πως ξέρουν πχ αυτοί ότι έχω μωρό; Αρα πρέπει να βλέπουν ότι έχω αγοράσει πάνες....

theolvas
11-01-10, 10:04
...σιγουρα παρακολουθουν τα προιοντα που ψωνιζουμε μεσω της καρτας.πως αλλιως δικαιολογειται το οτι απο το μαρινοπουλο μου στελνουν καθε μηνα κουπονια απο πραγματα που χρησιμοποιω,οπως παμπερς κ γαλα αντβανς?????κ μαλιστα στο ονομα του αντρα μου,που εχει εκδωσει την καρτα.διαφορα στις τιμες δεν εχω δει,κ με χαρα χρησιμοποιω τα κουπονια,που ειναι -5 για πανες...περισσοτερα δηλ απο αυτα που στελνει η εταιρια......

mariori
11-01-10, 14:17
Πιστεύω ότι οι διάφορες εταιρείες μας στέλνουν κουπόνια ανάλογα με την ηλικία του παιδιού μας γιατί μας έχουν ήδη φακελωμένους από τότε που γεννήσαμε. Μας έδωσαν το κουτί με τα διάφορα δείγματα και έδωσαν τα στοιχεία μας στις εταιρείες. Οι εταιρείες γνωρίζουν τις ηλικίες των παιδιών μας και μας στέλνουν αντίστοιχα κουπόνια. Τα κουπόνια που μας στέλνουν είναι ονομαστικά και γνωρίζουν αν τα χρησιμοποιούμε.

Οι κάρτες στα σούπερμάρκετ είναι ονομαστικές και είναι σε θέση να γνωρίζουν τι ψωνίζουμε. Προσωπικά δεν νομίζω ότι αυτό παίζει ρόλο στις τιμές. Φαντάζομαι ότι στις τιμές παίζουν ρόλο γενικά οι αγορές όλων των πελατών και όχι μόνο αυτών που έχουν κάρτα του καταστήματος. Αυτά θα τα ξέρουν καλύτερα οι εργαζόμενοι στα τμήματα marketing ή παραγγελιών των καταστημάτων.

Φοβάμαι ότι μας έχουν φακελώσει κανονικά. Ελπίζω μόνο να μην τα δίνουν και αλλού τα στοιχεία μας...

kalamaraki
11-01-10, 14:41
Και μενα μου εστειλαν γραμμα απο το μασουτη σαν απογραφη το τι εκανα με την καρτα μου τι εκπτωσεις εκμεταλευτηκα κτλπ και με αντάμειψαν με δυο κουπονια των -3? για αγορα πανών Λιμπερο... Καθόλου ασχημα!
Και θα παω σημερα που τις εχει και -30% συν τα κουπονια μου μια χαρα θα μου κατσει!
Παντως με την καρτα τους ειδα και με ενημερωσαν οτι γλυτωσα φετος 2009 160ευρω....
Μια χαρα και ας με εχουν φακελωμενη

melisoula
11-01-10, 17:27
στο μακρο ξερει καμια αν δεχονται κουπονια?

mary77
11-01-10, 19:32
στο μακρο ξερει καμια αν δεχονται κουπονια?

μια φορα ειχα δωσει απο αλτις.

MUMSOFIA
11-01-10, 19:45
κορίτσια η προσφορά απο Libero στην οικονομική συσκευασία στον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ είναι απο 07/01-20/01/10 έχουν από 18,15 - 11,80€

Kira
11-01-10, 22:24
Εγώ που πήγα στο ΑΒ της πόλης μου σήμερα,Ζάκυνθο,δεν έιχαν έκπτωση στα λίμπερο,γιατί;;;;:cry:

γιατι;;;;;;

πουλακι1989
11-01-10, 22:29
μα μονο στα παμπερς δε κανουν συχνα εκπτωσεις??εγω τι φταιω που δε μπορει να βαλει αλλα ο μικρος γιατι κοκκινιζει ο ποπος του??αχ

beba09
11-01-10, 22:35
μα μονο στα παμπερς δε κανουν συχνα εκπτωσεις??εγω τι φταιω που δε μπορει να βαλει αλλα ο μικρος γιατι κοκκινιζει ο ποπος του??αχ

εάν με άλλες πάνες σου εμφανίζει ερεθισμό δοκίμασε να τον καθαρίζεις με βαμβάκι και νεράκι με χαμομήλι σε κάθε αλλαγή πάνας, πολύ καλό στέγνωμα με πετσετούλα. και εγώ χρησιμοποιώ πάμπερς ειδικά για το βράδυ και έξω άν είμαστε αρκετές ώρες στο δρόμο, αλλά για μέσα στο σπίτι που αλλάζουμε πάνες πριν από τα γεύματα έχω βολευτεί babylino, και στέλνουν και κουπόνια και είναι πολύ οικονομικά έτσι.

πουλακι1989
11-01-10, 22:41
ειχα δοκιμασει προσφατα babylino alla eixane polles diarroes kai leronontan ta rouxalakia tou..erethismous auta de toy kanane..alla pou eixa dokimasei palia..alla kai me tis diarroes..ax na stamathsoume autes tis panes na maste kala!!

Γατουλα
12-01-10, 15:19
σημερα ειδα στο μαρινοπουλο
λιμπερο up&go οικονομικη συσκευσια, κατεβασαν τιμη στα 14 και κατι
παμπερς τιμη 19 και κατι οπως παντα, οικονομικη συσκευασια, αλλα με 25% παραπανω κομματια οποτε η τιμη ειναι λιγο κατω απο τα 16 για να συγκρινουμε

θελω κουπονακια λιμπεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
εχει καμια??????????????????????

παμπερς κουπονια και εγω ελαβα και απο παμπερς και απο το καρφουρ
και συμφωνω δε με χαλαει αυτο το φακελωμα
ας ηταν το μοναδικο που μας κανουν!

stellitsa1978
12-01-10, 16:40
Eγώ ψωνίζω χρόνια από καρφουρ και δεν μου έχουν στειλει ποτε κουπόνια. Εχω κάρτα. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

Γατουλα
12-01-10, 17:24
egv δεν εκανα τιποτα! μου ηρθανε!!!!
λες να παιζει ρολο που τα παιρνω 5-5 χιχιχιχιχι?

eleana82
12-01-10, 17:27
και σε μας ερχονται κουπονια απο καρφουρ!δεν καναμε τιποτα!Και εμεις οταν παιρνουμε παιρνουμε 3,4 πακετα!

amalia-artemis-maria
12-01-10, 17:30
Eίστε τυχερές γιατί και εγώ ψωνίζω, αλλά κουπόνια δεν μου έρχονται.

Γατουλα
12-01-10, 17:31
αρα στελλιτσα με την επομενη προσφορα...ορμας!!!!!
τι τραβαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ειδοποιηστε εεεεε ετσι και βγουν προσφορα σε πανες
στη προηγουμενη δε προλαβα

stellitsa1978
12-01-10, 19:05
Στην προηγουμενη προσφορά -20% στις πάνες πήρα 5 πακέτα. Με ξέχασαν. Κλαψ!

kalamaraki
12-01-10, 19:09
Χωρις να θελω να το παιξω ξερολας
εγω αγοραζα χρονια απο καρφο αλλα μονο φετος επειδη παω καθε βδομαδα σχεδον,μια μασουτη μια καρφουρ,και επειδη αφηνω τουλαχιστον καθε φορα 60-70ευρω, ειναι και οι σκονες τις μπεμπας που κανουν 7ευρω περιπου το κουτι συν τα παμπερς, μου εστειλαν κουπονια για παμπερς και απορυπαντικα...Δηλαδη εγω καταλαβα επειδη αυξησα τα εξοδα μου στο σουπερ τους για αυτο και μου εστειλαν κουπονια...
Οπως ακριβως και στον μασουτη το ιδιο ακριβως!
Τωρα περιμενω και εγω την προσφορα για παμπερς μου ξαναεστειλαν 2 κουπονακια των 5ευρω απο παμπερς χε χε!

beba09
12-01-10, 19:12
ειχα δοκιμασει προσφατα babylino alla eixane polles diarroes kai leronontan ta rouxalakia tou..erethismous auta de toy kanane..alla pou eixa dokimasei palia..alla kai me tis diarroes..ax na stamathsoume autes tis panes na maste kala!!

διαρροές στα τσισάκια ή τα κακάκια, αυτό το πάθαινα ένα μηνα πριν και με babylino και με Pampers αλλά η παιδίατρος μου είπε ότι απλά κάνει πολλά κακάκια. Με τσισάκια δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

kalamaraki
12-01-10, 19:13
Μην ξεχνατε ομως...στον Μασουτη οι σαλονικιες απο σημερα εχει -30% με καρτα μασουτης τις πανες Λιμπερο! Εγω πηγα και πηρα το μεσημερι δυο κουτακια βρακακι μεγαλο απο 19,8 -4ευρω στικερ, -2ευρω κουπονι μου, -30% καταστημα μου βγηκε το κουτακι πανες στα 9ευροπουλα και νομιζω ειναι γυρω στα 48-52τεμαχια!

elachl
12-01-10, 19:20
oriflame!μεχρι 17/01 στα 10 προιοντα τα 2 δωρο

melisoula
12-01-10, 19:22
kalamaraki στο μακρο κουπονια δεχονται?

kalamaraki
12-01-10, 19:29
Μελισουλα δεχονται πηγαινα ενα φεγγαρι για ποιο φθηνες πανες γιατι δεν μου εστελναν παλια κουπονια, ειναι σε μονιμα χαμηλοτερη τιμη περιπου στο 2ευρω δηλαδη πανες των 19,4 τις εχει στα 17,5 και οταν τους εδωσα κουπονια μου αφαιρεσαν το ποσο χωρις το φπα...και δηλαδη αντι -2ευρω που ηταν το κουπονι μου αφαιρεσαν 1,6ευρω Δεν το θεωρησα δικαιο...και δεν ξαναπηγα αλλα εχει και τις σκονες φθηνοτερες και γενικοτερα ολα τα προιοντα.Το γμτ ειναι οτι δεν επιτρεπονται παιδια μεσα και πρεπει καπου να αφησω την μικρη...το σεναριο αυτο δεν παιζει και εχω καιρο να παω!

πουλακι1989
12-01-10, 19:32
kalamaraki tous ta pires ola shmera!!!
diarroes dystyxws eixe kai apo tsisakia kai kakakia..kyriws meta to vrady to paidi itanne mouskema..enw me pampers de symvainei..ante na kanoun kamia prosfora kai s ayta!!

kalamaraki
12-01-10, 19:34
kalamaraki tous ta pires ola shmera!!!
diarroes dystyxws eixe kai apo tsisakia kai kakakia..kyriws meta to vrady to paidi itanne mouskema..enw me pampers de symvainei..ante na kanoun kamia prosfora kai s ayta!!

Ω ναι...! Και ποσο χαρηκα οταν ειδα στικερακια πανω...!
Ξυπνησε το μπουμπουκακι μου παω να την σηκωσω τα λεμε μετα!

stellitsa1978
12-01-10, 19:42
Εμένα δεν έχει διαροες με καμια πάνα. ΄Θέλω και εγώ κουπονακιααααααααα, Θα τους το πω όταν πάω.

vatraxaki
12-01-10, 20:10
κοριτσια να κανω μια ερωτηση μου στελνει η babylino κουπονια και μου λεει οτι επανω στις συσκευασιες εχουν στικερ -6 ευρω τοσο καιρο δεν εχω δει πουθενα τετοιες συσκευασιες εχετε δει εσεις καπου;

mary77
12-01-10, 20:12
εμενα μου εστειλαν κουπωνια απο το καρφουρ για παμπερς 2 μερες πριν γυρισω απο το μαιευτηριο,τωρα ή πηραν τα στοιχεια απο τα παμπερς ή ειδαν οτι πηρα μισο φορτηγο παμπερς οταν τα ειχαν βγαλει προσφορα 12 ευρω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
δεν μου ξαναεστειλαν απο τοτε.5/11

ξεχασα τωρα τις γιορτες μου εστειλαν απο ουισκι!!!!χαχαχαχαχα

stellitsa1978
12-01-10, 20:16
κοριτσια να κανω μια ερωτηση μου στελνει η babylino κουπονια και μου λεει οτι επανω στις συσκευασιες εχουν στικερ -6 ευρω τοσο καιρο δεν εχω δει πουθενα τετοιες συσκευασιες εχετε δει εσεις καπου;

αΧ και εγώ αυτό ψάχνω. Νομιζα οτι μόνο εγώ δεν τις έχω δει.

vatraxaki
12-01-10, 20:20
ε νομιζα μονο εγω ειμαι στραβη χαχαχαχα

stellitsa1978
12-01-10, 20:34
Μπά.... Μα το χαρτί που μας έστειλαν έτσι έγραφε. Δεν φταίμε εμεις...

beba09
12-01-10, 21:30
αΧ και εγώ αυτό ψάχνω. Νομιζα οτι μόνο εγώ δεν τις έχω δει.

στον ΑΒ Βασιλόπουλος έχει πάνες με sticker στις πάνες νούμερο 4.

elachl
12-01-10, 22:05
στη μυτιληνη εξαντληθηκανε απο καιρο

oikat
12-01-10, 23:29
τα babylino ειχαν -6 και τώρα -4.

Pampers ένα έχω πάρει από καρφούρ (μη βαράτε δε μ'αρέσουν) κι όμως μου είχαν στείλει κουπόνια. Αρα δεν είναι από την ποσότητα. Νομίζω ότι είναι από την καινούρια κάρτα που έβγαλαν τώρα γιατί την έβγαλα στο όνομα του άντρα μου. Στο όνομα το δικό μου, στην άλλη κάρτα ποτέ δεν ήρθαν κουπόνια. Δε βγάζετε καινούρια καρτούλα;

natmanou
13-01-10, 08:23
στη μυτιληνη εξαντληθηκανε απο καιρο
Μήπως τις πηρες ολες εσυ?:D

ROARY
13-01-10, 09:12
Μήπως τις πηρες ολες εσυ?:D
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

calcifer
13-01-10, 10:22
Γεια σας μανούλες,

μπήκα σήμερα στο site του Βασιλόπουλου να δω αν έχει καμιά καλή προσφορά αυτές τις μέρες και είδα ότι έχει μέχρι 20 του μηνός προσφορά τις οικονομικές συσκευασίες libero με -35% έκπτωση, δηλαδή 11,80 το πακέτο.
Τουλάχιστον έτσι γράφει στο site, δεν έχω πάει ακόμα να το επιβεβαιώσω...

http://www.ab.gr/2_products/index.php#anch2 και κάνετε κλικ δεξιά εκεί που λέει "προσφορές και δωρα, έντυπο ΑΒ"

Επίσης δίνει πόντους με τις allways/alldays...

Α, και καλή χρονιά, να είστε όλες καλά!

mpouki
13-01-10, 11:20
Από αύριο 14/1 μέχρι 30/1 έχει ο Γαλαξίας -40% στις πάνες libero τις οικονομικές συσκευασίες.

Έχει και άλλα προϊόντα με έκπτωση δείτε εδώ: http://www.5ae.gr/docs/GALAXIAS.pdf

stellitsa1978
13-01-10, 11:53
O γαλαξίας έχει και -15% τα Detol!!!

MARILYN
13-01-10, 13:13
Όταν έχουν προσφορές τα σουπερμαρκετ δέχονται και τα κουπόνια που δίνετε ταυτόχρονα;

kalamaraki
13-01-10, 13:14
Στο μασουτη και στο καρφουρ ναι!

mpouki
13-01-10, 13:37
Εμένα στο carrefour και στο Μαρινόπουλο στην πόλη μου δεν τα δέχτηκαν. Στο γαλαξία όταν είχαν προσφορά τα pampers μια ταμίας δεν τα δέχτηκε αλλά τηλεφώνησα στα κεντρικά και μου είπαν ότι φυσικά τα δέχονται. Οπότε την άλλη μέρα που τα έδωσα ήταν άλλη ταμίας και μου είπε εγώ τα παίρνω από την πρώτη μέρα. Προφανώς εξαρτάται και στον υπάλληλο που θα πέσεις.

MARILYN
13-01-10, 13:45
Εμένα στο carrefour και στο Μαρινόπουλο στην πόλη μου δεν τα δέχτηκαν. Στο γαλαξία όταν είχαν προσφορά τα pampers μια ταμίας δεν τα δέχτηκε αλλά τηλεφώνησα στα κεντρικά και μου είπαν ότι φυσικά τα δέχονται. Οπότε την άλλη μέρα που τα έδωσα ήταν άλλη ταμίας και μου είπε εγώ τα παίρνω από την πρώτη μέρα. Προφανώς εξαρτάται και στον υπάλληλο που θα πέσεις.

Να σου πω πολύ σωστά έκανες και τηλεφώνησες στα κεντρικά!
Μάλλον έτσι πρέπει να κάνουμε για να μην "μας πιάνουν κότσο" και να μην ταλαιπωρούμαστε στο πήγαινε-έλα...τηλέφωνο πριν στα κεντρικά για να είμαστε σίγουρες...
Καλή ιδέα μας έδωσες!

melita
13-01-10, 13:56
Το carrefour έβγαλε νεο φυλλάδιο από 15/1 με εκπτώσεις έως 50% σε διάφορα είδη και με αποκριάτικα (χωρίς έκπτωση αυτά.)

kalamaraki
13-01-10, 14:06
Να σου πω πολύ σωστά έκανες και τηλεφώνησες στα κεντρικά!
Μάλλον έτσι πρέπει να κάνουμε για να μην "μας πιάνουν κότσο" και να μην ταλαιπωρούμαστε στο πήγαινε-έλα...τηλέφωνο πριν στα κεντρικά για να είμαστε σίγουρες...
Καλή ιδέα μας έδωσες!

και καλα κανατε, και εγω μια φορα που δεν τα δεχτηκαν στο καρφουρ πηγα στη ρεσεψιον και ζητησα τον υπευθυνο, μετα απο την συζητιση μας τον ενημερωσα οτι θα ενημερωσω την pampers οτι δεν δεχονται τα κουπονια τους ενω εχουν εκπτωση,
Και μετα απο τοτε τα δεχονται! βεβαια σιγουρα το καναν και αλλα κοριτσια απο οσο ακουσα εδω μεσα δεν οφειλεται σε μενα!

eleana82
13-01-10, 14:14
πολυ καλα εκανες!κ εμας δεν τα δεχτηκαν τα κουπονια στο μαρινοπουλο την προηγουμενη φορα που ειχε και εκπτωση!αν μου ξανασυμβει το ιδιο θα κανω κ εγω

MUMSOFIA
13-01-10, 14:21

stellitsa1978
13-01-10, 14:33
Nα τους πω λετε στο καρφουρ,γιατι δεν μου στελνουν κουπόνια?

kalamaraki
13-01-10, 14:36
ναι να τους ρωτησεις και να εχεις και την καρτα σου μαζι σου!

stellitsa1978
13-01-10, 15:09
Θα πάω το Σαββατο. Παντως ψωνιζω πολλές πάνες καθε φορά που παω. Μονο παμπερς στελνουν?

casperαki
14-01-10, 02:02
egv otan εβγαλα την καρτα καρφουρ και συμπληρωσα το εντυπο εγραψα οχι στο να μου στενλουν προσφορες και εντυπα στο σπιτι...αραγε μπορω να το αλλαξω?

korinaki80
14-01-10, 08:56
Και μενα μου εστειλαν γραμμα απο το μασουτη σαν απογραφη το τι εκανα με την καρτα μου τι εκπτωσεις εκμεταλευτηκα κτλπ και με αντάμειψαν με δυο κουπονια των -3? για αγορα πανών Λιμπερο... Καθόλου ασχημα!
Και θα παω σημερα που τις εχει και -30% συν τα κουπονια μου μια χαρα θα μου κατσει!
Παντως με την καρτα τους ειδα και με ενημερωσαν οτι γλυτωσα φετος 2009 160ευρω....
Μια χαρα και ας με εχουν φακελωμενη

Και εγω εχω καρτα μασουτη εδω και 5 χρονια. Βεβαια εχω μετακομισει απο Θεσσαλονικη αλλα μια φορα εδω στο σουπερ ειχα ενημερωσει γιατι χρειαζοταν για την εκπτωση (φιανοταν αλλο καταστημα σε αλλη πολη η εγγραφη) και ειχα κανει ενημερωση. Μηπως πρεπει να τους ρωτησω και εγω????

kalamaraki
14-01-10, 10:15
Δεν ξερω,,,,εγω την εχω την καρτα μονο 2 χρονια απο τοτε που παντρευτηκα , χρησιμοποιω συνεχεια κουπονια παντως ειδους και τις εκπτωσεις τους! Μας εστελναν κ πριν κουπονια στην καρτα της μαμάς μου και τωρα στην δική μου , μαζι εννοειται στο τελος του γραμματος ανάλυση των εκπτωσεων που εκμεταλευτηκαμε κ του ποσου που γλυτωσαμε!

korinaki80
14-01-10, 11:29
Ποτε μα ποτε δεν μου εχουν στειλει τιποτα. Μαλλον μπορει να μην περασαν τα καινουρια μου στοιχεια. Πρεπει να παω να ρωτησω οπως φαινεται....

candy1234
14-01-10, 13:55
Από αύριο 14/1 μέχρι 30/1 έχει ο Γαλαξίας -40% στις πάνες libero τις οικονομικές συσκευασίες.

Έχει και άλλα προϊόντα με έκπτωση δείτε εδώ: http://www.5ae.gr/docs/GALAXIAS.pdf

ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ LIBERO στον ΓΑΛΑΞΙΑ? Ανεξαρτήτως Νο πάνας;

sofaki1978
14-01-10, 14:36
ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ LIBERO στον ΓΑΛΑΞΙΑ? Ανεξαρτήτως Νο πάνας;

η σημερα η αυριο θα παω στον γαλαξια candy και θα σας πω οταν γυρισω.

mpouki
14-01-10, 16:14
Εγώ πήγα κιόλας γαλαξία. Η προσφορά ισχύει σε όλα τα νούμερα στις οικονομικές συσκευασίες πήρα νο 4, 60 πάνες είχε μόνο ένα με αυτοκόλλητο -4?, -40% έκπτωση (6,12?), - 2,50? το κουπόνι μου, το πήρα 6,68?. Και το νο 2, 46 πάνες με αυτοκόλητο -1?, -40% (3,34?), -2,5? κουπόνι, έκανε 2,51?. Καλό εεεε?????

πουλακι1989
14-01-10, 16:38
πωπω τους τα πηρες ολα μπουκι!!

mpouki
14-01-10, 23:37
Καινούρια νέα. Ξαναπήγα το απόγευμα στο γαλαξία να πάρω μερικά ακόμα αλλά στο Νο 2, αυτή τη φορά μου είπαν ότι δεν έχουν έκπτωση (-40%) γιατί δεν είναι οικονομική συσκευασία. Όταν της είπα ότι το πρωί μου τα έβγαλε με έκπτωση, μου ζήτησε να πάω την πρωινή απόδειξη να τη δει. Και τελικά μου είπαν ότι μάλλον το είχαν περάσει κατά λάθος το πρωί και μετά το διόρθωσαν. Και κατέληξαν να ξαναπάω αύριο να πάρουν στα κεντρικά στην Αθήνα στο λογιστήριο να τους πουν τι να κάνουν. Στην αρχή μου είπε αν θέλετε φέρτε τα πίσω δεν έχουν έκπτωση. Αλλά δεν μου είπε τι θα γίνει με τα κουπόνια μου, που τα πέρασε από την ταμειακή και ας της είπα όταν δεν έβγαλε την έκπτωση μην τα περνάς γιατί αν δεν έχουν έκπτωση δεν θα τα πάρω. Άντε να δούμε τι θα μου πούνε αύριο.

evita79
15-01-10, 09:11
Κοριτσια για οσες μενετε κοντα στο εμπορικο κεντρο του Ν.Ψυχικου στην Κηφισιας, στο καταστημα frottineria( ή καπως ετσι) βρηκα καλτσες παιδικες falke( για οσες δεν ξερουν ειναι αριστης ποιοτητας) τα 3 ζευγαρια 5 ευρω, για αγορακια και κοριτσακια. Παιρνουσα τυχαια και η κυρια μου ειπε οτι κλεινει σε ενα χρονο και κανει ξεκαθαρισμα! πηρα 12 ζευγαρια 20 ευρω!

stellitsa1978
15-01-10, 11:12
Σημερα έχει το καρφουρ -50% τα ρουχα!

melisoula
15-01-10, 12:50
..............

melita
15-01-10, 13:58
Σημερα έχει το καρφουρ -50% τα ρουχα!

Και -20/% τα λάδια.

melisoula
16-01-10, 16:04
πηγα και εγω γαλαξια , η οικονομικη συσκευασια το 5 νουμερο απο 19,50 - 40% εκπτωση - 4,00 κουπονι πληρωσα 7,50?....
γρηγορα γαλαξιαααααα

sofaki1978
16-01-10, 16:57
κοριτσια τα κουπονια libero που τα βρισκετε?????

to adraki mou!
16-01-10, 17:03
κοριτσια τα κουπονια libero που τα βρισκετε?????

Παιρνει τηλ την εταιρια και τους λες οτι θελεις να σου στελνουν κουπονια δινεις τα στοιχεια σου και σου στελνουν!!!
εχει τα τηλ των εταιριων κια εδω νομιζω στις μικρες αγγελιες

stellitsa1978
16-01-10, 17:03
Γράψου www.liberoclub.gr (http://www.liberoclub.gr)

sofaki1978
16-01-10, 17:07
σας ευχαριστω πολυ!

πουλακι1989
16-01-10, 20:08
κοριτσια..εχω αρχισει και ψαχνω για κρεββατακι για τη μικρη που θα ρθει μαρτιο (μεσω ιντερνετ ως τωρα)..ξερετε τωρα με τις εκπτωσεις αν εχει κανενα καταστημα αξιολογες εκπτωσεις στα παιδικα επιπλα???

μπετυ
18-01-10, 15:38
ο Μαρινόπουλος έχει την φέτα 5,30 το κιλό!:D

stellitsa1978
18-01-10, 16:01
Έχει ο γαλαξίας 7,97 τα pampers baby dry τη μικρή συσκευασία.

elachl
18-01-10, 17:09
oriflame!με 50 ποντος αγορες στον καινουριο καταλαγο παιρνεις τοστιερα μα 1 ευρω

stellitsa1978
18-01-10, 17:24
Exω ήδη τον βραστηρα. Άντε να κάνουμε την προικα μας.

eleana82
18-01-10, 19:37
κοριτσια..εχω αρχισει και ψαχνω για κρεββατακι για τη μικρη που θα ρθει μαρτιο (μεσω ιντερνετ ως τωρα)..ξερετε τωρα με τις εκπτωσεις αν εχει κανενα καταστημα αξιολογες εκπτωσεις στα παιδικα επιπλα???

εγω ειχα παρει απο την ποδηλατουπολη περυσι τετοια εποχη με τις εκπτωσεις!αν θυμαμαι καλα τα ειχε -30%!!!

beba09
18-01-10, 20:28
Κάτι συμβαίνει, κορίτσια το γαλατάκι του μωρού πάλι πήρε μια μικρή αυξησούλα 7,09 μόνο σε λίγες μέρες..... Γιώτης sanilac γιατί όμως έτσι...!

mary77
18-01-10, 23:54

το καλοκαιρι εκανε και το λητω -30%,αλλα παιρνε τηλ.καθε εβδομαδα και ρωτα γιατι δεν κανουν διαφημειση,επισης ετσι πηρα και τα καροτσια με -30%,παλι κατα τυχη,πηγα για αλλα και λεω ας ρωτησω μηπως εχουν καμια προσφορα.....

stellitsa1978
19-01-10, 12:48
Exoυν σιγουρα. Εγώ πήρα την καλαθουνα από το Λητω το καλοκαιρι -20%.

melita
19-01-10, 17:39
Libero comfort 7-14 kg στα καρφούρ 7,20 από 10,34. Αραγες να παιρνουν κουπονάκι

korinaki80
20-01-10, 08:34
Στον Μασουτη μεχρι 31 Ιανουαριου (εχει φυλλαδιο) εχει τις Libero τις μεγαλες συσκευασιες -30% και δεχονται και κουπονια. Χθες πηρα την μεγαλη συσκευασια Νο5 8,5? (μζι με το κουπονι των 5? που ειχα). Σημερα θελει να παρω και αλλα..... Παντως στις μικρες συσκευασιες δεν εχει γιατι πηρε μαζι μου και η κουνιαδα μου και δεν ειχε. Οσες πατε ρωτηστε και πιο μπροστα για τα κουπονια για να ειστε σιγουρες. Εγω 2 φορες ρωτησα.

ravT
20-01-10, 10:22
Καλά αυτά τα carrefour πότε σκοπεύουν να βάλουν εκπτώσεις στις πάνες? Whe are running out of stock λεμεεεεεε

Γατουλα
20-01-10, 10:34
libero comfort 7,20+κουπονακι!!!!
πηρα!

beba09
20-01-10, 10:36
Ο Μαρινάπουλος έχει προσφορά στα λίμπερο

ravT
20-01-10, 10:37
Εμ έλα που χρησιμοποιώ pampers

poukis
20-01-10, 10:38
Ο Μαρινάπουλος έχει προσφορά στα λίμπερο

ποσο?μήπως ξέρουμε?

beba09
20-01-10, 11:06
ποσο?μήπως ξέρουμε?

Νομίζω 7 ευρώ και κάτι για την συσκευασία την μικρή. νούμερο 4.

savropinguinos
20-01-10, 13:27
Νομίζω 7 ευρώ και κάτι για την συσκευασία την μικρή. νούμερο 4.

εγω πηρα απο το Βεροπουλο ,εκει ηταν λιγο πιο ακριβες,ειχε επανω στικερ -2 ευρω κ ειχα και κουπονια των 2,5 ευρω γ τη μικρη συσκευασια,μεγαλες δεν ειχε....εχει καμμια να μου στειλει μπαρκοουντς απο λιμπερο?πρωτη φορα παιρνω κουπονια κ τις πετουσα τισ συσκευασιες μδεν ηξερα οτι ειχε δωρακια

evita79
20-01-10, 13:42
Καλά αυτά τα carrefour πότε σκοπεύουν να βάλουν εκπτώσεις στις πάνες? Whe are running out of stock λεμεεεεεε
Ελα μου ντε ποτε??????????η τελευταια φορα ηταν πριν τις γιορτες αν θυμαμαι καλα!

kalamaraki
20-01-10, 13:45
Εγω πιστευω μετά τις εκπτώσεις τους...που ληγουν 31/1

evita79
20-01-10, 14:02
Εγω πιστευω μετά τις εκπτώσεις τους...που ληγουν 31/1
:!::!::!::!: Λες? Επιτηδες παιδι μου τα κανουν να μας τυραννανε για να τρεχουμε με τους "κραχτες " τους(συγνωμη για την ασχημη εκφραση μα τα εχω παρει! )

kalamaraki
20-01-10, 14:04
ετσι νομίζω...γιατι εχει βαλει εκπτωση ηδη -30% στα λιμπερο βρακακια αν δεν κανω λαθος...το βλεπω χλωμο για τωρα αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις!

savropinguinos
20-01-10, 15:37
μα τι ευχαριστη εκπληξη,πηγα τυχαια Γαλαξια να παρω πανες,ειχα κουπονια γ λιμπερο μεγαλη των 4,5 ευρω και των 5 για παμπερς και παω ταμειο κ μου τα βγαζει -επτα κομμα κατι τα λιμπερο -4,5 ευρω κουπονι χαχαχαχαχα τσαμπα τα πηρα!!!!!!!ενταξυ τα παμπερσ τα πηρα γτ δεν μπορουσα να περιμενω αλλα κ -5 ευρω καλα ειναι απο το τιποτα!!!

Ηλιάννα
20-01-10, 16:05
Κοριτσια για να μην ανοιγω θεμα στις αγγελιες το γραφω εδω
Επεσαν στα χερια μου 4 κουπονια απο τα Babylino και τα χαριζω
Γραφουν επανω
Με την αγορα 1 οικονομικης συσκευασιας Βabylio ή Babygo σας κανουμε δωρο 4,00 ευρω
εξαιρουνται συσκευασιες με εκπτωτικο sticker

Ειναι χωρις ημερομηνια ληξης,περιμενω ΠΜ απο οποια κοπελα ενδιαφερεται

Ηλιάννα
20-01-10, 16:39
Τα κουπονια δωθηκαν ευχαριστω

MUMSOFIA
21-01-10, 08:40

melita
21-01-10, 13:32

Πήγα σήμερα 10 το πρωί και είχαν εξαφανιστεί το λάδι και το χαρτί υγείας. Έμεινα! Τα καλάθια ειχαν 10 10 από το κάθε ένα.!!!

theolvas
21-01-10, 13:44
ΣΤΟ CARREFOUR-ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟ Ν ΚΟΣΜΟ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΔΙΠΛΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ....

stellitsa1978
21-01-10, 13:57
http://www.ab.gr/2_products/plus-magazine/times/index.html

annia
21-01-10, 14:10
κοριτσια στο γαλαξια εχει τις πανες λιμπερο την οικονομικη συσκευασια -40%..εγω απο 19,30της πηρα με εκπτωση -7,72.

elachl
21-01-10, 14:28
http://www.ab.gr/2_products/index.php

ravT
21-01-10, 14:32
Ελένηηηηηηηη! Ενα ποστ πιο πάνω το χει βάλει η Στέλλα...

μπετυ
21-01-10, 16:26
TO lidi 25 του μηνός έχει το αραβοσιτέλαιο 3,50.

eleana82
21-01-10, 19:45
στην ποδηλατουπολη -30% τα κρεβατακια!!!

savropinguinos
21-01-10, 20:13
κοριτσια κανενα μπαρκοουντ απο λιμπερο περισσευει?

evi155
21-01-10, 20:39
savropinguino εχουμε εμείς δύο, από μικρες συσκευασίες σου κάνουν?

nxd
21-01-10, 22:30
Κοριτσια μολις ειδα διαφημιση του carrefour στη τηλεοραση.δεν τη προλαβα ολη αλλα σιγουρα εχει ολες τις πανες libero -40%!!!
Χαρτι υγειας(σοφτεξ νομιζω)-40% και αν δε κανω λαθος Dixan σκονη με δωρο.

kalamaraki
22-01-10, 01:03
Κοριτσια μολις ειδα διαφημιση του carrefour στη τηλεοραση.δεν τη προλαβα ολη αλλα σιγουρα εχει ολες τις πανες libero -40%!!!

Οι προσφορές για αυριο ειναι στο Μασουτη http://www.masoutis.gr/swift.jsp?CMCCode=0302&extLang=
.... Η προσφορά ειναι για τις πανες babylino οχι για τις libero

sofaki1978
22-01-10, 01:06

οντως τις εχει ολες -40%.αλλα πηρα ηδη 10 απο τον γαλαξια!να συνεχισω??????

kalamaraki
22-01-10, 01:09
α καλα....σορυ γραψτε λαθος! Εχει και ο Μασουτης προσφορές....και το Καρφουρ!

MUMSOFIA
22-01-10, 08:49
Καλημέρα,

σήμερα και αύριο

μπετυ
22-01-10, 15:13
ο αρβανιτιδης έχει φέτα τυρί 4.60 περίπου,καθώς και τα χοιρινά 2,99.

Evelina-A
22-01-10, 16:08
ΤΟ CARREFOUR 30% τα χαρτικα zewa

mary77
22-01-10, 16:17
ΤΟ CARREFOUR 30% τα χαρτικα zewa

σοβαρα?το ειδες σε διαφημειση?περιμενω τοσο καιρο....
για ποτε?

stellitsa1978
22-01-10, 16:20
Στα σοφτεξ εχει.

ravT
22-01-10, 16:44
Βρε κορίτσια το χει βάλει η MUMSOFIA παραπάνω...

kalamaraki
22-01-10, 16:47
Για τις σαλονικιες φιλες μας

* ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΡΟΥΧΩΝ DIXAN ΣΚΟΝΗ 68/72ΜΕΖ -6? + ΔΩΡΟ ΣΕΤ 18 ΠΟΤΗΡΙΑ, 10% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CLUB CARD

* ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΝΕΣ BABYLINO & BABYGO, 50% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CLUB CARD
* ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΠΙΑΤΩΝ FINISH TABS ALL IN 1 42TEM KAI FINISH TABS QUANTUM 30ΤΕΜ, 50% ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΪΟΝ, 40% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CLUB CARD

* SOUPLINE 5L ΤΟ 1L ΔΩΡΟ, 30% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CLUB CARD

* AZAX ULTRA 1,5L, 30% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ MAS CLUB CARD

ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 21/01 ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/01/10

arleta
22-01-10, 16:48
ξερει κανεις η προσφορα με τα libero στο γαλαξια ποτε τελειωνει;;;
το πακετο πρεπει να εχει και το αυτοκοληητο -4 euro;; γιατι το 40% εινια καπου 11 ευρω.. αν εχει και αυτοκολλητο ειναι καπου 7... σωστα;;;

kalamaraki
22-01-10, 16:48
Στα σοφτεξ εχει.

Στα ZEWA ειναι η προσφορα!

kalamaraki
22-01-10, 16:50
ξερει κανεις η προσφορα με τα libero στο γαλαξια ποτε τελειωνει;;;
το πακετο πρεπει να εχει και το αυτοκοληητο -4 euro;; γιατι το 40% εινια καπου 11 ευρω.. αν εχει και αυτοκολλητο ειναι καπου 7... σωστα;;;

Αν ξεκινάει το πακέτο γυρω στα 19,40 με 19,70 παει -4ευρώ στα 15,7 -40% τελική παει στα 9,24ευρώ!

arleta
22-01-10, 16:52
στο βασιλοπουλο τις παιρνω 18,15 το μεγαλο πακετο... νουμερο 3...
μενω Σπαρτη... μαλλον τα μεγαλυτερα νουμερα στοιχιζουν περισσοτερο;;;

ravT
22-01-10, 16:53

ΣΟΦΤΕΕΕΕΕΞ! Αχαχαααχαα

kalamaraki
22-01-10, 16:54

ΣΟΦΤΕΕΕΕΕΞ! Αχαχαααχαα

χαχαχαχαχα καλα ειμαι και πολυ τουβλο!!!!!!!!!!!!

kalamaraki
22-01-10, 16:56
Και τώρα που έβαλε το καρφουρ -40% στα λιμπερο...μην περιμένετε σύντομα το -20%!! Με τιποτα δεν το κανει....τώρα Φλεβάρη θα το βγάλει!

melisoula
22-01-10, 16:56
εγω που πηρα απο τον γαλαξια πριν μια βδομαδα περιπου δεν ειχε στικερακι -4 αλλα ειχα κουπονι -4 , ληγει στις 31/01

female
22-01-10, 18:44
Βρε κορίτσια πήρατε λίμπερο? Εκπτωτικά κουπόνια δέχτηκαν? Γιατί εγώ όταν τα έδωσα στο ταμείο δεν τα δέχτηκαν!

sofaki1978
22-01-10, 19:15
Βρε κορίτσια πήρατε λίμπερο? Εκπτωτικά κουπόνια δέχτηκαν? Γιατί εγώ όταν τα έδωσα στο ταμείο δεν τα δέχτηκαν!

αγορασα σημερα 6 πανες και ειχα 2 κουπονια.εκει που διαλεγα ποιες πανες θα παρω με βοηθουσε μια κοπελα του καταστηματος και απο μονη της μου ειπε "εχεις γραφτει στην libero?κουπονακια εχεις?" και της απαντησα οτι εχω 2 κουπονια.μου λεει δωσε και αυτα για να τα παρεις πιο φθηνα.στο ταμειο κλασικα μου λεει "δεν περνανε τα κουπονια σημερα" και της απαντησα οτι η κοπελα που ηταν στα libero μου ειπε οτι περνανε.και φυσικα περασανε!

ΕΛΕΟΣ!!!!ποτε θα συνεννοηθουνε????

η προσφορα στον γαλαξια νομιζω ειναι μεχρι 30/1.και κουπονια παιρνουν.

female
22-01-10, 19:24
Sofaki της είπα ό,τι χθες πήρα ένα άλλο πακέτο λίμπερο που τα είχαν -30% και έδωσα κουπόνι και πάλι δεν το δέχτηκε. Προσπάθησε να το περάσει η κοπέλα και της έβγαζε μήνυμα 'δεν επιτρέπεται'. Τι να πω...

MARILYN
22-01-10, 19:26
Κορίτσια τα pampers ποιός τα δίνει ποιό φθηνά γιατί έχω μπερδευτεί λίγο;

oikat
22-01-10, 23:09
ο μαρινόπουλος έχει κάποια προϊόντα αγοράζεις 1 και το 2ο στη μισή τιμή. Ένα από αυτά είναι η κούτα πάμπερς και τα μωρομάντηλα. Εχει ειδικό φυλλάδιο.

να σας ρωτήσω και κάτι σχετικά με τα παπούτσια geox. Αληθεύει ότι σε βροχή παίρνουν νερό από κάτω λόγω τρυπών;

savropinguinos
23-01-10, 00:17
ναι τα δεχτηκαν τα κουπονια,στο Γαλαξια δηλ που πηγα κ ειχε - 40% ρωτησα την πωλητρια επειδη δεν εβρισκα 4αρι κ μου εφερε απο την αποθηκη κ μου ειπε κανενα προβλημα ,εντωμεταξυ με ενα πακετο παμπερς δινουν ενα πακετο μωρομαντηλα δωρο στο Γαλαξια

MARILYN
23-01-10, 00:21
Αχ τι κρίμα που δεν έχουμε Γαλαξία στην πόλη μου; Αλλά ούτε και Carrefour...
Είστε τυχερές!

olympics
23-01-10, 00:51
Χθες το απόγευμα (22/01/2010), πήγα στον Μαρινόπουλο όπου είχε -40% έκπτωση στα προϊόντα libero, ήθελα να πάρω 4 συσκευασίες πάνες αφού είχα 4 κουπόνια που θα λήγανε. Στο ταμείο όμως δεν περνούσαν τα κουπόνια. Μου κάνει εντύπωση, γιατί σε κάποια καταστήματα, τα περνούσαν τα κουπόνια, είτε έχει στικεράκι, είτε έχει έκπτωση το κατάστημα! Έτσι αποφάσισα να μην πάρω τις πάνες και να δοκιμάσω να πάω σε άλλο κατάστημα!
Πηγαίνοντας στο άλλο κατάστημα, συνάντησα τον Γαλαξία και είπα να κατέβω να δω τι προσφορές έχει. Είχε και ο Γαλαξίας -40% έκπτωση, μου πέρασε και και τα κουπόνια και 2 από τις 4 πάνες που πήρα είχαν και στικεράκι -4 ευρώ. Έτσι πλήρωσα 31 ευρώ περίπου, αντί για 80 ευρώ.
Φυσικά γυρνώντας πέρασα πάλι από τον Μαρινόπουλο και τους έδειξα την απόδειξη και τους είπα, ότι κάτι πρέπει να κάνουν με το σύστημά τους (που δεν δέχεται τα κουπόνια μαζί με έκπτωση του καταστήματος), γιατί την επόμενες φορές δεν θα πάω να ταλαιπωρηθώ τσάμπα, αλλά θα πάω κατευθείαν εκεί που με εξυπηρετούν καλύτερα! Πως να στηρίξεις έτσι το κατάστημα της περιοχής, όταν το ίδιο σε σπρώχνει να πας αλλού;
Η υπάλληλος φυσικά, απ' ότι κατάλαβα, δεν την ένοιαξε καθόλου. Κακώς βέβαια, γιατί ήταν που ήταν άδεια αρκετά από τα ράφια του καταστήματος πολύ πιθανόν σε λίγο καιρό να μην έχει δουλειά! Έχω πάει πολλές φορές σε άλλα σούπερ μάρκετ, λόγω των ελλείψεων που είχαν! Διώχνουν κόσμο έτσι!

Γατουλα
23-01-10, 06:34
mmmmmmmm οτι κατσει επομενως!!!!! Με 30 % παντως στο ΚΑρφουρ Αλιμου εδωσα και κουπονια. Για να δω σημερα τι θα γινει??????

theolvas
23-01-10, 09:29
ο μαρινόπουλος έχει κάποια προϊόντα αγοράζεις 1 και το 2ο στη μισή τιμή. Ένα από αυτά είναι η κούτα πάμπερς και τα μωρομάντηλα. Εχει ειδικό φυλλάδιο.

να σας ρωτήσω και κάτι σχετικά με τα παπούτσια geox. Αληθεύει ότι σε βροχή παίρνουν νερό από κάτω λόγω τρυπών;

Kαλημερα.ξερεις αν παιρνουν κ κουπονια????τι μαρκα μωρομαντηλα????
παπουτσια geox φοραν τα παιδια μου χειμωνα-καλοκαιρι κ ποτε δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο.κ ειδικα ο δημητρης μου ειναι ενα παιδι που δεν αφηνει λακουβα απατητη

ravT
23-01-10, 10:15
Εγώ γιατί δε το βρίσκω το φυλλάδιο στο site?

MARILYN
23-01-10, 12:08
Πήγα στον Μαρινόπουλο και δεν αναγράφει για έκπτωση -40% αλλά έχει stickers κολλημένα -1? και -2? ανάλογα την συσκευασία και μειωμένες τιμές.
Έδωσα και το κουπόνι οπότε η μεσαία συσκευασία μου βγήκε 2,20?.
Η κοπέλα στο ταμείο γελούσε και με πείραζε, ότι τα παίρνω τζάμπα....χαχαχα
Για μας που δεν έχουμε Carrefour κάτι είναι και αυτό!

sia77
23-01-10, 12:34
κοπελες καλημερα τωρα γυρισα απο τον μαρινοπουλο(κερκυρα) πηρα μωρομαντηλα παμπερς ειχαν πανω stiker -1 ευρω και απο 5,94 που ειχαν τα πηρα 4,94 αλλα πηρα δυο και το δευτερο το πηρα -50% δηλαδη 2.47!!!! ισχυει μονο για μωρομαντηλα παμπερς την τριπλη συσκευασια.

oikat
23-01-10, 13:07
το φυλλάδιο το πήρα από το σούπερ και είναι από 18-1 έως 6-2 και έχει δι΄/αφορα προϊόντα της procter & camble.

Μωρομάντηλα pamper baby fresh τα πράσινα. Δεν ισχύει για τα άλλα.

mary77
23-01-10, 13:44
μολις γυρισα απο καρφουρ,τελικα εχουν και τα zewa -30%

μπετυ
23-01-10, 13:57
κορίτσια ως πότε θα ισχύ αυτό στον Μαρινόπουλο για τα μωρομαντιλα?

stellitsa1978
23-01-10, 13:59
Πηγα γαλαξια τωρα και εχει όλες τις οικονομικες συσκευασιες pampers με δώρο ενα πακέτο μωρομαντηλα.

μπετυ
23-01-10, 14:15
μήπως γνωρίζει κάνεις αν οι πρόσφορες αυτές βρίσκονται και στα σμαιλ μάρκετ

mariantinos
23-01-10, 14:35
http://troktiko.blogspot.com/2010/01/carrefour_23.html

ALIS
23-01-10, 16:29
οδος τιτανων ,στο ελληνικο καθετα στη βουλιαγμενης ,κοντα στο πρακτικερ ειναι τα orchestra τα οποια εχουν τρελες εκπτωσεις απο 1 - 15 ευρω ( εγω τους παιρνω απο εκει ολο το χρονο εχουν τρελες τιμες και καλη ποιοτητα ).....απεναντι ειναι και αλλα μαγαζια με παιδικα και διπλα τα mothercare...

oikat
24-01-10, 00:42
κορίτσια ως πότε θα ισχύ αυτό στον Μαρινόπουλο για τα μωρομαντιλα?

6/2. ισχύει για τα 2+1 και όχι τα μεμονωμένα.

Επίσης τα Η&Μ τα παιδικά είναι πολύ ωραία. Orcherstra Alis με 1-15 έχει και στο Περιστερι στο empoli outlet.

ΚΥΡΙΑΚΗ_
24-01-10, 10:11
6/2. ισχύει για τα 2+1 και όχι τα μεμονωμένα.

Επίσης τα Η&Μ τα παιδικά είναι πολύ ωραία. Orcherstra Alis με 1-15 έχει και στο Περιστερι στο empoli outlet.

Πήγε ο άντρας μου χτες στον ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ και δεν ισχύει αυτό με τα μωρομάντηλα....μάλλον μόνο για την ΑΘΗΝΑ θα είναι η προσφορά.....

Γατουλα
24-01-10, 10:15
Alis γειτονισσα? Οδο τιτανων και παλι, απεναντι ακριβως απο τα Ορκεστρα βρισκεται το Kind Land παιδικα παπουτσια και ρουχαλακια. Τιμες θα ελεγα μεσοακριβες
Αλλα!!!! Παμε κατευθειαν στο κατω οροφο. Τον πανω τον αγνοουμε χιχιχιχιχι
Κατω λοιπον εχει περσινα νουμερα παπουτσακια...σπασμενα νουμερα ...αλλα μισες τιμες ...παντα
Με 15 και 30 ευρω τουε πηρα εχτες ωραιοτατα της Fisher price. Το φθινοπωρο παλι με 30 ευρω Κροκοντιλινο για Βασιλη. Αλλα τωρα εχει 40% τα παντα. Οποια τη βολευει ας το επισκεφτει!

Μετωπο..ΠΑΝΑ!
Γαλαξιας....Λιμπερο οικονομικη συσκευασια....40% +στικερακι 4 ευρω+ κουπονι 5ευρω

4,15!!!!!!!

sofaki1978
24-01-10, 10:43
Alis γειτονισσα? Οδο τιτανων και παλι, απεναντι ακριβως απο τα Ορκεστρα βρισκεται το Kind Land παιδικα παπουτσια και ρουχαλακια. Τιμες θα ελεγα μεσοακριβες
Αλλα!!!! Παμε κατευθειαν στο κατω οροφο. Τον πανω τον αγνοουμε χιχιχιχιχι
Κατω λοιπον εχει περσινα νουμερα παπουτσακια...σπασμενα νουμερα ...αλλα μισες τιμες ...παντα
Με 15 και 30 ευρω τουε πηρα εχτες ωραιοτατα της Fisher price. Το φθινοπωρο παλι με 30 ευρω Κροκοντιλινο για Βασιλη. Αλλα τωρα εχει 40% τα παντα. Οποια τη βολευει ας το επισκεφτει!

Μετωπο..ΠΑΝΑ!
Γαλαξιας....Λιμπερο οικονομικη συσκευασια....40% +στικερακι 4 ευρω+ κουπονι 5ευρω

4,15!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(τι κριμα!!!!στον γαλαξια που πηγα εγω δεν ειχαν οικονομικες συσκευασιες με στικερ επανω,μονο με 40% εκπτωση τις πηρα.

savropinguinos
24-01-10, 16:31
και γ οσες μενουν Θεσσαλονικη...στον Ευοσμο εχει Νακ στοκ κ εχει κ τμημα με παιδικα ,2 φορες πηρα στην μικρη μισοτιμης με 30 ευρω κατι πραντα

ΝΟΥΝΟΥ
24-01-10, 16:45
που ειναι αυτο το στοκ στο ευοσμο?δεν το πηρα ειδηση

oikat
24-01-10, 23:00
Πήγε ο άντρας μου χτες στον ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ και δεν ισχύει αυτό με τα μωρομάντηλα....μάλλον μόνο για την ΑΘΗΝΑ θα είναι η προσφορά.....

το φυλλάδιο λέγεται : "επιχείρηση:οικογενειακός προϋπολογισμός" και είναι δίφυλλο. Πάρε ένα τηλέφωνο στο carrefour 8018025000 να τους ρωτήσεις. Δε γράφει ότι είναι μόνο για Αθήνα. Λογικά πανελλαδικό πρέπει να είναι αλλιώς θα πρέπει να το έγραφε.

casperαki
25-01-10, 02:05

Πανε οι αντρες σας σουπερ μαρκετ κοριτσια???????????????????????αχαχαχαχαχαχ

Spiroulina
25-01-10, 02:25
Εμενα παει καθε φορα supermarket και μου φερνει οτι του ζητησω,σπανια να κανει λαθος σε κατι...
Τον εχω εκπαιδευσει...:lol:

ANDEDANTINOS
25-01-10, 08:54
Χθες το απόγευμα (22/01/2010), πήγα στον Μαρινόπουλο όπου είχε -40% έκπτωση στα προϊόντα libero, ήθελα να πάρω 4 συσκευασίες πάνες αφού είχα 4 κουπόνια που θα λήγανε. Στο ταμείο όμως δεν περνούσαν τα κουπόνια. Μου κάνει εντύπωση, γιατί σε κάποια καταστήματα, τα περνούσαν τα κουπόνια, είτε έχει στικεράκι, είτε έχει έκπτωση το κατάστημα! Έτσι αποφάσισα να μην πάρω τις πάνες και να δοκιμάσω να πάω σε άλλο κατάστημα!
Πηγαίνοντας στο άλλο κατάστημα, συνάντησα τον Γαλαξία και είπα να κατέβω να δω τι προσφορές έχει. Είχε και ο Γαλαξίας -40% έκπτωση, μου πέρασε και και τα κουπόνια και 2 από τις 4 πάνες που πήρα είχαν και στικεράκι -4 ευρώ. Έτσι πλήρωσα 31 ευρώ περίπου, αντί για 80 ευρώ.
Φυσικά γυρνώντας πέρασα πάλι από τον Μαρινόπουλο και τους έδειξα την απόδειξη και τους είπα, ότι κάτι πρέπει να κάνουν με το σύστημά τους (που δεν δέχεται τα κουπόνια μαζί με έκπτωση του καταστήματος), γιατί την επόμενες φορές δεν θα πάω να ταλαιπωρηθώ τσάμπα, αλλά θα πάω κατευθείαν εκεί που με εξυπηρετούν καλύτερα! Πως να στηρίξεις έτσι το κατάστημα της περιοχής, όταν το ίδιο σε σπρώχνει να πας αλλού;
Η υπάλληλος φυσικά, απ' ότι κατάλαβα, δεν την ένοιαξε καθόλου. Κακώς βέβαια, γιατί ήταν που ήταν άδεια αρκετά από τα ράφια του καταστήματος πολύ πιθανόν σε λίγο καιρό να μην έχει δουλειά! Έχω πάει πολλές φορές σε άλλα σούπερ μάρκετ, λόγω των ελλείψεων που είχαν! Διώχνουν κόσμο έτσι!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΑΛΥΒΙΑ ΠΗΡΑ 6 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩΣ Α ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ .....ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΑ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ( ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΑΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ , ΣΕ ΑΛΑΛ CAREFFOUR πΕΡΝΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ )
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ 2 ΕΚΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ( -40% ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ ) ΟΠΩΣς ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΠΑΝΩ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΣΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ
ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ CAREFFOUR ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ LIBERO ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΠΑΕΡΑΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ

ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ .............................

MARILYN
25-01-10, 09:27
Σιγά μην είναι ανακοίνωση της Libero. Η Libero θα τα δώσει τα χρήματα στα Carrefour από το sticker ή το κουπόνι ούτως ή άλλως!
Αφήστε που νομίζω ότι η Libero δεν κάνει το -40%, αλλά είναι επιλογή των carrefour να κάνουν αυτή την έκπτωση. Η Libero δεν θα τους δώσει πίσω το 40% της έκπτωσης...έλεος πια!
Καλέ εγώ πήγα στο Μαρινόπουλο -που δεν είναι με ταμπέλες carrefour ακόμη- και μου τα δέχτηκαν τα κουπόνια μια χαρά.

poukis
25-01-10, 09:28

MARILYN
25-01-10, 09:29
Εμενα παει καθε φορα supermarket και μου φερνει οτι του ζητησω,σπανια να κανει λαθος σε κατι...
Τον εχω εκπαιδευσει...:lol:

Α κι εγώ του τα γράφω όλα αναλυτικά και για ότι δεν είναι σίγουρος με παίρνει τηλεφωνο και ρωτάει!
Πρέπει να μοιραζόμαστε τα πάντα πιστεύω όταν και οι δυο είναι εργαζόμενοι στα ίδια ωράρια και να διευκολύνει ο ένας τον άλλο...
Συννενόηση και κατανόηση αν υπάρχει τότε όλα καλά!

MARILYN
25-01-10, 09:31

Τους τσακίσαμε με τις πάνες και από ότι βλέπω οι εκπτώσεις είναι πανφτωχές ε; :lol::lol::lol:

elachl
25-01-10, 09:31
εγω δεν τον στελνω.σπανια παει μονος του αν τυχει και περασει μπροστα απο σουπερ μπανει μεσα..την αλλη φορα εφερε κρεας 30 ευρω το κιλο..σαλταρισα εντελως!

MARILYN
25-01-10, 09:34
εγω δεν τον στελνω.σπανια παει μονος του αν τυχει και περασει μπροστα απο σουπερ μπανει μεσα..την αλλη φορα εφερε κρεας 30 ευρω το κιλο..σαλταρισα εντελως!

Ωχ! 30?; Και τι κάνεις, τα κάνεις όλα εσύ; Να πηγαίνετε μαζί στην αρχή μέχρι να μάθει και μετά σιγά σιγά θα πηγαίνει και μόνος του!

Αλλά κάποιες "απώλειες" θα τις έχετε στην αρχή! Αυτό είναι δεδομένο...:(

elachl
25-01-10, 09:52
ΜΠΑΑΑΑΑ!αστο καλυτερα.οι αποψεις μας ειναι αντιθετες...χαχαχα!

ΚΥΡΙΑΚΗ_
25-01-10, 10:48
Πανε οι αντρες σας σουπερ μαρκετ κοριτσια???????????????????????αχαχαχαχαχαχ

Τώρα που έχω άδεια σπάνια θα πάω γιατί έχω το μωρό οπότε πάει ΣΥΝΕΧΕΙΑ ο αντρούλης μου ο καλός μου!!!!

eleana82
25-01-10, 12:07
και εγω τωρα που εχω τη μικρη δεν πηγαινω, παει συνεχεια ο αντρας μου, αλλα και παλια μαζι πηγαιναμε!!!

kalamaraki
25-01-10, 12:32
που ειναι αυτο το στοκ στο ευοσμο?δεν το πηρα ειδηση

Το ξέρω και εγώ από οταν εμενε εργένης ο συζηξ στον ευοσμο, στην μεγάλου αλεξάνδρου ειναι αν θυμάμαι καλά γωνιακο απέναντι απο την ξακουστη καλυτερη μπουγατσα στον ευοσμο!

kalamaraki
25-01-10, 12:35
Εγώ πάλι προτιμώ να πηγαινω εγώ ...γιατι αν θελησει να παει για να με ξεκουράσει με παίρνει τηλέφωνο 100φορές για να με ρωτήσει ποιο να παρει , αν θελω κατι αλλο ή που το εχουν ενα προιόν...! Καλύτερα μονη μου, παιρνω πάνω μαζι μου αυτα που θελουν ψυγειο και του αφηνω τα υπολοιπα στο αμάξι και τα ανεβάζει οταν έρθει!

stellitsa1978
25-01-10, 13:42
Κορίτσια -20% στο Αριελ έχει ο γαλαξιας.

savropinguinos
25-01-10, 19:49
Το ξέρω και εγώ από οταν εμενε εργένης ο συζηξ στον ευοσμο, στην μεγάλου αλεξάνδρου ειναι αν θυμάμαι καλά γωνιακο απέναντι απο την ξακουστη καλυτερη μπουγατσα στον ευοσμο!

ναι στη Μεγαλου Αλεξανδρου ειναι ,ποια λες ?μια που την εχει μια κυρια με την κορη της?ειναι πολυ νοστιμη!!!!μιαμ μιαμ

beba09
25-01-10, 20:07
Κορίτσια θέλω επειγόντως την γνώμη σας. το μπεμπάκι είναι 7 μηνών και λέω μήπως πρέπει να της ψωνίσω από τώρα κάποια πράγματα για του χρόνου το χειμώνα ώστε να επωφεληθώ των εκπτώσεων, είναι παρατραβηγμένο αυτό; το έχετε κάνει; βασικά φοβάμαι μην πέσω έξω στα νούμερα; το ζουζούνι τον επόμενο χειμώνα θα είναι σχεδόν 1 1/2. τι λέτε; είναι τελείως βλακεία αυτή η σκέψη; Απλά έχει καλές εκπτώσεις και σκέφτομαι ότι είναι κρίμα ένα παντελονάκι που τώρα κάνει πχ. 15 να το πάρω του χρόνου 30 ή και 40! Επίσης τα παπουτσάκια είναι τόσο πολύ ακριβά αλλά στις εκπτώσεις είναι καλύτερα. Πάνω κάτω όλα τα ζουζούνια φοράνε τα ίδια νούμερα; Εσείς τι λέτε; Το Mothercare έχει πολύ όμορφα πράγματα και θέλω να πάρω κάποια πράγματα τώρα που στις εκπτώσεις φθάνουν μέχρι και 40%. Επίσης ένα καλό μπουφανάκι κλπ.

STELLA08
25-01-10, 20:14
Και εγώ ψωνίζω στις εκπτώσεις για του χρόνου. Μάλιστα όταν μου φέρνουν ένα ρουχαλάκι για το παιδί, αν δεν έχει ανάγκη από το συγκεκριμένο, το αλλάζω και παίρνω 1 ή 2 νούμερα μεγαλύτερο για να το φορέσει τον επόμενο χρόνο. Όσο για παπουτσάκια αγοράζω πλέον μόνο μέσω internet από το μούγερ. Στα crocodilino παίρνω τα παπούτσια 60 ευρώ και στο μούγερ (προηγούμενης σαιζόν) τα βρίσκω 20 και 30 ευρώ. Θεωρώ κοροϊδία να πληρώσω για ένα παπούτσι που θα φορέσει για 2 μήνες 60 ευρώ.

stellitsa1978
25-01-10, 20:18
Μπορείς να μου πει απο που παίρνεις τα παπουτσακια? Το site?

STELLA08
25-01-10, 20:25
www.mouyer.gr (http://www.mouyer.gr) . Θα πάθεις την πλάκα σου! Εγώ έχω κολλήσει και τα κοιτώ συνέχεια! Τα στέλνουν με κούριερ. Βλέπεις το παπούτσι που θέλεις, βάζεις νούμερο, σου λέει αν είναι διαθέσιμο και αγοράζεις!!!

stellitsa1978
25-01-10, 20:36
Σε ευχαριστώ. Θα το κοιτάξω.

evita79
25-01-10, 21:25
www.mouyer.gr (http://www.mouyer.gr) . Θα πάθεις την πλάκα σου! Εγώ έχω κολλήσει και τα κοιτώ συνέχεια! Τα στέλνουν με κούριερ. Βλέπεις το παπούτσι που θέλεις, βάζεις νούμερο, σου λέει αν είναι διαθέσιμο και αγοράζεις!!!
Καλα τρελαθηκα τωρα!!3 χρονια χρυσοπληρωνουμε τα μουγερ και εχει καλες τιμες το site! Μπραβο στελλα!

mary77
25-01-10, 21:40
Κορίτσια θέλω επειγόντως την γνώμη σας. το μπεμπάκι είναι 7 μηνών και λέω μήπως πρέπει να της ψωνίσω από τώρα κάποια πράγματα για του χρόνου το χειμώνα ώστε να επωφεληθώ των εκπτώσεων, είναι παρατραβηγμένο αυτό; το έχετε κάνει; βασικά φοβάμαι μην πέσω έξω στα νούμερα; το ζουζούνι τον επόμενο χειμώνα θα είναι σχεδόν 1 1/2. τι λέτε; είναι τελείως βλακεία αυτή η σκέψη; Απλά έχει καλές εκπτώσεις και σκέφτομαι ότι είναι κρίμα ένα παντελονάκι που τώρα κάνει πχ. 15 να το πάρω του χρόνου 30 ή και 40! Επίσης τα παπουτσάκια είναι τόσο πολύ ακριβά αλλά στις εκπτώσεις είναι καλύτερα. Πάνω κάτω όλα τα ζουζούνια φοράνε τα ίδια νούμερα; Εσείς τι λέτε; Το Mothercare έχει πολύ όμορφα πράγματα και θέλω να πάρω κάποια πράγματα τώρα που στις εκπτώσεις φθάνουν μέχρι και 40%. Επίσης ένα καλό μπουφανάκι κλπ.

κοπελα μου νομιζω οτι οι περισσοτερες εδω μεσα ετσι κανουν,μαιζ και εγω και ας ειναι τα μπεμπακια 3 μηνων σχεδον,ψωνισα και πηρα για του χρονου τον χειμωνα ρουχαλακια,το ιδιο θα κανω και το καλοκαιρι.

STELLA08
25-01-10, 21:42
Ναι ναι είναι να τρελαίνεσαι στην πόλη που είμαι έχουν τα μούγερ περσυνής σαιζόν με 60 και 70 ευρώ. Όταν πας δε να ψωνίσεις και τους ζητάς παπούτσια προηγούμενης σαιζόν σε κοιτανε λες και είσαι καμία άπορη, λες και δεν θα τα πληρώσεις και αυτά. Απλά δε θέλω να με πιάνουν και μαλ....κα!

beba09
25-01-10, 22:00
Και εγώ ψωνίζω στις εκπτώσεις για του χρόνου. Μάλιστα όταν μου φέρνουν ένα ρουχαλάκι για το παιδί, αν δεν έχει ανάγκη από το συγκεκριμένο, το αλλάζω και παίρνω 1 ή 2 νούμερα μεγαλύτερο για να το φορέσει τον επόμενο χρόνο. Όσο για παπουτσάκια αγοράζω πλέον μόνο μέσω internet από το μούγερ. Στα crocodilino παίρνω τα παπούτσια 60 ευρώ και στο μούγερ (προηγούμενης σαιζόν) τα βρίσκω 20 και 30 ευρώ. Θεωρώ κοροϊδία να πληρώσω για ένα παπούτσι που θα φορέσει για 2 μήνες 60 ευρώ.

Στέλλα08 και εγώ τις ίδιας άποψης είμαι, το νινί μεγάλωνει συνέχεια και έχω δώσει μια μικρή περιουσία για πράγματα που τα φορέσαμε πολύ λίγο με αποτέλεσμα να νιώθω λιγάκι άσχημα αφού δεν πιστεύω ότι μου περισσεύουν κιόλας. Άσε που υπάρχουν ρουχαλάκια που δεν τα φορέσαμε και καθόλου ή 1-2 φορές. Αυτό είναι ντροπή και σπατάλη. Μην σου πω ότι το μωρό μεγαλύτερη γκαρνταρόμπα από την δική μου. Για να πάρω από άλλον το θεωρώ λιγάκι Off, πρώτο μωράκι, δεν θέλω κάτι τέτοιο αφού δεν μου κολάει. Άσε που θα έρθω και σε δύσκολη θέση εάν δεν είναι σε άριστη κατάσταση σαν καινούργιο. Απλά γιατί να πληρώσω ένα μπουφανάκι 80€ ενώ μπορώ να το πάρω 40€.

Επίσης αν κάποια μαμά με πιο μεγάλο μωράκι ας μας πει περίπου πόσα ρουχαλάκια χρειάζονται, εγώ έκανα λάθος, πχ πόσα τζινάκια πόσα φορμάκια, πόσα από οτιδήποτε, αυτό πολύ με βοηθάει, αν πχ πηγαίνει βρεφονηπιακό πόσα κλπ

apo+mpempa
25-01-10, 23:20
Επίσης αν κάποια μαμά με πιο μεγάλο μωράκι ας μας πει περίπου πόσα ρουχαλάκια χρειάζονται, εγώ έκανα λάθος, πχ πόσα τζινάκια πόσα φορμάκια, πόσα από οτιδήποτε, αυτό πολύ με βοηθάει, αν πχ πηγαίνει βρεφονηπιακό πόσα κλπ

Να σου απαντησω εγώ που εχω δυο? Χρειάζονται λίγα και πρακτικά ρουχαλάκια κυρίως φορμες είτε παει παιδικό είτε για το σπίτι. Ετσι ειναι παντα ζεστό το παιδακι, πλενονται ευκολα και δεν θελουν πολύ σιδερο. Νομίζω τεσσερα ζευγάρια φορμες είναι καλά να έχεις. Εξαλλου τον χειμώνα δεν βγαινουν τα μικρά πολλές βόλτες. Ενα δυο ρουχαλακια για πιο καλά, είναι αρκετά, για κάποια γιορτή ή κάποιο πάρτυ. Παραπανω νομίζω είναι υπερβολή. Ξεκίνα να εχεις δυο συνολακια και βλέπεις στην πορεία αν χρειάζεσαι κατι αλλό.

Μια άλλη ασφαλή λύση είναι να δεις τι σε βόλεψε περίπου την χρονιά που περασε και να παρεις τα αντίστοιχα. Αυτά που σου είπα πιο πανω είναι βγαλμένα από αυτό το συμπέρασμα, εχουμε πολλά ρούχα αλλά τελικά δεν τα φοράμε όλα γιατί δεν βολευούν όλα. Πχ. οσο και αν μου αρεσουν τα φορεματακια, δεν τα βρισκω πρακτικά, βαλε βγάλε καλσον για να την αλλάξεις, μου φαινονται γυμνά τα ποδαρακια μονο με καλτσονακι και τελικά φοράμε περισσότερο παντελόνια.

kalamaraki
26-01-10, 00:03
ναι στη Μεγαλου Αλεξανδρου ειναι ,ποια λες ?μια που την εχει μια κυρια με την κορη της?ειναι πολυ νοστιμη!!!!μιαμ μιαμ

ω ναι...αυτη λεω..μα τι μπουγάτσα κανει η άτιμη???
Ήταν το πρώτο πρωίνο που πηγε ο αντρούλης μου να μας φέρει να φάμε κατι απο την μπουγατσερι , το πρωτο πρωίνο που με βρήκε στο σπιτι του...χε χε!

ANDEDANTINOS
26-01-10, 08:07

stella08 μπορειος να μας πεις ακριβως τα βηματα που ακολουθεις για να δεις και να παραγγειλεις τα παπουτσια

ευχαριστω

STELLA08
26-01-10, 09:08
stella08 μπορειος να μας πεις ακριβως τα βηματα που ακολουθεις για να δεις και να παραγγειλεις τα παπουτσια

ευχαριστω
πας στο e-shop, βάζεις αν είναι αγόρι ή κορίτσι το παιδί σου, διαλέγεις ηλικία (πχ 12-24 μηνών) διαλέγεις αν θέλεις χρώμα ή μάρκα, ποια κολεξιόν σε ενδιαφέρει (περσυνή φετινη) και βλέπεις τα παπούτσια. μετά πατάς πάνω στο παπούτσι που σου αρέσει και σου ανοίγει άνα άλλο παράθυρο μόνο με το συγκεκριμένο παπούτσι. Του βάζεις το νούμερο του παπουτσιού που θέλεις και σε λίγο θα σου βγάλει το αν είναι διαθέσιμο και την τιμή του. Καλά ψώνια σε όλες μας. να τονίσω ότι οι χαμηλότερες τιμές είναι στα παπούτσια προηγούμενης σαιζόν.

ANDEDANTINOS
26-01-10, 09:26
πας στο e-shop, βάζεις αν είναι αγόρι ή κορίτσι το παιδί σου, διαλέγεις ηλικία (πχ 12-24 μηνών) διαλέγεις αν θέλεις χρώμα ή μάρκα, ποια κολεξιόν σε ενδιαφέρει (περσυνή φετινη) και βλέπεις τα παπούτσια. μετά πατάς πάνω στο παπούτσι που σου αρέσει και σου ανοίγει άνα άλλο παράθυρο μόνο με το συγκεκριμένο παπούτσι. Του βάζεις το νούμερο του παπουτσιού που θέλεις και σε λίγο θα σου βγάλει το αν είναι διαθέσιμο και την τιμή του. Καλά ψώνια σε όλες μας. να τονίσω ότι οι χαμηλότερες τιμές είναι στα παπούτσια προηγούμενης σαιζόν.

STELLA08 Σε ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σου

elachl
26-01-10, 09:50
τα παπουτσια που λετε τα στελνουν ταχυδρομικως?πληρωνεις και μεταφορικα?

STELLA08
26-01-10, 10:00
Tα στέλνουν με κούριερ από ό,τι θυμάμαι και πρέπει να είναι 7 ευρώ

ΝΟΥΝΟΥ
26-01-10, 10:06

ειχες δεν ειχες μου την ανοιξες την ορεξη ...ατιμο...

melita
26-01-10, 12:54
Μόλις είδα σε διαφήμιση ότι στα καρφουρ παίρνεις την μεγάλη συσκευασία πάμπερσ με τα 88 τεμ. και την 2η σε μισή τιμή. Το θέμα είναι θα δεχτούν το κουπόνι των 5 ευρώ?

ravT
26-01-10, 13:11
Είναι αυτό που ανέφερε μια φίλη πιο πάνω για το δισέλιδο φυλλάδιο με ονομασία οικογενειακός προυπολογισμός. Το θέμα του κουπονιού είναι το εύλογο ερώτημα και ακόμα ένα τέτοιο είναι αν αφορά μόνο στις active fit

Elli
26-01-10, 14:39

Και πώς είστε σίγουρες για το ότι το παπούτσι θα είναι εντάξει στο ποδαράκι;
Το λέω αυτό γιατί κάποιες φορές έλεγα στο κατάστημα το νούμερο,και το παπούτσι δεν ήταν άνετο και έπαιρνα άλλο νούμερο.Δηλαδή καμιά φορά η αγορά παπουτσιού δεν έχει να κάνει με το νούμερο αλλά με τη φόρμα του παπουτσιού.
Πολύ ενδιαφέρουσες οι τιμές,αλλά αν πέσω έξω στο νούμερο;

STELLA08
26-01-10, 15:49
Και πώς είστε σίγουρες για το ότι το παπούτσι θα είναι εντάξει στο ποδαράκι;
Το λέω αυτό γιατί κάποιες φορές έλεγα στο κατάστημα το νούμερο,και το παπούτσι δεν ήταν άνετο και έπαιρνα άλλο νούμερο.Δηλαδή καμιά φορά η αγορά παπουτσιού δεν έχει να κάνει με το νούμερο αλλά με τη φόρμα του παπουτσιού.
Πολύ ενδιαφέρουσες οι τιμές,αλλά αν πέσω έξω στο νούμερο;
Μεσα στο site υπάρχει οδηγός μεγεθών που το εκτυπώνεις. Πάντως της δικής μου ότι νούμερο φορά σε άλλο παπούτσι αυτό της μαίρνω και απο τα μούγερ.

stellitsa1978
26-01-10, 15:54
Koριτσια έχει 14 ευρώ τα all star.!!!!!!!!!!!

melisoula
26-01-10, 16:13
οντως εχει πολυ καλες τιμες, αλλα αν υπολογισεις και τα εξοδα αποστολης με τις ιδιες τιμες τωρα στις εκπτωσεις μπορεις να τα βρεις. χθες ειδα για αθλητικα για την κορη μου και τα βρηκα ιδιες τιμες με το site.... afoy eixan 30% εκπτωση

ravT
27-01-10, 10:28

evita79
28-01-10, 10:44
:confused::confused::confused:Κοριτσια βοηθεια! Καπου ειχα δει ολα τα τηλεφωνα απο τις εταιριες που κανουν κρεμες, για να ζηταμε δειγματα...ψαχνω και τιποτα. Αν καποια ξερει που ειναι ας βαλει ενα λινκ πλιζζζ! Ευχαριστω!

ANDEDANTINOS
28-01-10, 11:15
:confused::confused::confused:Κοριτσια βοηθεια! Καπου ειχα δει ολα τα τηλεφωνα απο τις εταιριες που κανουν κρεμες, για να ζηταμε δειγματα...ψαχνω και τιποτα. Αν καποια ξερει που ειναι ας βαλει ενα λινκ πλιζζζ! Ευχαριστω!

για δες εδω
http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=39758&highlight=%C4%C5%CB%D4%C1+%D4%C7%CB%C5%D6%D9%CD%CF

melita
28-01-10, 11:49
Atlantic -30% σε πάνες babylino

kalamaraki
28-01-10, 12:24
αααααααα κορίτσια μιας και το ειδα να σας το πω
το Λιντλ στις 4/02 βγάζει βαφλιέρα με 14ευρώ και τρια χρόνια εγγύηση!
Ειχα ακούσει οτι ειναι καλή και βγάζει σουπερ βάφλες και θα την παρω γιατι η νεα μανία του αντρούλη ειναι οι βάφλες!
http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/c.o.20100204.p.vafles

vatraxi
28-01-10, 12:30
Xθες που πήγα στον Μαρινόπουλο είχε pampers baby dry πακέτα με 25% παραπάνω προιόν και μάλιστα στο Νο5 των baby dry είχε προσφορά το 2ο πακέτο στη μισή τιμή. Eμένα το κουπόνι που είχα το δέχτηκαν αλλά βέβαια εγώ δεν αγόρασα το Νο5 που ήταν στη προσφορά των 2 πακέτων μαζί αλλά μόνο ένα 4άρι με 25% παραπάνω προιόν.

elachl
28-01-10, 12:31
το lidl εχει αποκριατικα σημερα!θα προλαβω μολις σχολασω?κλαψ κλαψ!

evita79
28-01-10, 13:24
για δες εδω
http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=39758&highlight=%C4%C5%CB%D4%C1+%D4%C7%CB%C5%D6%D9%CD%CF
Ευχαριστω πολυ! Ειμαι χαζη το εψαχνα σε λαθος θεμα!!:oops:

sophiesch
28-01-10, 21:59
Η βαφλιέρα του lidl είναι καταπληκτική. Την έχω εδώ και 2 χρόνια. Πάρα πολύ καλή και η τιμή της.

MARILYN
28-01-10, 22:25
Για το πρόγραμμα των Carrefour που διαφημίζει "Οικογενειακος προγραμματισμός" υπάρχει κανένα φυλλάδιο που να το βλέπουμε στο ιντερνετ;
Κάτι είπαν για τις σερβιετες always ότι το 2ο στη μισή τιμή αλλά για ποιες μέρες είναι;

elachl
28-01-10, 22:31
προλαβα!μαμα και κορη δυο μαγισουλες!χι χι!

beba09
28-01-10, 22:58
κορίτσια τα prenatal και τα Mothercare έχουν πολύ καλές εκπτώσεις επίσης και τα energiers έχουν απίστευρα καλές τιμές και ποιότητα (σήμερα πήρα μπουφάν και φόρμα για του χρόνου, σας παραθέτω το site (http://www.energiers.gr) - 50% στα ρούχα

marlen
29-01-10, 01:38
κορίτσια τα prenatal και τα Mothercare έχουν πολύ καλές εκπτώσεις επίσης και τα energiers έχουν απίστευρα καλές τιμές και ποιότητα (σήμερα πήρα μπουφάν και φόρμα για του χρόνου, σας παραθέτω το site (http://www.energiers.gr) - 50% στα ρούχα

τί αρχικές τιμές έχουν αυτα; πρέπει να έχουν ωραία ΄για κοριτσάκια έ;

επίσης ξέρει καμία στα σπρίντερ αν έχει μείνει τιποτα ή να μην κάνουμε τον κόπο να πάμε; βασικά έχει ωραία; δεν έχω πάει ποτέ!!!

Spiroulina
29-01-10, 13:53
Atlantic -30% σε πάνες babylino

Δεχονται και τα κουπονια της BABYLINO?

elachl
29-01-10, 14:11
ΝΑΙ...ΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ
http://www.atlantic.gr/gr/home.asp?p=2-1
ΔΕς ΤΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΠΑΜΠΕΡς.ΦΟΒΕΡΟ!!

ΚΥΡΙΑΚΗ_
29-01-10, 14:13
Κορίτσια πόσο παίρνετε τις babylino?Τώρα που γύρισα από carrefour είδα το νούμερο 4 τη μικρή συσκευασία (31 τεμ) 9,87 ευρώ.

kalamaraki
29-01-10, 14:15
Κορίτσια να ρωτήσω...μου έδωσαν χτες μια μαμά συνάδερφος 2 κουπόνια που λήγουν αύριο της pampers, υπάρχει πουθενά σε κανένα σουπερ προσφορά ή εκπτωσης της % που να δέχονται και κουπόνια για να τα εκμεταλλευτώ στο έπακρο???

elachl
29-01-10, 14:18
Η ΘΑ ΠΑΡΕΙς ΑΠΟ ΤΟ ΑΒ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙς 280 ΠΟΝΤΟΥς Η ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΛΑΝΤΙΚ ΚΑΙ ΥΘΑ ΠΑΡΕΙς ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ.ΔΙΑΛΕΞΕ

kalamaraki
29-01-10, 14:20
Λενάκι...εγώ δεν ειμαι πρόεδρος...για πες ποιο αναλυτικά τι οννοείς που λεει και η γιαγιά μου χαχαχα
Δηλαδη ή παω αβ και παιρνω τους ποντους..ή παω αντλάντικ και παιρνω δωράκι?
τι δωράκι?
που έχει ατλάντικ στη καλαμαριά? οεο?

sofaki1978
29-01-10, 14:23
εγω γιατι δεν βλεπω το δωρακι:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:????????

elachl
29-01-10, 14:24
ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.ΞΕΦΥΛΙΣΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙς.ΣΤΑ ΑΒ ΜΕ 2 ΠΑΚΕΤΑ 280 ΠΟΝΤΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΩΡΟΕΠΙΤΑΓΗ 6 ΕΥΡΩ..ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΝΤΟΥς ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥς 100 ΜΕΣΑ...

elachl
29-01-10, 14:24
ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕς ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ..........

kalamaraki
29-01-10, 14:27
κάλε που...βαλε μας την σελιδα με το δώρο

elachl
29-01-10, 14:31
http://http://www.atlantic.gr/gr/articles.asp?p=20008-838&bk-p=1-7&status=dtl&dfltpg=offers_mag.aspwww.atlantic.gr/gr/home.asp?p=2-1

sofaki1978
29-01-10, 14:31
οκ το ειδα!

kalamaraki
29-01-10, 14:34
εγώ δεν το βλεπωωωωωωωωωωωωωωωωωω

elachl
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕς.ΠΑΤΑς ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΝΑΒΙΚΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΥΓΩ.ΜΠΑΙ

Spiroulina
ΝΑΙ...ΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ
http://www.atlantic.gr/gr/home.asp?p=2-1
ΔΕς ΤΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΠΑΜΠΕΡς.ΦΟΒΕΡΟ!!

Ελενη πηρα τηλ.σε καποιο καταστημα εδω στην Αθηνα και μου ειπε πως ΔΕΝ τα δεχονται!!!
Πηρα στα κεντρικα ομως και μου ειπαν πως πρεπει να τα δεχτουν,γιατι ειναι διαφορετικες προσφορες...

elachl
29-01-10, 14:35
ΕΔΩ ΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ.ΑΣΕ ΤΙ ΛΕΝΕ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΟΧΙ?ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ.ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ ΠΛΙΖ..ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ..

kalamaraki
29-01-10, 14:48
Μπα το δώρο δεν με ενθουσιάζει....εχω άλλωστε δυο σετάκια!
Μαλλον θα πάω στο μάκρο...

sofaki1978
29-01-10, 14:49
Μπα το δώρο δεν με ενθουσιάζει....εχω άλλωστε δυο σετάκια!
Μαλλον θα πάω στο μάκρο...

το μακρο τι διαφορα εχει στις τιμες kalamaraki?????αξιζει να παω???

kalamaraki
29-01-10, 14:50
εχει σταθερα σε ολες τις πάνες απο -2ευρώ εως -1,60ευρώ και δέχονται και τα κουπόνια!
Βεβαια σου αφαιρέι απο το κουπόνι την αξία του φπα αλλα και παλι κερδισμένος βγάινεις γιατι απο αρχική 19,7 -2 ευρώ πας στα 17,7ευρώ μειον το κουπόνι σου!