Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Διάφορες ειδικότητες

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 21-09-09, 15:32   #1
klarita

klarita χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Που κάνω Ρινοπλαστική βοηθείστε με

Που κάνω Ρινοπλαστική βοηθείστε με
Γεια σας σε όλους σας θέλω να πω για το πρόβλημα μου
Είμαι 23 και θέλω να κάνω Ρινοπλαστική από τα 17
έχω αυτοπεποίθηση με τον εαυτό μου είμαι γενικά όμορφη αλλά
Πιστεύω ότι η μύτη μου με χαλάει δεν είναι γαμψή αλλά έχει μικρή καμπούρα Και αναγκάζομαι να κάνω φωτοσκίασης με μακιαζ χρόνια τώρα
Ο φίλος μου έχει μικρότερη μύτη από εμένα και αισθάνομαι άσχημα
Αυτός δεν έχει πρόβλημα με εμένα αλλά εγώ έχω με τον εαυτό μου
Οι γονείς μου δεν συμφωνούν στις πλαστικές που είναι μόνο για εμφάνιση
αλλά αν πετύχει η πλαστική θα τους αρέσει
Ενώ αν αποτύχει θα με βρίζουν συνέχεια που καταστράφηκα και εγώ θα αισθάνομαι άσχημα Θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό ΩΡΛ στην Αθηνά για πάρω την γνώμη του Και έναν καλό γιατρό εξειδικευμένο στην Ρινοπλαστική.Στείλετε μου με προσωπικό μήνυμα τα ονόματα γιατρών
Ευχαριστώ για οποιαδήποτε απάντηση σας
Ο χρήστης klarita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-09, 20:30   #2
Mamilein

Περιοχή: Αθήνα
Mamilein ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Έκαναν δυο φίλες μου σ΄έναν πλαστικό χειρουργό κι έμειναν πολύ ευχαριστημένες. Αυτό που είδα εγώ ήταν οτι δεν είχαν και μελάνιασμα! Κι ήταν φυσικό το αποτέλεσμα! Αν ενδιαφέρεσαι πες μου, εγώ είχα κάνει μινι κοιλιοπλαστική παλαιότερα κι έτσι είχα ψάξει τους πάντες!!!
Ο χρήστης Mamilein δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-10-09, 13:56   #3
fenia86

fenia86 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή καλησπέρα και απο μένα!

Με λένε Φένια και είμαι καινούρια εδώ! Εωδιαφέρομαι κι εγω για ρινοπλαστική και θα ήθελα την βοηθειά σας. Να μου προτείνεται κάποιον καλό γιατρό. Ευχαριστώ πολυ!
Ο χρήστης fenia86 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-11-09, 12:19   #4
demi

demi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εγω ειμαι πολυ fun των πλαστικων επεμβασεων ...εχω ηδη κανει μια ρινοπλαστικη αψογη...και θα εκανα και αλλα πραγματα αν ειχα τα χρηματα..
το ΜΟΝΟ που δεν θα εκανα ειναι η λιπαναρροφηση επειτα απο ΤΟΣΑ πολλα που ειδα και στο διαβαλκανικο που εκανα την επεμβαση αλλα και στο ιατρειο του πλαστικου...
μονο λιπαναρροφηση και προσθετικη στηθους δεν θα εκανα ποτε και για κανεναν λογο..
Ο χρήστης demi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-05-10, 11:46   #5
klarita

klarita χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Που να κάνω Ρινοπλαστική?

Καλημέρα σε όλους σας
Σκέφτομαι να κάνω Ρινοπλαστική
έχω σκεφτεί να πάω σε 3 γιατρούς στον Βασίλης Παυλιδέλη , Παναγιώτης Παναγιωτουνάκος και στον Α Σκούρα για να πάρω γνώμες θέλω να ρωτήσω αν έχετε κάνει Ρινοπλαστική σε κάποιον από αυτούς στείλτε μου προσωπικό μήνυμα να μου πείτε αν είστε ευχαριστημένη. Συγνώμη για το χρόνο σας. Ευχαριστώ για κάθε απάντηση
Παλιά 21-05-10, 11:53   #6
Nantia

Το avatar του χρήστη Nantia

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Nantia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εχει ανοιχτει αναλογο θεμα για πλαστικες αν το βρω θα γραψω λινγκ

αληθεια τιμες ξερεις?
Ο χρήστης Nantia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-05-10, 11:58   #7
Nantia

Το avatar του χρήστη Nantia

Nantia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

http://www.parents.gr/forum/showthre...F4%E9%EA%EF%F2
http://www.parents.gr/forum/showthre...67#post1387867

μαλλον το τελευταιο λινγκ εχει διαγραφει!!! Δεν ξερω γιατι ισως υπηρχε καμια ασυμφωνια αποψεων (Χιχι) ως συνηθως.... ΠΑντως λιγο που ειχα διαβασει ηταν πολυ κατατοπιστηκο και ειχε αναφορα σε γιατρους και κοπελες που ειχαν κανει πλαστικη.
Ο χρήστης Nantia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-05-10, 09:46   #8
klarita

klarita χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημερα ναι ξερω τιμες 3000 με 4000 αλλα αξιζει.
Παλιά 29-07-10, 15:17   #9
helenGeo

helenGeo χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Και εγώ θέλω να κάνω Ρινοπλαστική!!!Θέλω να είμαι όμορφη και σέξι!!!
Ο χρήστης helenGeo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-10, 13:58   #10
zwzw

zwzw ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

σκεφτομαι να κανω στον κολλια οποιοσ ξερει κατι ας μ στειλει προσωπικο εμαιλ, ευχαριστω πολυ
Ο χρήστης zwzw δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-12-10, 18:51   #11
Μόνα

Μόνα ουδετερη μηδέν
Smile ρινοπλαστικη

καλησπερα σε ολους!
ξερω οτι ειναι ενα θεμα που εχει πολυσυζητηθει εδω αλλα αυτη τη στιγμη καιγομαι κ θα θελα την βοηθεια σας.σκεφτομαι να προβω σε επεμβαση(ρινοπλαστικη) για αισθητικους καθαρα λογους αλλα εχω δι και τριχασθει με τους γιατρους.μεχρι στιγμης εχω ακουσει καλες κριτικες για τους εξης: Σκουρας, Κολλιας και Παυλιδελης.αν γνωριζει καποιος ας μου δωσει το εναυσμα που χρειαζομαι.επισης και οι 3 ειναι αθηνα υπαρχει καποιος αξιολογος θεσ/νικη οπου ειναι η πολη που διαμενω?χωρις αυτο να σημαινει οτι με ενοχλει η μετακινηση
ευχαριστω εκ των προταιρων
Ο χρήστης Μόνα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-12-10, 10:25   #12
demi

demi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εκανα ρινοπλαστικη επειτα απο φοβερη αναζητηση σε αθηνα και θεσ-νικη στον παπαιωαννου κωστα που ειναι στη θεσ-νικη..ειμαι πολυ ενθουσιασμενη διοτι απο πονο δεν καταλαβα ΤΙΠΟΤΑ και το αποτελεσμα ηταν θεικο.μου ειχε εξηγησει βεβαια τι θα κανει..
αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ζητησε τις φωτο απο την οκογενεια μου και κανεις δεν ειχε σαν την δικη μου αθλια μυτη..
μου λεει κατι δεν παει καλα διοτι δεν εχεις κληρονομικοτητα..
ειχε δικιο διοτι ως αθλητρια και πρωταθλητρια στο tae kwon do ειχα χτυπησει και εκανε οστιτη οστο πραγμα που δεν ειχα καταλαβει.
τωρα μου ελεγαν για κατι τεραστια ταμπον μετεγχειριτικα και διαφορα φρικτα πραγματα αλλα αυτος ειχε φερει σιλικονη απο την αμερικη και ηταν σαν 2 φακοι επαφης τοσο ψιλα και ουτε τα καταλαβαινα..
καλη αντιμετωπιση και συμπεριφορα απο μερους του δεν εχω παραπονο αλλα φιλος σου δεν θα γινει ποτε..κρατει και σωστα κανει τις αποστασεις..ειμαι πολυ ευχαριστημενη διοτι δεν ειμαι και απο τα ατομα που θελουν pampering απο τον γιατρο τους.
τι αλλο να σου πω??ρωτα οτι θες
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 29-12-10, 10:26   #13
demi

demi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εχει και site οποτε μπορεις να ενημερωθεις
Παλιά 29-12-10, 17:43   #14
Μόνα

Μόνα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλησπερα demi,
σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον όμως γνώμη μου ειναι πως για μια τέτοια επέμβαση αρμόζει περισσότερο ενας Ω.Ρ.Λ χειρουργός απ ότι ενας πλαστικός.σε εσένα τον συστησε κάποιος δικός σου εννοω ειχες δει δουλειά του?το χρηματικό ποσό αν επιτρέπεται που χρειάστηκε?και τέλος σου είχε δείξει πως θα είναι το μετεγχειρητικο αποτελεσμα αν ναι τι αποκλιση υπηρχε?
σ ευχαριστω
Ο χρήστης Μόνα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-12-10, 09:24   #15
Eleftheria

Το avatar του χρήστη Eleftheria

Περιοχή: Ν. Ιωνία - Αττική
Eleftheria ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Θεωρείται κορυφαίος στο είδος του. Εμείς είχαμε 2 περιπτώσεις φίλων που μετά από πολύ ταλαιπωρία, πήγαν στον Παυλιδέλη και επιτέλους είχαν υπέροχα αποτελέσματα.
Επίσης, η μία νονά μας πήγε στον Παυλιδέλη για κάποια επέμβαση με πολύ καλά αποτελέσματα.

Τυπικά πρέπει και εγώ να κάνω επέμβαση στο "διάφραγμα", αλλά το καθυστερώ όσο μπορώ γιατί με τα ώρες ώρες άγαρμπα μικρά μου, έχω περισσότερες πιθανότητες να πάνε όλα χαμένα λόγω μικρών παρά λόγω γιατρών.
Παλιά 01-01-11, 01:01   #16
SOFIA-GEORGIA

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
SOFIA-GEORGIA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Μόνα Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα σε ολους!
ξερω οτι ειναι ενα θεμα που εχει πολυσυζητηθει εδω αλλα αυτη τη στιγμη καιγομαι κ θα θελα την βοηθεια σας.σκεφτομαι να προβω σε επεμβαση(ρινοπλαστικη) για αισθητικους καθαρα λογους αλλα εχω δι και τριχασθει με τους γιατρους.μεχρι στιγμης εχω ακουσει καλες κριτικες για τους εξης: Σκουρας, Κολλιας και Παυλιδελης.αν γνωριζει καποιος ας μου δωσει το εναυσμα που χρειαζομαι.επισης και οι 3 ειναι αθηνα υπαρχει καποιος αξιολογος θεσ/νικη οπου ειναι η πολη που διαμενω?χωρις αυτο να σημαινει οτι με ενοχλει η μετακινηση
ευχαριστω εκ των προταιρων
Πρωτοχρονια και εγω ειμαι στον υπολογιστη!!Δεν πειραζει εχω και την μικρη μου και κοιμαται το αγγελουδι μου!!Λοιπον γι'αυτο που ρωτησες εγω εκανα ρινοπλαστικη πριν απο 10 χρονια στον Φουστανο στο Ιασω, γιατι η μυτουλα μου ηταν χαλια.Να φανταστεις οτι δεν θυμαμαι πως ηταν πριν απο την επεμβαση!! Πηγα στο γραφειο του με ειδε και μου ειπε πως θα την κανει.Ο κοσμος που περιμενε εκει τοτε τουλαχιστον ηταν πολυς!!Δεν πονεσα καθολου στην επεμβαση ,ολικη αναισθησια κρατησε 2 ωρες, 2 μερες στο νοσοκομειο και μετα σπιτι.Τα ματια μου για μια εβδομαδα μαυρα και πρησμενα και η μυτη επισης.Μετα ολα μια χαρα κανενα προβλημα ευτυχως!!Στοιχισε 2.500 ευρω αλλα τα καλυψε η ασφαλεια αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου πω κατα ιδιαν.Λιγολογος γιατρος αλλα πολυ γλυκος και καλος.Τον προτεινω!!

Ο χρήστης SOFIA-GEORGIA δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-01-11, 15:48   #17
profx

profx ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Ρινοπλαστική και γιατροί

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστική με ταυτόχρονη εγχείρηση διαφράγματος. Υπάρχει κάποιος καλός γιατρός να μου συστήσετε?? Σκέφτομαι τον Ευθύμιο Χριστόπουλο. Έχετε ακούσει κάτι για αυτόν??
Ο χρήστης profx δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-04-11, 11:08   #18
zwzw

zwzw ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο demi Εμφάνιση μηνυμάτων
εκανα ρινοπλαστικη επειτα απο φοβερη αναζητηση σε αθηνα και θεσ-νικη στον παπαιωαννου κωστα που ειναι στη θεσ-νικη..ειμαι πολυ ενθουσιασμενη διοτι απο πονο δεν καταλαβα ΤΙΠΟΤΑ και το αποτελεσμα ηταν θεικο.μου ειχε εξηγησει βεβαια τι θα κανει..
αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ζητησε τις φωτο απο την οκογενεια μου και κανεις δεν ειχε σαν την δικη μου αθλια μυτη..
μου λεει κατι δεν παει καλα διοτι δεν εχεις κληρονομικοτητα..
ειχε δικιο διοτι ως αθλητρια και πρωταθλητρια στο tae kwon do ειχα χτυπησει και εκανε οστιτη οστο πραγμα που δεν ειχα καταλαβει.
τωρα μου ελεγαν για κατι τεραστια ταμπον μετεγχειριτικα και διαφορα φρικτα πραγματα αλλα αυτος ειχε φερει σιλικονη απο την αμερικη και ηταν σαν 2 φακοι επαφης τοσο ψιλα και ουτε τα καταλαβαινα..
καλη αντιμετωπιση και συμπεριφορα απο μερους του δεν εχω παραπονο αλλα φιλος σου δεν θα γινει ποτε..κρατει και σωστα κανει τις αποστασεις..ειμαι πολυ ευχαριστημενη διοτι δεν ειμαι και απο τα ατομα που θελουν pampering απο τον γιατρο τους.
τι αλλο να σου πω??ρωτα οτι θες
poso s kostise??? egw skeftomai n katevw athina kai m zitisan 3.500 . euxaristw
Ο χρήστης zwzw δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-04-11, 13:16   #19
annaplani

Το avatar του χρήστη annaplani

Περιοχή: Αθήνα
annaplani χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Στον Παυλιδέλλη έκανε ρινοπλαστική η αδερφή μου και έμεινε πάρα πολύ ευχαριστημένη! Δεν καταλαβαίνει κανείς ότι έχει κάνει επέμβαση, όλοι νομίζουν ότι είναι η κανονική της μύτη! Επίσης, δεν είχε κανένα μελάνιασμα! Τον συνιστώ!
Ο χρήστης annaplani δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-05-11, 12:31   #20
KATERINA JV

Περιοχή: Αμπελόκηποι
KATERINA JV ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Η μεθοδος ρινοπλαστικης ηταν ανοικτη ή κλειστη;
Tης διορθωσε και το διαφραγμα;
Ο χρήστης KATERINA JV δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-05-11, 14:50   #21
demi

demi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Μόνα Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα demi,
σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον όμως γνώμη μου ειναι πως για μια τέτοια επέμβαση αρμόζει περισσότερο ενας Ω.Ρ.Λ χειρουργός απ ότι ενας πλαστικός.σε εσένα τον συστησε κάποιος δικός σου εννοω ειχες δει δουλειά του?το χρηματικό ποσό αν επιτρέπεται που χρειάστηκε?και τέλος σου είχε δείξει πως θα είναι το μετεγχειρητικο αποτελεσμα αν ναι τι αποκλιση υπηρχε?
σ ευχαριστω
πραγματικα δεν θυμαμαι ποσο πληρωσα αλλα η μυτη δεν ειχε αποκλιση απο αυτο που μου ειπε .ειναι αψογη πραγματικα..
Παλιά 17-06-11, 17:11   #22
serraia

serraia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

γεια σας.θα ήθελα να ρωτήσω την demi αν φυσικά γίνεται να μου στείλει πληροφορίες για τόν γιατρό που έκανε την επέμβαση το εμαιλ μου είναι ellikioss@gmail.com
Ο χρήστης serraia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-06-11, 17:15   #23
serraia

serraia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

OΠΟΙΟΣ -Α ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΣΕ ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΕΙ ΕΜΑΙΛ ΣΤΟ ellikioss@gmail.com ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ο χρήστης serraia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-08-11, 10:34   #24
iliemou

iliemou ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Ρινοπλαστικη

γεια σας!
ειμαι και εγω αλλη μια από τους αναποφάσιστους. Μήπως ξέρει κανείς το Γεώργιο Παπαγεωργίου, πλαστικό χειρούργο στο metropolitan?
Στη διαπροσωπική επαφή μου έκανε καλή εντύπωση αλλά θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για τη δουλειά του. τον ξέρει κανείς?

ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε απάντηση
Ο χρήστης iliemou δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-08-11, 00:35   #25
Kounelos

Kounelos ουδετερη μηδέν
Lightbulb Ρινοπλαστικη

Κορίτσια, οι τιμές που αναφέρετε είναι αστρονομικες.ίσως επειδή είναι αθηνα. Πάντως εδώ στο Ήρακλειο μια φίλη μου έκανε ρινοπλαστικη με τέλειο αποτέλεσμα.είχε μύτη με καμπούρα και στραβό διαφραγμα.πήγε στον φραγκιαδακη που είναι ιδιώτης Ωρλ και έμεινε ενθουσιασμενη με το αποτέλεσμα και της κόστισε τα μισά απο αυτά που λέτε..
Ο χρήστης Kounelos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-09-11, 00:44   #26
miara

miara ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κι εγω ενδιαφερομαι για ρινοπλαστικη εδω και αρκετα χρονια , ποτε δε μου αρεσε η μυτη μου αν και στους αλλους φαίνεται ωραια, μαλλον λόγω του μακιγιαζ διοτι χωρις αυτο ειναι πλατιά. Δεν ταιριαζει με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα μου διοτι εχω μικρα ματια και φαίνεται ασχημη οταν δε βάφομαι.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Kounelos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια, οι τιμές που αναφέρετε είναι αστρονομικες.ίσως επειδή είναι αθηνα. Πάντως εδώ στο Ήρακλειο μια φίλη μου έκανε ρινοπλαστικη με τέλειο αποτέλεσμα.είχε μύτη με καμπούρα και στραβό διαφραγμα.πήγε στον φραγκιαδακη που είναι ιδιώτης Ωρλ και έμεινε ενθουσιασμενη με το αποτέλεσμα και της κόστισε τα μισά απο αυτά που λέτε..
Κι εγω θα μετακομίσω αυτη την περίοδο Ηράκλειο Κρητης. Αλήθεια; Δηλαδή πόσο πλήρωσε η κοπέλα; Γιατι σκεφτομουν να ανέβω Αθήνα για να κανω την εγχείρηση.
Ο χρήστης miara δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-01-12, 15:20   #27
xarag

xarag ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για ρινοπλαστική. Γνωρίζετε να μου συστήσετε κάποιον στο Ιατρικό Παλαιού Φαλήρου?
Ο χρήστης xarag δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-02-12, 14:38   #28
smaragdoula

smaragdoula χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ρινοπλαστικη

καλησπερα!

διαβασα το ποστ σου περι ρινοπλαστικης που εκανες και εισαι ευχαριστημενη!
θα ηθελα αν μπορεις να μου πεις το ονομα του γιατρου, εχω διαφραγμα και λεω να κανω μαζι και πλαστικη, φοβαμαι ομως να παω στα τυφλα. θα ηθελα εναν καλο γιατρο ,να μην το ρισκαρω!

σε ευχαριστω!
Ο χρήστης smaragdoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-02-12, 19:13   #29
rena99

rena99 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα!
Βρίσκομαι+εγω στην αναζήτηση πλαστικού χειρουργου για την μύτη μου.Οπως όλοι σας φαντάζομαι θαθελα να κάνω την καλύτερη δυνατή επιλογή. Δύο είναι τα ονόματα που γνωστοί μου μου έχουν αναφέρει.1.Καλομοίρη και 2.Σκούρας.
Αν κάποιος από εσάς έχει κάνει επέμβαση σε έναν από τους 2, θα ήμουν ευγνώμων αν μου έστελνε σχόλια και εντυπώσεις...
ευχαριστώ πολύ
Ο χρήστης rena99 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-02-12, 19:17   #30
rena99

rena99 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Θα μπορούσες να μου πεις σε ποιον γιατρό απευθύνθηκες??+εγώ αναζητώ τηνκαλύτερη δυνατή επιλογή για να κάνω την ρινοπλαστική..το mail μου είναι kontak79@hotmail.com. Στην demi ή σε όποιον άλλο έχει εμπειρία απυθύνομαι.Ευχαριστώ πολύ
Παλιά 26-02-12, 07:30   #31
valia-kalda

valia-kalda ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σας κορίτσια! Είμαι άλλη μία περίπτωση που ενδιαφέρεται για ρινοπλαστική. Το μείζον σε μένα είναι η αδυναμία μου εδώ και χρόνια να αναπνεύσω τη νύχτα,οπότε εικάζω πως υπάρχει πρόβλημα με το διάφραγμα(δεδομένου ότι έχουν αποκλειστεί ιγμορίτιδες,αλλεργίες και τα τοιαύτα). Αν λοιπόν αποφασίσω να καταφύγω σε επέμβαση για βελτίωση της ποιότητας ζωής μου,σκέφτομαι να κάνω παράλληλα και μια διόρθωση στην καμπουρίτσα της μύτης. Μένω στη Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου συστήσει έναν καλό γιατρό όποια από εσάς έχει προσωπική εμπειρία επί του θέματος. Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι αρκετά για το αποτέλεσμα,αλλά πιστεύω ότι θα με ξεάγχωνε αν γνώριζα πως τα πράγματα πήγαν καλά σε κάποια φίλη! Παρακαλώ απαντήστε μου με προσωπικό μήνυμα για το όνομα του γιατρού που σας χειρούργησε,το συνολικό κόστος,την τυχόν κάλυψη μέρους ή όλου του ποσού από ασφαλιστικό φορέα καθώς και ό,τι άλλο κρίνετε ότι θα βοηθούσε.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας!
Ο χρήστης valia-kalda δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-02-12, 18:51   #32
elena26

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
elena26 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Kαλησπέρα σας και απο εμένα εγώ έκανα ρινοπλαστική και διάφραγμα πρην 6 χρόνια εάν θυμάμαι καλά είχα δόσει 3.000 και απο τον γιατρό έμεινα 100% ευχαριστημένη!!Τον λένε θανάσση Σκούρα και έχει βγει πολλές φορες στην tv και έχει κάνει επεμβάσεις στον μισό καλητεχνικό χώρο.Η επέμβαση έγινε φυσικά με ολική νάρκωση και σε 7 μέρες μου έβγαλαν το ναρθηκάκι,σε 10 μέρες με λίγο μέικ απ κυκλοφωρούσες έξω

Ο χρήστης elena26 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-02-12, 11:53   #33
enik

enik ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο rena99 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μπορούσες να μου πεις σε ποιον γιατρό απευθύνθηκες??+εγώ αναζητώ τηνκαλύτερη δυνατή επιλογή για να κάνω την ρινοπλαστική..το mail μου είναι kontak79@hotmail.com. Στην demi ή σε όποιον άλλο έχει εμπειρία απυθύνομαι.Ευχαριστώ πολύ
hi there.....εγώ δεν έχω καλή εμπειρία με δύο γιατρούς (έχουν αναφερθεί ήδη), και απλά θα σε συμβούλευα να προσέξεις πολύ που θα πας. Να φροντίσεις να δεις ΠΟΛΛΕΣ φωτογραφίες με την δουλειά τους, να πας σε αρκετούς (χαλάλι τα λεφτά, πίστεψέ με)...αν θες περισσότερες λεπτομέρειες στείλε μου εδώ belliard2011@gmail.com
Ο χρήστης enik δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-03-12, 10:14   #34
Elena_pt

Elena_pt ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο feggari Εμφάνιση μηνυμάτων
γνωρίζει κάποιος για καποιο καλο ρινοπλαστικό στην Αθήνά; στειλτε μου πμ για πληροφορίες
εκανες τελικα κατι με την ρινοπλαστικη??
Ο χρήστης Elena_pt δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-03-12, 00:44   #35
Αννα Γνκ

Αννα Γνκ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα...Είναι καλύτερα να κάνω ρινοπλαστική σε πλαστικό χειρούργο ή σε ρινολόγο; Οι λόγοι που θέλω να κάνω την εγχείριση είναι καθαρά αισθητικοί. Επίσης μπορεί κάποιος να μου προτείνει τους καλύτερους γιατρούς στην Ελλάδα που εξειδικεύονται στην ρινοπλαστικη; Άν κάποιος ξέρει γιατρούς στον Βόλο συγκεκριμένα παρακαλώ ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα γιατί έχω ήδη υπόψη μου έναν ρινολόγο αλλά θα ήθελα να μάθω κατά πόσο έχει καλή φήμη όσον αφορά την συγκεκριμένη επέμβαση..Ευχαριστώ εκ των προταίρων!
Ο χρήστης Αννα Γνκ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-03-12, 00:12   #36
rena99

rena99 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα..Eπειδή το ζήτημα επιλογής γιατρού είναι καθοριστικό, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει άποψη για τον Τ. Τερζή στο Ψυχικό. Αν κάποιος έχει άποψη μπορεί να μου στείλει προσωπικά μήνυμα στο kontak79@hotmail.com.
ευχαριστώ πολύ..
Παλιά 29-03-12, 19:02   #37
yogini

Το avatar του χρήστη yogini

yogini ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

έκανε ο σύζυγος τελικά αυτή την εβδομαδα διάφραγμα σε εναν ΩΡΛ καταπληκτικό ο οποίος κάνει και ρινοπλαστικές αλλά και γενικά επεμβάσεις προσωπου κτλ. Είδα δηλαδή και κάτι botοx στο ιατρείο του. Είμαστε πάρα πολυ ευχαριστημένοι, δεν πόνεσε καθόλου και ούτε μελανιές ούτε τίποτα. Τώρα ειμαστε στην αποθεραπεια...εχει αρκετα φαρμακακια και διαδικασία (πλύσεις) αλλα οκ τιποτα το ιδιαίτερο. Ο γιατρός βρίσκεται ακριβώς πίσω από το Χίλτον αλλά δεν θα ήθελα να πω όνομα σε καμία περίπτωση. Πάντως μην κοιτάτε μόνο τους πλαστικούς....
Ο χρήστης yogini δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-03-12, 20:47   #38
marh

Το avatar του χρήστη marh

Περιοχή: Μυτιλήνη
marh χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

εγώ έχω πρόσφατη εμπειρία από χειρούργο ωρλά και τον συστήνω ανεπιφύλακτα, εργάζεται στο ΜΗΤΕΡΑ το οποίο έχει και πλαστική χειρουργική το σημαντικό είναι να είναι τέλειος στην δουλειά του (έχουμε να κάνουμε για πρόσωπο), υπομονετικός να σου εξηγήσει μέχρι και την τελευταία βλακεία και εξυπηρετικός (να τον βρίσκεις όποτε θέλεις)αν ενδιαφέρεστε να πάτε στο συγκεκριμένο νοσοκομείο στείλτε pv για όνομα και τηλ (έχω κινητό)έχει και ιατρείο έξω αν σας ενδιαφέρει!
Παλιά 01-04-12, 11:02   #39
enik

enik ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marh Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ έχω πρόσφατη εμπειρία από χειρούργο ωρλά και τον συστήνω ανεπιφύλακτα, εργάζεται στο ΜΗΤΕΡΑ το οποίο έχει και πλαστική χειρουργική το σημαντικό είναι να είναι τέλειος στην δουλειά του (έχουμε να κάνουμε για πρόσωπο), υπομονετικός να σου εξηγήσει μέχρι και την τελευταία βλακεία και εξυπηρετικός (να τον βρίσκεις όποτε θέλεις)αν ενδιαφέρεστε να πάτε στο συγκεκριμένο νοσοκομείο στείλτε pv για όνομα και τηλ (έχω κινητό)έχει και ιατρείο έξω αν σας ενδιαφέρει!

μπορείς να μας πεις το όνομά του? γνωρίζεις εάν ειδικεύεται στις επανορθωτικές?
Ο χρήστης enik δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-04-12, 19:29   #40
rena99

rena99 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σου Λένα.Διάβασα τα μυνήματα σου+θέλω να σε ρωτήσω.Επειδή το σκέφτομαι για Σκούρα, γιατί λες ότι μπορεί να μην χειρουργεί ο ίδιος;Αντιλήφθηκες κάτι;Πριν μπεις χειρουργείο σου άφησε περιθώριο να του πεις κάποια πράγματα;Ειλικρινά θα με βοηθήσεις με την εμπειρία σου, για να βγάλω+εγώ τα συμπεράσματα μου..
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές