Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης > Πρώτο Τρίμηνο (1η -12η εβδομάδα)

Notices

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 26-05-13, 23:54   #281
patousitsa82

Το avatar του χρήστη patousitsa82

patousitsa82 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Koalaki Εμφάνιση μηνυμάτων
Με δυσκολεψε γενικα πολυ στον υπνο απλα εχει 2-3 νυχτες που κοιμαται αλλα με λιγοτερο ποσοστο ανησυχιας απο το προηγουμνο διαστημα.....
Δεν παιζει να κοιμηθει χωρις να τουρλωσει τον ποπο της 800 φορες και να πρεπει να την τεντωνω τα γονατα για να κοιμηθει σαν ανθρωπος....παρολο που ξερω οτι η σταση αυτη συνηθιζεται στα μωρα αυτης της ηλικιαα, απλα εχει εχθες και προχθες που απο 800 φορες κατεβηκαμε στις 8........φαντασου τι ατσαλο υπνο εκαμνε......
καταλαβα.....και η αδερφη μου τα ιδια τρααει κοαλακι...πολυ δυσκολο παιδι η μικρη της......ετσι και εκεινη....!!!
υπομονη θελει και γερο στομαχι!!!!

κοαλακι μου τα απροσδιοριστα υγρα ειναι φυσιολογικα???
τι εννοω...πηγα στο πιπι-ρουμ και η αποχρση στο χαρτι ηταν λευκα,κιτρινα,μπεζ...!
ειναι νορμαλ???

''Oμορφαινεις τη ζωη μου....οταν βρισκεσαι μαζι μου!!!''
Ο χρήστης patousitsa82 δεν είναι συνδεδεμένος  
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 27-05-13, 00:03   #282
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο patousitsa82 Εμφάνιση μηνυμάτων
καταλαβα.....και η αδερφη μου τα ιδια τρααει κοαλακι...πολυ δυσκολο παιδι η μικρη της......ετσι και εκεινη....!!!
υπομονη θελει και γερο στομαχι!!!!

κοαλακι μου τα απροσδιοριστα υγρα ειναι φυσιολογικα???
τι εννοω...πηγα στο πιπι-ρουμ και η αποχρση στο χαρτι ηταν λευκα,κιτρινα,μπεζ...!
ειναι νορμαλ???
Ναι ναι ειναι ανευ σημασιας
Ειναι βλενωδης εκρισεις και προερχονται απο τον τραχηλο...
Θα καταντησω γραφικη.....αλλα θα αναφερω πωσ και εγω ειχα υγρα πολυχρωμα....
Χαχαχααχχαχαχααχχαχαχαχα
Ο χρήστης Koalaki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-05-13, 00:15   #283
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ναι ναι ειναι ανευ σημασιας
Ειναι βλενωδης εκρισεις και προερχονται απο τον τραχηλο...
Θα καταντησω γραφικη.....αλλα θα αναφερω πωσ και εγω ειχα υγρα πολυχρωμα....
Χαχαχααχχαχαχααχχαχαχαχα
χααχχααχχαχαχαχχααχ!!!!!!!!!!
ουρανιο τοξο!!!!!!!
ενταξει ηρεμησα τωρα!!!εχουν και μια οσμη...αλλα οχι ασχημη...περιεργη μυρωδια...
χαχαχααχχαχχχα!!!αναλυση υγρα....στης 12 και τεταρτο!!!!

Παλιά 27-05-13, 00:23   #284
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
χααχχααχχαχαχαχχααχ!!!!!!!!!!
ουρανιο τοξο!!!!!!!
ενταξει ηρεμησα τωρα!!!εχουν και μια οσμη...αλλα οχι ασχημη...περιεργη μυρωδια...
χαχαχααχχαχχχα!!!αναλυση υγρα....στης 12 και τεταρτο!!!!
Συνηθως οταν συνοδευονται απο οσμη δυσαρεστη ειναι καποιο μικροβιακι η λοιμωξη και το πιο κλασικο απο ολα ειναι η κολπιτιδα.....εαν συμβαινει κατι τετοιο δινουν κολπικα υποθετα η κολπικη αλοιφη.....
Εγω πηρα αλοιφη στην εγκυμοσυνη για 7ημερες επειδη ειχα πρασινα υγρα.....κολπιτιδα δλδ χωρις συμπτωματα......τσουξιμο και τετοια και μια φορα σε εναν τυπικο ελεγχο υπερηχο που μου εκαναν στο νοσοκομειο παλι ειχα κολπιτιδα χωρις αυτη τη φορα να εχω υγρα....και μου εδωσαν κολπικο υποθετο κανεστεν.
Παλιά 27-05-13, 00:28   #285
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Συνηθως οταν συνοδευονται απο οσμη δυσαρεστη ειναι καποιο μικροβιακι η λοιμωξη και το πιο κλασικο απο ολα ειναι η κολπιτιδα.....εαν συμβαινει κατι τετοιο δινουν κολπικα υποθετα η κολπικη αλοιφη.....
Εγω πηρα αλοιφη στην εγκυμοσυνη για 7ημερες επειδη ειχα πρασινα υγρα.....κολπιτιδα δλδ χωρις συμπτωματα......τσουξιμο και τετοια και μια φορα σε εναν τυπικο ελεγχο υπερηχο που μου εκαναν στο νοσοκομειο παλι ειχα κολπιτιδα χωρις αυτη τη φορα να εχω υγρα....και μου εδωσαν κολπικο υποθετο κανεστεν.
εισαι κατατοπιστικοτατη!!!!!!!!!!!!
σε ευχαριστω πολυ κοαλακι μου!!!!!!

Παλιά 27-05-13, 00:36   #286
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
εισαι κατατοπιστικοτατη!!!!!!!!!!!!
σε ευχαριστω πολυ κοαλακι μου!!!!!!
Βασικα παθουσα ειμαι.....χαχαχαχααχαχαχα

Παω για νανιιιιιιι
Καληνυχταααααααα!!!!!!!!!!
Παλιά 27-05-13, 03:04   #287
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!Ηρθε και το νυχτοπουλι!!!Επρεπε να παω σε μια υποχρεωση και το μυαλο μου το ειχα ολο εδω αλλα δεν σας προλαβα!!!!Εγω θα τα πω να ξαλαφρωσω παντως και θα τα δειτε αυριο,γιατι χτυπησατε φλεβα!!!Εχω τρελαθει με εκεινα τα παλιουγρα,που ειναι πολυχρωμα κι εχουν μια γλυκια οσμη.Εχω τρελαθει τοσο που αλλαζω εσωρουχο συνεχεια,πλενομαι συνεχεια και την Τριτη εκανα κολπικη καλιεργεια η οποια θα βγει αυριο το απογευμα!!!Ο γιατρος μου δεν συμφωνουσε γιατι λεει οτι ειναι φυσιολογικο,επειδη ομως τον εφαγε η γκρινια μου ειδε κι αποειδε και μου την εγραψε για να ηρεμησει το κεφαλι του και το δικο του και το δικο μου!!!!Ειναι τρομερο νιωθω σαν κατουρημενη!Ηξαδερφη μου ηταν σε ολη την εγκυμοσυνη ετσι.Αφου στον 8ο μηνα ειχε τοσα πολλα που νομιζε οτι της ειχαν σπασει τα νερα και πηγε στο νοσοκομειο να το τσεκαρει!!!Ηταν μονο υγρα!!Μαρτυριοοοοοοοοοοο!!!!!
Ο χρήστης μποτσακι δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-05-13, 03:05   #288
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Βασικα παθουσα ειμαι.....χαχαχαχααχαχαχα

Παω για νανιιιιιιι
Καληνυχταααααααα!!!!!!!!!!
Αχουυυυυυυ πως μας κταλαβαινετε εσεις οι μανουλιτσες!!!
Παλιά 27-05-13, 03:10   #289
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
χαχαχαχαχαχαααααααχαχαχαχα!!!!Εγω το ξερετε οτι αν μου πουν να βαλω υποθετο θα γελασει και το παρδαλο κατσικι??Διοτι δεν μπορω.Μεσα το βαζω εγω,εξω βγαινει αυτο,ολο μου γλυστραει το ατιμο.Δεν τα εχω καταφερει ποτε.??Το βρηκα θα παω να βρω μια ταπαααααα!!!χαχαχαχα!!Τι να πω βρε koalaki μου!!!
Παλιά 27-05-13, 03:21   #290
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
αμαννννννννννννν!!!!!!!!!!εκει με κοβω και εμενα!!!!!!!!!!!!
καλα να σου πω...μου ειπε ο γιατρος μετα την αυχενικη καθε μηνα θα πηγαινω!!!!εγω ειχα παθει σοκ!!!!!!!!!!!!!
τι λεω????????μονο????????
α καλα.......σκεφτηκα....με βλεπω να πηγαινω καθε βδομαδα!!!!

κοαλακι μου,σημερα εχω τσιμπιματακια χαμηλα στην κοιλια και πιο χαμηλα...ξερεις που...
αλλα αμυδρα και οχι συνεχεια...αραια και που....ειναι φυσιολογικο...???
Κοριτσιααααααααααααααα!!!Κι εγω τσιμπηματακια και στην μητρα και πιο χαμηλα στα καλα καθουμενα,φοβηθηκα και λιγο η αληθεια ειναι!!!Patousitsa μου καλα που εχουμε και τις ηδη μανουλες γιατι θα ειχαμε τρελαθει!!!Πιστευω οτι οταν ακουσουμε το μωρακι μας θα μας δινει σηματα και δεν θα χρειαζεται να τρεχουμε απο'δω κι απο'κει!!!Εγω προσπαθω να μην μπω σ'αυτο το τρυπακι γιατι,λογω του οτι με ξερω θα μου γινει εμμονη ιδεα!!!
Παλιά 27-05-13, 03:25   #291
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
ααααα!!!!!καταλαβα κοαλακι μου!!!!!
τα διαβαζετε κοριτσια????????????????
σε επιανε και η μεση σου...???εχω και λιγο τη μεση μου...!αμυδρα και εκει!
ωρε γλεντια και χαρες!
ευχαριστω κοαλακι μου!!!!!!!!!!!!
Εμ,τα διαβαζουμε!!!Αφου μιλαει η εμπειρια!!!Ειμαστε τυχερες που τις εχουμε!!
Παλιά 27-05-13, 03:32   #292
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο may23 Εμφάνιση μηνυμάτων
Την αποκόλληση την επαθα την εβδομη εβδομάδα.
Δε μπορώ να πω οτι προσεχα. Σήκωνα τη
μικρή αγκαλιά συνεχεια, δουλειές κτλ!
Τώρα πια προσεχω πάρα πολύ, διότι η καθήλωση
στο κρεβατι είναι πολύ σπαστικιά!
Εμένα τα ουτροτζεσταν με πειράζουν αρκετά.
Φουσκώματα, ζαλάδες, μόνο την υπνηλία που
αναφερουν όλοι, αυτήν δεν την έχω..
Παντως κοριτσακι εγω θεωρω οτι εσεις που εχετε μικρα παιδακια να φροντισετε στην εγκυμοσυνη εισαστε ηρωες!Πραγματικα!!!Εγω στην κατασταση που ειμαι απο την αρχη μεχρι τωρα δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου περα απο ενα μαζεματακι κι ενα μαγειρεμα, να κανει τιποτα αλλο γιατι δεν εχω δυναμεις δηλαδη,ειμαι συνεχως λιωμα!!!Βεβαια δεν χρειαζεται κιολας αλλιως τι θα εκανα?Κι εγω το ιδιο θα εκανα!!!!Ομως σας θαυμαζω και σας αξιζουν πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!Μπραβο!!!
Παλιά 27-05-13, 03:35   #293
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο αγοροmummy! Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχα!!!! πολύ γέλασα!!!
Αμ,πως να μη γελασεις κοριτσακι μου!!!Αφου ειμαι ο αρχηγος της γκαφας.Ειδικα οταν αγχωνομαι!Εσυ εισαι καλα αγοροmummy μου?
Παλιά 27-05-13, 11:53   #294
αγοροmummy!

αγοροmummy! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο μποτσακι Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!Ηρθε και το νυχτοπουλι!!!Επρεπε να παω σε μια υποχρεωση και το μυαλο μου το ειχα ολο εδω αλλα δεν σας προλαβα!!!!Εγω θα τα πω να ξαλαφρωσω παντως και θα τα δειτε αυριο,γιατι χτυπησατε φλεβα!!!Εχω τρελαθει με εκεινα τα παλιουγρα,που ειναι πολυχρωμα κι εχουν μια γλυκια οσμη.Εχω τρελαθει τοσο που αλλαζω εσωρουχο συνεχεια,πλενομαι συνεχεια και την Τριτη εκανα κολπικη καλιεργεια η οποια θα βγει αυριο το απογευμα!!!Ο γιατρος μου δεν συμφωνουσε γιατι λεει οτι ειναι φυσιολογικο,επειδη ομως τον εφαγε η γκρινια μου ειδε κι αποειδε και μου την εγραψε για να ηρεμησει το κεφαλι του και το δικο του και το δικο μου!!!!Ειναι τρομερο νιωθω σαν κατουρημενη!Ηξαδερφη μου ηταν σε ολη την εγκυμοσυνη ετσι.Αφου στον 8ο μηνα ειχε τοσα πολλα που νομιζε οτι της ειχαν σπασει τα νερα και πηγε στο νοσοκομειο να το τσεκαρει!!!Ηταν μονο υγρα!!Μαρτυριοοοοοοοοοοο!!!!!
α ρε τρελοκομεία όλες σας!! χαχαχα! εγώ αυτά τα υγρά τα έχω τώρα που επανέρχεται ο κύκλος μου, μιλάμε για πολύ πολύ βλέννα. από 1 μήνα πριν μου έρθει η περίοδος ήμουν σαν κατουρημένη όλη την ώρα.
Παλιά 27-05-13, 14:34   #295
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

Κοριτσιααααααααα τι κανετε??????να πω κατι ακομα.??????
Υπαρχουν κατι ειδικα σερβιετακια που εχουν δεικτη....και σε περιπτωση που υπαρχει διαροη αμνυακου υγρου γινονται ροζ.....
Καλο ε???????
Απλα ειπα να το αναφερω!!!!!!!!!
Παλιά 27-05-13, 14:57   #296
yola

Περιοχή: Αθήνα
yola ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Kαλησπέρα στα όμορφα κορίτσια της παρέας του Δεκεμβρίου '13 και ήδη μανούλες συμβουλάτορες,

Εγώ από την περίοδο που τελείωσε η τελευταία περίοδός μου είχα΄συνεχώς υγρά και φαγουρίτσα, έκανα καλλιέργεια κολπικού υγρού με τον προγεννητικό μου βρέθηκαν μύκητες, μου έδωσε το υπόθετο Canesten εφ'απαξ και από την επόμενη μέρα ούτε σερβιετάκι ούτε τίποτα.
Είχα χαλάσει κούτες ολόκληρες και ήταν πολύ ενοχλητικό. Προτιμώ να είμαι σε άμεση επαφή με το βαμβακερό εσώρουχο (βράκα).

Μποτσάκι, συγχαρητήρια για την αυχενική σου. Αναμένουμε τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα. Πότε βγαίνουν;Επίσης, δεν σας είπαν τίποτα για φύλο μωρού;

H αλήθεια είναι ότι στην δεύτερη αυτή εγκυμοσύνη σέρνομαι γιατί έχω και το παιδάκι μου 5,5 χρονών να φροντίζω. Τελικά όμως το προτιμώ που τα φερε ο Θεός να έχουν τέτοια διαφορά ηλικίας γιατί αν ήταν πιο μικρή πώς θα την φρόντιζα; Ήδη κάνουμε κάποια ήπια παιχνίδια και της έχω στερήσει την αγκαλιά με σήκωμα που την έπαιρνα κάθε πρωί. Το έχει καταλάβει και δεν μου την ζητάει και με προσέχει πολύ. Μαμά κάνει να φας αυτό, κάνει να πιεις εκείνο; Ούτε ο άντρας μου έσι και γιαυτό την λατρεύω διπλά. Θα είναι μια πολύ καλή μεγάλη αδελφούλα.
Παλιά 27-05-13, 15:25   #297
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Κοριτσιααααααααα τι κανετε??????να πω κατι ακομα.??????
Υπαρχουν κατι ειδικα σερβιετακια που εχουν δεικτη....και σε περιπτωση που υπαρχει διαροη αμνυακου υγρου γινονται ροζ.....
Καλο ε???????
Απλα ειπα να το αναφερω!!!!!!!!!
Καλησπερα κοαλακι μου!!!!!!!!
σοβαρα?????πρωτη φορα το ακουω αυτο!!!!!!!!!!!!!
κοαλακι μου πως λεγονται????????

καλα μποτσακι ειματε πολυ τυχερες που εχοουμε εω της εμπειρες μανουλες!!!!!!!!
σας αγαπαμε!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 27-05-13, 15:29   #298
patousitsa82

Προεπιλογή

yola,αγοροmummy kalhspera!!!!!!!!!!!
καλα εισαστε?????????
εγω καλα κοριτσια!!!
σημερα επεστρεψε ο αντρας μου,απο επαγγελματικο ταξιδι!!!!
δεν τον περιμενα να ερθει!!!!μου εκανε εκπληξη!!!!!!!!ιχιχχιχιχιχιχχι!!!!!!

Παλιά 27-05-13, 15:50   #299
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο yola Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλησπέρα στα όμορφα κορίτσια της παρέας του Δεκεμβρίου '13 και ήδη μανούλες συμβουλάτορες,

Εγώ από την περίοδο που τελείωσε η τελευταία περίοδός μου είχα΄συνεχώς υγρά και φαγουρίτσα, έκανα καλλιέργεια κολπικού υγρού με τον προγεννητικό μου βρέθηκαν μύκητες, μου έδωσε το υπόθετο Canesten εφ'απαξ και από την επόμενη μέρα ούτε σερβιετάκι ούτε τίποτα.
Είχα χαλάσει κούτες ολόκληρες και ήταν πολύ ενοχλητικό. Προτιμώ να είμαι σε άμεση επαφή με το βαμβακερό εσώρουχο (βράκα).

Μποτσάκι, συγχαρητήρια για την αυχενική σου. Αναμένουμε τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα. Πότε βγαίνουν;Επίσης, δεν σας είπαν τίποτα για φύλο μωρού;

H αλήθεια είναι ότι στην δεύτερη αυτή εγκυμοσύνη σέρνομαι γιατί έχω και το παιδάκι μου 5,5 χρονών να φροντίζω. Τελικά όμως το προτιμώ που τα φερε ο Θεός να έχουν τέτοια διαφορά ηλικίας γιατί αν ήταν πιο μικρή πώς θα την φρόντιζα; Ήδη κάνουμε κάποια ήπια παιχνίδια και της έχω στερήσει την αγκαλιά με σήκωμα που την έπαιρνα κάθε πρωί. Το έχει καταλάβει και δεν μου την ζητάει και με προσέχει πολύ. Μαμά κάνει να φας αυτό, κάνει να πιεις εκείνο; Ούτε ο άντρας μου έσι και γιαυτό την λατρεύω διπλά. Θα είναι μια πολύ καλή μεγάλη αδελφούλα.
Γεια σου yola μου!!Ευχαριστω πολυ,περιμενω τα αποτελεσματα να δουμε.Σε δυο μερες μου ειπε,αλλα επειδη ηταν Σαββατο πιστευω αυριο!!!Το φυλο δεν μπορεσε να το δει γιατι ειχε τα ποδαρακια κλειστα.Ειχε λεει μια ααλη ενδειξη οτι ισως να ειναι αγορι αλλα ειναι σαν να μη μου το ειπε γιατι δεν ειδε κατι.Κουραγιο yola μου ευτυχως ηπολυτιμη κορουλα σου σε βοηθαει και πιστευω μεγαλωνοντας θα σε βοηθαει πιο πολυ!!!
Παλιά 27-05-13, 15:50   #300
yola

Περιοχή: Αθήνα
yola ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλώς τον δέχτηκες! Να περάσετε όμορφα και ήρεμα απόψε...
Παλιά 27-05-13, 15:51   #301
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
καλα εισαστε?????????
εγω καλα κοριτσια!!!
Καλως τον δεχτηκες patousitsa μου,ομορφη!!
Παλιά 27-05-13, 15:53   #302
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

σας αγαπαμε!!!!!!!!!!!!!
Τυχερες δεν λες τιποτα!!!Μην το συζητας!!!Πολυ σας αγαπαμε!!
Παλιά 27-05-13, 15:53   #303
αγοροmummy!

Προεπιλογή

Παράθεση:
καλα εισαστε?????????
εγω καλα κοριτσια!!!
καλησπερούδια!! καλά είμαι, κοιμάται το αντράκι μου το μικρό και μπήκα στα γρήγορα!! Καλώς τον δέχτηκες τον αντρούλη σου!! Ελπίζω να χτύπησε κανένα κουδούνι πριν μπει, να μη μπούκαρε ξαφνικά και σε κοψοχόλιασε!! χαχαχα!
Παλιά 27-05-13, 15:56   #304
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
α ρε τρελοκομεία όλες σας!! χαχαχα! εγώ αυτά τα υγρά τα έχω τώρα που επανέρχεται ο κύκλος μου, μιλάμε για πολύ πολύ βλέννα. από 1 μήνα πριν μου έρθει η περίοδος ήμουν σαν κατουρημένη όλη την ώρα.
αγοροmummy μου τι κανεις?Πολυ τρελα κουβαλαμε!!Εγω μονιμως κατουρημενη,αλλα θα παρω τα αποτελεσματα της καλλιεργειας σημερα να δω κιολας!!!
Παλιά 27-05-13, 16:01   #305
αγοροmummy!

Προεπιλογή

Παράθεση:
αγοροmummy μου τι κανεις?Πολυ τρελα κουβαλαμε!!Εγω μονιμως κατουρημενη,αλλα θα παρω τα αποτελεσματα της καλλιεργειας σημερα να δω κιολας!!!
καλά αποτελέσματα!! εύχομαι να σταματήσουν γρήγορα τα υγρά, είναι πολύ εκνευριστικά!! Να ξαναδείς υγρά μόνο από το σπάσιμο των νερών!! (δεν υπάρχει περίπτωση να μη το καταλάβεις νομίζω!! εγώ ξύπνησα από το σπάσιμο των νερών)
Παλιά 27-05-13, 16:01   #306
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

σας αγαπαμε!!!!!!!!!!!!!
Αυτα ειναι ειδικα χαρτακια με δεικτη που ταπουλανε σε φαρμακεια η στα δινει ο γυναικολογος εαν εχει....τωρα τα σερβιετακια τα εχω βρει στο ebay......
Βασικα το αμνιακο υγρο ξεχωριζει και απο την υφη αλλα και την οσμη....ειναι ακριβως οπως το σπερμα και μυριζει σαν σπερμα γιατι εαν το καλοσκεφτεις το σπερμα ειναι υπεθυνο για την δημιουργια του σακου, του εμβρυου και συνεπως υπαρχει εκει μεσα....

Yola μου τι καλο κοριτσακι που εχεις και δεν σε κουραζειιιιιιι??????????
Μπραβοοοοοοο......
Παλιά 27-05-13, 16:10   #307
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
καλά αποτελέσματα!! εύχομαι να σταματήσουν γρήγορα τα υγρά, είναι πολύ εκνευριστικά!! Να ξαναδείς υγρά μόνο από το σπάσιμο των νερών!! (δεν υπάρχει περίπτωση να μη το καταλάβεις νομίζω!! εγώ ξύπνησα από το σπάσιμο των νερών)
Αχ αγοροmummy μου μακαρι να σταματησουν γιατι ειναι απαισια αισθηση!!!Εγω ξερεις επειδη ειμαι και αρχηγος της γκαφας μπορει να νομιζω οτι κατουρηθηκα κιολας!!???
Παλιά 27-05-13, 16:12   #308
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αυτα ειναι ειδικα χαρτακια με δεικτη που ταπουλανε σε φαρμακεια η στα δινει ο γυναικολογος εαν εχει....τωρα τα σερβιετακια τα εχω βρει στο ebay......
Βασικα το αμνιακο υγρο ξεχωριζει και απο την υφη αλλα και την οσμη....ειναι ακριβως οπως το σπερμα και μυριζει σαν σπερμα γιατι εαν το καλοσκεφτεις το σπερμα ειναι υπεθυνο για την δημιουργια του σακου, του εμβρυου και συνεπως υπαρχει εκει μεσα....

Yola μου τι καλο κοριτσακι που εχεις και δεν σε κουραζειιιιιιι??????????
Μπραβοοοοοοο......
koalaki μου ωραια αυτα αλλα εγω αμα τα παρω ολο ροζ θα τα βλεπω απο τον πανικο μου!!!Προς το παρον αλλαζω συνεχως εσωρουχο!!!
Παλιά 27-05-13, 16:21   #309
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αχ αγοροmummy μου μακαρι να σταματησουν γιατι ειναι απαισια αισθηση!!!Εγω ξερεις επειδη ειμαι και αρχηγος της γκαφας μπορει να νομιζω οτι κατουρηθηκα κιολας!!???
Κοριτσια εχω κλεισει τον 6το....κοιμαμαι βραδυ και ξαφνικα αναστατωνομαι και ξυπναω βρεγμενη......σοοοοοοοοοοκ
Τρεχω στη μανα μου, την ξυπναω και της λεω.....λες????????
Εκεινη ολως περιεργως για μια και μοναδικη φορα περνωντας ψυχραιμο υφος μου λεει....παμε να δουμε εαν ξανατρεξιυν θα παρουμ ετον γιατρο τηλ....3 τα ξημερωματα...ηταν....
Υγρα δεν ξαναετρεξαν αλλα πηρα τον γιατρο τηλ και του λεω γιατρεεεεεεεε ετρεξαν υγραααααα....μου λεει εκεινος αφου μου εκανε καποιες ερωτησεις δεν ετρεξαν υγρααααααα.....απλα ειχες διαροη ουρων λογω πιεσης της κυστης και τα εβγαλε ο οργανισμος σου.....κοινως κατουρηθηκες!!!!!!!!!
Το πρωι παω για υπερηχο για να ησυχασω και μολις βγαινω απο το ιατρειο ε εκει ηταν που κατουρηθηκα στα γελιααααααααα απο την βραδυνη μου υστερια....

Υγ...οταν ο γιατρος μου επιβεβαιωσε και μεσω του υπερηχου οτι κατουρηθηκα τον κοιτουσα λες και εβλεπα εξωγηινο....μου λεει γιατι με κοιτας??????
Απο εδω και περα τετοια θα εχεις ενδεχομενως......εγω σοοοοοοοκ!!!!!!!!!!
Παλιά 27-05-13, 16:27   #310
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Τυχερες δεν λες τιποτα!!!Μην το συζητας!!!Πολυ σας αγαπαμε!!
Καλε και εμεις σας αγαπαμε γιαυτο σας τα λεμε....

Patousitsa μου καλως τον δεχτηκες τον αντρουλη σου!!!!!!
Παλιά 27-05-13, 16:32   #311
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μπορει και στο amazon αλλα επειδη ειναι αγγλικα μπορω να τα βρω και να τα μεταφρασω στα ελληνικα για να τα βρεις.....τα σερβιετακια.....
Δεν θυμαμαι πως λεγονται αυτη τη στιγμη.......
Παλιά 27-05-13, 16:34   #312
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Κοριτσια εχω κλεισει τον 6το....κοιμαμαι βραδυ και ξαφνικα αναστατωνομαι και ξυπναω βρεγμενη......σοοοοοοοοοοκ
Τρεχω στη μανα μου, την ξυπναω και της λεω.....λες????????
Εκεινη ολως περιεργως για μια και μοναδικη φορα περνωντας ψυχραιμο υφος μου λεει....παμε να δουμε εαν ξανατρεξιυν θα παρουμ ετον γιατρο τηλ....3 τα ξημερωματα...ηταν....
Υγρα δεν ξαναετρεξαν αλλα πηρα τον γιατρο τηλ και του λεω γιατρεεεεεεεε ετρεξαν υγραααααα....μου λεει εκεινος αφου μου εκανε καποιες ερωτησεις δεν ετρεξαν υγρααααααα.....απλα ειχες διαροη ουρων λογω πιεσης της κυστης και τα εβγαλε ο οργανισμος σου.....κοινως κατουρηθηκες!!!!!!!!!
Το πρωι παω για υπερηχο για να ησυχασω και μολις βγαινω απο το ιατρειο ε εκει ηταν που κατουρηθηκα στα γελιααααααααα απο την βραδυνη μου υστερια....

Υγ...οταν ο γιατρος μου επιβεβαιωσε και μεσω του υπερηχου οτι κατουρηθηκα τον κοιτουσα λες και εβλεπα εξωγηινο....μου λεει γιατι με κοιτας??????
Απο εδω και περα τετοια θα εχεις ενδεχομενως......εγω σοοοοοοοκ!!!!!!!!!!
Αμααααααααααααααααν!!!Να δεις που θα το παθω κι εγω αυτο με τοσο κατουρημα που ριχνω ολη νυχτα!!!Πω πω πω πω πω!!!
Παλιά 27-05-13, 16:48   #313
patousitsa82

Προεπιλογή

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!!!!!
κοιμονουν εγω....ξαφνου....ξεκληδωνει η πορτα....αλλα ειχα και τον συρτι....
χτυπαει κουουνι....εγω μεσα στον υπνο.....ανοιγω την πορτα...και βλεπω ενα χαμογελο ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ???????????
εγω αλαλι!!!!!!!!!!!
ιχιχιιχχιχιχιχιχι!!!!
ηρθε πουλετε...επιασε της δουλειες του σπιτιου....το κανε λαμπικο μεσα σε 2 ωριτσες!!!!!!!!!!

ειμαι χαρουμενη σημερα!!!!

εν τω μεταξυ με το που μιλουσαμε το μικρο εδινε τσιμπιες μεσα!!!!χααχχαχαχαχαχαχα!!!!!!λες και καταλαβεε!!!!!!!

ΗΡΘΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 27-05-13, 16:48   #314
may23

Περιοχή: αθηνα
may23 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Patousitsa, καλως τον δέχτηκες τον άντρα σου!
Λείπει συχνά σε επαγγελματικά ταξίδια;

Εγώ στην πρωτη εγκυμοσύνη, στην καλλιεργεια
κολπικού εκκρίματος είχα ουρεόπλασμα,
πηρα αντιβιωση, αλλά σπο οτι μου ειχε πει
ο γιατρός, δυσκολα το ξεφορτωνεσαι αυτό
τι μικρόβιο. Φυσικά πρρπει να ξανακάνω!

Υγρά έχω και γω και νομιζω οτι μου τα
προκαλουν τα ουτροτζεστάν. Τουλαχιστον,
συνυπαρχουν απο τοτε που επαθς την
αποκόλληση και μετά, οπότε μπορεί να είναι
και απο τον τράχηλο!

Yola,
Να χαιρεσαι την κορούλα σου! Και η δικιά
μου που ειναι 2,5 εχει καταλαβει οτι δε μπορώ
πια να τη σηκώνω. Στεναχωριέμαι φυσικά
τόσο πολύ... Αν ήταν μικρότερη και εγώ
δεν ξερω τι θα έκανα με τη φροντίδα της...

Ο χρήστης may23 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-05-13, 16:54   #315
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!!!!!
κοιμονουν εγω....ξαφνου....ξεκληδωνει η πορτα....αλλα ειχα και τον συρτι....
χτυπαει κουουνι....εγω μεσα στον υπνο.....ανοιγω την πορτα...και βλεπω ενα χαμογελο ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ???????????
εγω αλαλι!!!!!!!!!!!
ιχιχιιχχιχιχιχιχι!!!!
ηρθε πουλετε...επιασε της δουλειες του σπιτιου....το κανε λαμπικο μεσα σε 2 ωριτσες!!!!!!!!!!

ειμαι χαρουμενη σημερα!!!!

εν τω μεταξυ με το που μιλουσαμε το μικρο εδινε τσιμπιες μεσα!!!!χααχχαχαχαχαχαχα!!!!!!λες και καταλαβεε!!!!!!!

ΗΡΘΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!
Μπραβο patousitsa μου!!!Να εισαι παντα χαρουμενη οπως σημερα!!!Ειδες πως ειναι τα σπορια μας?Εγω νομιζω οτι καθε φορα που φιλαει την κοιλιτσα μου ο αντρας μου οτι κατι νιωθω!!!Θα μας ακουσει και κανεις και θα νομιζει οτι τρελαθηκαμε!!!χιχιχιχιχχι!!!Καλα κανουμε!!!Οτι θελουμε κανουμε!!!
Παλιά 27-05-13, 16:55   #316
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:

και απο τον τράχηλο!

Yola,

may μου,εχει ταξιδια 1 φορα στους 2 μηνες για 20 μερες....
εχει τυχει και 40 μερες....
αναλογα!!!!!
και εγω εχ κολπικα υγρα!χθες ηταν τελειως απροσδιορηστα!
κιτρινα λευκα μπεζ....
μετα δεν ξαναβγαλα!
θα το τσεκαρω απο δω και περα!καθε φορα!
λες και απο τα ουτροτεσταν...?????

Παλιά 27-05-13, 16:57   #317
μποτσακι

μποτσακι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

και απο τον τράχηλο!

Yola,
Γεια σου may23 μου!!!!Εγω δεν πινω τιποτα απο αυτα κι εχω τα ρημαδουγρα απο την πρωτη μερα!!Ειναι πολυ εκνευριστικα!!Τωρα περιμενω να παει να παρει ο αντρας μου τις εξετασεις και να μου πει!
Παλιά 27-05-13, 17:01   #318
patousitsa82

Προεπιλογή

μποτσακι μου τι κανεις????
καλα εισαι?????????

Παλιά 27-05-13, 17:03   #319
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μπραβο patousitsa μου!!!Να εισαι παντα χαρουμενη οπως σημερα!!!Ειδες πως ειναι τα σπορια μας?Εγω νομιζω οτι καθε φορα που φιλαει την κοιλιτσα μου ο αντρας μου οτι κατι νιωθω!!!Θα μας ακουσει και κανεις και θα νομιζει οτι τρελαθηκαμε!!!χιχιχιχιχχι!!!Καλα κανουμε!!!Οτι θελουμε κανουμε!!!
αχχαχααχχααχαχαχαχαχ!!!!!!καλα μποτσακι μου...ετσι και εγω......μα με το που αρχισαμε να μιλαμε.....να τες και οι τσιμπιες!!!!!αχαχχαχχααχχα!!!
λες και καταλαβε!!!!
τι να πω........καλα μας βλεπω να κατουριωμαστε πανω μας απο τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!
σαν το κοαλακι!!!!
αλλα εμεις πιο νωρις!!!!!!!!!χιχιχιχχιχι!!!!!!!!!!!!!!

Παλιά 27-05-13, 17:13   #320
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
αχχαχααχχααχαχαχαχαχ!!!!!!καλα μποτσακι μου...ετσι και εγω......μα με το που αρχισαμε να μιλαμε.....να τες και οι τσιμπιες!!!!!αχαχχαχχααχχα!!!
λες και καταλαβε!!!!
τι να πω........καλα μας βλεπω να κατουριωμαστε πανω μας απο τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!
σαν το κοαλακι!!!!
αλλα εμεις πιο νωρις!!!!!!!!!χιχιχιχχιχι!!!!!!!!!!!!!!
Αχαχαχααχαχαχαχχαχχαχαχα
Κλειστό Θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές