Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 01-12-09, 02:53   #1
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή γιατρο για θρομβοφιλια

Γεια σας ειμαι καινουρια εδω οποτε καλως σας βρηκα,πριν 1 μηνα ειχα μια αποβολη μετα απο εξετασεις ειδαμε οτι ητανε θρομβοφιλια και ψαχνω ενα γιατρο στην αθηνα ειδικο στο θεμα να μπορεσει να με αναλαβει διοτι εχω ανχωθει υπερβολικα.οποια γνωριζει αιματολογο η γυναικολογο ας μου απαντησει.
Ο χρήστης Λορα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 03:02   #2
alan

Το avatar του χρήστη alan

alan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

δεν γνωρίζω γιατρό με τετοια ειδικότητα απλά σου ευχομαι απο καρδιάς ολα να σου πάνε καλά. Φαντάζομαι τι αγχος θα έχεις και πολυ λογικό μου ακούγεται όμως εχω ακούσει οτι τετοιες περιπτώσεις αντιμετοπίζονται με επιτυχία οπότε κάνε κουράγιο και ολα θα πανε καλα
Ο χρήστης alan δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 03:09   #3
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

σε ευχαριστω παντως !σημερα το βραδυ γυρισα απο το ιατρειο ενος ασχετου γιατρου και καταλαβα οτι εκανα το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου να τον επιλεξω μου στοιχησε τη ζωη του μωρου μου δεν με εστειλε να κανω την εξεταση ενω ημουνα εγκυος και τωρα ψαχνω απεγνωσμενα καποιον για να μην ξαναπαθω τα ιδια...
Παλιά 01-12-09, 12:00   #4
chamsof17

Περιοχή: Πειραιάς
chamsof17 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλημέρα, εγώ έχω θρομβοφιλία, με παρακολουθεί η κ.Μελισσάρη στο Ωνάσσειο.Είναι διευθύντρια του αιματολογικού. Αν ψάξεις στο google θα βρεις τηλέφωνα. Γνωρίζω οτι και άλλες κοπέλες απο το forum την έχουν γιατρό. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!
Ο χρήστης chamsof17 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 12:08   #5
vasov

Περιοχή: Ν/Α
vasov ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

αναγνωστου αιματολογος στο μητερα.Το τηλ θα το βρεις απο το αντιστοιχο μαιευτηριο
Ο χρήστης vasov δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 12:11   #6
nancy_pan

nancy_pan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημέρα σου..Αρχικά θα μπορούσα να σου συστήσω το γυναικολόγο μου ο οποίος μου βρήκε την θρομβοφιλία και παρόλο όπου είχα κάνει ένα τοκετό με καισαρική και στη β' εγκυμοσύνη είχαμε πάλι πρόβλημα με το αίμα γέννησα φυσιολογικά.Είναι ο Βεργέτης Βασίλης.Αυτός με έστειλε και σε αιματολόγο την κυρία Φοίφα Αικατερίνη όπου είναι στο Ιασώ.(στο site του νοσοκομείου θα δεις και άρθρα δικά της) .Αν θελήσεις στείλε μου πμ να σου πω τα στοιχεία τους.Φιλάκια και να ξέρεις ότι η θρομβοφιλία δεν είναι τίποτα απλά τρόπος ζωής.Έχει και ο άντρας μου ένα κληρονομικό γονίδιο και τον Μάρτιο θα κάνουμε και στα παιδιά..
Ο χρήστης nancy_pan δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 13:07   #7
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Σας ευχαριστω !για την φοιφα μου ειπε και μια γνωστη μου,στειλε μου και τα στοιχεια του γιατρου σου αν μπορεις.
Να σας ρωτησω και κατι αλλο περνατε τιποτα ενεσεις απο την στιγμη που μαθατε για την θρομβοφιλια για να βοηθησετε την πιθανη εγκυμοσυνη?
Παλιά 01-12-09, 15:19   #8
ysar

ysar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ο γιος μου εχει ετεροζυγη θρομβοφυλια , λογω εμενα και της γυναικας μου. Η γυναικα μου πηγε στη κα Φοιφα στη 2η εγκυμοσυνη της. Της εδωσε ενεσεις ηπαρινης.
Ο χρήστης ysar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-12-09, 16:47   #9
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

και εγω σαυτην θα παω τελικα
Παλιά 02-12-09, 23:20   #10
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Unhappy γυναικολογος αλλα ποιος οταν εχεις χασει ενα παιδι?

Εχασα το μωρο μου εξαιτιας του γιατρου δεν με προσεξε δεν πηρε ιστορικο δικο μου και εγω δεν ηξερα και αφεθηκα ερμαιο στην αγνοια και αδιαφορια του ηταν ομως φιλικος!με λιγα λογια ειχα θρομβοφιλια ειχε ολες τις ενδειξεις και το αγνοησε με καθησηχαζε κιολας οτι ολα πανε καλα...ψαχνω απεγνωσμενα καλο γυναικολογο στην αθηνα μου ειπανε για καποιον κιτμιριδη γνωριζει καποια κοπελα αυτον η καποιον αλλο ειμαι απελπισμενη φοβαμαι οτι μπορει να ξαναμεινω εγκυος και να παθω τα ιδια...τι να κανω?
Παλιά 02-12-09, 23:28   #11
alan

alan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Λόρα μου λυπάμαι πολύ! Καταλαβαίνω οτι είσαι πολύ πολύ στενοχωρημένη και εχεις απολυτο δίκιο. Ευχομαι την επομενη φορά να σου πάνε ολα ΤΕΛΕΙΑ!!!! και ολη η στενοχώρια στη ζωή σου να είναι μονο αυτή!!!!!
Παλιά 02-12-09, 23:33   #12
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ευχαριστω,περασα και περναω δυσκολα εχω χασει το χαμογελο μου και δεν ξερω τι να κανω και αν δεν ξαναμεινω εγκυος?ολα γυριζουν στο μυαλο μου...
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 02-12-09, 23:37   #13
arleta

arleta χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλησπερα... λυπάμαι πραγματικά. Τι να πω; Τέτοια λάθη γιατί γίνονται δε καταλαβαινω. Λιγη προσοχη χρειαζεται.
εγω στην εγκυμοσυνη μου ειχα καποια θεματα... το μωρο δεν επαιρνε βαρος στη κοιλια ηταν το πιο σοβαρο. τελικα ο γιατρος, μου εφτασε την εγκυμοσυνη στις 36 εβδομαδες. μετα το πηραμε με καισαρικη. σε οτι ειχε πιθανολογησει ειχε πεσει μεσα και γενικα ητανε καλος σε ολα. η μαια του επισης εξαιρετικη. ητανε κοντα σου και οι δυο για οτι χρειαζοσουνα. ειναι ομως σε ιδιωτικη κλινικη και ιατρειο εχει στη πετρουπολη.
Γενικα ομως πιστευω πως υπαρχουν πολλοι καλοι γιατροι. το θεμα ειναι ποιος θα σου εμπνευση την πολυτιμη εμπιστοσυνη. Εμπιστοσυνη στο γυναικολογο για μια γυναικα ειναι το α και το ω για μενα.
καλη τυχη στη δευτερη προσπαθεια!!!!
Ο χρήστης arleta δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-12-09, 23:41   #14
alan

alan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

δεν ξέρω ποσο προσφατο είναι, γιατί είναι αλήθεια οταν είναι πολύ προσφατο είναι δύσκολα τα πράγματα. Εγω απο παλίνδρομη κυηση είχα χασει μωρό και έκανα γυρω στον 1.5 μήνα να συνέλθω κάπως. Ισως θα ήταν καλό να ζητήσεις και την συμβουλή ενος ψυχολόγου ωστε να μην επιρεαστεί αρνητικά η ψυχολογία σου τοσο στην εγκυμοσύνη σου όσο και σαν νέα μητέρα αργότερα.
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΟ??!!!!
ΘΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΟ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ!!!!
Παλιά 02-12-09, 23:42   #15
mama xrysa

Το avatar του χρήστη mama xrysa

Περιοχή: Πατρα
mama xrysa ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Λόρα μου καταρχήν μην μου στεναχωριέσαι.Τα καλύτερα θα έρθουν!Πέρασα δυό φορές απο τη δική σου κατάσταση και έχοντας το ίδιο πρόβλημα και πολλά ακόμα.Κάποια στιγμή και αφού το έψαξα μου προτείναν τον Νικο Βραχνη ο οποίος μου στάθηκε και με πρόσεξε σαν να ήμουν δικός του άνθρωπος.Αυτό ακριβώς που ήθελα εγώ!Αλλά είναι και επιστήμονας και πολύ καλός στην δουλειά του.Με ξεψάχνισε στις εξετάσεις και εμένα και τον άντρα μου μέχρι να βρούμε τι πρόβλημα υπάρχει και μου στάθηκε καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου.Αψογος!!!Το ιατρείο του είναι στους αμπελόκηπους και συνεργάζεται με Αρεταίειο, Ιασω και Λητώ.Αν θέλεις να σου στείλω περισσότερες πληροφορίες πες μου.

Ο χρήστης mama xrysa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-09, 00:22   #16
Sheena

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Sheena ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Το πόσο καλός είναι ένας γυναικολόγος η αλήθεια είναι ότι κάτι πολύ υποκειμενικό και κάποιος που κάνει σε εμένα δεν είναι απαραίτητο να κάνει και στους άλλους. Υπό άλλες συνθήκες δε θα τολμούσα να προτείνω κάτι τέτοιο, αλλά για τον συγκεκριμένο άνθρωπο θα κάνω μια εξαίρεση γιατί νιώθω ότι το αξίζει. Λέγεται Κατσόγιαννης και είναι στο Μητέρα. Τον έχω πολλά χρόνια, 2 γέννες, 1 μικροχειρουργείο, άπειρες επισκέψεις, πάντα εύστοχος (δεν χάνει γραμμάριο από το βάρος του εμβρύου), αλλά αυτό που μου κάνει την διαφορά ήταν ότι διέγνωσε την ατρησία του μικρού μου (λίγοι διακρίνουν τέτοιες παθήσεις) και όρισε ακριβώς το σημείο που ο οισοφάγος σταματούσε την ίδια στιγμή όταν μια εδεικευμένη γεννετησιολόγος χτυπιότανε ότι δεν βλέπει τίποτα!!
Ο χρήστης Sheena δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-09, 06:44   #17
Λορα

Λορα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημερα κοριτσια οποια μπορει να μου στειλει περισσοτερα στοιχεια.
Παλιά 03-12-09, 11:38   #18
pasxalitsa v

Το avatar του χρήστη pasxalitsa v

Περιοχή: Αθήνα...δυστυχώς......
pasxalitsa v ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Λορα...ευχομαι ολα να πανε καλα...!!!
καποιον γιατρο συγκεκριμενο δεν ξερω γιατι εμενα με παρακολουθουν στο Λαικο...
Παλιά 03-12-09, 17:10   #19
ραφαελ

ραφαελ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

εγω τον εχω τον κιτμιριδη...το μονο που μ πορω να σου πω ειναι αψογος....εχω αφαιθει στα χερια του.μπορει να τα εχουμε ξαναπει εμεις...
για τον κουτσογιαννη αν ειναι ο ιδιος (καπου στα πατησια εχει γραφειο) δεν ξερω αν ειναι καλος, ξερω μονο οτι η γειτονισσα μου τον αλλαξε μιας που γεννησε στον 7ο 1 κιλο μωρο κ ηταν στο μητερα 2 μηνες...
εχω γραψει κ εγω στο αντιστοιχο θεμα ''ποιον να επιλεξω'' κ εχει κ εκει να ενημερωθεις Λορα.
Ο χρήστης ραφαελ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-09, 23:44   #20
Sheena

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Sheena ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ραφαελ Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω τον εχω τον κιτμιριδη...το μονο που μ πορω να σου πω ειναι αψογος....εχω αφαιθει στα χερια του.μπορει να τα εχουμε ξαναπει εμεις...
για τον κουτσογιαννη αν ειναι ο ιδιος (καπου στα πατησια εχει γραφειο) δεν ξερω αν ειναι καλος, ξερω μονο οτι η γειτονισσα μου τον αλλαξε μιας που γεννησε στον 7ο 1 κιλο μωρο κ ηταν στο μητερα 2 μηνες...
εχω γραψει κ εγω στο αντιστοιχο θεμα ''ποιον να επιλεξω'' κ εχει κ εκει να ενημερωθεις Λορα.
Να αυτό ακριβώς ήθελα να αποφύγω....
Εν πάσει περιπτώση, λέγεται Κατσόγιαννης και δεν έχει ιατρείο στα Πατήσια.
Ο χρήστης Sheena δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-09, 23:55   #21
ραφαελ

ραφαελ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Sheena Εμφάνιση μηνυμάτων
Να αυτό ακριβώς ήθελα να αποφύγω....
Εν πάσει περιπτώση, λέγεται Κατσόγιαννης και δεν έχει ιατρείο στα Πατήσια.
συγνωμη εκανα λαθος για τον γιατρο.....διαβασα γρηγορο κ θυμομουν το ονομα αλλα ελεγα ειναι δεν ειναι...χιλια συγνωμη...
Ο χρήστης ραφαελ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-12-09, 19:13   #22
beba09

Το avatar του χρήστη beba09

beba09 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Λυπάμαι πολύ .... να είσαι αισιόδοξη όμως και όλα θα πάνε καλά, είναι πολύ καλό δείγμα που θέλεις να αποκτήσεις παιδάκι παρόλο την ταλαιπωρία σου.

Εγώ έπαθα προεκλαμψία... η γιατρός την ψιλιάστηκε την δουλειά και σώθηκα και εγώ και το παιδάκι μου, έκανα πίεση 22 και πήγα για καισαρίκή στο Λητώ. Η γιατρός μου ήταν η κυρία Ψαρρού Σπυριδούλα εάν θέλεις σου στέλνω τηλέφωνα κλπ. Είναι νέα γιατρός στην ηλικία αλλά εγώ έμεινα ευχαριστημένη και η καισαρική ήταν κέντημα!!!

Να δώσεις πλήρες Ιατρικό προφίλ, αυτό θα βοηθήσει πολύ. Τι να πω ο Θεός να σου χαρίσει ένα υγιές παιδάκι το συντομότερο δυνατό.

Επισης θέλω να σου πω ότι το θέμα γιατρός είναι εξαιρετικό προσωπικό γιατί και εμενα μου είχαν συστήσει ένα γυναικολόγο αλλά εμένα μου φάνηκε άξεστος....και απαράδεκτος..!!! Ισως να θέλεις να τον διαλέξεις μόνη σου αφού δεις μερικούς...
Ο χρήστης beba09 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-12-09, 19:41   #23
yogini

Το avatar του χρήστη yogini

yogini ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Νομιζω οτι ο καλυτερος ολων ειναι ο Χασιάκος στο Αρεταιειο αλλα ειναι εξαιρετικά δύσκολο να τον βρεις
Ο χρήστης yogini δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-12-09, 22:40   #24
peony

Περιοχή: Αθήνα
peony ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ναι, ο Χασιάκος θεωρείται γκουρού και μεταξύ των γιατρών.

Ο χρήστης peony δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 08-03-10, 12:40   #25
strawberry211

strawberry211 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Γυναικολόγος για θρομβοφιλία

Καλημέρα σε όλους!

Μετά από μία εγκυμοσύνη με πάρα πολύ άσχημη έκβαση σε προχωρημένη εβδομάδα, ανακάλυψα ότι πάσχω από θρομβοφιλία. Σκέφτομαι να ξαναμείνω έγκυος, αλλά φοβάμαι πάρα πολύ και δεν ξέρω ποιον γυναικολόγο να εμπιστευτώ, γιατί ο γυναικολόγος που με παρακαλουθούσε έκανε τραγικά λάθη που είχαν σαν αποτέλεσμα να χάσω το παιδί και παρά τρίχα και τη ζωή μου.
Έχω επισκεφτεί αρκετούς γυναικολόγους, αλλά ακόμα δεν έχω βρει τον κατάλληλο που να συνδυάζει επιστημονική κατάρτιση, αλλά και ανθρωπιά. Πολλοί μάλιστα, επειδή δεν θέλουν να αναλάβουν μία επικίνδυνη εγκυμοσύνη σαν την δική μου, μου λένε διάφορα και με τρομάζουν ακόμα περισσότερο.
Θα ήθελα αν μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον καλό γυναικολόγο, κατά προτίμηση σε δημόσιο νοσοκομείο.
Ευχαριστώ πολύ.
Ο χρήστης strawberry211 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-03-10, 12:45   #26
ΒΕΡΑ

ΒΕΡΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Στο Αλεξάνδρας έχει το Δασκαλάκη και το Βλάχο που έχω ακούσει ότι είναι καλοί.

Επίσης υπάρχει και ο Χασιάκος.

Πάντως με τη θρομβοφιλία είναι απλά τα πράγματα. Θα παίρνεις ηπαρίνη στην εγκυμοσύνη και όλα θα πάνε καλά ... εγώ έπαιρνα παρότι δεν είχα διαπιστωμένη θρομβοφιλία. Πολλοί γιατροί όμως δε σε στέλνουν για εξετάσεις θρομβοφιλίας αν δεν υπάρχει λόγος ... πχ κάποια προηγούμενη αποβολή ή ιστορικό στην οικογένεια.

Δε μας λες ποιος ήταν ο γιατρός σου να τον αποφύγουν άλλες?

Ο χρήστης ΒΕΡΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-03-10, 21:34   #27
kajoe2

Περιοχή: Athens
kajoe2 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

εγω 2 ξερω , πειραια και π. φαληρο . ειναι αντρογυνο , ο καθενας ομως εχει το ιατρειο του και συνεργαζονται με διαφορετικα νοσοκομεια. εσυ που μενεις ?? ο ενας ειναι ο κ.αρματας ηλιας και η γυναικα του η κα. μαυρικου ισμηνη . η οποια με ξεγεννησε κιολας
Παλιά 09-03-10, 14:52   #28
strawberry211

strawberry211 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Από τον Δασκαλάκη δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη , όσο για τον κύριο Χασιάκο, θα του συνιστούσα να πάει να κοιμηθεί κανένα οχτάωρο γιατί το ανθρώπινο σώμα έχει κι αυτό τα όρια του και όσο καλές και αν είναι οι προθέσεις του γιατρού, κάποια στιγμή οι βιολογικές δυνάμεις του θα τον προδώσουν. Ευχαριστώ πάντως για τα μηνύματά σας.
Ο χρήστης strawberry211 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-08-11, 10:27   #30
labc81

Περιοχή: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
labc81 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

edit admin

Καλημερα!!!Εγώ εχω ενα παιδακι 20 μηνών και μετα από αυτό ημουν εγκυος και το εχασα στις 22 βδομαδες λόγω θρομβοφιλίας...Ο γιατρός μου το κατάλαβε οταν εκανα την επεμβαση για να μου το αφαιρέσουν και μετα φάνηκε και στις εξετάσεις που έκανα στην αιματολόγο.Τώρα είμαι πάλι έγκυος σε δίδυμα και κάνω ενεσεις για την θρομβ.Γενικά ο γυναικολόγος πρέπει να γνωριζει επί του θεματος για να σε κατευθύνει αλλά γενικά αυτός που σε ελέγχει είναι ο αιματολόγος που ειναι αρμόδιος στο θέμα αυτό..Πάντως καλό είναι ότι με τις κατάλληλες ενέσεις αντιμετωπίζεται το θέμα και δεν έχεις πρόβλημα..Εμένα η αιματολόγος μου λεγεται Φοιφα και ο γυναικολογος μου Δεδούλης και ειμαι ικανοποιημένη και με τους δύο.
Παλιά 12-02-13, 10:33   #31
vivianpar

vivianpar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Καλημερα!!!!!!!
Φοιφα και γω ειχα για γιατρο λογω θρομβοφιλιας και γιατρο τον Βασιλη Βεργετη. Και μια χαρα τα πηγαμε ακι με τους 2 στην πρωτη εγκυμοσυνη...Μακαρι να ερθει ακι 2 και τους ιδιους θα εχω.
Ο χρήστης vivianpar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές