Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Διακοπές

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 10-11-11, 17:54   #561
thampelina

thampelina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

χαχχχαα καλε απο σχεδον απο την δραμα ειμαι καστορια ε??εχεις παει???εχεις καποιο ξενοδοχειο να προτινεις??/
Ο χρήστης thampelina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-11-11, 09:36   #562
georgia6575

Το avatar του χρήστη georgia6575

Περιοχή: Ζάκυνθος
georgia6575 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Καλήμερα.
Πολύ ωραία είναι και τα Γιάννενα για γιορτές εμείς είχαμε πάει και Χριστούγγενα και Πάσχα και είχαμε περάσει πολύ ωραία.Το δεύτερο μέρος που θα σου προτείνω είναι Καλαμπάκα μπορείς να επισκευθείς τα Μετέωρα αλλά και τήν Λίμνη Πλαστήρα που είναι στην διπλανή πόλη την Καρδίτσα επείσης δίπλα είναι και τα Τρίκαλα με το χιονοδρομικό κέντρο Περτούλι.Εμείς είχαμε πάει τα Χριστούγγενα του 2008 για μια εβδομάδα και είχαμε περάσει τέλεια και είχαν και πολύ καλές τιμές και ωραία φαγήτα.
Ο χρήστης georgia6575 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-11-11, 00:39   #563
Anga

Το avatar του χρήστη Anga

Περιοχή: Πάτρα
Anga χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Χιονοδρομικό Χελμού, Λίμνη Τσιβλού, Ζαρούχλα

Για κοντινές στην Αχαϊα αποδράσεις, προτείνω τριήμερο στη Λίμνη Τσιβλού, Χιονοδρομικό Καλαβρύτων και διαμονή στην υπέροχη Ζαρούχλα! Ξενοδοχείο συστήνω το ΣΤΥΓΑ Mountain Resort, φτιαγμένο με πολύ γούστο και μεράκι, με το πιο τέλειο ΣΠΙΤΙΚΟ πρωινό που έχετε φάει ποτε!!!
Παλιά 16-11-11, 12:30   #564
georgia6575

Προεπιλογή Xειμερινές Διακοπές

Εχει πάει κανείς Ορεινή Κορινθία ή Τρικάλα Κορινθίας να μου πεί εντυπώσεις?πως είναι οι τιμές?Γιατί θέλω πολύ να πάω μου έχουν πει ότι είναι πολύ ωραία.
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 16-11-11, 13:00   #565
angie!

Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
angie! χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημερα κοριτσακια μου!εμείς λέμε να πάμε Ζαγοροχώρια το πρώτο Σ/κ του Δεκεμβρίου! η κόρη μας είναι 19 μηνών σχεδόν και ψάχνω τι να της πάρω για το κρύο και πιθανόν χιόνι..εσείς τι πήρατε? καμια ολοσωμη φόρμα? αλλά όπου κοίταξα είναι πανάκριβες!
Παλιά 16-11-11, 13:32   #566
Stone

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Stone ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα!!!!
Πολύ μου αρεσει αυτο το θεματακι, με ξεσηκωνει!!!
Επειδη κανουμε αρκετες εκδρομες και ταξιδακια εχω καταλήξει ως τελευταια επιλογη να παιρνω τιμες απο το ξενοδοείο..Υπαρχουν πολύ καλές προσφορες και στο booking αλλα και σε ολα τα deal sites!!!Ψαξτε το λίγο κοριτσια, αξιζει τον κοπο..Εχω βρει εως και 60 ευρω διαφορα ανα διανυκτερευση!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrianna+ Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοριτσια καλημερα, σκεφτομαστε για τα φωτα να παμε π.αγιο αθανασιο ετοιμαζομαστε να κλεισουμε στη ΡΟΥΓΑ εχει μεινει κανεις να μας πει εντυπωσεις , ειμαστε 5μελης οικογενεια και για το studio με πρωινο μας ειπε 150, πως σας ακουγεται
http://www.rouga.gr/ για δειτε κιολας.
Αν μιλάς τη διανυκτερευση μου φαινεται ακριβο, για να μην πω πανακριβο!!Εκει εχουμε μεινει στο Πατρικό, στο Ραχατι και στο Νοστος!!Εχεις παρα πολλές επιλογες..Ολα τα ξενοδοχεία ειναι οικογενειακά και δεν θα δυσκολευτεις να βρεις δωματιο με επιπλέον κλινες..Μονο απο ενα ξενοδοχειο-μου διαφευγει το ονομα τωρα- μου ειχαν πει οτι εδω απαγορεύονται τα παιδια!!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο BABE Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσια θελω να ρωτησει εαν εχει παει καποιος απο εσας στο papades village τα χριστουγεννα να μας πει εντυπωσεις!
Δεν εχω πάειαλλα το εχω στα υποψιν μολις μεγαλώσει λιγο και ο μικρος.Πιστευω πως ειναι μια παραπολύ καλή επιλογη!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο culte Εμφάνιση μηνυμάτων
εμεις κλεισαμε εδώ τελικά...

http://www.colourschalet.gr/
Κι αυτο ιδιαιτερο!!Καλά να περασετε!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο thampelina Εμφάνιση μηνυμάτων
λεμε να παμε 3μερες στην πρωτοχρονια!εχετε να προτεινεται κατι???
2παιδια και εμεις..και ακομα ενα ζευγαρι.
οχι πολυ ακριβα να εχει τζακι..
Πολλά εχω να προτεινω..Γιαννενα, Πήλιο, Καστορια, Ονειρούπολη, Αγιος Αθανασιος..Πριν ενα μηνα πήγαμε εδω http://www.oreadeselati.gr/ μεγαλη παρεα με παιδια (5 ζευγαρια με πιτσιρικια) και περασαμε πολύ ωραια!!Το δωματιο (δικλινα, τρικλινα και τετρακλινα) 70 ευρω/διανυκτερευση!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mama-lia Εμφάνιση μηνυμάτων
Και η Δράμα με την Ονειρούπολη είναι μια λύση φθηνή και πολύ καλή για τα παιδιά.
Πολύ ομορφα και χριστουγεννιατικα!!Ενα παραμυθι ολο το σκηνικό!!!

Εγω εχω κλεισει για Πηλιο να πάμε οι 2 μας καθως εχουμε να κανουμε οι 2 μας ενα ταξιδακι τρια χρονια τωρα και μετα θα πάμε καπου οικογενειακες διακοπές καπου αναμεσα Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια αλλα ακομη δεν το εχω αποφασισει!!!

Ριξτε εδω μια ματια στα deals που τρεχουν αυτη την περίοδο στην ενοτητα ΤΑΞΙΔΙΑ : http://www.oladeals.gr/?gclid=CJyh5q...YGFDgoddD5JoQ#
Παλιά 16-11-11, 13:37   #567
Stone

Stone ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο thampelina Εμφάνιση μηνυμάτων
εχετε κατι να προτεινετε???λεμε καπουκοντα βορεια ελλαδα,θα μαστε με 1 ακομα ζευγαρι και τα παιδια μας..
για 3 μερουλες θελουμε..και οχιιιιι πολυ ακριβα!
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Stone Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολλά εχω να προτεινω..Γιαννενα, Πήλιο, Καστορια, Ονειρούπολη, Αγιος Αθανασιος..Πριν ενα μηνα πήγαμε εδω http://www.oreadeselati.gr/ μεγαλη παρεα με παιδια (5 ζευγαρια με πιτσιρικια) και περασαμε πολύ ωραια!!Το δωματιο (δικλινα, τρικλινα και τετρακλινα) 70 ευρω/διανυκτερευση!
Συγγνωμη..τωρα ειδα οτι μιλας για Αριδαια!
Εδω να πάς http://www.4-epoxes.gr/ και θα με θυμηθείς!!Πηγαινουμ επολύ συχνα και ειμαστε πολύ ευχαριστημενοι.Εχει και μεγαλο παιδοτοπο και πολλές αλλες παροχες και ανεσεις!!!
Παλιά 16-11-11, 14:10   #568
epang

Περιοχή: Αθήνα
epang χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Χριστούγεννα στην Αράχωβα ??
Έχω διαμερισματάκι δίχωρο: σαλόνι μεγάλο με κουζινάκι με καναπέ που γίνεται 2 μονά κρεβάτια, κρεβατοκάμαρα με διπλό κρεβάτι, μπάνιο με ντους, καλοριφέρ, μπαλκόνι : το δίνω € 50 τη βραδιά (κράτηση για τουλάχιστον 3 μέρες), αλλά δεν έχει τζάκι, δεν έχει TV και με δικά σας σεντόνια/πετσέτες... (φέτος μου έμεινε ξενοίκιαστο λόγω αύξησης του πετρελαίου...)..
πμ όποιος ενδιαφέρεται
Ο χρήστης epang δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-11-11, 14:11   #569
thampelina

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο angie! Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα κοριτσακια μου!εμείς λέμε να πάμε Ζαγοροχώρια το πρώτο Σ/κ του Δεκεμβρίου! η κόρη μας είναι 19 μηνών σχεδόν και ψάχνω τι να της πάρω για το κρύο και πιθανόν χιόνι..εσείς τι πήρατε? καμια ολοσωμη φόρμα? αλλά όπου κοίταξα είναι πανάκριβες!
xm και μεις ειχαμε παει και ειχε πολυυυυ χιονι
εμεις ειχαμε μπουφαν..οντος καλυτερα ολοσωμο..εχουμε αγορασει απο το λιντλ..πολυ καλα και ζεστα.περιμενε μπας και βγαλουν παλι.καθε χρονο βγαζουν...
Παλιά 16-11-11, 14:15   #570
thampelina

Προεπιλογή

Παράθεση:
Συγγνωμη..τωρα ειδα οτι μιλας για Αριδαια!
Εδω να πάς http://www.4-epoxes.gr/ και θα με θυμηθείς!!Πηγαινουμ επολύ συχνα και ειμαστε πολύ ευχαριστημενοι.Εχει και μεγαλο παιδοτοπο και πολλές αλλες παροχες και ανεσεις!!!
να σε καλα!!για τσ ιδεες!!τελικα κλεισαμε για ανω πορωγια!!! πρωτοχρονια!!! διχωρο δωματιο..90 ευρω την βραδια 4 ατομα.!!
ειναι και κοντα απο μας..(καβαλα)
Παλιά 16-11-11, 14:18   #571
Stone

Stone ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ωραιοτατα!!Καλα να περασετε και να μας πεις εντυπωσεις!
Παλιά 16-11-11, 14:20   #572
thampelina

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ωραιοτατα!!Καλα να περασετε και να μας πεις εντυπωσεις!
να σε καλα!!τησ 4 εποχες,ειναι ακριβα??καποια στιγμη θελουμε να παμε και αριδεα
Παλιά 16-11-11, 14:24   #573
Stone

Stone ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Απ'όσο θυμαμαι καπου στα 80-90 ευρώ ηταν η τιμή για ενα απλό ΣΚ, αλλα αν μιλάμε για περιοδο εορτών η τιμη διαμορφωνεται αναλογα...
Παλιά 16-11-11, 16:23   #574
angie!

Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
angie! χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

στα lidl ρώτησα ήδη και δε βγάζουν για 2 χρονών!!! ξέχασα να σας αναφέρω για όσες ψάχνεστε να πάτε κάπου,οτι στα Ζαγοροχώρια το δωμάτιο το κλείσαμε απο αυτην εδώ την προσφορά:http://www.dealin.gr/deal/default/za...9euro-3-imeres και φαίνεται πολύ ωραίο!!!
Παλιά 27-11-11, 22:44   #575
katerinak

katerinak ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εχει μεινει κανεις πηλιο για πρωτοχρονια;αν ναι ας προτεινει κατι!
Ο χρήστης katerinak δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-11-11, 14:26   #576
Afrodite

Το avatar του χρήστη Afrodite

Περιοχή: Moulin Rouge
Afrodite ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σας και πάλι! Δεν πιστευω να κοψουμε τα ταξιδια λογω κρισης, ε?

Λοιπον, λεμε για αμεσως μετα την πρωτοχρονια για Νάουσα, θα ειμαστε 2 ζευγαρια με δυο παιδια το καθε ζευγαρι, 2 και 4 ετων. Βρισκω διαφορα δωμάτια, αλλα θα με ενδιεφεραι καποιο μεγάλο σπιτι να ειμαστε ολοι μαζι για να μπορουμε να καθομαστε το βραδυ, που θα κοιμουνται τα παιδια.
Γιατι εχω την αισθηση οτι καποια κοπελα ειχε πει για καποιο τετοιο σπιτι στο παρελθον?
Ευχαρσιτω....

Ο χρήστης Afrodite δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-11-11, 16:26   #577
mama-lia

Το avatar του χρήστη mama-lia

Περιοχή: Βόρεια Ελλάδα
mama-lia χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ξενώνας Αθηνά στην Κουμαριά στο Σέλι! Απίθανο πρωινό, μεγάλα δωμάτια, μεγάλο σαλόνι για μικρούς και μεγάλους με τζάκι, αυλή και φιλικοί με τα παιδιά! Περισσότερες πληροφορίες στην πρώτη σελίδα αυτού του θέματος στο τέταρτο νομίζω σχόλιό μου.
Ο χρήστης mama-lia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-12-11, 23:18   #578
kiker80

Περιοχή: Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΑ
kiker80 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ΠΥΛΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
πριν απο μερικες ημέρες καναμε εξορμιση στο νομό Τρικάλων. Μέναμε στην Πύλη όπου το συστήνουμε σαν μέρος γιατί έχεις μοιράσει εξ αρχής τις αποστάσεις γιατί είναι στην μέση. Η πόλη των Τρικάλων πολύ όμορφη με πεζόδρομους , μπόλικα ποδήλατα και αρκετές πάπιες και κυκνους για να ταίσουν τα παιδάκια.Επίσης κοντινός προορισμός η λίμνη Πλαστήρα, και από την άλλη πλευρα η Ελάτη με το Περτούλι.Για όσους πάνε προς τα εκεί μην ξεχάσετε να επισκευτητε την "κεραμαρίο" για φαγητό καλυτερα καθημερινή (έχει και διαμονή).Επίσης πολλά γεφύρια και καταρρακτες. Συγχαρητήρια στους κατοικους για την καθαριότητα όχι μόνο μέσα στις πόλεις αλλά και στους επαρχιακούς ακόμα και δασικούς δρόμους. Δεν βρήκαμε καθόλου σκουπίδια και μπάζα.Σημ. ο μικρός ήταν 17 1/2 μηνών και δεν είχαμε προβλημα κανένα.
Ο χρήστης kiker80 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-12-11, 08:42   #579
georgia6575

Προεπιλογή

Συμφωνώ απολύτως για τα Τρίκαλα έχουμε και εμείς πολύ όμορφες εντυπώσεις και από την φιλοξενία τους αλλά και από τον τρόπο ζωής τους και εκεί αλλά και στην ευρύτερη περιοχή.Εμείς μέναμε Καλαμπάκα αλλά είχαμε επισκεφθεί διάφορα μέρη Μετέωρα,Τρίκαλα,Περτούλι,Λίμνη Πλαστήρα και πολλά ορεινά χωριά της Καρδίτσας αυτό που μας έμεινε αξέχαστο ήταν στα Αγραφα Καρδίτσας ένα ορεινό χιονισμένο χωριό την Δεσκάτη Καρδίτσας πόσο όμορφο ήταν πετρόχτιστο με ωραία μικρά ταβερνάκια με ωραίο και φτηνό σπιτικό φαγητό και μεγάλη φιλοξενία από τους ντόπιους κατοίκους.
Παλιά 17-12-11, 11:29   #580
Morchelina

Περιοχή: Eκεί....ψηλά
Morchelina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Για ένα μήνα θα έχουμε παγοδρόμιο στην πόλη μας στην κεντρική πλατεία. Όσοι πιστοί προσέλθετε.
http://prassia-eyrytanias.blogspot.c...post_4222.html

Ο χρήστης Morchelina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-12-11, 10:19   #581
stafroditi2353

stafroditi2353 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

να ρωτησω μηπως καποια κοπελα εχει παει στα τρικαλα κορινθιας???λεμε να παμε για τα φωτα με το παιδι. ειναι ωραια???ποσο μακρια απο την πατρα ειναι??ο δρομος ειναι ανωμαλος??τα μερη εκει??
Ο χρήστης stafroditi2353 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-12-11, 14:44   #582
kmholwin

Περιοχή: athina
kmholwin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή τρικαλα κορινθιας..

γεια σας,εγω δεν ειμαι μαμα αλλα μου αρεσει πολυ το ''φορουμ χειμερινες διακοπες'' λοιπον με τον καλο μου πηγαινουμε συχνα ταξιδακια στην ελλαδα (ειμαστε απο αθηνα)..εχουμε παει καλαβρυτα,πηλιο,ζαγοροχωρια,καρδιτσα,γιαννενα,και εχτες γυρισαμε απο τα τρικαλα κορινθιας πηγαμε για ενα τριημερο αυτες τισ μερες ειχε παρα πολυ χιονι !! τα τρικαλα ειναι τρεια χωρια σχεδον ενωμενα εχει νεοκτιστα κτιρια αρχοντικα πολυ πολυ ωραια και επικρατει η πετρα και το ξυλο αυτες τις μερες ειδα πολλα ζευγαρια με μικρα παιδια και στο ξενοδοχειο που μειναμε ηταν ενα ζευγαρι με μωρακι...σιγουρα στην ενδυμασια πρεπει να εισαι πολυ καλα εξωπλισμενος!!μεχρι το ξυλοκαστρο ο δρομος ειναι πολυ καλος απο εκει και περα ειναι ανηφορικα γιατι πρεπει να ανεβεις σε βουνο (ασφαλτοδρομος) και ειναι λιγο στενος τιποτα το τρομερο!!αλλα επειδη και εμεις εχουμε καταγωγη απο αχαια εχουμε δει παρα πολυ κακους δρομους καμια σχεση με τα τρικαλα !παρα πολυ κοσμο δεν ειχε αλλα ηταν πολυ ωραια ησυχα πιο πολλα ελατα δεν εχω δει ....η φυση οργιαζει!!εχει ενα μικρο χιονοδρονικο παντως το χιονι ομορφενε πολυ το τοπιο... να κοιταξεις τον καιρο αν αποφασησετε να πατε...και αν θες να σε βοηθησω στη διαμονη σου εχω ψαξει τιμες!!
Ο χρήστης kmholwin δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-01-12, 21:29   #583
mama-lia

Προεπιλογή

Καλή χρονιά με υγεία και λίγα έξτρα ευρουλάκια για εκδρομούλες, έστω και ημερήσιες!
Παλιά 03-02-12, 13:03   #584
tkanavou

tkanavou ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια τα φώτα σας. Θα πάμε στον Παλιό Αγιο Αθανάσιο τις μικρές απόκριες. Πειτε μου εσείς που πήγατε πληροφορίες για διαμονή φαγητό κλπ. Θα έχουμε και τα παιδιά μαζί μας
Ο χρήστης tkanavou δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-02-12, 16:10   #585
Stone

Stone ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παλιος Αγιος Αθανασιος..αγαπημενος προορισμός αν και λίγο "αλμυρός"
Επιλογές διαμονης παρα πολλές..Ριξε εδω μια ματια http://www.touristorama.com/?n=catal...a_diamoni&pg=1 Εμεις εχουμε μεινει στο Πατρικό (πολύ ζεστό και οικειο περιβαλλον), στη Ρούγα (λίγο πιο μεγαλο και ανετο και για παιδια), στο Νόστος και έχουμε φάει πολύ καλά στην ταβερνα "Τσεγανη" (να πάτε)
Κατα τα αλλα ειναι ενα πολύ ωραιο μερος και θα περασετε super!
Παλιά 07-02-12, 21:27   #586
marroz90

Το avatar του χρήστη marroz90

Περιοχή: αθηνα
marroz90 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

stafroditi2353 έχω πάει 2 φορές στα Τρίκαλα άνευ παιδιού,όμως. Την 1η φορά έμεινα στις "Νύμφες"(τέλεια αλλά αρκετά ακριβά)...και τη 2η έμεινα στον ξενώνα "Κυλλήνη"(πολύ πιο φθηνά).Μάλιστα στο 2ο η κυρία που το έχει είναι εξαιρετική και φτιάχνει πλούσιο πρωινό με τα χεράκια της που στο φέρνει στο δωμάτιο.Για φαγητό πήγαμε κ τις 2 φορές σε αρκετά μαγαζιά,αλλά αυτό που μας άρεσε περισσότερο ήταν "Στου Δεκλερή".Ο δρόμος είναι η Αθηνών-Πατρών που δεν είναι κ ό,τι καλύτερο υπάρχει κ μετά είναι ο κλασσικός επαρχιακός δρόμος με λίγες στροφές.Να ξέρεις ότι στο χιονοδρομικό έχει ψοφόκρυο ακόμα κ αν δεν έχει χιονίσει.Οπότε,ντυθείτε πολύ πολύ καλά γιατί τώρα έχει χιόνι.Εύχομαι να περάσετε πολύ όμορφα!
Παλιά 05-11-12, 11:18   #587
marianna123

Περιοχή: Athens
marianna123 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ενδιαφερομαι για Ελατη Τρικαλων ή Βασιλίτσα!έχει καποιος να μου προτεινει ξενωνες, μερη που πρεπει να επισκεφτω?όλες οι πληροφορίες ευπρόσδεκτες!!!ποιο είναι πιο φιλικο για παιδια?(ηλικιες 4 ετών και 1 έτους). ευχαριστω
Ο χρήστης marianna123 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-12-12, 15:58   #588
theo1313

theo1313 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εχετε να προτεινετε κανενα καλο προορισμό για Χριστούγεννα 2012 κοντα στην Αθήνα για ενα ζευγαρι με μια κορούλα 12 μηνων που θα εχει και τα γεννεθλια της παραμονη Χριστουγέννων?τρικαλα κορινθίας είναι στα υπ οψιν. ο δρόμος πως είναι? το ξυλοκαστρο λέει για Χριστούγεννα?καλο είναι να εχει παιδότοπο με μικρα παιδακια γιατι η μικρη οταν βλεπει παιδακια ξετρελένεται
Ο χρήστης theo1313 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-12-12, 17:08   #589
KDC

Το avatar του χρήστη KDC

KDC ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γνωρίζετε ξενοδοχεία σε ακτίνα έως 2-3 ώρες από Αθήνα με Χριστουγεννιάτικα-Πρωτοχρονιάτικα πακέτα; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Παλιά 11-12-12, 11:54   #590
lop

lop χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

κορίτσια για Λίμνη Πλαστήρα πληροφορίες? καταλύματα, ψυχαγωγία, ταβέρνες, τιμές κλπ. Τhanks a lot.
Ο χρήστης lop δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-12-12, 15:39   #591
mama-lia

Προεπιλογή

Ψάξτε και στις προηγούμενες σελίδες....
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων