Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Αγορές! > Ένδυση, για το παιδί και την μητέρα

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 25-01-11, 09:36   #1
dominiki

Περιοχή: thessaloniki
dominiki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Θέλω να ενοικιάσω επίσημο ρούχο τώρα που θα γίνω νονά!

kalispera se oles tis manoules... kai me tin pepoithisi pou exw oti i manoules panta ma panta ta kseroun ola (den exei tixei polles fores na rwtisw ti manoula m kati, kai na mou pei den kserw, einai fovero :P ) .. loipon manoules, tha ginw nona se 3 mines se dio panemorfa didimakia to thema einai oti den thelw na agorasw kapio toso episimo rouxo kai na min to ksanavalw pote...oute na parw kati ligotero episimo me skopo na to ksanavalw..opote skeftika to endexomeno na enoikiasw kapio rouxo...to thema einai oti den vriskw kapio magazi sti thessaloniki pou na leitourgei etsi kai tha ithela na rwtisw mipws eseis gnwrizete kati...euxaristw poliiii...
Ο χρήστης dominiki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-01-11, 10:05   #2
fenaki

Περιοχή: Αθηνα
fenaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dominiki Εμφάνιση μηνυμάτων
kalispera se oles tis manoules... kai me tin pepoithisi pou exw oti i manoules panta ma panta ta kseroun ola (den exei tixei polles fores na rwtisw ti manoula m kati, kai na mou pei den kserw, einai fovero :P ) .. loipon manoules, tha ginw nona se 3 mines se dio panemorfa didimakia to thema einai oti den thelw na agorasw kapio toso episimo rouxo kai na min to ksanavalw pote...oute na parw kati ligotero episimo me skopo na to ksanavalw..opote skeftika to endexomeno na enoikiasw kapio rouxo...to thema einai oti den vriskw kapio magazi sti thessaloniki pou na leitourgei etsi kai tha ithela na rwtisw mipws eseis gnwrizete kati...euxaristw poliiii...
καλημέρα...με το καλό και πάντα άξια......άπο θεσ/κη δεν ξέρω τόσες λεπτομέρειες απο μαγαζιά αλλά γιατι να νοικιάσεις?τουαλέτα θα βάλεις στην βάπτιση....?μπορεις να επιλέξεις ένα κομψο κλασσικο κομμάτι το οποιο να έιναι και άνετο....και θα σου μεινει....ή ένα απλο νεανικό φορεματακι...το οποιο μπορεις να το βάλεις και βράδυ....ή σε ανάλογη περισταση......εγω στην θέση σου θα επέλαγα κατι απλο και διακριτικο....για να νοικιάσεις ρουχο πρωτα απο όλα θα στο πασάρουν για φιρμα και δεν θα είναι.....και θα είναι και ντεμοντε.....ρίξε και μια ματιά στις σελιδες με τα e-shop....βρες την λιστα με τα online καταστηματα του εξωτερικου γιατι μπορει να βρεις κάτι μιας και έχεις τοσο χρονο.....
ρώτα και στα μαγαζια με νυφικά αν νοικιάζουν......
Παλιά 25-01-11, 10:16   #3
fenaki

fenaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

http://www.allsaints.com/
http://www.dress-for-less.com
http://www.mandco.com/
http://www.cindaclothing.co.uk/
http://www.simplydresses.com/ αυτο ειναι το κατάλληλοτερο αλλα δεν έχει τυχει να αγοράσω
Παλιά 25-01-11, 10:39   #4
dominiki

dominiki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

fenaki se euxaristw poli...to teleutaio site exei apisteuta foremata ouaaaaou.. den kserw mwre ti tha valw kai me pianei ligo panikos me to thema gt prwti fora ginomai nona kai eimai 22.. gt san anthrwpos eimai ligo casual kai fovamai mi dialeksw kati p tha fanei ligotero kalo gia tin peristasi... auto pou m eiupes omws na rwtisw ekei p poulan nifika tha to koitaksw mou fanike teleia idea..se euxaristw kai paliii...
Παλιά 25-01-11, 10:41   #5
alphae

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
alphae χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Απο ποιο έχεις ψωνίσει και είσαι ευχαριστιμένη;;; Τα έξοδα αποστολής πόσα είναι;;;;;;;;;;Τελειο το πρώτο!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης alphae δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-01-11, 10:56   #6
alphae

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
alphae χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παιδιά το θέμα είναι πως γράφουμε σε λάθος κατηγορία θεμάτων...
Ο χρήστης alphae δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-01-11, 11:42   #7
fenaki

fenaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dominiki Εμφάνιση μηνυμάτων
fenaki se euxaristw poli...to teleutaio site exei apisteuta foremata ouaaaaou.. den kserw mwre ti tha valw kai me pianei ligo panikos me to thema gt prwti fora ginomai nona kai eimai 22.. gt san anthrwpos eimai ligo casual kai fovamai mi dialeksw kati p tha fanei ligotero kalo gia tin peristasi... auto pou m eiupes omws na rwtisw ekei p poulan nifika tha to koitaksw mou fanike teleia idea..se euxaristw kai paliii...
κοίτα επειδη και εγω ντυνομαι casual γι αυτο στο ειπα....αν διαλέξεις τουαλετα θα εισαι εξω απο τα νερα σου και δεν χρειάζεται......ειναι βάπτιση δεν εισαι η νυφη....εισαι μικρούλα και διάλεξε κάτι ανάλογο της ηλικίας σου....εγω αυτο κάνω πάντα......επίσης έχω και κόλλημα στο γεγονός ότι θέλω πάντα να ειναι μοναδικο αυτο που θα φορέσω.....πηγαινε να δεις να σου φυγει και η περιέργεια αλλά αν δεν βρεις κοιτα στο σαιτ
Παλιά 25-01-11, 11:43   #8
fenaki

fenaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο alphae Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά το θέμα είναι πως γράφουμε σε λάθος κατηγορία θεμάτων...
απλά τις έδωσα τα online που πιστευω οτι θα βρει αυτο που ψαχνει....
Παλιά 25-01-11, 12:17   #9
peny

Το avatar του χρήστη peny

peny ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Και εγώ της ίδιασ άποψης είμαι. Για ποιο λόγο να το νοικιάσεις??Στη βάφτιση ούτως ή άλλως δεν πάει κάτι βαρύ όπως στο γάμο.Ενα απλό φορεματάκι θα βάλεις και θα σου μείνει.
ακόμα φοράω το φορέμα που είχα βάλει στη βάφτιση του γιου μου!!
Παλιά 25-01-11, 12:36   #10
vastrag

Το avatar του χρήστη vastrag

Περιοχή: Αθήνα
vastrag χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κι εγώ συμφωνώ! Δε νομίζω ότι ταιριάζει πολύ σε μια βάπτιση - ειδικά αν γίνεται και πρωί - να φορέσεις τουαλέτα. Σίγουρα μπορείς να βρεις ένα πολύ ωραίο φόρεμα που να ταιριάζει στο στιλ και την ηλικία σου. Γιατί δε συμβουλεύεσαι και τη μαμά; Αυτή τι θα φορέσει; Σε τι στιλ θα κινηθεί; Ίσως σε βοηθήσει.
Ο χρήστης vastrag δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-01-11, 12:58   #11
mpampouska

mpampouska χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημερα,υπαρχει ενα μαγαζι για ενοικιαση, μαλιστα με φορεματα για την ηλικια σου,αλλα και για αγορα,δεν θυμαμαι ομως ονομαειναι στη δελφων σταση μαρτιου με το 3 το 39 και το 7 απο κεντρο,ακριβως διπλα σε ενα ζαχαροπλαστειο που παλι δεν θυμαμαι ονομαειχε απο παντα ωραια φορεματα,ηταν απο απεναντι αλλα μεταφερθηκε εχει καιρο τωρα και πλεον ενοικιαζει κιολας.ελπιζω να βοηθησα!
Ο χρήστης mpampouska δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-01-11, 14:42   #12
dominiki

dominiki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

σας ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια.. μπαμπουσκα η βοηθεια σου ειναι πολυτιμη... Υ.Γ ¨ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΠΩΣ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 26-02-11, 18:19   #13
elita

Περιοχή: Μελισσια
elita χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

λιγο καθστεριμενα αλλα ριξε και μια ματια στο ΖΙΖΕΛ Αριστοτελους και Τσιμισκη εχει πολυ ωραια κομματια και τωρα εκπτωσεις πολυ καλες τιμες, και νεανικα και τουαλετες και οτι θες

www.elitasbeaute.com
Ο χρήστης elita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-11, 13:13   #14
paul-beba

Περιοχή: θεσσαλονικη
paul-beba χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

mpampouska ennoeis ton diogeni?
Ο χρήστης paul-beba δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-03-11, 04:00   #15
mpampouska

mpampouska χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

δεν ξερω ονομα αλλα μαλλον οχι ειναι λιγο φανταζε το μαγαζι και να εχει τετοιο ονομα δεν νομιζω.........
Ο χρήστης mpampouska δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές