Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Αγορές! > Καθημερινή Υγιεινή και είδη περιποίησης/φροντίδας νεογνών & παιδιών

Notices

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 02-04-09, 11:43   #41
elachl

Το avatar του χρήστη elachl

Περιοχή: ΜΥΤΙΛΗΝΗ
elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλημερα!στο ατλαντικ εχει τα μαντηλακια πον πον με δωρο ενα πακετο σερβιετεκια 20τεμ!ρε κοριτσια μηπως ξερετε το τηλ επειδη βαριεμαι να ψαχνω απο καποια εταιρια που στελνει ενα βαλιτσακι?δεν θυμαμαι ονομα.εχω παρει τηλ απο τον οκτωβριο και τιποτα ακομα.ηταν 800.....αλλα δεν θυμαμαι το υπολοιπο!
Ο χρήστης elachl δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 02-04-09, 15:25   #42
kalamaraki

Το avatar του χρήστη kalamaraki

Περιοχή: Πέρασα Θεσσαλονίκηηηηηηηηηηηηη
kalamaraki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Re: Libero στα ΑΒ

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο melita
Κορίτσια, χθες που πήγα στα ΑΒ Βασιλόπουλος (γιάννενα) είδα ότι είχε σε έκπτωση -4 ευρώ τις οικονομικές συσκευασίες του libero. Ίσως υπάρχει και σε όλη την ελλάδα.
Και στο Καρφουρ τα έχει, πήρα προχθές
Ο χρήστης kalamaraki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 02-04-09, 21:21   #43
Γατουλα

Το avatar του χρήστη Γατουλα

Περιοχή: Ανατολικα
Γατουλα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ολο το 3 και το 7 βρισκω!

κανα 5 ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Παλιά 02-04-09, 21:50   #44
pwlina

pwlina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπερα κ εγω σαν τη γατουλα δεν βρισκω 5αρια λιμπερο σχεδον πουθενα τι γινεται μαλλον φευγουν γρηγορα τα μεσαια νουμερα... Λοιπον http://www.masoutis.gr/ κατεβαινετε λιγο κατω κ στα αριστερα σας θα βρητε κατι που λεει Απίστευτα χαμηλές τιμές για τους σύγχρονους επαγγελματίες υπάρχουν στο φυλλάδιο Χονδρικής (Cash & Carry). Για οσους δεν το ξερουν απο τη χονδρικη δεν πανε να ψωνισουν μονο επαγγελματιες αλλα κ ο καθε ενας απο εμας, εγω μολις το εμαθα απο τοτε παω κ περνω παμπερς 26κομματια καπου στα 9,50 ευρω αν κανω λαθος να με διωρθωσει καποια, κ της οικονομικες συσκευασιες active fit καπου στα 16,50 αν δεν κανω λαθος παλι αλλα δεν θυμαμαι ποσα κομματια..
Παλιά 02-04-09, 21:57   #45
kalamaraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pwlina
Καλησπερα κ εγω σαν τη γατουλα δεν βρισκω 5αρια λιμπερο σχεδον πουθενα τι γινεται μαλλον φευγουν γρηγορα τα μεσαια νουμερα... Λοιπον http://www.masoutis.gr/ κατεβαινετε λιγο κατω κ στα αριστερα σας θα βρητε κατι που λεει Απίστευτα χαμηλές τιμές για τους σύγχρονους επαγγελματίες υπάρχουν στο φυλλάδιο Χονδρικής (Cash & Carry). Για οσους δεν το ξερουν απο τη χονδρικη δεν πανε να ψωνισουν μονο επαγγελματιες αλλα κ ο καθε ενας απο εμας, εγω μολις το εμαθα απο τοτε παω κ περνω παμπερς 26κομματια καπου στα 9,50 ευρω αν κανω λαθος να με διωρθωσει καποια, κ της οικονομικες συσκευασιες active fit καπου στα 16,50 αν δεν κανω λαθος παλι αλλα δεν θυμαμαι ποσα κομματια..
για πες δηλαδή και σε ποιο μασούτη πάμε?
Παλιά 02-04-09, 22:08   #46
pwlina

pwlina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Οπου υπαρχει μασουτης χονδρικη, στη θεσ/νικη καπου εχετε αλλα δεν ξερω που ακριβως θα ψαξω να βρω
Παλιά 02-04-09, 22:20   #47
pwlina

pwlina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Λοιπον υπαρχει μονο ενα απο οτι βλεπω κ ειναι στο 11ο Χλμ Θεσσαλονικης-Ωραιοκαστρου(Χονδρικη) cash & carry λενε απο εξω νομιζω τα περισσοτερα.. Οποια αλλη θελει στην περιοχη της να ψαξω να βρω αν θελετε.. Στην ιστοσελιδα που εγραψα παραπανω εχει το φυλλαδιο με της προσφορες που ειναι απο 30 Μαρτιου μεχρι 18 Απριλιου..
Παλιά 03-04-09, 01:07   #48
sophiasv

sophiasv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

στα curffure libero πανες -20% εως 4/4/09
Ο χρήστης sophiasv δεν είναι συνδεδεμένος  
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 03-04-09, 08:37   #49
NIOUNIOUKA

Το avatar του χρήστη NIOUNIOUKA

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
NIOUNIOUKA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

CARREFOUR

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ - ΜΑΛΑΚΤΙΚΑ -20%
ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ - 20%

XAIΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ
Ο χρήστης NIOUNIOUKA δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 03-04-09, 10:31   #50
barbie2000

barbie2000 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημέρα και από εμένα! Χαίρομαι που ανοίξαμε αυτό το θέμα. Εγώ "παρακολουθώ" τις προσφορές σε -καθημερινή θα μπορούσα να πω βάση-. Δεν "βγαίνει" αλλιώς. Φροντίζω όταν έχει -20% ή 30% σε προϊόντα να αγοράζω τα απαραίτητα. Ιδιαίτερα το carrefour έχει τέτοιες προσφορές.
Λοιπόν, από 30/3 έως 11/4/2009 με την κάρτα του carrefour έχει:
-30% στα προϊόντα Aim, Ultrex, Dove, Organics, Rexona, Axe, Vaseline.
Καλό σαβ/κο!
Ο χρήστης barbie2000 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 03-04-09, 10:32   #51
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

σε προλα βα σε προλαβα!τα εχω αναφερει παραπανω αυτα για ατλαντικ αβ και βεροπουλο!
Παλιά 03-04-09, 10:51   #52
NIOUNIOUKA

Προεπιλογή

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΣΦΑΖΕΣΤΕ. ΧΙ, ΧΙ
Παλιά 03-04-09, 10:54   #53
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλε τι λες!παει να μου παρει την αποκλειστικοτητα η κοπελα!εμεις εδω εχουμε συνηθως δεκαπενθημερες προσφορες οποτε δηλ βγαλουν φυλαδια τα αβ ατλαντικ και βεροπουλος!οτι βλεπω παντως θα το γραφω!πηρα χτες ωραια φετα αγροτισσα 5,90 το κιλο!πηρα απο το λιντλ ωραιο στεφανι ανοιξιατικο για την πορτα και πασχαλινο τραπεζομαντιλο και λαμπαδες!παντως η κοπελα δικιο εχει που λεει οτι πρεπει να τα ψαχνεις ολα!και γω το κανω!επισης εχει προσφορα το ατλαντικ αχλαδια 1,56 και αγγουρια 0,33 λεπτα!
Παλιά 03-04-09, 11:06   #54
kalamaraki

Προεπιλογή

Μπράβο σας κορίτσια για την πρωτοβουλία σας να ανοίξετε το θέμα αυτό! Γιατι την εποχή που διανύουμε όλες μας πανω κάτω ψάχνουμε τις προσφορές. Θα μου πεις είναι λίγα ευρώ ... αλλά φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι!
Παλιά 03-04-09, 12:06   #55
KIARA

Το avatar του χρήστη KIARA

KIARA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Λοιπον δεν ξερω ,αν το γραφω σε σωστο τοπικ,αλλα ειπα να το αναφερω.Διαβασα σ'ενα περιοδικο οτι ανοιξε Marks & Spencer Outlet στην Αργυρουπολη ( Βουλιαγμενης 591/Δευτερα-Παρασκευη 09.00-21.00,Σαββατο 09.00-20.00),με τιμες σκανδαλο,ετσι λεει.
Παλιά 03-04-09, 12:38   #56
ΚατερίναΒ

Περιοχή: Νίκαια
ΚατερίναΒ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Kiara υπάρχει τόπικ και για καταστήματα στοκ, αλλά καλά έκανες και το είπες, αν θες μπορείς να το ποστάρεις και εδώ http://www.parents.gr/forum/viewtopi...242&highlight=
Παλιά 03-04-09, 18:09   #57
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

και συνεχιζω!στο βεροπουλο πριν λιγο ειδα:2 κρεμες νουνου φαριν λακτε με δωρο εκπεδευτικο μπιμπερο-ποτηρακι της κικο!ειπα να μου το κρατησουν να το παρω αυριο!σας το εχω πει οτι ο βεροπουλος ειναι ακριβως κατω απο τη δουλεια μου?καλο ε?επισης με 3 προιοντα εβρη ντει(σερβιετες σερβιετακια)δωρο υπεροχο μπουκαλι νερου χρωματιστο +4 ιδια ποτηρια!
Παλιά 03-04-09, 21:50   #58
Γατουλα

Το avatar του χρήστη Γατουλα

Περιοχή: Ανατολικα
Γατουλα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εγω πρεπει νασταματησω να αγοραζω πανες γι ακανα διμηνο

εχω γεμισει τη μιση ντουλαπα!
ειπαμε 2 αλλα το ξεφτιλησα, πανε ολα τα κουπονια
να τοξερα οτι θα εβγαζε το carefure θα κραταγα και κανενα στην ακρη

σημερα περασα απο lidl και πηρα δοκιμαστικα μια απο τις πανες του
την ειχε 6,7 νομιζω, καλη τιμη σχετικα αλλα αν εχεις και κουπονακι 2,5 απο λιμπερο σχεδον τα ιδια ερχεται τελικα, ετσι νομιζω
αλλα τον βασιλη τον ειδα κοκκινο, τωρα δ πιστευω με τη μια να τον πειραξε, θα τον ξανατσεκαρω

ειμαι η γατα και μολις.....τελειωσα

αντε να κανω και λιγη πλακα γιατι μου βγαλανε την πιστη ολο το απογευμα
Παλιά 03-04-09, 22:57   #59
pwlina

pwlina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Πηρα κ εγω της κρεμες που λεει η elachl με το ποτηρακι με 6,17 απο ενα τοπικο σουπερ μαρκετ σε ενα αλλο ειχε 6,35 το ιδιο πακετο, εσεις ποσο το πηρατε αν πηρε καποια αλλη?? Πολυ παιζουν οι τιμες κ δεν μου αρεσει, εχουμε καταντησει να τρεχουμε για προσφορες...
Παλιά 04-04-09, 09:24   #60
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

πωλινα επειδη με ρωτησες εγω το πηρα 5,70!μεγαλη διαφορα.καλα κανω εγω και τα ψαχνω ολα!απο χτες κυκλοφορει φυλαδιο βεροπουλου.εχει προσφορα σε μπειμπιλινο -15%και δωρο παιδικη σκηνη!γαλατα νουνου οι οχταδες προσφορα!νουτριτσια κρεμες με δωρο φρουταπουρα!νεοματ σκονη -25%.λεβαντες ραιντ με υπεροχο δωρο!χαρτι υγειας σοφτεξ γκιγα και δωρο 12 μπυρες!ξυλοκαρβουνα για το πασχα 10 κιλα 7,90!νεσκαφε με δωρο 2 νερα κορπη!2 μαλαματινες με δωρο εξαδα νερα ηβη!παιδια ολη μερα θα γραφω!αναζητηστε το φυλαδιο!
Παλιά 04-04-09, 11:03   #61
melita

Το avatar του χρήστη melita

Περιοχή: Ιωάννινα
melita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elachl
αναζητηστε το φυλαδιο!
Καλημέρα, μπορείτε να βρείτε τα φυλλάδια των βερόπουλος, αβ και carrefour από τα αντίστοιχα sites τους.
Επίσης, εγώ ανακάλυψα έναν τρόπο να επωφελούμαι διπλά από τους πόντους που δίνουν τα σούπερ, έχοντας όχι μόνο την κάρτα μέλους τους αλλά και την αντίστοιχη πιστωτική τους κάρτα, π.χ. ab visa της εθνικής από τα αβ (3% επιστροφή), dynamic από alpha bank και simply από εμπορική sta carrefour. Και το σημαντικό δεν έχουν ετήσια συνδρομή οι κάρτες αυτές. Άρκεί βέβαια να πληρώνετε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ποσό όταν σας έρχετε ο λογαριασμός μέσα στην προθεσμία για να μην έχετε τόκους.
Παλιά 04-04-09, 11:05   #62
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

στο σαιτ του βεροπουλου δεν το βγαζει.και εγραφη που ειχα κανει δεν εβγαζε το φυλαδιο παρα μονο ημερησιες προσφορες που δεν ξερω κατα ποσο ηταν ενημερωμενη σωστα η σελιδα!
Παλιά 04-04-09, 11:28   #63
melita

melita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elachl
στο σαιτ του βεροπουλου δεν το βγαζει.και εγραφη που ειχα κανει δεν εβγαζε το φυλαδιο παρα μονο ημερησιες προσφορες που δεν ξερω κατα ποσο ηταν ενημερωμενη σωστα η σελιδα!
Πριν λίγο μπήκα και είδα το φυλλάδιο στο veropoulos.gr, βέβαια δεν αναφέρει την έκπτωση στις πάνες.
Παλιά 04-04-09, 12:14   #64
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

το ανοιξα και γω.σελιδα 22 μελιτακι κατω κατω θα το βρεις!
Παλιά 05-04-09, 11:41   #65
pwlina

pwlina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??
Παλιά 05-04-09, 15:50   #66
melita

melita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pwlina
Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??
Πιθανώς θα είχε την κάρτα bonus visa της alpha bank με την οποία εάν έχεις 1000 πόντους και ψωνίσεις 40 ευρώ στα κουκου σου κάνει έκπτωση 10 ευρώ, για 2000 πόντους 20 ευρώ και πάει λέγοντας. Έχω αυτή την κάρτα και μαζεμένους πόντους αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα στα κου-κου μάλλον τον επόμενο μήνα και θα σου πω.
Για να την βγάλεις πάς σε κατάστημα της αλφα με ταυτότητα και εκκαθαριστικό.
Παλιά 05-04-09, 17:08   #67
Ηλιάννα

Ηλιάννα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο melita
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pwlina
Πιθανώς θα είχε την κάρτα bonus visa της alpha bank με την οποία εάν έχεις 1000 πόντους και ψωνίσεις 40 ευρώ στα κουκου σου κάνει έκπτωση 10 ευρώ, για 2000 πόντους 20 ευρώ και πάει λέγοντας. Έχω αυτή την κάρτα και μαζεμένους πόντους αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα στα κου-κου μάλλον τον επόμενο μήνα και θα σου πω.
Για να την βγάλεις πάς σε κατάστημα της αλφα με ταυτότητα και εκκαθαριστικό.
Αν δεν κανω λαθος ειναι μια καρτα του "Κου-κου" που μαζευεις ποντους(οπως τυο Carrefour)
Νομιζω οτι την δινουν δωρεαν και αν σε ενα "Χ" χρονικο διαστημα μαζεψεις ενα ποσο σου κανουν μετα την εκπτωση

Ελπιζω να μην λεω μπαρουφες αλλα νομιζω οτι ειναι ετσι :P
Παλιά 05-04-09, 20:50   #68
KIARA

Το avatar του χρήστη KIARA

KIARA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ευχαριστω για τη διορθωση ΚατερίναΒ.
Παλιά 06-04-09, 08:21   #69
NIOUNIOUKA

Προεπιλογή ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ

ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ elachl.
ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΗ , ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ.

ΩΣ ΕΠΙΤΙΜΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΗ ΧΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟ .

ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?
Παλιά 06-04-09, 09:08   #70
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλημερα κια καλη εβδομαδα!τι εγινε ρε παιδια!εγω προεδρος!τι τιμη ειναι αυτη!λοιπον η καρτα κου-κου δεν ειναι πιστωτικη ειναι ποντων!με 300 ποντους παιρνεις δωροεπιταγη 10 ευρω!εγω εχω κανει 2 φορες εξαργυρωση!στο καλοκαιρινο καροτσι και στο ποδηλατο μας!την βγαζεις αμεσως αλλα πρεπει να τη ζητησεις γιατι δεν στο λενε οι ζαλισμενες υπαληλοι!χα χα!θα επανελθω!τωρα πνιγομαι!φιλακια!
Παλιά 06-04-09, 09:52   #71
snowwhite

Το avatar του χρήστη snowwhite

snowwhite ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εμείς πήραμε από τον Βεροπουλο την παρασκευη πανες babylino 1 πακετο +1 δώρο....
Παλιά 06-04-09, 13:16   #72
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

αγαπητη μου φιλη αυτο που λες μαλλον ειναι για τα μπειμπι φλεξ1ο βεροπουλος στα μπειμπιλινο εχει -15%εκπτωση και δωρο παιδικη σκηνη!στο θεμα μας τωρα!βγηκε νεο εντυπο αβ βασιλοπουλος!θα σας πω αναφορικα με τα βρεφικα προιοντα!τα υπολοιπα θα τα δειτε μονες σας!παμπερς μεγαλα πακετα -2ευρω και δωρο μωρομαντηλα!γταλα νεστλε χαρτινο με 10 ποντους στην καρτα αβ!επισης τσουρεκι και αυγο σοκολατενιο με διαγωνισμο αβ!τα ιδιωτικης ετικετας ειναι φθηνοτερα!
ευχαριστω
με τιμη
η προεδρος
Παλιά 06-04-09, 13:17   #73
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

αγαπητη μου φιλη αυτο που λες μαλλον ειναι για τα μπειμπι φλεξ1ο βεροπουλος στα μπειμπιλινο εχει -15%εκπτωση και δωρο παιδικη σκηνη!στο θεμα μας τωρα!βγηκε νεο εντυπο αβ βασιλοπουλος!θα σας πω αναφορικα με τα βρεφικα προιοντα!τα υπολοιπα θα τα δειτε μονες σας!παμπερς μεγαλα πακετα -2ευρω και δωρο μωρομαντηλα!γταλα νεστλε χαρτινο με 10 ποντους στην καρτα αβ!επισης τσουρεκι και αυγο σοκολατενιο με διαγωνισμο αβ!τα ιδιωτικης ετικετας ειναι φθηνοτερα!
ευχαριστω
με τιμη
η προεδρος
Παλιά 06-04-09, 13:36   #74
snowwhite

Το avatar του χρήστη snowwhite

snowwhite ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κυρια προεδρίνα ...

εμείς πήραμε και τις πάνες με την έκπτωση και τη σκηνούλα και τα baby flex...απλά είπα να ενημερώσω και γι'αυτή την προσφορά.....
Παλιά 06-04-09, 13:39   #75
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλα εκανες αγαπητη μου!χρειαζομαι και μελη διηκητικου συμβουλιου!και μενα μου εδωσε ο αδερφος μου λεφτα να παρω τα μπειμπι λινο με τη σκηνη αλλα δεν τα ειχαν φερει ακομα και θα παω σημερα να δω!
Παλιά 06-04-09, 14:55   #76
mariadrama

mariadrama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

επισης βεροπουλος daipers 35 tex mini 5.66 eyrw
Ο χρήστης mariadrama δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 06-04-09, 20:10   #77
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

να συνεχισω?στο βεροπουλο 10κιλα καρβουνα για τις πασχαλινες σουβλες σας και οχι μονο 7,90!φετα βεροπουλου 5,73 το κιλο!νερα κρινεα1,12 η εξαδα!με μια φυτινη μεγαλη δωρο 2 πακετα φακες!με τις πατατες μακκειν δωρο ανοξειδωτες σπατουλες!με το μεγαλο νεσκαφε δωρο 2 μπουκαλια νερο κορπη!επισης προσφορες σε βαφες μαλιων παλετ γκαρνιερ και λορεαλ κανονικη και την καινουρια των 10 λεπτων!στο λιντλ αυγα ωμα 30τεμχ 4,00 ευρω!βαφες αυγων 0,69!παραδοσιακο βιβλιο συνταγων για το πασχα απο ολη την ελλαδα 6 ευρω!κερια και λαμπαδες μεγαλη ποικιλια!παζλ και βιβλια για τα παιδια!διαφορα θαλασσινα και επισης βρεφικα καλυντικα(σαμπουαν λαδακι μωρομαντηλα αφρολουτρο κρεμα χαρτι υγειας)τα εχω δικιμασει και ηταν πολυ ωραια!καλε κοριτσια τα διαβαζετε η τζαμπα τα γραφω?
Παλιά 07-04-09, 14:17   #78
ΕΛΙ

Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
ΕΛΙ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ. ΑΞΙΑ ΠΡΟΕΔΡΙΝΑ;
Ο χρήστης ΕΛΙ δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 07-04-09, 14:20   #79
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

την πεμπτη στο λιντ 30αυγα ωμα 3,99!λεω να χτυπησω 2 30αδες!
Παλιά 07-04-09, 18:24   #80
melita

melita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Έξυπνοι τρόποι εξοικονόμησης

Κορίτσια, τι λέτε στο χώρο αυτό εκτός των προσφορών να αναφέρουμε και τρόπους που έχει βρει η κάθεμιά μας ώστε να εξοικονομεί με οποιοδήποτε τρόπο ποσά.
Για παράδειγμα, ο πρώτος που εφαρμόζω και εγώ είναι η εκμετάλευση των οικονομικών συσκευασιών σε συνδυασμό με τις προσφορές από εταιρείες.
Είμαι σίγουρη ότι η κάθεμια έχει τις δικές της συμβουλές. Μπορεί στο τέλος να γράψουμε και βιβλίο!

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές