Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Δύσκολες στιγμές...!

Δύσκολες στιγμές...! Διακοπή εγκυμοσύνης εξαιτίας ιατρικού ή μή λόγου, Παλινδρόμηση, Ενδομήτριος θάνατος, Καθ' έξιν αποβολές

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 16-05-10, 11:02   #1
kallia11

Το avatar του χρήστη kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Unhappy ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΑΡΚΕΤΟ (ΟΧΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ). Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΑΠΙΑ UTROGESTAN, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΚΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥ.....

Στις 18-12-2010 ήρθε στη ζωή το τρίτο Αστεράκι μας!!! Η μπουμπού μας!
Ο χρήστης kallia11 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-05-10, 11:15   #2
baila

Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
baila χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kallia11 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΑΡΚΕΤΟ (ΟΧΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ). Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΑΠΙΑ UTROGESTAN, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΚΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥ.....
κι εγω ειχα αιμα (ροζ-καφε) στο σκουπισμα για 10 μερες στην 5η με 6η εβδομαδα
τωρα εχει σταματησει και προχωραμε κανονικα
ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ και μην ανησυχεις
εγω ειμαι στη 8η ειμαστε μαζι

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο
Ο χρήστης baila δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-05-10, 12:33   #3
hope@

hope@ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

κοριτσακι κι εγω ειχα αρκετο αιμα στην εγκυμοσυνη μου λιγες μερες αφοτου το εμαθα.κι προς εκπληξη μου ηταν μια μικρη αποκοληση που τορα πλεον εχει επουλωθει.το αιμα συνεχιζει?ποσοτητα?ειναι κοκκινο ζωηρο η καφε?
Παλιά 17-05-10, 11:26   #4
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ... ΑΦΟΥ ΠΗΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΥΠΝΗΛΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΩ...

Παλιά 17-05-10, 19:37   #5
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!! ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ. ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ. ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ...

Παλιά 18-05-10, 09:58   #6
hope@

hope@ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

τελεια!!!συγχαριτηρια!!!!!!ειδες που ολα πηγαν καλα...προσοχη λοιπον..και θετικη σκεψη!!!!
Παλιά 18-05-10, 10:14   #7
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Eγω ειμαι στην εκτη εβδομαδα κυησης και εχω αιμα... ξεκινησα utrogestan αλλα αυτο που με ανησυχει ειναι η χαμηλη χοριακη που εχω. Θα παω σημερα για υπερηχο αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη...
kallia συγχαρητηρια!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα απο εδω και περα...
Ο χρήστης ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-05-10, 11:30   #8
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγω ειμαι στην εκτη εβδομαδα κυησης και εχω αιμα... ξεκινησα utrogestan αλλα αυτο που με ανησυχει ειναι η χαμηλη χοριακη που εχω. Θα παω σημερα για υπερηχο αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη...
kallia συγχαρητηρια!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα απο εδω και περα...
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο hope@ Εμφάνιση μηνυμάτων
τελεια!!!συγχαριτηρια!!!!!!ειδες που ολα πηγαν καλα...προσοχη λοιπον..και θετικη σκεψη!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΥΓΙΗ!!!
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΑΠΑΝΤΑΣΗ.

Παλιά 18-05-10, 13:26   #9
siderenia

Το avatar του χρήστη siderenia

siderenia χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Στην 6η εβδομάδα παρουσίασα και γω αίμα.Ξεκίνησα ουτροζεσταν οπως εσύ. και στην περιπτωση μου δεν φαινόταν αποκόλληση στον υπέρηχο. Απλά να προσέχεις. Οχι κούραση, δουλειές και όσο μπορείς να ξαπλώνεις!

Ραπουνσελ ευχομαι αν έχεις καλά νέα! Μην σε αγχώνει η χαμηλή χοριακή. Μπορεί να είναι μικρή η κύση. εχεις κάνει και δευτερη να δεις αν αυξηθηκε?
Παλιά 18-05-10, 13:40   #10
domnina

domnina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κάλλια μπράβο κοριτσάκι μου..

Τώρα δεν θέλει κούραση, στενοχώρια και άγχος..

Ραπουνζέλ περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα αποτελέσματα!

Ο χρήστης domnina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-05-10, 20:16   #11
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

Προεπιλογή

Τελικα ολα καλα πηγαν στον υπερηχο... ακουσαμε και καρδια και ολα φαινονται ενταξει!!! Βεβαια εχω ακομα περισσοτερο αιμα τωρα και θα παω παλι σε 2 μερες. Περιπου ενα χρονο πριν ειχα παλλινδρομη κυηση και γι αυτο ειμαι λιγο επιφυλακτικη ακομα...
Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!
Παλιά 19-05-10, 11:44   #12
wannabemummy

wannabemummy χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Τελικα ολα καλα πηγαν στον υπερηχο... ακουσαμε και καρδια και ολα φαινονται ενταξει!!! Βεβαια εχω ακομα περισσοτερο αιμα τωρα και θα παω παλι σε 2 μερες. Περιπου ενα χρονο πριν ειχα παλλινδρομη κυηση και γι αυτο ειμαι λιγο επιφυλακτικη ακομα...
ΑΧ,ΩΡΑΙΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΙΜΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?ΚΟΚΚΚΙΝΟ Η ΚΑΦΕ?ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΑΖΙ?
Ο χρήστης wannabemummy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 19-05-10, 11:48   #13
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

Προεπιλογή

Ναι τωρα πλεον ειναι κοκκινο το αιμα σαν περιοδου και εχθες ειχα και πονους περιοδου.Μιλησα με τον γιατρο μου και εκανα και χοριακη παλι για να δω... αυριο εχω να κανω παλι υπερηχο.
Παλιά 19-05-10, 11:54   #14
wannabemummy

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ναι τωρα πλεον ειναι κοκκινο το αιμα σαν περιοδου και εχθες ειχα και πονους περιοδου.Μιλησα με τον γιατρο μου και εκανα και χοριακη παλι για να δω... αυριο εχω να κανω παλι υπερηχο.
ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ Η ΧΟΡΙΑΚΗ?Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ?
Παλιά 19-05-10, 12:00   #15
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

Πήρες τα πρώτα καλά νέα και ελπίζω και τα επόμενα να είναι ευχάριστα!!!

Παλιά 19-05-10, 12:01   #16
wannabemummy

Προεπιλογή

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ (26η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ), Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΕΝΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΣΠΑΣΕ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ,ΚΑΘΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΑ. ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΥΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 15). ΑΠΟ ΤΙς 8 ΜΑΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 1η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΛΟΓΩ ΑΠΟΒΟΛΗΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.
ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ 1-2 ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΗ?ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ...............!!!!!!!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ (26η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ), Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΕΝΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΣΠΑΣΕ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ,ΚΑΘΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΑ. ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΥΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 15). ΑΠΟ ΤΙς 8 ΜΑΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 1η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΛΟΓΩ ΑΠΟΒΟΛΗΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.
ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ 1-2 ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΗ?ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ...............!!!!!!!!!!!!
ΕΓΩ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ, ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ, ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ) ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ. ΣΤΗΝ 3η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΛΥ ΑΧΝΟ ΡΟΖ. ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ILLA TEST) KAI ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ, ΑΛΛΑ Η ΡΟΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟΒΟΛΗ?ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ παλι!!!!!!!
Παλιά 19-05-10, 12:02   #17
wannabemummy

Προεπιλογή

κατι εκανα λαθος. θα τα διαβασετε 2-3 φορες να τα εμπεδωσετε. σορυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Παλιά 19-05-10, 12:04   #18
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο siderenia Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην 6η εβδομάδα παρουσίασα και γω αίμα.Ξεκίνησα ουτροζεσταν οπως εσύ. και στην περιπτωση μου δεν φαινόταν αποκόλληση στον υπέρηχο. Απλά να προσέχεις. Οχι κούραση, δουλειές και όσο μπορείς να ξαπλώνεις!

Ραπουνσελ ευχομαι αν έχεις καλά νέα! Μην σε αγχώνει η χαμηλή χοριακή. Μπορεί να είναι μικρή η κύση. εχεις κάνει και δευτερη να δεις αν αυξηθηκε?
Εμένα μου είπε πως μπορεί να συνεχίσω να έχω καφέ κηλίδες για περίπου 10 μέρες (όπως κι έχω) αλλά ακόμα κι αυτές με τρομάζουν λίγο... Είχες κι εσύ; Τις δουλειές όσο μπορώ τις έχω αφήσει αλλά με 2 παιδιά για πόσο ακόμα???

Παλιά 19-05-10, 12:08   #19
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

wannabemummy μίλησες με το γιατρό σου; Αυτός θα σου πει πιο σίγουρα.

Παλιά 19-05-10, 12:10   #20
domnina

domnina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κάλια και Ραπουνζέλ πολύ χαίρομαι που όλα πηγαίνουν καλά!

Μακάρι να συνεχίσετε έτσι και το αίμα να σταματήσει.. θα περιμένουμε εναγωνίως νέα σας..

Mommy μου δυστυχώς δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Ο πλέον αρμόδιος να απαντήσει είναι ο γιατρός σου..

Ελπίζω να σου πει τα καλύτερα!

Παλιά 19-05-10, 12:13   #21
wannabemummy

Προεπιλογή

Παράθεση:
wannabemummy μίλησες με το γιατρό σου; Αυτός θα σου πει πιο σίγουρα.
ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ. ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ?
Παλιά 19-05-10, 12:18   #22
παντελινο

παντελινο χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

[QUOTE=wannabemummy;1572070]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ (26η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ), Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΕΝΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΣΠΑΣΕ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ,ΚΑΘΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΑ. ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΥΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 15). ΑΠΟ ΤΙς 8 ΜΑΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 1η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΛΟΓΩ ΑΠΟΒΟΛΗΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.

εγωωωωωω!ειχα αποβολη ,μου ρθε περιοδος και εμεινα εγκυος με την πρωτη!!!γιατι φοβασαι;οταν δεν γινεται αποξεση και καθαριζεις μονη,εισαι ετοιμη απο τον επομενο κυκλο να μεινεις εγκυος...μην αγχωνεσαι ευχομαι ολα καλα να πανε αυτη την φορα!!!
Παλιά 19-05-10, 12:26   #23
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

Προεπιλογή

[[QUOTE][/QUOTE
Η χοριακη μου αυξηθηκε απο 1100 σε 2580 (μετα απο 10 μερες) αλλα και παλι ειναι χαμηλη για 45 μερες μετα την περιοδο. Τωρα περιμενω την καινουρια γιατι τα συμπτωματα που εχω δειχνουν δυστυχως αποβολη...
Παλιά 19-05-10, 12:30   #24
domnina

domnina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ραπουνζέλ,

Μακάρι η καινούργια χοριακή σου να είναι όσο ανεβασμένη πρέπει και όλα να πάνε καλά.. Υπομονή, ελπίδα και κουράγιο κοριτσάκι μου..

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 19-05-10, 12:30   #25
παντελινο

παντελινο χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

[QUOTE=ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ;1572125][
Παράθεση:
[/QUOTE
Η χοριακη μου αυξηθηκε απο 1100 σε 2580 (μετα απο 10 μερες) αλλα και παλι ειναι χαμηλη για 45 μερες μετα την περιοδο. Τωρα περιμενω την καινουρια γιατι τα συμπτωματα που εχω δειχνουν δυστυχως αποβολη...

μην το βαζεις κατω...ξερω ακριβως πως νοιωθεις
Παλιά 19-05-10, 12:30   #26
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο wannabemummy Εμφάνιση μηνυμάτων
ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ. ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ?
Την πρώτη μέρα που είδα ήταν καφέ και την επόμενη κατακόκκινο. Από εκείνη τη μέρα παίρνω τα χάπια και έιναι πάλι καφέ.

Παλιά 19-05-10, 14:05   #27
wannabemummy

Προεπιλογή

Παράθεση:
Την πρώτη μέρα που είδα ήταν καφέ και την επόμενη κατακόκκινο. Από εκείνη τη μέρα παίρνω τα χάπια και έιναι πάλι καφέ.
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟ "ILLA TEST". ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Η ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?
Παλιά 19-05-10, 14:07   #28
wannabemummy

Προεπιλογή

Παράθεση:
ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ
Παλιά 19-05-10, 14:08   #29
wannabemummy

Προεπιλογή

[QUOTE=ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ;1572125][
Παράθεση:
[/QUOTE
ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ?
Παλιά 19-05-10, 17:58   #30
wannabemummy

Προεπιλογή

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑ ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΟΡΗΓΗΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙς 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΙΣ 21.
Παλιά 19-05-10, 23:16   #31
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

Προεπιλογή

Δυστυχως η χοριακη εχει πεσει (1790) αλλα περισσοτερα νεα θα εχω αυριο που θα κανω παλι υπερηχο... για να δουμε εαν υπαρχει ακομα ελπιδα.
Παλιά 20-05-10, 10:02   #32
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο wannabemummy Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ
Όχι, πόνους δεν είχα. Τώρα όμως ώρες ώρες νοιώθω την κοιλιά μου βαριά. Δεν ξέρω αν είναι απ'τα χάπια.

Παλιά 20-05-10, 13:54   #33
domnina

domnina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ραπουνζέλ κοριτσάκι μου,

Στον προηγούμενο υπέρηχο που κάνατε είπες ότι όλα πήγαν καλά.. ακούσατε και καρδούλα. Αποκόλληση δεν είδε ο γιατρός; τι σου είπε; από που μπορεί να προέρχεται το αίμα;

Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά η πτώση της χοριακής δεν είναι καλό σημάδι..

Ενημέρωσέ μας τι έγινε στον υπέρηχο σήμερα...

Παλιά 20-05-10, 22:57   #34
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

Προεπιλογή

Τελικα ο υπερηχος εδειξε αποκολληση... αυριο θα προχωρησω σε αποξεση για πληρη καθαρισμο. Στον προηγουμενο υπερηχο ηταν οντως ολα καλα και δεν ειχε καθολου αποκολληση. Τωρα τι να πω λιγες ωρες μετα απο αυτο ειχα αιμα περιοδου... Ευτυχως εχω μια κορη 4 ετων που με βοηθαει να το ξεπερασω!
Ευχομαι ευχαριστα νεα απο ολες τις αλλες κοπελες!!!
Παλιά 21-05-10, 11:28   #35
kallia11

kallia11 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ. ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ... ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ...

Παλιά 21-05-10, 11:51   #36
ladycat

Το avatar του χρήστη ladycat

Περιοχή: Γατοσπιτο μου
ladycat χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλη δυναμη κουκλα κ ευχομαι γρηγορα μ ενα νεο μπεμπε
Παλιά 21-05-10, 13:34   #37
ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

Προεπιλογή

Eυχαριστω κοριτσια για την δυναμη που μου δινετε! Η αληθεια ειναι οτι προς το παρον δεν σκεφτομαι για επομενη εγκυμοσυνη (ξερω ειναι νωρις ακομη).
Παλιά 21-05-10, 15:07   #38
domnina

domnina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ραπουνζέλ κοριτσάκι μου,

Το έχω ζήσει κι εγώ αυτό πολύ πρόσφατα και προσπαθώ να το ξεπεράσω..

Με το καλό να αναρρώσεις, να γίνεις πάλι γερή και δυνατή και όλα θα βρουν το δρόμο τους..

Τη μια στιγμή όλα καλά και την άλλη... μαύρα... και το ανάποδο...είναι απίστευτο...

Σε φιλώ!

Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές