PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)

Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

NIOUNIOUKA
26-03-09, 13:45
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΔΕΣ
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΗ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΜΕ. ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟ.

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ.

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

pwlina
26-03-09, 18:16
Πολυ καλη ιδεα μπραβο!! Ας ενημερωνουμε απο εδω η μια την αλλη!!

paparouna
26-03-09, 18:53
Όντως πολυ καλο θεμα! :D Επισης, θα μπορουσαμε να ενημερωνουμε και οταν μαθαινουμε οτι π.χ. καποια αλυσιδα super market εχει ημερα οικονομιας σε βρεφικες πανες ή κατι παρομοιο. Για παραδειγμα καποιες μερες γνωστη αλυσιδα super market (μην κανω και διαφημιση) βγαζει διαφημιση στην τηλεοραση οτι για 2 μερες οι βρεφικες πανες ειναι -20%. Οποτε γιατι να μην το εκμεταλλευομαστε. Και αν επιπλεον εχει καποιος και εκπτωτικο κουπονι μπορει αθροιστικα να το χρησιμοποιησει και να εχει ακομη μεγαλυτερη εκπτωση! :D

underage
26-03-09, 23:52
Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 € στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 € σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

NIOUNIOUKA
27-03-09, 09:20
ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΕΒΑΠΟΡΕ ΑΠΟ ΤΑ CAREFOUR MEION 20% . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΝΕΣΛΑΚ kID KLΠ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

noni
27-03-09, 09:31
Ο βασιλόπουλος έχει 20% σε όλες τις οικονομικές συσκευασίες πάνες μέχρι 28 Μαρτίου νομίζω

ΕΛΙ
27-03-09, 09:43
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ.
ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΗΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

NIOUNIOUKA
27-03-09, 09:53
Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ( ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΠΡΑΣΙΝΕΣ)

snowwhite
27-03-09, 10:19
Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 € στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 € σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

είσαι σίγουρη?εγώ δίνω και τα δέχονται

ΕΛΙ
27-03-09, 10:24

ΚΑΙΜΕΝΑ ΣΤΑ CARREFOUR ΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ CARREFOUR τσιπούρες 3,99

paparouna
27-03-09, 12:55
Κι εγω κοριτσια τα δινω στον Μαρινοπουλο και τα δεχονται κανονικα? :roll:

underage
27-03-09, 16:02
Κι εγω κοριτσια τα δινω στον Μαρινοπουλο και τα δεχονται κανονικα? :roll:

Κορίτσια έχω την απόδειξη δεν τις πήρα τελικά της πάνες τις ακύρωσα και μετά πήγα στο "Σαλαμινιώτικο" σουπέρ μάρκετ και τις πήρα και μου το αφαίρεσε το κουπόνι!!!!!!!!

Ηλιάννα
27-03-09, 17:12
Κι εγω δινω τα κουπονια σε Carrefour και Μαρινοπουλο και τα δεχονται!

underage
27-03-09, 17:42
Με βλέπω να τους παίρνω τηλέφωνο για να τους ξ €χ€σω :?

margyt
27-03-09, 17:46
Άσχετα αν έχουν τίκερ έκπτωσης επάνω ή όχι
είναι υποχρεωμένοι να παίρνουν και τα εκπτωτικά κουπόνια.
Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι αν ξέρετε στα lidl δεν δέχονται κανένα κουπόνι;;;Είναι έτσι ή όχι;;;

virgoula
27-03-09, 17:47
γεα σας
εγω χτυπαω την ακριβεια με το να θυλαζω αποκλειστικα και να χρησιμοποιω
υφασματινες πανες και πανακια!! :D

pwlina
27-03-09, 22:17
Δεχονται κουπονια με το στικερ επανω παντου, τα σουπερ μαρκετ ΄κορυφη' δεν δεχονται μονο κουπονια οταν τα βαζει το ιδιο το καταστημα προσφορα...

underage
28-03-09, 01:31
Τους πήρα τηλέφωνο τελικά στο 801 802 5000 και κράτησαν τα στοιχεία μου για να μου απαντήσουν για ποιο λόγο δεν δέχτηκε το συγκεκριμένο κατάστημα το κουπόνι

elachl
28-03-09, 11:56
καλημερα!στο λιντλ δεν δεχονται κουπονια.εγω νευριασα χτες.πηγαμε με τον αδερφο μου βεροπουλο να παρει μπειμπιλινο και ειχαν επανω ενα κουπονι οχι στικερ ενα χαρτινο και ειχαμε και μεις και λεει δεν γινεται να τα παρουμε και τα δυο.στο παρελθον μου το ειχανε κανει.ξερετε τιποτα γιαυτο?αφου το περναει η μηχανη τι προβλημα εχουν αυτες?αλλο η εκπτωση της εταιριας και αλλο το δικο μου κουπονι!εχετε κανενα τηλ στο βεροπουλο στα κεντρικα χωρις χρεωση να παρω να βρω την ακρη?

Theni
28-03-09, 13:17
Σκλαβενιτης pampers -4 ευρω εκπτωση και -2 ευρω το κουπονακι μου μια χαρα 6 ευρω λιγοτερα :lol:

elachl
28-03-09, 13:35
αρχιζω.-30% σε ουλτρεχ νταβ αχε βασελιν αιμ ρεξονα οργκανιξ.αβ εως 04/04 και δωρο σχιστο ατλαντι ως 11/04 και βεροπουλος ως 01/04.στο ατλαντι με δυο παντεν η ολγουεις δωρο φορμα γυμναστικης.επισης με το μεγαλο σουπλιν δωρο μεγαλο ρολο κουζινας.με το μεγαλο νεσκαφε δωρο ενα εβαπορε.με δυο λουμιδη δωρο 3 κρουασαν .με ενα γαλα ολυμπος δωρο ενα κρουασαν.με δυπ ροιοντα παλετ(βαφες σαμπουαν λακ)δωρο κουπονι 4 ευρω σε χοντος ατλαντικ και βεροπουλο.με σερβιετες εβρι ντει δωρο ενα πακετο σε ατλαντικ.τζονσον 1+1 δωρο σε ατλαντικ.εχει παρα πολλα.αναζητηστε το ενθετο!μηπωε εχετε το τηλ στα κεντρικα βεροπουλου?

ΒΙΚΥ
28-03-09, 13:35
Τις φθηνότερες τιμές σε πάνες pampers τις έχει η MAKRO :wink:

gogo79
28-03-09, 17:13
Ας αρχίσω εγώ, αυτές τις μέρες η Libero έχει στικ με έκπτωση 4 ? στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή από 19,64 κοστίζουν 15,64. Εάν έχεις και κουπόνι των 5 ? σου έρχεται 10,64. ΟΜΩΣ τα carrefour, Dia και Μαρινόπουλος δεν δέχονται κουπόνια όταν η συσκευασία - έχει στικ επάνω, σε αντίθεση με όλα τα άλλα super market που τα δέχονται.

Κι εγω τα δινω και τα περνουν μιλαω για δυτικη θεσσαλονικη που ξερω σιγουρα

Γατουλα
28-03-09, 21:12
στο Βεροπουλο μου ετυχε και μενα, λιμπερο με κουπονι πανω και ειχα και δικο μου κουπονι. Και καλα δε το περναγε η μηχανη. Φωναξαν την υπευθυνη και βρεθηκε τροπος να το περασουν.
Αλλιως φυσικα και θα τους το αφηνα εκει.

BEBE
28-03-09, 22:49
Ειδα σημερα ότι το γάλα του Φίλιππου ΝΟΥΝΟΥ KID από 1,60 εγινε 1,44. Ξερετε κάτι ?

Ηλιάννα
28-03-09, 23:14

Κουπονια δεχονται εκει;;

Αννικο
28-03-09, 23:18
βγήκαν κουπόνια νουνού κρεμά -1ε για κάθε 2 τεμάχια

katerinaZ
29-03-09, 00:06
Βίκυ, στο ΜΑΚΡΟ τι τιμές έχουν τα πάμπερς; Τα πουλάνε μεμονωμένα ή πολλαπλές συσκευασίες; (έχουμε κάρτα για το ΜΑΚΡΟ αλλά έχω να πάω πολύ καιρό).

kalamaraki
29-03-09, 11:07

Συμφωνώ και επαυξάνω! Στο κουτί των 18,64 η τελική στο ΜΑΚΡΟ έιναι 16,70 αν θυμάμαι σωστά και δέχονται και παντώς είδους κουπόνια! Η διαφορά με τα υπόλοιπα σουπερ είναι στα 2 με 2,5 ευρώ αλλά συμφέρει να πέρνεις πολλά πακέτα όχι να πας για ένα πακέτο μόνο, τζάμπα η βενζίνη σου και το δρομολόγιο. ααα επίσης καμία φορά ανάλογα με την φουρνιά τα παμπερς τους έχουν και στίκερ πάνω! Εγώ από εκει τα αγοράζω σχεδόν όλα τα παμπερς μας εκτός αν έχει προσφορά το καρφουρ -20% και έχω και κουπόνια, αλλιώς η τιμή του ΜΑΚΡΟ είναι ουσιαστικά -20% πάντα :D :D Και τα πουλάνε μεμωνομένα όπως και τις παιδικές κρέμες και τα γάλατα σκόνη εκεί βέβαια η διαφορά είναι απειροελάχιστη.

kalamaraki
29-03-09, 11:16
Κι εγω δινω τα κουπονια σε Carrefour και Μαρινοπουλο και τα δεχονται!

Και μένα τα δέχτηκαν χθες στο καρφούρ, πήρα δυο πακέτα Libero με στικερ -4ευρώ και είχα και δυο κουπόνια -2,5ευρώ χ 2
αρχικό σύνολο 39,28 και τελική 26,28ευρώ
και πάντα μου τα πέρνουν τα κουπόνια στο καρφούρ ανατολικής Θεσσαλονίκης :D

NIOUNIOUKA
30-03-09, 12:06
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΤΑ CARREFOUR ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ - 20% ΧΥΜΟΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ.

elachl
30-03-09, 12:19
καλημερα.αννικο που βγηκαν τα κουπονια για νουνου κρεμα?σε ποιο σουπερ μαρκετ?σχετικα με το νουνου κιντ.στο αβ εχει 1,37 και στο ατλαντηκ 1,45.εχει πεσει η τιμη για αγνωστους λογους!

elachl
30-03-09, 12:26
μολις μιλησα με νουνου!εχουν κουπονια για νουνου κιντ αν θελετε παρτε τηλ 80011668668!

gogo79
30-03-09, 13:38
σημερα στο carrefour -Μαρινοπουλο εχει προσφορα μπουτι χοιρινο, λουκανικα και παριζα 2 ? το κιλο.

Αννικο
30-03-09, 15:39
καλημερα.αννικο που βγηκαν τα κουπονια για νουνου κρεμα?σε ποιο σουπερ μαρκετ?σχετικα με το νουνου κιντ.στο αβ εχει 1,37 και στο ατλαντηκ 1,45.εχει πεσει η τιμη για αγνωστους λογους!

καλησπερα elachl
supermarket Δουκας στην δάφνη. αλλα είναι κουπόνια απο την νουνου οποτε οπού να ναι θα βάλουν και τα άλλα supermarket

mama tou kostantinoulh
31-03-09, 09:39

καλησπερα elachl
supermarket Δουκας στην δάφνη. αλλα είναι κουπόνια απο την νουνου οποτε οπού να ναι θα βάλουν και τα άλλα supermarket
Στο σκλαβενίτη έχει κουπόνια έκπτωσης 1,20 με την πολυσυσκευασία των 8 σε ολα τα νουνου (κανονικό, light, kid, noulak).

elachl
31-03-09, 09:42
που να βρω τον δουκα και τον σκλαβενιτη εδω στην παραμεθοριο κοριτσακια?εδω μονο αβ ατλαντικ και βεροπουλος παιζει μπαλα!ανυε να ανοιξουν και κανενα καρφουρ να σωθουμε.ευτυχως που εχουμε το λιντλ τουλαχιστον!

Ασπασία
01-04-09, 23:12
Σήμερα που πήγα στο Βασιλόπουλο είχαν πιο ακριβά τα pampers :evil:
Τα baby dry n. 3 μικρή συσκευασία τα έπαιρνα 10,86 και σήμερα είχαν 11,06

Μου αρέσει που έχουν βάλει και διαφήμιση για τιμές πριν το ευρω θα τους πάρω αυριο τηλέφωνο και θα τους....
Μήπως ξέρει καμμιά κοπέλα τιμή απο άλλο super market για τη συγκεκριμένη συσκευασία να δω τι γίνεται?
Αν δεν είναι απο το super market η αύξηση αλλά απο την εταιρία θα πάω στο ΙΝΚΑ γιατί τα έχω πάρει πολύ ασχημα :twisted:

liarena
02-04-09, 00:06
Ασπασία η προσφορα αυτη ειναι μονο για της οικονομικες συσκευασιες που ειναι στα κουτια!!

melita
02-04-09, 10:05
Κορίτσια, χθες που πήγα στα ΑΒ Βασιλόπουλος (γιάννενα) είδα ότι είχε σε έκπτωση -4 ευρώ τις οικονομικές συσκευασίες του libero. Ίσως υπάρχει και σε όλη την ελλάδα.

elachl
02-04-09, 11:43
καλημερα!στο ατλαντικ εχει τα μαντηλακια πον πον με δωρο ενα πακετο σερβιετεκια 20τεμ!ρε κοριτσια μηπως ξερετε το τηλ επειδη βαριεμαι να ψαχνω απο καποια εταιρια που στελνει ενα βαλιτσακι?δεν θυμαμαι ονομα.εχω παρει τηλ απο τον οκτωβριο και τιποτα ακομα.ηταν 800.....αλλα δεν θυμαμαι το υπολοιπο!

kalamaraki
02-04-09, 15:25
Κορίτσια, χθες που πήγα στα ΑΒ Βασιλόπουλος (γιάννενα) είδα ότι είχε σε έκπτωση -4 ευρώ τις οικονομικές συσκευασίες του libero. Ίσως υπάρχει και σε όλη την ελλάδα.

Και στο Καρφουρ τα έχει, πήρα προχθές :D

Γατουλα
02-04-09, 21:21
ολο το 3 και το 7 βρισκω!

κανα 5 ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

pwlina
02-04-09, 21:50
Καλησπερα κ εγω σαν τη γατουλα δεν βρισκω 5αρια λιμπερο σχεδον πουθενα τι γινεται μαλλον φευγουν γρηγορα τα μεσαια νουμερα... Λοιπον http://www.masoutis.gr/ κατεβαινετε λιγο κατω κ στα αριστερα σας θα βρητε κατι που λεει Απίστευτα χαμηλές τιμές για τους σύγχρονους επαγγελματίες υπάρχουν στο φυλλάδιο Χονδρικής (Cash & Carry). Για οσους δεν το ξερουν απο τη χονδρικη δεν πανε να ψωνισουν μονο επαγγελματιες αλλα κ ο καθε ενας απο εμας, εγω μολις το εμαθα απο τοτε παω κ περνω παμπερς 26κομματια καπου στα 9,50 ευρω αν κανω λαθος να με διωρθωσει καποια, κ της οικονομικες συσκευασιες active fit καπου στα 16,50 αν δεν κανω λαθος παλι αλλα δεν θυμαμαι ποσα κομματια..

kalamaraki
02-04-09, 21:57
Καλησπερα κ εγω σαν τη γατουλα δεν βρισκω 5αρια λιμπερο σχεδον πουθενα τι γινεται μαλλον φευγουν γρηγορα τα μεσαια νουμερα... Λοιπον http://www.masoutis.gr/ κατεβαινετε λιγο κατω κ στα αριστερα σας θα βρητε κατι που λεει Απίστευτα χαμηλές τιμές για τους σύγχρονους επαγγελματίες υπάρχουν στο φυλλάδιο Χονδρικής (Cash & Carry). Για οσους δεν το ξερουν απο τη χονδρικη δεν πανε να ψωνισουν μονο επαγγελματιες αλλα κ ο καθε ενας απο εμας, εγω μολις το εμαθα απο τοτε παω κ περνω παμπερς 26κομματια καπου στα 9,50 ευρω αν κανω λαθος να με διωρθωσει καποια, κ της οικονομικες συσκευασιες active fit καπου στα 16,50 αν δεν κανω λαθος παλι αλλα δεν θυμαμαι ποσα κομματια..

για πες δηλαδή και σε ποιο μασούτη πάμε?

pwlina
02-04-09, 22:08
Οπου υπαρχει μασουτης χονδρικη, στη θεσ/νικη καπου εχετε αλλα δεν ξερω που ακριβως θα ψαξω να βρω

pwlina
02-04-09, 22:20
Λοιπον υπαρχει μονο ενα απο οτι βλεπω κ ειναι στο 11ο Χλμ Θεσσαλονικης-Ωραιοκαστρου(Χονδρικη) cash & carry λενε απο εξω νομιζω τα περισσοτερα.. Οποια αλλη θελει στην περιοχη της να ψαξω να βρω αν θελετε.. Στην ιστοσελιδα που εγραψα παραπανω εχει το φυλλαδιο με της προσφορες που ειναι απο 30 Μαρτιου μεχρι 18 Απριλιου..

sophiasv
03-04-09, 01:07
στα curffure libero πανες -20% εως 4/4/09

NIOUNIOUKA
03-04-09, 08:37
CARREFOUR

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ - ΜΑΛΑΚΤΙΚΑ -20%
ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ - 20%

XAIΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ

barbie2000
03-04-09, 10:31
Καλημέρα και από εμένα! Χαίρομαι που ανοίξαμε αυτό το θέμα. Εγώ "παρακολουθώ" τις προσφορές σε -καθημερινή θα μπορούσα να πω βάση-. Δεν "βγαίνει" αλλιώς. Φροντίζω όταν έχει -20% ή 30% σε προϊόντα να αγοράζω τα απαραίτητα. Ιδιαίτερα το carrefour έχει τέτοιες προσφορές.
Λοιπόν, από 30/3 έως 11/4/2009 με την κάρτα του carrefour έχει:
-30% στα προϊόντα Aim, Ultrex, Dove, Organics, Rexona, Axe, Vaseline.
Καλό σαβ/κο!

elachl
03-04-09, 10:32
σε προλα βα σε προλαβα!τα εχω αναφερει παραπανω αυτα για ατλαντικ αβ και βεροπουλο!

NIOUNIOUKA
03-04-09, 10:51
ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΣΦΑΖΕΣΤΕ. ΧΙ, ΧΙ

elachl
03-04-09, 10:54
καλε τι λες!παει να μου παρει την αποκλειστικοτητα η κοπελα!εμεις εδω εχουμε συνηθως δεκαπενθημερες προσφορες οποτε δηλ βγαλουν φυλαδια τα αβ ατλαντικ και βεροπουλος!οτι βλεπω παντως θα το γραφω!πηρα χτες ωραια φετα αγροτισσα 5,90 το κιλο!πηρα απο το λιντλ ωραιο στεφανι ανοιξιατικο για την πορτα και πασχαλινο τραπεζομαντιλο και λαμπαδες!παντως η κοπελα δικιο εχει που λεει οτι πρεπει να τα ψαχνεις ολα!και γω το κανω!επισης εχει προσφορα το ατλαντικ αχλαδια 1,56 και αγγουρια 0,33 λεπτα!

kalamaraki
03-04-09, 11:06
Μπράβο σας κορίτσια για την πρωτοβουλία σας να ανοίξετε το θέμα αυτό! Γιατι την εποχή που διανύουμε όλες μας πανω κάτω ψάχνουμε τις προσφορές. Θα μου πεις είναι λίγα ευρώ ... αλλά φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι! :D :D

KIARA
03-04-09, 12:06
Λοιπον δεν ξερω ,αν το γραφω σε σωστο τοπικ,αλλα ειπα να το αναφερω.Διαβασα σ'ενα περιοδικο οτι ανοιξε Marks & Spencer Outlet στην Αργυρουπολη ( Βουλιαγμενης 591/Δευτερα-Παρασκευη 09.00-21.00,Σαββατο 09.00-20.00),με τιμες σκανδαλο,ετσι λεει.

ΚατερίναΒ
03-04-09, 12:38
Kiara υπάρχει τόπικ και για καταστήματα στοκ, αλλά καλά έκανες και το είπες, αν θες μπορείς να το ποστάρεις και εδώ http://www.parents.gr/forum/viewtopic.php?t=11242&highlight=

elachl
03-04-09, 18:09
και συνεχιζω!στο βεροπουλο πριν λιγο ειδα:2 κρεμες νουνου φαριν λακτε με δωρο εκπεδευτικο μπιμπερο-ποτηρακι της κικο!ειπα να μου το κρατησουν να το παρω αυριο!σας το εχω πει οτι ο βεροπουλος ειναι ακριβως κατω απο τη δουλεια μου?καλο ε?επισης με 3 προιοντα εβρη ντει(σερβιετες σερβιετακια)δωρο υπεροχο μπουκαλι νερου χρωματιστο +4 ιδια ποτηρια!

Γατουλα
03-04-09, 21:50
εγω πρεπει νασταματησω να αγοραζω πανες γι ακανα διμηνο :lol:

εχω γεμισει τη μιση ντουλαπα!
ειπαμε 2 αλλα το ξεφτιλησα, πανε ολα τα κουπονια
να τοξερα οτι θα εβγαζε το carefure θα κραταγα και κανενα στην ακρη

σημερα περασα απο lidl και πηρα δοκιμαστικα μια απο τις πανες του
την ειχε 6,7 νομιζω, καλη τιμη σχετικα αλλα αν εχεις και κουπονακι 2,5 απο λιμπερο σχεδον τα ιδια ερχεται τελικα, ετσι νομιζω
αλλα τον βασιλη τον ειδα κοκκινο, τωρα δ πιστευω με τη μια να τον πειραξε, θα τον ξανατσεκαρω

ειμαι η γατα και μολις.....τελειωσα :lol:

αντε να κανω και λιγη πλακα γιατι μου βγαλανε την πιστη ολο το απογευμα

pwlina
03-04-09, 22:57
Πηρα κ εγω της κρεμες που λεει η elachl με το ποτηρακι με 6,17 απο ενα τοπικο σουπερ μαρκετ σε ενα αλλο ειχε 6,35 το ιδιο πακετο, εσεις ποσο το πηρατε αν πηρε καποια αλλη?? Πολυ παιζουν οι τιμες κ δεν μου αρεσει, εχουμε καταντησει να τρεχουμε για προσφορες... :shock: :shock:

elachl
04-04-09, 09:24
πωλινα επειδη με ρωτησες εγω το πηρα 5,70!μεγαλη διαφορα.καλα κανω εγω και τα ψαχνω ολα!απο χτες κυκλοφορει φυλαδιο βεροπουλου.εχει προσφορα σε μπειμπιλινο -15%και δωρο παιδικη σκηνη!γαλατα νουνου οι οχταδες προσφορα!νουτριτσια κρεμες με δωρο φρουταπουρα!νεοματ σκονη -25%.λεβαντες ραιντ με υπεροχο δωρο!χαρτι υγειας σοφτεξ γκιγα και δωρο 12 μπυρες!ξυλοκαρβουνα για το πασχα 10 κιλα 7,90!νεσκαφε με δωρο 2 νερα κορπη!2 μαλαματινες με δωρο εξαδα νερα ηβη!παιδια ολη μερα θα γραφω!αναζητηστε το φυλαδιο!

melita
04-04-09, 11:03
αναζητηστε το φυλαδιο!

Καλημέρα, μπορείτε να βρείτε τα φυλλάδια των βερόπουλος, αβ και carrefour από τα αντίστοιχα sites τους.
Επίσης, εγώ ανακάλυψα έναν τρόπο να επωφελούμαι διπλά από τους πόντους που δίνουν τα σούπερ, έχοντας όχι μόνο την κάρτα μέλους τους αλλά και την αντίστοιχη πιστωτική τους κάρτα, π.χ. ab visa της εθνικής από τα αβ (3% επιστροφή), dynamic από alpha bank και simply από εμπορική sta carrefour. Και το σημαντικό δεν έχουν ετήσια συνδρομή οι κάρτες αυτές. Άρκεί βέβαια να πληρώνετε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ποσό όταν σας έρχετε ο λογαριασμός μέσα στην προθεσμία για να μην έχετε τόκους.

elachl
04-04-09, 11:05
στο σαιτ του βεροπουλου δεν το βγαζει.και εγραφη που ειχα κανει δεν εβγαζε το φυλαδιο παρα μονο ημερησιες προσφορες που δεν ξερω κατα ποσο ηταν ενημερωμενη σωστα η σελιδα!

melita
04-04-09, 11:28
στο σαιτ του βεροπουλου δεν το βγαζει.και εγραφη που ειχα κανει δεν εβγαζε το φυλαδιο παρα μονο ημερησιες προσφορες που δεν ξερω κατα ποσο ηταν ενημερωμενη σωστα η σελιδα!

Πριν λίγο μπήκα και είδα το φυλλάδιο στο veropoulos.gr, βέβαια δεν αναφέρει την έκπτωση στις πάνες.

elachl
04-04-09, 12:14
το ανοιξα και γω.σελιδα 22 μελιτακι κατω κατω θα το βρεις!

pwlina
05-04-09, 11:41
Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??

melita
05-04-09, 15:50
Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??

Πιθανώς θα είχε την κάρτα bonus visa της alpha bank με την οποία εάν έχεις 1000 πόντους και ψωνίσεις 40 ευρώ στα κουκου σου κάνει έκπτωση 10 ευρώ, για 2000 πόντους 20 ευρώ και πάει λέγοντας. Έχω αυτή την κάρτα και μαζεμένους πόντους αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα στα κου-κου μάλλον τον επόμενο μήνα και θα σου πω.
Για να την βγάλεις πάς σε κατάστημα της αλφα με ταυτότητα και εκκαθαριστικό.

Ηλιάννα
05-04-09, 17:08

Πιθανώς θα είχε την κάρτα bonus visa της alpha bank με την οποία εάν έχεις 1000 πόντους και ψωνίσεις 40 ευρώ στα κουκου σου κάνει έκπτωση 10 ευρώ, για 2000 πόντους 20 ευρώ και πάει λέγοντας. Έχω αυτή την κάρτα και μαζεμένους πόντους αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα στα κου-κου μάλλον τον επόμενο μήνα και θα σου πω.
Για να την βγάλεις πάς σε κατάστημα της αλφα με ταυτότητα και εκκαθαριστικό.

Αν δεν κανω λαθος ειναι μια καρτα του "Κου-κου" που μαζευεις ποντους(οπως τυο Carrefour)
Νομιζω οτι την δινουν δωρεαν και αν σε ενα "Χ" χρονικο διαστημα μαζεψεις ενα ποσο σου κανουν μετα την εκπτωση

Ελπιζω να μην λεω μπαρουφες αλλα νομιζω οτι ειναι ετσι :P

KIARA
05-04-09, 20:50
Ευχαριστω για τη διορθωση ΚατερίναΒ.

NIOUNIOUKA
06-04-09, 08:21
ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ elachl.
ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΗ , ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ.

ΩΣ ΕΠΙΤΙΜΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΗ ΧΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟ .

ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

elachl
06-04-09, 09:08
καλημερα κια καλη εβδομαδα!τι εγινε ρε παιδια!εγω προεδρος!τι τιμη ειναι αυτη!λοιπον η καρτα κου-κου δεν ειναι πιστωτικη ειναι ποντων!με 300 ποντους παιρνεις δωροεπιταγη 10 ευρω!εγω εχω κανει 2 φορες εξαργυρωση!στο καλοκαιρινο καροτσι και στο ποδηλατο μας!την βγαζεις αμεσως αλλα πρεπει να τη ζητησεις γιατι δεν στο λενε οι ζαλισμενες υπαληλοι!χα χα!θα επανελθω!τωρα πνιγομαι!φιλακια!

snowwhite
06-04-09, 09:52
εμείς πήραμε από τον Βεροπουλο την παρασκευη πανες babylino 1 πακετο +1 δώρο....

elachl
06-04-09, 13:16
αγαπητη μου φιλη αυτο που λες μαλλον ειναι για τα μπειμπι φλεξ1ο βεροπουλος στα μπειμπιλινο εχει -15%εκπτωση και δωρο παιδικη σκηνη!στο θεμα μας τωρα!βγηκε νεο εντυπο αβ βασιλοπουλος!θα σας πω αναφορικα με τα βρεφικα προιοντα!τα υπολοιπα θα τα δειτε μονες σας!παμπερς μεγαλα πακετα -2ευρω και δωρο μωρομαντηλα!γταλα νεστλε χαρτινο με 10 ποντους στην καρτα αβ!επισης τσουρεκι και αυγο σοκολατενιο με διαγωνισμο αβ!τα ιδιωτικης ετικετας ειναι φθηνοτερα!
ευχαριστω
με τιμη
η προεδρος

elachl
06-04-09, 13:17
αγαπητη μου φιλη αυτο που λες μαλλον ειναι για τα μπειμπι φλεξ1ο βεροπουλος στα μπειμπιλινο εχει -15%εκπτωση και δωρο παιδικη σκηνη!στο θεμα μας τωρα!βγηκε νεο εντυπο αβ βασιλοπουλος!θα σας πω αναφορικα με τα βρεφικα προιοντα!τα υπολοιπα θα τα δειτε μονες σας!παμπερς μεγαλα πακετα -2ευρω και δωρο μωρομαντηλα!γταλα νεστλε χαρτινο με 10 ποντους στην καρτα αβ!επισης τσουρεκι και αυγο σοκολατενιο με διαγωνισμο αβ!τα ιδιωτικης ετικετας ειναι φθηνοτερα!
ευχαριστω
με τιμη
η προεδρος

snowwhite
06-04-09, 13:36
κυρια προεδρίνα :D ...

εμείς πήραμε και τις πάνες με την έκπτωση και τη σκηνούλα και τα baby flex...απλά είπα να ενημερώσω και γι'αυτή την προσφορά.....

elachl
06-04-09, 13:39
καλα εκανες αγαπητη μου!χρειαζομαι και μελη διηκητικου συμβουλιου!και μενα μου εδωσε ο αδερφος μου λεφτα να παρω τα μπειμπι λινο με τη σκηνη αλλα δεν τα ειχαν φερει ακομα και θα παω σημερα να δω!

mariadrama
06-04-09, 14:55
επισης βεροπουλος daipers 35 tex mini 5.66 eyrw

elachl
06-04-09, 20:10
να συνεχισω?στο βεροπουλο 10κιλα καρβουνα για τις πασχαλινες σουβλες σας και οχι μονο 7,90!φετα βεροπουλου 5,73 το κιλο!νερα κρινεα1,12 η εξαδα!με μια φυτινη μεγαλη δωρο 2 πακετα φακες!με τις πατατες μακκειν δωρο ανοξειδωτες σπατουλες!με το μεγαλο νεσκαφε δωρο 2 μπουκαλια νερο κορπη!επισης προσφορες σε βαφες μαλιων παλετ γκαρνιερ και λορεαλ κανονικη και την καινουρια των 10 λεπτων!στο λιντλ αυγα ωμα 30τεμχ 4,00 ευρω!βαφες αυγων 0,69!παραδοσιακο βιβλιο συνταγων για το πασχα απο ολη την ελλαδα 6 ευρω!κερια και λαμπαδες μεγαλη ποικιλια!παζλ και βιβλια για τα παιδια!διαφορα θαλασσινα και επισης βρεφικα καλυντικα(σαμπουαν λαδακι μωρομαντηλα αφρολουτρο κρεμα χαρτι υγειας)τα εχω δικιμασει και ηταν πολυ ωραια!καλε κοριτσια τα διαβαζετε η τζαμπα τα γραφω?

ΕΛΙ
07-04-09, 14:17
ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ. ΑΞΙΑ ΠΡΟΕΔΡΙΝΑ; :lol: :lol:

elachl
07-04-09, 14:20
:oops: :oops: την πεμπτη στο λιντ 30αυγα ωμα 3,99!λεω να χτυπησω 2 30αδες!

melita
07-04-09, 18:24
Κορίτσια, τι λέτε στο χώρο αυτό εκτός των προσφορών να αναφέρουμε και τρόπους που έχει βρει η κάθεμιά μας ώστε να εξοικονομεί με οποιοδήποτε τρόπο ποσά.
Για παράδειγμα, ο πρώτος που εφαρμόζω και εγώ είναι η εκμετάλευση των οικονομικών συσκευασιών σε συνδυασμό με τις προσφορές από εταιρείες.
Είμαι σίγουρη ότι η κάθεμια έχει τις δικές της συμβουλές. Μπορεί στο τέλος να γράψουμε και βιβλίο!

ΝΕΝΙΝΚ
08-04-09, 00:34
ΔΕ ΠΑΙΖΕΣΤΕ!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ? ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ?????

EVDOXIA
08-04-09, 11:15
Αξιότιμη κύρια πρόεδρε ¨3,99/30=0,13 € άρα όσο τα πουλάνε και στην λαϊκή.

Αυτό που πρόσεξα πάντως είναι ότι βασική τροφή του σπιτιού μας το NESCAFE έχει 5,45€ στον Μασούτη, 5,25€ στον Μαρινόπουλο και 4,97€ στον Αρβανιτίδη. Επίσης το Skip στον Αρβανιτίδη (90 μεζούρες) είναι πιο φθηνό από το skip (70 μεζούρες) στον μασούτη.
Γάλα παίρνω το φρέσκο γάλα βλάχας που έχει 1€. Επίσης πρόσεξα ότι το HONDOS CENTER είναι πιο φθηνό από τα σούπερ μάρκετ σε σαμπουαν - αφρόλουτρα, οδοντοκρεμες κλπ.

elachl
08-04-09, 11:18
αγαπημενη μου κοπελα καλα κανεις και το λες αλλα εδω εχουμε λαικη μια φορα την εβδομαδα η οποια πουλαει μονο λαχανικα και ειναι σε συγκεκριμενη περιοχη η οποια λαικη μονο λαικη δεν ειναι γιατι ολα ειναι πανακριβα και εισαγομενα!συνεχιζω!παρασκευη και σαββατο στο λιντλ φαριν απ 0,49 σπραιτ και φαντα λιντλ 0,50 και ρολο κουζινας μεγαλο 1,49 νομιζω!δεν θυμαμαι τιποτα αλλο τωρα!

vatraxaki
08-04-09, 11:28
http://img6.imageshack.us/img6/7673/08040950a.jpg (http://img6.imageshack.us/my.php?image=08040950a.jpg)
http://img6.imageshack.us/img6/08040950a.jpg/1/w598.png (http://g.imageshack.us/img6/08040950a.jpg/1/)

EVDOXIA
08-04-09, 11:28
Και εγώ που νόμιζα Ελένη ότι επειδή μένεις σε νησί (και μάλιστα μεγάλο και με βλάστηση) θα έχει αφθονία από κότες, αβγά, λαχανικά.
Εξω έπεσα. Δηλαδή όταν λες εισαγόμενα έρχονται από Τουρκία?

elachl
08-04-09, 11:31
εισαγομενα δηλ οπως βλεπουμε τα κιβωτια τα περιποιημενα απο αλλα μερη και τα ριχνουν σε δικα τους τελαρα χωρις φιρμες για να φαινονται ντοπια!αυγουλακια εχει ο πετερας μου αλλα η μικρη δεν εχει φαει ποτε!μονο ο ανιψιος μου τα τσακιζει!

melita
08-04-09, 13:50
Κυκλοφόρησε σήμερα το shape με δώρο ζώνη αδυνατίσματος για την περιοχή της κοιλιάς και αντίστοιχο dvd με ασκήσεις για την κοιλιά. Να δούμε θα κάνει τίποτα αυτή η ζώνη!

elachl
08-04-09, 14:19
χτες εβλεπα στην τβ διαφημιση καρεκλες ξυλινες στο ικες 40 ευρω τη μια μονο για την πεμπτη νομιζω!δεν ξερω αν θεωρειτε φθηνο αυτο!εδω δεν εχουμε ικεα!αντε καλε πειτε κατι!

NIOUNIOUKA
08-04-09, 14:30
ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ
ΠΑΩ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ
ΜΑΤΙ ΕΒΓΑΖΕ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΚΑΙ Η ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ................................. ΤΣΑΜΙΚΟ( ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ)

elachl
08-04-09, 14:33
καλε τωρα το θυμηθηκα!ολες οι σοκολατες στο λιντλ ειναι προσφορα :idea:

pwlina
08-04-09, 17:58
Τα κραφουρ μαρινοπουλος βγαλανε φυλλαδιο με προσφορες πατε να το προμηθευτητε!!!

elachl
09-04-09, 11:34
κοριτσια ειδα χτες παμπερς με -2ευρω στικερ!μαλλον επενακυκλοφορησανε!

kalamaraki
09-04-09, 11:36
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αλήθεια, αλλά χτες πήρε το μάτι μου μια διαφήμιση που έλεγε ότι στον Μασούτη τα παμπερς έχουν -30% εκπτωση

elachl
09-04-09, 11:38
αν εχεις και κουπονια παει πιο κατω!δυστυχως εδω δεν εχουμε μασουτη!εγω πηρα σημερα απο το λιντλ 2 30αδες αυγα για να βαψω και να κανω τσουρεκια!4 ευρω η μια και δωρο βαφη αυγων!

ΕΛΙ
09-04-09, 15:19
Για ποιο χρονικό διάστημα ισχύει η έκπτωση στα πάμπερς στον ΜΑΣΟΥΤΗ;

villy
10-04-09, 07:15
Η ΕΚΠΤΩΣΗ ΙΣΧΥΕΙ ΕΩΣ 11-4

barbie2000
10-04-09, 09:38
Καλημέρα! Σήμερα στο καρφουρ -20% λάδι, -30% ρούχα, -30% ποδήλατα (ευκαιρία για πασχαλινό δώρο σε παιδιά και βαφτιστήρια).

elachl
10-04-09, 09:50
αφου εχει ησυχια ευκαιρια να γραψω τις προσφορες του λιντλ απο 13/04 εως 18/04!
στριφτοπιτα με τυρι,λευκο τυρι 2κιλα,κοτοπουλο νωπο,μπουκαλι κολα και εξαδα μπουκαλακια φαντα,κρασι ημιγλικο κοκκινο,ολες οι ορεκτικες σαλατες,αρνι νωπο ελληνικο τεμαχισμενο,σακκουλες αποριματων,αλουμινοχαρτο,μεμβρανη,πιατακια-ποτηρακια καλαμακια παγοκυψελες!μπουκαλακια ξυδι-λεμονι μπυρες μικρες-μεγαλες,ουζο,λουκανικα,μπυρες σε γιαλινα μπουκαλια!
την πεμπτη:
αρωματικα φυτα διαφορα(ριγανη φσκομηλο μελλισα λεβαντα)μαργαριτες δεντρο και γαρυφαλλα(λευκο η κοκκινο 10τεμ)για τον επιταφιο!
επισης πολλα ειδη για το αυτοκινητο.
σοκολατενια αυγα διαφορα
την πεμπτη
υπεροχα παιδικα για αγορακια-κοριτσακια(νυχτικα καλτσες πυτζαμες σλιπακια φανελακια τζιν μπλουζακια παπουτσακια και καταπληκτικο σετ πουκαμισο-ζακετα ροζ -λευκο για κοριτσακια!
την πεμπτη γυναικεια(σουτιεν-σλιπ-κορμακια μεγαλα μεγεθη καλσον)
τελος παιδικα βιβλια με ηχο
σιντι-ντιβιντι και επιτραπεζια παιχνιδια!
για τους μουσικους:κιθαρα με ενισχυτη γιαμαχα 199ευρω!
να κανω μια ερωτηση?στην αθηνα η σε αλλες πολλεις μοιραζουνε στα σπιτια σας ενημερωτικα φυλλαδια?εμας ναι!

elachl
10-04-09, 11:53
τελικα σε ολα τα σουπερ μαρκετ ειναι το -2 ευρω για τα παμπερς απλα για τα αβ ειναι δωρο τα μωρομαντηλα!χτες πηρα φασολακια κατεψυγμενα απο το ατλαντικ 1,40 το κιλο.μαρκα τορες απο το κιλκις.υπαρχουν και παγωτα τετοια η μου φαινετε?

Christie
10-04-09, 12:21
Ελενη ναι μοιραζουν φυλλαδια κανονικα, αλλα το Λιντλ εχει και το σαιτ του και μπορεις να δεις ολες τις προσφορες

http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/i.home

elachl
10-04-09, 12:23
οχι δεν τα βαζει ολα!βαζει επιλεκτικα γιαυτο και γω παντα εχω το φυλαδιο γιατι ειμαι φανατικη καταναλωτρια του λιντλ!

Γατουλα
10-04-09, 16:37
εγω δε μπορω να μαθω τις τιμες και μαλλον πρπει ν ααρχισω
Τελως παντων, ανοιξε καινουργιο Sprinter Γουναρη και Ιλιου (Ανω Γλυφαδα, μαλλον η περιοχη) μεχρι και αυριο -25% ΟΛΑ

elachl
10-04-09, 19:46
λοιπον εγω πηγα βασιλοπουλο πριν ακι πηρα παμπερς και μου δωσανε τα μωρομαντηλα!ελα ντε που στο βεροπουλο ειχαν ενα ωραιο δωρο με τα παμπερς!οποτε πηρα κιαυτο.14,95 ευρω μου βγηκε το μεγαλο πακετο!επρεπε να παρεις και ενα μωρομαντηλο!2,85 στο βεροπουλο!3 ευρω στο αβ ακριβως τα ιδια!που να δειτε που πηρα 10 μαλαματινες ρετσινες και μου δωσανε δωρο 5 εξαδες νερα!τωρα εχω νερα για 2 μηνες και ειναι και ηβη λουτρακιου!

pwlina
10-04-09, 23:12
Καλησπερα εγω πηρα παμπερς απο το μασουτη απο 11,06 τα πηρα 7.74 καλη προσφορα δεν μπορω να πω!!!! Ειναι 3,32 η εκπτωση...

elachl
14-04-09, 10:05
καλημερα!εβγαλε τα μεγαλα μπειμπιλινο το ατλαντικ 30% φθηνοτερα!εχει και ενα στικερ-5ευρω επανω και αν εχεις και κουπονι βγαινει γυρω στα 6 ευρω!(αν δεν κανω λαθος)το εχει στο φυλαδιο!επισης τα μωρομαντηλα τζονσονς τζεντλ 3,80 τα 2+1 δωρο!και τα γαλατα νεσλακ οι εξαδες αν παρεις 2 σου αφαιρουνε 1,50 ευρω!αν εχεις και κουπονια πανε -1ευρω η καθε εξαδα!νεα φυτινη 800γρ με δωρο αλευρι 1κιλο για ολες τις χρησεις και 1 φαριν απ.φετα βαρελι 4,80 το κιλο.εχει πολλα!δειτε τα στο ιντερνετ!

mariadrama
14-04-09, 12:24
καλημερα!εβγαλε τα μεγαλα μπειμπιλινο το ατλαντικ 30% φθηνοτερα!εχει και ενα στικερ-5ευρω επανω και αν εχεις και κουπονι βγαινει γυρω στα 6 ευρω!(αν δεν κανω λαθος)το εχει στο φυλαδιο!επισης τα μωρομαντηλα τζονσονς τζεντλ 3,80 τα 2+1 δωρο!και τα γαλατα νεσλακ οι εξαδες αν παρεις 2 σου αφαιρουνε 1,50 ευρω!αν εχεις και κουπονια πανε -1ευρω η καθε εξαδα!νεα φυτινη 800γρ με δωρο αλευρι 1κιλο για ολες τις χρησεις και 1 φαριν απ.φετα βαρελι 4,80 το κιλο.εχει πολλα!δειτε τα στο ιντερνετ!

εχω την εντυπωση πως πανω στο κουπονι babylino αναγραφει πως δεν ισχυει οταν υπαρχει εκπτωτικο στικερ δυστυχως μαλλον στο δεχτηκαν απο λαθος

elachl
14-04-09, 12:27
δεν πηγα ακομα.στο βεροπουλο το ειχαν δεχτει.θα παω και αν γινει εγινε.ετσι κι αλλιως του ανιψιου μου ειναι οχι δικα μου!οπως και να χει -30%και -5ευρω ειναι καλο

elachl
14-04-09, 19:01
καλησπερα στο βεροπουλο με ενα σκιπ που κανει 18,10 ευρω δινουν δωρο μια δωροεπιταγη 8 ευρω!

tatianaki
15-04-09, 14:38
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΣΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΗ Μ.ΤΡΙΤΗ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ, ΜΠΥΡΕΣ, ΧΥΜΟΙ -20%...
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

mariantinos
16-04-09, 13:10
Σας εχω κατι πραγματικά καλό! Relax 15 ευρώ!από τα καταστήματα nikko.
Υπάρχουν στην αθήνα στην θεσσαλονίκη,αλεξανδρ,βέροια,γιαννιτσά,δράμα,κομοτηνή,ξάνθη,σέρρες,τρίκαλα,χαλκίδα,πτολεμαϊδα.αν θέλετε συγκεκριμένη διεύθυνση ΠEITE μου

ΕΛΙ
23-04-09, 16:45
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΑ PRENATAL ΜΕΧΡΙ 30 ΑΠΡΙΛΟΥ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΕΩΣ 40% ΕΚΠΤΩΣΗ.

elachl
24-04-09, 10:34
μαμαδες σπευσατε βεροπουλο.με προιοντα προκτερ(παμπερσ παντεν ολγουειζ κτλ)αξιας 30ευρω δωρο 10ευρω επιταγη.το ειδα στην τηλεοραση αλλα δεν ειμαι 100%σιγουρη!το καλυτερο ειναι οτι με 2 μεγαλα πακετα βρακακια μπειμπι γκου η με 4 μικρα παιρνει δωρο ενα απιθανο παιδικο γραφειο σε μπλε η ροζ χρωμα.το ειδα χτες και ειναι τελειο.θα παω σιγουρα να το παρω.πηρα τηλ την εταιρια μεγα χτες για κουπονια!

νινάκια2
24-04-09, 12:33
Πολύ ωραία ιδέα να ενημερωνόμαστε.Ευχαριστώ elachl για τη ενημέρωση θα το κοιτάξω.

elachl
24-04-09, 19:44
εγω ειπα να μου κρατησουν ενα γραφειο στο βεροπουλο. επειδη περιμενω τα κουπονια απο την εταιρια!μονο για σημερα -20% στο ατλαντικ στα παμπερς.τελικα αυτο που εγραψα για τη δωροεπιταγη 10 ευρω ισχυει.δηλαδη αν παρετε 2 μεγαλα παμπρες που κανουν 30+ ευρω θα παρετε δωρο 10 ευρω για επομενες αγορες!καλο ε?με τα 10 ευρω παιρνεις ακομα ενα μικρο πακετο.

ravT
24-04-09, 23:05
Στα μωρομάντηλα pampers sensitive, την οικονομική συσκευασία (3αδα) είχε στίκερ -1 ευρώ. Και ένα κουπόνι που είχα -1 ευρώ, μου βγήκαν 4 ευρώ. Νομίζω ότι το στίκερ είναι από την εταιρία, άρα δεν παίζει ρόλο το σουπερ μάρκετ.

μαμαλευτερακι
24-04-09, 23:16
Στα μωρομάντηλα pampers sensitive, την οικονομική συσκευασία (3αδα) είχε στίκερ -1 ευρώ. Και ένα κουπόνι που είχα -1 ευρώ, μου βγήκαν 4 ευρώ. Νομίζω ότι το στίκερ είναι από την εταιρία, άρα δεν παίζει ρόλο το σουπερ μάρκετ.

ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ

ΣΤΑ DIA ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΚΗ 5.22 ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΠΩΝΙ ΤΗς ΕΤΑΙΡΙΑΣ 4.22

ΕΝΩ ΣΤΟΝ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ 5.98
ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ 4,98

0.76 ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ

ΜΠΟΥΚΙΤΣΑ
25-04-09, 00:36
Θυμαμαι κατι ωραιες ανεμελες εποχες,παρεα με την δραχμουλα,που δεν εμπαινα ποτε στον κοπο να συγκρινω τιμες γιατι ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΕΦΤΑΝΑΝ ΚΑΙ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ!
Ασχετο,αλλα επρεπε να το πω...Συγνωμη για την παρεμβαση,ουφ...:evil:
Παρακολουθω με προσοχη....(χρησιμο τοπικ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13
25-04-09, 01:51
Το carrefour έχει σήμερα και αυριο -30% στα σαμπουάν, αφρόλουτρα και όλα τα παπούτσια. Πήρα στο γιό μου φανταστικά δερμάτινα παπούτσια-πέδιλα 14Ε με την έκπτωση, και στη μικρή κάτι καταπληκτικά παπουτσάκια με πολλά στρασάκια Disney, πάλι 14ε. Επίσης με το skip νομίζω γύρω στα 14ε δίνουν δώρο μια απλώστρα για τα ρούχα, δεν πήρα γιατί έχω γεμίσει απορρυπαντικά και απλώστρες αλλά αν δεν έχει κάποιος είναι καλή προσφορά!

miamama
27-04-09, 14:26
καλημέρα κορίτσια,
πήρε ο αντρούλης μου σήμερα από τον βασιλόπουλο libero πάνες μεγάλη συσκευασία με ticker -4euro και -20% επιπλέον!!!

connee
28-04-09, 20:59
babylino up&go 4? sticker στην οικονομική συσκευασία και στις 2 δώρο ένα παιδικό γραφειάκι

elachl
28-04-09, 21:02
με 2 μεγαλα πακετα η 4 μικρα.αν παρεις τα μικρα συμφερει καλυτερα γιατι με καθε ενα παιρνεις δωρο ενα πακετο μωρομαντηλα!τα μικρα εχουν στικερ επανω και κανει 6,80 το καθενα.εχει μεσα 20 τεμ βρακακια!

connee
28-04-09, 21:06
αυτο για τα μαντηλάκια δεν το είδα πουθενά να το γράφει το έχει στο φυλλάδιο?

elachl
29-04-09, 10:38
δεν εχει φυλαδιο τωρα αλλα στο καταστημα της μυτιληνης εχει 2 ταμοελακι στο ραφι.ενα λεει για το γραφειο και ενα για τα μωρομαντηλα.ρωτησα τις ασχετες και μου ειπενε η το ενα η το αλλο.τελικα χτες ειδα μια κυρια που τα αγοραζε και ειδα οτι τις δινανε και τα μαντηλακια.εοισης σου δινουν επι τοπου ενα εντυπο που κοβεις και κολλα πανω τις μπαρκοντ και γραφεις τα στοιχεια σου!μερικες ειναι εντελως ασχετες και απαντανε σαν να ειναι δικο τους το μαγαζι και σαν να τα βαζουνε απο την τσεπη τους τα δωρα που δικαιουμαστε!

MUMSOFIA
29-04-09, 10:48
Μέχρι 06/05/09 στο Vasilopoulo έχει έκπτωση 20% στις οικονομικές συσκευασίες Libero

Και είδα ότι οι μπισκοτοκρέμα της Nestle sticker -1,00 €

mariantinos
29-04-09, 11:22
Επίσης έχει με 2 κρέμες νουτρίτσια δώρο ένα κουτί βρεφικα μπισκότα

Ηλιάννα
29-04-09, 22:40
Επίσης έχει με 2 κρέμες νουτρίτσια δώρο ένα κουτί βρεφικα μπισκότα

κια στο ChampionCarrefour εχουν αυτο το κουπονι εδω και ενα μηνα αλλα μπισκοτα δεν εχει ΠΟΤΕ
Ετσι πηρα τα κουπονια και πηρα τα μπισκοτα με την κρεμα απο Carrefour

μαμαλευτερακι
30-04-09, 22:24
ΗΛΛΙΑΝΑ και εγώ το κάνω αυτό.

δηλ. πέρνω κουπόνια απο ενα σουπερ και τα εξαργυρώνω στο αλλο που ειναι ποιό φτηνά και εχει και καλύτερη προσφορά χιιχιχιιχιχιχιιχιχιχιιχ

ΕΞΑΛΟΥ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗς ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.

elachl
06-05-09, 13:06
καλημερα σας!συνεχιζεται το νο1 οποτε ανοιξα νο2!λοιπον χτες ξεχασα να το γραψω.ο βεροπουλος χτες και σημερα εχει τρελη προσφορα στα παντεν!εχει εκπτωση!αν παρεις 2 ιδια προιοντα εχει εξτρα εκπτωση!αν εχεις και κουπονι (εγω ειχα -1,5 ευρω) μεγαλυτερη εκπτωση!πηρα 4 σαμπουαν και εδωσα 4,10!:lol:

pwlina
06-05-09, 20:56
Καλησπερα ο μαρινουλος εβγαλε φυλλαδιο με προσφορες που ισχιουν εως 16/05 το μονο που θυμαμαι ειναι οτι εχει τα babylino(προσοχη μονο το νο4 οχι αλλα νουμερα)6.49 αν εχετε κ κουπονι ακομα πιο κατω...

elachl
06-05-09, 20:57
μαλλον τα μικρα πακετα εννοεις.δεν εχουμε μαρινοπουλο εμεις καλη μου!σημερα εβγαλε και το ατλαντικ.αναζητηστε το!πολλα και καλα!

mariadrama
07-05-09, 23:43
o βεροπουλος εχει βγαλει τα babylino -30%

menia25
08-05-09, 17:47
το carrefur exει παρασκευη+σαββατο 20% σε όλα τα παμπερς

elachl
08-05-09, 19:42
o βεροπουλος εχει βγαλει τα babylino -30%
και το ατλαντικ.
στα αβ βασιλοπουλος με 2 παμπρες μεγαλα πακετα περνεις 200 ποντους=6 ευρω για επομενες αγορες.δεχονται και κουπονια!προσφορα σπανακι 0,79 το κιλο νομιζω χτες και σημερα αυτα η και αυριο δεν το θυμαμαι ακριβως.εγω πηρα.και στο ατλαντικ αχλαδια 1,56 προσφορα!:lol:

elachl
08-05-09, 20:15
α ξεχασα να σας πω.στο ατλαντικ ειδα πριν πανω στην κρεμα γιωτης ρυζαλευρο-βανιλια κατι φανταστικα καρτσακια σε ροζ μπλε ασπρο και στο αβ ειδα πανω στην κρεμα με 5 φρουτα της νουνου φανταστικες επιγονατιδες για να μην πονανε τα γονατακια των μωρων σας που μπουσουλανε σε κοκκινο μπλε λαχανι!

mariadrama
09-05-09, 01:11
το carrefur exει παρασκευη+σαββατο 20% σε όλα τα παμπερς
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ αλλα σε ολες της βρεφικες πανες

kalamaraki
09-05-09, 07:50
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ αλλα σε ολες της βρεφικες πανες

:lol:καλέ... το λεει και το εννοεί σαν εμένα.. και εγώ όλες τις βρεφικές πάνες τις λέω πάμπερς.. αλλά όντως κατάλαβα όλες τις βρεφικές πάνες!!:D:D

kalamaraki
09-05-09, 07:52
Επίσης λεει για όποια την ενδιαφέρει ΟΛΑ τα βρεφικά και παιδικά ρούχα, αθλητικά ρούχα παπούτσια, σεντόνια κουβέρτες κουβερλί όλα -20% με την κάρτα

kalamaraki
09-05-09, 07:59
Να κάνω τώρα με την σειρά μου μια χαζή ερώτηση επειδή μάλλον έχω χασει επεισόδια... γιατί ανοίξαμε νο2 θέμα??? Τι έφταιγε με το πρώτο?

elachl
09-05-09, 09:38
καλημερα.ανοιξα νεο θεμα γιατι οταν βρηκα το παλιο δεν ειχε απαντηση απο κατω για να συνεχισω οποτε ανοιξα καινουριο!

menia25
09-05-09, 10:28
:lol:καλέ... το λεει και το εννοεί σαν εμένα.. και εγώ όλες τις βρεφικές πάνες τις λέω πάμπερς.. αλλά όντως κατάλαβα όλες τις βρεφικές πάνες!!:D:D

Ακριβως. Αλλιώς θα έλεγα τα pambers.

menia25
09-05-09, 10:44
Επίσης εγώ κάνω το εξής. Όταν έχει κουπόνια σε προιόντα που με ενδιαφέρουν πέρνω 5-6 μαζί μου από το σταν και τα βάζω όταν έχει προσφορές με αποτέλεσμα να τα πέρνω ακόμα πιο φθηνά.
π.χ. είχε μια προσφορά στο carrefour στα σαμπουάν Palette της Schwarzkopf στα 2 που είχαμ 6,50, 4,00? έκπτωση. πήρα κάποια κουπόνια μαζι μου και μετά απο μερικές μέρες τα έβαλε σε συσκευασία 1+1 και είχε και -30% και πήρα 4 σαμπουάμ πόσο λέτε? 1,80?

kalamaraki
09-05-09, 14:24
Επίσης εγώ κάνω το εξής. Όταν έχει κουπόνια σε προιόντα που με ενδιαφέρουν πέρνω 5-6 μαζί μου από το σταν και τα βάζω όταν έχει προσφορές με αποτέλεσμα να τα πέρνω ακόμα πιο φθηνά.
π.χ. είχε μια προσφορά στο carrefour στα σαμπουάν Palette της Schwarzkopf στα 2 που είχαμ 6,50, 4,00? έκπτωση. πήρα κάποια κουπόνια μαζι μου και μετά απο μερικές μέρες τα έβαλε σε συσκευασία 1+1 και είχε και -30% και πήρα 4 σαμπουάμ πόσο λέτε? 1,80?

Το ίδιο κάνω και εγω :mrgreen::mrgreen: σήμερα πήγα για πάμπερς(libero πήρα χε χε) και με ένα ντου πήρα διάφορα κουπόνια για καλγκονιτ σερβιέτες και σαμπουάν, όταν τα βγάλει προσφορά θα πάω αφού έχω στοκ ακόμα στην "μαγική ντουλαπίτσα" όπως την αποκαλεί ο σύζηξ!! Πήρα σήμερα ταμπλέτες καλγκονίτ από 14 ευρώ -5? μου έδωσε η κοπέλλα και άλλα -3? είχα δικό μου κουπονι, μου βγήκαν 6? :mrgreen::mrgreen:

menia25
09-05-09, 15:29
Το ίδιο κάνω και εγω :mrgreen::mrgreen: σήμερα πήγα για πάμπερς(libero πήρα χε χε) και με ένα ντου πήρα διάφορα κουπόνια για καλγκονιτ σερβιέτες και σαμπουάν, όταν τα βγάλει προσφορά θα πάω αφού έχω στοκ ακόμα στην "μαγική ντουλαπίτσα" όπως την αποκαλεί ο σύζηξ!! Πήρα σήμερα ταμπλέτες καλγκονίτ από 14 ευρώ -5? μου έδωσε η κοπέλλα και άλλα -3? είχα δικό μου κουπονι, μου βγήκαν 6? :mrgreen::mrgreen:

εγώ πέρνω τα κουπόνια καλγκονίτ και τα δίνω στις μικρες συσκευασίες απο 3.84 σήμερα στα καρφούρ τα πήρα 1,84 εδίχα κουπόνια των 2,00

Ηλιάννα
09-05-09, 19:52
Βρε κοριτσια εγω γιατι δεν εχω βρει ΠΟΤΕ κουπονια για καλγκονιτ και τα πληρωνω μαυρο χαβιαρι
Σας τα εχει στειλει η εταιρεια ή στο σουπερ μαρκετ και αν ναι σε ποιο;;;(πολλες ερωτησεις...)

menia25
09-05-09, 20:09
Βρε κοριτσια εγω γιατι δεν εχω βρει ΠΟΤΕ κουπονια για καλγκονιτ και τα πληρωνω μαυρο χαβιαρι
Σας τα εχει στειλει η εταιρεια ή στο σουπερ μαρκετ και αν ναι σε ποιο;;;(πολλες ερωτησεις...)

λοιπόν Ηλιάννα εγώ όταν πηγαίνω στο καρφούρ σχεδόν πάντα έχει κοπέλες που δίνουν κουπόνια. εγώ πέρνω 3-4 συσκευασίες και μέχρι να φτασω στο ταμείο έχω μια συσκευασία να αγοράσω και3 κουπόνια στο χέρι για τις επόμενες αγορές. επίσης μέχρι τις 16/5 έχει προσφορά στα καλγκονίτ στο καρφούρ και δίνουν συνέχεια κουπόνια και για το FERRY το οποίο είναι εξίσου καλό και μην σου πω και καλύτερο.

menia25
09-05-09, 20:11
επίσης πολλές φορές οι κοπέλες αφήνουν κουπόνια πάνω στις συσκευασίες για να κάνουν διάλυμμα οπότε τα πέρνω

menia25
09-05-09, 20:14
επίσης για όποια μανούλα δίνει στο μωρό της κρέμες nutricia στο καρφούρ έχει συνέχεια κουπόνια -0,50 λεπτα. αμα δεν έχετε κοντά σας καρφούρ να σας στείλω εγώ κουπόνια

Ηλιάννα
09-05-09, 20:18
Ευχαριστω Μενια

menia25
09-05-09, 20:22

Ευχαριστω Μενια

παρακαλώ αμα χρειαστείς οτιδήποτε μου λές.

menia25
09-05-09, 20:37
κορίτσια γίνετε μέλος στο www.epithimies.gr για να σας στέλνουν κουπόνια η πάρτε τηλ στο 8001123000 (Xωρίς χρέωση)
στέλνουν κουπόνια για ariel pantent fairy always κτλ.
επίσης και στο www.apopsizois.gr skip dove αλτις βιτάμ pummaro κτλ

mariantinos
09-05-09, 23:36
κορίτσια γίνετε μέλος στο www.epithimies.gr για να σας στέλνουν κουπόνια η πάρτε τηλ στο 8001123000 (Xωρίς χρέωση)
στέλνουν κουπόνια για ariel pantent fairy always κτλ.
επίσης και στο www.apopsizois.gr skip dove αλτις βιτάμ pummaro κτλ

Έγινα μέλος τα χριστούγεννα.τι μήνα έχουμε τώρα;ΑΚΌΜΑ ΤΊΠΟΤΑ ΔΕΝ ΈΣΤΕΙΛΑΝ!

menia25
09-05-09, 23:57
Έγινα μέλος τα χριστούγεννα.τι μήνα έχουμε τώρα;ΑΚΌΜΑ ΤΊΠΟΤΑ ΔΕΝ ΈΣΤΕΙΛΑΝ!

εμένα μου στέλνουν και οι δύο και είχα γίνει μέλος σεπτέμβριο

mariantinos
10-05-09, 00:20
εμένα μου στέλνουν και οι δύο και είχα γίνει μέλος σεπτέμβριο

Πόσες φορές σου έστειλαν από τότε;

kalamaraki
10-05-09, 09:05
λοιπόν Ηλιάννα εγώ όταν πηγαίνω στο καρφούρ σχεδόν πάντα έχει κοπέλες που δίνουν κουπόνια. εγώ πέρνω 3-4 συσκευασίες και μέχρι να φτασω στο ταμείο έχω μια συσκευασία να αγοράσω και3 κουπόνια στο χέρι για τις επόμενες αγορές. επίσης μέχρι τις 16/5 έχει προσφορά στα καλγκονίτ στο καρφούρ και δίνουν συνέχεια κουπόνια και για το FERRY το οποίο είναι εξίσου καλό και μην σου πω και καλύτερο.

Συμφωνώ με όσα έιπε η Μένια , ακριβώς τα ίδια κάνω και εγώ αφού τα κουπόνια που δίνουν λήγουν τον Σεπτέμβρη, παίρνω τάχα μου 3-4 συσκευασίες και στο ταμέιο λέω ότι άλλαξα γνώμη (δεν θέλω να τα αφήνω όπου να ναι γιατί η κολλητή μου δουλεύει σουπερ και ξερω τι κούραση τραβάνε) και πάιρνω μόνο την μια και κρατάω τα κουπόνια γιατί είναι των 5? και των 3?!! Για την μπέμπα αγοράζω μόνο Nutricia κρέμες έχω περίπου 40 τετοια καρτελάκια που τσίμπησα μια φορά γιατί τρώμε 4 κουτιά σχεδόν το μήνα!!Εντωμεταξύ πάω ή Μασούτη ή Καρφουρ και ο μασούτης επειδή αγοράζω μόνο nutricia μου έστειλε 2 κουπόνια των -1? το καθένα στο σπίτι. Ferry χρησιμοποιω και εγώ ακόμα γιατί είχα πετύχει κουπόνια των -5? και έχω αλλα 3 και λήγουν τον Ιούνιο και μπορώ να πω είμαι ευχαριστημένη από το πλύσιμό τους!

menia25
10-05-09, 11:48
Πόσες φορές σου έστειλαν από τότε;

μέχρι στιγμής μου έχουν στείλει 1 φορα, αλλά απο οτι ξέρω στέλνουν ανα 6μηνο. αυτα που εχω λίγουν ιούνιο λογικά θα ξαναστείλουν τον μαιο-ιούνιο τα επόμενα

menia25
12-05-09, 10:09
κοριτσια μέχρι 16/5 στο καρφούρ εχει τα babylino {oxi pampers} 6,45 kai μωρομάντηλα babycare το πακέτο των τριών 3,85

pwlina
12-05-09, 21:43
Μενια θελω να συμπληρωσω σε αυτο για τα μπειμπιλινο οτι ειναι μονο το νο4 κανενα αλλο!!!

menia25
12-05-09, 21:51
Μενια θελω να συμπληρωσω σε αυτο για τα μπειμπιλινο οτι ειναι μονο το νο4 κανενα αλλο!!!

Πωλινα εγώ πήρα το νο4+ και είχε και αυτό 6,45

pwlina
12-05-09, 22:44
Για να σου πω την αληθεια εγω δεν αγορασα απλα το ειδα στο φυλλαδιο που γραφει κατω απο την προσφορα οτι ισχυει μονο για το νο4, αλλα εφοσον αγορασες εσυ ετσι θα ειναι!!!! Το λυσαμε κ αυτο!!!!! Παλι καλα που ειπες οτι αγορασες για να ξερουν κ οι υπολοιπες που διαβασανε σαν κ εμενα για το νο4 οτι ειναι κ σε μεγαλυτερα νουμερα!!!

pwlina
12-05-09, 22:48
Οικονομικα τα μπειμπιλινο πολυ οικονομικα παντα μη σου πω αλλα το κακο σε εμας ειναι οτι τα μεγαλα φτερα που εχουν( στα πλαγια στο σημειο που τα βαζεις μεσα κ κλεινεις το μπειμπιλινο απο πανω )του αφησουν σημαδια κοκκινιλιες που κανανε μια εβδομαδα να φυγουνε κ λεω αφου ειναι ετσι τα πεταξα ολοκληρο πακετο, ειπα να τα χαρισω αλλα λεω ποιος θα παρει ανοιχτο πακετο?

jesgk
12-05-09, 23:14
Κορίτσια ποσο τα αγοράζετε τα μπεϊμπιλίνο; έπερνα στην αρχή και τώρα βρήκα από ενα μαγαζί στη γειτονιά πάνες Libero σε ναϋλον συσκευασία των 80τεμ. (που αυτή της πουλάει και χύμα) το νουμ. 4-10 κιλά και δίνω 16 ευρω.. Καλά μου φαίνονται αλλά μήπως κάνω βλακεία και δεν με συμφερει τελικά; από ποιότητα τα ίδια ακριβώς με τα κανονικά libero απλά λόγω της συσκευασίας πωλούνται λιγότερο

menia25
12-05-09, 23:22
εγω τα libero τα αγοράζω 11.00 το μεγάλο πακετο αλλα τα πέρνω οταν έχουν -4,00 στικ πάνω και δίνω το κουπόνι που έχω -5,00. παντος έχω την εντυπωση οτι 16,00 τα 80τμχ είναι καλα

menia25
12-05-09, 23:23
επίσης πολύ καλά είναι του ldl η μεγάλη συσκευασία 9,45

miamama
13-05-09, 10:02
εγώ το libero Νο 3 τα αγοράζω 14,45 τελική τιμή με το τίκερ -4,00 από τον βασιλόπουλο,συσκευασία 64 τμχ.
άρα πολύ καλά τα παίρνεις μένια.

gogo72
14-05-09, 14:03
[QUOTE=jesgk;914878]Κορίτσια ποσο τα αγοράζετε τα μπεϊμπιλίνο; έπερνα στην αρχή και τώρα βρήκα από ενα μαγαζί στη γειτονιά πάνες Libero σε ναϋλον συσκευασία των 80τεμ. (που αυτή της πουλάει και χύμα) το νουμ. 4-10 κιλά και δίνω 16 ευρω.. Καλά μου φαίνονται αλλά μήπως κάνω βλακεία και δεν με συμφερει τελικά; από ποιότητα τα ίδια ακριβώς με τα κανονικά libero απλά λόγω της συσκευασίας πωλούνται λιγότερο[/QUOTE

αληθεια θεωρω πολυ οικονομικη τη τιμη
θα μπορουσες να αναφερεις τη διευθυνση του μαγαζιου ή εστω καποιο τηλεφωνο ευχαριστω

elachl
15-05-09, 20:35
καλησπερα.νωριτερα ειδα στο βεροπουλο αλλα δεν το προλαβα:με ενα οποιοδηποτε αποσμητικο η ρολ ον η αφρολουτρο παλμολιβ δωρο 2 μπολ παγωτου.αυτα τα μεγαλα τα μακροστενα που εχουν στις καφετεριες.εγω δεν το προλαβα αλλα αυριο θα παω στο μικρο βεροπουλο μηπως το βρω εκει.(αν και δεν νομιζω γιατι παντα αδειος ειναι):-D

pwlina
18-05-09, 22:47
Απο σημερα μεχρι κ το σαββατο στα σπριντερ στορ ολα τα γυναικεια ρουχα -25% σε ολη την ελλαδα!!!!!!

Ηλιάννα
19-05-09, 00:22
Kai sta Carrefour ολα τα ρουχα -30%,πηρα μαγιο σε μπαμπα και γιους,πυτζαμες στον μεγαλο και βερμουδες,μπλουζακια

Ενα μαγιο με ασορτι το καπελακι-μπαντανα για το μωρο ποσοοο;;;;; 1 ευρο-30%....0.70 λεπτα!!

elachl
19-05-09, 09:31
καλημερα!τελικα τα βρηκα τα μπωλ παγωτου!στα λιντλ αυτην την εβδομαδα εχει προσφορα τις παιδικες πανες!και την πεμπτη εχει καταπληκτικα παιδικα μαγιω και γενικα ειδη θαλασσης για μικρους και μεγαλους!καλα ψωνια!εγω θα παω σιγουρα!

ΚΑΤ
19-05-09, 18:00
Κορίτσια βοήθεια!!! Κάποιο Σάββατο είχε το Lidl επαγωγικό μάτι μαγειρέματος. Έχουμε τροχόσπιτο αλλά δεν δουλεύει το κουζινάκι του. Επίσης κλείσαμε διακοπές σε σούπερ επιπλωμένο δωμάτιο με ψυγείο αλλά χωρίς κουζινάκι. Ο μικρότερος γιός μου είναι 12 μηνών και σίγουρα κάτι θα χρειαστώ να του φτιάξω. Πρέπει να βρώ κάτι παρόμοιο σε μικρό μέγεθος. Μήπως έχετε κάτι υπ'όψιν σας;

pwlina
19-05-09, 23:38
Γιατι δεν περνεις ενα καμινετακι?? Εγω πολλες φορες εκει κανω το φαγητο του μικρου, το εχω κ διπλα μου σε οποιο δωματιο κ να ειμαι κ ετσι με βολευει απο το να τρεχω στην κουζινα!!!!

melita
20-05-09, 00:05
Τετάρτη και Πέμπτη τα carrefour έχουν -20% στα λάδια.

sophiasv
20-05-09, 09:45
δειτε κ εδω

http://www.carrefour.gr/gr/asp/active_spot.asp?L=1&N=

http://www.masoutis.gr/offers.jsp?CMCCode=030301&extLang=

http://www.masoutis.gr/swift.jsp?CMCCode=0302&extLang=

kalamaraki
20-05-09, 09:56
δειτε κ εδω

http://www.masoutis.gr/offers.jsp?CMCCode=030301&extLang=

http://www.masoutis.gr/swift.jsp?CMCCode=0302&extLang=

Να είσαι καλά Σοφία και ήθελα σήμερα να παρω λάδι και θα τραβιώμουνα εως το Καρφουρ... Θα παω Μασούτη που είναι και δίπλα μου:mrgreen:

sophiasv
21-05-09, 09:48
απο τον μασουτη χθες αγορασα pampers no 4 62τεμ 15,59€ δεν ξερω αν ειναι καλη τιμη, γιατι χρησιμοποιουμε αλλη μαρκα!! ειχε στικερ επανω -2€ κ κανουν εκπτωση στο ταμειο ακομη 2 €, αν παρεις 2 πακετα, στο ταμειο κανουν εκπτωση αλλα 6€ δλδ 14,59 το πακετο

elachl
21-05-09, 14:04
κοριτσακια μου με ενα συντομο ξεφυλισμα στο νεο ενθετο του αβ βασιλοπουλος ειδα οτι εχει τα μεγαλα πακετα μπειμπιλινο 13 ευρω και σας βαζει 30 ποντους στην καρτα.αν εχετε κουπονι-4 ευρω που στελνουνε θα παει 9 ευρω.δεν ειναι και ασχημα!

mariadrama
21-05-09, 15:32
αν εχει Sticker το babylino τοτε δεν ισχυει το κουπονι η πληροφορια αυτη αναγραφεται στο ιδιο το κουπονι

elachl
22-05-09, 09:44
ναι εχεις δικιο αλλα στη φωτο που εχουνε δεν εχει κανενα στικερ επανω οποτε ισως ισχυει.μπορειτε νατο τσεκαρετε.εγω απο εδω δεν μπορω γιατι το αβ δεν φερνει μπειμπιλινο εδω στη μυτιληνη!

ΜΑΜΑΕΦΗ
22-05-09, 10:25
δεν ξερω αν το εγραψατε αλλα στο my market με 2 λιμπερο περνεις το δευτερο στην μιση τιμη.

pwlina
22-05-09, 22:42
Επισης τα σουπερ μαρκετ ''proton'' οσες εχετε στην περιοχη σας γιατι ειναι σε ολη την ελλαδα βγαλανε φυλλαδιο προσφορων...

elachl
23-05-09, 09:53
καλημερα!γαλα νεστλε νο 2 χαρτινη συσκευασια -20%στα αβ βασιλοπουλος!

menia25
25-05-09, 20:42

elachl
25-05-09, 20:54
κοριτσια στις 04/06 στα λιντλ καταπληκτικα βρεφικα ειδη
ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ/ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ 15 ΕΥΡΩ
ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΠΕΜΠΕ 6 ΕΥΡΩ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΑΚΡΙΑ/ΚΟΝΤΑ 6 ΕΥΡΩ
ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΙΑΡΑ ΜΠΕΜΠΕ 5 ΕΥΡΩ
ΚΑΛΤΣΕς ΜΠΕΜΠΕ 2 ΖΕΥΓΗ 1,50 ΕΥΡΩ
ΣΕΤ 2 ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΜΠΕΜΠΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ 4 ΕΥΡΩ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ 4,50 ΕΥΡΩ
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ-ΠΙΤΖΑΜΑ ΜΠΕΜΠΕ 3 ΕΥΡΩ
ΣΕΤ 2 ΣΑΛΙΑΡΕς 3,50 ΕΥΡΩ
ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΦΤΙΩΝ 12 ΕΥΡΩ
ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ 2,50 ΕΥΡΩ
ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ(ΣΕ ΚΟΥΝΙΑ) ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΑ 5 ΕΥΡΩ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΖΛ 160ΤΜΧ 6 ΕΥΡΩ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΖΛ 15 Η 30 ΤΜΧ 3,50 ΕΥΡΩ
ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΖΛ 2,80ΕΥΡΩ
ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΜΠΕΖ 6 ΕΥΡΩ:lol:
ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΤΗΝ 01/06 ΕΧΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ 1,50 ΕΥΡΩ
ΕΠΙΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ/ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΙ 3,50 ΕΥΡΩ
ΕΠΙΣΗς ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΕΡΙΑ ΣΙΤΡΟΝΕΛΑ ΣΕ ΠΗΛΙΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 7 ΤΜΧ 4ΕΥΡΩ

stavserfa
25-05-09, 21:54
Πήγα το Σαββάτο στο s/m Δούκας και πήρα babylino που είχε στίκερ -2 ? είχα και το εκπωτικό κουπόνι και έτσι πλήρωσα 9,87?-2?-2? = 5,87 ? τα babygo το νούμερο 4 .από 8-15 κιλά .

Ηλιάννα
25-05-09, 23:27
Sprider-stores μεχρι το Σαββατο -25% στα ανρικα ρουχα,ελπιζω απο βδομαδα να εχει και στα παιδικα

menia25
26-05-09, 12:52
http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/c.o.20090601.index

elachl
27-05-09, 11:32
https://www.veropoulos.gr/eshop/leaflet.pdf

elachl
27-05-09, 19:34
http://www.atlantic.gr/gr/home.asp?p=2-1

Γατουλα
27-05-09, 19:38
ειστε απιστευτες! εγω για την ωρα απεξω μονο το γαλα Ολυμπος τ απαμπερς και τα λιμπερο μπορω να θυμαμαι απεξω!!!!!!!
ααααα και τα γιαουρτακια
στα αλλα σα το ζωον ψωνιζω!

ετσι και την αλλη βδομαδα εχουν εκπτωση τα σπριντερ στα παιδικα, παω για επιθεση

elachl
27-05-09, 19:47
γατουλα δεν ξερω αν ειδες αλλα ο βεροπουλος εχει προσφορα σε προιοντα νουνου ψυγειου και παιδικα και εχει στα παμπερς και στα μπειμπιλινο.και το ατλαντικ εχει στα μπειμπιλινο προσφορα και δωρο.ψαξε λιγο και μετα ψωνιζεις!κανει καλο στην τσεπη

Γατουλα
27-05-09, 19:55
βρε Ελενη αν αρχισω να ψαχνω το κερδος μου θα εχει φυγει στη Βενζινα!
σημερα παντως βρηκα κουπονια για κρεμες νουνου στο βεροπουλο και βουτηξα
που θα παει δε θα κανει το carrfoyr εκπτωση στις πανες? περιμενω για εκει
τυχαια παντως παω Βασιλοπουλο, Ολυμπος 1,38
Σημερα Βεροπουλο 1,53! αυτο το συγκρατησα!!!!!
Στο λιντλ παντως το πηρα το μαγιω για Βασιλη αλλα δε ξετρελλαθηκα και πολυ
Δε μπορεις να τα ανοιξεις, μου φαινεται και μικρο!!!!!

elachl
27-05-09, 19:57
αγαπη μου δεν σου ειπα να ψαχνεις.μπορεις να δεις τα φυλαδια και να επιλεγεις καθε φορα απο που θα ψωνισεις!πχ ο βεροπουλος εχει τα προιοντα ψυγειου νουνου -10% και αν ψωνισεις 5 ευρω σου δινει μπλοκ με κουπονια αλλα 5 ευρω!λεω να χτυπησω αρκετα νουνου κιντ και νουλακ γιαουρτια!ποιες πανες παιρνεις να σου πω που να πας!

ΚΑΤ
28-05-09, 02:39
Είναι ένα παιχνίδι που κάνω χρόνια! Τρελαίνομαι να ανακαλύπτω προσφορές και ποιότητα σε καλές τιμές. Σας παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα! Αν ανακαλύψω κάτι που δεν έχετε αναφέρει θα σας ενημερώσω.

dimidana
28-05-09, 16:02
το πόσο σας καμαρώνω δε λέγεται:) elachl είσαι μεγάλο κεφάλαιο στο χτύπημα κατά της ακρίβειας. σπουδαία η προσφορά σας. το μόνο που με σκάει είναι ότι η πρέβεζα δεν έχει βερόπουλο ή βασιλόπουλο:-(

melita
28-05-09, 16:56
Πάντως εγώ που χρησιμοποιώ 5 μ. τώρα μόνο babylino διαπιστώνω ότι είναι οι μόνες πάνες με πολλές προσφορές, εκπτώσεις και συνεπείς με τα κουπόνια τους. Η θήκη δώρο από τον βερόπουλο πολύ καλή και ότι έλεγα να αγοράσω μια.

sophiasv
28-05-09, 18:16
κοριτσια στις 04/06 στα λιντλ καταπληκτικα βρεφικα ειδη
ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ/ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ 15 ΕΥΡΩ
ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΠΕΜΠΕ 6 ΕΥΡΩ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΑΚΡΙΑ/ΚΟΝΤΑ 6 ΕΥΡΩ
ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΙΑΡΑ ΜΠΕΜΠΕ 5 ΕΥΡΩ
ΚΑΛΤΣΕς ΜΠΕΜΠΕ 2 ΖΕΥΓΗ 1,50 ΕΥΡΩ
ΣΕΤ 2 ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΜΠΕΜΠΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ 4 ΕΥΡΩ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ 4,50 ΕΥΡΩ
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ-ΠΙΤΖΑΜΑ ΜΠΕΜΠΕ 3 ΕΥΡΩ
ΣΕΤ 2 ΣΑΛΙΑΡΕς 3,50 ΕΥΡΩ
ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΦΤΙΩΝ 12 ΕΥΡΩ
ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ 2,50 ΕΥΡΩ
ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ(ΣΕ ΚΟΥΝΙΑ) ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΑ 5 ΕΥΡΩ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΖΛ 160ΤΜΧ 6 ΕΥΡΩ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΖΛ 15 Η 30 ΤΜΧ 3,50 ΕΥΡΩ
ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΖΛ 2,80ΕΥΡΩ
ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΜΠΕΖ 6 ΕΥΡΩ:lol:
ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΤΗΝ 01/06 ΕΧΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ 1,50 ΕΥΡΩ
ΕΠΙΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ/ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΙ 3,50 ΕΥΡΩ
ΕΠΙΣΗς ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΕΡΙΑ ΣΙΤΡΟΝΕΛΑ ΣΕ ΠΗΛΙΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ 7 ΤΜΧ 4ΕΥΡΩ

το μαξιλαρι θηλασμου , δεν ειναι σταθερο.... πηγε να το δει μια φιλη μου.... (εχουμε την υπευθηνη του κοταστηματος κολλητη) κ το θερμομετρο αυτιου δεν ειναι πιστοποιημενο!!!
οι κουδουνιστρες τα μουσικα & τα παιχνιδια ειναι οκ.

elachl
28-05-09, 18:23
συγνωμη σοφια πως πηγε να το δει αφου δεν εχει βγει ακομα?τηλ αλλη βδομαδα ειναι!ντιμιντανα ευχαριστω.το ξερω!

sophiasv
28-05-09, 18:48
τα προιοντα σε αυτα τα μαρκετ ερχονται μια βδομαδα πιο μπροστα !!!!
μπαινουν στην αποθηκη!!! περνανε απο το λογιστηριο!!! δινονται Barcode.... κ μετα βγαινουν!!!!
απο αυτο το μαρκετ οπως κ στα. (edit) & στον (edit) , εχω αγορασει 3 φορες πραγματα την ημερα που βγηκε η προσφορα & ειχε ειδη εξαντληθει .... τα ειχα δει πριν βγουνε στα ραφια.... κ μου τα ειχε κρατησει υπευθυνος του καταστηματος!!!!

αυτο γινετε σε πολλες αλυσιδες καταστηματων !!!

οποιος θελει μπορει να παει να τα δει!!! αλλα εχω μαξιλαρι θηλασμου οπως κ θερμομετρο αυτιου!!!! κ μπορω να τα συγκρινω!!!!
το θεμα δεν ειναι να αγορασεις κατι μονο φθηνα!!! το θεμα ειναι να αγορασεις ενα καλο προϊον σε καλη τιμη!!!!
αν ειναι να παρεις ενα θερμομετρο & δεν μετραει σωστα!!! κ τζαμπα να το παρεις... τι να το κανεις? παρε ενα απλο υδραργυρικο να ξερεις τι σου γινετε!!!
το θερμομετρο δεν ειναι πανα.... δεν μου κανει.... αγοραζω αλλα μαρκα!!!

δουλευω σε εταιρεια με ιατρικα ειδη.... κ οταν γεννησα πολλες εταιρειες μου κανανε δωρο... θερμομετρα ηλεκτρονικα & μετωπου....
τα εχω χαρισει ολα!!! αγορασα βεβαια αυτο που επρεπε!!!

elachl
28-05-09, 19:25
συγνωμη αλλα εδω δεν μας επιτρεπουν στο λιντλ να δουμε τιποτα.ουτε να μπουμε σε αποθηκες.ουτε μας κραταει τιποτα κανενας υπευθυνος και λογω οτι ειμαστε νησι ερχονται μια μερα πριν!οσο για την ποιοτητα δεν ξερω.εγω απλα το εγραψα!

pwlina
28-05-09, 19:38
Στα κουκου ειδα -25% στα κοροτσια με την καρτα κουκου!!! Το ειδε καμια αλλη στην περιοχη της?? Δε γραφει ομως μεχρι ποτε ειναι η προσφορα...

elachl
28-05-09, 19:46
ΠΡΟΧΤΕς που πηγα και πηρα γιο-γιο δεν ειδα τιποτα.ισως δεν το προσεξα και ουτε μου ειπανε τιποτα!μαλλον επειδη εχω παρει απο εκει και το ξερουνε!

sophiasv
28-05-09, 20:03
συγνωμη αλλα εδω δεν μας επιτρεπουν στο λιντλ να δουμε τιποτα.ουτε να μπουμε σε αποθηκες.ουτε μας κραταει τιποτα κανενας υπευθυνος και λογω οτι ειμαστε νησι ερχονται μια μερα πριν!οσο για την ποιοτητα δεν ξερω.εγω απλα το εγραψα!

ΟΚ συγνωμη δεν θελω να πω κατι παραπανω.... απλα ειπα κατι που ξερω!!! οι κουδουνιστρες κ τα παιχνιδια ειναι πολυ καλα!! εγω αναφερα κατι συγκεκριμενο!!!
κ ειπα κ τον λογο!!!
το να παρουμε ενα θερμομετρο που δεν ειναι αξιοπιστο ή ενα μαξιλαρι θηλασμου που ειναι κοντο & δεν ειναι σταθερο.... τι να το κανεις!!! δεν φτανουν ολα αυτα που εχουμε ειδη & δεν τα χρησιμοποιουμε?

εσυ καλα εκανες κ ενημερωσες!!! κ εγω οταν βλεπω κατι... ενημερωνω!!!!

elachl
28-05-09, 20:05
εχεις δικιο ρε συ απλα απο τις φωτο καμια φορα μας αρεσει κατι και μετα οταν το δουμε απο κοντα ειναι χαλια!εγω τα γραφω εσεις επιλεγετε!στρωνω ξεστρωνετε που λεει και η αννιτα!

sophiasv
28-05-09, 20:33
anyway.....

αυτη η σελιδα μου αρεσει πολυ!!!!!

mariadrama
28-05-09, 21:32
anyway.....

αυτη η σελιδα μου αρεσει πολυ!!!!!

Sofaki gia ta uermometra ydrargyroy που αναφερθηκες πιο επανω πρεπει να σ ενημερωσω οτι επισημα εδω και καποια χρονια εχει αποσυρει η ευρωπαικη ενωση κοιτα και πιο κατω αν θελεις
http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=815860

sophiasv
29-05-09, 10:56
το ξερω οτι εχουν καταργηθει!!! οπως κ τα πιεσομετρα υδραργυρου!!! (εδω κ χρονια) απλα ειναι αξιοπιστα!!!

απο κει κ περα.... τα ηλεκτρονικα ιατρικα ειδη .... πρεπει να συνοδευονται με καρτελακι γνησιοτητας & να ειναι κλινικα πιστοποιημενα !!!

Γατουλα
29-05-09, 22:13
Πηγα και πηρα 3 νουλακ στο βεροπουλο και πηρα τα κουπονια των 5 ευρω
Ελεγα και εγω οτι ειναι ενα κουπονι η χαζη και χαρηκα
Μεσα οχι ολο γαλατα τυρια κρεμα γαλακτος
Ενα γιαουρτακι τιποτα?????? (δε μας κανει τιποτα αλλο)
Τα χαρηκε η νταντα μας τελικα (δε με πειραξε καθολου!)

dimitra1978
31-05-09, 21:27
1/6-6/6 SPRIDER -25% στα παιδικά ρούχα.

Ηλιάννα
31-05-09, 23:30
1/6-6/6 SPRIDER -25% στα παιδικά ρούχα.

Ημουν 100% σιγουρη οτι θα το κανουν
Το ειδες στε διαφημηση;;να παω να τους παρω κανενα ρουχαλακι

Γατουλα
01-06-09, 00:08
ημουν εχτες σε κουνιες μπροστα απο σπριντερ και το ειδα, μπηκε σημερα και το ανακοινωθεν! ΟΡΜΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ismeni
01-06-09, 08:47
ψωνίζω συνέχεια από το lidl. μ' αρέσει αυτό το σ/μ. αν κάτι δεν μου αρεσει με την απόδειξη το επιστρέφω και μου δίνουν τα χρήματα πίσω. να, προχτες επέστρεψα ένα ζευγάρι παπούτσι.
όσο αφορά τα νούμερα στα παιδικά, γράφει επάνω και ηλικία (πχ 12-18 μηνών) και ύψος (86-98 εκατοστά). οπότε ανάλογα ψωνίζεις. κάλτσες έχω αγοράσω, φανελάκια, βρακάκια... μόνο εσώρουχα δεν επιστρέφονται.
εχω αγοράσει παντόφλες, παπούτσια (αυτή τη στιγμή φοράω ένα ζευγάρι εσπαντρίλιες... μούρλια. 3 ίδια ζευγάρια είχα αγοράσει πέρυσι (δοαφορετικά χρώματα) ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ψηφίζω ΥΠΕΡ

menia25
01-06-09, 10:03
Κορίτσια καλό μήνα.

dimitra1978
01-06-09, 16:26
Αντιηλιακά -30% Hondos Center μέχρι Σάββατο 6/6

paparouna
01-06-09, 16:47
Αντιηλιακά -30% Hondos Center μέχρι Σάββατο 6/6

Καλησπερα!Μηπως γνωριζεις αν το Hondos center εχει παιδικα αντιηλιακα της freezyderm? Ή αυτα τα βρισκω μονο στα φαρμακεια??

Christie
01-06-09, 17:02
Αυτη την εβδομαδα η Σπριντερ εχει σε ολα τα παιδικα εκπτωση -25%

dimitra1978
01-06-09, 17:02
Δεν ξέρω αν έχει freezyderm, αν πάω πριν από εσένα θα ψάξω και θα σου πω.

Ηλιάννα
01-06-09, 23:10
Ημουν 100% σιγουρη οτι θα το κανουν
Το ειδες στε διαφημηση;;να παω να τους παρω κανενα ρουχαλακι

Πηγα και πηρα 5 σετακια για τον μεγαλο και ενα για τον δευτερο ολα μαζι 57 ευρω

ismeni
01-06-09, 23:43
Καλησπερα!Μηπως γνωριζεις αν το Hondos center εχει παιδικα αντιηλιακα της freezyderm? Ή αυτα τα βρισκω μονο στα φαρμακεια??

όχι, δυστυχώς τα frezyderm πωλούνται μόνο στα φαρμακεία.

paparouna
01-06-09, 23:57
όχι, δυστυχώς τα frezyderm πωλούνται μόνο στα φαρμακεία.

Σ΄ευχαριστω πολυ κοπελα μου για το ενδιαφερον σου!Θα παω στο φαρμακειο τοτε γιατι αυτη χρησιμοποιω για τη μικρη και επειδη ειμαι ευχαριστημενη λεω να μη την αλλαξω!

sophiasv
02-06-09, 14:29
καλημερα!!!!

στα alexpack φουσκωτα βαρκα θαλασσης 7€
τσουλιθρα 15€

μασουτης

με 1 οικονομικη συσκ. babilino δωρο μια παιδικη σκηνη & -10% εκπτωση

elachl
02-06-09, 14:47
σχετικα με το φρεζιντερμ δινει δωρο ενα σωσιβιο θαλασσης ψαξτο λιγο αν σε προλαβα!

sophiasv
02-06-09, 14:50

κοριτσια ποσο αγοραζετε την αντιλιακη της frezyderm?

εγω πηρα συτη που ειναι 25 δεικτης προστασιας babysuncare 25 / 75ml 14,50 €
τοσο εχει?

paparouna
02-06-09, 15:32
Εγω την παιρνω απο το φαρμακειο. Ειναι πολυ καλη αυτη με τον 25-αρη δεικτη γιατι εχει φυσικα φιλτρα.Το γραφει και πανω στο σωληναριο. Εχω ακουσει οτι δεικτες μεγαλυτεροι του 25 περιεχουν και χημικα φιλτρα, που δεν ειναι και ο,τι καλυτερο για την επιδερμιδα... απο τιμη δεν θυμαμαι ακριβως...αλλα νομιζω οτι καπου στα 15 με 16 ευρω εχει. Ειναι λιγο ακριβουτσικη αλλα κατα τη γνωμη μου αξιζει και αν τη χρησιμοποιεις και στη σωστη ποσοτητα για καθε επαλειψη κραταει αρκετα!!

jesgk
03-06-09, 14:10
Πήγα σήμερα στο Outlet της Marasil στον Κηφισσό και έχει μόνο για λίγες ημέρες όλα τα βαπτιστικά -70% είναι όλα καλοκαιρινά σχέδια και είδα κάποια πολύ όμορφα!!!!!

elachl
03-06-09, 14:13
και βγηκα εξω πριν και ειδα στο ματου οτι εχει παπουτσια μιση τιμη.δεν ξερω αν ισυει και εκει απλα το αναφερω...

Γατουλα
03-06-09, 19:17
τα marasil σε τι τιμες κοιμαινονται δηλαδη τωρα? μιλαμε για ολο το πακετο η μονο ρουχα?

sandy8
03-06-09, 19:24
κι εγω της frezyderm το αντιηλιακο 15 ευρω το πηρα..

menia25
04-06-09, 10:09

dimitra1978
04-06-09, 11:26
http://www.ab.gr/2_products/plus-magazine/times/index.html

xazomama
04-06-09, 11:38
Πήρα έναν κατάλογο προσφορών από το Βερόπουλο χθες.
Σας γράφω τα πιο σημαντικά.

- Βρεφικές κρέμες ΝΟΥΝΟΥ, με 2 συκευασίες, δώρο κουπόνι 1 ευρώ.
- Πάνες Pampers ActiveFit (οικονομική και jumbo συσκευασία)
με αγορά 1 πακέτου -2 ευρώ,
με αγορά 2 πακέτων -6 ευρώ
- Πάνες Babylino ή BabyGo
με 2 μεσαίες ή 1 οικονομική συσκευασία, δώρο κουτί αποθήκευσης.

Ισχύουν ως 13/6.

elachl
04-06-09, 12:53
http://www.ab.gr/2_products/index.php
επισης φερανε στο λιντλ γλυκο μαστιχα με βυσσινο.α ρε ατιμη διαιτα...

pwlina
04-06-09, 22:16
elachl κρατα κ λιγο για μενα να με κερασεις μολις ερθω!!!!!!!! (πλακα κανω!!!!)

jesgk
04-06-09, 22:55
τα marasil σε τι τιμες κοιμαινονται δηλαδη τωρα? μιλαμε για ολο το πακετο η μονο ρουχα?

Στο καταστημα ειδα τα ρουχαλακια, τα παπουτσακια, την βαλιτσα με τα βαπτιστικα. Δεν ειδα λαμπαδες

Έλσα
08-06-09, 00:30
www.lidl.gr
από Πέμπτη 11/6 έχει πολλά παιδικά ρούχα και παπούτσια σε πολύ καλές τιμές

ismeni
08-06-09, 15:03
στο Lidl αυτό που λέει από Πέμπτη, δεν ισχύει. Γίνεται Ο χαμός και μόνο Πέμπτη τα βρίσκεις. αν πας δηλαδή πέμπτη μεσημέρι μπορεί και να μη βρεις. αν πας παρασκευή; αποκλέιεται να βρεις. οι προσφορές του γίνονται ανάρπαστες. πρέπει να πας 8 η ώρα το πρωί, άντε 9πμ.

pwlina
08-06-09, 22:44
Καλα θα παω να χτυπησω σιγουρα φανελακια κ σλιπακια!!!! Πολυ ωραια χρωματακια!!!

menia25
10-06-09, 12:54
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ

dora
10-06-09, 17:38
Ο Σκλαβενιτης εχει Libero τα βρακακια το νουμερο 6 με τικερ -4 ευρω. (τη διπλη συσκευασια)
Και αν θυμαμαικαλα εχει τικερακια -2 ευρω σε ολες τις μικρες συσκευασιες.

Γατουλα
10-06-09, 23:02
Ηλιουποληγ, Κοκωσης
Παμπερς με στικερ και εκπτωση 15%
Ελαβα και κουπανακια απο μια καλη φορουμιτισσα, αμα προλαβω, αυριο, επιθεση!!!!!!!

Μια φορα αποφασισα να περιμενω το carrefour μπας και βαλει εκπτωση στις πανες, και τιποτα ακομα!!! καθε ποτε βαζουν? ξερει καμια?

elachl
11-06-09, 11:42
γατουλινι παρελαβες τα κουπονια?μαλλον καπως αργα σας το λεω αλλα στο λιντλ σημερα που πηγα τα παιδικα ειναι για παιδακια απο 4 ετων και πανω.μην σας πω και 6.οποτε οπως πηγα ετσι εφυγα.για τα λιμπερο αυτα που εχουν -4 ευρω εχουν καπιοο διαγωνισμο επανω και τα δωρα ειναι πολυ καλα.τσουληθρες σπιτακια κτλ απο τα λιτλ τικις

dimitra1978
11-06-09, 11:52
Καλημέρα,
Που έχουν τα liberο -4 ευρώ?

elachl
11-06-09, 11:59
στα σουπερ μαρκετ νομιζω αλλα θα δεις να εχει πανω στο στικερ για το διαγωνισμο

ismeni
11-06-09, 12:55
γατουλινι παρελαβες τα κουπονια?μαλλον καπως αργα σας το λεω αλλα στο λιντλ σημερα που πηγα τα παιδικα ειναι για παιδακια απο 4 ετων και πανω.μην σας πω και 6.οποτε οπως πηγα ετσι εφυγα.για τα λιμπερο αυτα που εχουν -4 ευρω εχουν καπιοο διαγωνισμο επανω και τα δωρα ειναι πολυ καλα.τσουληθρες σπιτακια κτλ απο τα λιτλ τικις

στο lidl δεν έχει νούμερα, ούτε ηλικίες. στις συσκευασίες γράφει υψος (πχ 86-110 κια εννοεί 86 εκατοστά με 1 μέτρο και 10 εκατοστά). ανάλογα λοιπόν ψωνίζεις με το ύψος του παιδιού.

ΥΓ τελικά ελένη μου με είδες στα dvds που σου έστειλα;

elachl
11-06-09, 13:05
ισμηνη μου δεν τα εχω δει ολα.θελω να τα δω και μετα να σου κανω ερωτησεις/το σ/κ ελειπα οποτε δεν προλαβα.οσο για το λιντλ αν δεις προσεκτικα κατω απο το πχ 122-128 νουμερο λεει και ηλικα 4-6πχ.προσεξε το.παντως σημερα δεν κανανε για τη δικια μου που ειναι 2+.ηταν για μεγαλυτερα παιδακι.κριμα.

jole
11-06-09, 13:44
Κοριτσια γεια σας
Στα s/m ΑΤΛΑΝΤΙΚ με 1 τεμ.BABYLINO ultra dry economy με στικερ -4 ευρω δηλαδη 14.75 η τιμη του δινουν δωρο 1 τριπλη συσκευασια BABYCARE μωρομαντηλα και αν εχεις και κουπονι -4 ευρω παει 10.75 συμφερει ειναι μεχρι την Τριτη νομιζω.

elachl
11-06-09, 13:52
χα !τζολ ημουν προχτες στα ατλαντικ και ηταν μπροστα ενας κυριος και ειχε παρει αυτην την προσφορα.ανοιγω την τσαντα μου και του χαριζω ενα κουπονι.το αφαιρει η κοπελα 10,75.καρτα εχετε του λεει?οχι λεει αυτος και περναει τη δικη μου.μα τι αληλεγκυη ειναι αυτη του λεω εγω?μακαρι να ηταν και στη ζωη μας ετσι?καλο ε?παντως και ο βεροπουλος εχει ωραιο δωρο με αυτα.μεγαλη θηκη για ρουχα.

jole
11-06-09, 13:54
μπραβο κοπελα μου τελειο

elachl
11-06-09, 13:58
σιγα μωρε το εχω ξανακανει.χαρισα σε ενα παππου για τα σανι και εχω χαρισει και για μπειμπι γκο.αν τυχει και ειναι μπροστα μου.εχει πλακα.ο αλλος μενει αφωνος..α και για περσυλ μπειμπυ τωρα που το θυμηθηκα.

dimidana
11-06-09, 14:44
χαρισα σε ενα παππου για τα σανι και εχω χαρισει και για μπειμπι γκο.αν τυχει και ειναι μπροστα μου.εχει πλακα.ο αλλος μενει αφωνος.
λοιπόν έχει δίκιο η ελένη. δεν είναι πολύ όμορφο να βλέπεις μια φάτσα γεμάτη έκπληξη και πίστη στην αγάπη όταν χαρίζεις κάτι που δεν το χρειαζόσουν έτσι κι αλλιώς;;; όταν καμιά φορά σταματάει αυτοκίνητο μπροστά σου και σου δίνουν προτεραιότητα στο δρόμο να περάσεις, όταν ο μπροστινός σου σου κρατάει την πόρτα να μπεις, όταν κάποιος στο σούπερ μάρκετ σου χαρίζει ένα κουπόνι... όλα αυτά τα μικρά δεν σε κάνουν πιο χαρούμενο; έστω και για λίγο... δεν αναθεωρείς όσα πίστευες για την αποξένωση των ανθρώπων;
μπράβο ελένη, μπράβο σε όσες από εσάς χαμογελάσατε σε κάποιον άγνωστο σε μια ουρά στην τράπεζα αντί να στρέψετε αλλού το βλέμμα από αμηχανία, μπράβο σε όσες από εσάς-εμάς πιστεύουμε ακόμα ότι είμαστε άνθρωποι και φροντίζουμε να το αποδεικνύουμε ή τουλάχιστον προσπαθούμε...

υ.γ.: συγνώμη που σας πέταξα λίγο εκτός θέματος. πάμε πάλι στις προσφορές! τρελαίνομαι για αυτό το topic. κράτα μας ενήμερες πρόεδρε (elachl):razz:

xeniamum
12-06-09, 15:25
Ηλιουποληγ, Κοκωσης
Παμπερς με στικερ και εκπτωση 15%
Ελαβα και κουπανακια απο μια καλη φορουμιτισσα, αμα προλαβω, αυριο, επιθεση!!!!!!!

Μια φορα αποφασισα να περιμενω το carrefour μπας και βαλει εκπτωση στις πανες, και τιποτα ακομα!!! καθε ποτε βαζουν? ξερει καμια?

συνηθως κανει μια φορα τον μηνα, αλλα η αληθεια ειναι πως αυτο το διαστημα δεν εφαρμοζεται απολυτα το παραπανω χρονικο περιθωριο. οποτε.... χτυπα τωρα την προσφορα που βρηκες!!!!!!:lol: