PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΣΤΟΜΑΧΟΠΟΝΟΣ !!!!!!!

ioannam24
26-04-10, 08:54
Γειά σας !!!! Είμαι στον 5ο μήνα και από την Παρασκευή έχω έναν τρομερό στομαχόπονο. δεν είναι φούσκωμα ..... είναι ΠΟΝΟΣ !!!!!! Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. δεν έφαγα κάτι παραπάνω ή κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα μου.

τι να κάνω ?

rebeccaz
26-04-10, 09:23
καλημερα...μην ανυσηχεις τοσο..αν πραγματικα ειναι στο στομαχι...εμενα με πονουσε το στομαχι και εφταιγε το σουτιεν μου τελικα...και το στηθος που απο το πρηξιμο οταν καθομουν πιεζε απο το βαρος αν συνεχιζει ο πονος καλο θα ηταν να επικοινωνησεις με το γιατρο και ειδικοτερα αν εχεις και δυσπνοια!

Georgia1
26-04-10, 10:13
Ioanna mou mhn anisixeis. Kai ego eixa tromerous stomaxoponous ston 4 mina kai meta fygane. Kala tha kaneis na pareis tin giatro sou na ton enimeroseis. Emena apla itan simptoma tis egkumosunis!

Alla an ontos einai stomaxi mhn anisisxeis!!
Enimerose mas an exeis nea

κατια81
26-04-10, 10:46
Καλημερα!!!Ιωαννα ειναι συμπτωμα απο την εγκυμοσυνη!!!!
Εχω πολυ μεγαλο προβλημα με αυτο!!!
Με εχει πιασει αρκετες φορες.......μιλαμε ομως για πονο που μου προκαλει δυσπνοια και φοβερο πονο στην πλατη!!!
Οταν ειχα ρωτησει τον γιατρο μου , μου ειχε πει οτι μπορω να παρω malox ,χωρις βεβαια να περιμενω να μου κοψει το πονο εντελως!!
Δεν υπηρχε κατι αλλο για να μου πει.....
Θα σου πω καποια πραγματα που εχω ανακαλυψει απο μονη μου και ελπιζω να σε βοηθησω!!
Ανακαλυψα οτι με πειραζει το μαρουλι και τα χορτα......μου πεφτουν πολυ βαρια!!
Επισης το τζατζικι και ο φρεσκος χυμος πορτοκαλι!
Οποτε τα ετρωγα αυτα,με επιανε το στομαχι μου!
Τωρα τι κανω για να μου περναει......περαν οτι δεν τρωω τα συγκεκριμενα..
Τις πρωτες φορες,μονο οταν εκανα εμετο περνουσε αμεσως ο πονος!!
Επινα τσαι ζεστο και μαλακωνε καπως....
Και επισης μου εκανε εντριβη ο αντρας μου στην πλατη!
Αααα....και πινω και νερο αρκετο...
Δεν μπορω να καταλαβω απο τι αλλο με πιανει,γιατι μου συμβαινει ακομη,απλα σε μικροτερο βαθμο!!
Ακομη και μεσα στον υπνο μου εχω ξυπνησει απο τον πονο....
Το μονο που μενει να κανουμε ειναι υπομονη.......για τα αγγελουδια μας τα τραβαμε ολα!!!!

katia1984
26-04-10, 11:41
καλημερα και απο μενα!
και εγω εχω τρομερους στομαχοπονους και μου περναει μονο οταν κανω εμετο.οταν ρωτησα τον γιατρο μου ειπε να μην ανησυχω,ειναι φυσιολογικο!το ειδαμε και στον υπερηχο οτι ο μπεμπης εχει σφηνωσει το κεφαλι του καπου αναμεσα στο συκωτι μου οποτε ειναι αναμενομενο!επισης μου ειπε πολλα και ελαφρια γευματα
υπομονη!!!!!!!

νκκ284
26-04-10, 11:54
Κορίτσια, καλημέρα! Διάβασα όλα αυτά που γράφετε για τους πόνους και μου θυμίσατε τους φρικτούς πόνους από τις πέτρες στη χολή που μου δημιούργησε η εγκυμοσύνη.... Είναι φρικτοί, ξαφνικοί πόνοι και κάποτε ο εμετός βοηθά να ηρεμήσει κανείς. Εμένα όμως ο πόνος με έπιασε λίγες μέρες αφότου γέννησα. Ο γιατρός μου είπε ότι συμβαίνει συχνά να δημιουργούνται πέτρες στη χολή ή τα νεφρά από την εγκυμοσύνη. Ο πόνος έρχεται με την κατανάλωση λιπαρών. Τελικά αφαίρεσα τη χολή μου και ηρέμησα.
Πραγματικά, δεν θέλω να σας τρομάξω, είναι κάτι που πραγματικά απεύχομαι και στον χειρότερό μου εχθρό. Μακάρι να μην είναι τίποτα και απλά να είναι από την εγκυμοσύνη και να περάσει. Αν όμως συνεχίζονται οι πόνοι, ελέγξετέ το. Μην το αμελήσετε!!

ioannam24
26-04-10, 12:24
Σας ευαριστώ για τις απαντήσεις.

χαμομήλι κανει να πιω ? μηπως πιω το βραδυ και ηρεμησει το στομαχι μου.

FANI
26-04-10, 12:41

και γω έτσι ήμουνα.κοίτα οι απόψεις για το χαμομήλι διίστανται.αλλοι λένε ναι και άλλοι ότι δημιουργεί συσπάσεις.εμένα όντως μου δημιουργούσε συσπάσεις.αν το ψάξεις και στο ίντερνετ θα το δεις.καλύτερα επικοινώνησε με τον γιατρό σου.όταν υπάρχει ερώτημα θα πρεπει να λύνεται.

katerina2
26-04-10, 12:48
Ioannam24, είχα κι εγώ απίστευτα φρικτό στομαχόπονο για περίπου ενάμιση μήνα γύρω στον 3ο-4ο μήνα αυτής της εγκυμοσύνης. Δε μπορούσα να σταθώ παρά μόνο όρθια (ούτε να κάτσω ούτε να ξαπλώσω). Ο γυναικολόγος μου είχε σηκώσει τα χέρια ψηλά με την ένταση του πόνου..... Με έστειλε σε 2-3 ειδικότητες ιατρών, οι οποίοι με είδαν και δε βρήκαν τίποτα. Με ανακούφιζαν λίγο τα πολλά και μικρά γεύματα, αλλά μη φανταστείς τίποτα ιδιαίτερο. Απλά κατάφερνα να με πάρει ο ύπνος το βράδυ. Επίσης με ανακούφισε αρκετά η τακτική λήψη ντεπόν (2-3-4 την ημέρα) που μου σύστησε ο χειρουργός που με είδε, με τη σύμφωνη γνώμη φυσικά και του γυναικολόγου μου. Αφού πήρα ντεπόν για 5-6 ημέρες, σιγά σιγά ο πόνος υποχώρησε οριστικά.
Καλό κουράγιο. Ξέρω πόσο πονάς.

κατια81
26-04-10, 12:48

Για το χαμομηλι δεν ξερω.....εγω τσαι επινα και δεν ειχα κανενα προβλημα,αντιθετως!!!
Ρωτα παντως τον γιατρο σου!

MarilenaAth
23-06-10, 10:22
Καλημέρα!!! Εχω συμπληρώσει την 16 εβδομάδα και ειμαι στην 3 μερα της 17ης εβδομαδας. Εδω και κατι μέρες (περιπου μια εβδομαδα) εχω πόνους στο στομάχι. Ειναι εντονοι αλλα ευτυχώς μικρής διάρκειας... Επισης ειχα και διαρια για 1 μερα. Ενω περασαν όλα το Σαββατοκύριακο σήμερα πάλι πρωι-πρωι με επιασε το στομάχι!!! Δεν εχω πάρει τηλέφωνο τον γιατρό. Λεω μήπως ειναι κανενα μικροκρυολόγημα. Επίσης σκέφτηκα την γαστρεντερίτιδα αλλα δεν εκανα εμετο ουτε πυρετό!!!
Αν ειναι κατι απο ολα αυτα υπάρχει περίπτωσει να επηρεάζουν το μωρό???

chrimai
23-06-10, 11:22
κι εγώ είχα 2-3 μέρες ανεξήγητο στομαχόπονο στο 3ο μήνα
και με πιάνει μερικές φορές και τώρα στο 4ο.
μια φορά συνοδεύτηκε και με εντόνη διάρροια.
εμετούς όμως δεν είχα και ναυτία δεν ένιωσα ποτέ

χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη.
μπαίνει λοιπόν κι ο στομαχόπονος στη τεράστια λίστα συμπτωμάτων εγκυμοσύνης???
ευτυχώς που δεν έχω και πολλά από τα άλλα.

MarilenaAth
23-06-10, 14:43
Τελικά πηρα τηλέφωνο τον γιατρό!!! Μου είπε να κόψω το σίδηρο (το ξεκίνησα πριν 10 μερες περίπου). Μπορεί να ειναι απο αυτό...Να το παρακολουθήσω και θα παω την επόμενη εβδομάδα. Τα μωρά λεει δεν επηρεάζονται απο αυτά που εχουμε εμείς. Ειναι προφυλαγμένα. Οποτε και ψιλοκρυωμένη να ειμαι δεν επηρεάζει το μωρό....
Ισως όμως, αφού το νιώθουνε πολλά κορίτσια, μπορει να ειναι και σύμπτωμα του 4 μήνα!!!

cazolin
11-03-12, 23:07
Καλησπερα κοριτσια μου!!!! Καταλαβαινετε για ποιο λογο σας γραφω... τρομερος στομαχοπονος!!! Ελεγα μηπως με γυροφερνει ιωση αλλα πηγαινω κανονικα τουαλετα(χωρις διαρροια) και δεν εχω πυρετο κλπ...
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι :
1ον Εγω μολις μπηκα στον 8ο μηνα και εχω αυτους τους πονους(κανα 10ημερο..) ενω ολες οι κοπελες παραπανω γραφουν για 3ο και 4ο.
Εχει τυχει σε καμια κοπελα στον 7ο-8ο τετοιος στομαχοπονος????
2ον: τι να προσεξω?????? Πηγα και σε παθολογο μιλησα κ με το γυναικολογο μου κ δε θεωρουν οτι ειναι κατι ανησυχητικο. εχω παρατατηρησει(δυστυχως) πως ο,τι κ να φαω με ενοχλει.... :(
Θα περασει αραγε η θα το εχω μεχρι να γεννησω???????!!!!!!!!!
Οποια εχει καποια αναλογη εμπειρια ας με φωτισει παρακαλω!!!!!!!
Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!!!!!

Elpidaz
13-03-12, 11:21
συνοδεύεται από καούρα?

εγώ με το στομάχι είχα θέματα τους 2 τελευταίους μήνες. τέτοια θέματα ώστε να μην μπορώ να κοιμηθώ. και καούρααααααα πωπω αυτή η καούρα δεν θέλω να την θυμάμαι. ο γιατρός μου είχε πει οτι όσο μεγαλώνει η μήτρα σπρώχνει το στομάχι προς τα πάνω για να κάνει χώρο για το παιδί. συνέστησε malox που δεν μου έκαναν τίποτα απολυτως. Αυτό που με ανακούφιζε ήταν ρόφημα μέντας και παγωμένο νερό. πολύ νερό όμως, βάτραχος είχα γίνει.

Αφού παθολόγος και γυναικολόγος σου λένε δεν τρέχει τίποτα με το παιδί, υπομονή κοριτσάκι μου. οι δυο τελευταίοι μήνες είναι λίγο ζόρικοι.

cazolin
13-03-12, 20:19
συνοδεύεται από καούρα?

εγώ με το στομάχι είχα θέματα τους 2 τελευταίους μήνες. τέτοια θέματα ώστε να μην μπορώ να κοιμηθώ. και καούρααααααα πωπω αυτή η καούρα δεν θέλω να την θυμάμαι. ο γιατρός μου είχε πει οτι όσο μεγαλώνει η μήτρα σπρώχνει το στομάχι προς τα πάνω για να κάνει χώρο για το παιδί. συνέστησε malox που δεν μου έκαναν τίποτα απολυτως. Αυτό που με ανακούφιζε ήταν ρόφημα μέντας και παγωμένο νερό. πολύ νερό όμως, βάτραχος είχα γίνει.

Αφού παθολόγος και γυναικολόγος σου λένε δεν τρέχει τίποτα με το παιδί, υπομονή κοριτσάκι μου. οι δυο τελευταίοι μήνες είναι λίγο ζόρικοι.

Σ'ευχαριστω παρα πολυ για την ανταποκριση κοριτσακι μου!!! Γενικα με το που μπηκα στον 7ο ειχα τρελες καουρες!!! Α παπαπα!!!! αηδια!!!!!!!!
10 μερες τωρα ομως που εχω το στομαχι μου δεν εχω παραλληλα καουρες απλα καποιες φορες εχω κ διαρροιες ενω γενικα ενεργουμαι κανονικα ασχετα με τον τρελο πονο!!!Μου ειπε να παρω ζαντακ αλλα τζιφος!!
Απλα αυτο που με ανησυχει ειναι οτι μαλλον για τους επομενους μηνες θα πρεπει να περιορισω το περπατημα. δεν ξερω αν κ ποτε κ τι μπορει να με πιασει μεσα στο δρομο!! Προχθες με το που γυριζα σπιτι και κανω να ανεβω τις σκαλες μου εφυγαν ολα νερο!!! Συγγνωμη κιολας....το τι κλαμα με επιασε δε λεγεται!!!!!!!!!!!!!!!
Πως θα αντεξω?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dimitra-nikos
14-03-12, 10:19
cazolin σε καταλαβαίνω γιατί εγώ είχα ανέκαθεν θέμα με το στομάχι μου. Ξεκίνησε πριν 10 χρόνια όταν έδινα πανελλήνιες εξετάσεις λόγω του άγχους και εκ τοτε μου έμεινε κουσούρι. Έχω πάντα στην τσάντα μου ένα ζαντακ. Το ζαντακ εμένα μου κάνει θαύματα! Εσένα δεν σε βοήθησε καθόλου? Τώρα στην εγκυμοσύνη ευτυχώς δεν με έχει πιάσει ακόμα. Και όταν λεώ ότι με πιάνει εννοώ εκείνον τον φρικτό πόνο που δεν μπορείς να αναπνεύσεις! Είναι μεγάλο παλούκι. Κάνε υπομονή...πλησιάζει ο καιρός που θα κρατάς το μπουμπούκι σου στην αγκαλιά σου! Καλή λευτεριά!

zipounaki
14-03-12, 11:05
cazolin χωρίς να θέλω να σε τρομάξω (σε καμία των περιπτώσεων) μου θυμίζεις την αδερφή μου όταν ήταν έγκυος.. η οποία δυστυχώς είχε πρόβλημα με τη χολή της. Δεν καταλαβαίνω γιατί οι γιατροί δεν απορρίπτουν όλα τα ενδεχόμενα πρώτα, γιατί δεν κοιτάνε και τη χολή. Διάβασε και το post της νκκ284 πιο πάνω.
Βέβαια ούτε ο παθολόγος ούτε ο γυναικολόγος σου σου είπαν κάτι.. τι να πω! μπορεί όντως να πιέζει το στομάχι η μήτρα και αυτό να είναι όλο. Όμως εγώ μετά από αυτά που πέρασε η αδερφή μου είμαι πιο καχύποπτη με αυτού του είδους τους πόνους και τις καούρες.. Σου εύχομαι να είναι εντελώς αθώα όλα αυτά!! ;);)

cazolin
14-03-12, 16:20
cazolin χωρίς να θέλω να σε τρομάξω (σε καμία των περιπτώσεων) μου θυμίζεις την αδερφή μου όταν ήταν έγκυος.. η οποία δυστυχώς είχε πρόβλημα με τη χολή της. Δεν καταλαβαίνω γιατί οι γιατροί δεν απορρίπτουν όλα τα ενδεχόμενα πρώτα, γιατί δεν κοιτάνε και τη χολή. Διάβασε και το post της νκκ284 πιο πάνω.
Βέβαια ούτε ο παθολόγος ούτε ο γυναικολόγος σου σου είπαν κάτι.. τι να πω! μπορεί όντως να πιέζει το στομάχι η μήτρα και αυτό να είναι όλο. Όμως εγώ μετά από αυτά που πέρασε η αδερφή μου είμαι πιο καχύποπτη με αυτού του είδους τους πόνους και τις καούρες.. Σου εύχομαι να είναι εντελώς αθώα όλα αυτά!! ;);)

Ζιπουνακι ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Οταν τηλεφωνησα στο γυναικολογο μου το πρωτο που με ρωτησε ειναι αν ο παθολογος με εξετασε και στη χολη. Ο παθολογος ομως μου ειχε κανει αναλυτικο υπερηχο μεσα σ'αυτα ειδε κ χολη και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα. Μονο το νεφρο μου ειδε λιγακι διογκωμενο!! Τι να πω..... !!!!

cazolin
14-03-12, 16:23
cazolin σε καταλαβαίνω γιατί εγώ είχα ανέκαθεν θέμα με το στομάχι μου. Ξεκίνησε πριν 10 χρόνια όταν έδινα πανελλήνιες εξετάσεις λόγω του άγχους και εκ τοτε μου έμεινε κουσούρι. Έχω πάντα στην τσάντα μου ένα ζαντακ. Το ζαντακ εμένα μου κάνει θαύματα! Εσένα δεν σε βοήθησε καθόλου? Τώρα στην εγκυμοσύνη ευτυχώς δεν με έχει πιάσει ακόμα. Και όταν λεώ ότι με πιάνει εννοώ εκείνον τον φρικτό πόνο που δεν μπορείς να αναπνεύσεις! Είναι μεγάλο παλούκι. Κάνε υπομονή...πλησιάζει ο καιρός που θα κρατάς το μπουμπούκι σου στην αγκαλιά σου! Καλή λευτεριά!

Δημητρουλα μου ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση και το κουραγιο!!! Κιεγω ειχα θεματακια παλια με στομαχι κ εντερακι αλλα δεν περιμενα τωρα στην εγκυμοσυνη να με ταραξει τοσο πολυ!!!! Ευχομαι να περασει πριν την γεννα!! Σου ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και με το καλο το παιδακι σας!!

Μπουρμπουρ1
14-03-12, 22:59
μπορει να πω και βλακεια... αλλα στον 3μηνα νε επιαναν τρομεροι σφαχτες στο στομαχι που με διπλωναν στα δυο. με βοηθησε λιγη κοκα-κολα.
εισαι και μονη σου σε ξενο μερος, μηπως αυτο σε επηρεαζει λιγο; μην σε παιρνει απο κατω ολα αυτα συμβαινουν στις εγκυουλες. αααχ! τι τραβαμε
κι εμεις οι εγκυες! υπομονη :roll:

cazolin
15-03-12, 00:01
μπορει να πω και βλακεια... αλλα στον 3μηνα νε επιαναν τρομεροι σφαχτες στο στομαχι που με διπλωναν στα δυο. με βοηθησε λιγη κοκα-κολα.
εισαι και μονη σου σε ξενο μερος, μηπως αυτο σε επηρεαζει λιγο; μην σε παιρνει απο κατω ολα αυτα συμβαινουν στις εγκυουλες. αααχ! τι τραβαμε
κι εμεις οι εγκυες! υπομονη :roll:

Σ'ευχαριστω κοριτσακι μου για την απαντηση κ τη συμβουλη!!;)
ειναι πολυ ψηλα η μπεμπα!! στις 24/3 εχω ξανα υπερηχο, για να δουμε!!;;;!!
παιζει κ η μοναξια εχεις δικιο...και το παλιοκρυο!!!:mad:
Θα κανω οση υπομονη χρειαζεται για το παιδακι μου αρκει να μην καταρρευσω!! :o Βλεπω οτι καλοκαιρι περιμενεις το παιδακι σου!! με το καλο σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!! με εναν πονο!!

κατια81
15-03-12, 17:39
Καλησπερα!!!Ειχα γραψει ξαναγραψει στο θεμα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης μου το 2010.Μεχρι και να γεννησω με επιαναν αυτοι οι αφορητοι πονοι στο στομαχι.....μεχρι τοτε ελεγα οτι ειναι το μωρο που σπρωχνει το στομαχι....περιμενα πως και πως να γεννησω για να λυτρωθω απο αυτο!!Τελικα και μετα που γεννησα με ξαναεπιασε αυτος ο πονος αλλες δυο φορες....ετσι πηγα σε γαστρεντερολογο!Η μονη λυση ηταν γαστροσκοπηση οπου τελικα ειδαμε οτι ειχα γαστριτιδα!Το στομαχι μου ειχε εσωτερικα πολλες κοκκινιλες και γι αυτο ο πονος!Με τον γυναικολογο μου που μιλησα μου ειπε οτι συμβαινει καμια φορα να εχουμε καπου ευαισθησια και να παρουσιαζεται στην εγκυμοσυνη!!!Πριν δεν ειχα ποτε μου προβλημα με το στομαχι....μπορει να ερτωγα και μουσακα στις 12 το βραδυ και να κοιμομουν σαν πουλακι!!!
Εκανα μια θεραπεια με χαπια για 28 ημερες προσεχα και τα βραδια να μην τρωω πολυ βαρια και δεν με εχει ξαναπιασει απο τοτε!!!
Αυτο δεν σημαινει οτι σε οποια ποναει το στομαχι μπορει να εχει γαστριτιδα....απλα να προσεχετε να μην τρωτε βαρια και αν δειτε οτι συνεχιζει και μετα την γεννα ο πονος καλο θα ειναι να πατε σε εναν γιατρο να σας δει!

cazolin
15-03-12, 20:44
Καλησπερα!!!Ειχα γραψει ξαναγραψει στο θεμα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης μου το 2010.Μεχρι και να γεννησω με επιαναν αυτοι οι αφορητοι πονοι στο στομαχι.....μεχρι τοτε ελεγα οτι ειναι το μωρο που σπρωχνει το στομαχι....περιμενα πως και πως να γεννησω για να λυτρωθω απο αυτο!!Τελικα και μετα που γεννησα με ξαναεπιασε αυτος ο πονος αλλες δυο φορες....ετσι πηγα σε γαστρεντερολογο!Η μονη λυση ηταν γαστροσκοπηση οπου τελικα ειδαμε οτι ειχα γαστριτιδα!Το στομαχι μου ειχε εσωτερικα πολλες κοκκινιλες και γι αυτο ο πονος!Με τον γυναικολογο μου που μιλησα μου ειπε οτι συμβαινει καμια φορα να εχουμε καπου ευαισθησια και να παρουσιαζεται στην εγκυμοσυνη!!!Πριν δεν ειχα ποτε μου προβλημα με το στομαχι....μπορει να ερτωγα και μουσακα στις 12 το βραδυ και να κοιμομουν σαν πουλακι!!!
Εκανα μια θεραπεια με χαπια για 28 ημερες προσεχα και τα βραδια να μην τρωω πολυ βαρια και δεν με εχει ξαναπιασει απο τοτε!!!
Αυτο δεν σημαινει οτι σε οποια ποναει το στομαχι μπορει να εχει γαστριτιδα....απλα να προσεχετε να μην τρωτε βαρια και αν δειτε οτι συνεχιζει και μετα την γεννα ο πονος καλο θα ειναι να πατε σε εναν γιατρο να σας δει!

Ευχαριστω πολυ Κατια μου!!! Σιγουρα θα εχω τ νου μου μετα τη γεννα!! η αληθεια ειναι οτι απο πριν την εγκυμοσυνη ειχα ευαισθησιες σε στομαχι κ εντερο!! ελπιζω να μην χειροτερεψει!!!!! παντως ειναι πολυ κουραστικο!

zipounaki
15-03-12, 20:48
Ζιπουνακι ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Οταν τηλεφωνησα στο γυναικολογο μου το πρωτο που με ρωτησε ειναι αν ο παθολογος με εξετασε και στη χολη. Ο παθολογος ομως μου ειχε κανει αναλυτικο υπερηχο μεσα σ'αυτα ειδε κ χολη και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα. Μονο το νεφρο μου ειδε λιγακι διογκωμενο!! Τι να πω..... !!!!

Α! να και κάποιος γιατρός που έλεγξε τη χολή!!
Υπομονη λοιπόν cazolin μου!! ;)

κατια81
16-03-12, 09:49
Ευχαριστω πολυ Κατια μου!!! Σιγουρα θα εχω τ νου μου μετα τη γεννα!! η αληθεια ειναι οτι απο πριν την εγκυμοσυνη ειχα ευαισθησιες σε στομαχι κ εντερο!! ελπιζω να μην χειροτερεψει!!!!! παντως ειναι πολυ κουραστικο!

Υπομονη....σε νιωθω!!!!Οι πονοι μου ηταν τοσο αφορητοι που ειχα φτασει και στο νοσοκομειο.....με επιανε δυσπνοια και τρομεροι πονοι στην πλατη!!
Ευχομαι να ειναι μονο το μωρακι σου που εχει στριμωξει τα παντα εκει μεσα!!!;)