Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 17-10-12, 23:31   #1201
sofaki1978

Το avatar του χρήστη sofaki1978

sofaki1978 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΝΑΤΑΣΑ82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Να σου ζησει το μωρακι σου!
ενδιαφερομαι κι εγω για γυναικα γυναικολογο στο Ελενα!θα μπορουσες σε παρακαλω να μου πεις το ονομα της γυναικολογου σου γιατι οντως ειναι πολυ νορμαλ το ποσο που δωσατε!γιατι διαβαζω απο το πρωι κατι 1500αρια κι εχω τρελαθει!δεν ειναι καιροι τωρα για τετοια!εδω με το ζορι βαζουμε μπρος για ενα παιδακι λογω οικονομικων δυσκολιων να δωσουμε τοσα μονο για τη γεννα ειναι δυσκολο!και σε γενικες γραμμες σαν ανθρωπος αυτη ειναι καλη;σε προσεξε, σε εκανε να νιωθεις ανετα;
σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για τη βοηθεια!

Θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα!

Ο χρήστης sofaki1978 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-11-12, 09:03   #1202
nikaki77

Περιοχή: nicosia
nikaki77 ουδετερη μηδέν
Send a message via Skype™ to nikaki77
Προεπιλογή kalws sas vrhka

koritsia, kalhmera se oles.
edw k 6 xronia exw metakomisei kupro, lefkwsia, padrefthka edw klp.
molis ematha oti eimai eguos 6 evdomadwn, alla 3upnhsa mia mera k suneidotopoihsa oti 8elw na th dw solwmos k na epistrepsw na gennhsw ellada. Outws h allws, gennaw ioulio, k dedomenou oti h mana mou de borei na fugei apo th douleia ths, protimw na er8w na gennhsw athina giati edw katw den 8a thn palepsw monh mou k me th zesth.
Sorry gia thn terastia eisagwgh, too much info?
Ystera apo psa3imo giati exw xasei epafh me athina, katelh3a oti 8elw na paw sto ELENA. E, k dedomenou oti o Papadhs einai o an8rwpos pou ola ta forum pinoune nero sto onoma tou, lew ta xmas pou 8a er8w na paw na me dei, 8a eimai 12 evdomadwn tote, de nomizw na mou pei oti de 8a me analavei, e...
Exw kapoies oikonomikes (k alles) apories.
NA SHMEIWSW OTI EGW DEN EXW ASFALEIA STHN ELLADA. OTI PLHRWSW 8A EINAI APO THN TSEPH MOU. ara mh mou peite ti plhrwsate me asfaleia, ika k tetoia....den isxuei gia mena.

1. Akouw gia episkepseis 45 euro k meta 8 euro. Ti einai afth h terastia diafora?
2. poso kostizei telika to monoklino sto elena...to aplo alla kai to lux? phre h mana mou thlefwno k alla grafete sto forum alla ths eipane.
3. xrewnontai xwrista oi uperhxoi?
4. an nai, poso kostizoun?
5. poia einai pragmatika h diafora anamesa sto lux k to aplo monoklino? akouw polla k diafora k de vgazw akrh. 8elw kapoia kopela pou na gennhse prosfata ekei na mou pei.
6. 8a h8ela kapoia kopela na me enhmerwsei an 3erei gia th stash tou Papadh apenanti sthn kaisarikh. 8elw na thn apofugw ektos k an einai anagh, eimai enandion.
Xilia efxaristw gia thn upomonh sas, exw toses apories pou borw na grafw k vivlio....eimai polu agxwmenh ka niw8w polu perierga...prwth fora gar....leipei k o adras mou e3wteriko k exw paranohsei ta psaxnw ola monh mou...
Ο χρήστης nikaki77 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-11-12, 09:13   #1203
nikaki77

nikaki77 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή kalws sas vrhka

koritsia, kalhmera se oles.
edw k 6 xronia exw metakomisei kupro, lefkwsia, padrefthka edw klp.
molis ematha oti eimai eguos 6 evdomadwn, alla 3upnhsa mia mera k suneidotopoihsa oti 8elw na th dw solwmos k na epistrepsw na gennhsw ellada.

Ystera apo psa3imo giati exw xasei epafh me athina, katelh3a oti 8elw na paw sto ELENA. E, k dedomenou oti o Papadhs einai o an8rwpos pou ola ta forum pinoune nero sto onoma tou, lew ta xmas pou 8a er8w na paw na me dei, 8a eimai 12 evdomadwn tote, de nomizw na mou pei oti de 8a me analavei, e...
Exw kapoies oikonomikes (k alles) apories.
NA SHMEIWSW OTI EGW DEN EXW ASFALEIA STHN ELLADA. OTI PLHRWSW 8A EINAI APO THN TSEPH MOU. ara mh mou peite ti plhrwsate me asfaleia, ika k tetoia....den isxuei gia mena.

1. Akouw gia episkepseis 45 euro k meta 8 euro. Ti einai afth h terastia diafora?
2. poso kostizei telika to monoklino sto elena...to aplo alla kai to lux? phre h mana mou thlefwno k alla grafete sto forum alla ths eipane.
3. xrewnontai xwrista oi uperhxoi?
4. an nai, poso kostizoun?
5. poia einai pragmatika h diafora anamesa sto lux k to aplo monoklino? akouw polla k diafora k de vgazw akrh. 8elw kapoia kopela pou na gennhse prosfata ekei na mou pei.
6. 8a h8ela kapoia kopela na me enhmerwsei an 3erei gia th stash tou Papadh apenanti sthn kaisarikh. 8elw na thn apofugw ektos k an einai anagh, eimai enandion.
Xilia efxaristw gia thn upomonh sas, exw toses apories pou borw na grafw k vivlio....eimai polu agxwmenh ka niw8w polu perierga...prwth fora gar....leipei k o adras mou e3wteriko k exw paranohsei ta psaxnw ola monh mou...
Παλιά 13-11-12, 09:52   #1204
soch

Περιοχή: Βύρωνας
soch ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soch Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημερινά νέα από το Έλενα: με βιβλιάριο δημοσίου
- 2κλινο + 20€/ημέρα (πάνες, ρούχα κ.λπ. τα φέρνεις εσύ)
- 1κλινο + 40€/ημέρα (επίσης όλα τα φέρνεις εσύ)
- λουξ + 110€/ημέρα (δεν φέρνεις τίποτα, ίσως καμία αλλαξιά αν τύχει και χρειαστεί)
Τα δίκλινα (4ος όροφος) είναι σχετικά άνετα, επιτρέπουν να μείνει το βράδυ μια γυναίκα μαζί σου.
Τα μονόκλινα (6ος όροφος) είναι ανακαινισμένα, έχουν τηλεόραση και πολυθρόνα με ανάκληση όπου μπορεί να μείνει μαζί σου όποιος θέλει (γυναίκα ή άνδρας)
Τα λουξ (5ος όροφος) είναι σαν τα μονόκλινα απλά λίγο μεγαλύτερα και με μεγαλύτερη τηλεόραση. Η ίδια πολυθρόνα με ανάκληση για τη νύχτα.
Ο 5ος όροφος ήταν σχεδόν άδειος αφού - όπως μας ενημέρωσε η προϊσταμένη - με την οικονομική κρίση ο κόσμος ζητάει το απλό μονόκλινο πλέον.
Χωρίς βιβλιάριο θα πρέπει να πάρεις να ρωτήσεις.
Επίσης, οι υπέρηχοι είναι 8,25 το πρωί. Σε απογευματινό ραντεβού, τυπικά πληρώνεις επίσκεψη στο γιατρό (50€-75€ ανάλογα με τη θέση του) αλλά εξαρτάται από τον ίδιο αν θα πληρώσεις αυτό το ποσό ή την ίδια τιμή με το πρωί. Ξέρω γιατρούς που το κάνουν.
Τον Παπαδή δεν τον ξέρω, εμείς πάμε σε άλλον εκεί.
Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και με υπομονή και ψυχραιμία όλα θα πάνε κατ'ευχήν
Παλιά 13-11-12, 12:40   #1205
nikaki77

nikaki77 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Επίσης, οι υπέρηχοι είναι 8,25 το πρωί. Σε απογευματινό ραντεβού, τυπικά πληρώνεις επίσκεψη στο γιατρό (50€-75€ ανάλογα με τη θέση του) αλλά εξαρτάται από τον ίδιο αν θα πληρώσεις αυτό το ποσό ή την ίδια τιμή με το πρωί. Ξέρω γιατρούς που το κάνουν.
swkrath, arxika sorry pou anagasthkes na apadhseis sto "geia sas koritsia"!!

efxaristw gia thn apadhsh...
Παλιά 13-11-12, 12:45   #1206
nikaki77

nikaki77 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Swkrath, sugnwmh gia to prh3imo.
Eseis se poion pate?
Pes kamia edupwsh k kanena paraleipomeno sxolio.
EImai teleiws asxeth, opws katalavaineis k prepei na apofasisw gia giatro amesa...
mia mera exw sthn athina k exw na dhlwsw gamo k na paw k giatro....dhladh oneiro...
Παλιά 13-11-12, 14:19   #1207
λιλι88

λιλι88 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marpaps Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια οποία ενδιαφέρεται για άνθρωπο-γιατρό χωρίς απαιτήσεις χρηματικές ούτε καν επίσκεψης μπορώ να της συστήσω τον γυναικολογο μουπου είναι και τοπ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ. Αυτά! Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για ηλίθιους που απαιτούν τρέλα χρηματικά ποσά τέτοιους καιρούς!!!! Άκου 1300 ευρώ!!!
Αμα ειναι ευκολο ενημερωσε με και εμενα γιατι δυστυχως δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε οικονομικα στα υπερογκα ποσα που ζητανε... Ευχαριστω εκ των προτερων!!
Ο χρήστης λιλι88 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-11-12, 14:27   #1208
nikaki77

nikaki77 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο λιλι88 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα ειναι ευκολο ενημερωσε με και εμενα γιατι δυστυχως δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε οικονομικα στα υπερογκα ποσα που ζητανε... Ευχαριστω εκ των προτερων!!
Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ, ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ. ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΟΥΝΕ. ΑΜΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.
Παλιά 14-11-12, 11:07   #1209
nikaki77

nikaki77 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή γιατρός στο έλενα

Αποφάσισα οτι θέλω να γεννήσω στο Έλενα.
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για πολλούς εκεί.
Θα ήθελα όμως να βρώ κάποιον.
1. Όχι παππού. Απο ότι διαβάζω, έχουνε βαρεθεί να εξηγούνε τα ίδια σε κάθε έγγυο κ δεν ειναι κ πολύ ενθουσιώδεις.
2. Να διαθέτει χρόνο, να μην "πνίγεται" στους ασθενείς.
3. Να κάνει τους υπέρηχους μόνος του, αν γίνεται.
4. Εννοείται άμα ζητήσει λεφτά, έχω κάνει καταγγελία αμέσως. Χωρίς ταρίφες.
5. Να είναι συνεργάσιμος και να εξηγεί. Έχω τσακωθεί με πολλούς γιατρούς γιατι ρωτάς κ σου συμπεριφέρονται λές κ είσαι ηλίθια κ δεν θα καταλάβεις θέματα που αφορούν την υγεία σου.
6. Να απαντάει στα τηλέφωνα....
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παλιά 15-11-12, 00:17   #1210
Sylvie

Sylvie χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nikaki77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αποφάσισα οτι θέλω να γεννήσω στο Έλενα.
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για πολλούς εκεί.
Θα ήθελα όμως να βρώ κάποιον.
1. Όχι παππού. Απο ότι διαβάζω, έχουνε βαρεθεί να εξηγούνε τα ίδια σε κάθε έγγυο κ δεν ειναι κ πολύ ενθουσιώδεις.
2. Να διαθέτει χρόνο, να μην "πνίγεται" στους ασθενείς.
3. Να κάνει τους υπέρηχους μόνος του, αν γίνεται.
4. Εννοείται άμα ζητήσει λεφτά, έχω κάνει καταγγελία αμέσως. Χωρίς ταρίφες.
5. Να είναι συνεργάσιμος και να εξηγεί. Έχω τσακωθεί με πολλούς γιατρούς γιατι ρωτάς κ σου συμπεριφέρονται λές κ είσαι ηλίθια κ δεν θα καταλάβεις θέματα που αφορούν την υγεία σου.
6. Να απαντάει στα τηλέφωνα....
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
nikaki, ο Παπαδής πληρεί όλες τις διαγραφές που αναφέρεις. Τον έχω γιατρό τώρα (είμαι έγκυος στην 21η εβδομάδα).
Είναι νέος (37 χρονών), και συνήθως μου κλείνει ραντεβού για 3-4 ήμερες από την ημέρα που τον παίρνω τηλέφωνο (στο προσωπικό του κινητό, το οποίο μου έχει σηκώσει πάντα), δεν συνηθίζει να αργεί στα ραντεβού, σε παίρνει στην ώρα σου δηλαδή (μιλάω πάντα για απογευματινά ραντεβού) και όταν είσαι μέσα δεν βιάζεται να σε διώξει. 45 € είναι το παράβολο για απογευματινό. Κάνει τους υπερήχους μόνος του.
Σχετικά με την καισαρική νομίζω ότι δεν επιμένει, είναι υπέρ του φυσιολογικού, αλλά αυτό βέβαια είναι εντύπωση μου. Δεν έχουμε φτάσει σε σημείο να μιλήσουμε για γέννα ακόμα (είναι νωρίς) αλλά από την αρχή του ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω πίεση για καισαρική χωρίς σοβαρό λόγο ούτε για πρόκληση τοκετού και φάνηκε να συμφωνεί με την άποψη μου... Πάντως και απ'ότι έχω διαβάσει στο φόρουμ οι περισσότερες που τον είχαν γιατρό γέννησαν φυσιολογικά.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sylvie : 15-11-12 στις 00:23 Αιτία: συμπλήρωση πληροφοριών
Ο χρήστης Sylvie δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-11-12, 11:23   #1211
ggb2009

Περιοχή: ΠΑΙΑΝΙΑ
ggb2009 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο sofaki1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα!
Καλημέρα, ενδιαφέρομαι κι εγώ. Μπορείς να μου στείλεις κι εμένα πμ;

Ευχαριστώ πολύ!
Παλιά 22-11-12, 15:15   #1212
Cristy

Cristy ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σας κι από μένα.
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για στοιχεία επικοινωνίας των γιατρών Φαρμακίδη και Παπαδή από όποια/όποιον τα έχει.
Αν δεν διαθέτετε τέτοια, μήπως γνωρίζετε σε ποια από τις κλινικές είναι?
(Το Έλενας έχει 6 μαιευτικές κλινικές).
Ευχαριστώ πολύ.

Ο χρήστης Cristy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 23-11-12, 22:22   #1213
annakar

annakar ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Γυναικολογος στο Ελενα

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cristy Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας κι από μένα.
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για στοιχεία επικοινωνίας των γιατρών Φαρμακίδη και Παπαδή από όποια/όποιον τα έχει.
Αν δεν διαθέτετε τέτοια, μήπως γνωρίζετε σε ποια από τις κλινικές είναι?
(Το Έλενας έχει 6 μαιευτικές κλινικές).
Ευχαριστώ πολύ.
Καλησπέρα είμαι καινούργια στο forum.
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τα τηλέφωνα των Παπαδή και Φαρμακίδη.
Επίσης ξέρετε αν κάποιος από τους δύο ασχολείται με περιπτώσεις υπογονιμότητας;
Ευχαριστώ πολύ
Ο χρήστης annakar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-12-12, 11:05   #1214
mariadolores

mariadolores ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημέρα σας. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και θέλω την βοήθειά σας. Ψάχνω μέρες τώρα τα τηλέφωνα των γιατρών Φαρμακίδη και Βαρβαρήγου. Δεν βρίσκω τίποτα πουθενά και ούτε στο Έλενα μου τα δίνουν. Μήπως μπορέι κανείς να με βοηθήσει??? Έχω αγχωθεί πάρα πολύ με το τι θα κάνω...
Ο χρήστης mariadolores δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-12-12, 21:47   #1215
roubiba

roubiba ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπερα! Ξερει καποιος αν ο κ.Παπαδης δεχεται προχωρημενη εγκυμοσυνη (6ος μηνας); Γιατι μενω εξωτερικο κ θα ερθω εκει σε λιγο καιρο για να γεννησω στη πατριδα!!! Μπορειτε να μου στειλετε και ενα τηλεφωνο του σας παρακαλω γιατι ειναι δυσκολο το ψαξιμο απο το εξωτερικο, ειμαι πολυυυυ μακρια.....ευχαριστω πολυ!
και όταν θα δίνω αγκαλιά να δίνω σαν και σένα...
και να αγαπώ τον κόσμο μου όπως εσύ εμένα..."
Ο χρήστης roubiba δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-12-12, 23:53   #1216
sofaki1978

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο roubiba Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα! Ξερει καποιος αν ο κ.Παπαδης δεχεται προχωρημενη εγκυμοσυνη (6ος μηνας); Γιατι μενω εξωτερικο κ θα ερθω εκει σε λιγο καιρο για να γεννησω στη πατριδα!!! Μπορειτε να μου στειλετε και ενα τηλεφωνο του σας παρακαλω γιατι ειναι δυσκολο το ψαξιμο απο το εξωτερικο, ειμαι πολυυυυ μακρια.....ευχαριστω πολυ!

Τον ειχα παρει τηλεφωνο ακριβως στον μηνα που εισαι εσυ και δεν ειχε θεμα να με αναλαβει αλλα τελικα εμεινα στην παλια μου γιατρο....

Παλιά 19-12-12, 15:38   #1217
roubiba

roubiba ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Τον ειχα παρει τηλεφωνο ακριβως στον μηνα που εισαι εσυ και δεν ειχε θεμα να με αναλαβει αλλα τελικα εμεινα στην παλια μου γιατρο....
Καλημερα ευχαριστω!
και όταν θα δίνω αγκαλιά να δίνω σαν και σένα...
και να αγαπώ τον κόσμο μου όπως εσύ εμένα..."
Ο χρήστης roubiba δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-01-13, 10:54   #1218
mairas

mairas ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Γεωργιάδης (Ελενα)

Καλημέρα κορίτσια.Μου σύστησαν πρόσφατα τον γιατρό Γεωργιάδη στο Έλενα κι επειδή είμαστε στη διαδικασία για παιδάκι θα ήθελα να μου πειτε άν έχετε κάποια εμπειρία απο τον συγκεκριμένο γιατρό.
Ο χρήστης mairas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-01-13, 12:24   #1219
dafni32

Περιοχή: Καλλιθέα
dafni32 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποια μανούλα αν έχει κάνει καισαρική με τον Παπαδή και πως ήταν η εμπειρία της και η ανάρρωσή της και αν έμεινε ευχαριστημένη μαζί του!

Ο χρήστης dafni32 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-01-13, 17:29   #1220
ΑρετηΖ

ΑρετηΖ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγώ έκανα καισαρική με τον Παπαδή (λόγω 2ης καισαρικης) πριν 1 μήνα. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη σε όλα (παρακολούθηση ,καισαρικη, ανάρρωση). Η καισαρική έγινε με ραχιαία αναισθησία, που στην δικιά μου περίπτωση ήταν καλύτερη απο επισκληρίδιο ( είχα κάνει στην πρώτη καισαρική με άλλο γιατρό)

Ο χρήστης ΑρετηΖ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-01-13, 08:21   #1221
dafni32

dafni32 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΑρετηΖ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ έκανα καισαρική με τον Παπαδή (λόγω 2ης καισαρικης) πριν 1 μήνα. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη σε όλα (παρακολούθηση ,καισαρικη, ανάρρωση). Η καισαρική έγινε με ραχιαία αναισθησία, που στην δικιά μου περίπτωση ήταν καλύτερη απο επισκληρίδιο ( είχα κάνει στην πρώτη καισαρική με άλλο γιατρό)
Σε ευχαριστώ πολύ Αρετή μου για την απάντηση!!!Απλά επειδή υπέφερα πολύ στην πρώτη μου γέννα λόγω καισαρικής και γιατρού δεν θέλω να ξαναπεράσω τα ίδια!!!Εγώ πονούσα πάρα πολύ στην καισαρική με ολική αναισθησία και σηκώθηκα με πολύ δυσκολία μετά από 2 μέρες. Βέβαια είχα τέτοιους πόνους που δεν μπορούσα να κάνω τίποτα απολύτως! Εσύ πόναγες και πότε σηκώθηκες; Η τομή που σου έκανε ήταν εντάξει; Να χαίρεσαι και το μωράκι σου!!!!

Παλιά 09-01-13, 19:11   #1222
ΑρετηΖ

ΑρετηΖ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Έχεις μήνυμα.

Ο χρήστης ΑρετηΖ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-01-13, 00:11   #1223
phay

phay ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΔΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.....ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΑ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ??? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ?? ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ??? ΠΗΓΕΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΟΥ Η ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΖΗΤΑΩ??? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Ο χρήστης phay δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-01-13, 13:12   #1224
dafni32

dafni32 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο phay Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΔΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.....ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΑ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ??? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ?? ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ??? ΠΗΓΕΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΟΥ Η ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΖΗΤΑΩ??? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Εγώ πηγαίνω στον Παπαδή. Είναι πάρα πολύ καλός και υπέρ του φυσιολογικού. Θα πάρεις τηλ στην γραμματεία και θα ζητήσεις ραντεβού μαζί του.

Παλιά 27-02-13, 20:44   #1225
OLITSKA

Περιοχή: ATHENS
OLITSKA ουδετερη μηδέν
Smile

Παράθεση:
Να σου ζησει !!!!!!
Και η κουμπαρα μου περιπου τοσα εδωσε στο νοσοκομειο αλλα μαζι με την αμοιβη του
γιατρου της κοστισε η γεννα 3.000.Γι'αυτο και αναφερθηκε αυτο το ποσο

Εγω γεννησα πριν 50 μερες στο Ελενα και εδωσα 220 ευρω για 4 μερες σε μονοκλινο και 400 στην γιατρο μου,συνολο 620 ευρω.Νορμαλ θα ελεγα....

Κατι ποσα που ακουω εδω για φακελακι 1500 ευρω σε δημοσιο νοσοκομειο πολυ απλα δεν θα εδινα.Προτιμουσα να γεννησω με τον γιατρο της βαρδιας!
Γεια σου Σοφακι να σου ζήσει το νινι ! Θα ήθελα να μου γράψεις πμ με ποιον γιατρό γεννησες
Ο χρήστης OLITSKA δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-03-13, 10:28   #1226
ggb2009

ggb2009 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο OLITSKA Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου Σοφακι να σου ζήσει το νινι ! Θα ήθελα να μου γράψεις πμ με ποιον γιατρό γεννησες
Κι εγώ, κι εγώ...Ευχαριστώ!
Παλιά 08-03-13, 00:42   #1227
sofaki1978

Προεπιλογή

Κοριτσια δεν ειναι πλεον στο Ελενα,ξεγενναει στο Λητω (σημερα το εμαθα)

Ετσι κι αλλιως ομως δεν θα την συστηνα ποτε σε καμια μελλουσα μαμα

Παλιά 08-03-13, 11:27   #1228
ggb2009

ggb2009 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Κοριτσια δεν ειναι πλεον στο Ελενα,ξεγενναει στο Λητω (σημερα το εμαθα)

Ετσι κι αλλιως ομως δεν θα την συστηνα ποτε σε καμια μελλουσα μαμα
Γιατί; Δεν έμεινες ευχαριστημένη;
Παλιά 08-03-13, 11:28   #1229
sofaki1978

Προεπιλογή

Οχι ιδιαιτερα

Παλιά 08-03-13, 17:57   #1230
OLITSKA

OLITSKA ουδετερη μηδέν
Unhappy Αναζητηση γιατρού στο Έλενα

Δυστυχώς κορίτσια μίλησα σημερα με το Κ Παπαδη και δεν μπορεί να με αναλάβει ειναι ήδη πολυ φορτωμένος έτσι ψάχνω κάποιον άλλον εκει τα φώτα σας παρακαλω όσες έχετε γιατρό και ειναι καλώς γράψτε μου . Δεν έχω και περιθώρια ειμαι 14 εβδομάδων .
Παλιά 22-03-13, 13:16   #1231
μπου-ακι

Περιοχή: Αθήνα
μπου-ακι ουδετερη μηδέν
Cool

Δυστυχώς κορίτσια μίλησα σημερα με το Κ Παπαδη και δεν μπορεί να με αναλάβει ειναι ήδη πολυ φορτωμένος έτσι ψάχνω κάποιον άλλον εκει τα φώτα σας παρακαλω όσες έχετε γιατρό και ειναι καλώς γράψτε μου . Δεν έχω και περιθώρια ειμαι 14 εβδομάδων

γεια κ απο εμενα... OLITSKA βρηκες τελικα καποιον να σε αναλαβει?ειμαι στην 24 εβδομαδα κ ο Παπαδης μου ειπε ακριβως το ιδιο. για την Γεωργιαδου εχω ακουσει τα καλυτερα,ξερει καμια αν αναλαμβανει προχωρημενη??
Ο χρήστης μπου-ακι δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-03-13, 21:10   #1232
soch

soch ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Η κ.Γεωργιάδου έχει πάει στον εισαγγελέα για χρηματισμό.
Επίσης αν ψάξεις στο forum θα διαβάσεις για την ιατρό π.χ. εδώ
Παλιά 24-03-13, 12:17   #1233
magdou

Περιοχή: κορινθια
magdou ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σας παιδια!! μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο του Γιατρου Παπαδη? ευχαριστω!

Ο χρήστης magdou δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-03-13, 18:34   #1234
μπου-ακι

μπου-ακι ουδετερη μηδέν
Smile

το τηλ του παπαδη ειναι 6977222307. διαβασα για τη γεωργιαδου κ το μετανιωσα!!! ξερει καμια για τον καπελακη κ για τον δαγλα?
Παλιά 27-03-13, 18:36   #1235
sofaki1978

Προεπιλογή

Η Γεωργιαδου δεν δουλευει πλεον στο Ελενα!

Παλιά 28-03-13, 00:51   #1236
delkat

delkat ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μπόρει κάποια μανούλα που έχει κάνει καισαρική να μου συστήσει κάποιο καλό γιατρό στο Έλενα; Που να ειναι συζητήσιμος και να μην ζητάει συγκεκριμένο χρηματικό ποσό; Τι γνώμη έχετε για τον Πόθο Αλέξη; Είναι όντως στο Έλενα;
Ο χρήστης delkat δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-03-13, 21:35   #1237
soch

soch ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Δεν είμαι μανούλα αλλά μπορώ να σου συστήσω: Γιώργος Φαρμακίδης
Παλιά 28-03-13, 21:55   #1238
OLITSKA

OLITSKA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο μπου-ακι Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχώς κορίτσια μίλησα σημερα με το Κ Παπαδη και δεν μπορεί να με αναλάβει ειναι ήδη πολυ φορτωμένος έτσι ψάχνω κάποιον άλλον εκει τα φώτα σας παρακαλω όσες έχετε γιατρό και ειναι καλώς γράψτε μου . Δεν έχω και περιθώρια ειμαι 14 εβδομάδων

γεια κ απο εμενα... OLITSKA βρηκες τελικα καποιον να σε αναλαβει?ειμαι στην 24 εβδομαδα κ ο Παπαδης μου ειπε ακριβως το ιδιο. για την Γεωργιαδου εχω ακουσει τα καλυτερα,ξερει καμια αν αναλαμβανει προχωρημενη??
Γεια σου Μπου-ακι , εγω βρήκα αλλα δεν ειναι στο Έλενα αλλα στο Αλεξανδρας ειναι ο κος Κουτρουμανης για αρχή μου φάνηκε καλώς όμως με ενοχλεί που εχει πολυ κόσμο και χρειάζεται να περιμένω αρκετά την πρώτη φορά περιμένω τρεις ώρες και σημερα περίμενα 1,5 σημερα ήταν καλύτερα . Δέχεται στο απόγευματινο του Αλεξανδρας πληρώνεις 60€ εάν θέλεις μπορω να σου δώσω το τηλ εάν δεν βρεις στο Έλενα .
Παλιά 29-03-13, 11:15   #1239
μπου-ακι

μπου-ακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο OLITSKA Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου Μπου-ακι , εγω βρήκα αλλα δεν ειναι στο Έλενα αλλα στο Αλεξανδρας ειναι ο κος Κουτρουμανης για αρχή μου φάνηκε καλώς όμως με ενοχλεί που εχει πολυ κόσμο και χρειάζεται να περιμένω αρκετά την πρώτη φορά περιμένω τρεις ώρες και σημερα περίμενα 1,5 σημερα ήταν καλύτερα . Δέχεται στο απόγευματινο του Αλεξανδρας πληρώνεις 60€ εάν θέλεις μπορω να σου δώσω το τηλ εάν δεν βρεις στο Έλενα .
καλημερα!!!! σε ευχαριστω παρα πολυ!!! εκλεισα ραντεβου για τεταρτη με τον καπελακη στο ελενα...ελπιζω ο χρονος αναμονης να μην ειναι τοσος!!! βεβαια κ στον ιδιωτικο που πηγαινα σιγουρα περιμενα 1 ωρα περιπου τη φορα,3 ωρες ομως...
θα στειλω κ τη τεταρτη εντυπωσεις απο τον καπελακη.
μιλησατε καθολου για το οικονομικο?ζητησε συγκεκριμενο ποσο?
Παλιά 29-03-13, 14:18   #1240
delkat

delkat ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ soch. Αλλά από οτι έχω διαβάσει στο forum ο Φαρμακίδης ζητάει χρήματα.
Ο χρήστης delkat δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές