Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 24-08-13, 17:18   #1
neosmpampas

neosmpampas ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Γυναικολογος

Καλησπερα..Με την γυναικα μου ειχαμε περαση σχετικα δυσκολη εγκυμοσηνη λογο αμνιοπαρακεντησης που υπηρχε πυθανοτητα τρισωμιας..τελος καλο ολα καλα!! Γεννηθηκε ενα υγειεστατο κοριτσακη βαρους 3,180γρ και υψους 51,5 εκκατοστων..Ο γιατρος μας ειναι ο Κυριος Μιλτιαδης Παπαδακης στο περιστερι(ΑΤΤΙΚΗ) www.mpapadakis.gr .Ειναι εξερετος ανθρωπος και φοβερος επιστιμονας και δεν κοιταη τον πελατη στην τσεπη..1300 ευρω φυσιολογικα η καισαρικη,θελει να σε βλεπει 2 φορες τον μηνα τουλαχιστον γραφει συνταγες με τα φαρμακα και δεν πληρωνης μια στο φαρμακειο..Ειναι ανθρωπος και δενετε με την καθε γυναικα που συνεργαζετε για την εγκυμοσηνη..μιλαμε πρωτη φορα στην ζωη μου βλεπω γιατρο να ξεγεναει και μετα που ερχετε η ωρα να φυγεις να συγκηνητε τοσο πολυ που να δακριζει και βα σου λεη ¨στεναχωριεμε που δεν θα σας ξανα δω σας ειχα συνηθηση τοσο καιρο και να μην χαθουμε να περνατε να με βλεπετε καμια φορα απο το ιατρειο με την μικρη να την βλεπω και εγω..Με ολους ετσι ειναι.!!!!!! Ο ανθρωπος ειναι καταπληκτηκος και μακαρι να ηταν ολοι σαν αυτον..δεν ειναι σαν κατι γιατρους που σε ξεπετανε και δεν σου λενε τιποτα.οταν πας δεν εχεις να τον ρωτησης κατι και φευγεις χωρις να εχεις απορια!!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΝΑς ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΠΥΣΤΗΜΟΝΑΣ.. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ..Αξιζει να τον επισκευτη μια γυναικα..Ειμαι τοσο συγουρος που βαζω το χερι μου στην φωτια για αυτον τον ανθρωπο
Ο χρήστης neosmpampas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές