PDA

Επιστροφή στο Forum : Αισθησιακές ταινίες και βοηθήματα στις επαφές

administrator
17-05-11, 21:54
κάνετε χρήση αισθησιακών ταινιών ή και βοηθημάτων για τον εμπλουτισμό/βελτίωση ποιότητας/εναλλαγής στις επαφές στην (συζυγική ή μή) σχέση;

η ψηφοφορία είναι ΜΗ ονομαστική, δεν είναι εφικτή η ανάκτηση των στοιχείων ποιός χρήστης ψήφισε.

προς αποφυγη χρήσης του site απο spam ή κακόβουλους χρήστες (που θα αναζητήσουν σχετικές λέξεις στο διαδίκτυο) παρακαλώ χρησιμοποιήστε αυτό το θέμα http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2517 προς συζήτηση γενικής θεματολογίας περι επαφών.

klouzeau
18-05-11, 08:42
Ψήφισα ναι.Συχνά πυκνά νοικιάζουμε καμιά ταινιούλα για ψυχαγωγία:grin::grin:

tzini
18-05-11, 10:21
στην 5η επιλογη εμεις.
φυσιολογικες ανθρωπινες αναγκες!

tzini
18-05-11, 10:32
καλα ειχα ξεχασει να ψηφισω κ ψηφισα τωρα!
α δεν παω καλα!
κ μπρα βο στο φορουμ κ παλι!

christiana08
18-05-11, 10:45
Πολυ προχο ψηφοφορια,μπραβο μ'αρεσει!!!:grin:

Μωρε,φυσιολογικοτατο ειναι και καθολου κακο,αλλα βρε κοριτσια,τι να λεμε τωρα,λειτουργεις μετα απο την παρακολουθηση της Τζουλιας με διαστασεις 90-60-90,εχοντας περασει 3 εγκυμοσυνες?
ΜΠΑΑΑΑΑ!!!!
Αν θελει ψαχπινιες ο Τασουλης,να "πεσει" 15 χιλιαδες ευρωπουλιδια για κοιλιοπλαστικη,ανορθωση στηθους-γλουτων και του κανω εγω αισθησιακο dvd δικης μου παραγωγης :cool:.

FDP
18-05-11, 10:48
:lol::lol::lol:

klouzeau
18-05-11, 10:53
Πολυ προχο ψηφοφορια,μπραβο μ'αρεσει!!!:grin:

Μωρε,φυσιολογικοτατο ειναι και καθολου κακο,αλλα βρε κοριτσια,τι να λεμε τωρα,λειτουργεις μετα απο την παρακολουθηση της Τζουλιας με διαστασεις 90-60-90,εχοντας περασει 3 εγκυμοσυνες?
ΜΠΑΑΑΑΑ!!!!
Αν θελει ψαχπινιες ο Τασουλης,να "πεσει" 15 χιλιαδες ευρωπουλιδια για κοιλιοπλαστικη,ανορθωση στηθους-γλουτων και του κανω εγω αισθησιακο dvd δικης μου παραγωγης :cool:.

Έχει και καλύτερες απο τη Τζούλια:wink:Όσο για το σώμα άστα κλάφτα.Μόνο με ελάχιστο φωτισμό πλέον.Βέβαια βοηθάει και το γεγονός οτι και το σώμα του άντρα μου δεν είναι πλέον και στα καλύτερα(κοιλιές,προγούλια)Καλοζωισμένο το χρυσό μου:razz:

christiana08
18-05-11, 10:58
Καλα,οτι υπαρχουν καλυτερες υπαρχουν,δεν το συζητω.

Οχι,πες μου,βρε κουκλα μου,πως με ελαχιστο φωτισμο,θα χρησιμοποιησει ο χριστιανος στα σωστα σημεια την λιωμενη σοκολατα,οχι πες μου.
Κι'αν σου την ριξει στο ματι??
Για σεξ παμε,οχι για αποκολληση αμβλιστροειδους.
Αστα,πικρα μαυρη σου λεω.

Αχ,θα μας φαει η ρουτινα.

klouzeau
18-05-11, 11:01
Καταρχάς με λιωμένη σοκολάτα το'χεις σίγουρο το έγκαυμα:lol:Έπειτα όταν λέω ελάχιστο φώς, εννοώ το φώς της τηλεόρασης ή αναμένο φώς απο διπλανό δωμάτιο.Κοίταξε, φρουτοσαλάτες και ζελέ όπως 9 1/2 βδομάδες δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

christiana08
18-05-11, 11:19
Χαμενη υποθεση,σου λεω,στο διπλανο δωματιο ειναι το τριο ετοιμο για επιθεση.:lol:
Εγω το ζελε δεν το δοκιαμαζω,αν δεν γινω Κιμ Μπασιντζερ.

riniw 1980
18-05-11, 13:43
ενίοτε καμιά ταινιούλα...βασικά όμως δε μ'ενοχλεί αν θέλει κι εκείνος να πάμε σε κάνα sex shop για κάτι πιο kinky αλλά μου το παίζει κύριος ο μούλος!!!!!!

christiana08
19-05-11, 07:25
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παραγγελια μεσω ιντερνετ,Ρινιω μου!!!

christiana000
21-05-11, 20:34
με ξενερωνουν αυτου του ειδους οι ταινιες.πολυ ψεμα ρε γαμωτο!αποψη μου.

rkt
21-05-11, 20:57
Πολύ προχωρημένες μας βρίσκω. Μπράβο....
Το 5ο ψήφισα. Του βάζω να βλέπει ταινία, για να μην βλέπει ...εμένα.:lol:
Και έχουμε καμμιά ...πτώση του αεροσκάφους.:lol::lol:
Καλά, πλάκα κάνω. Δεν είμαι και τόοοοοοσο χάλια. Ελπίζω....:rolleyes:

fistikaki
21-05-11, 21:35
δε θα με χαλαγε, αλλα δε ξερω για ποιον λογο, καθε φορα που βλεπουμε καμια τσοντα μαζι.. λιωνουμε στο γελιο.... ειναι απο αμηχανια? ειναι γιατι μας φαινεται αστειο? το παιρνουμε αποκλειστικα και μονο στη πλακα? δε ξερω...

fido-dido
31-05-11, 16:08
εμεις βαζουμε που και που καμια ταινιουλα αλλα ενω εχουν ωραιες γυναικες οι αντρες στις περισσοτερες ειναι φουσκωτοι και ασχημοι, και βαριεμαι να βλεπω, απο βοηθηματα δαχτυλιδι εχουμε χρησιμοποιησει αρκετες φορες και πριν το παιδι παιχνιδια ρολων, οπως αυστηρη καθηγητρια -ατακτος μαθητης, γιατρος-νοσοκομα, υπηρετρια-αφεντης κλπ με το αντιστοιχο outfit παντα....... ε μετα με το παιδι στο διπλα δωματιο δεν εχουμε και πληρη ελευθερια.........

fido-dido
31-05-11, 16:14
Καταρχάς με λιωμένη σοκολάτα το'χεις σίγουρο το έγκαυμα:lol:Έπειτα όταν λέω ελάχιστο φώς, εννοώ το φώς της τηλεόρασης ή αναμένο φώς απο διπλανό δωμάτιο.Κοίταξε, φρουτοσαλάτες και ζελέ όπως 9 1/2 βδομάδες δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

εμενα σοκολατες, σιροπια και γενικα τροφιμα με ξενερωνουν.
οσο για το φως κι εμενα χαμηλωμενο μ αρεσει, δημιουργει μια ατμοσφαιρα οπως των κεριων χωρις ομως να κινδυνεει να παρει φωτια το σπιτι

Μαρια2010
02-06-11, 14:44
βρε κοριτσια ποτε μα ποτε δεν εχουμε παρει ταινια,δεν μου αρεσει καθολου,ασε που δεν φουντωνω με αυτον τον τροπο...δεν τις χρειαζομαστε κιολας προς το παρων γιατι γινεται χαμος με το που κοιτιομαστε...αχ μακαρι να συνεχισουμε ετσι και να μην τις χρειαστουμε...

DALIA
02-06-11, 14:54
δε θα με χαλαγε, αλλα δε ξερω για ποιον λογο, καθε φορα που βλεπουμε καμια τσοντα μαζι.. λιωνουμε στο γελιο.... ειναι απο αμηχανια? ειναι γιατι μας φαινεται αστειο? το παιρνουμε αποκλειστικα και μονο στη πλακα? δε ξερω...

:lol::lol::lol::lol::lol:
Eμείς το πάθαμε αυτό με κάτι ελληνικές...( όχι τζούλια και την άλλη την ξανθιά ), ήταν με έναν αναισθησιολόγο και γκεστ ο Γκουσγκούνης

βρε κοριτσια ποτε μα ποτε δεν εχουμε παρει ταινια,δεν μου αρεσει καθολου,ασε που δεν φουντωνω με αυτον τον τροπο...δεν τις χρειαζομαστε κιολας προς το παρων γιατι γινεται χαμος με το που κοιτιομαστε...αχ μακαρι να συνεχισουμε ετσι και να μην τις χρειαστουμε...

Βασικά δεν έχει να κάνει με το αν τις χρειάζεσαι ή όχι...απλά είναι κάτι διαφορετικό.
Έτσι και αλλιώς όποιος φουντώνει μόνο έτσι το'χει χαμένο το παιχνίδι

Μαρια2010
02-06-11, 15:02
:lol::lol::lol::lol::lol:
Eμείς το πάθαμε αυτό με κάτι ελληνικές...( όχι τζούλια και την άλλη την ξανθιά ), ήταν με έναν αναισθησιολόγο και γκεστ ο Γκουσγκούνης

Βασικά δεν έχει να κάνει με το αν τις χρειάζεσαι ή όχι...απλά είναι κάτι διαφορετικό.
Έτσι και αλλιώς όποιος φουντώνει μόνο έτσι το'χει χαμένο το παιχνίδι ξερεις ποσα ζευγαρια γνωριζω που φουντωνουν μονο ετσι;;;δυστυχως οπως λες και εσυ το εχουν χασει το παιχνιδιιιιιιιιιι....να σου πω την αληθεια δεν μπορω να καταλαβω τι το διαφορετικο εχουν...

DALIA
02-06-11, 15:21
ξερεις ποσα ζευγαρια γνωριζω που φουντωνουν μονο ετσι;;

αυτοί είναι άλλη περίπτωση...:?

DALIA
02-06-11, 15:23
εμενα σοκολατες, σιροπια και γενικα τροφιμα με ξενερωνουν.

και εμένα επίσης...

maria-giannis
03-06-11, 12:38
εμεις ταινια μαζι δεν εχουμε δει,ο καθενας ξεχωριστα ναι!!:lol::lol::lol:
παντως πιστευω οτι αν δουμε μαζι θα μας πιασουν τα γελια.πιο πολυ θα το καναμε για να παρουμε καμια ιδεα!οσο για βοηθηματα μονο δαχτυλιδι εχουμε χρησιμοποιησει.παντως για να πω την αμαρτια μου ενα ζαχαρωτο εσωρουχο θα το ηθελα!

fistikaki
10-06-11, 16:50
τι ειναι ρε κοριτσια το δαχτυλιδι?

dagmar
10-06-11, 17:20
έχουμε χρησιμοποιήσει διάφορα σεξ.βοηθήματα κατά καιρούς και τα περισσότερα μου αρέσουν..όσο για αισθ.ταινίες κάθε άλλο παρά αισθησιακές τις βρίσκω.. ή χαζογελάμε με τις κραυγές και τα πλάνα ή συνήθως τις βαριέμαι και το κλείνουμε.νομίζω πως προτιμά να τις χαζεύει μόνος του.

Active Member
10-06-11, 22:49

http://www.pharmshop.gr/Image_Gallery/Pr_7230.jpg

Μη ρωτησεις που το βαζουν! ;):p

fistikaki
10-06-11, 23:41
:shock::shock::shock::shock::shock:

τι ειναι αυτο????????
ειναι κατι γνωστο, δηλαδη? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!

:oops:
ποσο πισω εχω μεινει:?

τι κανει αυτο το πραγμα? μασαζ στο πεος?

sokolata
10-06-11, 23:52

τι ειναι αυτο????????

Πήγα να σου απαντήσω και συνειδητοποίησα ότι δεν θυμάμαι πώς χρησιμοποιείται :o Μετά το παιδί αρχίζεις να ξεχνάς τελικά....

fido-dido
13-06-11, 13:21

τι ειναι αυτο????????

εχει δονηση και σκοπος του ειναι να ερεθιζει την κλειτοριδα της γυναικας.
κυκλοφορει εδω και 5-6 χρονια τουλαχιστον.

sweet_february
13-06-11, 14:56

τι ειναι αυτο????????

Μπορεις να το πεις κι ετσι!

Μικρο και αθωο μου φυστικι!! :lol::lol:

foten
24-06-11, 10:02
xaxaxaxaxxa

mor@ki_K
24-06-11, 10:24
Εγω θα συμφωνίσω με την Χριστιάννα.
Δεν μου αρέσει τώρα μετα την γέννα να βλέπω με τον άνδρα μου αισθησιακές ταινίες γιατί νομίζω πως θα κλείσει τα ματια του και θα σκέφτεται την κουκλαρα στην ταινια και οχι εμενα, (γιατι όπως γνωρίζετε οι άνδρες αντιδρουν πιο πολύ με την εικόνα).
Προτιμω να τις βλέπω μόνη μου...άσε που κοκκινίζω αν τις βλέπω με άλλον μαζι.
Α, όσο για την Τζούλια,
ρε συ Χριστιάννα μου, αυτην την ξενέρωτη τ&^$#α βρήκες να πεις για παραδειγμα?

αννιτα!
24-06-11, 15:15
εγω ψηφισα το 4,δεν μου πολυαρεσει βρε κοριτσια μονος του ας καθετε να κοιταει οσο θελει αλλα οταν καθομαι μαζι του να δω χανομαστε στα γελια,δεν ξερω γιατι!!Εμενα με ξενερωνουν πιο πολυ γιατι πλεον τον ερωτα τον εχουν κανει εμποριο και χαλανε κατι τοσο ομορφο και γλυκο οπως ειναι ο ερωτας!!

Rasputin
28-06-11, 13:05
Το original δακτυλίδι είναι κάτι σαν σφικτήρας που μπαίνει στη βάση του πέους, παγιδεύοντας το αίμα και έτσι διατηρείται η στύση για ώρες. Αυτό που έκανε ποστ η... active member είναι άλλο. Μπήκα να δω τι γίνεται μετά από τόσο καιρό και το χετε ρίξει στα ωραία, βλέπω :P

Active Member
07-07-11, 16:41
Τα καλυτερα χανεις λεμε!

GIOYLA
07-07-11, 17:28
χαχαχαχα δεν το ειχα δει το θεματακι!μπραβο στο forum:D:D:D
ε νομιζω μετα απο 17 χρονια γαμου τα ριχνεις στα σκληρα:D:D:D:D

Dimitra83
16-07-11, 13:16
το δαχτυλιδι πρωτη φορα το ακουω και το βλεπω:shock: και κανει μασαζ στο πεος αυτο το πραγμα?παγιδευει το αιμα?και αμα το στραγγαλισει και μετα δε ξανακανει κουκουυυυ?:pδε χρειαζεται εχουμε και χερια:oops::oops:
ποτε δεν εβαλα...τσοντα για να ερθουμε σε επαφη.ξενερωνω αφανταστα και δε μπορω να καταλαβω τι ακριβως αρεσει στους αντρες :shock: εχουμε δει για πλακα 2-3 φορες και μετα οχι μονο δε μπορεσα να κανω σεξ αλλα ειχα λυθει και στο γελιο.παντα ειναι μια αμεριμνη αθωα σεξυ γυναικα και ενας μητσαρας βαγγελας καφρος που τη βαζει κατω:rolleyes:το οτι εχει δει τσοντες οταν ημουν εγκυος το ξερω:rolleyes: δε μου το ειπε αλλα το ξερω γιατι το πρωι η τηλεοραση ηταν στο νοβασινεμα 3:lol:

maria-giannis
16-07-11, 22:11
ρε δημητρα σε καλο σου!!!!μη φοβασαι δε θα το στραγγαλισει!!!περισσοτερο για τη γυναικεια ευχαριστηση ειναι παρα για την αντρικη.το φοραει ο αντρας και εχει 3 επιπεδα εντασης.ετσι οπως γινεται η επαφη ακουμπαει πανω στη γυναικα και ερεθιζει τη κλειτοριδα.προσπαθησα να το θεσω οσο πιο κοσμια μπορουσα!αυτο κανει το δαχτυλιδι δε σφιγγει ουτε παγιδευει το αιμα για να κρατησει περισσοτερο η στυση.πλακα εχει να το δοκιμασετε!!!!

Dimitra83
16-07-11, 22:19
ντρεπομαι να παω να το αγορασω:oops::oops:

manoulina
16-07-11, 22:29
Αααααα μάλιστα τώρα κατάλαβα τι κάνει.... και το είχε μπανίσει ο δικός μου στο σούπερ μάρκετ αλλά τον αποθάρυνα γιατί λέω"θα δώσεις 8 € για μια μα....... που δεν έχουμε καταλάβει και τι ακριβώς κάνει???"

Παρεπιπτόντως μια χαρά το βρίσκω το θεματάκι. Στο 2011 ζούμε.... γίνονται τόσα γύρω μας, οι ντροπές μας μαράνανε.....
Το 5 ψήφισα κι εγώ.

Υ.Γ. Η Τζούλια άθλια!!! Ειδικά στο πρώτο εργάκι του λέω "πω πω χάλια!!! φοράει και τρέσσα!!" (το επάγγελμα βλέπεις..) και μου λέει "απο όσα γίνονται αυτό πρόσεξες???" :lol:

Dimitra83
16-07-11, 22:34
εγω δε το ειδα της τζουλιας ρε παιδια!τοσο γελιο εχει?να προμηθευτω με ποπ κορν?

manoulina
16-07-11, 22:40
Δημητρούλα μου είναι απο τα πιο βατερά πορνό και οι δυο ταινίες της που έχουν κυκλοφορήσει. Βογγάει τόσο βαρετά που σεκάνει να χασμουριέσαι.....

maria-giannis
16-07-11, 22:42
Υ.Γ. Η Τζούλια άθλια!!! Ειδικά στο πρώτο εργάκι του λέω "πω πω χάλια!!! φοράει και τρέσσα!!" (το επάγγελμα βλέπεις..) και μου λέει "απο όσα γίνονται αυτό πρόσεξες???" :lol:
χαχαχαχαχχα και γω τη τρεσσα ειχα δει πρωτη πρωτη!!!μαλλον ιδιο επαγγελμα ε?

εγω δε το ειδα της τζουλιας ρε παιδια!τοσο γελιο εχει?να προμηθευτω με ποπ κορν?
δημητρα πραγματικα ειναι πολυ χαλια γιατι η κοπελα ειναι αθλια και......πως να το πω......δεν εχει αληθοφανεια το πραμα ρε παιδι μου!!!:D
να μη ντρεπεσαι!προφυλακτικα πως αγοραζει ο κοσμος?το ιδιο πραγμα ειναι!

Dimitra83
16-07-11, 22:48
καλα η τζουλια γενικως ειναι βαρετη.μιλαει και νομιζεις οτι εχει σταματησει ο χρονος
θα πω του αντρα μου να το παρει το δαχτυλιδι ααα δε παιζω το εχετε δοκιμασει ολες και εγω στην απεξω!

annia
16-07-11, 23:01
αυτο το δαχτυλιδακι το πηραμε και εμεις(δημητρα πως σου ξεφυγε?)Ασζετο αλλα εγω το παιρνω απο το σ/μ και με κοιτανε με μισο ματι αχαχαχαχαχα....Οσο για την τζουλια ειδα και εγω το 1αλλα ξενερωσα πολυ βαρετη ασε που λυθηκα και στα γελια

Dimitra83
16-07-11, 23:14
ελα ντε πως μου ξεφυγε!αννια πολυ προχω σε βρισκω ζουλεψα τωρα!!

newbie G
16-07-11, 23:24
χαχαχαχαχχα και γω τη τρεσσα ειχα δει πρωτη πρωτη!!!μαλλον ιδιο επαγγελμα ε?

Ε δε χρειάζεται να είσαι κομμώτρια για να καταλάβεις ότι φοράει τρέσσα. Βγάζει μάτι! Άσε που δεν της έχει μείνει τρίχα για τρίχα.

καλα η τζουλια γενικως ειναι βαρετη.μιλαει και νομιζεις οτι εχει σταματησει ο χρονος
θα πω του αντρα μου να το παρει το δαχτυλιδι ααα δε παιζω το εχετε δοκιμασει ολες και εγω στην απεξω!

Βλακεία είναι το δαχτυλίδι, αλλά πάρτο μια φορά να το δοκιμάσετε. Για να γελάσετε κυρίως. Εγώ είχα ξεραθεί στο γέλιο με το μπζζζζζ που έκανε από τη δόνηση και δεν κρατιόμουν, επειδή με γαργαλούσε και τελείωσα αμέσως. Ούτε 2 λεπτά δεν άντεξα. Δεν το ξαναπήραμε. :p

Dimitra83
16-07-11, 23:29
το τζζζζζζ ακουγεται πολυ δυνατα?μην αποσυντονηστω απο τα γελια!:lol:

Ellemphriem
16-07-11, 23:41

Εχμ.......8-) Την Τζουλια κανενας δεν την ακουει χαρα μου, για να την βλεπουν ειναι. Δεν πα να κανει και διαφημηση χαβουζας? αν εκεινη την στιγμη το κανει με τσοντα απο πισω κανενα δεν θα νοιαξει ΠΩΣ μιλαει, αλλα θα τους νοιαξει του τι δειχνει και ΠΩΣ το χρησιμοποιει......με νοας? :p

Dimitra83
16-07-11, 23:47
αχαχαχα και να την ακουσει μηπως θα ακουσει και τιποτα της προκοπης?αυτη οποτε ανοιγει το στομα της πρεπει να κραταμε ομπρελα γιατι πεταει τουβλα

fistikaki
17-07-11, 01:06

οκ...και νομιζα οτι μονο εγω ειμαι ουφο..

και γω με την τρεσσα ειχα κολλησει, το ελεγα και το ξαναελεγα στον αντρα μου... μα σοβαρα τωρα ρε παιδια, πηρε τοσα φραγκα, εκαναν τοση μανουρα γι αυτην την ιστορια, ολο το πανελληνιο ειδε το βιντεο....

δεν μπορουσαν να της φτιαξουν ενα μαλλι της προκοπης?

maria-giannis
17-07-11, 01:19
την ειδα τη προηγουμενη βδομαδα να ψωνιζει στη γλυφαδα και εχει βαλει μια τρεσσα μεχρι το πωπω της,για να το θεσω ευγενικα,η οποια παιδια ειναι παρα πολυ χαλια.καταρχας ειναι διαφορετικο ξανθο απο το δικο της και φαινεται.παντως οι ταινιες τετοιου τυπου περισσοτερο για γελια ειναι παρα για να σε "βοηθησουν"!

maria-giannis
17-07-11, 01:24
Ε δε χρειάζεται να είσαι κομμώτρια για να καταλάβεις ότι φοράει τρέσσα. Βγάζει μάτι! Άσε που δεν της έχει μείνει τρίχα για τρίχα.

Βλακεία είναι το δαχτυλίδι, αλλά πάρτο μια φορά να το δοκιμάσετε. Για να γελάσετε κυρίως. Εγώ είχα ξεραθεί στο γέλιο με το μπζζζζζ που έκανε από τη δόνηση και δεν κρατιόμουν, επειδή με γαργαλούσε και τελείωσα αμέσως. Ούτε 2 λεπτά δεν άντεξα. Δεν το ξαναπήραμε. :p
αυτη η ερημη η τρεσσα που στηριζεται ηθελα να ξερα!!
παντως το δαχτυλιδι την κανει τη δουλεια του!!!!αν με εννοατε!!!!:-P:-P
το κακο ειναι ομως οτι δε σε προειδοποιει οτι τελειωνουν οι μπαταριες και εκει που λειτουργει κατεβαζει διακοπτη!!!!!!

χμ....εγω το εχω χρησιμοποιησει και μονη μου,για να ελεγξω την αποτελεσματικοτητα του προιοντος!!!!!!

mikewok
17-07-11, 01:42
Εγω παντως τα θέλω τα Dvd μου που και που. Λιγο βοηθεια δε βλαπτει..
froutakia (http://www.froutakia.biz)

Dimitra83
17-07-11, 09:18
τι και σε αφηνει στα κρυα του λουτρου?α δε παιζω!:lol: το ειπα στον αντρα μου ουτε αυτος το ηξερε:rolleyes: η αληθεια ειναι οτι ετσι οπως του το περιεγραψα τρομαξε:lol:

fridoula
25-07-11, 19:17

τι ειναι αυτο????????

αχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σαι καλα γελασα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
παντως ουτε εγω το ηξερα αυτο!!!!!!!!!!!!:p:p:p

mariakr
25-07-11, 21:11

τι ειναι αυτο????????

χαχαχα Σαν να διαβάζω τη σκέψη μου..χωρίς να έχω προλάβει να γράψω...πολύ γέλιο...

fido-dido
26-07-11, 07:36
Αααααα μάλιστα τώρα κατάλαβα τι κάνει.... και το είχε μπανίσει ο δικός μου στο σούπερ μάρκετ αλλά τον αποθάρυνα γιατί λέω"θα δώσεις 8 € για μια μα....... που δεν έχουμε καταλάβει και τι ακριβώς κάνει???"

Παρεπιπτόντως μια χαρά το βρίσκω το θεματάκι. Στο 2011 ζούμε.... γίνονται τόσα γύρω μας, οι ντροπές μας μαράνανε.....
Το 5 ψήφισα κι εγώ.

χαχαχα εκτος απο την τρεσσα που κανει μπαμ εμενα με πηραν τα γελια οταν ξεκιναει που ακουγεται απο μεσα η μουσικη απο το "καφε της χαρας"
καλα για τις ατακες δν το συζητω!
το δευτερο δν μπορουσα να το κατεβασω

Agkalia
26-07-11, 07:46
Τι ώρα ρε παιδιά βλέπετε; Εγώ μόλις πάει 9.30-10.00 κατεβάζω ρολά ...χρψ...ΖΖΖΖ...

depybal
26-07-11, 10:32
πάντως εγώ δεν το δέχομαι..ο άνδρας μου να φτιάχνεται..και μάλιστα μπροστά μου..με άλλες γυναίκες!τι να πω..?είμαι πουριτανή?δεν με τιμά βρε κορίτσια αυτό..να σκέφτεται άλλη...εκείνη τη στιγμή είμαστε εγώ και αυτός που πρέπει να παίξουμε το έργο!θέλω να του αρέσω εγώ και να είμαι ποθητή!αν μου ζήταγε κατι τέτοιο...θα προσβαλλόμουν!καθένας έχει τις απόψεις του και τα βίτσια του!

manoulina
26-08-11, 20:02
πάντως εγώ δεν το δέχομαι..ο άνδρας μου να φτιάχνεται..και μάλιστα μπροστά μου..με άλλες γυναίκες!τι να πω..?είμαι πουριτανή?δεν με τιμά βρε κορίτσια αυτό..να σκέφτεται άλλη...εκείνη τη στιγμή είμαστε εγώ και αυτός που πρέπει να παίξουμε το έργο!θέλω να του αρέσω εγώ και να είμαι ποθητή!αν μου ζήταγε κατι τέτοιο...θα προσβαλλόμουν!καθένας έχει τις απόψεις του και τα βίτσια του!

Ελα μωρέ μη το βλέπεις έτσι.... άλλωστε δεν νομίζω οτι φτιάχνεται κανείς με αυτά που βλέπει. Μάλλον περισσότερο απο τα τόσα βογκητά που ακούγονται ανάβει κανείς παρά απο τις γυναίκες και απο τους τεράστιους....λούτσους!!! ;)

Tinsey
27-08-11, 02:13
εκείνη τη στιγμή είμαστε εγώ και αυτός που πρέπει να παίξουμε το έργο!
Εσύ και αυτός και ό,τι έχει ο καθένας σας στο μυαλό του. Μπορεί να είσαστε ας πούμε εσύ, αυτός, ο Μπραντ Πιτ και η Αντζελίνα Ζολί :p

Οι περισσότεροι δεν χρειάζονται (χρειαζόμαστε) αισθησιακές ταινίες για να φτιαχτούμε, μπορούμε απλά να χρησιμοποιήσουμε τη φαντασία μας. Ποιος ξέρει τι σκέφτεται κανείς εκείνη την ώρα; Βέβαια θα μου πεις, καλύτερα να σκέφτεται την Αντζελίνα παρά πότε θα πάει το αυτοκίνητο συνεργείο....

Rasputin
07-10-11, 10:37
Εσύ που δε δέχεσαι να "φτιάχνεται ο άντρας σου με άλλες μπροστά σου" (που είναι χαζό να το σκέφτεσαι έτσι αλλά οκ) φροντίζεις φαντάζομαι να κρατάς αξιοπρεπώς το σώμα σου και να μη γυρνάς στο σπίτι -αφου κοιμηθούν τα παιδιά- με καμια φαρδιά φόρμα, ε? Φαντάζομαι τα κάνεις αυτά. Ε? ε?

Thaumataki
07-10-11, 11:51
Εσύ που δε δέχεσαι να "φτιάχνεται ο άντρας σου με άλλες μπροστά σου" (που είναι χαζό να το σκέφτεσαι έτσι αλλά οκ) φροντίζεις φαντάζομαι να κρατάς αξιοπρεπώς το σώμα σου και να μη γυρνάς στο σπίτι -αφου κοιμηθούν τα παιδιά- με καμια φαρδιά φόρμα, ε? Φαντάζομαι τα κάνεις αυτά. Ε? ε?
Μιλάμε είσαι ο Mr. Perfect εσύ!

Thaumataki
07-10-11, 11:54
http://www.pharmshop.gr/Image_Gallery/Pr_7230.jpg

Μη ρωτησεις που το βαζουν! ;):p
Χαχαχαχαχαχα λοιπόν το συγκεκριμένο κάνει απίστευτο θόρυβο. Το είχαμε χρησιμοποιήσει μια και μόνο φορά :oops: ,αλλα μιλάμε δεν υπάρχει... Είχα ξεκαρδιστεί -με γαργαλούσε κι εμένα κι εκείνον- και έκανε πολύ φασαρία!

neraidoula mou
08-10-11, 00:59
κοριτσια γεια σας ,εμεις μια φορα ειχαμε δει ταινια αλλα δεν κρατησε πολυ αλλα εγω ντρεπομουν κ ειχα κατακοκκινησει λεμεκ γελαγα συνεχεια απο αμηχανια...αλλα ωρεα ειναι που κ που να κανεις πραγματα που δν εχεις ξανακανει...αλλα εγω κ παλι ντρεπομε

depybal
01-11-11, 23:38

δόξα το θεό το σώμα μου είναι καλύτερο από ποτέ!προσέχω όσο μπορώ να είμαι πάντα περιποιημένη..όχι μόνο για τον άνδρα μου αλλά κυρίως για τον εαυτό μου!και να σου και κάτι...μου αρέσουν οι φόρμες!!δεν ξέρω αν σκέφτομαι χαζά..όπως λες..αλλά ποτέ δεν μου το έχει θίξει ο άνδρας μου το θεματάκι. είπαμε,όλες οι γνώμες δεκτές!ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του!

CosmosKGr
23-11-11, 12:38
Ωραίο το θέμα και ικανοποιητικά προχωρημένο!;)

Έχουν θιχθεί διάφορα. Θα δοκιμάσω να αναφερθώ σε κάποια.
Έχουμε και λέμε λοιπόν…

1. Ταινίες
Εγώ: Μερικές μου αρέσουν αρκετά (συνήθως οι πιο extreme), άλλες, απλά βλέπονται και άλλες είναι για γέλια.
Η σύζυγος: Ούτε να τις δει! Παίζει πολύ η ζήλεια. Για εμένα, χωρίς ουσιαστικό λόγο. Φυσικά, με παίρνει η μπάλα τελικά αλλά οκ, δεν χαλιέμαι κιόλας.

2. Γυναικεία εσώρουχα
Εγώ: Με αφήνουν σχετικά αδιάφορο.
Η σύζυγος: Τα εκτιμά δεόντως αλλά η αγορά τους με περίσκεψη για οικονομικούς λόγους. Όμως οκ, μου αρέσει που το ψάχνει σχετικά.

3. Δαχτυλίδι
Το έχουμε δοκιμάσει αλλά δεν μας φάνηκε και τίποτα το ιδιαίτερα καλό. Και από θόρυβο, υπαρκτός αλλά ανεκτός.
Εγώ: Δεν το θέλω γιατί με φτάνει πολύ συντομότερα στο τέλος και δε λέει με τίποτα έτσι.
Η σύζυγος: Ούτε κρύο, ούτε ζέστη. Κατά περίπτωση αρέσει αλλά δεν της είναι και τίποτα το σπουδαίο.

4. Γλυκά & άλλα εδέσματα
Και οι δύο μας: Από μακριά! Μεγάλη πατάτα λέμε. Κρίμα τη φήμη τους. Μόνο φασαρία και άγχος προκαλούν. Αυτά είναι ωραία μόνο στην κατ’ εξορισμού τους χρήση δηλαδή για φάγωμα (και πάλι με μέτρο βέβαια).

5. Τζούλια
Απορώ πώς και έχει μπει το συγκεκριμένο θέμα εδώ! Και καλά ως τί;! Ως… «βοήθημα»;! Τέσπα.
Και οι δύο μας: Πάρα πολύ ωραία κοπέλα. Δε χωρά αμφιβολία σε αυτό. Αλλά, μέχρι εκεί! Μετά ξεκινά το καμένο! Σχεδόν σε όλα όσα έχει προσπαθήσει να κάνει με δημόσια απήχηση, είναι τελείως ατάλαντη. Φυσικά και στις περίφημες ταινίες της για… ενήλικες! Κρίμα πάντως γιατί, αν το πάλευε σωστά π.χ. καθαρά στο modeling, θα είχε σοβαρές ελπίδες για πολλά καλύτερα.

6. Λοιπά βοηθήματα
Και οι δύο μας: Ανοιχτοί σχεδόν σε όλα! Τα θεωρούμε μια χρήσιμη νότα (αυστηρά για το σκοπό που υπάρχουν πάντα). Είμαστε θετικοί τουλάχιστον στη δοκιμή. Αν μας αρέσει κάτι οκ, θα υπάρχει και συνέχεια όταν θα νιώθουμε ότι θέλουμε το κάτι παραπάνω, όχι πάντα βέβαια.

7. Σχετικά μαγαζιά
Και οι δύο μας: Αν ο χώρος τους είναι προσεγμένος και προσεγγίσιμος οκ, πάμε μαζί ή και μόνος μου μετά συνεννοήσεως. Πάντως είναι αλλιώς το να έχεις τις επιλογές μπροστά σου live από το να προσπαθείς να βγάλεις συμπέρασμα από περιγραφές και φωτογραφίες της κακιάς ώρας τύπου internet κ.λ.π.

Nitsa2
28-11-11, 13:30
Όχι απλά προχό...πολύ προχό θέμα!!!!!!!!
Λοιπόν... εμείς καθότι φλογερό ζευγάρι & με πολύ φαντασία δεν είχαμε τέτοια θέματα αλλά τον τελευταίο καιρό, κάτι η κούραση κάτι τα ψυχολογικά, λέω να επισκεφτώ ένα τέτοιο κατάστημα και να παρω μία πλαστική κούκλα για το σύζυξ...
Ξέρετε αν φτιάχνουν αντίγραφα γυναικών? Να πάρω μία ίδια μ' εμένα για να μην παραπονιέται!!!

Nitsa2
28-11-11, 13:35
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παραγγελια μεσω ιντερνετ,Ρινιω μου!!!

Και στα παραδίδουν σε διακριτική συσκευασία!!! oh yes...
Μην πέσουν στα χέρια κανενός θυρωρού κι αρχίσει να σε βλέπει αλλιώς ή της
περίεργης πεθεράς και πάθει εγκεφαλικό!!!:lol:

Stellina21
29-11-11, 10:19
Εγω έχω μεγαλη γκαμα εσωρουχων και στολών έχω να σας πω! Αυτη η νοσοκομα εχει γίνει αναρπαστη!
Χρησιμοποιούμε αρκετα "παιχνιδακια" γενικα και μας αρεσει πολύ και η εναλλαγη χώρων! Ολο κρεβατι,κρεβατι,κρεβατι το βαριέσαι...

vaso lux
29-11-11, 19:02
το τζζζζζζ ακουγεται πολυ δυνατα?μην αποσυντονηστω απο τα γελια!:lol:
εγω πιστευω οτι ψιλοακουγεται:rolleyes: ασε που με γαργαλουσε κιολαs....χαχαχαχαχ......προτιμω τετοιου ειδουs παιχνιδια παρα πορνο ταινειεs:rolleyes:

ΧΑΡΟΥΛΑ.
29-11-11, 19:22
ωραιο θεματακι:D:D:D.το δαχτυλιδι καλο.με τις ταινιες δεν εχω καποιο προβλημα αλλα προτιμω καλυτερα πραγματα απ το να απολβαλκωνομαστε βλεποντας αλλους......η τζουλια χαλια αλλα εχει καταντησει οικογενειακη υποθεση εριξα γελιο με μια φιλη που την εδειξε στον αντρα της για να εκτιμησει την ιδια:lol::roll::lol:.τα καταστηματα παλι προτιμω τα e shop (γενικα οχι μονο για αυτο το αντικειμενο)αλλα και παλι δεν εχει στην περιοχη μας.

Eirini_Dr
02-12-11, 01:24
Πως μου ειχε ξεφυγει τετοιο θεμα............!

Θα ξεκινησω απο τα βασικα....... Πρωτα πρεπει να πετυχω το συζυγο σπιτι! Δουλευω πολλες ωρες δουλευει ακομα περισσοτερες.....πολλες φορες οταν γυρναει κοιμαμαι κι ακομα περισσοτερεσ οταν γυρναει ισα που προλαβαινει να πει νυσταζ (το Ω λειπει....τον εχει ηδη παρει ο υπνο πριν ολοκληρωσει)οποτε........ Παιρνω ποπ κορν και βλεπω τις ταινιες μονη μου! Α κι εχω και κοκα κολιτσα για τη χονεψη!

Δεν κανουμε που δεν κανουμε τιποτα.....ας μαθαινουμε και κατι!!!!!!!!

selestina
04-12-11, 10:17
εμεις δεν εχουμε προβλημα με τα παιχνιδια μια χαρα κ εμενα μ αρεσουν,αλλα το δαχτυλιδι το δοκιμασαμε κ δεν μ αρεσε,πρωτον κανει αυτο το ζζζζζζζζζζζζζζ κ μετα με επισαν τα γελοια!!

neogenitaki
04-12-11, 10:44
Όχι απλά προχό...πολύ προχό θέμα!!!!!!!!
Λοιπόν... εμείς καθότι φλογερό ζευγάρι & με πολύ φαντασία δεν είχαμε τέτοια θέματα αλλά τον τελευταίο καιρό, κάτι η κούραση κάτι τα ψυχολογικά, λέω να επισκεφτώ ένα τέτοιο κατάστημα και να παρω μία πλαστική κούκλα για το σύζυξ...
Ξέρετε αν φτιάχνουν αντίγραφα γυναικών? Να πάρω μία ίδια μ' εμένα για να μην παραπονιέται!!!

xaxa πες το ψέματα!το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ!!που μας καταντήσανε!!!!

maestria
18-01-12, 11:15
Γιατί να μην κάνεις; Ότι βοηθήσει!
Αν κι αυτό που μας χρειάζεται περισσότερο απ' όλα για να βελτιωθεί η ερωτική μας ζωή είναι... ΥΠΝΟΣ! ;)

valia-loukoumaki
05-04-12, 17:38
Eμείς παιδιά χρησιμοποιούμε sex toys πολύ συχνά γιατι έχουμε sex shop (και κανονικό και ιντερνετικό)!!!Πάντως και να μην είχαμε το μαγαζί είμαστε πολύ θετικοί στις "δοκιμές" και ποτέ δε βγήκαμε χαμένοι! ;-) Όσον αφορά τις ταινίες,εγώ δεν είμαι πολύ φαν,αλλά ο άντρας μου φτιάχνεται οπότε που και που βλέπουμε καμία. Γενικά πάντως επειδή είναι η δουλειά μου αυτή ξέρω οτι υπάρχουν παιχνίδια για ΟΛΟΥΣ,όσο "πουριτανοί" και να είναι...Και να στε σίγουροι οτι - αν φυσικά το θέλουν και οι δύο - η χρήση βοηθημάτων μόνο καλό κάνει στην ερωτική ζωή!

dore
05-04-12, 18:40
Εγω παλι στην αρχη με τις ταινιες αισθανομουνα λιγο αβολα..νομιζα οτι η φαντασια μας στερεψε και αρα χρειαζομασταν εξωγενη βοηθεια. Τωρα που χαλαρωσα πιστευω οτι βοηθανε και αυτες σε ενα βαθμο...μαλλον σε μεγαλο βαθμο.

Cristy
05-04-12, 18:56
Ωπ!
Τώρα το πήρα χαμπάρι το θεματάκι...
Επίσης τώρα θυμήθηκα ότι αν κι έχουμε δοκιμάσει το δαχτυλίδι... δεν θυμάμαι τίποτα, ούτε για αίσθηση, ούτε για θόρυβο, απλά θυμάμαι ότι τόχουμε δοκιμάσει...
Και ταινίες ... κάπου τις έχουμε βάλει... αλλά που???
Μήπως να πάρουμε καμιά καινούργια???
Τη Τζούλια την έχω δει (στη δουλειά παρακαλώ!!!), το 1ο της εργάκι, αποσπάσματα φαντάζομαι, γιατί κράτησε μόνο 10 λεπτά... η κοπέλα είναι επιεικώς άθλια!!!
Στα του θέματος... τελευταία το έχουμε ρίξει στους "ρόλους"... με το που με βλέπει ντυμένη ...νοσοκόμα πχ, δεν χρειάζεται ούτε ατάκα να πω...

βαλια27
29-05-12, 12:35
αψογο το θεματακι!!

και το δαχτυλιδι εχουμε δοκιμασει και βλεπουμε και τις ταινιουλες μας που και που.η αληθεια ειναι οτι ο συζηγος εχει αστηρευτη φαντασια κι εγω δεν χαλιεμαι καθολου να δοκιμαζουμε καινουρια πραγματα.σε sex shop δυστηχως δεν εχουμε καταφερει να παμε ακομα αλλα ειναι μεσα στα προσεχως!!!οπως και η βολτα σε strip show παρεουλα μολις γεννησω οπως μου ειπε "για να μπορω να σου στειλω και καμια κοπελα να χορεψει πανω σου".σε γενικες γραμμες δεν μπορω να πω οτι πλητουμε

annoula_
10-06-12, 22:58
εγω πιστευω πως το θεμα ειναι να μην εχεις taboo με τον ανθρωπο σου και να φτανεις μεχρι εκει που θες εσυ...ετσι κρατας ζωντανη μια σχεση πολλων χρονων χωρις να σβησει ο ερωτισμος της...να σας ρωτησω κατι αλλο...οκ χρησιμοποιητε ταινειες κ.α παιχνδια ερωτικης φυσεως οταν ομως φτανετε στο κυριως πιατο...εχετε μια σταθερη "εισοδο" η γενικα ειστε ανοιχτες στις προτασεις και για αλλου τυπου επαφες(δεν αναφερομαι στο στοματικο)το ρωταω γιατι προσφατα μου επεσε το μπαλακι και δεν εχω αποψη επι του θεματος:lol::lol::lol::lol::lol:

mir
11-06-12, 01:43
Μάπα η ψηφοφορία...σε λίγο θα μας ρωτάτε και τί χρώμα εσώρουχο φοράμε...υπάρχουν τόσα ζωτικής σημασίας θέματα σήμερα, αυτό σας απασχολεί εσάς εκεί στο parents??...

prosperous
11-06-12, 05:44
αντε καλε.. εχουν πολυ γουστο κατι τετοια... ετσι να ξεχναμε για λιγο και ολα τα κακως κειμενα.. εκτος δηλαδη αν και το σεξ εχει καταληξει και αυτο ετσι..

prosperous
11-06-12, 05:48
Eμείς παιδιά χρησιμοποιούμε sex toys πολύ συχνά γιατι έχουμε sex shop (και κανονικό και ιντερνετικό)!!!Πάντως και να μην είχαμε το μαγαζί είμαστε πολύ θετικοί στις "δοκιμές" και ποτέ δε βγήκαμε χαμένοι! ;-) Όσον αφορά τις ταινίες,εγώ δεν είμαι πολύ φαν,αλλά ο άντρας μου φτιάχνεται οπότε που και που βλέπουμε καμία. Γενικά πάντως επειδή είναι η δουλειά μου αυτή ξέρω οτι υπάρχουν παιχνίδια για ΟΛΟΥΣ,όσο "πουριτανοί" και να είναι...Και να στε σίγουροι οτι - αν φυσικά το θέλουν και οι δύο - η χρήση βοηθημάτων μόνο καλό κάνει στην ερωτική ζωή!
ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!

Την καλυτερη δουλεια κανετε, αν και μεταξυ μας, εξακολουθουμε να μην εχουμε τοσο καλη ποικιλια οσο θα πρεπε καθως ειναι ολιγον ταμπου ΚΑΙ αυτο το θεμα πια (βεβαια εσεις ξερετε καλυτερα ποσοι μπαινουν κια βγαινουν με το ματι στη πλατη κιολας μην τους παρει κανεις χαμπαρι χαχα)..

εγω παντως ειλικρινα αν η κατασταση ηταν διαφορετικη απο θεμα νοοτροπιας θα ηταν ενα απο τα must που θα εκανα επαγγελματικα αν δεν ανοιγα αλλης φυσεως καταστημα..

prosperous
11-06-12, 05:52
εγω πιστευω πως το θεμα ειναι να μην εχεις taboo με τον ανθρωπο σου και να φτανεις μεχρι εκει που θες εσυ...ετσι κρατας ζωντανη μια σχεση πολλων χρονων χωρις να σβησει ο ερωτισμος της...να σας ρωτησω κατι αλλο...οκ χρησιμοποιητε ταινειες κ.α παιχνδια ερωτικης φυσεως οταν ομως φτανετε στο κυριως πιατο...εχετε μια σταθερη "εισοδο" η γενικα ειστε ανοιχτες στις προτασεις και για αλλου τυπου επαφες(δεν αναφερομαι στο στοματικο)το ρωταω γιατι προσφατα μου επεσε το μπαλακι και δεν εχω αποψη επι του θεματος:lol::lol::lol::lol::lol:

κοιτα καλη μου, αν δεν εχεις αποψη επι του θεματος μπορεις να αφησεις τον αγαπημενο σου να σου κανει μια δοκιμη και αν δεν σου κανει, δεν σου αρεσει η σε ενοχλει πες το αυτοματα.. καλυτερο ειναι να εισαι ειλικρινης..
αν παλι δεν σου αρεσει απο την συζητηση και μονο και παλι θα πρεπει να του το πεις.. δεν ειναι ΟΛΑ για ΟΛΟΥΣ.. ασε δε που οσα και να κανεις οι ανδρες (δεν αναφερομαι απολυτα βεβαια) παντα θελουν και κατι παραπανω.. κανε οτι κανεις λοιπον οσο σε αφορα και σε ευχαριστει αλλα ευχαριστει και εκεινον συναμα..

καλη επιτυχια..

Stellina21
11-06-12, 09:36

Ειναι ωραιο για μια αλλαγη ή για ενα πιο πικαντικο βραδυ...Κατα τη γνωμη μου παντα , μετα απο καποιες φορες ερχεται και για τη γυναικα μια ευχαριστηση. Σε καμια περιπτωση ομως δεν ειναι για καθε μερα και καθε φορα. Καλο ειναι με τον καταλληλο παρτενερ να τα δοκιμαζεις ολα!!χαχα
Ασε που σε εκεινους αρεσει τρελαααααα!!!
Τι συζητηση ανοιξαμε πρωι πρωι!!!!!!!!!!!!!!!

lupus_hegemonia
23-07-12, 01:27
Άντε, να πω και για ΤΕΤΟΙΟ θέμα την γνώμη μου...

Βασικά, στην ζωή μου, είχα το πολύ καμιά δεκαριά κοπέλες μέχρι να παντρευτώ την συμβία μου - στα 33 μου. Δηλαδή, ούτε λίγες (σαν κάτι φίλους που παντρεύτηκαν την πρώτη γκόμενα στο Λύκειο), ούτε πολλές (σαν κάτι άλλους γνωστούς μου, που πρέπει να 'χουν ..."κερδίσει κανονάκι" απ' τις άπειρες που είχαν).
Γενικά, εκτός μιας ΓΕΝΝΗΜΕΝΗΣ ΓΙΑ ΣΕΞ κοπέλας που είχα (αχ,βαχ!), όλες οι άλλες είχαν αφ' ενός ταμπού για ταινίες σεξ, αφ' εταίρου δεν τολμούσαν καν να πουν δυο-τρία "προχό" πραγματάκια που γούσταραν κι έπρεπε να γίνω... Νοστράδαμος για να τα μαντέψω μόνος μου.

Της συμβίας μου, της αρέσουν ταινίες τέτοιες - αλλά ΚΑΙ ΕΚΕΙ (όπως και στα περισσότερα πράγματα)... της αρέσουν ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ταινίες (κάτι ξενέρωτες αμερικανιές!), ενώ εμένα μ' αρέσουν οι "υπερπαραγωγές" τύπου Σελιέρι κτλ.! (Χαχαχαχα)...

Εν πάσει περιπτώσει, για να πούμε την μαύρη αλήθεια, οι ταινίες σεξ άρχισαν να γυρίζονται για... μοναχικούς ανθρώπους! Δηλαδή, οι ΤΣΟΝΤΕΣ (για να τα λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους), γυρίζονται για άτομα που είτε είναι μόνα είτε γουστάρουν και μόνοι τους να "την βρίσκουν" (κακό δεν είναι). Να ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟ... να είσαι ΞΑΠΛΑ μαζί του... να φοράς "αδαμάντια περιβολή" (γυμνός)... και να θες να πάρεις "μάτι" την οθόνη, ε, αν μή τί άλλο είναι... ΞΕΦΤΙΛΑ (κατ' εμέ)!
Τις ταινίες τις βλέπεις είτε γιατί ο σύντροφός σου ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ό,τι γουστάρεις (και τα βλέπεις επί της οθόνης), είτε γιατί ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ να τα κάνει, είτε γιατί ΕΣΥ ΚΟΛΩΝΕΙΣ να πεις τι θες, κτλ. κτλ.

Οπότε... οι ταινιούλες μένουν για ώρες "μοναχικές" ή σε φάσεις που γουστάρεις "σόλο"... και αρχίστε να ΜΙΛΑΤΕ στον σύντροφο και να του λέτε ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ! Και να απαιτείτε να το κάνει - με έξυπνο και πονηρό τρόπο, όχι να τον πιάσετε απ' τον λαιμό "μάγκα, πέσε κάτω και παίρνε" (πουσάπς εννοώ, βρώμικα μυαλά!)...

Α... και κάτι τελευταίο, απ' την μικρή μου πείρα & ηλικία (42 ετών). Ακολούθησα (και ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ!) το δόγμα του παππού μου, ΜΕΓΑ "ζεν-πρεμιέ" της εποχής του (πασίγνωστος ποδοσφαιριστής και γυναικάς):

"Αγόρι μου, ποτέ δεν παντρευόμαστε αυτήν που την θέλουμε στα τέσσερα... και ποτέ δεν συμπεριφερόμαστε σαν να 'χουμε 'κουνελάκι της Τρούμπας', αυτή που θέλουμε να γίνει μάνα των παιδιών μας και κυρά μας".

Και είχε δίκιο - και πιστέψτε με, είμαι ΑΚΡΩΣ χορτασμένος απ' την ζωή μου.
Σόρρυ για το μακρισκελές... σεντόνι που έγραψα, αλλά ήθελα να πω την άποψή μου, ολοκληρωμένη.

scapigliata
23-07-12, 06:52
να φοράς "αδαμάντια περιβολή" (γυμνός)...

"αδαμιαία περιβολή" λέγεται αγαπητέ, το διαμάντι είναι άβολο για αυτές τις περιοχές του σώματος...

lupus_hegemonia
23-07-12, 12:28
"αδαμιαία περιβολή" λέγεται αγαπητέ, το διαμάντι είναι άβολο για αυτές τις περιοχές του σώματος...

Ναι, μωρέ, σόρρυ. Καλά έκανες και με διόρθωσες.