Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων)

Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) (http://www.parents.gr/forum/index.php)
-   Βάφτιση (http://www.parents.gr/forum/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Καταστήματα με είδη βάφτισης (http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=23256)

afroditivenus 23-06-09 23:36

ψαχνω για μεγαλα κουτια για βαφτιστικα,μαρτυρικων,λαδοσετ,λαμπαδας και κεριων σκετα ωστε να τα ζωγραφισω-διακοσμησω εγω...ειναι πολυ ακριβα εξω τα ετοιμα ποσο μαλλον στα χανια!!!!!
:-(

mama xrysa 24-06-09 00:17

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο afroditivenus (Μήνυμα 1041290)
ψαχνω για μεγαλα κουτια για βαφτιστικα,μαρτυρικων,λαδοσετ,λαμπαδας και κεριων σκετα ωστε να τα ζωγραφισω-διακοσμησω εγω...ειναι πολυ ακριβα εξω τα ετοιμα ποσο μαλλον στα χανια!!!!!
:-(

Για δες στου Κεκάκη.Είχα κάνει πρίν λίγα χρόνια βάφτιση απο αυτόν και είχε καλά και σχετικά φτηνά πραγματάκια.Μήπως βρείς κάτι ετοιμο και φθηνό εκεί.

afroditivenus 25-06-09 00:25

λοιπον βρηκα ολα τα κουτια που θα ζωγραφισω με 35 ευρω!!38 ευρω τα υλικα για τα μαρτυρικα 200τμχ απο ebay (θα τα φτιαξω εγω),103 ευρω το βαφτιστικο φορεμα απο το αγγλικο σαιτ,το κερι για την λαμπαδα και τα 3 κερακια 6 ευρω,500 ευρω στον σταυρο,10-13 ευρω το βιβλιο ευχων απο τις εκδοσεις πατακης,10 ευρω το στεφανακι,2 ευρω το μπουκαλι για το λαδι,τα διακοσμητικα,κορδελες,τουλια,δωρο μαμας μεινανε ακομα και παπουτσια-καλτσες-εσωρουχα-λαδοπανα-ζακετα τον αυγουστο με τις εκπτωσεις και η νεραιδουλα ετοιμη για βαφτιση στις 12/09/09 ....μολις τελειωσω φωτογραφιες και συνολο,ειμαι σιγουρη οτι ειμαι πολυ καλα!!!!!:p:p:p:p:p

monbebe 25-06-09 13:57

τελικα, γλυφιτζουρια σαν του mytree -της 1ης σελιδας στο μπουκετο κατα προτιμηση- που θα βρω στην Αθηνα, φτηνοτερα απο 1,50ε? εχω χαθει στις σελ. του φορουμ αλλα κατι συγκεκριμενο δεν μπορω να βρω... κατι διαβασα για το getta στην Ηρακλειου, αλλα περα απο μια επικοινωνια της κοπελας που εγραφε απο το τηλ. δεν διαβασα κατι αλλο... αν τελικα αγορασε απο εκει, αν τα εχει το συγκεκριμενο κτλ...
βοηθηστε πλιιιιιιζζζζζζζ....

fairygodmother 25-06-09 15:06

afroditivenus κι εγώ ενδαφέρομαι για το e-bay .Μπορεις να μου πεις συγκεκριμένο e-seller; σου έχω στειλει message. Αν μπορείς βοήθησε με.

EFTIHIA 25-06-09 15:18

" Η ΒΑΠΤΙΣΗ "

ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/6/09 ΠΡΑΓΑΜΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ!!! ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΥΡΙΟΛΕΧΤΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΑΜ ΤΟΥ ROZ-SIEL!!!!!!! ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΓΩΓΟ!!!! ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!!!!!!!!!

Ελένη 25-06-09 15:30

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο afroditivenus (Μήνυμα 1045216)
λοιπον βρηκα ολα τα κουτια που θα ζωγραφισω με 35 ευρω!!38 ευρω τα υλικα για τα μαρτυρικα 200τμχ απο ebay (θα τα φτιαξω εγω),103 ευρω το βαφτιστικο φορεμα απο το αγγλικο σαιτ,το κερι για την λαμπαδα και τα 3 κερακια 6 ευρω,500 ευρω στον σταυρο,10-13 ευρω το βιβλιο ευχων απο τις εκδοσεις πατακης,10 ευρω το στεφανακι,2 ευρω το μπουκαλι για το λαδι,τα διακοσμητικα,κορδελες,τουλια,δωρο μαμας μεινανε ακομα και παπουτσια-καλτσες-εσωρουχα-λαδοπανα-ζακετα τον αυγουστο με τις εκπτωσεις και η νεραιδουλα ετοιμη για βαφτιση στις 12/09/09 ....μολις τελειωσω φωτογραφιες και συνολο,ειμαι σιγουρη οτι ειμαι πολυ καλα!!!!!:p:p:p:p:p

τελικά κουτιά που βρήκες;
Με το καλό η βάπτισή σας!

nat-left 25-06-09 16:39

κορίτσια να δείτε και στον Ναρλή στην Καβάλα, έχει ωραία και οικονομικά πράγματα και τα στέλνει με ελάχιστο κόστος (εγώ διάλεξα για τα μωρά μου από τη συλλογή Nikos)

kalamaraki 25-06-09 16:46

Και εγώ συλλογή Νίκος λέω να διαλέξω θα πάμε το σάββατο με τους νονούς να τα δούμε!

monbebe 25-06-09 16:47

nataki τι κανετε? τι κανουν τα μπεμπακια?
εμενα γιατι δεν μου απανταει κανεις για τα γλυφιτζουρια?σνιφ, κλαψ, λυγμ!
προεκυψε μλκ με κατι μπομπονιερες παιδικες που μ'αρεσαν... γμτ... δεν τις δινουν σε λιγοτερα κομματια απο 120.. ηταν κατι ωραιες χιονομπαλες απο τον παριση... ο οποιος δεν καταλαβαινω γιατι δινει τα πραγματα του καταλογου του πιο ακριβα απο τον Ναρλη ο οποιος εχει τα ιδια πραγματα απο τον καταλογο του Παριση πιο φτηνα! κουφο?
μηπως ενδιαφερεται καμια για 70 χιονομπαλες να τα μοιραστουμε?

kalamaraki 25-06-09 16:49

για πες ποιες είναι?

monbebe 25-06-09 17:00

απο τον καταλογο http://www.parisis.com.gr/parisis-katalogos-2009.html πηγαινε στη σελιδα 81 με τα βελακια κατω δεξια. η σελιδα εχει μονο χιονομπαλες και μια κορνιζα. απο αυτες μ'αρεσαν οι προτελευταιες -που δεν εχουν καθολου ασημι διακοσμηση-. Δεν ξερω τιμη γιατι μου ειπε τιμες μονο για 2 αλλα σχεδια που ειχα ζητησει παλι τιμη, και που αυτα τα δινουν 50 τεμαχια. Αλλα μου ερχονται πολυ ακριβα αυτα.

kalamaraki 25-06-09 17:05

Είναι πολύ όμορφες αλήθεια, και σκέφτεσαι να τις κάνεις μπομπό ή δωράκι?

elena36 25-06-09 17:23

Κορίτσια συμφωνώ για τον Ναρλή!! Έχει πολύ καλές τιμές. και εγώ από εκεί παράγγειλα τις μπομπονιέρες μου και τις περιμένω να μου τις στείλει.. Αν όλα πάνε καλά μέχρι το τέλος τότε πραγματικά θα τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

monbebe 25-06-09 18:02

για παιδικες μπομπονιερες τις θελω... επειδη στους μεγαλους θα εχω τα παπουτσακια, σκεφτηκα οτι στα παιδακια θα τους φανει πιο καλα κατι τετοιο, παρα τα παπυτσακια... ειδα και αλλα πραγματακια απο τον καταλογο... κρεμαστρουλες, ημερολογια, σημειωματαρια, καρουσελ... αλλα καποια ηταν πολυ ακριβα για αυτα που διαθετω -πχ καρουσελ- και αλλα δεν τα δινουν κατω απο 100 κομματια... αλλα εχω κολλησει με τις μπαλιτσες... οκ, δεν ειναι τιποτα τρελλο, αλλα για παιδικες και με το ολο σκηνικο που εχω φανταστει τη βαπτιση μου κανουν...

monbebe 25-06-09 19:07

γιουχου... μου'πεσαν τα μαλλια λεμε... οι χιονομπαλες που εχει εδω εχουν 3,50ε... μηπως η χρυσοσκονη μεσα ειναι απο αληθινο χρυσο???
http://www.happyevents.gr/vaptisi-mp...era-agori.html

fairygodmother 25-06-09 21:05

Help!!!!

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο afroditivenus (Μήνυμα 1045216)

afroditivenus κι εγώ ενδιαφέρομαι για το e-bay .Μπορεις να μου πεις συγκεκριμένο e-seller; σου έχω στειλει message. Αν μπορείς βοήθησε με.

mama xrysa 26-06-09 09:04

Κοριτσάκια απο Πάτρα ψάχνω για υλικά για τις μπομπονιέρες αυτές τις μέρες.Έχετε κανένα μαγαζί υπόψην σας;Εγώ βρήκα αυτά:

Νικολές στην Πατρέως χαμηλά, μικρή ποικιλία σε κουτιά, πουγκάκια, κορδέλες και διακοσμητικά.

Αποθήκη συσκευασιας στην Καραισκάκη αρκετά όμορφα πράγματα, σχετικά μεγάλη ποικιλία και εξυπηρετικότατο προσωπικό!

Αμπαλάζ επίσης στην Καραισκάκη πολύ όμορφα πράγματα, έχει και ειδικό τμήμα με έτοιμες μπομπονιέρες και βαπτιστικά γενικά, πολύ ωραίες και ψαγμένες ιδέες, ίσως λίγο ακριβότερο απο τα υπόλοιπα.

nat-left 26-06-09 11:56

monbebe βρήκα γλειφιτζούρια στη victory με 1,42? / τεμ. + ΦΠΑ 9% η κάθε συσκευασία περιέχει 12 τεμάχια και έχει γαλάζιο με άσπρο, ροζ με άσπρο και πολύχρωμα.

Τα μπεμπέκια είναι μια χαρούλα σε ευχαριστώ (διάβασα τα καλά σας νέα, να ζήσετε!!! )

άσχετο, την πάτησα σαν τον βλάκα με τον βασιλόπουλο, αγόρασα παγούρια παιδικά πανέμορφα με τους ήρωες του disney και πήρα μερικά γιατί δεν είχε πολλά και παρείγγειλα τα υπόλοιπα... ε ... τώρα δεν τα βρίσκουν και είμαι μέσα στα νεύρα!!!

monbebe 26-06-09 12:45

βρε νατακι, μπηκα στη σελιδα τους τις προαλες και τους εστειλα μειλ, αλλα δεν εχουν αυτα που θελω, +οτι αυτα που εχουν ειναι με πλαστικο καλαμακι , ενω εγω θελω ξυλινο... -ειμαι και απαιτητικη!-
Σ'ευχαριστω για τις ευχες! ο μπεμπης μου δινει φιλακια τωρα... ακουμπαω το μαγουλο μου και κανει το χανακι... -χαζομαμα..............-

mama xrysa 02-07-09 18:24

Ζητείτε Βάτραχος!

Κορίτσια σος!Ψάχνω έναν τέτοιο βάτραχο http://an-agapas.gr/f1l3s/product_images/VAP135.jpg σε μενταγιόν να βάλω στις μισές μπομπονιέρες επάνω σε πράσινο κουτί.Σε όποιο μπομπονιεράδικο όμως το έχω βρεί μου ζητάνε γύρω στα 2,50 ευρώ μόνο για αυτόν!Το έχετε πετύχει σε κανέναν αντιπρόσωπο φθηνότερα;Έχω βρεί μόνο αυτόν http://www.adorex.gr/catalog.php?page=240 στην Αντορέξ σελίδα 246, πρώτη εικόνα αλλά θα ήθελα κάτι πιο προσεγμένο και χρωματιστό.
Στις άλλες μισες μπομπονιέρες θα βάλω αυτήν την νεράιδα : http://www.neraidorama.gr/com_eshop/neraides-xondriki-metallika-ejarthmata/76.html σε φούξια κουτί.Τα φώτα σας λοιπόν!

marianna9880 03-07-09 02:20

μαμά Χρύσα δεν ξέρω που μπορείς να βρεις τέτοιον βάτραχο, μπορώ όμως να σου πω πως μάλλον λίγσ σου ζητάνε , αυτός είναι τέλειος... η δε νεράιδα με άφησε άφωνη, πες μου πότε είναι η βάφτιση να πεταχτώ και γω...Πολύ καλές επιλογές, καλή επιτυχία στην αναζήτηση

nat-left 03-07-09 10:57

Φιλενάδα, τα γλειφιτζούρια τα μεγάλα που πήρα από τη victory είναι ΖΑΧΑΡΩΤΟ όχι το κλασικό γλειφιτζούρι που όλες ξέρουμε!!!! Τώρα τα πήρα... θα τα κρατήσω. Από μέγεθος όμως αξίζουν τα λεφτά τους, είναι αρκετά εντυπωσιακά, έρχονται σε κούτες, πάνω σε κόκκινη βάση είναι όλα στερεωμένα και είναι αρκετά όμορφα.
Ξεκίνησα να φτιάχνω τις μπομπονιέρες... ω θεε μου, τι δουλειά και αυτή και αύριο θα πάρω και τα προσκλητήρια που τα έφτιαξα μόνη μου και τα έδωσα για εκτύπωση σε τυπογραφείο. Όταν τα τελειώσω θα σας τα ανεβάσω, φιλάκια (σε όλες τις μαμάδες)

monbebe 03-07-09 11:06

ναι το εχω δει... τους ειχα ρωτησει κι εγω γι'αυτα... τα μεγαλα πνευματα... ;)
ισως παρω για διακοσμηση... ακομα ειναι καπως συγκεχυμενα ολα στο μυαλο μου... δεν βρισκω τις παιδικες μπομπο που θελω... παντου ελλειψη εχουν... 40 κωδικους εχω ψαξει και απο αυτους εχουν 2 και οχι αυτο ακριβως που θελω αλλα διπλανο παρομοιο σχεδιο... και μαλλον θα συμβιβαστω... δεν θα βγει ενα θεμα στις μπομπο αλλα τεσπα.... ποσες βαφτισεις εχουν πια!

nat-left 03-07-09 11:30

-διπλό μήνυμα-

nat-left 03-07-09 11:32

εγώ τις μπομπονιέρες τις πήρα απευθείας από το εργοστάσιο του Νίκου στη Μάνδρα Αττικής, στην αρχή μου έκαναν λίγο τις δύσκολες (ότι και καλά δεν δίνουν λιανική) αλλά μια χαρά δίνουν, γιατί πριν και μετά από εμένα πήραν και κάποιες άλλες. Βέβαια το κέρδος του το βγάζουν κανονικότατα, γιατί χονδρική κάποιες που διάλεξα είχαν 50 λεπτά και τις πήρα 1 ευρώ και κάποιες άλλες που είχαν 1 τις πήρα 1,5.... Πάντως και εκεί από εξυπηρέτηση σκίζουν! Ενώ στην αρχή σε μαλώνουν ότι και καλά δεν δίνουν λιανική και να πας στην έκθεση στο περιστέρι... αλλά τελικά δεν ισχύει.

nat-left 03-07-09 11:35

α πήρα και καλάθια, τα τεράστια τα πήρα 20 ευρώ τα 2 στολισμένα ενώ ο αντορεξ τα είχε 15 το ένα και πολυ μικρότερα. Πήρα και κουφέτα χατζηγιαννάκη (τα πικολινο) ωραία είναι, τρώω και κανένα ενδιάμεσα στα δεσίματα... και την πάτησα με τα κουτιά κουμπάρων που δεν είναι τα κλασικά διάφανα.... (τώρα δεν ξέρω αν επιστρέφονται) πάντως εμένα τελικά ... δεν θα μου έρθουν πιο φθηνά...

monbebe 03-07-09 11:37

ειχα δει διαφορες απο τον Ναρλη που νομιζω οτι ειναι ο φτηνοτερος ως τωρα. εχω βρει το ιδιο πραγμα σε 3 site με 3 τιμες, και αυτος ο πιο φτηνος... αλλα τα πιο πολλα δεν τα εχει δυστυχως.. και ενω ειχα καταλληξει στις ρακετες αγορακι, τελικα εχει μονο τις ρακετες πειρατη. γλυφιτζουροπροσκληση, μπομπο παπουτσι για τους μεγαλους, ρακετα πειρατης για τους μιικρους... θα'ναι πολυ τσιρκο ή σκασιλα μας κι αν δεν ειναι ολα ενα θεματακι?

monbebe 03-07-09 11:41

πιο φτηνα δεν νομιζω να μου ερθουν ουτε εμενα οι μπομπο, γιατι τα κουφετα που θελω να βαλω μεσα νομιζω τα ακριβαινουν... αλλα δεν με νοιαζει για 20-30 λεπτα πιο πανω... αφου δεν το χαρηκα τοσο στου μεγαλου τη βαπτιση ας το κανω τωρα... εν τω μεταξυ ψαχνω και για τυπωμενες κορδελες με το ονομα... για το αν-αγαπας δεν το συζηταω... βρηκα καπου αλλα ελαχιστα μετρα παραγγελιας ειναι τα 500! τι να τα κανω??? δεν θα κανω 1000 μπομπο... αλλα ειναι οικονομικα. δηλ 45ε+φπα/500μ. ενω το αν-αγαπας θελει 100+ για τα 50μ. 80-100μ θελω το πολυ...

mama xrysa 03-07-09 11:52

Μαριάννα μου ευχαριστώ πολύ!Και εμένα μου αρέσει καλύτερα ο πράσινος αλλά βγαίνει πολύ ακριβός.Καμμιά κοπέλα τον έχει δεί πουθενά;

αρλα 05-07-09 20:23

Ξέρετε αν τα καταστήματα στη Ρόμβης είναι ανοιχτά Δευτέρες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

SOFTZ 06-07-09 02:24

Τον ίδιο βάτραχο ψάχνω και γώ στη θεσσαλονίκη μα δεν τον βρίσκω πουθενά....στο αν αγαπάς τηλεφώνησα και τους ρώτησα αν ξέρουν καταστημα θεσ/νίκης που να χει ίδιο και μου παν πως δεν έχουν ιδέα..ενημερώστε και μένα αν τον εντοπίσετε κάπου...3 αυγούστου η δική μας βάφτιση...

katsampaki 08-07-09 13:47

Καλησπερα σας!
Θα ηθελα την βοηθεια των φιλεναδων θεσσαλονικιων!
Ψαχνω την παιδικη βαλιτσα http://valitsa.gr/commerce/popup_image.php?pID=272
ή το σακβουαγιαζ http://valitsa.gr/commerce/popup_image.php?pID=314 (δεν εχω καταληξει ακομα)
μπορειτε να μου πειτε καταστηματα στην Θεσσαλονικη που μπορω να τα βρω?

ζιζελ 08-07-09 21:56

Κοίτα στο lapin.Φαντάζομαι ότι έχει στη Θεσ/νίκη.

konstance 09-07-09 02:15

Μου φέρανε μία ίδιας μάρκας αλλά κροκόδειλο δώρο στα βαφτίσια.

Είναι αγορασμένη από τα Alouette.

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΤΣΙΜΙΣΚΗ 42, ΤΗΛ. 2310-263115
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ 38, ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ, ΤΗΛ. 2310-403932

GEMAKOAL 09-07-09 02:28

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ALOUETTE , ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ !!

BabyBoom 13-07-09 10:28

Καλημέρα!!
Καταρχήν πολλά συγχαρητήρια για αυτό το topic. Μου σώσατε πολύ χρόνο με όλα αυτά. Καταστάλαξα στις μπομπονιέρες που ήθελα και πήγα σε κάποιες από τις διευθύνσεις που αναφέρονται και βρήκα αυτό που έψαχνα.
Βρήκα τις κορνίζες που έψαχνα για μπομπονιέρα, που είχα δει σε site 2,70?, στη Ρώμβης μόνο 1,75? και μάλιστα με κουφέτα Χατζηγιαννακη και με τα καλάθια χωρίς χρέωση, μόνο με εγγύηση την οποία θα πάρουμε πίσω μόλις τα επιστρέψουμε!!!!
Μπράβο σε όλους που συμμετέχετε και σας ευχαριστώ!

elena36 13-07-09 11:26

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο monbebe (Μήνυμα 1071878)
ειχα δει διαφορες απο τον Ναρλη που νομιζω οτι ειναι ο φτηνοτερος ως τωρα. εχω βρει το ιδιο πραγμα σε 3 site με 3 τιμες, και αυτος ο πιο φτηνος... αλλα τα πιο πολλα δεν τα εχει δυστυχως.. και ενω ειχα καταλληξει στις ρακετες αγορακι, τελικα εχει μονο τις ρακετες πειρατη. γλυφιτζουροπροσκληση, μπομπο παπουτσι για τους μεγαλους, ρακετα πειρατης για τους μιικρους... θα'ναι πολυ τσιρκο ή σκασιλα μας κι αν δεν ειναι ολα ενα θεματακι?

Δεν είναι θέμα Ναρλή η έλλειψη...είναι των εισαγωγέων...αν δεν τα έχει αυτός (που έχει και μεγάλο απόθεμα στις αποθήκες του) τότε δεν θα τα βρεις και αλλού δυστυχώς!! Πάντως εμένα μέχρι τώρα μου έχουν φερθεί άψογα και μάλιστα έκανα την όλη διαδικασία από μακριά..Μέχρι και τα δείγματα μου έδειξαν σε φωτογραφία μέσω email...Σήμερα τα πλήρωσα (πόσα πράγματα και μόνο 3 ευρώ τα μεταφορικά!) και περιμένω τη παραλαβή τους. Και θα σας πω! Πάντως monbebe μη στεναχωριέσαι! Μην τα κάνεις τσίρκο! έχεις τόσες επιλογές στην τελική!

baby_bloom 13-07-09 16:39

Ναρλής

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο nat-left (Μήνυμα 1047638)
κορίτσια να δείτε και στον Ναρλή στην Καβάλα, έχει ωραία και οικονομικά πράγματα και τα στέλνει με ελάχιστο κόστος (εγώ διάλεξα για τα μωρά μου από τη συλλογή Nikos)

Ο Ναρλής έχει πολύ ωραία κομμάτια, αλλά αν δεν είμαι Καβάλα, μπορώ να στείλω παραγγελία με e-mail και να τα στείλει Αθήνα? Και μπορείς να παραγγείλεις μεμονωμένα κομάτια ή όλο το σετ βάπτισης. Για παράδειγμα εγώ θέλω μόνο κουστούμι και παπούτσια από την συλλογή Ασλάνης, μπορεί να μου τα στείλει? Και μήπως ξέρει καμιά πόσο πάει περίπου ένα συνολάκι Ασλάνης γιατι στο site δεν έχει τιμές.
Ευχαριστώ

elena36 13-07-09 17:27

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο baby_bloom (Μήνυμα 1099028)
Ο Ναρλής έχει πολύ ωραία κομμάτια, αλλά αν δεν είμαι Καβάλα, μπορώ να στείλω παραγγελία με e-mail και να τα στείλει Αθήνα? Και μπορείς να παραγγείλεις μεμονωμένα κομάτια ή όλο το σετ βάπτισης. Για παράδειγμα εγώ θέλω μόνο κουστούμι και παπούτσια από την συλλογή Ασλάνης, μπορεί να μου τα στείλει? Και μήπως ξέρει καμιά πόσο πάει περίπου ένα συνολάκι Ασλάνης γιατι στο site δεν έχει τιμές.
Ευχαριστώ

Τους παίρνεις τηλέφωνο και συνεννοείστε. Τώρα αν θες κάτι να σου δείξουν που δεν το έχουν στην ιστοσελίδα (π.χ δείγμα για τη μπουμπυνιέρα) τότε στο φωτογραφίζουν και στο στέλνουν στο email σου. Πάρτους τηλέφωνο για οτι θες, έχουν πολύ καλή εξυπηρέτηση!

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:52.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.