PDA

Επιστροφή στο Forum : Γλυκό βάφτισης στην Θεσσαλονίκη

evita79
19-02-10, 13:21
Μανουλες Θεσσαλονικιες θελω βοηθεια! Βαφτιζουμε την μικρη τον Απρίλιο και ψαχνω για πρωτοτυπο γλυκακι(οχι τα κλασσικα προφιτερολ και παστακια των ζαχαροπλαστειων).Γλυκο του κουταλιου ειχα στον γιο μου, οποτε πειτε τι κανατε εσεις, προτεινετε ζαχαροπλαστεια και καθε προταση ευπροσδεκτη!

natasoulaki
19-02-10, 14:52
evita79, επειδή και εγώ θα βαφτίσω την κόρη μου τον Ιούνιο....έχω να προτείνω τα εξής:
1. mpiskotoula.gr
2. sketiglyka.blogspot.com
3. αντί για γλυκά μπορείς να βάλεις ένα καρότσι (παλιό, κλασσικό) του παγωτατζή. Εάν σε ενδιαφέρει πες μου για να σου πω πού να βρεις....
Καλή επιτυχία

Σοφία Τ.
19-02-10, 15:11
Μπαρα σοκολατας,παγωταζης,σορμπε φρουτων,μαλλι της γριας σε μπαλακια...

Αν σε ενδιαφερει κατι απο αυτα,πες μου για να σου πω απο που θα τα παρεις και σε τι τιμες.

Επισης η μπισκοτουλα ειναι καλη επιλογη και η σκετη γλυκα επισης.

evita79
19-02-10, 16:20
Κοριτσια ευχαριστω για την ανταποκριση! Και γω αναμεσα στην μπισκοτουλα και το σκετη γλυκα ημουν,αλλα εχω αμφιβολιες για το αν αρκει ενα μπισκοτο για γλυκο βαφτισης...προς τα μαφιν της σκετης γλυκας κλινω μα θα δουμε...γι αυτο ζητησα τα φωτα σας. Οι μπαλιτσες μαλλιου της γριας ειναι ωραιες, μα δεν ξερω που θα βρω εδω στην Θεσσαλονικη.

elen07
19-02-10, 17:55
Γειά σας κορίτσια.Πρόκειται και εγώ να βαπτίσω τον μπέμπη μου τον Σεμπτέβριο και παίρνω ιδέες.Αυτά τα δύο site είναι φανταστικά.Κάτι ανάλογο σε Αθήνα ή Πάτρα ξέρετε αν υπάρχει?

polinaκι
19-02-10, 18:01
πληροφοριες μου λενε πως φετος ειναι της μοδας τα περιφημα cupcakes..

evita79
19-02-10, 19:25

Αν σε ενδιαφερει κατι απο αυτα,πες μου για να σου πω απο που θα τα παρεις και σε τι τιμες.

Eσυ που εισαι ειδημων στο θεμα ξερεις που θα βρω και ποσο στοιχιζουν? λεω να παρω για τα παιδακια. Γενικα τι λετε? μπισκοτο ή cupcake?

mom
19-02-10, 20:32
Μπαλάκια με μαλλί της γριάς, νομίζω πως έχει και το "Μη με λησμόνει" (Ανθοπωλείο στο κέντρο), αλλά πιο σίγουρα θα σου πει η Σοφία Τ.;)

Ενώ τα μπισκότα είναι πολύ όμορφα και μου αρέσουν και μένα, κι εγώ είμαι της άποψης ότι δεν είναι αρκετά για να αντικαταστήσουν το γλυκό βάπτισης.

Επιλέγω muffin λοιπόν!!:-D Μάλιστα ήμουν έτοιμη να παραγγείλω muffin απο τη "Σκέτη γλύκα", αλλά επειδή αυτά που είχα βάλει στο μάτι (σοκολατένια με πλούσια κρέμα σοκολάτας επάνω...) ήταν επίφοβα στην μετακίνηση με το courier ή το λεωφορείο, δεν τα παρήγγειλα. :(

Σοφία Τ.
19-02-10, 22:17
Eσυ που εισαι ειδημων στο θεμα ξερεις που θα βρω και ποσο στοιχιζουν? λεω να παρω για τα παιδακια. Γενικα τι λετε? μπισκοτο ή cupcake?

Λοιπον θα μπεις στην ιστοσελιδα του Ναρλη που ειναι στην Καβαλα (αλλα στελνει παντου με ελαχιστα εξοδα) στο www.narlis.gr και θα πας στην κατηγορια ΓΑΜΟΣ-ΒΑΦΤΙΣΗ/ΚΟΥΦΕΤΑ-ΖΑΧΑΡΩΤΑ/GETTA.Αν ανοιξεις τον καταλογο θα δεις το μαλλι της γριας σε μπαλιτσες και κυπελακια μαζι με την τιμη τους!

eirtap
23-02-10, 13:22
Εγώ στη βάπτιση του γιου μου είχα από τον Χατζηφωτίου πουράκια μεγάλα. Όλοι το κατά ευχαριστήθηκαν!!! Ούτε λερώνει, είναι μεγάλο και χορταστικό.

evita79
23-02-10, 17:05
Εγώ στη βάπτιση του γιου μου είχα από τον Χατζηφωτίου πουράκια μεγάλα. Όλοι το κατά ευχαριστήθηκαν!!! Ούτε λερώνει, είναι μεγάλο και χορταστικό.
Χτες πηγα για κουλουρακια εκει και τα ειδα,ειναι ωραια δεμενα. Θυμασαι ποσο σου χρεωσαν το κομματι?

ελένη μπακογιάννη
24-02-10, 06:59
ωραία ιδεα το καρότσι του παγωτατζή! πες μου που θα το βρω σε παρακαλώ...

natasoulaki
25-02-10, 18:18
Ελένη σου έστειλα πμ

voula29
26-02-10, 22:44
evita79, επειδή και εγώ θα βαφτίσω την κόρη μου τον Ιούνιο....έχω να προτείνω τα εξής:
1. mpiskotoula.gr
2. sketiglyka.blogspot.com
3. αντί για γλυκά μπορείς να βάλεις ένα καρότσι (παλιό, κλασσικό) του παγωτατζή. Εάν σε ενδιαφέρει πες μου για να σου πω πού να βρεις....
Καλή επιτυχία

μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις ένα πμ με τα στοιχεία του παγωτατζή; ευχαριστώ εκ των προτέρων

evita79
26-02-10, 22:51
Εγω κοριτσια τελικα θα παρω κεκακι απο το σκετη γλυκα και μπισκοτα απο την μπισκοτουλα μαλλον. Ψαχνω ακομα που θα καταληξω για μαλλι της γριας!

Σοφία Τ.
26-02-10, 23:18
Εγω κοριτσια τελικα θα παρω κεκακι απο το σκετη γλυκα και μπισκοτα απο την μπισκοτουλα μαλλον. Ψαχνω ακομα που θα καταληξω για μαλλι της γριας!

Δεν σου φανηκαν καλες οι τιμες του Ναρλη τελικα?

evita79
27-02-10, 17:37
Δεν σου φανηκαν καλες οι τιμες του Ναρλη τελικα?
Ναι Σοφια μου, μια χαρα ηταν απο κει μαλλον θα παρω το μαλλι απλα θα στειλω την μαμα μου να το δει κι απο κοντα να μαστε σιγουρες οτι τρωγεται!!!

ΝΟΥΝΟΥ
27-02-10, 17:41

σοφουλα μου θα βοηθησεις και μενα?ψαχνω γλυκακι για σεπτεμβριο δωσε μου τηλ του παγωτατζη πλιζζζ

Σοφία Τ.
27-02-10, 18:00
Το παγωτο θα το βρεις στο ανθοπωλειο "Μη με λησμονει" στην στοα Καρυπη, διπλα στο "ΟΥΖΟΥ ΜΕΛΑΘΡΟΝ".Θα σου ελεγα να πας απο κοντα για να δεις και φωτογραφιες.

ΝΟΥΝΟΥ
27-02-10, 19:00
Το παγωτο θα το βρεις στο ανθοπωλειο "Μη με λησμονει" στην στοα Καρυπη, διπλα στο "ΟΥΖΟΥ ΜΕΛΑΘΡΟΝ".Θα σου ελεγα να πας απο κοντα για να δεις και φωτογραφιες.

ευχαριστω πολυ ...ξερεις και τιμες?η αν μπορεις στειλε με πμ το τηλ.του μαγαζιου

eirtap
02-03-10, 10:45
Τα πουράκια από το Χατζηφωτίου 1,70?.

evita79
02-03-10, 12:22
Τα πουράκια από το Χατζηφωτίου 1,70?.
Ευχαριστωωωω!

Σοφία Τ.
02-03-10, 15:18
1,70ευρω????ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!Με πολυ λιγοτερα μπορειτε να βρειτε τελεια γλυκα...

ΜΑΤΙΝΑ Π
16-03-10, 12:13
καλημερα natasoulaki.μπορεις να μου στειλεις σε παρακαλω πμ που μπορω να βρω παγωτατζη και ποια η χρεωση του για την βαπτιση της κορης μου που θα γινει τον ιουνιο? σε ευχαριστω πολυ

ΜΑΤΙΝΑ Π
16-03-10, 12:25
καλημερα Σοφία Τ. μπορεις σε παρακαλω να με ενημερωσε για τα εξης την μπαρα σοκολατας,παγωτατζη,μαλλι της γριας σε μπαλακια... που θα τα βρω και σε τι κοστοσ?
ευχαριστω πολυ

Σοφία Τ.
16-03-10, 13:01
Μαλλι της γριας σε μπαλιτσες στον www.narlis.gr στην κατηγορια ΖΑΧΑΡΩΤΑ/GETTA.

ΜΑΤΙΝΑ Π
16-03-10, 22:04
σε ευχαριστω πολυ Σοφια Τ

αλεξια και δημητρης
16-03-10, 22:49
Μηπως ξερετε να μου πειτε τιμες απο τα cupcakes στην '' σκετη γλυκα '' ?? Παει με το τεμαχιο??
παντως κανει πολυ καλη δουλεια απο οτι ειδα,καλα η γυναικα δεν παιζεται....

efikarag
16-03-10, 23:01
Kαλησπερα εγω βαφτιζω το μπεμπακο μου 25 Απριλιου και εχω σαν θεμα βατραχο πριγκηπα.Ρωτησα για το συγκεκριμενο cupcake με το βατραχο στο σκετηγλυκα και η τιμη ειναι 2.50 για το φλατ βατραχακι και 3 ευρω για το τρισδιαστατο!Πανακριβα!Α και με ενημερωσαν οτι για Απριλιο και Μαιο δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν γιατι ειναι κλεισμενοι.

evita79
16-03-10, 23:11
Έστειλες μήνυμα στην Νικη που το εχει? ειναι ευγενεστατη και πολυ εξυπηρετικη, για μενα εχει σκιστει ως τωρα και ελπιζω να συνεχισει ετσι για να ειναι τελειο το αποτελεσμα. Για πιο φθηνα εχει στην μπισκοτουλα με 2 ευρω. Ρωτα την Δημητρα, εμενα θα μου φτιαξει τα μπισκοτα....λογικα θα φτιαχνει και βατραχο

efikarag
16-03-10, 23:39
Πραγματικα ειναι ευγενεστατη και μου απαντησε και αμεσως,οσο για τη δουλεια της ειναι απαιχτη αλλα δυστυχως λιγο ακριβα για μενα!Εχω ηδη παραγγειλει απο τη μπισκοτουλα για τα παιδακια κορωνες μισκοτακια σε σακουλακι και την βρηκα διαβαζοντας το φορουμ χαρη σε σας κοριτσια και σας ευχαριστω γι αυτο!

evita79
17-03-10, 00:41
Και γω εδω στο φορουμ το ειδα και το ενα και το αλλο...τι καλυτερο απο μια ζωντανη διαφημιση απο τα ατομα που εχουν εμπειρια! Που θα εχεις τα μπισκοτα στην εκκλησια? εγω λεω να παρω κανενα παιδικο κουτακι ή σε καλαθακι καλυτερα?

efikarag
17-03-10, 09:35
Εγω σκεφτομαι σε ενα ομορφο καλαθακι να τα βαλω και να το στολισω τριγυρω με τουλι,περιμενω ομως πρωτα να τα παραλαβω για να δω και το μεγεθος τους ωστε να αγορασω και το καταλληλο καλαθι.

lountem
17-03-10, 10:24
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ (ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ). ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ ΦΡΕΣΚΑ, ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΤΛ... ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ : ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ, ΜΙΛΦΕΙ, ΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ, ROYAL, ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΙΜΑΚΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ :80 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ!

poukis
17-03-10, 10:32
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ (ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ). ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ ΦΡΕΣΚΑ, ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΤΛ... ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ : ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ, ΜΙΛΦΕΙ, ΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΑ, ROYAL, ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΙΜΑΚΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ :80 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ!

καλημερα!που κοντά είναι αυτό το μαγαζι?θεσσαλονικη ειμαστε..18 Ιουλιου θα βαφτίσουμε κ μου ακούγετε καλή η τιμή!

lountem
17-03-10, 10:59
καλημερα!που κοντά είναι αυτό το μαγαζι?θεσσαλονικη ειμαστε..18 Ιουλιου θα βαφτίσουμε κ μου ακούγετε καλή η τιμή!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΓΑΜΒΕΤΤΑ ΜΕ ΜΠΟΤΣΑΡΗ. ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

lountem
17-03-10, 11:16
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΓΑΜΒΕΤΤΑ ΜΕ ΜΠΟΤΣΑΡΗ. ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΤΗΛ. ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.
ΤΩΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ 50 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ ΤΑ ΕΧΕΙ!

martsi
17-03-10, 14:53
και εγώ ενδιαφέρομαι lountem μπορείς να μου στειλεις το τηλ;

lountem
17-03-10, 15:52
και εγώ ενδιαφέρομαι lountem μπορείς να μου στειλεις το τηλ;
οκ.στο στειλα.

lixoudompoukitsa
11-08-10, 13:10
lountem μου στελνεις και εμενα το τηλεφωνο απο ΠΑΝΤΟΥΔΗ ?

lixoudompoukitsa
11-09-10, 14:21
καποιος μηπως γνωρίζει το τηλ. απο ΠΑΝΤΟΥΔΗ??? αν δεν κανω λαθος "ΓΛΥΚΟΠΟΛΙΣ" ΛΕΓΕΤΑΙ?

madipemi
25-03-11, 09:35
γνωριζω οτι ειναι σχετικα παλιο το θεμα αλλα θα μπορουσε κ εμενα καποια κοπελα να μου στειλει το τηλτου ΠΑΝΤΟΥΔΗ???

anna_sidi
06-09-11, 12:57

καλησπερα

μηπωσ θα μπορουσε καποια μανουλα να μου στειλει το τηλ του παντουδης!!!!!! ειναι παλιο το θεμα αλλα αν μπορει καποια να εξυπηρετησει?

ευχαριστω

salomi
02-03-12, 15:41
Δείτε λίγο αυτό...ψάχνω για ιδέες για την βάφτιση της κουμπάρας μου και έπεσα επάνω στον Παντόυδη, μετά όμως έπεσα πάνω σε αυτο...
33.Πρόστιμο € 6.000 στο εργαστήριο ζαχαροπλαστικής με την επωνυμία Παντούδης Σωτήριος και Σία που εδρεύει στην Γαμβέτα 103 – 105 στην Θεσσαλονίκη, διότι διαπιστώθηκαν οι εξής παραβάσεις :

-έλλειψη άδειας λειτουργίας

-ανεπαρκής εφαρμογή συστημάτων αυτοελέγχου

-μη τήρηση ιχνηλασιμότητας
πηγή:http://hellenicspace.wordpress.com/2011/04/14/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%86%CE%B9%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81/

eirini79
02-03-12, 16:41
Eγώ προτείνω μπισκοτολούκουμο,κάποια ζαχαροπλαστεία βγάζουν, είναι ατομικά, συσκευασμένα, δεν χρειάζεσαι κουταλάκια και χαρτοπετσέτες και είναι πολύ νόστιμα καθώς επίσης και μια εναλλακτική πρόταση.

supermama
14-05-12, 18:40
Eγώ προτείνω μπισκοτολούκουμο,κάποια ζαχαροπλαστεία βγάζουν, είναι ατομικά, συσκευασμένα, δεν χρειάζεσαι κουταλάκια και χαρτοπετσέτες και είναι πολύ νόστιμα καθώς επίσης και μια εναλλακτική πρόταση.

αυτο ακριβως θελω να κανω! καιμενα μαρεσει σαν ιδεα! μπορει νατα κανω μονη μου και εχω καποιες αποριες. θατα βαλω σε σακουλακι οκ αλλα ποσο κρατανε χωρις να μπαγιατευουν?

evita79
14-05-12, 20:21
αυτο ακριβως θελω να κανω! καιμενα μαρεσει σαν ιδεα! μπορει νατα κανω μονη μου και εχω καποιες αποριες. θατα βαλω σε σακουλακι οκ αλλα ποσο κρατανε χωρις να μπαγιατευουν?
Τα λουκούμια θα τα αγοράσεις ολόφρεσκα από το κέντρο, όλο και κάποια θα σου πει από που και μια μέρα αντέχουν σίγουρα χωρίς να ξεραθούν αν τα κλεισεις σε σακούλι με κορδέλα. Το μπισκότο επίσης...κάνω μπισκοτολούκουμο για τον γιο μου στο σχολείο από βραδύς και το άλλο μεσημέρι είναι το ίδιο καλό! Με το καλό η βάφτισή σας!

supermama
14-05-12, 20:59
το μπισκοτο με απασχολει. ειναι αδυνατο να το κανω απλα καποιες ωρες πριν. θα μπορω δηλ αλλα θα εχω σιγουρα πολλα ακομα να κανω και θα ειναι συν αυτο. ελεγα τουλαχιστον 2 μερες πριν... θα ρωτησω σε ζαχαροπλαστειο και βλεπουμε

kourkoumpini
14-05-12, 23:45
μπορει καποια κοπελα να μου πει επωνυμιες και τηλεφωνα απο παγωτατζηδες εδω στη θεσσαλονικη και σε τιμες κυμαινονται; λεω να αρχισω να ψαχνω τα κετεριγκ αλλα μην κανω τσαμπα ερευνα. θελω μονο παγωτατζη.

επισης αν δεν με συμφερει οικονομικα εχω αρχισει να σκεφτομαι και αλλες λυσεις, οπως τυλιχτο γκοφρετακι το οποιο θα το βαλω μεσα σε υφασμα στσα χρωματα της βαφτισης, σκεφτομαι και μπεζε αλλα φοβαμαι μην λιωσει. επισης σκεφτομαι το ιδιο και για παγωτινι. εσεις τι λετε; αλλα το βασικο μου θεμα τωρα εινια να αρχισω να βλεπω ροσφορες για παγωτο.

supermama
15-05-12, 08:17
το καλητερο παντως ζαχαροπλατειο στην πολη μας ειναι το loryan!
ξεπερναει τερκερλη, πλεζιρ κοκ... εχει και κετερινγκ. εγω εκει θα ρωτησω

kourkoumpini
15-05-12, 10:20
Που εινια;

physcomum
15-05-12, 10:23
μπορει καποια κοπελα να μου πει επωνυμιες και τηλεφωνα απο παγωτατζηδες εδω στη θεσσαλονικη και σε τιμες κυμαινονται; λεω να αρχισω να ψαχνω τα κετεριγκ αλλα μην κανω τσαμπα ερευνα. θελω μονο παγωτατζη.

επισης αν δεν με συμφερει οικονομικα εχω αρχισει να σκεφτομαι και αλλες λυσεις, οπως τυλιχτο γκοφρετακι το οποιο θα το βαλω μεσα σε υφασμα στσα χρωματα της βαφτισης, σκεφτομαι και μπεζε αλλα φοβαμαι μην λιωσει. επισης σκεφτομαι το ιδιο και για παγωτινι. εσεις τι λετε; αλλα το βασικο μου θεμα τωρα εινια να αρχισω να βλεπω ροσφορες για παγωτο.
πριν 2 χρονια καλή προσφορά για παγωτατζή είχε το ζαχαροπλαστείο Αβέρωφ.Κάνε ενα τηλ:grin:

kourkoumpini
15-05-12, 10:32
πριν 2 χρονια καλή προσφορά για παγωτατζή είχε το ζαχαροπλαστείο Αβέρωφ.Κάνε ενα τηλ:grin:

σ' ευχαριστω. θα τους ρωτησω

supermama
15-05-12, 14:30
Που εινια;

Ιασονιδου 12 (κεντρο)
αν φατε τορτα αποκει θα ξεχασετε ολες τις αλλες. ειναι κοντα στη δουλεια του αντρα μου και εχουμε γινει φαν

kourkoumpini
27-08-12, 22:47
επαναφερω το θεμα για να ρωτησω για τον παντουδη. υπαρχει ακοματο ζαχαροπλαστειο στη γαμβεττας; εχετε παρει προσφατα απο εκει γλυκο για βαφτιση, ειναι καλα; και σε τιμη κυμαινονται; λεω να ρωτησω και εκει μηπως με συμφερει.