Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Διάφορες ειδικότητες

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 10-12-08, 09:06   #1
eliana_1976_

eliana_1976_ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΣ

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Η ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ?? ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!
Ο χρήστης eliana_1976_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-12-08, 09:18   #2
mariadi

Το avatar του χρήστη mariadi

mariadi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημερα! Ο μαστολογος που με παρακολουθει λεγεται Παναγοπουλος Μανωλης και ειναι διευθυντης στον τομεα χειρουργικης μαστου στον Αγιο Σαββα. Παρε τηλ στο νοσοκομειο να κλεισεις ραντεβου ή αν θελεις το κινητο του, στειλε μου πμ.

Ελπιζω ολα να πανε καλα!!
Ο χρήστης mariadi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-12-08, 10:56   #3
bp-IOLH

Το avatar του χρήστη bp-IOLH

bp-IOLH ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Συμφωνώ κι εγώ. Στον Άγιο Σάββα να πας, γιατί έχει άριστους γιατρούς. Κι εγώ στον Άγιο Σάββα παρακολουθούμαι. Επέλεξε είτε το γιατρό που σύστησε η mariadi, είτε κάποιον άλλο. Ο δικός μου λέγεται Ζόμπολας. Επίσης, εκεί είναι μια κυρία Μιχαηλίδου, η οποία είναι άριστη, αλλά έχει τόσο κόσμο που δε σου κλείνουν ραντεβού αμέσως.
Και μην ανησυχείς για την κύστη. Εμένα το στήθος μου είναι γεμάτο κύστες, αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι άνευ σημασίας εύρημα. Απλώς πρέπει να πηγαίνω μια φορά το χρόνο για ψηλάφιση.

Ο χρήστης bp-IOLH δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-12-08, 11:42   #4
eliana_1976_

Προεπιλογή

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!
Παλιά 10-12-08, 11:44   #5
eliana_1976_

Προεπιλογή

Η ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΑΒΒΑ ??? ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ??? ΕΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ?
Παλιά 10-12-08, 22:46   #6
zouzounel

Το avatar του χρήστη zouzounel

zouzounel ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κοιτα... γενικά στον Άγιο Σάββα γίνεται Ο ΧΑΜΟΣ! Πρέπει να οπλιστείς με πολύυυ υπομονή, έχει πολύ κόσμο, όλοι με ραντεβού, αλλά δε μπαίνεις στην ώρα σου. Δεν υπάρχει περίπτωση να μη σε δει αν έχεις ραντεβού, απλά οι γιατροί αφιερώνουν χρόνο στον κάθε ασθενή, ακόμα και αν φύγουν στις 10 το βράδυ και δυστυχώς είναι πολύς κόσμος που υποφέρει . Πάντως είναι το μοναδικό νοσοκομείο που (απ' όσα έχω δει δλδ) οι γιατροί είναι και άνθρωποι.
Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι.
Παλιά 11-12-08, 08:52   #7
MSM2

MSM2 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Συμφωνώ για τον ΑΓ Σάββα έχει πολύ καλούς γιατρούς αλλά μπορεί να περιμένεις μήνες η μητέρα μου που είχε ανακαλύψει ένα μικρό ογκίδιο και ανησυχούσε δεν είχε υπομονή να περιμένει τόσο καιρό.
Πήγε σε μία πολύ καλή μαστολόγο στο Αλεξάνδρα έχει και αυτή πολυ δουλειά αλλά κλείνεις ραντεβού πιο εύκολα μείναμε απόλυτα ικανοποιημένη και απο το χειρουργείο ( τελικά ήταν καλοήθης) και από το νοσοκομείο και την γιατρό.
Αν σε ενδιαφέρει να σου στειλώ τα στοιχεία της
Παλιά 11-12-08, 16:53   #8
bp-IOLH

bp-IOLH ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο eliana_1976_
Η ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΑΒΒΑ ??? ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ??? ΕΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ?
Ναι, στον Άγιο Σάββα είναι. Αν πάρεις σήμερα όμως, θα σου κλείσουν ραντεβού μετά από 2-3 μήνες.
Δοκίμασε να κλείσεις με τον Ζόμπολα σε απογευματινό ιατρείο (στον Άγιο Σάββα). Δίνεις 60 ευρώ βέβαια, αλλά νομίζω ότι παίρνεις μετά από το ταμείο σου τα 20, αν έχεις υπομονή να τρέξεις. Εγώ προσωπικά βαριόμουν να τρέχω για 20 ευρώ.

Παλιά 12-12-08, 23:14   #9
eliana_1976_

Προεπιλογή

καλά όταν είναι θέμα υγείας δεν σκέφτομαι τα χρήματα όσα και αν είναι. Μου είπαν ακόμα και για το Τσικίνη στο ΕΛΕΝΑ. Εχει χειρουργήσει την αδερφή τησ πεθεράς μου και έχω ακούσει και από άλλες γυναίκες πολύ καλά λόγια. Εχω πάρει όμως πάμπολα τηλ στο ΕΛΕΝΑ για απογευματινό ραντεβού, περιμένω στην αναμονή αρκετή ώρα και κανεις μα κανείς από τη γραμματεία δεν σηκώνει το τηλ για να κλείσω ραντεβού. Στον Αγ. Σάββα δε θέλω να πάω γιατί υπάρχουν βαριά περιστατικά και φοβάμαι ότι θα πέσω ψυχολογικά.
Παλιά 13-12-08, 14:48   #10
bp-IOLH

bp-IOLH ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

eliana76, τα βαριά περιστατικά είναι στους θαλάμους. Εσύ θα πας σε απογευματινό ιατρείο. Εγώ πέρσι που πήγα, δεν βρήκα κόσμο. Ένα άτομο ήταν πριν από μένα. Ξαναπήγα μετά από 10 μέρες σε πρωινό για επανεξέταση και πάλι δεν είδα βαριά περιστατικά. Ρώτησα τη μαμά μου και τη θεία μου που πηγαίνουν κάθε 6 μήνες και δεν έχουν δει τέτοιο περιστατικό ποτέ στο απογευματινό και φαντάσου ότι πηγαίνουν ήδη 7-8 χρόνια.
Μην ανησυχείς.

Παλιά 13-12-08, 16:36   #11
eliana_1976_

Προεπιλογή

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡ
Παλιά 13-12-08, 19:24   #12
barbie2000

barbie2000 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

H κ. Μιχαηλίδου είναι απίστευτη, απλά δεν είναι πλέον στον αγ. Σάββα. Αν θέλετε τα στοιχεία του ιατρείου που έχει ευχαριστως να σας τα πω.
Ο χρήστης barbie2000 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 13-12-08, 21:14   #13
Dinaki

Το avatar του χρήστη Dinaki

Περιοχή: Πειραιάς
Dinaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ειναι πολυ καλη και η κα Τσιώνου Χριστινα δεν ειναι ομως σε καποιο νοσοκομειο δημοσιο ειναι γυναικολογος μαστολογος.

Ο χρήστης Dinaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-12-08, 01:35   #14
yls

Το avatar του χρήστη yls

yls ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγώ πήγα τώρα τον Σεπτέμβριο στην Λύδια Ιωαννίδου Μουζάκα. Δεν είναι σε δημόσιο νοσοκομείο αλλά εμένα δεν με πείραζε. Η υγεία είναι πάνω απ΄όλα.
Παλιά 14-12-08, 16:15   #15
bp-IOLH

bp-IOLH ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο barbie2000
H κ. Μιχαηλίδου είναι απίστευτη, απλά δεν είναι πλέον στον αγ. Σάββα. Αν θέλετε τα στοιχεία του ιατρείου που έχει ευχαριστως να σας τα πω.
barbie, αυτό δεν το ήξερα. Η κ. Μιχαηλίου παρακολουθεί τη μαμά μου και τη θεία μου εδώ και χρόνια.
Αν θες, μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία του ιατρείου της? Ίσως να μην το ξέρει η μαμά μου και μπορεί να θέλουν να πηγαίνουν πλέον στο ιατρείο.

Παλιά 14-12-08, 18:31   #16
Angel_Bill

Το avatar του χρήστη Angel_Bill

Angel_Bill ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα,

αυτους που ξερω εγω γιατι προσφατα πήγα σε δυο για αντιστοιχο προβλημα είναι η Κα Καρυδά Ειρήνη η οποία είναι διευθυντρια του Κεντρου Μαστού στο ''ΥΓΕΙΑ'' και έχει και ιατρείο στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.Επίσης πήγα και σε δευτερο γιατρό τον κο Πατέρα Χαρίλαο που είναι στο Ιατρικο Κέντρο Ψυχικού. Οι γιατροι αυτοί ήταν παλια στον Αγιο Σαββα...
Αν ενδιαφερεσε πέσμου να σου στειλω διεθυνσεις και τηλ.

Πάντως κορίτσια εγώ κάηκα από τον Ζομπολα που λέτε εδώ....Μακριά...Καλύτερα να επιλέξετε τον Κο Μισιντζή στον Αγ. Σάββα...

Μια απορία...η κα Μιχαηλίδου νόμιζα ότι είναι γενική χειρούργος (προφανώς κάνω λάθος ) και ότι δεν ειναι μαστολόγος...Μπορείτε να μου στείλετε το τηλ. της σας παρακαλώ?
Ο χρήστης Angel_Bill δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-12-08, 08:39   #17
barbie2000

barbie2000 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Η κα. Μιχαηλίδου Αμαλία είναι χειρούργος μαστολόγος.
Ο χρήστης barbie2000 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-07-09, 14:31   #18
jkv

jkv χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Μαστολόγος

Κορίτσια διάβασα τα μηνύματά σας, με βοήθησαν ιδιαιτέρως!

Εγώ τελικώς εξετάσθηκα από την κα Μιχαηλίδου Αμ. στο Ιατρείο της, κοντά στο Λαϊκό νοσοκομείο & στο Παίδων (αφού όντως δεν εργάζεται πια στον Άγιο Σάββα), και έχω να προσθέσω ότι πέρα από ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΙΑΤΡΟΣ είναι και καταπληκτικός άνθρωπος, δεν αισθάνθηκα καθόλου άβολα, μου απάντησε όλες μου τις ερωτήσεις.
Εντυπωσιάστηκα δε από τον πολύ κόσμο που περίμενε να εξετασθεί και όπως είδα στην κάρτα της είναι χειρουργός μαστολόγος (μάλιστα μέχρι πολύ πρόσφατα ήταν και Διευθύντρια στον Άγιο Σάββα).

Όσο για τους άλλους ιατρούς που αναφέρετε, μια μικρή έρευνα που έκανα πριν κλείσω ραντεβού μεταξύ γνωστών και συναδέλφων με αποθάρρυνε!!!
Ο χρήστης jkv δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-08-09, 10:48   #19
bp-IOLH

bp-IOLH ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Είχα ξεχάσει ότι υπήρχε αυτό το θέμα στο φόρουμ και τώρα που το είδα είπα να γράψω την εμπειρία μου.
Πριν από 2 μήνες είχα ένα πρόβλημα στον αριστερό μαστό. Πανικοβλήθηκα κι έψαξα και βρήκα το τηλέφωνο της κ. Μιχαηλίδου. Με είδε άμεσα στο ιατρείο της, με έστειλε για υπέρηχο υψηλής ευκρίνειας και για ψηφιακή μαστογραφία και ευτυχώς ήταν όλα καλά. Με ψηλάφισε και μου είπε να ξαναπάω το Σεπτέμβριο να με δει, γιατί πρέπει να παρακολουθούμαι ανά 3 μήνες. Η μητέρα μου και η θεία μου παρακολουθούνται εδώ και χρόνια από την κ. Μιχαηλίδου και μου είχαν πει τα καλύτερα λόγια. Τώρα που τη γνώρισα κι εγώ έχω να πω με τη σειρά μου τα καλύτερα. Είναι καταπληκτικός άνθρωπος και πολύ καλή γιατρός.

Παλιά 05-08-09, 14:50   #20
Codert

Codert χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Στοιχεία επικοινωνίας

Καλησπέρα σε όλους,

Ενδιαφέρομαι για ένα καλό μαστολόγο για την γυναίκα μου. Δεν με απασχολεί το οικονομικό παρά μόνο να είναι καλός. Ο καλύτερος αν είναι δυνατόν. Απ' ότι βλέπω λέτε πολύ καλά λόγια για την κυρία Μιχαηλίδου. Θα σας ήμουν υπόχρεος αν κάποια/ος από εσάς θα μπορούσε να μου δώσει τα στοιχεία της το συντομότερο δυνατόν μια που είναι μάλλον επείγουσα περίπτωση. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων πάρα πολύ.
Ο χρήστης Codert δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-08-09, 21:28   #21
bp-IOLH

bp-IOLH ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Codert Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους,

Ενδιαφέρομαι για ένα καλό μαστολόγο για την γυναίκα μου. Δεν με απασχολεί το οικονομικό παρά μόνο να είναι καλός. Ο καλύτερος αν είναι δυνατόν. Απ' ότι βλέπω λέτε πολύ καλά λόγια για την κυρία Μιχαηλίδου. Θα σας ήμουν υπόχρεος αν κάποια/ος από εσάς θα μπορούσε να μου δώσει τα στοιχεία της το συντομότερο δυνατόν μια που είναι μάλλον επείγουσα περίπτωση. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων πάρα πολύ.
Codert, τα στοιχεία της κ. Μιχαηλίδου είναι τα εξής:

Αμαλία Μιχαηλίδου-Ζαχαριάδη
Χειρουργός - Μαστολόγος
τ. Αν. Δ/ντρια Κλινικής Μαστού Νοσ. "ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"

Ιατρείο:
Δ/νση: Μικράς Ασίας 55 - Γουδί (50μ. από Λαϊκό Νοσοκομείο).
Τηλ.: 210-7709425

Παλιά 06-08-09, 09:50   #22
Christie

Christie ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Πολυ καλος ειναι και ο Παλλης στο Ελενα.. Ειχα κι εγω κι εχω κυστες στο στηθος και εχω προσωπικη εμπειρια...
Παλιά 06-08-09, 12:42   #23
Codert

Codert χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο bp-IOLH Εμφάνιση μηνυμάτων
Codert, τα στοιχεία της κ. Μιχαηλίδου είναι τα εξής:

Αμαλία Μιχαηλίδου-Ζαχαριάδη
Χειρουργός - Μαστολόγος
τ. Αν. Δ/ντρια Κλινικής Μαστού Νοσ. "ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"

Ιατρείο:
Δ/νση: Μικράς Ασίας 55 - Γουδί (50μ. από Λαϊκό Νοσοκομείο).
Τηλ.: 210-7709425

Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!
Παλιά 06-08-09, 12:45   #24
Codert

Codert χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Christie Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ καλος ειναι και ο Παλλης στο Ελενα.. Ειχα κι εγω κι εχω κυστες στο στηθος και εχω προσωπικη εμπειρια...
Σε ευχαριστώ Christie!
Παλιά 21-08-09, 14:45   #25
jkv

jkv χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Για την κα Μιχαηλίδου Αμ. ο καλύτερος τρόπος επικοινωνίας είναι το κινητό της τηλέφωνο εγώ έτσι κλείνω ραντεβού μαζί της, διότι στο ιατρείο της είναι συγκεκριμένες ημέρες.
Παλιά 21-08-09, 14:45   #26
jkv

jkv χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Codert Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!
makari na pane ola kala!
Παλιά 21-08-09, 15:13   #27
ΟΛΓΑ79

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
ΟΛΓΑ79 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εχω και γω έναν πολύ καλό μαστολόγο,που με έχει χειρουργήσει κιόλας.Τον Μπρεδάκη Νικόλαο στο ΙΑΣΩ.Αλλα βλέπω ότι η Μιχαηλίδου είναι στον ΑΓ. ΣΑΒΒΑ΄οπότε σίγουρα θα είναι πολύ καλή
Παλιά 15-04-10, 12:58   #28
marilina

Περιοχή: αττικη
marilina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή μαστολογος

κοριτσια γεια σας. δεν ξερω αν πρεπει να γραψω σε αυτο το τοπικ, αν δεν πρεπει εδω συγχωρεστε με..Η μανουλα μου πριν 2 εβδομαδες ψηλαφισε κατι στο στηθος της και εκανε μαστογραφια πριν 3 μερες και το ευρημα χαρακτηριστηκε ως εντονως υποπτο που πρεπει να αφαιρεθει..περα απο το ψυχολογικο σοκ που εχουμε υποστει ολη η οικογενεια ψαχνουμε να βρουμε εναν καλο μαστολογο..εχουμε κλεισει ραντεβου στην κ Μιχαηλιδου που παλια ηταν στον Αγ. Σαββα και στον κ Πατερα που ειναι στο Ιατρικο κεντρο ψυχικου..οι γιατροι αυτοι ομως ειναι ιδιωτες..ξερετε ποσο κοστιζει μια τετοια επεμβαση? κανεναν καλο μαστολογο στον Αγ. Σαββα ξερετε?
Σας παρακαλω βοηθηστε με αν γνωριζετε γιατι παω να τρελλαθω..δεν θελω να παθει τιποτα η μαμα μου...
Παλιά 15-04-10, 13:48   #29
fairy's mom

Το avatar του χρήστη fairy's mom

Περιοχή: Αθηνα
fairy's mom χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marilina Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσια γεια σας. δεν ξερω αν πρεπει να γραψω σε αυτο το τοπικ, αν δεν πρεπει εδω συγχωρεστε με..Η μανουλα μου πριν 2 εβδομαδες ψηλαφισε κατι στο στηθος της και εκανε μαστογραφια πριν 3 μερες και το ευρημα χαρακτηριστηκε ως εντονως υποπτο που πρεπει να αφαιρεθει..περα απο το ψυχολογικο σοκ που εχουμε υποστει ολη η οικογενεια ψαχνουμε να βρουμε εναν καλο μαστολογο..εχουμε κλεισει ραντεβου στην κ Μιχαηλιδου που παλια ηταν στον Αγ. Σαββα και στον κ Πατερα που ειναι στο Ιατρικο κεντρο ψυχικου..οι γιατροι αυτοι ομως ειναι ιδιωτες..ξερετε ποσο κοστιζει μια τετοια επεμβαση? κανεναν καλο μαστολογο στον Αγ. Σαββα ξερετε?
Σας παρακαλω βοηθηστε με αν γνωριζετε γιατι παω να τρελλαθω..δεν θελω να παθει τιποτα η μαμα μου...
Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιον συγκεκριμένο στον Άγιο Σάββα, αλλά σου στέλνω πμ με τα στοιχεία της μαστολόγου που πήγα πρόσφατα και μου έκανε εξαιρετκά καλή εντύπωση ο τρόπος που με εξέτασε και γενικότερα είναι κορυφαία γιατρός.

λιστα ομοιοπαθητικών φαρμάκων έκτακτης ανάγκης
Ο χρήστης fairy's mom δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-04-10, 14:34   #30
Niki81

Niki81 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Για αφαιρεση ινοαδενοματος απο το στηθος με κανονικη επεμβαση(ολικη αναισθησια) και βιοψια πριν 9 χρονια στο ΙΑΣΩ πληρωσα 500.000 δραχμες συνολικα χωρις να χρειαστει να μεινω μεσα.
Τωρα με τα ευρω δεν ξερω ποσο και αν διαφοροποιειται η τιμη.
Παντως ευχομαι να πανε ολα καλα για τη μανουλα σου.
Ο χρήστης Niki81 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-04-10, 15:24   #31
marilina

Προεπιλογή

σας ευχαριστω κοριτσια...μακαρι να ειναι απλως ενας καλοηθης ογκος...
Παλιά 15-04-10, 15:37   #32
ellain

Το avatar του χρήστη ellain

Περιοχή: Βολος
ellain χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

marilina μου στο μαιευτηριο Ελενα Βενιζελου υπαρχει το κεντρο μαστου που κανουν πολυ καλη δουλεια. Υπαρχουν πολλοι γιατροι εκει, εμενα με παρακολουθει ο κ. Τσικκινης. Σου παραθετω πληροφοριες απο την ιστοσελιδα τους οπου θα βρεις και τα τηλεφωνα http://www.hospital-elena.gr/klinikes/kmastou.html. Μακαρι να σας πανε ολα καλα και να ειναι γρηγορα περαστικα.
Παλιά 16-04-10, 11:03   #33
marilina

Προεπιλογή

κοριτσακια τελικα ειναι κακοηθης...ετσι μας ειπαν, σιγουρα...η Μιχαηλιδου χειρουργει στο Μητερα και στο Νεον Αθηναιον το οποιο ειναι και συμβεβλημενο με ΙΚΑ που εχει η μαμα μου..την Δευτερα θα παμε και στον Πατερα και οπου αποφασισει η μαμα μου..παντως η επεμβαση θα γινει σιγουρα την μεθεπομενη εβδομαδα..

σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον σας
Παλιά 16-04-10, 15:11   #34
ellain

Το avatar του χρήστη ellain

Περιοχή: Βολος
ellain χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

marilina μου ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην, να τελειωσουν γρηγορα και η μαμα σου να ειναι σιδερενια.
Παλιά 16-04-10, 15:14   #35
smartaki09

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
smartaki09 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Περαστικα στη μανουλα σου και να πανε ολα καλα ευχομαι.
Ο χρήστης smartaki09 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-04-10, 16:27   #36
taspaa

Το avatar του χρήστη taspaa

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
taspaa χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marilina Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσακια τελικα ειναι κακοηθης...ετσι μας ειπαν, σιγουρα...η Μιχαηλιδου χειρουργει στο Μητερα και στο Νεον Αθηναιον το οποιο ειναι και συμβεβλημενο με ΙΚΑ που εχει η μαμα μου..την Δευτερα θα παμε και στον Πατερα και οπου αποφασισει η μαμα μου..παντως η επεμβαση θα γινει σιγουρα την μεθεπομενη εβδομαδα..

σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον σας

περαστικα να ειναι ολα και να εχετε καλη τυχη σας ευχομαι..

κοριτσια,συγνωμη κιολας για την αλλαγη του θεματος αλλα εχω μια απορια.ξερετε τι μπορει να ειναι το υγρο που εκρρινεται απο το στηθος πιεζοντας το?μια φιλη, μου ειπε οτι ειναι προλακτινη και οτι συμβαινει και σε εκεινη.το θεμα ειναι οτι εμενα δεν ειναι διαφανες το υγρο οπως εκεινη αλλα πρασινο..αν γνωριζετε κατι,βοηθηστε με!
Ο χρήστης taspaa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-04-10, 23:52   #37
2411konmar

Το avatar του χρήστη 2411konmar

Περιοχή: Νέο Ηράκλειο
2411konmar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

marilina να σου ζήσουν τα μωράκια σου και να τα χαίρεσαι. Οσο για την μητερα σου να μην στενοχωριεσαι και να της μεταδίδεις θετική ενέργεια . Πριν 15 χρόνια είχε χειρουργηθει και η δικιά μου μαμά στο ΥΓΕΙΑ στον κυρ Λινο ο οποίος είναι αυτη τη στιγμη κορυφαιος χειρούργος στην Ελλαδα κατα την γνώμη μου. Δεν ξερω την διαφορά του μαστολογου και αν είναι το ίδιο. Να γνωρίζεις ομως πως στο Αγ.Σαββα υπάρχουν πολύ καλοι και πεπειραμένοι γιατροί. Ολα θα πάνε καλα με την μαμά σου θα το δεις. Ειναι πολύ θετικό που το εντοπισε νωρίς .Ετσι εγινε και με την δικιά μου και εζησε τοσα χρόνια .Ηταν 38 ετων οταν χειρουργηθηκε και τωρα είναι 53.
Καλή επιτυχια ευχομαι και ολα θα πανε καλά να το θυμόσαστε.

Ο χρήστης 2411konmar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-04-10, 01:11   #38
fairy's mom

Το avatar του χρήστη fairy's mom

Περιοχή: Αθηνα
fairy's mom χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο taspaa Εμφάνιση μηνυμάτων
ξερετε τι μπορει να ειναι το υγρο που εκρρινεται απο το στηθος πιεζοντας το?μια φιλη, μου ειπε οτι ειναι προλακτινη και οτι συμβαινει και σε εκεινη.το θεμα ειναι οτι εμενα δεν ειναι διαφανες το υγρο οπως εκεινη αλλα πρασινο..αν γνωριζετε κατι,βοηθηστε με!
Πριν μείνω καν έγκυος είχα κι εγώ υγρό που το έψαξα με εξετάσεις που μου είπε ο ενδοκρινολόγος και όλα καλά. Αλλά κι εμένα ήταν διάφανο. Καλό είναι να πας σε έναν μαστολόγο να σε εξετάσει. Εμένα η τελευταία μαστολόγος που πήγα εκτός από ψηλάφιση μου πήρε και δείγμα από το υγρό για εξέταση και κατάλαβα ότι είναι τυπική διαδικασία της επίσκεψης. Μην αγχώνεσαι, αλλά και μην το αμελήσεις.. Πήγαινε άμεσα!

Marilina και πάλι εύχομαι καλή επιτυχία και δύναμη!!!

λιστα ομοιοπαθητικών φαρμάκων έκτακτης ανάγκης
Ο χρήστης fairy's mom δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-04-10, 12:45   #39
marilina

Προεπιλογή

σας ευχαριστω κοριτσια πολυ για την θετικη σας ενεργεια!προσπαθω να ειμαι ανεβασμενη και να μεταδιδω στην μανουλα μου ολη την θετικη μου ενεργεια..οταν φευγει ομως το βραδυ για να παει σπιτι της(μενουμε σχεδον διπλα)στεναχωριεμαι και κλαιω...δεν θελω να την χασω..
Παλιά 17-04-10, 13:04   #40
amalia-artemis-maria

amalia-artemis-maria χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εχω ακούσει πάρα πολύ καλά λόγια για έναν μαστολόγο που είναι στο Ιασώ. Εαν ενδιάφερεσαι λέγεται Γρηγόρης Ξεπαπαδάκης. Μην ανησυχείς και όλα θα πάνε καλά!
Ο χρήστης amalia-artemis-maria δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές