Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 17-05-13, 01:09   #41
anastasia88

anastasia88 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο fazertha Εμφάνιση μηνυμάτων
ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ. ΚΟΠΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!!! ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?? ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ?? ΕΓΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ..

εγω θα περιμενω μεχρι κ 27 του μηνα.εγω δεν νιωθω κατι περιεργο.τα πονακια που ειχα τις προαλλες ηταν απο μια κυστη που εσκασε.
Ο χρήστης anastasia88 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-05-13, 02:18   #42
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο anastasia88 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω θα περιμενω μεχρι κ 27 του μηνα.εγω δεν νιωθω κατι περιεργο.τα πονακια που ειχα τις προαλλες ηταν απο μια κυστη που εσκασε.
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!! ΥΠΟΜΟΝΗ ..
Ο χρήστης fazertha δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-05-13, 23:03   #43
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!! ΥΠΟΜΟΝΗ ..
η θερμοκρασια συνεχιζει να ειναι ανεβασμενη. σταθερα στο 37 . αντε που κ που κανα 37,3 ... πηρε κανα 2 φορες ντεπον αλλα δεν νιωθω τιποτα αλλο και δεν θελω να περνω ολη την ωρα ντεπον. και το πρωι ειναι ανεβασμενη, μετα πεφτει λιγο , και απο το απογευμα κ μετα ξανα ..Μια βδομαδα ακομα μου φαινεται ατελειωτη. αυτα τα self clear που δειχνουν 5 μερες απο την πιθανη συλληψη λες να ειναι καλα? να δοκιμασουμε κανα τετοιο??
Παλιά 17-05-13, 23:09   #44
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
η θερμοκρασια συνεχιζει να ειναι ανεβασμενη. σταθερα στο 37 . αντε που κ που κανα 37,3 ... πηρε κανα 2 φορες ντεπον αλλα δεν νιωθω τιποτα αλλο και δεν θελω να περνω ολη την ωρα ντεπον. και το πρωι ειναι ανεβασμενη, μετα πεφτει λιγο , και απο το απογευμα κ μετα ξανα ..Μια βδομαδα ακομα μου φαινεται ατελειωτη. αυτα τα self clear που δειχνουν 5 μερες απο την πιθανη συλληψη λες να ειναι καλα? να δοκιμασουμε κανα τετοιο??
Το πρωι κανουμε μετρηση θερμοκρασιας και εαν τοτε εινα ανεβασμενη αυτο ειναι συμπτωμα...εγκυμοσυνης στην πλειοψηφια...
Εγω ειχα παρει της clear blue που δειχνει οριν την καθυστερηση μερικες μερες....και μα την παναγια το εχω σαν φυλαχτο κρυμενο...
Καλη επιτυχιασου ευχομαι και γρηγορα με ενα μωρακι.....
Ο χρήστης Koalaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-05-13, 00:39   #45
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Koalaki Εμφάνιση μηνυμάτων
Το πρωι κανουμε μετρηση θερμοκρασιας και εαν τοτε εινα ανεβασμενη αυτο ειναι συμπτωμα...εγκυμοσυνης στην πλειοψηφια...
Εγω ειχα παρει της clear blue που δειχνει οριν την καθυστερηση μερικες μερες....και μα την παναγια το εχω σαν φυλαχτο κρυμενο...
Καλη επιτυχιασου ευχομαι και γρηγορα με ενα μωρακι.....
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!! Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ? ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΧΑ 36,8. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ?? ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ 37 ΚΑΙ ΚΑΤΙ.. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΤΙΚΟ . ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ 2-3 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΠΟΤΑ . ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?
Παλιά 18-05-13, 00:49   #46
asteriskos

Περιοχή: athina
asteriskos ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγω εχω να σου πω πως το αγχος παιζει μεγαλο ρολο. εγω και ο αντρας μου προσπαθουσαμε για εναμισι χρονο. Οσο περνουσε ο καιρος και δεν εμενα τοσο πιο πολυ αγχονομουνα και στεναχωριομουνα οτι κατι μπορει να εχουμε. Αφου απογοητευτικα και ειπα δεν πειραζει οτι ειναι να συμβει θα το αντιμετωπισω και επαψα να το σκεφτομαι ξαφνικα εμεινα. και να φανταστεις οτι εκανα το τεστ και δυο μερες πριν τιν ημερα που ηταν να αδιαθετησω και η γραμμη ηταν πααραα πολυ ροζ. οποτε μην ανησυχεις. το αγχος κανει κακο σε ολα οχι μονο στη συλληψη. Και εγω εχω προβληματα υγειας. Εχω προδιαθεση για αυτοανοσα και εχω και θυροειδη ο οποιος δημιουργει υπογονημοτητα.
Ο χρήστης asteriskos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-05-13, 01:23   #47
laura36

laura36 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!! Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ? ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΧΑ 36,8. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ?? ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ 37 ΚΑΙ ΚΑΤΙ.. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ..ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΤΙΚΟ . ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ 2-3 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΠΟΤΑ . ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?
Το αίμα είναι καλό σημάδι! Μπορεί να είναι εμφύτευση! Άντε μακάρι! Τη θ/σία θα τη μετράς μόνο το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι. Είσαι δεν είσαι έγκυος θα έχεις δέκατα ως τη 12η, 13η μέρα. Δεν είναι στάνταρ, κάθε κύκλος είναι διαφορετικός. Αν δεις να πέφτει και να μένει χαμηλά και την επόμενη μέρα, τότε μάλλον θα αδιαθετήσεις. Ψηλή θ/σία για πάνω από 16-18 μέρες είναι εγκυμοσύνη! !!
Ο χρήστης laura36 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-05-13, 01:28   #48
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο laura36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αίμα είναι καλό σημάδι! Μπορεί να είναι εμφύτευση! Άντε μακάρι! Τη θ/σία θα τη μετράς μόνο το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι. Είσαι δεν είσαι έγκυος θα έχεις δέκατα ως τη 12η, 13η μέρα. Δεν είναι στάνταρ, κάθε κύκλος είναι διαφορετικός. Αν δεις να πέφτει και να μένει χαμηλά και την επόμενη μέρα, τότε μάλλον θα αδιαθετήσεις. Ψηλή θ/σία για πάνω από 16-18 μέρες είναι εγκυμοσύνη! !!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ!!! ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ !! ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΠΟΛΥ !! ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ !! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.. ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ , ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΜΑ , ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΗ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!!!!
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 18-05-13, 02:06   #49
anastasia88

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ!!! ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ !! ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΠΟΛΥ !! ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ !! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.. ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ , ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΜΑ , ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΗ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!!!!

τωρα τα ειδα τα νεα σου!!!!αντε μακαρι να εισαι εγκυος!!!!το αιμα ειναι καλη ενδειξη!!!!!
Παλιά 18-05-13, 02:11   #50
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
τωρα τα ειδα τα νεα σου!!!!αντε μακαρι να εισαι εγκυος!!!!το αιμα ειναι καλη ενδειξη!!!!!
ΜΑΚΑΡΙ !!!! ΕΣΥ ΤΙΠΟΤΑ ??? ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ Σ/Κ????
Παλιά 18-05-13, 02:34   #51
anastasia88

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΜΑΚΑΡΙ !!!! ΕΣΥ ΤΙΠΟΤΑ ??? ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ Σ/Κ????

εγω δεν εχω πρισμενο στηθος ενα περιεργο πραγμα για μενα,που μετα την ωορρηξια αρχιζε κ πριζοταν σιγα σιγα..εχω ομως σπυρακι περιοδουκοιτα καθισα κ σκεφτηκα οτι συμφωνα με την ωορρηξια μου λογικα θα πρεπει να μου ερθει την τριτη κ επειδη γιορταζει ο μπαμπας μου κ ο αντρας μου αν δεν μου ερθει μεχρι την τριτη το πρωι λεω να τολμησω να κανω ενα τεστακι μηηηηηηηπως κ βγει θετικο κ εχω να δωσω ενα πολυ ωραιο δωρακι κ στους 2!!!!!!
Παλιά 18-05-13, 02:36   #52
anastasia88

Προεπιλογή

το αιμα που ειδες ηταν καφε η ροζ???
Παλιά 18-05-13, 02:42   #53
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Smile

Παράθεση:
το αιμα που ειδες ηταν καφε η ροζ???
ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ , ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΓΙΑΥΤΟΥΣ!!!! ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ . ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖΕ... ΑΝΤΕ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ !!!!!!!!!! ;-
Παλιά 18-05-13, 02:46   #54
anastasia88

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ , ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΓΙΑΥΤΟΥΣ!!!! ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ . ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖΕ... ΑΝΤΕ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ !!!!!!!!!! ;-

καλα εγω μετα το σπυρακι νομιζω πως δεν εχω κ πολλες ελπιδες!παρολα αυτα εσυ εισαι σε πολυ καλο δρομο!!!!!αντε μια μια να μπαινει στο κλαμπ!!!!!!!!!
Παλιά 18-05-13, 03:04   #55
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Smile

Παράθεση:
καλα εγω μετα το σπυρακι νομιζω πως δεν εχω κ πολλες ελπιδες!παρολα αυτα εσυ εισαι σε πολυ καλο δρομο!!!!!αντε μια μια να μπαινει στο κλαμπ!!!!!!!!!
Δεν θα αγχώνεσαι. ένταξη Δεν μου είπε κανένας ότι είμαι στάνταρ. Και εσύ το ξέρεις ότι καμία φορά μερικά που αισθανόμαστε είναι ιδέα μας. μερικά Όχι. μακάρι αυτή την φορά και στις Δύο μας να πάνε όπως τα θέλουμε.. Και αν όχι, τον άλλον μήνα.. Έχει ο θεός!!!!
Παλιά 18-05-13, 08:58   #56
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλημερα....το αιμαπου ειδες ειδικα το χρωμα τουκοκκινο και μετα ροζ ειναι μαλλον αιμα εμφυτευσης....και την θερμοκρασια την μετραμε μονοπρωι πριν σηκωθουμε...για καποιεσσυνεχομενες μερες τα δεκατα ειναι ενδειξη συνεχιζομενα...κυριως!!!!! Παρακολουθα αυτες τις ημερες θερμοκρασια γιατι εαν εγινε εμφυτευση θα δεις να ανεβαινει και να μενει σταθερη η θερμοκρασια για καποιες μερες....
Παλιά 18-05-13, 09:57   #57
Tristeza

Tristeza ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια καλημέρα...Και εγώ στους δύο τελευταίους κύκλους μου είδα αιματάκι, ροζουλάκι, καφετάκι...ό,τι θες είδα 6 μέρες πριν την περίοδο, που τελικά ήρθε...Ειδικά αυτή τη φορά, είδα αίμα κανονικό 8 μέρες πριν και τελικά πάλι ήρθε...
Fazertha δεν το λέω για να σε απογοητεύσω, απλά επειδή κι εγώ είχα αρχίσει να ελπίζω πολύ με αυτό το αιματάκι, στο λέω για να κρατάς μια πισινή, μήπως τελικά είναι περίοδος και λόγω αλλαγής καιρού ή και εγώ δεν ξέρω τι άλλο...μας προετοιμάζει αρκετές μέρες πριν έρθει...Ούτε εγώ είχα ξαναδεί αίμα ή ροζ πάντως μια βδομάδα πριν...
Μακάρι σε εσένα να είναι κάτι διαφορετικό όμως και να έχεις ευχάριστα σύντομα!
Παλιά 18-05-13, 13:07   #58
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Koalaki Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα....το αιμαπου ειδες ειδικα το χρωμα τουκοκκινο και μετα ροζ ειναι μαλλον αιμα εμφυτευσης....και την θερμοκρασια την μετραμε μονοπρωι πριν σηκωθουμε...για καποιεσσυνεχομενες μερες τα δεκατα ειναι ενδειξη συνεχιζομενα...κυριως!!!!! Παρακολουθα αυτες τις ημερες θερμοκρασια γιατι εαν εγινε εμφυτευση θα δεις να ανεβαινει και να μενει σταθερη η θερμοκρασια για καποιες μερες....
Πρωινες ωρες δεν ανεβαινει παντα . πιο πολυ μεσιμερι και απογευμα. δηλαδη κατα την διάρκειαν της μερας!! και τα πρωινα φυσικα !! τι να πω. 1 βδομαδα εμεινε !! υπομονη και αν αδιαθετησω τελικα , θα παρω την γιατρο να κλεισω ραντεβου !!!
Παλιά 18-05-13, 13:13   #59
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Tristeza Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια καλημέρα...Και εγώ στους δύο τελευταίους κύκλους μου είδα αιματάκι, ροζουλάκι, καφετάκι...ό,τι θες είδα 6 μέρες πριν την περίοδο, που τελικά ήρθε...Ειδικά αυτή τη φορά, είδα αίμα κανονικό 8 μέρες πριν και τελικά πάλι ήρθε...
Fazertha δεν το λέω για να σε απογοητεύσω, απλά επειδή κι εγώ είχα αρχίσει να ελπίζω πολύ με αυτό το αιματάκι, στο λέω για να κρατάς μια πισινή, μήπως τελικά είναι περίοδος και λόγω αλλαγής καιρού ή και εγώ δεν ξέρω τι άλλο...μας προετοιμάζει αρκετές μέρες πριν έρθει...Ούτε εγώ είχα ξαναδεί αίμα ή ροζ πάντως μια βδομάδα πριν...
Μακάρι σε εσένα να είναι κάτι διαφορετικό όμως και να έχεις ευχάριστα σύντομα!
Εννοειτε!!!Και εγω αλλες φορες ειχα πολλα συμπτωματα που τελικα ηταν στο μυαλο μου!!! και τωρα μπορει να ειναι το ιδιο!!! θα δειξει !!! μια βδομαδα θα κανω υπομονη και μετα αν αδιαθετησω κατευθειαν στον γιατρο!!
Παλιά 18-05-13, 13:19   #60
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Πρωινες ωρες δεν ανεβαινει παντα . πιο πολυ μεσιμερι και απογευμα. δηλαδη κατα την διάρκειαν της μερας!! και τα πρωινα φυσικα !! τι να πω. 1 βδομαδα εμεινε !! υπομονη και αν αδιαθετησω τελικα , θα παρω την γιατρο να κλεισω ραντεβου !!!
Ευχομαι να μην αδιαθετησεις....
Παλιά 18-05-13, 13:25   #61
anastasia88

Προεπιλογή

fazertha να εισαι αισιοδοξη γιατι εχεις ενα παρα πολυ καλο συμπτωμα που σπανια βγαινει λαθος!
Παλιά 18-05-13, 14:08   #62
eirini_88

eirini_88 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κορίτσια καλησπέρα! Είμαι εντελώς καινούρια στο forum αν και σας διαβ'αζω εδώ και πολύ καιρό. Εγώ με ον σύζυγο μου βρισκόμαστε στο εξωτερικό , είμαστε μαζί σχεδόν 4 χρόνια και τον τελευταίο χρόνο είμαστε και επίσημα παντρεμένοι( μείναμε μαζί απο πολύ νωρίς).Εγώ υπάρχουν πολλές φορές που θέλω πολύ ένα μωρό , σε βαθμό που όταν βλέπω των φίλων και γνωστών να ζηλεύω , με την καλή έννοια πάντα. Το θέμα είναι ότι ενώ υπάρχουν όλες οι κατάλληλες προϋποθέσεις για να κάνουμε παιδάκι , ο άντρας μου φοβάται! Φοβάται κυρίως ότι θα μας περιορίσει και δεν θα ζήσουμε ''πράγματα'', μιας και οι δυο είμαστε κάτω απο 30 και κατ εκείνον έχουμε καιροοοό μπροστά μας! Το έχουμε συζητήσει και μου έχει πεί ότι εάν εγώ το θέλω πολύ τότε να το κάνουμε, αλλά οι ανησυχίες του με φρικάρουν και έμένα κάποιες φορές και όσο και εάν το θέλω με τρομάζει...! Θα εκτιμούσα την όποια άποψη , μιας και εδώ μιλάτε ελέυθερα και χωρίς δεύτερες σκέψεις όπως πιθανότατα κάνουν οι πιο κοντινοί μας!
Παλιά 19-05-13, 01:06   #63
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
fazertha να εισαι αισιοδοξη γιατι εχεις ενα παρα πολυ καλο συμπτωμα που σπανια βγαινει λαθος!

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΟΧΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ??????????????
Παλιά 19-05-13, 01:12   #64
anastasia88

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΟΧΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ??????????????

κοιτα εγω προσωπικα εχω αγορασει πολλα τεστακια απο το ιντερνετ πολυ φθηνα κ οταν με επιανε τρελα εκανα ενα κ με ηρεμουσε λιγο!!!
Παλιά 19-05-13, 01:13   #65
anastasia88

Προεπιλογή

Παράθεση:

κ επισης μην νομιζεις οτι ειναι κ οτι καλυτερο να μαθεις τοοοσο νωρις αν υπαρχει εγκυμοσυνη..εκει να δεις αγχος μετα κατα ποσο ανεβαινουν οι χοριακες κ μεχρι να δεις σακο...
Παλιά 19-05-13, 01:15   #66
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
κοιτα εγω προσωπικα εχω αγορασει πολλα τεστακια απο το ιντερνετ πολυ φθηνα κ οταν με επιανε τρελα εκανα ενα κ με ηρεμουσε λιγο!!!
ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ???ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...
Παλιά 19-05-13, 01:17   #67
anastasia88

Προεπιλογή

σου εστειλα πμ
Παλιά 19-05-13, 02:42   #68
laura36

laura36 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Δεν μπορώ να φανταστώ λέει χαχαχα!! Γλυκειά μου ούτε ξέρω πόσες αμέτρητες φορές έχω βρεθεί σ'αυτή τη θέση! !! Επειδή ξέρω γιαυτό σου λέω υπομονή να περάσουν οι μέρες. Σε ποια μέρα μετά την ωορρηξία είσαι? Απο 12η μπορεί και να δείξει ένα τεστ!!
Ο χρήστης laura36 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-13, 10:03   #69
dessy29!

dessy29! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια μου καλήμέρα,

Γία μένα εφτασε επιτέλους η μέρα της αλήθειας.....

Σήμερα περιμένω την καταραμένη.....

Μετα απο πολλες ανακατοσούρες που είχα και μέτα έφυγαν....

σήμερα έχω πολύ πρισμένο στήθος (όπως πάντα βέβαια) καθόλου πόνους περιόδου (όπως πάντα βέβαια, πάντα αρχίζω να πονάω τη στιγμή που αδιαθετώ)

Το μόνο διαφορετίκο είναι οτι αυτο το μήνα το δεξί μου στήθος έχει μεγαλώσει η ρόγα σε επιφάνεια πολύ σε σχέση με το αριστερό.... αυτο είναι κενούριο δεν το έχω ξαναπάθει.....

ύπαρχει κάποια κοπέλα που να το έχει πάθει??
Ο χρήστης dessy29! δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-13, 10:45   #70
dessy29!

dessy29! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dessy29! Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια μου καλήμέρα,

Γία μένα εφτασε επιτέλους η μέρα της αλήθειας.....

Σήμερα περιμένω την καταραμένη.....

Μετα απο πολλες ανακατοσούρες που είχα και μέτα έφυγαν....

σήμερα έχω πολύ πρισμένο στήθος (όπως πάντα βέβαια) καθόλου πόνους περιόδου (όπως πάντα βέβαια, πάντα αρχίζω να πονάω τη στιγμή που αδιαθετώ)

Το μόνο διαφορετίκο είναι οτι αυτο το μήνα το δεξί μου στήθος έχει μεγαλώσει η ρόγα σε επιφάνεια πολύ σε σχέση με το αριστερό.... αυτο είναι κενούριο δεν το έχω ξαναπάθει.....

ύπαρχει κάποια κοπέλα που να το έχει πάθει??
ΑΑΑΑ Και κάτι ακομα (μη θετικό) επειδή κάνω ιδική θεραπεία για την κυταρρίτιδα.... παρατήρισα απο εχθές οτι αυξηθηκέ....

και ρώτησα το γιατρο που με παρακαολουθεί για αυτο το θέμα και του είπα οτι περιμένω περίοδο και μου είπε οτι είναι λογικο γιατι όταν η γυναίκα περιμένει περίοδο αυξάνωνται οι κατακτρατίσεις υγρων και για αυτο συνήθως έαν ζυζιστουν δίχνουν 1-2 κίλα παραπάνω μου είπε οτι 2 μέρες μέτα την περίοδο ο οργανισμός αποβάλει τα ύγρα.

Αρα αυτο είναι αδιασιστό στοιχιο οτι θα αδιαθετίσω....

Τι λέτε????
Παλιά 19-05-13, 11:50   #71
anastasia88

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΑΑΑΑ Και κάτι ακομα (μη θετικό) επειδή κάνω ιδική θεραπεία για την κυταρρίτιδα.... παρατήρισα απο εχθές οτι αυξηθηκέ....

και ρώτησα το γιατρο που με παρακαολουθεί για αυτο το θέμα και του είπα οτι περιμένω περίοδο και μου είπε οτι είναι λογικο γιατι όταν η γυναίκα περιμένει περίοδο αυξάνωνται οι κατακτρατίσεις υγρων και για αυτο συνήθως έαν ζυζιστουν δίχνουν 1-2 κίλα παραπάνω μου είπε οτι 2 μέρες μέτα την περίοδο ο οργανισμός αποβάλει τα ύγρα.

Αρα αυτο είναι αδιασιστό στοιχιο οτι θα αδιαθετίσω....

Τι λέτε????

γεια σου!!!!εγω ξερω οτι κ στην εγκυμοσυνη υπαρχει κατακρατηση υγρων!τι αγχωνεσαι τοσο??σημερα θα μαθεις,το πολυ αυριο!!
Παλιά 19-05-13, 11:56   #72
anastasia88

Προεπιλογή

[QUOTE=dessy29!;

Ωορρηξία παρακαλουθησα και έκανα το Μ. Σαββατο οποτε το εκμεταλευτικα και τις πορηγουμενες μέρες και την ιδια και την επόμενη....

αν οντως εκανες τοτε ωορρηξια σημερα ειναι η 16η μερα απο τοτε...οποτε αν δεν σου ερθει κ σημερα μετα πας σιγουρα για καθυστερηση
Παλιά 19-05-13, 12:03   #73
dessy29!

dessy29! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[QUOTE=anastasia88;2559507][QUOTE=dessy29!;

Ωορρηξία παρακαλουθησα και έκανα το Μ. Σαββατο οποτε το εκμεταλευτικα και τις πορηγουμενες μέρες και την ιδια και την επόμενη....

αν οντως εκανες τοτε ωορρηξια σημερα ειναι η 16η μερα απο τοτε...οποτε αν δεν σου ερθει κ σημερα μετα πας σιγουρα για καθυστερηση[/QUOTE]

Είναι η 16 μέρα μετά????

η 15 δεν είναι????

μετράς στις 14 μέρες και την μέρα της ωορρηξίας???

Ετσί πάει δεν ειμαι σίγουρη

ΕΕΕΕε έχω αγχος...

τις προηγούμενες μέρες δεν είχα αλλα σήμερα κάτι με έχει πίασει

συνήθως αδιαθετώ πρωί με το που σικοθώ απο το κρεβάτι έχω περίοδο και αρχιζει και ο πόνος....

Σήμερα γιατι με ταλέπωρει αν αείναι να έρθει δεν μπορει να έρθει να τελειώνουμέ???
Sorry

Ξέρω γίνωμαι γκρινιάρα τώρα αλλά τι να κάνω...???

Εσυ πότε περιμένεις την άλλη εβδομάδα??
Παλιά 19-05-13, 12:08   #74
anastasia88

Προεπιλογή

[QUOTE=dessy29!;2559510]
Παράθεση:

Είναι η 16 μέρα μετά????

η 15 δεν είναι????

μετράς στις 14 μέρες και την μέρα της ωορρηξίας???

Ετσί πάει δεν ειμαι σίγουρη

ΕΕΕΕε έχω αγχος...

τις προηγούμενες μέρες δεν είχα αλλα σήμερα κάτι με έχει πίασει

συνήθως αδιαθετώ πρωί με το που σικοθώ απο το κρεβάτι έχω περίοδο και αρχιζει και ο πόνος....

Σήμερα γιατι με ταλέπωρει αν αείναι να έρθει δεν μπορει να έρθει να τελειώνουμέ???
Sorry

Ξέρω γίνωμαι γκρινιάρα τώρα αλλά τι να κάνω...???

Εσυ πότε περιμένεις την άλλη εβδομάδα??

ναι εγω βαζω κ την ημερα της ωορρηξιας κ μου βγαινει κιολας.δλδ εγω τωρα ειχα ωορρηξια στις 8 του μηνα κ περιμενω να μην αδιαθετησω στις 21.τωρα εσυ να μην αγχωνεσαι τις εφαγες ολες τις μερες..
Παλιά 19-05-13, 12:12   #75
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο eirini_88 Εμφάνιση μηνυμάτων
κορίτσια καλησπέρα! Είμαι εντελώς καινούρια στο forum αν και σας διαβ'αζω εδώ και πολύ καιρό. Εγώ με ον σύζυγο μου βρισκόμαστε στο εξωτερικό , είμαστε μαζί σχεδόν 4 χρόνια και τον τελευταίο χρόνο είμαστε και επίσημα παντρεμένοι( μείναμε μαζί απο πολύ νωρίς).Εγώ υπάρχουν πολλές φορές που θέλω πολύ ένα μωρό , σε βαθμό που όταν βλέπω των φίλων και γνωστών να ζηλεύω , με την καλή έννοια πάντα. Το θέμα είναι ότι ενώ υπάρχουν όλες οι κατάλληλες προϋποθέσεις για να κάνουμε παιδάκι , ο άντρας μου φοβάται! Φοβάται κυρίως ότι θα μας περιορίσει και δεν θα ζήσουμε ''πράγματα'', μιας και οι δυο είμαστε κάτω απο 30 και κατ εκείνον έχουμε καιροοοό μπροστά μας! Το έχουμε συζητήσει και μου έχει πεί ότι εάν εγώ το θέλω πολύ τότε να το κάνουμε, αλλά οι ανησυχίες του με φρικάρουν και έμένα κάποιες φορές και όσο και εάν το θέλω με τρομάζει...! Θα εκτιμούσα την όποια άποψη , μιας και εδώ μιλάτε ελέυθερα και χωρίς δεύτερες σκέψεις όπως πιθανότατα κάνουν οι πιο κοντινοί μας!
Καλησπερα....για να φτασεις στο σημειο να φερεις στον κοσμο ενα παιδακι πρεπει σαφως να τοθελουν και οι 2...τωρα οσον αφορατο οτι ενα παιδι θα σας περιορισει αυτο ειναι αληθεια αλλα θα σας με μετρο...υπαρχουν ζευγαρια με παιδακια και που διακοπες πανε, και ταξιδακια και βολτιτσες και απλασυνεχιζουν την ζωη τους κανονικα απλα εχωντας θεσει αλλες προτεραιοτητες με τον ερχομο ενος παιδιου....δλδ σαφως θα πατε βολτα αλλα οχι οπως θα πηγαινατε εαν δεν ειχατε παιδι....ηλικιακα και λογω συνθηκων ειστε σε καλη ηλικια για παιδι....μην ξεχναμε και το γεγονος οτι μια γυναικα ειναι γονιμη σε μια νορμαλ ηλικια...και οτι δεν ερχεται δυστυχως το παιδι οταν το θελουμε...
Ο συζυγος σου απο την στιγμη που σου λεει οτι εφοσον εσυ θελεις παιδακι να το κανουμε σημαινει οτι ορωτον σε αγαπαει και δευτερον κανει εστω και λιγο πισω τον εγωισμο του και αφηνει σε εσενα την αποφαση...αυτο εχει και τα καλα αλλα εχει και τα κακα του...εαν δεν ηθελε παιδακι και δεν σε υπολογιζε ουτε κατα διανοια θα σου ελεγε χαρακτηριστικα την φραση....εαν εσυ το θελεις πολυ τοτε να το κανουμε....ΑΛΛΑ πρεπει και ο ιδιος του νατο θελει...ΠΟΛΥ!!!!!!
Ξακαθαριστε τα θελω σας....και επειτα παρτε μια ΚΟΙΝΗ αποφαση για ενα παιδακι....
Παλιά 19-05-13, 15:33   #76
eirini_88

eirini_88 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ευχαριστώ koalaki για την απάντηση σου ! Σήμερα έχω ραντεβού με έναν γυναικολόγο και θα του ζητήσω να κάνουμε και όλες τις σχετικές εξετάσεις , βέβαια σε έμένα υπάρχει και ένα ακόμα πρόβλημα , δεν βρίσκομαι στην Ελλάδα και θ πρέπει αναγκαστικά να συνεργαστώ με ξένο γιατρό ! Αυτό μου προσδίδει μεγαλύτερη αγωνία!Δεν βρίσκομαι σε Ευρώπη ούτε σε Αμερική ....! Εάν μου τα πεί καλά τα πράγματα τότε θα βάλουμε άμεσα μπροστά!

Εχτές είχαμε πάει να κάνω έναν υπέρηχο στα νεφρά γιατί συχνά ταλαιπωρούμε απο ουρολοιμώξεις και η γιατρός μου τον έδωσε προληπτικά . Επειδή ε'ιχε περάσει κανενας μήνας που μου το πε ο γιατρός εγώ το αποφάσισα εχτές ξαφνικά να το κάνω και πήγαμε μαζί και εκείνος νόμιζε ότι θα του έκανα έκπληξη ότι έιμαι έγκυος και γι 'αυτο θα κάναμε υπέρηχο!

Για να το σκέφτηκε αυτό πιστεύω ή ότι το θέλει ή ότι το φοβάται..
Παλιά 19-05-13, 15:56   #77
Koalaki

Koalaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο eirini_88 Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστώ koalaki για την απάντηση σου ! Σήμερα έχω ραντεβού με έναν γυναικολόγο και θα του ζητήσω να κάνουμε και όλες τις σχετικές εξετάσεις , βέβαια σε έμένα υπάρχει και ένα ακόμα πρόβλημα , δεν βρίσκομαι στην Ελλάδα και θ πρέπει αναγκαστικά να συνεργαστώ με ξένο γιατρό ! Αυτό μου προσδίδει μεγαλύτερη αγωνία!Δεν βρίσκομαι σε Ευρώπη ούτε σε Αμερική ....! Εάν μου τα πεί καλά τα πράγματα τότε θα βάλουμε άμεσα μπροστά!

Εχτές είχαμε πάει να κάνω έναν υπέρηχο στα νεφρά γιατί συχνά ταλαιπωρούμε απο ουρολοιμώξεις και η γιατρός μου τον έδωσε προληπτικά . Επειδή ε'ιχε περάσει κανενας μήνας που μου το πε ο γιατρός εγώ το αποφάσισα εχτές ξαφνικά να το κάνω και πήγαμε μαζί και εκείνος νόμιζε ότι θα του έκανα έκπληξη ότι έιμαι έγκυος και γι 'αυτο θα κάναμε υπέρηχο!

Για να το σκέφτηκε αυτό πιστεύω ή ότι το θέλει ή ότι το φοβάται..
Μαλλον το πρωτο....το υφος του πως ηταν?????
Παλιά 19-05-13, 18:45   #78
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[QUOTE=anastasia88;2559511]
Παράθεση:

ναι εγω βαζω κ την ημερα της ωορρηξιας κ μου βγαινει κιολας.δλδ εγω τωρα ειχα ωορρηξια στις 8 του μηνα κ περιμενω να μην αδιαθετησω στις 21.τωρα εσυ να μην αγχωνεσαι τις εφαγες ολες τις μερες..
αναστασια88 μολις μου ηρθε παλι λιγο αιμα. αυτο ειναι σα περιοδο. λες να αδιαθετησα??? αλλα δεν περιμενω τωρα!!! ουφ.. δεν εχω και κανενα συμπτωμα περιοδου ..
Παλιά 19-05-13, 18:53   #79
kristi21

kristi21 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

KALHSPERA KORITSIA LEGOMAI KRISTI KAI EIMAI 21 XRONWN THELW TI GNWMH SAS GIA TO THEMA POU ME KAIEI POLU POLU.....EIMAI ARABWNIASMENH KAI EIPAME ME TON SUNTROFO MOU NA KANOUME MIA PROSPATHEIA GIA MWRAKI....EIXAME KATHE MERA EPAFES ELEUTHERES KAI STIS HMERES TI OORIKSIAS MOU EIXAME KAI APO 2 ME 3 FORES.TELEUTAIA PERIODOS 21-04 SHMERA KANONIKA EPREPE NA MOU EIXE ERTHEI ALLA TPT...EXW STATHERO KUKLO KAI POTE DEN ERGEI TO ALLO MOU THEMA EINAI OTI EDW KAI 5 MERES EXW ENTONOUS PONOUS PERIODOU POU POTE DEN EIXA APO TOSO NWRIS KAI ME PONAEI K H MESH M....EXW POLU KATI ANAGOULES ALLA AMIDRES MPOREI NA EINAI KAI PSUXOLOGIKO TI NA PW....ESEIS TI LETE EXW ELPIDES? EUXARISTW EK TWN PRWTERWN!!!!
Ο χρήστης kristi21 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-13, 19:31   #80
fazertha

fazertha ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kristi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
KALHSPERA KORITSIA LEGOMAI KRISTI KAI EIMAI 21 XRONWN THELW TI GNWMH SAS GIA TO THEMA POU ME KAIEI POLU POLU.....EIMAI ARABWNIASMENH KAI EIPAME ME TON SUNTROFO MOU NA KANOUME MIA PROSPATHEIA GIA MWRAKI....EIXAME KATHE MERA EPAFES ELEUTHERES KAI STIS HMERES TI OORIKSIAS MOU EIXAME KAI APO 2 ME 3 FORES.TELEUTAIA PERIODOS 21-04 SHMERA KANONIKA EPREPE NA MOU EIXE ERTHEI ALLA TPT...EXW STATHERO KUKLO KAI POTE DEN ERGEI TO ALLO MOU THEMA EINAI OTI EDW KAI 5 MERES EXW ENTONOUS PONOUS PERIODOU POU POTE DEN EIXA APO TOSO NWRIS KAI ME PONAEI K H MESH M....EXW POLU KATI ANAGOULES ALLA AMIDRES MPOREI NA EINAI KAI PSUXOLOGIKO TI NA PW....ESEIS TI LETE EXW ELPIDES? EUXARISTW EK TWN PRWTERWN!!!!
καλησπερα κριστι!! Εγω ειμαι 25 χρονων και προσπαθω εδω κ ενα χρονο.. δεν θελει καθολου ανχος. οταν ειναι να γινει θα γινει . ποσες μερες εχεις καθηστερηση?? κοιτα τωρα οι αναγουλες κ τα αλλα συμπτωματα τις πιο πολλες φορες ειναι στο μυαλο μας. και εγω δεν μπορεις να φανταστεις ποσες φορες ειχα τετοια συμπτωματα . και τελικα μου ερχοταν. αν λοιπον εχεις καθηστερηση , παρε ενα τεστ απο το φαρμακειο και καντο. αν παλι θελεις περιμενε λιγο. Ελπιδες εχουμε ολες μας !! θελει να μην ανχωνομαστε και οταν ειναι να ερθει θα ερθει. ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα!!!
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές