Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Παιδικά πάρτυ, Παιδότοποι, Παιδικές Χαρές, Playgroups

Παιδικά πάρτυ, Παιδότοποι, Παιδικές Χαρές, Playgroups Η χαρά του παιδιού!

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 25-06-13, 16:31   #1
elieva

elieva χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Ανιματερ για παρτυ απο εταιρεια

Καλημέρα σας,
Επειδη πρεπει αμεσα να βρω καποιον ανιματερ για το παρτυ της κορης μου που θα γινει 4, θα ηθελα να ξερω αν καποια απο εσας εχει παρει καποιον ανιματερ απο εταιρεία οπως τα Δελφινακια και να μου πει τις εντυπωσεις της. Μου εχουν προτεινει τις παρακάτω εταιρειες Δελφινακια, Polyparty, και Τρελοφατσουλες.
Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας!!!
Ο χρήστης elieva δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-06-13, 11:39   #2
elieva

elieva χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εχει κανεις εμπειρία απο το polyparty???
Παλιά 27-06-13, 21:04   #3
κοκκινοσκουφίτσα

κοκκινοσκουφίτσα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elieva Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχει κανεις εμπειρία απο το polyparty???
Καλησπέρα, εγώ τους έχω πετύχει αρκετές φορες & σε παιδικό πάρτυ που είχα πάει με τον γιό μου & 2 φορές σε βάφτιση. Ειναι παιδαγωγοί & κάνουν πολύ μελετημένη δουλειά. Εχω πετύχει 3 κοπέλλες διαφορετικές κλόουν & νεράιδα με πολύ υπομονή ήταν όλες τους & πολλές φορές δεν καταλάβαμε ότι είχαμε παιδιά. Επιτέλους οι κλόουν δεν χρειάζεται να ψυχαγωγούν εμάς ....αλλά τα παιδιά μας.Το λέω αυτό γιατί πολλοί κλοουν κάνουν το λάθος & λένε 'αστεία' που σε φέρνουν σε δύσκολη θέση. Οι κλόουν του Poly party ασχολούνται μόνο με τα παιδιά. Εγώ θα τους έπαιρνα όλους τηλ.σε πρώτη φάση ....
Ο χρήστης κοκκινοσκουφίτσα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-06-13, 03:14   #4
TSIKO

TSIKO ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

egw pantos fetos apo ekei zitisa klooyn.emeina poli efxaristimeni.ekatse 2wres kai egine ena me ta pedia.sto telos tis zhtagan na katsh kai allo.ase pou eixe megali diafora sthn timi.na pareis na rwthseis den xaneis kati.a...kai to kalitero ta idia ta pedia zhtagan kartes gia na exoun to thlefono.einai wreo oi simmauhtes tou pediou sou na τηimounte ta party τou...
Ο χρήστης TSIKO δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-06-13, 16:02   #5
LALALOOPSY

LALALOOPSY ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elieva Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα σας,
Επειδη πρεπει αμεσα να βρω καποιον ανιματερ για το παρτυ της κορης μου που θα γινει 4, θα ηθελα να ξερω αν καποια απο εσας εχει παρει καποιον ανιματερ απο εταιρεία οπως τα Δελφινακια και να μου πει τις εντυπωσεις της. Μου εχουν προτεινει τις παρακάτω εταιρειες Δελφινακια, Polyparty, και Τρελοφατσουλες.
Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας!!!
Καλησπέρα....ναι εχω εμπειρία απο το polyparty και νομίζω ότι έχω αναφέρει και πιο παλιά.Η κόρη μου φέτος έκλεισε τα εφτά και ξαναζήτησε για 5η φορά την ίδια κλόουν να φανταστείς απο την συγκεκριμένη εταιρεία και ακόμη δεν την βαρέθηκε...αυτό κάτι λέει...τις τρελοφατσούλες δεν τις ξέρω....τα δελφινάκια τα είδα στο πάρτυ του ανιψιού μου...τι να σου πω γούστα είναι αυτά και εξαρτάται τι ζητάς...για μένα τον κύριο λόγο έχουν τα παιδιά γι΄αυτό και συνεχίζω να εμπιστεύομαι την γνώμη της κόρης μου...μια δοκιμή θα σε πείσει ..να χαίρεσαι το παιδάκι σου και να περάσετε καλά
Ο χρήστης LALALOOPSY δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-06-13, 07:41   #6
joan7

Περιοχή: Athens
joan7 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εγώ έχω εμπειρία από τις τρελοφατσούλες, το έχω γράψει και σε άλλο θέμα.
Ο γιος μου είναι 3 και τα παιδάκια στο πάρτυ ήταν 3-4, η κοπέλα που ήρθε κατάφερε και τα κράτησε 2,5 ώρες απασχολημένα χωρίς να βαρεθούν καθόλου.
Η κοπέλα ήταν νηπιαγωγός και μου την πρότεινε ο ιδιοκτήτης λόγω της ηλικίας των παιδιών.
Τις άλλες 2 εταιρείες δεν τις ξέρω αλλά είναι σημαντικό όποια και να διαλέξεις να σου στείλουν άτομο ανάλογα με την ηλικία των παιδιών.
Ο χρήστης joan7 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-07-13, 12:36   #7
elieva

elieva χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Σας ευχαριστω πολύ όλες για τις πληροφορίες. Το polyparty έχει όντως καλύτερες τιμές και αν είναι και όπως φαίνεται καλή εταιρεία τότε αξίζει.
Παλιά 03-07-13, 00:20   #8
TSIKO

TSIKO ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μην μας ξεχασεις ,γραψε μας τελικα πως ηταν και τι εκανες .Οπως και να εχει ... να την χαιρεσε και να την βλεπεις παντα να γελα με κλοουν η χωρις ..
Ο χρήστης TSIKO δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-12-13, 18:11   #9
familylove

familylove ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

παρασύρθηκα από τα σχόλια και για πρώτη φορά φέτος πήρα από το poly party για την μικρή μου. Κάθε χρόνο έπερνα από τις μαγικές σβούρες και μία χρονιά που αρώστησε η κοπέλα την προηγούμενη, με βοήθησαν και με παρέπεμψαν στις μπουρμπουλήθρες. ΄Ημουν πολύ ευχαριστημένη. Φέτος τσίφος η υπόθεση. Καταρχήν άργησα και οι μαγικές σβούρες δεν είχαν άτομο. Πήρα λοιπόν από το πολυ παρτυ και ήταν άκρως απογοητευτικό το όλο σκηνικό. Τα παιδάκια δεν κάθονταν με τον διασκεδαστή και έτρεχαν από 'δω και από 'κεί. Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ. Η μικρή μου ίσως να μην το κατάλαβε πολύ γιατί ήταν τα πρώτα της γενέθλια στο σπίτι , εγώ όμως στεναχωρήθηκα και κρίμα και τα χρήματα. Δεν ξέρω τελικά ίσως να παίζει ρόλο και ποιο άτομο θα σου στείλει η εταιρεία.
Ο χρήστης familylove δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές